Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) Atlantis


Atlantis
veterán

Mindenki megkapta már a támogatásról a mail-t? Nekem még semmi nem jött, pedig a régiónk első volt...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14602) Atesz 666 válasza bajaki (#14600) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Alapból 4 év (decemberig 3+1) garancia van rá. Ezen felül gondoltam, hogy kibővítenénk, ha jól látom +5 év 11.500 Ft lenne. Voltam ma bent a boltban, azt mondták, hogy nem gyártói garancia, hanem lényegében biztosítás."

Üdv.

-Nekem csak véleményem lenne ezzel kapcsolatban.

Tehát:

-Ez a garancia 3+1 év az valójában úgy van,hogy egy évet ad a gyártó,3 évet ad a bolt akcióban és ezt még egy évvel lehet bővíteni azaz összesen 5 évre nem 4 + 5 év. :U
-És ha így számoljuk akkor az a +1 év már Qrva drága. :O

-Amikor én vettem a mosógépem (persze nem a MM-ban,mert hülye azért nem vagyok.) én is azt hittem,hogy az 1 + 3 és még 5 év(1 év gyártói + 3 év bolt általi díjmentes és 5 évre kiterjesztett 7600 Ft) garanciával akkor 8 év lett volna,a f...t ,a boltban mondta az eladó,hogy az csak összesen 5 évre kiterjesztett ami valójában csak 1 év + gari. :U

-Amúgy szerintem nincs baj a biztosítós garival, attól még az 5 év az 5 év marad csak annyival változik,hogy az első egy évben a hivatalos márkaszervizt kell értesíteni a hibáról a többiben meg a biztosítót. :U

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#14603) bajaki válasza Atesz 666 (#14602) üzenetére


bajaki
őstag

Nem, a 3+1 most a gyártó akciója, annak nincs köze az MM-hez. Ez gyártói garancia. Ha helyben vesszük akkor is ennyi gar van rá.

Plusz garanciával lenne összesen (3+1) + 5 év. Vagy legalábbis így gondoltam. De ezek szerint nem?

[ Szerkesztve ]

(#14604) macilaci78 válasza Atesz 666 (#14602) üzenetére


macilaci78
nagyúr

[magánvélemény]A gyártói garancia esetében egy mosógépszerelő szakember dönti el, hogy garanciális-e a javítás, vagy nem.
A biztosítói garanciánál egy biztosítási szakember dönti el, hogy garanciális-e a javítás, vagy nem.

Egy gyártó által megfizetett szakembernek érdeke a mundér becsületének védelme.
Egy biztosító által megfizetett szakembernek érdeke a mundér pénztárcájának védelme.[/magánvélemény]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14606) napocska2 válasza Atesz 666 (#14602) üzenetére


napocska2
senior tag

Annyiban javítanálak, hogy a Gorenje 3 év gyártói garanciát vállal a háztartási nagygépeire, itt írják a 6. sorban.

(#14607) Acef válasza bajaki (#14603) üzenetére


Acef
addikt

A Gorenje most 3+1 év gyártói, ezt max 5 évre tudod bővíteni, több/hosszabb gart egyik boltban sem adnak.

(#14608) Atesz 666 válasza Kalandor (#14605) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Pl. a Bosch gyári garanciabővítését a Groupama biztosítja. Az eddigi tapasztalatok alapján az egy korrekt cég."

-Az Electrolux csoportot is.

-Szerintem is nagyon jók.
-Anno amikor az Electrolux kombi tűzhelyünkön gyári hibából adódóan berobbant a sütő ajtó üvegje, persze a gyári gari után pár hónappal,a Groupama 3 napon belül elintézte a csere sütő ajtót és annak szakember által végrehajtott beszerelését ami kb 4-5 év elteltével is kiválóan működik. :R :C

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#14609) bajaki válasza Acef (#14607) üzenetére


bajaki
őstag

Akkor hagyom a francba, megvesszük helyben 4 év garival 40.000 Ft-ért. (80.000 Ft - 40.000 Ft támogatás) Annyiért elég jól járunk vele, és a 4 év gari sem rossz. Kevés gyártó ad ilyen "sokat".

