Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80051) sony309 válasza pityaa23 (#80049) üzenetére


sony309
őstag

Ha NAS-ról akar zenét hallgatni a sógorod, akkor miért kell a CD?

S3x, hifi & rock and roll

(#80052) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Bp-en kit tudtok ajánlani, mint szerelőt? Erősítőhöz keresnék. Néha fogja magát az egyik oldal és elhalkul, vagy elnémul. Ha tekerek a potin, akkor megjavul. De van, hogy csak egy ideig marad ez így.
Lehet, hogy előfok vagy poti. Én viszont nem szívesen nyúlnék hozzá.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#80053) pityaa23 válasza sony309 (#80051) üzenetére


pityaa23
senior tag

Teljesen jogos a kérdésed. Biztos van rengeteg lemezük, de valóban ma már szinte bármi beszerezhető lossless minőségben. Beszélek is vele.

(#80054) sony309 válasza pityaa23 (#80053) üzenetére


sony309
őstag

Ha van rengeteg lemezük, az meg lementhető merevlemezre EAC-vel. Tehát ez is megoldva. Szerintem.

S3x, hifi & rock and roll

(#80055) Dorian válasza sony309 (#80054) üzenetére


Dorian
félisten

Nekem is van egy csomó lemezem, és komoly számítógépes audio PC-m, mégis gondolkozom, h veszek egy CD lejátszót. Egyszerűen lusta vagyok grabbelni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#80056) sony309 válasza Dorian (#80055) üzenetére


sony309
őstag

Én meg lusta vagyok CD-t keresgetni, nekem a NAS-ról egyszerűbb kiválasztani, mit szeretnék hallgatni
Már régen túl vagyok a CD-k lementésén, ha CD-t vásárolok azt az egyet-kettőt nem idő megcsinálni és hozzádobni a kollekcióhoz.

Mindenkinek mások az igényei, más fontos számára.

S3x, hifi & rock and roll

(#80057) pityaa23 válasza sony309 (#80056) üzenetére


pityaa23
senior tag

Ok, köszi! Egyébként azt mondtam neki, hogy kell egy minőségibb hálózati lejátszó, amihez ha nagyon szükség lenne cd-re is, később kapjon hozzá illőt.

Szóval :) Kellene keresnem egy jóféle hálózati lejátszót nem feltétel a cd. 150-200-ig. Amazon.de , ebay, ilyesmi is játszik.

Megint aktuálissá vált így az ONKYO TX8150-es kérdésem. Ilyet szabad venni?

Dorian Nekem is van egy ideje, azóta megnőtt a zenetáram. :D

[ Szerkesztve ]

(#80058) Dorian válasza sony309 (#80056) üzenetére


Dorian
félisten

Én most előfizettem Spotify Premiumra, azt hiszem elég komoly veszélyt jelent a tárolt flac-alapú zenehallgatásomra :D

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#80059) s4tch válasza pityaa23 (#80057) üzenetére


s4tch
veterán

Pont ebből a sorozatból néztem a 8270-et. Germán amazonon 600 euró, elég jókat írnak róla, és nem csak az ilyen whathifi-féle termékelhelyezős oldalakon. Itthon vastagon 200k fölött kezdődik az ára.

(#80060) Dißnäëß válasza Dorian (#80058) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Azt csak hiszed :U

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#80061) pityaa23 válasza s4tch (#80059) üzenetére


pityaa23
senior tag

Ez egész jónak tűnik!

