Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) korpicschess válasza icecave (#22298) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem kell, mert drága. 32 giga az már elég. 16-ot kicsit kevésnek érzem, de még elmegy, mert átmeneti telónak kellene. Általában 8+16 gigás telóim voltak.
Videókkal, nagy játékokkal hamar betelik.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22302) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Tud nekem valaki segíteni? Megadtam a bankártyaszámom iTunes-on. Mennyi az esélye, hogy sok pénzel húznak le engem? :O

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#22303) C4mp3r válasza PumpkinSeed (#22302) üzenetére


C4mp3r
addikt

mar buktad az osszes penzedet, illetve minden tovabbi jovairast a kartyadon el fognak lopni

(#22304) Tomics válasza Jojo5 (#22299) üzenetére


Tomics
addikt

holnap lesz időm 2x3 óra tanulásra, meg egy 3 óra edzésre, nyugi :K jövő htet meg úgy csinálom hogy maradjon 3 súlyzós edzésre és akkor már belerázódok és nem fogom abbahagyni.

kandó nem változott, csak van pár olyan tárgyam ami első ránézésre könnyebbnek tűnt, de aztán mégse. több időt kell rááldoznom hogy képben legyek. az a baj 8 tárgyam van de muszáj megcsinálnom hogy ne csússzak. de csak meglesz, csak folyamatosan kell nyomni fasza tervezés mellett :K

nekem se biztos hogy sokáig lesz munkahelyem. most kitalálták, hogy a délutános műszaknak tételes listát kell írni ki mit csinál. valszószínű meg akarják szüntetni a 2 műszakot :W pedig most megy a szekér a gyárnak...

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#22305) Jojo5 válasza Tomics (#22304) üzenetére


Jojo5
őstag

Én nyugodt vagyok :D

helyes, mindent meg kell próbálni tervezni, aztán valahogy úgyis lesz... :K

Lehet téged nem küldenek el, de ha el is küldenek már van tapasztalatod, én meg pályakezdőként itthon mint repülőgép szerelő\műszerész esélytelen vagyok az elhelyezkedésre, ha meg külföldre megyek szenvedni akkor meg ugrik az egyetemi lehetőség...
főleg, hogy mint írtam is, elvették az ösztöndíjamat, most nyomhatom a melót 2 helyen is... :W

meg ugye neked már az egyetemből sincs sok hátra... azt már csak kibírod, a nehezén már rég túl vagy... :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22306) Bling95


Bling95
őstag

nekem ez jött be, nyáron végignéztem, emberközeli...

(#22307) PumpkinSeed válasza C4mp3r (#22303) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Akkor komolyra fordítva a szót? :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#22308) Tomics válasza PumpkinSeed (#22307) üzenetére


Tomics
addikt

szüntesd meg a kártyát azt javaslom, mert az apple lenyúlja az összes lóvét a kártyádról !!!

PH! addikt since 2004

(#22309) C4mp3r válasza PumpkinSeed (#22307) üzenetére


C4mp3r
addikt

icecave valaszolt neked a masik topicban, nem kell aggodnod :)

(#22310) PumpkinSeed válasza C4mp3r (#22309) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Megvan! Köszönöm. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#22311) Kommy


Kommy
veterán

Megrajzoltam autocad-ben a lightning dock-ot, szerintem nem lett olyan rossz :D
[link]

(#22312)



őstag

Kell a 64GB. 16-al kinlódok, de szó szerint. Ma frissítettem az iGO Juroppot :D , de előszőr nem engedte (volt kb. 2GB szabad) most van kb van 4 és sikerült. Modern Combattal ugyan így jártam.

Más

Nem tudok restort nyomni. Kibontja, és elkezdene komunikélni az Apple szerverrel, és letilt. Ujrainditás megvolt, wifit kikerülve csak kábelen, friss az iTunes, és ez van. OTA-n simán lement az iOS6. Most is csak azért akarok restorozni, hogy eltüntessem a közel 1GB egyebet.