(#14610) napocska2 válasza Acef (#14607) üzenetére


napocska2
senior tag

Igazad van, itt írják is, nem voltam elég alapos. :U
Én kombi tűzhely keresgélés miatt olvasgatok ilyeneket és arra nem adják meg a plusz egy évet, de hűtőre és mosógépre igen.

(#14611) Intel fan11 válasza Intel fan11 (#14598) üzenetére


Intel fan11
őstag

Errol a gépről vélemény?

Battletag: hojszi#2983

(#14612) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok.

Mosógép csere programmal szeretném lecserélni a 7 éves electroluxot.

2 induló van:

LG F14B8TDA ennél attól félek, hogy 1400-as centrin nagyon gyűri (ergo vasalni kell) a ruhát illetve lehet hogy bolyhosodik is tőle, ilyen problémák eddig az 1000es jelenleginél nem voltak.

LG F12B8ND1 Ez csak 6 kilós, viszont 1200as fordulat, ez megnyugtatóbb mint az 1400, viszont a 6 kiló lehetne inkább 7, most 5,5-es van. Illetve ez keskeny kivitel, ami egy kis fürdőszobában nagy pozitívum.

20ezer ft van a 2 gép között ha mindent beleveszek. Melyik jobb választás? Illetve mosógép csere programnál a megjelölt helyett másikat is választhatok?

(#14613) pjen válasza PainKiller13 (#14612) üzenetére


pjen
félisten

Az 1400/perc a centri max fordulat száma,lassabban tud forogni csak gyorsabban nem.

(#14614) PainKiller13 válasza pjen (#14613) üzenetére


PainKiller13
őstag

De itt azt írja, hogy 1400/800/400, 800 az már elég kevés, 1000 meg 1200 lenne jó, de azokra meg nem lehet elméletileg állítani.

(#14615) pjen válasza PainKiller13 (#14614) üzenetére


pjen
félisten

Az én tapasztalataim szerint inkább az gyűri és bolyhosítja a ruhát ha nagyon tele van.Eléggé durva lépcsőkben lehet állítni.Nekünk Fagor van kb 8 éves,lekopogom eddig hibátlan.Centri ford van rajta:100,300,400,600,800,1000.lehet valami más típust kéne válaztanod.

(#14616) PainKiller13 válasza pjen (#14615) üzenetére


PainKiller13
őstag

Szinte mindnél ez van, azért esett az LG-re a választás, mert halk. (inverter motor miatt).

Láttam az elektrolux is azt használ már az újabb modellekben, de ugyanilyen áron ha jól láttam.

(#14617) Csabroncka válasza PainKiller13 (#14612) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Nekem a Miele 142W nem bolyhosítja a ruhát 1200-on a "régi" típusú dobbal, igaz valóban fokozatosan gyorsít a motor. A másik dolog, hogy a méhsejtes dob további fejlesztés, gondolom nem véletlen, hogy az 1400-as gépek már csak ilyen dobbal szereltek.

"in medias res"

(#14618) Picur123


Picur123
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy mosogépet tudnátok ajánlani valami jót 100-150 ezerért?

köszi :)

(#14619) Acef válasza PainKiller13 (#14616) üzenetére


Acef
addikt

Csabroncka
Jó gép.
Ma már minden Miele méhsejtes, sőt, már abból is a 2. generáció fut.

PainKiller13
- mást is választhatsz, 7kg 1200ford LG is van. Amennyiben elfér, akkor 7kg-t vennék. Nagyobb dob, + a térfogat miatt kíméletesebb a ruhákkal
- nem a szénkefe "visítása" a legzavaróbb/leghangosabb
- sok jó, és akár halkabb gép is van az LG-n kívül. Nézelődj, de ne a neten, mert megtévesztő a sok marketinges "rizsa".

Picur123
Így nehéz. Nagyon sok jó gép van. Ha írok egy típust, akkor meg jön a kérdés, hogy miért pont azt :)
Menj be egy boltba, írd le, hogy mi tetszett meg, mi fér el, arra már könnyebb választ írni.

