Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22401) sagit válasza icecave (#22399) üzenetére


sagit
addikt

nameg ahhoz hogy valaki ne fusiban gyártson neked egyből kéne rendelned 2k darabot kb

több fajta él is kell a hajlításhoz, 2-3 munkafolyamat lenne mire kész lenne

ha festeni kellene még több, illetve a vágásnál nem ártana az éleket is lecsiszolni
lenne ezzel azért meló mire kész lenne

de 5-10 db mintát összedobhatunk simán szerintem bármi gond nélkül

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#22402) icecave válasza bobooo (#22400) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem leszarnák, lemásolnák, és kész, aztán hiába verném magam,hogy de nálam az eredeti file-ok, kicsit változtatnának, hogy ne pont olyan legyen, mint a koncepten, aztán még annyit se írnának,hogy köszi...

(#22403) Kommy


Kommy
veterán

Ebben igazad lehet.
A tervet meg lehet kapni?

(#22404) Ragnar95 válasza icecave (#22388) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nagyon komoly lett, grat hozzá :C

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22405) icecave válasza icecave (#22402) üzenetére


icecave
nagyúr

Bár a fene tudja, bevízjelezve el lehet küldeni több gyártónak is, aztán max,ha lemásolják, verhetem a nyálam,hogy nálam az eredeti file-ok nézzék meg, ide a lóvét, de akkor meg jön a BSA, hogy "Na, és a program, amive csináltam, megvettem-e", etc :D

(#22406) Ragnar95 válasza icecave (#22405) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Addigra a program nem lesz meg a gépeden :DDD :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22407) manchester85


manchester85
addikt

Na, végetért a kinlodas, hivtak a vodatol, hogy igenyt tartunk-e a rendelésre. Igaz, hogy most mar inkabb az uzletbol vettuk volna meg a sok szarakodas utan, de onnan meg nem hivnak, pedig elvileg azonnal szolnak, ha erkezik keszlet. Ezek utan tuti az lesz, hogy onnan is jon majd a telefon... Na mind1, viszont elorehozott kiszallitassal hozzak elvileg a szarakodas miatt. :DDD.

i6 Silver

(#22408) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Használtan vennék Iphone 3GS-t, mire érdemes figyelni? Gari már nincs rá, viszont szép karc és repedésmentes, T-függő, eredeti dobozzal, kábelekkel, fülhallgatóval.

Nem szeretnék úgy járni hogy megvétel után letiltják a hálózatról és használhatatlan lesz.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#22409) vadászcsiga válasza icecave (#22393) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na jól van ám mostmár, még néhány csésze kávé és lassan lejön a képernyőről :DD

(#22410) Ragnar95 válasza kutga (#22408) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha több, mint 2 éves vagy Dominoban vették és első tulajdonostól veszed, akkor tuti nem fogják letiltani.
Amúgy annyira figyelj, hogy valóban jó állapotú legyen és legyen rajta pl iránytű app, mert akkor tuti 3GS és nem 3G

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22411) válasza icecave (#22372) üzenetére



őstag

Ez egy USB kábel aminek a végén van egy darab vas :P Nem kötekedés véget, de a legegyszerűbb dock is, ennél egy kicsit bonyolultabb. Hol van az elektronika, és az RCA? Én valami ilyesmit vennék, ha nem várnám a BB10-et. De azt el kell ismerni, hogy egy digitális festőművész vagy. :C

(#22412) Ragnar95 válasza (#22411) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az nemrossz, hogy van rajta HDMI, főleg iPad miatt, csak gondolom egy vagyonba kerül :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22413) icecave válasza (#22411) üzenetére


icecave
nagyúr

Nyilván a kevés szabadidőmben olyat csinálok, ami épp kipattan az agyamból, pont lesz*rom, hogy hol van rajta az RCA meg hasonlók, pusztán a töltés szerepét akartam megoldani vele, a váz meg sima aluból lehetne, fekete gumi tappancsokkal. Nekem elsősorban a gyári dock is csak töltésre volt, sosem vezettem ki rajta hangot, ilyesmit. Majd ha valaki fizet érte, csinálok én olyat, amilyet mondd, addig meg pusztán ahogy oda is írtam "Just for fun" az egész. :D

(#22414) DanielK válasza (#22411) üzenetére


DanielK
addikt

Szép és jó, de az új lightining állítólag videót nem tud kitenni. Ergó icecave-nak nem lenne sok értelme.

