Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) GALARDO


GALARDO
addikt

Kell! Remélem ilyen lesz.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22452) korpicschess válasza manchester85 (#22450) üzenetére


korpicschess
veterán

Óh baszki.... Nem Miskolcon leszek, hanem Pesten.. :W Mondjuk sok ráció nem lett volna benne, hogy addig megmarad. :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22453) Totheground válasza GALARDO (#22451) üzenetére


Totheground
addikt

A fekete gyönyörű, ez a kék valahogy gagyi.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22454) GALARDO válasza Totheground (#22453) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem tudom, most elkapott a kék mánia. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22455) DanielK válasza Totheground (#22453) üzenetére


DanielK
addikt

olyan, mint egy nagyra hízott ipod touch (new gen). a piros tetszik (nem nekem, hanem a páromnak jó lenne).

(#22456) Ragnar95 válasza GALARDO (#22451) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Bár még mindig nem hiszem, hogy jönne iPad mini, az a fekete nem néz ki rosszul :DDD De nemhiszem,h ez a dizájn lenne, mert a fekete az egy nagy iPhone 5, a kék, meg a piros pedig tiszta nagy iPod Touch :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22457) manchester85


manchester85
addikt

Mekkorát nézne már mindenki, ha nem iPad mini, hanem iPhone maxi jönne. :DDD Anyátokat Samsung, és a rajongóinak is, nagy kijelző kellett? Nesztek! Itt az új iPhone maxi! It is the biggest smartphone ever! :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22458) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

3GS-be ugye még hagyományos SIM kártya megy bele, nem MicroSIM?

Let the Zone take me if I am.

(#22459) Blaise válasza kutga (#22458) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, rendes SIM kell bele.

(#22460) kutga válasza Blaise (#22459) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszönöm! :R

Let the Zone take me if I am.

(#22461) korpicschess válasza Blaise (#22459) üzenetére


korpicschess
veterán

Ugye jól tudom, hogyha szolgáltatónál cseréltetem a SIM-et, akkor olyat kapok, hogy SIM-microSIM egyben, kitörhető?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22462) C4mp3r válasza korpicschess (#22461) üzenetére


C4mp3r
addikt

igen, csak vigyazz, hogy nehogy a tulbuzgo ugyintezo kitorje neked. majdnem igy jartam

(#22463) Blaise válasza korpicschess (#22461) üzenetére


Blaise
veterán

Passz, nekem a T-nél olyat adtak, amiből SIM és microSIM is kitörhető.

(#22464) Blaise


Blaise
veterán

Lehet, hogy a héten Nexus 7 tablet tulajjá válok, 69ezerért 2év garanciával nem lehet otthagyni :)

(#22465) kutga válasza kutga (#22460) üzenetére


kutga
nagyúr

Még egy kérdés, garancia idő lejárta után van még lehetőség kiterjesztett garancia vásárlására 3GS-hez?

Let the Zone take me if I am.

(#22466) vadászcsiga válasza Blaise (#22464) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Honnan honnan?

(#22467) Blaise válasza vadászcsiga (#22466) üzenetére


Blaise
veterán

[link]

Volt olyan akció, hogy aki Mastercard Mobile-al fizet, az kap 10ezer Ft kedvezményt.

4 magos Tegra 3, 1GB ram, 16GB tárhely...ennyiért még belefér, sose voltr még androidos cuccom :)

[ Szerkesztve ]

(#22468) korpicschess válasza Blaise (#22467) üzenetére


korpicschess
veterán

Már nincs, első 400nak vt. Szombaton vettem egy Concorde tabot, vasárnap elvileg már nem volt kedvezmény.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22469) Blaise válasza korpicschess (#22468) üzenetére


Blaise
veterán

Már múlt csütörtökön megrendeltem, holnap kapják meg, a hét második felében szállítják ki :)

(#22470) korpicschess válasza Blaise (#22469) üzenetére


korpicschess
veterán

Akkor nem szóltam. :R Nekem ma jött meg. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22471) kutga


kutga
nagyúr

3GS Home gomb csere mennyibe kerülhet? Mondjuk az iphoneszerviznel?

