Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) pjen válasza Apollo17hu (#15349) üzenetére


pjen
félisten

Nézd át nincs e benne felejtve valami,ha nincs nyugodan használd.Nekem is Bosch van és nem kellett semilyen hókusz pokusz.Bele tettem a mosatlant+ 1 somat gold és had menjen.

(#15352) Atesz 666 válasza lolka1980 (#15350) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Én mostanában vettem egy ilyet:[link]
-Itt műszaki leírás is:[link] a részletek fülecskére kattintva.
-Elég kicsi helyen elfér,220-as és a szívó ereje is nagyon rendben van,bár igaz nálunk 100% kemény padló van illet van két szőnyeg,de az is bambusz. :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#15353) ribarszki válasza Atesz 666 (#15352) üzenetére


ribarszki
őstag

Ez tökéletes arra, hogy előkapd és felszívd a padlót. De teljes értékő otthoni porszívónak alkalmatlan.. Szőnyeget nem túl jó takarítani vele. Ezzel bútort nem fogsz porrtalanítani, ülőgarnitúrát porszívózni, hosszú réskefét rátenni, autót kiporszívózni. Második porszívónak a konyhába pl nagyon jó, de csak ezt használni, ha szőnyeg és autó is van, értelmetlen..

(#15354) Atesz 666 válasza ribarszki (#15353) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"hosszú réskefét rátenni, autót kiporszívózni. Második porszívónak a konyhába pl nagyon jó, de csak ezt használni, ha szőnyeg és autó is van, értelmetlen.."

-Mint írtam nálunk nincsen szőnyeg,ami van az meg bambusz és autóm sincs.
-Résszívót meg bármikor tudok rá tenni mert kaptam hozzá hosszabbító csövet is + 1 kifejezetten kemény padló takarítására szolgáló fejet is.
-És mivel a lakásunk csak 47 négyzetméter nekünk pont elég is.

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#15355) ribarszki válasza Atesz 666 (#15354) üzenetére


ribarszki
őstag

Természetesen lolka 1980-nak szóltak ezek az érvek, nem neked aki már megvette és se szőnyege, se autója..

(#15356) lolka1980 válasza ribarszki (#15355) üzenetére


lolka1980
aktív tag

Na de kérem!Mellőzni az incselkedést! ;]

Atesz 666:
Inkább valami gégecsövesre gondoltam,Elsősorban autót takarítanák vele,de nem szeretnék 12v-ost.
Mindenképpen 230v és lehető legolcsóbb verzió,no meg méretben(súlyban) is apróbb legyen.
Vagyis nem akarok takarítógépet. :)

[ Szerkesztve ]

(#15357) Atlantis válasza Atlantis (#14943) üzenetére


Atlantis
veterán

Nos, végül a Liebherr-t vettük. Baromi jó így pár nap után, észre se vettük, hogy a régi már milyen hangos volt, ez nagyon halk és óriási hely van benne. Nagyon szerettük a régi hűtőt, talán ezzel is jó kapcsolatunk lesz. Majd 1 hónap múlva kierül, mennyi a fogyasztás, elvileg fele kéne lennie, mint a réginek, így látszódnia kéne az áramfogyáson.

A Gorenje mosógép (W6523/S) viszont kicsit gyanús. Működik ugyan, de a régi Fagorhoz képest furcsa zajok vannak, alacsony dobfordulaton olyan hangja van, mintha egy órája állnál egy macska farkán és szegénynek már csak halk nyávogásra lenne ereje... :) Lehet, hogy ez a normális, mert teljes fordulatú centrifugán viszont egyenletes szép hangja van és stabilan megy, szépen is mos. Majd kialakul, talán bírni fogja ez is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15358) Melack


Melack
veterán

Azt lehet kb tudni, hogy egy régebbi Whirlpool mosógépben mennyibe kerül a csapágycsere?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15359) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Van egy jó régi whirlpool mosógépünk.
Elöltölős, és 3 kilós, lapos fajta.

Először néha kezte azt csinálni, hogy centrifugázáskor csapkodta a dob a mosógép elejét belülről, de most már szinte mindig.
Nem a miénk, hanem albérletben használjuk. A tulaj szerint "jó ez így, mindig is csinálta", de mivel elég ijesztő a hangja, és mivel nem akarom eláztatni a lakást, így a végére akarok járni.