[ Szerkesztve ]

(#14620) PainKiller13 válasza Acef (#14619) üzenetére


PainKiller13
őstag

Akkor hol? Sehol nem lehet kipróbálgatni a mosógépeket :)

(#14621) pjen válasza PainKiller13 (#14620) üzenetére


pjen
félisten

Sajnos itt sem.Mindenki azt a gépet ismeri ami neki van,esetleg ismerősnek.Ráadásul a tulajok 98% a nem is fórumozik.Egyre inkább hajlok afelé amit a márkaszervizes mondott a nővéremnek.Az egyik legolcsóbbat kell megvenni,mert műszaki tartalomra szinte egyformák,csak a dizájn változik.Példa erre az én 8 éves Fagorom.

(#14622) Csabroncka válasza PainKiller13 (#14620) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Most ez tényleg durva, de a legtöbb helyen nem. A rohadt németek a Miele-nél még demóprogramot is raknak a gépbe ;] na azt ki lehet próbálni.
Sajnos pjen-nek teljesen igaza van, én bátor húzást csináltam pontosan emiatt. Igen sokan megköveztek ezért, meg amiket mondtam - rövid idő telt el így még csak biztosat sem tudok állítani, hogy mire képes egy jó minőségű használt készülék. Ami biztos, hogy teljesen más kategória a többi géphez képest, minden szinten.

"in medias res"

(#14623) PainKiller13 válasza pjen (#14621) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi szépen!

Én ergo a "legolcsóbb" direct driveos gépet veszem, amik megfelelnek a követelményeknek, 1200as centri és 7 kiló.

Mosogatógépből tényleg a legolcsóbb inox belsőset vettem (beka) és 6 éve hibátlanul üzemel (61kért).

(#14624) Khelben


Khelben
nagyúr

Porszívó ügyben tud valaki segíteni? Ezeréves porzsáknélküli porszívónk már nem olyan, mint régen, megérett a cserére. Amit szeretnék: porzsákos (elegem van a tartálytisztításokból), szőnyeg 30%, padló 70%, porallergiás is van a családban, szóval HEPA12 szűrő, hosszú garancia. Egyelőre Bosch-t és Philips-t nézek az 5 és 2 év garancia miatt. De pontos típusban tanácstalan vagyok.

(#14625) wwhy válasza Khelben (#14624) üzenetére


wwhy
veterán

Electrolux UltraOne sorozat. Részemről csakis ez, a családban már több van, és mindenki maximálisan elégedett.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#14626) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok.

MGCS program, ez mit jelent? Az első az megvan, a másik kettőt honnan szerzem?

A megrendelést akkor tekintjük érvényesnek, ha kiszállítás előtt eljuttatja hozzánk a Támogatói Okiratot és az Engedményezési és teljesítési szerződést.

(#14627) Acef válasza PainKiller13 (#14626) üzenetére


Acef
addikt

Ezt hol írják? Melyik bolt/honlap?
Online is be tudod váltami?

(#14628) Khelben válasza wwhy (#14625) üzenetére


Khelben
nagyúr

Köszönöm, de 1 év garanciával nem veszek ennyiért porszívót. Olyan 35-40k körül gondolkodom és minimum 2 év garanciával, de a Bosch 5 éve még jobbnak tűnik. Ilyesmire gondoltam első körben.

(#14629) wwhy válasza Khelben (#14628) üzenetére


wwhy
veterán

It's your business.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#14630) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Erre valaki hűtőszekrény-guru? Azt már sikerült kisilabizálnom, hogy a Panasonic = Gorenje, illetve hogy Samsung semmiképp, de mi az ami még ajánlható? Család most a Zanussiba esett bele (ami ellen személy szerint semmi kifogásom), de ha jól látom azok mind hagyományos kompresszorosak, nem inverteresek, 5 év garanciát is csak biztosítóval lehet rájuk köttetni.

[ Szerkesztve ]

(#14631) PainKiller13 válasza Acef (#14627) üzenetére


PainKiller13
őstag

eBolt.hu-n online is be lehet váltani, de el kell nekik küldeni előtte ezeket.

