Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) Mappa válasza Malachi (#22146) üzenetére


Mappa
addikt

ok köszi... egy adásvételit írnának róla, ha belemegy az eladó :K

nem kötelező megadni

(#22152) Jojo5 válasza vadászcsiga (#22132) üzenetére


Jojo5
őstag

Nem ma volt :P még májusban amikor Gyakorlaton voltam a Finneknél

Totheground: hát igen... inkább elé :D :DDD én egyszer, egy Monster-t szeretnék belapátolni onnan... :Y

Amúgy, az egy nap a városban blog, nagyon jó kis cummó, a gyros-t is itt a XVIII-ban csak miattuk próbáltam ki mint ahogy a Levendula\Juhász cuki fagyizókat is, meg még 1-2 kajáldába\cukrászdába el szeretnék menni\jutni

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22153) bobooo


bobooo
addikt

Ha már lángos, akkor itt Újpesten van egy pékség (nem tudom a nevét), ahol lehet lángos félét venni. Rohadt finom. :B

És ha már Gyros, akkor a 20E Művelődési Közpönt megállójánál van egy Megálló Büfé, ahol isteni a Gyros ;)

[ Szerkesztve ]

(#22154) Ragnar95 válasza bobooo (#22153) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az Újpest központnál lévő művelődési központnál? :DDD
Amúgy én Gyrost az Isztambul gyorsétteremben szoktam enni, szerintem ott a legjobb, van a Westendben, meg az Árkádban is pl :K De a legjobb gyros, vagyis kebab igazából Berlinben van, az ottani törökök tényleg tudják, hogy kell csinálni :DDD :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22155) bobooo válasza Ragnar95 (#22154) üzenetére


bobooo
addikt

És ha már Gyros, akkor a 20E Művelődési Közpönt megállójánál van egy Megálló Büfé, ahol isteni a Gyros

Hol olvasol te itt olyat, hogy Újpest Központ? ;]

(#22156) whitezo88 válasza Ragnar95 (#22154) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Szeráj ftw. ha bent dolgozom mindig ott eszek, ugyanazt. Borjú döner olivával, baklavával és házi limonádéval.
a kebab az más. Gyros párja a Döner, csak más tésztából csinálják. Amúgy a török emberkék jó gyorsan csinálják, egy mindenes döner kb tíz másodperc és be is csomagolja ezidő alatt kb...

(#22157) C4mp3r


C4mp3r
addikt

:D

(#22158) bobooo válasza C4mp3r (#22157) üzenetére


bobooo
addikt

Ezért van itt ilyen hideg. :P

(#22159) vadászcsiga válasza Jojo5 (#22152) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Apropó gyúrás. Kb 3 hónapja, 5 év kihagyás után én is elkezdtem konditerembe járni de iszónyúan fáj a derekam meg a hátam. A gyakorlatokat sztem jól csinálom és próbálok nem olyanokat csinálni amik a derekamat terhelnék de mégis. Régen ilyen nem volt. Mit lehet tenni hogy elmúljon?

(#22160) icecave válasza vadászcsiga (#22159) üzenetére


icecave
nagyúr

Pedig ha viszonylag fiatal vagy, és mégis fáj a derekad/hátad, amit nem izomláz okoz,hanem valami más, akkor rosszul csinálod a gyakorlatot... esetleg meg is húzódott gyakorlat közben és azért fáj... mondanám,hogy sokan csak csinálják a gyakorlatokat,de egyáltalán nem arra az izomra/izomcsoportra koncentrálnak, amit edzenek,csak tolják, ahogy "jön", de neked van a gyúrással "múltad" ez remélem nem játszik, ennyi idő alatt bőven el lehet sajátítani aiz izomérzetet edzés közben. Ha már megtörtént a baj, tolj egy kis joint-x-et (elég hatásos, sajnos már nekem is kellett), ha van rá pénzed, aztán ha helyrejössz, vigyázz magadra. Normális vitaminbevitel sem árt, fokozott C vitaminnal, az is gyulladáscsökkentő valamennyire, de ezt mindenki tudja.

Bocs hogy én válaszoltam, Jojo max majd kiegészít.

(#22161)



őstag

Egy új i5 tulaj így látja.

"Én S3-ról váltottam Egyszerűen imádom

A programok minősége össze sem hasonlítható! Azonos progi ezerszer jobb iOS-re!"

..és mennyiszer lehet ilyeneket olvasni, biztos nem értenek hozzá. :D

szerk. Mennyi erős ember van itt. Ki mennyít nyom fekve csúcsban. Én 130kg :DDD

vadászcsiga

Rosszúl csinálod, csak akkor fáj a hátad. Egyenes derékkal!