(#80062) Dißnäëß válasza pityaa23 (#80057) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Klasszak ezek az agyonintegrált megoldások, csak amilyen gyorsan fejlődik technika, akármi, meg ezek frissítési igénye, applikáció oldalon, stb, nem fogadnék rá, hogy nagyon hosszú ideig szolgál majd kifogástalanul. Mondom ezt ex-Onkyo-sként (szerettem). Én ezt választanám:
- laptop vagy ekvivalens mini pc
- usb dac vmi jó ár/érték arányú
- korrekt sztereó erősítő

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#80063) fehér_ember válasza pityaa23 (#80057) üzenetére


fehér_ember
addikt

Ha már onkyo; akkor én pl. biztos nem tudnám megvenni újonnan a 8150-est, amikor meglátnám hogy ilyen is van egy kicsivel többért. :D
Médialejátszósnál meg simán számításba lehetne venni a múltkor kammerer által linkelt marantz-ot is; nem volt olcsó, igaz nas-t lehet nem kezel, de akkor is jó vételnek tűnik (persze nem ezzel az utóbbival kellene hajtani egy nagy álló dobozt)

[ Szerkesztve ]

(#80064) #04441088


#04441088
törölt tag

Aki szeretne mini hifit 30-40 körül, annak jó lehet ez az ajánlat:
LG CM 4360 ~ 33-34 ezer Ft postával együtt. Itthon 48-52 között megy, Emag BF-en volt 37 azt hiszem.

(#80065) fehér_ember válasza #04441088 (#80064) üzenetére


fehér_ember
addikt

Erről az jutott sok más dolgot követően az eszembe :D , hogy nekem meg pl. az ilyenek: 1, 2 tetszettek, még a 90-es évek legelején. Persze csak egy daewo 2 kazettásra futotta, (előtte meg mindig keresztapámhoz jártam a Sanyo-ján gyorsmásolgatni). Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha nem csak troll vagy és ilyet szeretnél akkor vedd meg, de hangminőség szempontjából ne legyenek hifis elvárásaid, mert egy ilyennek semmi köze nincs a hifihez.

[ Szerkesztve ]

(#80066) #04441088 válasza fehér_ember (#80065) üzenetére


#04441088
törölt tag

Jó, most nem mindenkinek van több száz ezre Yamaha, Denon cuccokra.
Arra meg bőven jó az, hogy az ember ennyiért ne egy BT hangszórót vegyen, hanem azért annál valami értelmesebbet.

(#80067) tomiika


tomiika
tag

Sziasztok,

sztereó erősítő vásárlás előtt állok, és kicsit elbizonytalanodtam, hogy melyik lenne alkalmas számomra.

Amit eddig kinéztem, az a Yamaha R-N303D, ebben az árban létezik ennél jobb választás?

Ami fontos számomra az az optikai bemenet és a bluetotth (a hálózati funkciók nem fontosak, de enélkül nem nagyon találtam másik erősítőt)

Előre is köszi :)

(#80068) #71562240


#71562240
törölt tag

Jimi tegnapelőtt töltötte be a hetvenötöt.

(#80069) kukulec válasza tomiika (#80067) üzenetére


kukulec
őstag

igen, pl BC Acoustique EX-222.3. mondjuk én a helyedben előbb vennék egy alig használt Marantz pm 6005-öt, amin ugyan csak optikai bemenet van, de a hangja is sokkal jobb, ráadásul olcsóbb. max később tennék hozzá bluetooth modult.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#80070) Haja válasza kukulec (#80069) üzenetére


Haja
tag

Szóval azt mondod, hogy a PM6005 jobban szól, mint a BC Acoustique EX-222.3? Vagy a Yamahához hasonlítottad? :)

(#80071) kukulec válasza Haja (#80070) üzenetére


kukulec
őstag

Yamahához.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#80072) Haja válasza kukulec (#80071) üzenetére


Haja
tag

És a BC Acoustique-hoz viszonyítva a Marantzot mi a véleményed?

(#80073) kukulec válasza Haja (#80072) üzenetére


kukulec
őstag

az, hogy vicc, hogy egy új Marantz 600x drágább nála. szerintem élénkebb, dinamikusabb a BC 222. persze ki mit szeret, ez egy örök vita.

tomiika: az még mindig áll, hogy bármilyen eszköz vásárlása előtt érdemes meghallgatni több másik erősítőt és hangfalat. jó esetben évekig boldog leszel, rossz esetben ideges, és elkezded adni-venni a cuccokat, hátha szerencsével jársz. egyszerűbb az elején egy neked tetsző párosítással hazamenni. az ilyen mindent egyben hálózati erősítők ebben az ársávban egy tisztes teljesen analóg toroid tápos integráltnak a hangminőségét jellemzően nem érik el.

