Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15451) kstcsk válasza Atesz 666 (#15448) üzenetére


kstcsk
tag

Természetesen tükrözi, de láttam az MM-ben hasonló áron olyan mikrót ami nem tükrözte :)
A többiben egyetértünk, kipróbálgattam, jól teszi a dolgát. A grill funkciót passzolom, próba-cseresznye.

(#15452) Atesz 666 válasza kstcsk (#15451) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Természetesen tükrözi, de láttam az MM-ben hasonló áron olyan mikrót ami nem tükrözte :)"

-Igen, olyan én is láttam sajnos nem is egyet, :K
-Mondjuk a MM-ben vannak elgurult gyógyszeres árak pld: ez az Electrolux mikró ha jól emlékszem legalább 2 ezer forinttal volt csak drágább mint bárhol,az Euronics-ban meg 3 ezerrel,na az se gyenge. :Y
-Azt viszont nem értem,hogy az ezüst színű miért drágább a sima fehérnél, :F :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#15453) kstcsk válasza Atesz 666 (#15452) üzenetére


kstcsk
tag

Vásárolni ott csak ritkán, inkább megtekintés céljából használom a boltot. Nem tudom, de én ezüst színűt házhozszállítással együtt 23 890 ft-ért vettem akciósan.

(#15454) Atesz 666 válasza kstcsk (#15453) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-A barátnőmék is szinte ugyan ennyiért vették a ExtremDigital-ban.
-Viszont az Emag-on vagy a Mall-on 21-22 ezerért láttam. :U

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#15455) kstcsk válasza Atesz 666 (#15454) üzenetére


kstcsk
tag

Emagon elfogyott, mall 27-ért adja

(#15456) Traxx


Traxx
őstag

Megbízható kenyérpirítót tudnátok ajánlani max. 5K-ért? Ami fontos, az az, hogy egyenletesen pirítson, és ne legyen hosszú szeletes.

Köszönöm :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#15457) hunterrop8


hunterrop8
csendes tag

Sziasztok!

Kávéfőzőt szeretnék venni ajándékba, de nagyon nem értek hozzá. A keret maximum 40ezer forint. Ilyen árban mit ajánlanátok? Amit én eddig találtam az ez.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ha valaki esetleg ismeri ezt a típust, ahhoz szól ez a néhány kérdésem:
Nem vagyok otthon a kávéfőzőkben, nézzétek el ha hülyeségeket kérdezek.
1) Mekkora a minimum adag amit le lehet főzni? Ha néha frissen akarnánk inni, akkor lehet pl csak két csészényit lefőzni? Vagy akár a kancsó helyett csak egy csészét alárakni, és egy adagot lefőzni?
2) Sima kávét is le lehet főzni (mint ami a kotyogósba kell :) mondom hogy hülye vagyok hozzá), vagy csak szemeset?
3) Csak espressot lehet csinálni, vagy cappucino funkció is van benne?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vagy esetleg van jobb is ilyen árban? Ha igen kérlek segítsetek. Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#15458) Safranek


Safranek
aktív tag

Üdvözlet ,
Electrolux ehd 60150p indukciós főzőlap az alábbi tünetet produkálja:

[link]

Találkozott már valaki ezzel?

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#15459) #03969024 válasza Intel fan11 (#15440) üzenetére


#03969024
törölt tag

Ha jól tippelem, akkor azok a rácsok "drótból" vannak. A hosszú keresgélés alatt senki sem említette, hogy öntöttvas rácsosat kéne venni?

Apropó, Bosch/Siemens hűtő tulajokat kérdezném: Időnként furcsa szörcsögő hangot ad a masina. Ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#15460) Intel fan11 válasza #03969024 (#15459) üzenetére


Intel fan11
őstag

Sztem nem drótból van az! Gyári főző rács amit adnak a gépekkel!