Let the Zone take me if I am.

(#22472) manchester85 válasza kutga (#22471) üzenetére


manchester85
addikt

Meg kell tőlük kérdezni.

i6 Silver

(#22473) Blaise válasza kutga (#22471) üzenetére


Blaise
veterán

Csemegézz:

[link]

(#22474) kutga válasza Blaise (#22473) üzenetére


kutga
nagyúr

Ejha, köszi, ez mindenre kiterjed. :R

Let the Zone take me if I am.

(#22475) kutga válasza kutga (#22474) üzenetére


kutga
nagyúr

IOS6-ban tudok 2G hálózatra váltani 3G-ről a 3GS-en?

Let the Zone take me if I am.

(#22476) Jojo5


Jojo5
őstag

na, most voltam az xms-ben, megvettem a tokomat, illetve megtapiztam az I5-ot, szep meg gyors illetve a kijelzo mintha jobb lenne, de el mult kb. 5 perc tapizas utan a wow faktor...:U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22477) icecave válasza Jojo5 (#22476) üzenetére


icecave
nagyúr

Így is kell, nyugtasd ezzel magad, és akkor nem akarod lecserélni i4-et. :D

(#22478) DanielK válasza icecave (#22477) üzenetére


DanielK
addikt

:C :DD Én meg se próbáltam magamat nyugtatni, inkább megvettem. :))

(#22479) Jojo5 válasza icecave (#22477) üzenetére


Jojo5
őstag

meg mielott bementem meg azelott is azon voltam, hogy ha "megfog" akkor megiscsak valtok, de en ennyitol nem esek hasra,nekem ennel tobb valtozas kell 2 ev utan :K

szoval, hala egnek nincs az, hogy nyugtatnom kellene magamat, viszont en nem orulok annak, hogy konnyebb lett a telo:N
lehet idovel nem zavarna, de most kifejezetten zavart azon felul is, hogy erezni a minosegi osszerakast...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22480) icecave válasza Jojo5 (#22479) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, nekem sem volt semmi extra elsőre, csak hogy vékony meg könnyű. 1-2 nap után meg kézbe véve az i4-et, hááát, nem kellene vissza cserébe.

(#22481) manchester85 válasza Jojo5 (#22479) üzenetére


manchester85
addikt

De mire számítottál? Kézbevétel nélkül is tudni lehetett, hogy forradalom nem történt. Ettől függetlenül ez nem feltétlenül rossz, hisz csak a látszat miatt fölösleges lenne a jót elrontani, és valami orbitális hülyeséggel felrúgni az eddigi koncepciót. Igazából mindenki várja az újat, a fejlődést, de nehezen tudnánk megfogalmazni, hogy miben is látnánk szívesen ezt az újítást. Egyébként szerintem is el lehet lenni az i4-gyel, egy közel 200k-s kiadást nekem se érnének meg ezek az újítások. Lassul az ipar, kíváncsi vagyok, mikor és milyen formában lesz egy újabb komolyabb ugrás. Szerintem a hangvezérlés személyre szabása lehet a jövő.

i6 Silver

(#22482) Jojo5 válasza icecave (#22480) üzenetére


Jojo5
őstag

nem azt mondom, hogy sz@r, mert nem az, de az, hogy tényleg már már papír könnyű, azért furcsa érzés, mondjuk szerintem az I4 nem annyira nehéz, mondjuk kicsit lehetne könnyebb, de a vékonysága az I5-nek nagyon jó... :K
viszont a súlya szerintem kevés, a kijelző egyértelműen jobb, gyorsaságban meg brutális, és kb. ki is fújtak az érveim, meg persze a kamera, de azt nem kell mondani