[ Szerkesztve ]

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#80074) tomiika válasza kukulec (#80073) üzenetére


tomiika
tag

Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint szerintem marad a BC, remélem lesz valamiféle akció rá, hogy 100 ezer köré kerüljön, mert így egy kicsit erős még :)

(#80075) Taposzeb


Taposzeb
csendes tag

Üdv!

Budapesten találok megbízható használt hifiket árusító boltot és/vagy szervizt? Új-használt hangszóró vásárláson gondolkodom, de a vaterán már befürödtem és egy jobb állvány is lehet hogy kéne.

Illetve az itthoni vélemények milyenek a Wharfedale Diamond 220-ről? Jobb alternatíva ebben az ársávban?

Köszi!

(#80076) Haja válasza kukulec (#80073) üzenetére


Haja
tag

Kössz!
Persze, mindenkinek más az ízlése, de azért jó hallani olyanok véleményét, akiknek azért komolyabb tapasztalata van. Nagy segítség ez. Amúgy Marantz - NAD viszonylatban ugyanarra jutottam anno, mint amit te is írtál.

Tudom, hogy más árkategória újban, de használtban már nem annyira nagy a különbség. Szerinted a Cambridge Audio CXA60 van annyival jobb, mint a BC222, hogy megérje a pluszt?

Üdv!
H

[ Szerkesztve ]

(#80077) kukulec válasza Haja (#80076) üzenetére


kukulec
őstag

annyira más körülmények között hallottam őket, hogy inkább nem hasonlítgatnék. nekem tetszett a cxa60 hangja, de igen komoly hangfalak voltak rákötve. az a másik, hogy simán lehet, hogy amit én hallok, az neked fordítva jön le. annyit lehet nagy bizonyossággal állítani, hogy ez már nem a yamaha kategória ;] (és persze tudom, hogy ott is vannak feljebb nagyon korrekt termékek)

[ Szerkesztve ]

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#80078) #56474624 válasza Taposzeb (#80075) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hangszórószervízként nekem a Csángó utca 5. szám alatti jött be. Kicsit különc a srác, de szépen dolgozik. Én az ilyen kis műhelyekben, ahol kívülről nézve hatalmas a rendetlenség, sokkal jobban megbízom.

Használt hifi/audiophile cuccok pedig a Szentkirályi utca 13. alatt. A Király utcában is van még egy talán, de jóval kisebb a választék, pláne kevésbé kommersz dolgokból.

(#80079) Haja válasza kukulec (#80077) üzenetére


Haja
tag

Igen, az ritkán jön össze sajnos, hogy a kiszemelt dolgokat egymás mellett össze lehessen hallgatni.
Karakterre melyik passzolhat jobban Focal Aria906 elé?

(#80080) x_o_n


x_o_n
veterán

Üdv
Pure Acoustics mac-500 ról van esetleg tapasztalat?
Alkalmas stereo zene hallgatásra is? Van ahol azt irják igen de van aki surround sethez javasolja.Egy 20nm helységben lenne egy vagy két pár.Vagy javaslat hasonló árfekvésben?köszönöm.
Álló nagy Magnat és Rotel helyett lenne sacd,dvda,md hez.Részben hely igény miatt részben a Magnat dübörgő mély bass amit nem birok elviselni.