Battletag: hojszi#2983

(#15461) #03969024 válasza Intel fan11 (#15460) üzenetére


#03969024
törölt tag

Ha megnézed EZT, ez nevezem "drótnak".
Ez pedig öntöttvasnak tűnik. Nem egy kategória, pedig gyári mindkettő.
Nekem ilyen van, nem is billeg rajta az edény.

(#15462) etejedu válasza Safranek (#15458) üzenetére


etejedu
őstag

Érdemben nem tudok segíteni ez a panel hibája amugy, előfordul ez sutők kijelzőinél is ...khm hát nem alegjobb összeszerelésű az elektronikája. Gondolom restart megoldja a dolgot?

Ui: A videó vége nagyon üt! :D (Amíg a nő keményed időbeosztást betartva végzi a konyhai "feladatát" addig te "csak szórakozol"!)

(#15463) D1Rect


D1Rect
félisten

Van valami ajánlott porszívó 30eFt alatt?
Lehetőleg porzsák nélküli(így könnyebb megtalálni a felporszívózott LEGO-t).

MOD:
Sencor SVC 8YL akciós az edigitalnál. Szerintem ez lesz.

[ Szerkesztve ]

(#15464) DeFranco válasza D1Rect (#15463) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csak hogy meglegyen, van egy olyan potenciális bugja, hogy ledobja a hátsó szűrőt a fedelével együtt, mert a motor annyira felmelegíti a burkolat, hogy elgörbül a körmöcske. nem mind ilyen, de volt már panasz több is.

lego kérdést én úgy oldottam meg, hogy vettem 18-ért egy porzsákost, meg rá 5-ért egy gyári ciklonszűrőt. tada.wav

szerk: ehhez írnak twister előszűrőt, ami elvileg ugyanaz mint a ciklon, így meg best buy ennyiért. nem is világos hogy ezt hogy hozták össze, ha valakit érdekel érdemes rákérdezni, hogy tényleg adják-e hozzá.

szerkszerk: ja, hogy salgótarjánban van egy darab. ok. meg hogy nem szabályozható. ok. akkor reális az ár. mindegy. a 18-as ok.

[ Szerkesztve ]

(#15465) D1Rect válasza DeFranco (#15464) üzenetére


D1Rect
félisten

Tiszta szerencse, hogy nem találtam meg, hogy a másikhoz milyen porzsák kéne.
Addig pihenőpályára teszem a porszívó kérdést, holnap kimegyek és megnézem, hogy elhozzák-e nekem Salgótarjánból azt az 1 db-ot. :DDD

MOD: Aztán ha elhozták megkérdezem lehet-e 20 havi 0% THM-re. ;]

MOD2: Igen, légyszi szerkeszd még át 3x.
Holnap lecsekkolom a SAMSUNG VCC41E0V3E/XEH-t. :R

[ Szerkesztve ]

(#15466) DeFranco válasza D1Rect (#15465) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na, mondom a valót:

6 éve vettünk egy 4110-est ebből a samuból, kb. ugyanez csak egyszerűbb, nem szabályozható, ennyi.

ez még ma is menne, ha nem égettük volna le 10 perc (meg előtte 9 hónap napi szintű) maxerős orrszívó-porszívózással, de megtettük, így béke poraira. tanultunk belőle.

ha nem lett volna meg az alapom, ezt vettem volna: [link] 340W szívóteljesítmény, ciklon, szabályozható, stb. (pozor turbófej az árban) Édesanyám most vett szintén muszájból ennek egy egyszerűbb típusát , szereti, tetszik neki.

két dolog miatt nem ezt vettem:

1) nem tetszik a zsanérja, csak egy kicsivel, de a régi felépítménynél (4110/41E0V3E) gyengébbnek tűnik, kisebb szögben és rossz felé nyílik a teteje. elmegy, de a másikat egy fokkal jobb megfogni.
2) a 41&@#@ összes alkatrésze kompatibilis a régi 4110-ével, így van pótcsövem, pótfejem, pótkerekem, pótburkám.