Ez csapágy kopástól lehet?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15360) pjen válasza Bici (#15359) üzenetére


pjen
félisten

Kikapcsolva üresen nem kotyog a dob?

(#15361) lolka1980 válasza Bici (#15359) üzenetére


lolka1980
aktív tag

-Áramtalanítsd!
-Majd nyisd ki az ajtaját.
-A dobot amibe a ruhát teszed próbáld meg kézzel megemelni.
-Ha minden oké nem kellene számottevő lógást,kottyanást érezned.Sőt majdhogynem együtt kellene mozognia az üsttel
Amennyiben érzel úgy valószínűleg oda a csapágy s vele a szimering
Vagy ha az egész üst és dob szemre vélhetően előre van esve akkor valamelyik tartó rúgó feladta.

Szólj szakembernek ,hogy vizsgálja meg.

(#15362) Bici válasza pjen (#15360) üzenetére


Bici
félisten

Ha megmozgatom előre-hátra, akkor enyhe kotyogós hangja van, de nem tudom, hogy ez normális-e.
Forgatásra vajpuhán reagál. Szerintem elég könnyen jár a "rugója", vagyis nem csodálom, hogy a legkisebb excentrikusságtól csapkodja a házát...

(#15361) lolka1980: Kössz, este megnézem.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15363) SirKero


SirKero
őstag

A Sencor SVC 8YL még ajánlott kategória 30k alatt vagy van már jobb ebben az árban? :U

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#15364) zsiz válasza SirKero (#15363) üzenetére


zsiz
őstag

Ajánlott, nekem is itt ajánlották. Vettem is egyet pár hete. Igaz sok tapasztalatom még nincs vele, mert ajándékba vettem karácsonyra és csak annyira próbáltam ki, hogy működik-e, nehogy gyári hibásat adjak ajándékba... de a rövid próba alapján is jónak tűnik. Erős, van egy csomó tartozék hozzá, halk, hosszú a kábele és bár nem elsődleges, de jól is néz ki. Viszont az akcióról pont lemaradtál. 22K-ért adták Black Friday előtt, majd rendes áron adták pár napig és jött a 20.-i akciójuk, ahol 20k-ért lehetett megvenni. Aztán megint rendes áron adták egy hétig, és most az ügyes napokon vagy mi volt a neve.. azon is akciós volt (20 vagy 22k volt akkor is). Én 28k-ért is megvettem volna, de szerencsére megkaptam akcióban, így még jobban jártam.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#15365) szakalistvan válasza Bici (#15362) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Lehet hogy csak az egyik teleszkóp akadt ki,vedd le a hátulját és hozzáférsz,könnyű visszarakni.

(#15366) SirKero válasza zsiz (#15364) üzenetére


SirKero
őstag

Köszi :R Akkor én is inkább ennél a típusnál maradok :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#15367) salieri.


salieri.
őstag

Sziasztok! Ez a mosogató mennyire képvisel minőséget?
Meg szabad venni ennyiért? Kapok hozzá itthon lefolyókosarat stb.?

[ Szerkesztve ]

(#15368) bugizozi válasza ribarszki (#15337) üzenetére


bugizozi
őstag

A porzsák nélküliek miért nem jók? Én is olyat terveztem venni, hogy ne legyen csupa por minden, mikor rázom ki a zsákot, hanem csak kiöntöm a tartályból.

Köszi előre is a választ!

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#15369) sutykuru válasza salieri. (#15367) üzenetére


sutykuru
tag

Lehet, hogy kapsz de az kb. annyi lesz mint amennyiért ezt hirdetik.

(#15370) Atesz 666 válasza bugizozi (#15368) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"A porzsák nélküliek miért nem jók? Én is olyat terveztem venni, hogy ne legyen csupa por minden, mikor rázom ki a zsákot, hanem csak kiöntöm a tartályból."

Üdv.