(#80081) pityaa23 válasza Dißnäëß (#80062) üzenetére


pityaa23
senior tag

Ebben teljesen igazad van. Egyébként, egy kis DENON RCD-M41-minihifiről indult az egész mizéria, csak hogy legyen min zenét halgatni. NAS-t akarnak mindenképp, filmre, fotó, stb tárolásra. Így gondolták lehetne lossless zenét hallgatni, ezután kezdtem belebonyolódni a hálózati audió lejátszókba, de valóban a vásárlói vélemények alapján eléggé elbizonytalanodtam. Egyik sem működik már most sem zökkenőmentesen. Legalább is amiket néztem (Onkyo TX-8150, DENON RCD-N9). Így nyugodt szívvel egyiket sem ajánlanám nekik. Nem tudom milyen minipc-DAC-sztereó erősítő jönne ki ezek árából, de az valóban egy jó megoldás lenne. Nálam is így van, Denon DA300 van a gépemhez kötve.

(#80082) sony309 válasza pityaa23 (#80081) üzenetére


sony309
őstag

NAS - hálózati zene lejátszó - integrált erősítő - hangsugárzók, ez így nem jó?

Melyik hálózati lejátszás nem működik zökkenőmentesen?

[ Szerkesztve ]

S3x, hifi & rock and roll

(#80083) crowgun válasza Alu (#80013) üzenetére


crowgun
tag

Gondolkozom én is tápkábeles fejlesztésen, írtad, hogy az Initium bevált. Ez egész pontosan mit jelent, mit tapasztaltál, min javított?

[ Szerkesztve ]

(#80084) s4tch válasza pityaa23 (#80081) üzenetére


s4tch
veterán

Mit jelent az, hogy nem működik zökkenőmentesen?

Egyébként ha még érdekel ez a vonal, akkor itt egy Pioneer, hazai árakhoz képest szűk féláron. (Itt ki lehet választani 280 euróért is.) A mini pc-nek kell egy monitor, billentyűzet, egér, illetve egy remote app, sokkal többet fogyaszt, lassabban kapcsol be, érteni kell a konfigurálásához, és a frissítések sem olyan egyszerűek, mint egy dedikált lejátszó esetében. Nálam pl. a Marantz 3 éves modell, épp hétvégén jött rá új spotify, 2 perc alatt települt. Mikor megvettem, egyszer rádugtam a hálózatra, azóta gyakorlatilag semmit nem kell vele csinálni, és a tech antitálentum párom is simán használja. Nem ismerem az ismerősödet, de szerintem ez a bolondbiztos megoldás.

Ha esetleg van az ismerősödben némi geek véna, akkor Raspberry Pi - dac - erősítő vonallal meg lehet próbálkozni. Csöndesebb, olcsóbb, kisebb fogyasztású, mint egy mini pc, és zenelejátszáshoz dedikált rendszert is lehet rá találni. 200e körül egy korrekt erősítő, egy pi és egy dac sem irreális elvárás, sőt. Szaktopik: [link]

[ Szerkesztve ]

(#80085) seadrone


seadrone
őstag

heló!

ki fogtok nyuvasztani, de felteszem a kérdést.

csak elméleti a kérdés egyelőre

ha van két darab jbl flip 3 bluetooth "hangszóró", amiket egybe lehet kötni, mi kell hozzá, hogy egy nem bt-os lemezjátszóval összekössem?

mivel lehet ezeket bridgelni?

Köszi, és ne nagyon csesszetek le :D

(#80086) Phülöp válasza s4tch (#80084) üzenetére


Phülöp
addikt

"A mini pc-nek kell egy monitor, billentyűzet, egér, illetve egy remote app, sokkal többet fogyaszt, lassabban kapcsol be, érteni kell a konfigurálásához, és a frissítések sem olyan egyszerűek, mint egy dedikált lejátszó esetében."

Csak a beüzemelés és beállítás idejére kell periféria, a kezelés már megy tisztán remote app-ról, nem kell lógva hagyni rajta a monitort meg a billentyűzetet.
Frissítés - ha minden f.szán múködik - nem létfonosságú.
Az én eszközöm fogyasztásáról nincs infóm - de talán Patice meg tudja mondani, mit zabál a kiskocka. Szerintem nem többet, mint egy dedikált vas.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#80087) válasza Haja (#80076) üzenetére



senior tag

A CXA60-at sokan a kategória legjobbjának tartja, A Marantz PM6006-tal egyetemben. (Pl. What HiFi )

(#80088) sony309 válasza Phülöp (#80086) üzenetére


sony309
őstag

Yamaha WXAD-10 1,6 W-t fogyaszt, a gyártó szerint.