a 41E0V3E szög egyszerű szerkezet, elég jó felépítménnyel, szerintem kimegy a világból, legalább is ez a cél, a régi is masszív volt, nehéz volt kinyírni. papíron 320W a saját brossában 300-at ír, de mindenhol máshol 320, én elhiszem a nagyobb számot. szerintem jól szív, egy porzsák nélkülihez képest legalább annyira jól. vázsonporzsák 2500-3000 hozzá. samu márkaszervízben a váci úton 5k hozzá a ciklonszűrő (a vcc52e5v3o-hoz adják gyárilag, ugyanott vagy, nekünk ugye a kompatibilitás miatt nem ez lett).

szerk: a 4135 érdekes, mert elvileg szabályozható a fotó alapján, de a termékvéleménynél meg azt írják, hogy nem, én elengedném.

[ Szerkesztve ]

(#15467) DeFranco válasza DeFranco (#15466) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerk ;] : ja, meg érthetetlen módon a VCC52E5V3O-ban nincs hely a résszívónak a készülékházban, ami azért elég fail. persze az 50k-s testvérmodellbe sikerült beszorítani.

a VCC41E0V3-ben ez megoldott.

[ Szerkesztve ]

(#15468) D1Rect válasza DeFranco (#15466) üzenetére


D1Rect
félisten

"ez még ma is menne, ha nem égettük volna le 10 perc (meg előtte 9 hónap napi szintű) maxerős orrszívó-porszívózással"
10 perc? Stramp kiskölyök lehet, az enyémeket alig lehetett rávenni 1 percnyi orrszívásra. :DDD

Reggel még átolvasom 1x ezt a hozzászólást, miután termékeket is társítottam a számokhoz, mert most nem értem.

Miért vagy ennyire samu párti a porszívók terén?
(amúgy már way too much effort részemről, én csak egy porszívót akartam, mert az előző konkrétan elkopott 15 év alatt, akkor is kb. 10K volt a tescoban...)
Na mindegy, úgy tűnik itt az ideje megismerkednem a porszívók világával is. :)

(#15469) DeFranco válasza D1Rect (#15468) üzenetére


DeFranco
nagyúr

amíg nem dob meg egy ipponnal addig addig szívom az orrát amíg én akarom :D ofc. a birkózás (inkább rábeszélés, nem fogjuk le ha csak egy fikarcnyi mód is van elkerülni) miatt volt ennyi, ha tűrte volna, ma nem értenék a porszívók aktuális kínálatához

a samu csak max. fele részben márkapreferencia:
- egyrészt ugye adott volt az alkatrészellátottságom, ami egyedi dolog, de
- ott a 2 év gari, ami előny
- kipróbált, bevált szerkezet,
- ez még a régi vágású nagymotoros verzió, nem az új eu-komform 700w-os bosch.
- utóbbi lehet beválik, lehet nem, nekem egyelőre vannak kételyeim, így inkább a régi megoldásra szavaztam, ez meg forrja ki magát.
- ennek ellenére nem ragaszkodtam a márkához, végigpörgettem a kínálatot azt hiszem 25k-ig, ami vállalható márka volt, és nem ezek a <900w kategória, azokat megnéztem hogy milyen szívóerőt tudnak, ami nem adta meg azt lenyomoztam, és ezek maradtak fenn a rostán, meg talán még egy eta. így jött össze ez a hármasfogat. nyilván tele egyéni preferenciával, de én ezek közül választanék igény szerint.

[ Szerkesztve ]

(#15470) D1Rect válasza DeFranco (#15469) üzenetére


D1Rect
félisten

Ja, hogy birkózás volt, nálunk félórás győzködés, közben kiszívtuk a teljes család orrát, még a macikét is...
De közben tudott pihenni a porszívó és a "levegőztetője" nyitva volt, csak az "áldozat kedvéért" fogtam be arra a 3 mp-re amíg hajlandó volt odatartani becses kis szipogóját.