[ Szerkesztve ]

(#22162) icecave válasza (#22161) üzenetére


icecave
nagyúr

Tipikusan olyan emberek kérdezik ezt, akik nem igen tudják, hogy a gyúrás eredményessége izomfejlődés szempontjából nem az adott súly nagyságától, hanem sokkal inkább a gyakorlatok szabályos végrehajtástól függ... Persze, ettől még lehet tudod, csak poénból kérdezted :D ;]

(#22163) válasza icecave (#22162) üzenetére



őstag

"Ki mennyít nyom fekve csúcsban."

Ez azt jelenti, hogy egyet nyomsz bele. Nem ezzel szériázol! De kérdezz nyugodtan :DDD

(#22164) vadászcsiga válasza icecave (#22160) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Elsőre azt hittem jointra gondolsz :DDD

Viszonylag fiatal vagyok, 30-as éveim végén járok :) és mégis fáj. De viccet félretéve, ahogy olvasgatom itt-ott, nem ismeretlen ez a testépítők között. Mindenki rosszúl csinálná?
Vitaminok vannak, feleségem gondoskodik erről.

(#22165) icecave válasza (#22163) üzenetére


icecave
nagyúr

És miért fontos ez? Nem értem... találkoztam már emberrel, aki mondta,hogy 150-et nyom ki maxban. Mondom lássuk. Erre 5 cm-t lement a keze, majd vissza.... mondom ez mi? A másik meg a mellkason izomból megpattintós módszer... :D Na, mindegy is, én ilyenekről sosem szoktam nyilatkozni, edzőtársam tudja, az elég. Nem kérkedtem ilyenekkel sosem (nem is tudnék) :D Én pl. ha a 168 cm-es magasságommal 130-at nyomnék ki totálisan szabályosan, bárminemű csalást mellőzve, akár egyszer is, mini Hulk-nak számítanék. :DD

vadászcsiga: mint írtam, meg is húzhattad (ami elkerülhető,ha az ember szabályosan csinálja, de ez nem mindig sikerül, főleg, mikor már nagyon fáradt az ember; vagy nem melegített be eléggé, akkor is lehetnek csúnya sérülések)... az sokszor előfordul másnál is. Ha tartósan fáj, akkor ott valami nagyobb gebasz lesz.

[ Szerkesztve ]

(#22166) kutkut válasza icecave (#22165) üzenetére


kutkut
addikt

Csakapattintós! :))

Meizu MX3 32GB

(#22167) whitezo88 válasza icecave (#22165) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a legjobb a papucsos módszer. majd ha leszakad a körmük egy lábgyakorlatnál vagy megcsúsznak és pofára esnek majd elgondolkoznak hogy fűzős cipőbe kéne edzeni...

csiga: ha fáj, nem szabad csinálni, mert sérülés lesz a vége. csökkenteni kell a súlyt, vagy más módszerre váltani.

(#22168) vadászcsiga válasza icecave (#22165) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig nem voltam én hátfájós soha, pontosan 3 hónapja fáj amióta elkezdtem edzeni. A bemelegítés lehet hogy kevés, meg talán erősítenem kellen a törzsizomzatomon is.

whitezo88
Viszonylag kis súlyokkal csinálom és óvatosan. A végén le is nyújtok hosszan.
De most már várjuk meg Jojót is mit mond.

[ Szerkesztve ]

(#22169) válasza icecave (#22165) üzenetére



őstag

Na jó kb. 10évvel ezelőtt :D és szabályosan. 180/85. A röhej, hogy tartom a súlyom, nem tudok elhízni.

Csak hogy mondja neked még valamit, amit nem fogsz elhinni, nyakból 70kg a csúcsba. :DDD Nem az a fajta voltam, aki lement, és 3óra lézengés után konstatálta, hogy de jót edzettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22170) Bling95


Bling95
őstag

azért ha fáj akkor óvatosan emberek, semmi értelme rásérülni még egy sérülésre :)

ha már így gyúrós téma: ha edzés után iszok egy fehérjét attól lehet hízni? ittam nyáron, csak edzés után, és szerintem mintha híztam volna, vagy legalábbis úgy éreztem

(#22171) icecave válasza Bling95 (#22170) üzenetére


icecave
nagyúr

Fehérjétől? Hogy a picsába? Gondolkodj már... ha több szénhidrát volt benne abban tudmixban, mint kellene, akkor esetleg... meg akkor sem azzal volt a fő gond,hanem hogy az egész napi kajával több kalóriát vittél be összesen, mint elégettél... A izomfejlődés a kaján múlik nagyobb százalékban, az edzéssel szemben.

whitezo88: Jajj, ne, mert kiráz a hideg... papucsban vannak ott is páran, ahol én edzek. Ja, plusz még ami vicces, amikor az oldalemelést szabadsúllyal úgy csinálják, mint a dupla törött szárnyú veréb... :D

: mindenki más, van aki tök izom, mégis kevesebbet nyom 1-1 gyakorlatból, mint egy fele annyi kilós ürge. Nincs ebben semmi furcsa.