S3x, hifi & rock and roll

(#80089) Phülöp válasza sony309 (#80088) üzenetére


Phülöp
addikt

az mondjuk durva

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#80090) s4tch válasza Phülöp (#80086) üzenetére


s4tch
veterán

Az más kategória. Eredetileg a kolléga laptop vagy ekvivalens mini pc javaslatot tett, ami sem méretben, sem fogyasztásban nem lesz egy kategória a kiskockával, és az értelmesebbek jóval drágábbak is. Emellett a nagy részén windows fut, ami headless használatra is alkalmas, de azért legyen kéznél egy monitor és egy billentyűzet... Egy normális audio pc meg meglehetősen drága, főleg a kérdező büdzséjéhez képest.

A kérdezőnek, illetve az ismerősnek kell _valami, ami nasról lejátszik zenét. Én ebből indulok ki. Egy egydobozos megoldásból hamar eljutottunk a laptop + dac + sztereó erősítőig, ami kapásból 3, külön kapcsolandó, külön fogyasztó, külön kezelendő eszköz. A csajom biztos befonná a haját, ha 3 eszközt kéne kezelnie ahhoz, hogy szóljon valami (web)rádió, vagy el tudjon indítani egy audiobookot a gyereknek.

Egyébként szerintem még a telefonos kezelés - illetve ennek kizárólagossága - is korlátozó tényező. Én inkább geeknek tartom magam, mint nem, és van, hogy fogalmam sincs, hová pakoltam le a telefonomat. A hifi mellett meg mindig ott a távirányító, célgombokkal (pl. forrás, kedvencek, hangerő, stb), van a házon szép kijelző, amit lehet nézni akkor is, ha nincs kéznél telefon, és csak a hosszú listákban való görgetés jelent kompromisszumot a használatban.

(#80091) Irmscher 353 válasza s4tch (#80090) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

a telefont megcsörgeted egy másikról, s meg van.
A távirányító szerintem nehezebb ügy...

(#80092) pityaa23 válasza s4tch (#80084) üzenetére


pityaa23
senior tag

Most olvasom, hogy synology nasokra lehet kötni usb dacot? Mert akkor nem kell mini pc, ugyanis synology Nas a kiválasztott! Így akkor kell egy DAC, amit támogat, meg egy sztereó erősítő és meg is vagyunk.

(#80093) vasii


vasii
senior tag

Üdv, nem tudom mennyire illik ide a kérdés, de tudtok ajánlani BPn helyet ahol olcsón megcsinálnák egy Videoton Preludium B31 peremezését? Illetve mi egy ilyen művelet reális ára egyáltalán?
Köszi

(#80094) RetepNyaraB válasza seadrone (#80085) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Bakelit lemezjátszóval? Az szopó, mert kell egy előerősítő a phono fokozatnak, ami már tud line outot. Azt rádugod a kékfog aux bemenetére. Ez pedig alapból nem olcsó asszem és nem profitálsz a jbl szutyokból a vegen. De gyakorlatilag ennyi a megoldás.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#80095) pityaa23 válasza s4tch (#80084) üzenetére


pityaa23
senior tag

Szinte mindegyik rendszernél szidták az appokat, illetve a hálózati lejátszást. Nem találja meg a hálózatot, ha megtalálja, a denon minden egyes alkalommal először belistázza a zeneállományt, ez nagyon sokáig tart. A pioneernak és az onkyonak csapnivaló az applikációja. Yamaháról kevesebb rosszat hallottam, lehet azt kell keresnem. Vagy kap most egy cd-lejátszót, meg erősítőt, én meg szeretek bütykölni és majd építek egy raspberry minipc-t neki a későbbiekben.