-A porzsák nélküliekkel semmi gond sincs.
-Azzal csak azoknak van gondja akik a porzsákosra esküsznek.
-Én is pont pont azért vettem porzsák nélkülit mert abba nem kell porzsákot venni és egyszerűbb a tisztítása.
-Meg ahányszor be mentem egy üzletbe porzsákot venni akkor mindig készlethiány volt. :W
-De majd jönnek a szakik és kioktatnak,hogy márpedig a porzsákos sokkal jobb meg stb. :U

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#15371) canniball válasza bugizozi (#15368) üzenetére


canniball
nagyúr

Miért kéne kirázni a zsákot? A megtelt eldobható zsákot kiveszed és a kukába helyezed, beteszed helyette az újat és ennyi.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15372) SirKero válasza canniball (#15371) üzenetére


SirKero
őstag

Azért az egy kicsit drága mulatság lenne így :K ( 2500 HUF 4db. porzsák.) Az asszony is többször felhasználja a porzsákot. :P

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#15373) lsc válasza bugizozi (#15368) üzenetére


lsc
nagyúr

Porzsák nélküli után vettem porzsákost, nem bántam meg. A porzsák nélküli max 2 porszívózás után eldugult /tegyük hozzá a nappaliba bejöhet a blöki/, ha nincs kompresszorod nem egyszerű takarítani a szűrőket. Előszűrő kellet a szűrőbetéthez is hogy könnyebb legyen takarítani. A porzsákosnál rendben van hogy nem ingyen van a szűrő, de 10-15 takarítást kibír, utána meg egyszerűen kidobom.

Az élet kegyetlen .

(#15374) pjen válasza bugizozi (#15368) üzenetére


pjen
félisten

Víz szűrőst vegyél ha nem akarsz porolni.Ki öntöd ki öblíted és kész.Csak sajna a jók picit drágák.

[ Szerkesztve ]

(#15375) jeni válasza SirKero (#15363) üzenetére


jeni
félisten

azért egy apró szépség hibája van a Sencor 8YL porszívónak. nehéz hozzá porzsákot venni,én is akcióban vettem 20 alatt az Edigital boltban.

viszont a Bosch 27000Ft porszívó kevesebbet fogyaszt és 5év garis. ehhez nagyobb eséllyel lehet kapni zsákot.
ez volt akciósan 16000Ft

[ Szerkesztve ]

(#15376) canniball válasza SirKero (#15372) üzenetére


canniball
nagyúr

Pedig pont így működik. Nálunk most másfél év után telt be az ötödik porzsák. Ha nem porcicákat gyárt otthon az ember, akkor nem fogy az olyan gyorsan. :) De hogy őszinte legyek én ha havonta kéne megvenni a négyes pakkot akkor is azt mondanám inkább megér ennyit, mintsem az ürítéssel járó szenvedés.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15377) Csabroncka válasza SirKero (#15372) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Tessék venni MENALUX zsákot olcsó és jó!

"in medias res"

(#15378) SirKero válasza jeni (#15375) üzenetére


SirKero
őstag

Én ezt a fajtát kaptam hozzá. Ez még megfizethető kategória szerintem :K

(#15377) Csabroncka Köszi ez tényleg jóval olcsóbb :R

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#15379) Fandango


Fandango
veterán

Sziasztok!

Szeretném a véleményeteket kérni az alábbi 2 mosógépről (ha ezen kívűl van amit még ajánlanátok az szívesen várom, az alább kritériumok szerint: energiaosztály: A+++, 100e forint alatt, 1000-1200 fordulatos centrifuga)

WHIRLPOOL AWO/C 7321

BOSCH WAB 24262 BY Vario Perfect

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#15380) ribarszki válasza bugizozi (#15368) üzenetére


ribarszki
őstag

Porzsák nélküli: Először, 3-4 hónapig minden happy, mindenki boldog az új készülékkel ami húú mennyi koszt összeszedett a lakásból. Majd jön a feketeleves.

1, Mindig, minden porszívózás után mosogatni kell a szivacsos szűrőt. Ez azzal jár, hogy kézzel szedegeted le a hajszálakat, ujjad köré csavarva, az egész csap tiszta mocsok és amíg nem szárad meg a szivacs, nem tudsz porszívózni. Ezt az első pár hétben ellensúlyozza az új porszívó adta örömforrás, de később rohadt unalmas és körülményes tud lenni. Ráadásul a szivacs egy idő után kezd elhasználódni, a műanyag tartály elvetemedni. (Szar anyagminőség)

2, A leggondosabb takarítás ellenére is baromi sok por megy keresztül/túl a tartályon ami abban mutatkozik meg, hogy a porszívó belseje elkezd rohadt poros lenni. Bizony, ebből a motor is kap rendesen, ami ezt meghálálja csökkenő szívásteljesítménnyel. (Az elején olyan jól szívott, most meg csak hangos..)