(#14632) SirKero


SirKero
őstag

Szintén hűtőszekrény fronton érdeklődnék.
Én őt néztem ki véleményeket kérnék illetve javaslatot is elfogadok ebben az árkategóriában. :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#14633) Atesz 666 válasza PainKiller13 (#14614) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Nekem az AEG-n 1400 tól 200-asával lehet variálni egészen minimum 400-as :U fordulatig.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#14634) zsiz


zsiz
őstag

porszívóból mostanság mi az ajánlott? még mindig a Sencor SVC8? (egy ideje már nem követtem aktívan a topikot :U viszont a porszívót ma meglestem MM-ban, ránézésre elég korrektnek tűnt. mondjuk nem kezdtem el felporszívózni a boltot :D )

ha tudtok ajánlani valamit egyszer:
- 15 ezer forintig (nyilván itt valamit valamiért..)
- és max 30 ezer forintig

az egész házban szőnyeg van lerakva, valamint se háziállat, se allergiás nincs a családban. porzsákos kellene, lehetőleg sok garival.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#14635) Acef válasza SirKero (#14632) üzenetére


Acef
addikt

Feketelaszlo, SirKero
Sok jó, és jó ár/értékű hűtő van forgalomban.

Amennyiben márkát kellene választani, akkor az alábbiakból vennék magamnak:
- Electrolux, ha az ár számít, de nem NoFrost/FrostFree-t! (Zanussit nem, hacsak nem kabinetről van szó), esetleg a Gorenje, de ebből sem NoFrost. A Whirlpool sokat fejlődött/változott, háát,
- Bosch, Siemens, ha igényes technikát szeretnék (de ezekből is inkább a statikus hűtést)
- LG-t, ha mindenképp NoFrost-ot szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#14636) ribarszki


ribarszki
őstag

Kedves Miele hozzáértők!

Miele porszívót szeretnék vásárolni, a C3 Complete szériából. Na most itt kicsit elakadtam. Nem kell eco motor, tehát vagy 1200w vagy 1600w-os kivitel érdekel.

Ami kérdés megfogalmazódott bennem.

1, Elég nagy a lakás 2x120nm, de nagyrészt parketta illetve kemény padló/metlaki van. Szőnyeg 2 nagyobb darab(3mx2m) és két kisebb van összesen. Kutya, macska, kanári, papagáj, elefánt, semmilyen állat nem jöhet be a házba, tehát ilyen gond nincs. Viszont a Cat&Dog széria csak akkor éri meg, ha sok szőnyeg van, illetve sok hosszú hajú, szőrű élőlény? Vagyis ha nincs tele a szőnyeg hajjal szőrrel, akkor semmivel nem szed ki több mocskot a turbókefe a szőnyegből mint a sima hagyományos kefe? Vagy a turbó kefe mindig hatékonyabban takarít mint a hagyományos? Ez nem teljesen világos...

2, Drasztikusan csökken a szívóerő a porzsák telítődésével? (A mostani Samsungnál igen, nagyon durván..)

3, Kicsit tartok az 1200w teljesítménytől. Elég lehet?

Nagyon köszönöm a segítséget előre is!

(#14637) wwhy válasza ribarszki (#14636) üzenetére


wwhy
veterán

a Cat&Dog széria csak akkor éri meg, ha sok szőnyeg van, illetve sok hosszú hajú, szőrű élőlény?
Megoldás: engedj be a házadba kutyát, macskát, kanárit, papagájt, elefántot ;)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#14638) ribarszki válasza wwhy (#14637) üzenetére


ribarszki
őstag

Ok ;) Azért várok még hasznos, építő hozzászólásokat is :)

(#14639) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Ismét mosógépes kérdésem lenne, az állami pályázattal kapcsolatban. Sikerült ugye nyerni, és Electrolux-ot néztem ki, de az a típus nem nagyon van sehol sem. Sőt, ahogy a Mediában elmondták, ne is reménykedjek, mert valami gyártási nehézségeik vannak, így a cégcsoport mindhárom gépéből bazi nagy hiány van, év vége előtt nagy eséllyel nem is lesz :( Magyarul: amennyi a boltban van belőlük, annyi van, és slussz, hiába rendeltek, nem kapnak. A 130-150K-s gépekből meg nem szeretnék vásárolni, annyit még így, pályázatosan sem adok ki érte.