(#22415) Bling95


Bling95
őstag

venném énis :D kell majd valami dock töltésre..., alu ráadásul menni az asztalhoz meg az imac-hez

(#22416) válasza Ragnar95 (#22412) üzenetére



őstag

Sajnos igen, de vigasztalhat a tudat, hogy az Arcam belépő High End cuccokat gyárt.

Ez az átalakító, ami nem lesz tartozék. Ez egy egész jó fórum.

(#22417) korpicschess


korpicschess
veterán

Kb eldöntöttem, hogy veszek egy iPhone-t.... 4S jó drága, szóval az kilőve, 4-gyel ellennék egy darabig, de egyszerűen nincs normális. :F

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22418) vadászcsiga válasza (#22411) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te kis maximalista :D

(#22419) máyköl válasza korpicschess (#22417) üzenetére


máyköl
veterán

Miért nincs normális? Mennyiért akarsz venni?

(#22420) korpicschess válasza máyköl (#22419) üzenetére


korpicschess
veterán

Normális:
független (vagy domino, meg vitamax a másik talán és függetleníthető), ne legyen szétkopva, lehetőleg karcmentes, minimum elöl. Bumper végülis takar sokat.
Minimum 16 giga, ami kicsit kicsi, de a 32-es drága.
70-75 körül gondoltam. Ami drága egy ilyenért, de ez van.
Az, hogy helyben legyen az kb. kilőve, az, hogy értelmes eladó árulja, hát az is marha ritka, az mégritkább, hogy előre elküldjék nekem.

Szóval lehet Omnia 7 lesz 33k-ért...

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22421) r4z válasza icecave (#22372) üzenetére


r4z
nagyúr

:C

Ha mondasz egy kb árat, mennyiből lehet egy ilyet kihozni, a One X-emhez még vevő is lehetek egy hasonlóra, persze pogo pinekkel, töltéssel + hangkimenettel :R

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#22422) whitezo88 válasza korpicschess (#22417) üzenetére


whitezo88
nagyúr

4s szerintem nem drága, amennyiért lehet kapni, 100 körül... legalábbis jobban megéri, mitn 2x ennyiért 5öst...
75ért sima 4-est kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#22423) korpicschess válasza whitezo88 (#22422) üzenetére


korpicschess
veterán

Ezt írtam. 70-75-ért akarnék 4-et, de nem látok.
4S beleférne 100-ért, de esélytelen a gyári független, dzsunkát ennyiért meg biztos nem.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22424) icecave válasza r4z (#22421) üzenetére


icecave
nagyúr

Fogalmam sincs, de ha valaki kimaratja, vagy megmondja hol lehet, csinàltatok 1-2-t :)

(#22425) Malachi válasza korpicschess (#22423) üzenetére


Malachi
addikt

nézz körül errefelé esetleg

(#22426) korpicschess válasza Malachi (#22425) üzenetére


korpicschess
veterán

Tyű, valóban nem egy pár darab.
Egyetemista havert, aki Pesten van, sikerült befűznöm, azt mondta segít.
Egy karcmentes, gyári független 32 gigás, fehér i4 megér 80-at, nem?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22427) máyköl válasza korpicschess (#22426) üzenetére


máyköl
veterán

Bőven meg, persze.

(#22428) Ragnar95 válasza (#22416) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez valóban nagyon vigasztaló :DDD :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22429) ittakary válasza korpicschess (#22426) üzenetére


ittakary
nagyúr

ha teljesen hibátlan, vagy van még rá gari akkor igen

(#22430) korpicschess válasza ittakary (#22429) üzenetére


korpicschess
veterán

90-ért van hardveraprón, 80-ért akarnám megvenni. Haver elintézné Pesten, Ő szifonos, szóval tudja, hogy mit kell nézni. Gari szerintem nincs rá.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22431) ittakary válasza korpicschess (#22430) üzenetére


ittakary
nagyúr

Azt már neked kell tudnod, hogy bevállalod e gari nélkül :R

(#22432) korpicschess válasza ittakary (#22431) üzenetére


korpicschess
veterán

Ezekre kb. egyikre sincs már. Az 1 év nevetségesen rövid. Baj viszont annyira nem szokott lenni velük.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22433) Blaise válasza korpicschess (#22432) üzenetére


Blaise
veterán

Baj viszont annyira nem szokott lenni velük.

:DDD

(#22434) korpicschess válasza Blaise (#22433) üzenetére


korpicschess
veterán

Szokott? :U

Jó, hát beragad a home gomb (ez mindenhol ott van), esetleg elszál a gps, wifi, szétreped a hátlap (ezek 3G/GS betegségek)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22435) máyköl válasza korpicschess (#22434) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem nem lesz gáz, vesd meg nyugodtan.
Típushiba a 4 -nél, hogy beszar a home gomb, ha ez megtörténne, 3000Ft. a csere.