3, De jó, van hepa szűrő, milyen tiszta lesz a levegő! Csakhogy, a sok visszaáramló por miatt a hepa szűrő 3-4 hónap után fekete lesz. Lehet cserélni. Ja, hogy 6-8.000 ft egy hepaszűrő? Eltömödve, pedig nem sokat ér, a porszívó is csak szenved tőle.

Ez a fantasztikus, csúcstechnikás samsung porszívóm jellemzője, de kb az összes márkájú tartályostól ezt várd.

Míg a porzsákosat bármikor előveszed, sokkal-sokkal tisztább a kifújt levegője, s ha megtelt a zsák kidobod. Nem mosod, nem porolod, kidobod és teszel bele újat. Ha a porzsákot porolni akarod, akkor vegyél tartályosat tényleg. A porzsák porolása mosása a legnagyobb baromság. Ráadásul ha mosható textil zsákot használsz, ugrik a garancia! Múltkor számoltam ki, a porzsák kb 250-400ft-ot jelent havonta.

De azért nem ennyire tiszta a kép. Én pl. a tartályos samsungomat porzsákos samsungra cseréltem (azóta Miele-re), gondoltam kap még egy esélyt a márka, de kicsit értetlenül állok egy jelenség előtt. Valószínűleg porzsák baj lesz, mert 3-4 porszívózás után annyira lecsökken a szívóerő, hogy szinte semmit nem szed fel. Ha új porzsákot teszek bele, akkor megint brutálisan szív. Most porzsák gyártót váltottam, megpróbálom ezzel. De sajnos a pozsákosnál ez benne van a pakliban. Ki kell kisérletezni a megfelelőt, utána olyat rendelni. (A Miele ilyen szempontból más tészta, az egy kegyetlenül jó porszívó, minden egyes része mérnöki mestermű. Igen, a porzsákot is tele lehet szívni, és szinte semmit nem csökken a szívóerő.. persze ott a belépőmodell 42k...)

Egyébként pedig szabad ország vagyunk, mindenki azt vesz és azt rázogat otthon amit akar. Véleményt kérdeztél, ez egy vélemény. De azt ne felejtsd el, hogy az összes komoly, nagy porszívógyártó terméke (a dysont leszámítva) porzsákos kivitelű!

[ Szerkesztve ]

(#15381) ribarszki válasza Atesz 666 (#15370) üzenetére


ribarszki
őstag

-A porzsák nélküliekkel semmi gond sincs.
-Azzal csak azoknak van gondja akik a porzsákosra esküsznek.

Remek érv!

-De majd jönnek a szakik és kioktatnak,hogy márpedig a porzsákos sokkal jobb meg stb.

Megtörtént! ;)

[ Szerkesztve ]

(#15382) DeFranco válasza ribarszki (#15381) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csak halkan kérdezném meg (és úgy, hogy részben egyetértek) hogy ehhez a stílushoz adódik valami (akár) szakmai háttér, megalapozottság is, azon kívül, hogy kipróbáltál három porszívót, vagy ezeket egymásra rakva már fel tudtunk szállni a magas lóra?

én is porzsák párti vagyok egyébként, nem az állításaidat vitatom.

a csökkenő szívóteljesítményre meg megoldás lehet a ciklon szűrő, ami a darabosabb koszt magában tartja egyszerűen kiönthető, és csak az apraja megy a zsákba. spórolni lehet a zsákon, és végig egyenletes marad a szívóteljesítmény.

(#15383) Morris válasza DeFranco (#15382) üzenetére


Morris
veterán

Az a ciklonos megoldás nekem baromira tetszik. És hosszabb használat után is jó. Nem saját tapasztalat, mert nekem sima porzsákos van. De használtam párszor. (ismerősnek van ilyen pár éve már)

(#15384) DeFranco válasza Morris (#15383) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lehet külön is kapni ciklon szűrőt, én is holnap tervezek venni az alapból ciklon nélküli porszívóhoz.