Más (vadászcsiga)

Az iOS6 óta sokkal szebben szól a beépített iPod. Mélyre lemegy, és a cintányér is fémesebben szól A Capriccio kicsit ludnesses hozzá képest.

Más

Akik idáig eljutottak, azoknak egy kis ajándék tőlem. :D Az egyik legjobb összefoglaló.

[link]

Ezek a legújabb infók - TI OMAP4 1GHz dualcore proci - 1GB RAM - 16GB storgate - SD slot - 1280x768 - NFC - DLNA - HDMi - direkt wifi -középkategóriás, ami annyit tesz, hogy nem lesz drága.

(#22313) vadászcsiga válasza (#22312) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szoftveresen javítottak a hangzáson? Ez jó.

BB
Buveszeknek ajánlják ezt a telefont? Úgy kell jobbra balra huzogatni a mutatóujunkat ahogy Rodolfo csinálta. Meg az a springboard szerű applista?!

(#22314) válasza vadászcsiga (#22313) üzenetére



őstag

Igen :D még szerencse, hogy kétkezes vagyok.

Annyit javítanék, hogy a London kapja a TI OMAP4-et, amit én akarok a Laguna, az Snapdragont kap 1,5GHz. Amúgy nagy a káosz, mindenki mást ír. Ráadásul a Texas Instrumen kiszáll a mobil piacról. Így minden borul. Nem tudom, hogy lesz ebből 2013 első negyedévében telefon. Vagy legyártana 50.000 db és osszuk be?

Visszatértem a gyárihoz :D

szerk. még szerencse, hogy a Laguna Qualcomm :D

[ Szerkesztve ]

(#22315) turbobusa


turbobusa
senior tag

i4-en megy a net metrón? 3gs mindig eldobta a jelet..

(#22316) válasza turbobusa (#22315) üzenetére



őstag

Mert le van gatyásodva a kiépített rendszer. Minden állomás között elhal. Nem az i4 hibája.

[ Szerkesztve ]

(#22317) korpicschess válasza (#22314) üzenetére


korpicschess
veterán

Kivonul? Kétlem. Volt itt egy cikk mobilarénán, de a hozzászólások között lehetett olvasni, hogy ez hülyeség. Itt a cikk: [link]
Most ahogy kerestem, kijött a cáfolat is: [link]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22318) válasza korpicschess (#22317) üzenetére



őstag

Ez nem győzött meg. Az OMAP4 kifutóban van, az OMAP5-höz pedig kevés támogatást kínál a cég. Ezért nem sok cég fogja választani. A beágyazott rendszerekért felelős TI munkatársa ( Greg Delagi) nyilatkozott, hogy kevés haszon van nekik a mobil processzorokon. Ezért inkább az irányítástechnika felé erősítenek - autók, KV főzők, stb. :D Szerintem nem tudnak lépést tartani. Az OMAP4 45nm :Y

[link]

[ Szerkesztve ]

(#22319) mondomén


mondomén
őstag

Most nézem hogy teleszarták a Steve Jobs topikot. Van annyi gyökér, komolyan nem értem az ilyen embereket. :( Már nem azért mert oda voltam Jobsért, mert egyáltalán nem, de akkor is...

(#22320) GALARDO válasza mondomén (#22319) üzenetére


GALARDO
addikt

Szánalmas.... :W

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22321)



őstag

Most találtam. Így aránylik az i5-höz [link]

[ Szerkesztve ]

(#22322) Totheground válasza mondomén (#22319) üzenetére


Totheground
addikt

Nevetséges.
Vagyis inkább undorító.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22323) tildy


tildy
nagyúr

Egy hete probalok foglalni egyet a helyi apple storeokban, vinnem haza, erre sehol nincs. Gaz.
( marmint hogy kb sorsolas alapu ki kap. Reservelek, ha nem jon email, akkor nem nyert...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22324) manchester85


manchester85
addikt

DanielK!