Sencor SVC 8YL:
- 510W-ot ír
- meg elég jól néz ki
De ez a ciklonos legogyűjtő beindította a fantáziámat...

(#15471) DeFranco válasza D1Rect (#15470) üzenetére


DeFranco
nagyúr

beleszerkesztettem a győzködést. ;]

most már mi is így szívunk, levegőztetővel, befogdosással, meg minimál kakaón.

lehet jó a sencor is, csak leírtam ami bugját ismerem, van aki szereti a topicból, van aki szívott (kunc) vele.

bővebben:link

[ Szerkesztve ]

(#15472) D1Rect válasza DeFranco (#15471) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha az unatkozó anyukám nem szabadul be a lakásba esélye nincs túlmelegedni a porszívónak. :DDD

(#15473) DeFranco válasza D1Rect (#15472) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja hát kérem mi is laktunk kis lakásban :P :D

(#15474) kpal


kpal
veterán

Hamarosan meghozzák az Ariston elöltöltős mosógépet , úgy hallottam van/vannak rögzítőcsavarok a hátulján amik a dobot fogják szállítás miatt ,azokat ki kell venni ? Tényleg van ilyen ?

(#15475) etejedu válasza kpal (#15474) üzenetére


etejedu
őstag

Igen, mindegyikben van. Hátul kicsavarod és elrakod őket a következő szállításra.

(#15476) Safranek válasza etejedu (#15462) üzenetére


Safranek
aktív tag

Köszi. :DDD
Már másodszor fordul elő , ne tudd meg.Asszonykám igen temperamentumos. Azért engem se kell félteni

Igazából nem lehet restartolni , pihen pár órát , azután megint jó. Mindig vasárnap, mikor egynél több főzőlap van használatban. :F

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#15477) st6969 válasza #03969024 (#15459) üzenetére


st6969
őstag

Siemens hűtő tulaj vagyok. Szokott szörcsögni néha, normális. Valahol láttam is egy táblázatot hangutánzó szavakkal és magyarázattal, hogy ha ilyet vagy olyat hallunk, akkor mit is csinál a hűtő. 6-7 féle különböző hang van legalább.

(#15478) zsiz válasza DeFranco (#15471) üzenetére


zsiz
őstag

Na erről én nem tudtam mikor megvettem a Sencor SVC 8YL-t..
Egyébként első benyomásaim nagyon jók róla: erős, van egy csomó tartozék hozzá, viszonylag halk, hosszú a kábele és bár nem elsődleges, de jól is néz ki. De most ezzel amit linkeltél, elbizonytalanítottál a döntésemben.. Na majd kiderül, még nincs használatban, mert karácsonyra lesz ajándékba. Majd utána meglátjuk. Remélem nem lesz vele gond. Amúgy nem csak a Samura van 2 év gari, hanem erre is, a motorjára pedig 6 év.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#15479) #03969024 válasza st6969 (#15477) üzenetére


#03969024
törölt tag

Köszönöm!

(#15480) D1Rect válasza DeFranco (#15473) üzenetére


D1Rect
félisten

Nyehehe. ;]

Megnéztem élőben a Samut, a Sencor vadabbul néz ki és nagyobb szám van ráírva, ráadásul most olcsóbb is.
gg no re.

Azért köszi mindent! :R

(#15481) DeFranco válasza D1Rect (#15480) üzenetére


DeFranco
nagyúr

legalább tudtam villogni, hogy mekkora büfé vagyok alsókategóriás porszívókból :D

használjátok egészséggel, jó sokáig. :K

legókkal mi lesz így? túrjátok a zsákot?

@zsiz: reméljük minden rendben lesz. 2 évet nem csak a samu ad, nem is írtam ilyet, de előny, hogy annyi, mert többségében egy évet adnak csak. a bosch ad az újakra 5 évet, az sem kevés, nagyon megnyomták a marketinget.

