Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34623) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Sziasztok
Jelenleg kezdek bele egy panel kecó felújításába.
Teljes körű felújítás és kb tényleg tégláig szét lesz robbantva.
Szeretnék venni, mosogatógépet, indukciós főzőlapot, és sütőt is, mind a hármat beépíthető változatban.
Úgy ahogy már próbáltam nézelődni a neten (kb du 4-óta folyamatosan ezt csinálom :D ) de gondoltam írok ide is, hátha tudok segíteni a döntésben.
Jelenleg egyedül birtoklom eme hatalmas lakást, de nem tudhatom mit hoz a jövő, így a mosogatógép a kérdéses, hogy hány terítékest nézzek, mert itt nem jutottam még dűlőre sem a teríték sem a márka kapcsán.
Árban természetesen szeretném olcsón megúszni (mint mindenki más) de nem a legolcsóbbakat keresem, nyilván próbálnék olyan termékeket nézni amik lehetőség szerint minél több szolgáltatást és funkciót kínálnak az adott árhoz mérten, és nem túl drágán teszik ezt, esetleg hosszú garanciaidővel rendelkeznek, (ez csak jelent valamiféle biztonságot)

Szóval eddig ezeket néztem, a sorrend megegyezik azzal, hogy melyiket hova tenném a vételi listámon.
Beépített főzőlap:
GORENJE IT 614 CSC
ELECTROLUX EHI 6540 FHK
WHIRLPOOL ACM 822/NE

Beépített sütő:
GORENJE BO 635 E11X

Beépített mosogató:
GORENJE GI 61010 X

Ezekkel van valakinek tapasztalata, megvehető készülékek, vagy vagy olyan amit inkább kerüljek?
Minden ötletet és véleményt szívesen fogadok.
Köszi előre is. :R

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.