[ Szerkesztve ]

(#22172) Bling95 válasza icecave (#22171) üzenetére


Bling95
őstag

énis így voltam vele. csak kaját elég nehezen találja az ember amikor jóesetbe napi 3 órát van itthon :D

kaja részem baromi macerás mert ebédelni csak délután 3kor tudok , 6ra megyek edzeni általában szóval előtte már nem igazán tudok kajálni, onnan meg háromnegyed 10kor érek haza szóval 10kor van időm vacsizni... úgyhogy aki ért hozzá az mondjon valami okosat hogy mit lehet a helyzettel csinálni hogy még a legjobb legyen

(#22173) GALARDO


GALARDO
addikt

Aztán nehogy....

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22174) icecave válasza Bling95 (#22172) üzenetére


icecave
nagyúr

Azért ez ennyire nem egyszerű... ki kell számolni, hogy a testsúlyodhoz mennyi fehérje-szénhidrát-zsír kell kb. a tömegeléshez. Annyira nem kell méregetni, de nagyjából ki lehet számolni, és megcsinálni a kaját. Builderen olvass alapelveket, abból sokminden alap dolgot megtudhatsz. Mindjárt megkeresem neked.

szerk: itt is van, szép kis olvasmány, de sokkal felvilágosultabb leszel tőle... [link]

[ Szerkesztve ]

(#22175) Bling95 válasza icecave (#22174) üzenetére


Bling95
őstag

olvasgattam régen :) problémám tényleg az hogy ha itthonvagyok pl 3 órát abba bele kell férnie a tanulásnak, barátnőnek, kajálásnak ... nemes egyszerűséggel nincs időm magamra főzni

családomtól ( 2 tesó + szülők) meg nem várhatom el hogy mindig olyat főzzenek amit ennem kéne:D szóval kaja elég problémás nálam

nyáron egy jó 3 hétig ment is , súly is ment lefele, viszont nyaralások felborították az egészet

[ Szerkesztve ]

(#22176) Bling95 válasza icecave (#22174) üzenetére


Bling95
őstag

duplázott

[ Szerkesztve ]

(#22177) Jojo5 válasza vadászcsiga (#22159) üzenetére


Jojo5
őstag

simán lehet, hogy túlterhelted magad, az újrakezdés elején szerintem átmozgató\teljes test edzések a legjobbak heti 3 max 4 alkalommal, pihenőidővel

egyél vitamint mindenképp

én pl. múlthéten meghúztam a derekam amikor 140-be guggoltunk 2x6-ot, de utána 2 napra rá jó lett, viszont az alkaromban olyan fájdalmat érzek 2 hete, hogy a koncentrált bicót 22-4kg-ról becsökkentettem 18-6kg-ra mert annyira fáj\nyilal, de abba nem akarom hagyni most mert akkor becsoffadnék nagyon, inkább moderáltabb súllyal játszom :K

A kajára azért figyelj oda, mert az is nagyon sokat segít, illetve hagyj időt a testednek a regenerációra :K

amúgy, milyen edzés után jött elő a fájdalom ezt tudod konkretizálni ? vagy csak úgy simán előjött ?
és milyen jellegű ? nyilal esetleg folyamatosan fáj, vagy csak terheléskor ?

Bling95: csak a fehérjétől nem valószínű, hogy hízol sőt, kizárt... vagy ha megiszol napi 300-grammot és csak fekszel akkor lehetséges, de ez valószínűtlen ilyen edzés utáni 1 adagnál...
a hízás, csakis a kajában keresendő sok kalória\rossz minőségű kaja stb... :K

icecave: edzőtársaim simán 100+kg-al nyomnak fekve én meg vergődök még a 100 kilóval is, pedig minden más testrészen erősebb vagyok náluk... :U :DDD
guggolás 140kg-al kb. lábtoló 180-200, bicó 22-4kg-os egykezesek, evezés 120kg-al széria, mellhez szélesen lehúzás 120kg-al(ez a gép maximuma mint az evezésnél is), szabadsúlyos evezés 135-40 kg ...

aztán mégse vagyok izmos... :W

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22178) icecave válasza Bling95 (#22175) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, úgy nehezebb,de ha már nem függsz majd a szülőktől, meg lehet oldani, sokat dolgozom én is, mikor bejártam is volt időm megfőzni, kevesebbet kell tv előtt rohadni pl. Főiskolán koliban meg simán meg lehetett oldani.