[ Szerkesztve ]

(#15482) D1Rect válasza DeFranco (#15481) üzenetére


D1Rect
félisten

Marad az átnézés a zsák kidobásakor. (mondjuk nem gyakori, hogy találnék valamit)
Esetleg megnézem, hogy nem lehet-e kapni hozzá ilyen ciklon szűrőt, de így is kibírtam éveket, havonta az az 5 perc nem a világ.

(#15483) zsiz válasza DeFranco (#15481) üzenetére


zsiz
őstag

Igaz, csak arra reagáltam, hogy előnynek írtad a két év garit a samunál, a másik gép amiről szó volt az pedig a sencor, ahol szintén két év gari van. De ezen szerintem nem fogunk összeveszni :) Mostanában azért elég sok mindenre minimum két évet adnak már (vagy csak én nézelődök minőségibb cuccok között, mint eddig :DDD ).

De ha már porszívó szaki vagy, akkor: [link]
Papír vagy mikroszálas? Vagy esetleg van, ami direkt az adott porszívóhoz (SVC8YL) ajánlott? Erre még úgysem kaptam választ :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#15484) D1Rect válasza zsiz (#15400) üzenetére


D1Rect
félisten

Én mikorszállas párti vagyok, mert az a drágább, de elhanyagolhatóan. Szóval vagy jobb, vagy nem. De előbbinek nagyobb esélye. :)

[ Szerkesztve ]

(#15485) DeFranco válasza zsiz (#15483) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem vagyok szaki, és textilt használok. a régit szétszedtem anno más miatt, és a textilporzsák használata mellett teljesen portalan volt a motortér. sőt, a motor előtti szűrő hátsó oldala is hófehér volt.

esetleg őket felhívhatod, jártam ott, egy igazi régi vágású kékköpenyes szaki volt az eladó, elég sokat beszélgettünk arról hogy mit-hogyan a porszívók terén.

[ Szerkesztve ]

(#15486) zsiz válasza DeFranco (#15485) üzenetére


zsiz
őstag

(#15485) DeFranco és (#15484) D1Rect

köszönöm. nekem is a mikroszálas szimpatikusabb, de nem tudom miért. :R

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#15487) st6969


st6969
őstag

Jó lenne tudni, hogy ennél az ajánlott Sencornál az a műanyag fedél ledobás mennyire jellemző probléma... Porszívót kellene vennünk lassan. Porzsák nélküli Samsung van, amit itt nagyon nem dicsérnek, tulajdonképpen jogosan... pont azokat produkálja, amiket itt olvasok: megadja magát a motor. 4 éves, de úgy, hogy a 2 éves garancia letelte előtt lett egy komplett motorcsere (!), mivel brutál hangja volt már. Tény és való, hogy kényelmes a tisztítás: csak kiöntöm a műanyag tartályt. Szűrőket meg ritkán takarítok (nyilván emiatt romlik el, tisztában vagyok vele), szervízben is mondták, hogy minden alkalom után kellene. Na erre viszont nem vagyok hajlandó. 15 ezerért 2+2 évet szolgált, lehet, hogy megint ilyen lesz, mert egyébként szívóerővel nincs gond. Milyen hátránya van még, ami miatt inkább lebeszélnétek róla? 30-nál többet nem nagyon szánnék porszívóra.
Típusszáma talán Samsung VCC4550.

(#15488) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Jövőhéten intéznénk a mosógép cserét, MM, euronics, auchan mellett hova érdemes még elmenni, ahol nagyobb választék van?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15489) sutykuru válasza fi:zi'k (#15488) üzenetére


sutykuru
tag

Edigital

(#15490) Csabroncka válasza zsiz (#15486) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

A mikroszálas jobb választás egyértelműen a menalux amúgy is nagyon jó minőségű 3 rétegű zsákokat gyárt. 4 éve használom, általában 1 év/doboz (5db) 60 négyzetméterre a XI kerben.