Na kipróbáltad 3G-n, hogy megy-e a facetime?

i6 Silver

(#22325) bobooo válasza manchester85 (#22324) üzenetére


bobooo
addikt

i4S és i5 között megy csak 3G-n :(

(#22326) manchester85 válasza bobooo (#22325) üzenetére


manchester85
addikt

Ezt tudom, de erre vagyok kíváncsi, hogy a voda tiltja-e esetleg, vagy tényleg megy.

i6 Silver

(#22327) mastercroc válasza manchester85 (#22326) üzenetére


mastercroc
csendes tag

Megy... Probaltam en is

(#22328) manchester85 válasza mastercroc (#22327) üzenetére


manchester85
addikt

Na ez jó hír, köszi. :R

i6 Silver

(#22329) alba-regia válasza manchester85 (#22326) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Nekem is működik.

(#22330) manchester85


manchester85
addikt

Kitaláltam egy jó mottót az Apple-nek. "We will redesign the next iPhone. We will start from scratch. :)"

BoboDj!

Jah, de remélem érted a kifejezés mögöttes tartalmát is. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22331) bobooo válasza manchester85 (#22330) üzenetére


bobooo
addikt

Ez nem mottó, hanem inkább jó tanács nekik. ;]

(#22332) Zjunior


Zjunior
veterán

Skacok!
Felraktam ezt az icsekk programot!
Gondotam kipróbálom az upc kapott csekkel látom ankis fekete négyzetet de semmi! I5 kamera...
Hogy a picsába kell beolvastatni a kódot neki???
Én vagyok láma vagy tényleg szar?:(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#22333) DanielK válasza Zjunior (#22332) üzenetére


DanielK
addikt

Csoportos beszedés? Egyszerűbb. ;] :P

(#22334) Zjunior válasza DanielK (#22333) üzenetére


Zjunior
veterán

Jó lehet!
Most rendeltem netpincérről kaptam 1000huf kedvezményt!:))
Master Mobile-al!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#22335) r4z válasza manchester85 (#22326) üzenetére


r4z
nagyúr

Nálam nem megy :O
Oh wait, nekem csak egy 3GS-em van :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#22336) Dusee


Dusee
őstag

üdv
nem biztos, hogy jó helyre írtam, ezért itt is megkérdem.
[link] erről lenne szó.
köszönöm :R

(#22337) Ragnar95 válasza Dusee (#22336) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nagyjából jó, annyit kéne még beleírni, hogy esetleges letiltás esetén az eladó köteles a vételárat (kamatostul, ha úgy jobban tetszik) azonnal visszafizetni a vevőnek.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22338) korpicschess válasza Ragnar95 (#22337) üzenetére


korpicschess
veterán

"Az eladó kijelenti, hogy a mobiltelefon per-, és tehermentes, valamint annak tulajdonjogával szabadon rendelkezik. Továbbá kijelenti, hogy a mobiltelefon jövőben előforduló hibáiért szavatosságot NEM VÁLLAL."

A tehermentességhez hozzá tartozik ez, de lehet pontosítani.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22339) Dusee válasza Ragnar95 (#22337) üzenetére


Dusee
őstag

& korpicschess:

a 3. pont magába foglalja a letiltást, de azt nem írja, hogy ebben az esetben vissza kéne térítenie a vételárat, ezért is kérdeztem rá.
4. pontban hozzácsapom, és úgy már jó lesz.

szerk: vagy szerződésszegés esetén alapból meg kell térítenie a vételárat? :F

[ Szerkesztve ]

(#22340) Ragnar95 válasza korpicschess (#22338) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ok, ennyire nem vagyok otthon a PTK-ban, hogy alapból mi történik szerződésszegés esetén, de szerintem jobb mindig biztosra menni és beleírni :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22341) korpicschess válasza Ragnar95 (#22340) üzenetére


korpicschess
veterán

Aztán persze ha letiltják, akkor is kb. cseszheted. Ez már más téma viszont.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22342) Bling95 válasza korpicschess (#22341) üzenetére