(#15385) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Teljesen beépíthető mosogatógépet vettünk (Bosch SMV40C10EU).
Akinek volt/van hasonló: az normális, hogy kinyitjuk az ajtót és nem marad meg kinyitva? Mondjuk még nincs felszerelve takarólap, de gondolom az a súly nem számít annyit. vagy igen?
Valamit nem vettünk észre amit be kellene állítani? Visszacsapódik mindig.

F.K.T.

(#15386) Acef válasza psg5 (#15385) üzenetére


Acef
addikt

Valószínűleg elegendő lesz a bútorlap súlya, ha mégsem, akkor állítható a rugóerő.

Egyébként ezt a használatiban is írják.

(#15387) psg5 válasza Acef (#15386) üzenetére


psg5
veterán

Köszi! Kerestem a használatiban de egyenlőre nem találtam...

F.K.T.

(#15388) Morris válasza DeFranco (#15384) üzenetére


Morris
veterán

Wow, ezt nem is tudtam. Asszem beszerzek egyet én is. Thx :R

(#15389) csemberlen válasza psg5 (#15385) üzenetére


csemberlen
őstag

A lap tartja majd meg.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#15390) Morris válasza DeFranco (#15384) üzenetére


Morris
veterán

Hol veszed és milyet?

(#15391) DeFranco válasza Morris (#15388) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nézz utána hogy milyen kell, nekem samsung porszívóm van, a márkaszervíz tud is adni hozzá valót reális áron (5k). ezért vettem azt amit, mert egyébként alapból ciklonosat vettem volna, de így szabadabban mozogtam. így találtam olyat, ami viszont a régi leégett porszívó tartozékaival és burkolati elemeivel csereszavatos, ami nagy előny, és a +5k-val ott vagyok mintha megvettem volna a ciklonosat. csak van pótgégecsövem, pótkerekem, etc.

(#15390) Morris: na tessék :) lásd fent. :) samuhoz tudok adni számot holnap, ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#15392) Morris válasza DeFranco (#15391) üzenetére


Morris
veterán

Szintén samsung. (sc4020). Régi darab. Ha létezik univerzális, akkor megpróbálom azt.

(#15393) DeFranco válasza Morris (#15392) üzenetére


DeFranco
nagyúr

holnap adok kontaktot, az ürge tudni fogja, hogy mi kell neked és van-e nekik. elvileg samuban két féle szabvány van, az egyik az új bajonettzáras rendszer, ahol egy kis rugós zár pattan össze ha összedugod a csöveket, meg a régi sima összedugós.

a tiéd a régi szabvány, és jó eséllyel azonos ennek a gégecsövével az átmérője (ezt ki tudod guglizni, ha azonos a tartozék-kompatibilitás, akkor nyertél), így jó lesz neked is az ami nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#15394) Morris válasza DeFranco (#15393) üzenetére


Morris
veterán

Igen, sima, összedugós a cső.

Ok, köszi. :R

(#15395) DeFranco válasza Morris (#15394) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#15396) w.miki


w.miki
veterán

Mosógép esetén, ha a fürdőkádba engedjük a vizet, akkor hogyan lehet a kád szélére szorítani a csövet?
Úgy tudom van valami kiegészítő, ami a gégecsövet félkörré alakítja, és odaszorítja, de mi annak a neve, és hol kapható?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#15397) Melack válasza w.miki (#15396) üzenetére


Melack
veterán

Kifolyócső gégekanyar univerzális (merevítő)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15398) canniball


canniball
nagyúr

Philips FC9170 porszívóhoz tudja valaki hogy/hol lehet venni motorszűrőt? A tartozékok között nincs (csak a PerformerPro kitben elég durva felárral) és guglival sem jutottam sokra...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15399) VIPowER válasza canniball (#15398) üzenetére


VIPowER
senior tag

Mérd le a tiédet, és hasonlítsd össze ezzel [link]. Lehet passzol.

(#15400) zsiz


zsiz
őstag

Nézegetem a porzsákokat SENCOR Tizio SVC 8YL-hoz.. Melyik a jobb, a papír vagy a mikroszálas? Utóbbi nekem szimpatikusabb. Ti honnan szoktátok venni a porzsákot?

Illetve ezekhez adnak szűrőt is, de van olyan amihez nem. Általános használat mellett mennyi használat után és melyik szűrőt kell cserélni? Ami ilyen szivacsos azt lehet mosni is, igaz?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.