(#22179) vadászcsiga válasza icecave (#22171) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szeretek konditerembe járni de az a sok kretén aki ott van, az kiakaszt. Vannak ezek az 1,50-es csávók akik hatalmas súlyokat nyomnak ki, húzódzkodáskor még tárcsát is tesznek magukra és legalább olyan szélesek mint amilyen alacsonyak. Ágyúgolyók.
Aztán vannak akik folyamatosan magukat figyelik a tükörben, és meg vannak elégedve a látvánnyal.
Vannak még a cingár kissrácok akik pár hétig járnak csak, kettesével jönnek, de akkor mindent kipróbálnak azt is totálisan rosszul és nem teszik vissza a súlyokat.

Jojo5
Nem tudom sajnos melyik után jött elő. A fájdalom reggel erősebb mint nappal, olyan mint az időseknél akik felálnak valahonnan és nem tudnak kiegyenesedni azonnal. Néha egyensúly gonddal is párosúl, olyan mintha nem tudnám megtartani a felsőtestemet, persze túl jutok rajta, csak szar.

[ Szerkesztve ]

(#22180) Bling95 válasza Jojo5 (#22177) üzenetére


Bling95
őstag

hízás hál istennek nem kifejezetten van, de azért a 185/95-öm nem valami jó , egy 8-10et leadnék akkor lennnék úgy jól

icecave: persze még 1.5 évem van gimiből utána más a helyzet, TV? :D 2 hete nem kapcsoltam be , hazaérek edzésről eszek, fórum /facebook megy egy fél órát , megnézek 2-3 igyjártam anyátokkal részt aztán alszom:D

[ Szerkesztve ]

(#22181) icecave válasza vadászcsiga (#22179) üzenetére


icecave
nagyúr

Ilyenek mindenhol vannak :D

Hála Istennek, ahova én járok, ott az Ogrék is rendesek, de ez függ a teremtől is, meg hogy mennyi a havibérlet, stb. Mindenesetre legalább feldobja a napom,ha látok 1-2 érdekes gyakorlatot. Buzi is van kockahassal, és félmeztelen edz, tükörben ellenőrzéssel, meg minden :D

Bling95: példa volt, sok felesleges dologgal lehet időt elb*szni, ami pont jó arra,hogy azt mondja az ember,hogy "nincs időm főzni". Mindegy, nem turkálok senki életében, aki meg akarja meg tudja oldani, aki nem az nem. Mint a cigiről leszokás, aki nem akar igazán/kifogásokat keres, sosem fog leszokni. Ja,de, a koporsóban.

[ Szerkesztve ]

(#22182) Jojo5 válasza Bling95 (#22180) üzenetére


Jojo5
őstag

most nem azért, de én pl ezeken a képeken vagyok 90-4kg körül és szerintem ez sz@r...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22183) Bling95 válasza Jojo5 (#22182) üzenetére


Bling95
őstag

jó hát ha én a 95-ömmel ennyire lennék szálkás kb akkor azért úgy meglennék elégedve:D ehhez képest abszolút dagadt vagyok xD

icecave: persze, mindenkinek van valami hülyeség amivel elbassza az időt, persze majd fősuli közben egyszerűbb lesz

[ Szerkesztve ]

(#22184) icecave válasza Jojo5 (#22182) üzenetére


icecave
nagyúr

Némá', tök király a csempe a fürdőszobában! :D :D Te is itt panaszkodsz b*szod, de ez teljesen okés :)

Bling95: mega daily one, vagy multi-pro-t. Hidegebb időben plusz C-vitaminnal (1-2gramm).

[ Szerkesztve ]

(#22185) Bling95


Bling95
őstag

hasonló témában mégegy kérdés: vitamint mit nyomtok? az elmult fél évben elég beteges vagyok, és kéne valami vitamin.

