Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Egy kis homemade gazdageknal

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6952) KillHates válasza Devil Smile (#6951) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jesszus! Nagyon komoly a "padlóból-kijövős" ülés!
És a fejmozgást követő kinézés a kocsiból! Azon lepetéztem!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6953) Tomate válasza KillHates (#6950) üzenetére


Tomate
veterán

Nem gáz ;]
Most lett kész nemrég.

Mi csináltuk szóval a házi barkács kategóriát sztem kimeríti :)

[ Szerkesztve ]

(#6954) Pista0001


Pista0001
addikt

na... a végére értem. elolvastam az egészet. végre egy jó téma és egy összetartó klassz társaság :).

én is szoktam tákolni, ha a szükség úgy hozza gányolni is. átnézem a képeimet, sokat sikerült megörökíteni, de ha a reprodukció is megfelel néhányról tudok utólag is képet csinálni :D. hétvégére összehozok egy kis galériát.

üdv: Pista

(#6955) kriszbon válasza Devil Smile (#6951) üzenetére


kriszbon
őstag

Hát ez tényleg tiszta gány meló :C

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#6956) kriszbon


kriszbon
őstag

Hogy legyen tőlem is egy gyári gány #1 hsz (ha még emlékszik valaki rá) Ha már valaki feldobta akkor bocs! Képtelenség mindet átnézni(kép minőségért relamációkat az e250 gyártójához kérem benyújtani) :DD
1
Jé!!!!!! Összejött a kép hozzáadása :C

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#6957) nesa válasza Zefír (#6936) üzenetére


nesa
veterán

Ertem en imadom ezeket a szombati munkanapokat finoman szolva hanyok tolle unduritonak tartom kene 1 reteg akire ezek nemvonatkoznak...

Tehat ugyanugy megyek dolgozni csak epp ugyeletnek hivjak ,szal mind1...eljen az egesszegugyi dolgozok kihasznalasa.... :C

Szal ez engem meg x szazezer kolegamat nemigazan erdekli hogy most munkanap vagy sem :(((

(#6958) geprombolo válasza Pista0001 (#6954) üzenetére


geprombolo
senior tag

Várjuk a képeket. Mindenki nevében köszi a dícséretet, igyekszünk segíteni egymáson, ha tudunk.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6959) geprombolo válasza Devil Smile (#6951) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egy ennyi luxust én is meg bírnék szokni, főleg a kormánykerék mögötti két ventit, nehogy beleizzadjak nagyon a játékba. LOOOOOL :)) :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6960) pee13 válasza Devil Smile (#6951) üzenetére


pee13
senior tag

Elférne errefelé is egy ilyen, de akár az ára is jöhet ;]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6961) kételkedem válasza Devil Smile (#6951) üzenetére


kételkedem
addikt

Sok jó ötletet láttam, most megyek fűrészelgetek egy kicsit. :D

Tomate klassz ez a kandalló valami hasonlót szeretnék én is, csak nekem még kéményem sincs a házban.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#6962) geprombolo válasza DeadMen (#6945) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jelenleg (délelőtt) már akarja, nekem legalábbis müxik a Picasa, úgyhogy szörnyülködésre fel! :Y :Y

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6963) Devil Smile válasza geprombolo (#6959) üzenetére


Devil Smile
őstag

geprombolo , pee13, kételkedem

5leteim nekem is vannak csak a megvalositashoz karcsu a penztarcam..
mondjuk ha ilyet csinalnek akkor vmi szebb ulest tennek bele.. szerintem kicsit elrontja az osszkepet az a regi Honda CRX ules..de elfogadnam en is.. :C

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6964) pee13 válasza Devil Smile (#6963) üzenetére


pee13
senior tag

Én régi mazda 323 ülést raknék bele mondjuk:)

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6965) bandi210 válasza Devil Smile (#6963) üzenetére


bandi210
aktív tag

csak az árát lécci!
de mondjuk nekem nem kellne...milyen villanyszánla lenne!
éjjel nappal nyomatnám:DD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#6966) geprombolo válasza Devil Smile (#6963) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ford ülésem van, teljes garnitúra.... mehet a nagyipari házimozi-style pécétuning :C :C :C
A hidraulikáért majd szétverünk egy multi-traktort :DDD , akkora plazmát meg szerzünk a Nyugati térről, kinek kell az oda? Gépe meg mindenkinek van. :)) Hát nem? Sepénzből megvan.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6967) pee13 válasza geprombolo (#6966) üzenetére


pee13
senior tag

:DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6968) bandi210 válasza geprombolo (#6966) üzenetére


bandi210
aktív tag

figyi az itteni koliban a bejáratnál is olyan plazma van hogy kiakad a szemed...csak bnéztem...csak sajna nem vok kolis...