Az meg, hogy megadja magát, bármelyik elektronikai cuccnál benne van a pakliban.

(#22436) Ragnar95 válasza korpicschess (#22434) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem szokott lenni, egyedül a home gomb hiba jellemző az i4-ekre. Csak ugye ha mégis történik valami nem olcsó a javítás, bár nem hivatalos helyeken egész emberi árakon dolgoznak :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22437) jimhun


jimhun
senior tag

Hali,

Par hete feldobtam itt hogy a Sennheiser CX300 II fulhallgatomat le szeretnem cserelni. Akkor itt voltak akik ajanlottak a Brainwavz-et mint markat. Nekik, koszonom ezt :R , mivel akkor meg is rendeltem egy Brainwavz M4-et, ami ma megjott, es tenyleg jobban szol mint a Sennheiser :) Meghozza nem is kicsivel.
A vicc az hogy ez 30 Euro volt, a Sennheiser meg most olyan 60 korul van. :)

(#22438) korpicschess válasza jimhun (#22437) üzenetére


korpicschess
veterán

Az a vicc, hogy ha bejárattad, akkor ezerszer jobban fog szólni, mint amúgy. ;)

Remélem összejön az i4. Nagyon rákattantam. Főleg a zene és kijelző (felbontás) miatt egyébként.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22439) DanielK válasza korpicschess (#22438) üzenetére


DanielK
addikt

Wow, te meg az iphone? ;] :P :C

(#22440) r4z válasza korpicschess (#22438) üzenetére


r4z
nagyúr

SII után nem csodálkozok, hogy szabadulnál a WVGA-tól :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#22441) Malachi válasza DanielK (#22439) üzenetére


Malachi
addikt

igen, figyeltem, nagyon nagy a baj. tényleg kénytelen leszek venni egy lumiát, mert így felborul a kényes egyensúly. :)

(#22442) GALARDO válasza Malachi (#22441) üzenetére


GALARDO
addikt

Te is? ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22443) korpicschess válasza DanielK (#22439) üzenetére


korpicschess
veterán

Tudod, csak azért, hogy reálisabbak fikázzam. ;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22444) manchester85 válasza korpicschess (#22443) üzenetére


manchester85
addikt

Első iPhone lesz?

i6 Silver

(#22445) Bling95


Bling95
őstag

érdekes hogy még mindig nem látok sehol töltős tartókat ( mint icacave-é), azért ennél sokkal gyorsabban szoktak jönni a kiegészítők

(#22446) r4z válasza Bling95 (#22445) üzenetére


r4z
nagyúr

Van gyári átalakító, tehát annyira nem sürgős a gyártóknak az új dokkolók tervezése.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#22447) vadászcsiga válasza Malachi (#22441) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nehány országban már előrendelhető. 170ezer Ft mai euró árfolyamon.

[ Szerkesztve ]

(#22448) Bling95 válasza r4z (#22446) üzenetére


Bling95
őstag

persze csak azért az eléggé fél megoldás... plusz a gyári átalakító árából kb veszek egy újat:D

(#22449) korpicschess válasza manchester85 (#22444) üzenetére


korpicschess
veterán

Első. Legalábbis, eladni volt 3G-m, régen volt pár hónapig iTouch 2G.
Ha 3 hétig nem találok és nem kel el a tiéd, majd beszélhetnénk róla, akkor Miskolcon leszek. :) Azért remélem addigra összejön valami. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22450) manchester85 válasza korpicschess (#22449) üzenetére


manchester85
addikt

Jaja. Mondjuk az enyém azért nem kel el, mert jelen állás szerint nem is eladó. :DDD Apám telóját hirdetem, és az ő iPhone 5-ét várjuk a vodától, de csak a szarakodás megy. Nem tudtam megrendelni 1-jén, mert hosszabbítással nem ment az oldal, úgyhogy azóta megy a kínlódás, de elvileg már folyamatban van. Apám meg hajthatatlan, hogy akkor vihetik csak el a telóját, ha meglesz az új. Persze én hirdetem... :W Na mind1. Elvileg lesz majd egy vevő, de ha nem kell neki, vagy talál mást, és te nem, akkor jaja, tárgyalhatunk. :) Mondjuk az előlapon van egy pici karc, de a kijelző fölött. Viszont ez függetleníthető, és garantáltan nem lesz letiltva. :U

i6 Silver

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.