(#22186) Jojo5 válasza icecave (#22184) üzenetére


Jojo5
őstag

ez volt a nyari top... most sz@r@bb...:W
ez nyaralaskor volt a szallodaban, nem otthoni a csempe..:U

Bling95: ez penzfuggo, animal pak/opti men/daily one napi2x1, ezek mind jok es a legdragabbat irtam elore:U
napi 1-1,5 gramm C ajanlott legalabb

vadászcsiga: a zoldseg oke, hogy sokat/sok zoldet, de a sok gyumolcsot nem ajanlom(nagyon sok a gyumolcscukor...:U)

icecave: animal pak, universal gyartja, draga de jo, multi-x helyett multi pro pakk an vagy mifene, de az a monster pakk se gagyi...sot...:Y

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22187) vadászcsiga válasza Bling95 (#22185) üzenetére


vadászcsiga
félisten

C, B-komplex, vas, és sok sok gyümölcs, zöldség a piacról aranyos nénikéktől meg bácsikáktól. Szerencsére évek óta semmi bajom kopp kopp kopp.

Jojo
A 22179-et kiegészítettem.

[ Szerkesztve ]

(#22188) icecave válasza Jojo5 (#22186) üzenetére


icecave
nagyúr

Animal az melyik? Olyan, mint ami a multi-x volt régen?

vadászcsiga: pedig ezek alapján nagyon úgy tűnik,hogy meghúztad, és "nem heverted ki", mert pl. mindig ráedzettél...

Bling95: a mega-daily one napi adagja 5 kapszula, de nyilván,ha egyet eszel, akkor 5ször annyi ideig elég, de csak 5ödét viszed be a napinak... a semminél jobb mindenesetre, szóval keseregni nem kell,ha erre van keret.

[ Szerkesztve ]

(#22189) Bling95 válasza Jojo5 (#22186) üzenetére


Bling95
őstag

utána nézek akkor ezek, mert egyre nehezebb úgy úszni hogy közbe közben köhög az ember

mega daily one napi 1-el plusz edzés után még vmi C ? egész tűrhetú árban lenne

[ Szerkesztve ]

(#22190) Jojo5 válasza Bling95 (#22189) üzenetére


Jojo5
őstag

reggel/este 1 daily one, edzes elott+reggel/este 500mg-os C vitamin legalabb

vadászcsiga: igy, hogy leirtad huzodasnak/randulasnak tunik

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22191) Bling95 válasza Jojo5 (#22190) üzenetére


Bling95
őstag

köszi , ezt a tanácsot szerintem megfogadom

viszont érdekesség: egyik osztálytársam vett daily one-t és panaszkodik hogy fáj tőle a veséje? lehet ilyen, vagy valami más okozza?

(#22192) icecave válasza Bling95 (#22191) üzenetére


icecave
nagyúr

A veséje max akkor fáj, ha nem iszik elég vizet a vitaminokra... meg úgy általában egész nap... A C vitamin is hosszútávon vesekövet okoz,ha nem fogyasztanak vele megfelelő mennyiségű vizet...

(#22193) Bling95 válasza icecave (#22192) üzenetére


Bling95
őstag

előfordulhat , nem figyelem mennyi vizet iszik.

viszont nekem 4-5 liter lecsuszik egy nap :D kicsit soknak érzem néha

(#22194) Jojo5 válasza Bling95 (#22193) üzenetére


Jojo5
őstag

20 kg-onkent kene1 litert inni, a 4-5 liter neked jo...:K

vitamintol nem faj a vese, max ahogy icecave mondta..:K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22195) Bling95 válasza Jojo5 (#22194) üzenetére


Bling95
őstag

na legalább a vízfogyasztásom jó , ha már más nem :D már csak teljesen lekéne szoknom a bubisról... régen csak azt tudtam meginni, így nyáron sikerült levinnem úgy fele-felére , ideje lenne teljesen elhagyni

(#22196) vadászcsiga válasza Jojo5 (#22190) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is úgy érzem.

(#22197) mondomén válasza Jojo5 (#22182) üzenetére


mondomén
őstag

Neked is makacs melled van? :DDD Vagy csak rosszul látok?:)
Enyémet piszok nehéz formálni, főleg az alsó részét...

(#22198) vadászcsiga válasza Jojo5 (#22190) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyébként ma a szokásosnál is jobban és hosszabb ideig nyújtottam, koncentrálva a hátamra meg a derekamra. Kíváncsi vagyok segített e?

(#22199) Jojo5 válasza mondomén (#22197) üzenetére


Jojo5
őstag

a mellem a leggyengebb testreszem sajnos...:W

vadászcsiga:mindenkinek mas hasznal, en pl. siman lesz@rnam, de masnal meg pl. csak a pihentetes segit szal, ahany ember annyi fele megoldas...:U

ha annyira nem faj, akkor tobb bemelegites/koncentraltabb edzes es szerintem el fog mulni:K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22200) vadászcsiga válasza Jojo5 (#22199) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen, sajnos a bemelegitest meg a nyújtást nem szabad elsunnyogni.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.