(#80096) Irmscher 353 válasza pityaa23 (#80095) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Én málna klónt használok Volumio-val.
Meg egy usb-s dac-kal.
Egyszer beállítottam, s azóta nem kellett hozzányúlni. Az új zenéket meg akkor húzza be a hálózati meghajtóról, amikor én mondom neki.
Telefonról, tabletról, pc-ről könnyedén vezérelhető. (aki képes egy böngészőt megnyitni, az kb tudja kezelni is, semmi ördögtől való nincs a dologban...)
Vagyis én a málna irányvonalat javaslom (de ez csak az én véleményem)

[ Szerkesztve ]

(#80097) s4tch válasza pityaa23 (#80095) üzenetére


s4tch
veterán

Mindegyik dlna renderer vezérelhető bubbleupnp-ről, az meg stabil, gyors és okos. Nálam Marantz van, a gyári app csapnivaló, de a bubbleupnp csípőből megmenti a helyzetet. Ezen kívül Denon/Marantz cuccokhoz van egy ilyen is: [link].

Denon/Marantz egy cég, elnézve a Denonokat, ugyanaz a felépítésük, mint a Marantzoknak. Nálam az MCR610 semmit nem "listáz be" minden alkalommal a hálózatról, csak csatlakozik a dlna szerverekre (a nason minidlna és plex fut), és már lehet is zenélni. Ha USB-t csatlakoztatsz, annak a beolvasása eltart egy ideig a legtöbb lejátszónál, de ez a hálózati részt nem érinti.

Hang szempontjából egy használt sztereóval járnának legjobban. Ha tényleg tud usb dacot fogadni a nas, akkor az sem lehet egy rossz megoldás első körben.

(#80098) Patice válasza Phülöp (#80086) üzenetére


Patice
nagyúr

A kocka 3W-ot kér a konnektorból, ha nincs más rákötve. Viszont a beüzemelés, beállítás idejére sem kell rákötni semmit, mert - azzal a rendszerrel amivel én használtam - minden másik PC-ről, parancssorban történt. Cserébe olyan minimál, stabil rendszer lesz rajta, ami jobb hangú bármilyen DLNA-s cuccnál. Csak kell hozzá a megfelelő - nem olcsó DAC.

A DLNA-s lejátszás legnagyobb hátránya meg maga a DLNA. És szinte az összes hálózati lejátszó ezt használja. Persze vannak itt is high-end modellek, amik jól mennek DLNA-ról is, csak azok horror áron mennek (pl. Luminok, vagy a megint csak kivétel Sonore MicroRendu, Ultrarendu. Ja, ha már Sonore, akkor ott van a kocka alapú Sonicorbiter SE. :DDD ).

Szóval azért ennek is megvannak a maga hátrányai.

(#80092) pityaa23:

Igen, megerősítem, én is használtam így a Syno NAS-omat. Az olyan USB-s DAC-ok, amik Linux-szal is kompatibilisek és nem kell hozzájuk driver, azok működni fognak a NAS-sal és a zenelejátszást a Syno DS Audio appjával lehet vezérelni. Kényelmes megoldás, de a NAS nem éppen a legideálisabb lejátszónak a zajos tápegység miatt.

(#80095) pityaa23:

+1 a raspberry építésre. Én olyan megoldást javasolnék, ahol a Málna csak transzport lesz, tehát csak digit kijárattal rendelkezzen. (Volt ilyenem, használtam egy darabig, nagyon jó hangú volt.) A Málnán az USB kijáratot felejtsétek el, zsákutca.

Ezért olyan erősítőt néznék, amiben van DAC.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#80099) Dorian válasza Patice (#80098) üzenetére


Dorian
félisten

MI a DLNA-s adatátvitel hátránya? Mert ugye a lejátszást nem a NAS, hanem a kliens eszköz végzi.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#80100) Speeedfire válasza Speeedfire (#80052) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Senki? :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.