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#6969) Tomate válasza kételkedem (#6961) üzenetére


Tomate
veterán

Nekünk sem volt... Ha kell infó szólj és segítek!

(#6970) Devil Smile


Devil Smile
őstag

minek nagy plazma meg ilynek homemade projektor az kell
nekem mar gyujtes alatt vannak az alkatreszek hozza..
nekem komplett Renault ules garnituram van ha ilyet csinalnek lenne anyos ules is (taposoakna az ulesbe epitve ;] )

sok elvetemult van ezen a foldon..
vannak hazi hidraulikus ulesek is jobbra balra elore hatra dol..
minden csak penz meg energia kerdese..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6971) geprombolo válasza bandi210 (#6968) üzenetére


geprombolo
senior tag

A koli nem gond, add ki magad kolisnak, vagy beszéld meg az egyik bentlakóval, hogy nyúlja le, adsz neki egy deci páleszt.
Az előbb kimaradt, hogy a tecsóban van ócsóér gazdaságos kormány, meg dzojsztikk is. :)) :)) Padlókárpit meg van minden tömblakásban.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6972) bandi210 válasza geprombolo (#6971) üzenetére


bandi210
aktív tag

héééé neszójáábeee+!!!
én is panebaaa vok...illetve lakom:Dde már parketta van!
na de egyébként nem kellene kolisnak kiadni magam...nyitva van a bejárati ajtó...viszont sok a kamera:S

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#6973) pee13 válasza geprombolo (#6971) üzenetére


pee13
senior tag

Teszkókormányom van, porosodik a szekrény tetején. Használom az usb-playstation átalakítóját, mert inkább fogom a doubleshock kontrollert mint azt a szennyet.. Ja, használam ám! Amikor el volt törve a kezem azon toltam félkézzel az NFS-t ;]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6974) Zefír


Zefír
őstag

Emberek!
Valaki, ócsóért vga-t egy középkategóriásat, nemtúl régit, és ennyi!!
Valaki, valamit, valakit?!?!?! :F

(#6975) pee13 válasza Zefír (#6974) üzenetére


pee13
senior tag

Te nagyon állat! :DDD Nem azt mondtam hogy ide, hanem valami vga topicba írjál..

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6976) Zefír válasza pee13 (#6975) üzenetére


Zefír
őstag

Te nagyon nem ember oda is írtam!! :DDD

(#6977) Pista0001 válasza Zefír (#6974) üzenetére


Pista0001
addikt

szia

ha az nv6600 nem túl régi akkor holnap kiderül hogy tudok-e egyet :)

üdv: Pista

(#6978) Zefír válasza Pista0001 (#6977) üzenetére


Zefír
őstag

Hát én olyan x1650pró felettire gondoltam

(#6979) Pista0001 válasza Zefír (#6978) üzenetére


Pista0001
addikt

(#6980) z0d1AK


z0d1AK
veterán

nah, kivágtam végre az oldallapot, most így néz ki a gép, holnap megyek, veszek bele plexit ha minden igaz, aztán megosztom majd azt is

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6982) Devil Smile válasza z0d1AK (#6980) üzenetére


Devil Smile
őstag

Latom megtetszett az en hazam..
jo lett :C

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6983) z0d1AK válasza Devil Smile (#6982) üzenetére


z0d1AK
veterán

köszi, de am túl sok választásom nem volt, hogy miként vágjam ki, asszem hogy a te házad volt az, ami alapján csak annyit döntöttem el, hogy kb milyen méretben vágom ki.
am, most gyorsan a kábeleket is rendbe raktam, ne kelljen már még azt is hallgatnom:))
mostmár aztán tényleg kezd gépnek kinézni a gépem...
oldallap nélkül
oldallappal
már csak a plexi legyen meg hozzá:))
azt szerintetek ragasszam, vagy csavarozzam?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6984) Pista0001 válasza z0d1AK (#6983) üzenetére