manchester85: azért 200k-t nem kéne kiadni, csak max 100-130-at :K
viszont én nekem a képekről kegyetlenül bejött az I5, viszont így élőben... nem annyira, mármint a fekete, most ez valahogy nem tetszik úgy...
nem mondtam, hogy az apple-nek világot kéne váltani, de nyugodtan lehetne valami komolyabb ugrás mint a 3GS I4 között stb...
persze tudom, hogy lassult az ipar, de én azért reménykedtem, hogy orbitális durrantás lesz... hát nem lett, remélem jövőre több lesz az újdonság, de ehhez nem fűzök nagy reményeket, inkább 2 év múlva :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22483) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A kérdés az, hogy mi a cél? Az új vásárlók megnyerésére lehet, hogy a legjobb lett az i5, az ellentáborból sok jót hallok, érdekes módon most az eddigi felhasználók fanyalognak inkább....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22484) Ragnar95 válasza manchester85 (#22481) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, énis arra leszek kíváncsi, hogy mi lesz a következő nagy újítás, mivel ugye egyelőre olyan technika sincs nagyon a piacon, ami tökéletesítésre várna, kivéve talán a vezetékmentes töltést, meg az önjavító festékeket...
Amúgy itt jön elő az, amit jó hosszan kifejtettél nemrég, hogy a gyártóktól várja el mindenki, hogy megmondják, mit akarnak a vevők, hiszen ha megkérdezed az i5-öt ellenzők nagy részét, hogy pontosan mi is hiányzik belőle neki vagy azt fogja mondani, hogy nem tudja vagy valami olyat, aminek értelme se nagyon lenne a felhasználók nagyrésze számára....
philoxenia: ez talán azzal magyarázható, hogy az új vásárlók volt leginkább azok, akik ezekre az újításokra (nagyobb kijelző, fém hátlap...) vártak, így ők örülnek, hogy megkapták azokat és az eddigi iphone tulajok valami forradalmira vártak, főleg a 3GS-i4 tulajok, hogy legyen okuk a váltásra, mivel nekik nem feltétlenül éri meg váltani, ha nincsenek forradalmi újítások, míg az új tulajoknak, ha újonnan veszik a telót, az i5 éri meg a legjobban, mivel annyival nem olcsóbb a 4/4S, mint amennyivel kevesebbet tudnak.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22485) Malachi válasza Ragnar95 (#22484) üzenetére


Malachi
addikt

különben kicsit hülye helyzet ez, hogy én is siránkoztam, hogy nem vehetek új telefont, mert nemtecc annyira, ahelyett, hogy tökre örülnék, hogy NEM KELL költenem rá...

hülye egy világ ez, ha nem figyelek beránt a konzumálási mánia...

(#22486) Ragnar95 válasza Malachi (#22485) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, sok dologgal vagyok énis úgy, amikor meglátom,h ez KELL nekem, aztán rájövök, h aha csak pénz is kéne rá :)) :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22487) philoxenia válasza Ragnar95 (#22486) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem még mindig nagyon jó a 6120 telefonálni és alapfunkciókra, csak a kicsi kijelzőméret és betűméretek miatt tervezek egy másikat venni erre a célra...
Persze én sajnálom a régi telefonjaim "elkótyavetyélni", még a 6101 is megvan és használatra kész, bár kéthavonta egyszer használom csak... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22488) manchester85 válasza Ragnar95 (#22484) üzenetére


manchester85
addikt

Próbálom végiggondolni, hogy mit tudnék elképzelni a jövőben. A telefonos fizetés, ellátva egy fejlett e-wallet-tel pl. állati jó lenne. Minden fizetést rögzítene a rendszer, és diagramokra bontva mutatná, hogy mire mennyit költöttem. (Élelmiszer, szórakozás, számlák, stb, összehasonlítva korábbi kiadásokkal, számlákkal, stb). Illetve ha a Siri külsős fejlesztők számára is használható lenne. Be lehetne állítani, hogy értesítési üzenet, vagy Siri értesítés érkezzen. Jönne a push, és nyögné be, hogy xy like-olt, vagy meghívtak egy jövő heti házibuliba, "shall I create it?" :) Mindenképp innovatív irányba kéne haladni, ugyanis ez a képernyőméret növelős marhaság baromira unalmas, amiről szól mostanában az ipar. Pl. vegyük azt, hogy megyek Armin van Buuren bulira október 31-én Kassára, és Siri aznap figyelmeztetne, hogy az esemény helyén és idején milyen idő várható, és hogyan öltözzek fel. :K Vagy ha a tv24-en bejelölök egy műsort, akkor Siri minden nap jelezzen, amikor kezdődik az a sorozat.

