Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14574) Csabroncka válasza Sanki (#14573) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Ebben az árkategóriában igazából mindegy, esetleg döntsön a gari idő, méret..stb.

A fontos elsősorban az, hogy a fűtőszál rejtett legyen, mert sokkal könnyebben tisztítható, karbantartható.

Én ezt vettem pár éve, meg is lepődtem a mostani árán, olyan 17-18 körül volt akkor. Elsősorban azért szeretem, és ez azóta beigazolódott, hogy állítható hőmérséklet mellett (felesleges a 90 fokos víz), bőven elég a 70 fok, és kevésbé vízkövesedik a gép. Ne gondold, hogy másképp forralja, ebben a kategóriában inkább kényelmi funkciók vannak: hőn tartás, jól szigetelt edény (nem érzed, hogy felforrta a folyadék, csak amikor kiöntöd), hőmérséklet szabályozás, hangjelzés..stb.

Az olcsóbb kategória kicsit több odafigyelést igényel, de ilyen vízkőoldó koncentrátumok rendszeres használata mellett nagyon sokáig bírják!
Igazából ami kinyírja a vízforralókat az a vízkő és ha nagyon sokáig feleslegesen áll bennük a víz (forróvíz).

"in medias res"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.