Bling95
őstag

persze, de még mindig ez a "legbiztosabb"

(#22343) Ragnar95 válasza korpicschess (#22341) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így van, de ettől még nem árt, ha pontos a szerződés :DDD Amúgy nem cseszheted, csak hosszútávon térítődik meg a károd legrosszabb esetben :P
De én úgy vagyok vele, hogy csak 100% forrásból veszek használt cuccokat :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22344) Tibee86 válasza Ragnar95 (#22343) üzenetére


Tibee86
veterán

Én inkább várok 1-2 hónapot ha kell, hogy összejöjjön a pénz, de telót nem veszek használtan.

(#22345) Dusee válasza korpicschess (#22341) üzenetére


Dusee
őstag

miért, ha letiltják és van egy ilyen papírom, akkor be perelhetem az illetőt, nem?
és nagy valószínűséggel én nyernék, mivel megszegte a szerződésünket, aminek a feltételeit ő önként vállalta.
vagy ezt magára a telefonra értetted, hogy cseszhetem?

(#22344) Tibee86: én is így vagyok vele, de szegény időket élünk :D:(

(#22346) korpicschess: ezekkel tisztában vagyok, csak úgy értettem, hogy ha van ha nincs korrekt adásvételi, mindenféleképp bukom a pénzt, telót, stb. :U
a perköltséget nem a vesztett félnek kell állnia/megtérítenie? :F
vagy azt mindenképp a perlőnek?
nem volt még részem ilyen "élményekben" (hál istennek) :U
ilyen letiltott telefonos pered volt?

[ Szerkesztve ]

(#22346) korpicschess válasza Dusee (#22345) üzenetére


korpicschess
veterán

Addig nem lesz telefonod, stb... Aztán megy majd a polgári pereskedés, ami jó sokáig eltarthat. Azthiszem szerencsém volt, hogy ~fél év és 2 tárgyalás után jogerős ítélet született az ügyemben. Másik szerencse a jogi biztosítóm volt, különben még invesztálnod is kell bele... ügyvéd, perköltség, ilyesmi...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22347) icecave válasza Dusee (#22345) üzenetére


icecave
nagyúr

Annyira nem egyszerű a dolog, mint mások is írták, sokáig elhúzódhat, főleg azért, mert jogilag el sem adhatja a telefont... mivel hűséget vállalt rá, és szerződésben áll a T-mobile-al. Ezért lehet csak polgári perre vinni, hisz a T-nél egy ilyet hiába lenget bárki, a T csak annyit mondd,hogy sorry, mi nem veled kötöttünk szerződést.

(#22348) Ragnar95 válasza Tibee86 (#22344) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Eddig énse vettem még telót, de minden mást is csak 100%-os forrástól veszek :) Amúgy ha nem sokkal olcsóbb használtan, énis inkább biztosra megyek és újat veszek, de mondjuk egy 3GS esetén ahol már kb 50-60%-al olcsóbb a használt, sokkal inkább megvenném úgy, mint újonnan....
Dusee: természetesen de, beperelheted, ahhoz nem is kell a külön kitétel, csak ugye a per sokáig elhúzódik, de nagyon jó esetben magától is fizet az illető, de ha mégsem, akkor bár szinte 100% az esély, hogy te nyersz, költened kell az ügyvédre és évekig járhatsz bíróságra és addig mobilod se lesz és a pénzed se kapod vissza...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22349) Bling95


Bling95
őstag

csak írjátok bele hogy szerződés szegés esetén a te ügyvédi költségeidet is ő állja :D

(#22350) Kommy


Kommy
veterán

Kicsit autocad-eztem ma, a lightningdock-ot megcsináltam. A márete ugyan az 75x19-es (elég nehezen fér bele a kábel a magasságba). Tök jó lenne ha valaki meg tudná ezt csinálni.
nem mondom, hogy 100%-ig pontos minden méret, de nagyon nagy közelítéssel igen (amennyire tudtam pontosra csináltam).
[link]

eredeti: [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.