AEG-ből volt egy típus, ami szintén elég zsebbenyúlós, 120K, és csak A++, tehát így a támogatás is kevesebb rá. Ha pedig arra kibővítem a garit, akkor az ~15-20K pluszban (arra csak 1 év van), tehát megint csak 100 körülnél járok... :(

Ami felmerülhet: Whirlpool van egy zsákkal, néhány Indesit, Candy. A+++ az, amit szeretnék. Tudnátok valamit javasolni? :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#14640) koxx válasza Traxx (#14639) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nálunk WP 66812-es van, elég jól teker.[link]

(#14641) Acef válasza Traxx (#14639) üzenetére


Acef
addikt

Jól mondták.

Whirlpool-ban gondolkodj, abból is a 2+2 év garisokban.

(#14642) Melack


Melack
veterán

A Mora-ról, mint márkáról mit érdemes tudni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14643) wwhy válasza Melack (#14642) üzenetére


wwhy
veterán

Pl. amit ITT olvashatsz.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#14644) macilaci78 válasza Melack (#14642) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én a MORA tűzhelyeket nagyon szeretem, soha semmi panaszom nem volt rájuk. Az van otthon, amíg el nem készül a beépítethetőhöz a szekrény, utána megy anyósékhoz.

Bosch, Siemens bérgyártója is többek között. Minden apró bizbasz kapható külön is, ha tönkremenne gari lejárta után is. egyedül a sütőajtó üvegére nem vállalnak olyan szintű garit, mint a többi elemre, mert nagyon sérülékeny. Forró üvegre rámegy a hideg víz és elpattan...

A légkeveréses sütőt érdemes választani és a fehér színt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14645) Melack válasza macilaci78 (#14644) üzenetére


Melack
veterán

Ezt néztük most ki, árban sem rossz, meg amit kell, tudja is. Gáztűzhelyükkel már találkoztam, de ez most más tészta. Mondjuk a másik, ami tetszik, az ez. Ha lesz BF az oldalon, és benne lesz, szerintem meg is vesszük - valamelyiket :D

wwhy: köszi, ezt már láttam. :R

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14646) Atesz 666


Atesz 666
aktív tag

Üdv mindenkinek.

Kérdésem:

-A Calgon gélt hova ajánlatosabb önteni a mosógépbe? :F

-Én általában a dobba szoktam,de ritkán a főmosás mosószerrekeszébe is szoktam, csak kíváncsi lennék hol a leghatékonyabb? :F

A válaszokat előre is mindenkinek nagyon köszönöm. :R

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#14647) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sziasztok!

Ha nem jó helyen járok, irányítsatok a megfelelő topikba, legyetek kedvesek!

Indesit Witl 90 mosógépem van és totál ki kéne tisztítanom, szerintem még igazán nem is volt. Vettem egy Polly nevű magyar gyártmányú folyadékot, ami automata gépekhez van és azt írja, hogy töltsem bele + 3 liter vizet és hagyjam benne éjszakára, másnap futtassam a pucoló programot. Ezt azért írja, hogy ez alatt a fűtőszál letisztulhasson.

Mennyire helytállóak ezek az infók, egyáltalán alul van ebben a fűtőszál? Érdemes egész éjszakára benne hagynom a löttyött? Nem fog ártani valamely alkatrésznek?

Előre is köszönöm, ha felvilágosítjátok ez ügyben is puding elmémet! :R

[ Szerkesztve ]

(#14648) Csabroncka válasza Atesz 666 (#14646) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Sehova!

Használj mosószódát a mosószer mellé és polifoszfátos vízlágyítót a csap elé. Pénztárca és környezetkimélő, amellett, hogy valóban használ is.

Én 4-6 havonta szoktam Polly-val átjáratni a gépet.

"in medias res"

(#14649) ubyegon2 válasza Csabroncka (#14648) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Amit írtam eggyel feljebb, az járható út a Polly-val?

(#14650) Csabroncka válasza ubyegon2 (#14649) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Olvasd el ezt a cikket amit írtam, természetesen a mosógéphez való rész vonatkozik rád.

Mielőtt a pollyt használnád, érdemes trisóval átmosni a gépet, letakarítani a gumiszigetelőket, szűrőt...stb

"in medias res"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.