És hogy mivel jutna az abszolút csúcsra az Apple? Ha forradalmasítaná a TV ipart. Persze ez iPhone-ra nem feltétlenül lenne annyira jó, de iPad-re annál inkább. Élő sportműsorokra jelentkezés, vagy személyre szóló csatornakiosztás filléres összegekért. Ami érdekel, azért fizetek. Nem az, hogy van 200 csatorna, de a buzi Digisport miatt nem tudok tennis masters tornákat nézni. Vagy jön egy vihar, és semmit nem tudok nézni. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22489) r4z válasza manchester85 (#22488) üzenetére


r4z
nagyúr

Aki ennyire isteníti a Sirit, mint amolyan titkárnőt, belegondolt már abba, hogy Sirinek a valódi titkárnővel ellentétben nincsen p*ncija? :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#22490) Tibee86 válasza r4z (#22489) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak az irigység beszéél belőled. :P ;]
Siri-ről mindig Raj jut eszembe az Agymenőkből. :DDD [link]

(#22491) philoxenia válasza Tibee86 (#22490) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A lényeget elmondanád? Gyenge ehhez az angolom.... :O

Igazi almafan.... :)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22492) Tibee86 válasza philoxenia (#22491) üzenetére


Tibee86
veterán

Uhh hát röviden annyi, hogy barátnő szinten kezeli, de a vége a poén, mikor bemegy az irodába.
Ha nem nézed a sorozatot, annyit kell tudni Raj-ról, hogy nem tud megszólalni nő társaságában, és Siri közli vele az irodában, hogy "ha szeretkezni akarsz vele, csak mondd". :D

Itt van amikor vacsoráznak:[link]
Sajna nem találok olyat amihez lenne felirat.

[ Szerkesztve ]

(#22493) manchester85 válasza r4z (#22489) üzenetére


manchester85
addikt

:DDD Ez tény, de ennek csak akkor van jelentősége, ha valaki a Siri miatt megvált a titkárnőjétől. :)

i6 Silver

(#22494) bobooo


bobooo
addikt

Speedshopban is 299k :Y

(#22495) Tibee86 válasza bobooo (#22494) üzenetére


Tibee86
veterán

Speedshop-hoz képest még olcsó is... :DDD

(#22496) icecave


icecave
nagyúr

Volt még egy kis időm, amíg a meló feedback-re vártam, szépítgettem a lightning dock konceptem. Még mindig csak 3 óra meló van benne, szóval ahhoz mérten szabad fikázni :D

[ Szerkesztve ]

(#22497) manchester85 válasza icecave (#22496) üzenetére


manchester85
addikt

Szexi. :DDD

i6 Silver

(#22498) vadászcsiga válasza icecave (#22496) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Annyira jó a koncepted hogy most már fikázom kicsit :DDD
A gumipöttyök amin a telefon ül pont befogják a hangszóró/mikrofont.

[ Szerkesztve ]

(#22499) icecave válasza vadászcsiga (#22498) üzenetére


icecave
nagyúr

Csak félig, inkább a jack-et takarják teljesen, de majd kitalálok oda valami cuccost, ha megint lesz egy kis idő :D

(#22500) válasza Blaise (#22467) üzenetére



őstag

Na akkor várjuk a tapasztalatokat. Én driodosnak nem hiszek, mert nincs referenciájuk. Te össze tudod hasonlítani az iOS-el.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.