"in medias res"

(#15491) zsiz válasza Csabroncka (#15490) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi a választ. Akkor ez jó választás lesz, igaz? Nekem mondjuk kb 120 négyzetméter a ház és vidéken, biztos jobban fog fogyni a zsák (kert, vetemény, fóliasátor.. lehet, hogy több port hordunk be...) De az legyen a legnagyobb baj :)

Esetleg még annyit, hogy amit linkeltem jó áron van? Vagy van olcsóbb is?
Az a baj, hogy a 2000 Ft-os zsákra még 1000 Ft posta is jön.. De ha nincs jobb forrás, akkor marad ez (Tesco-ban nézegettem, de én nem láttam ehhez valót, majd még MM-ban is megnézem, ott többfélét láttam kirakva és a porszívót is árulják.) Kínából persze meg ingyen házhoz szállítással rendelgetek.. :(

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#15492) ribarszki válasza zsiz (#15491) üzenetére


ribarszki
őstag

Ezt a porzsák dolgot sajna ki kell kísérletezni. Nekem a másodhegedűs samsungba pl. a mikorszálas Aspico 701m zeropor porzsák nem volt jó. ciklonszűrővel együtt 3-4 porszívózás után eltömődtek a pórusok. Vagyis a porzsák a ciklonszűrő miatt még tök üres volt, de a mikropórusok már telementek porral és a porszívó semmit sem szívott, visított.

Most a Swirl porzsákot próbálom ki, 2 porszívózás után még jónak tűnik. De lehet átállok a papírra, ha a pórusok itt is eltömődnek. De ez sokszor porszívófüggő is. Ki kell próbálni másik porzsákot ha az egyik nem jött be.

(Ennél olcsóbban nem találsz ilyen porzsákot. Van olyan oldal ahol 5k fölött ingyenes a házhoz szállítás. Azalatt sajnos be kell nyelni.. Illetve az Euronics forgalmaz menalux porzsákokat.)

Persze aki nem akar próbálgatni, meg vakarózni a csökkenő szívóteljesítmény miatt, annak a varázsszó: Miele

[ Szerkesztve ]

(#15493) fi:zi'k válasza sutykuru (#15489) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Melyik üzletükben van a legnagyobb választék? Bár közel sem ismerem mindet, de szerintem egyikben sincs akkora mint az előbb felsorolt háromban.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15494) sutykuru válasza fi:zi'k (#15493) üzenetére


sutykuru
tag

Ha Te is vékonyt keresel akkor a másik háromban se lesz sok abból.
Europa Centerbe van olyan amit én néztem ki, de webshopjukba megnézed, hogy hol van raktáron.

(#15495) fi:zi'k válasza sutykuru (#15494) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azt keresek és már voltunk a másik háromban, kb ugyanaz van mindenhol.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15496) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Bosch kmbinált tűzhelyem van! A hátfalat ahol a ventilátor is van, hogyan lehet takarítani? Azt írja a könyve vegyszert ne használjon a hátfalon, de akkor mivel lehet takarítani?

Battletag: hojszi#2983

(#15497) tboj válasza Intel fan11 (#15496) üzenetére


tboj
tag

Csodaszivacs!

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#15498) Lokids


Lokids
addikt

Sziasztok!

Vettem egy Electrolux mosógépet. A cső amin a vizet kéne szívnia viszont iszonyat rövid. Abból be lehet szerezni hosszabbat valahol? Ha igen hol?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#15499) Morris válasza Lokids (#15498) üzenetére


Morris
veterán

Ahonnan szimpatikus!
De egy jó szerelvény boltban is kapsz.

[link]

(#15500) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Vettem egy ilyen sütőt bekötve még nincs viszont beépítve igen.
[link]
A gond az ajtaja nem csukódik finoman.
Ötlet?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.