Pista0001
addikt

szerintem ragaszd. szerintem szebb úgy. meg nincs annál idegesítőbb mikor az utolsó lyuk fúrásakor reped el a plexi

(#6985) pee13 válasza z0d1AK (#6983) üzenetére


pee13
senior tag

OMG hány vinyót eszel százon?
sz: ja most látom hogy az a sok csak egy :)

[ Szerkesztve ]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6986) sly105 válasza z0d1AK (#6983) üzenetére


sly105
tag

Én a tehelyedben ragasztanám én is ragasztottam magamnak FBS pasztával.

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#6987) Armahun válasza z0d1AK (#6983) üzenetére


Armahun
addikt

Gumi vagy szilikon profillal [link] Bal oldalt az a fehér ovális 2 oldalt nútos fajta.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6988) z0d1AK válasza sly105 (#6986) üzenetére


z0d1AK
veterán

mien az a fbs paszta? a sima sziló nem jó hozzá?:F
Pista0001: nem félek a repedéstől, mert ahova megyek holnap megvenni a plexit, ott méretre vágják, és fúrják ha kérem
Pee13: igen, csak 1 van, csak nem vettem ki a többi keretet még, nemtom, hogy változtat-e valamit, ha kiveszem
Arni: olyat nemigen tudnék szerezni

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6989) Dimitryj válasza Devil Smile (#6951) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

nagyon durvás :Y

[(#6980) z0d1AK]cép cép

[ Szerkesztve ]

(#6990) geprombolo válasza Pista0001 (#6979) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem semmi! Nagyon bejön a karton doboz. Kár, hogy nem maradt úgy, egy lanpartin simán vitted volna a pálmát. Jó a hűtőd, csak nem egy autóból belezted? :C
Ja, az ATI, majdnem elfelejtettem. Az egy XT, nem Pro, azonkívül stimmel. Ha a tied, örülhetsz. :DD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6991) Pista0001 válasza geprombolo (#6990) üzenetére


Pista0001
addikt

enyém volt. :) most már más örülhet neki... mondjuk nem árultam el neki :DD

a karton csak légterelés végett van, a hűtőt pedig egy vadi új majdnem fél honda civic hűtőből csináltam. a nagyobbik "feléből" suzuki sv1000 hűtő lett :D

van nélkülözhető ilyen csavarja valkinek? rezgésgátló gumibetétes vinyótartóhoz való

[ Szerkesztve ]

(#6992) Devil Smile válasza z0d1AK (#6988) üzenetére


Devil Smile
őstag

F.BS ragaszto tomitoanyag szilikon kkaucsuk.. (FBS szilikonos ragasztó, tömítő a magyar piacon beszerezhető termékek közül kiemelkedik ragasztóerejével és szakítószilárdságával, magas rezonancia tűrésével. Felhasználása igen széles körű, az akváriumoktól, a gépkocsi szerelésig, számtalan helyen alkalmazható. Profilüvegek, üvegházak, üvegfalak készítésénél a legmagasabb műszaki igényeket is kielégíti.)
lenyeg h jol zsirtalanitsd a lemezt is meg a plexit is jo vekonyan ragaszd ugyertem vekony csikot huzz a ragasztoval es jol sulyozd le mert ha nagyon elall a plexi a lemeztol az eleg sz@rul nez ki.. nekem picit elallt a sarka uh 2 nap utan leszedtem es ujraragasztottam
erdemes ragasztas utan az eleket atkenni/feltolteni h az is fogja a plexit..

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6993) sly105 válasza z0d1AK (#6988) üzenetére


sly105
tag

olyan mint a sziloplaszt. De szerintem egy kicsit erősebb legalábbis a tapasztalatom szerint.

de már megelőztek :DDD

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#6994) z0d1AK válasza Devil Smile (#6992) üzenetére


z0d1AK
veterán

nah, akkor praktikerben az is nézni kell:F
de nembaj, legalább kész lesz, szép lesz:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6995) Devil Smile válasza z0d1AK (#6994) üzenetére


Devil Smile
őstag

a kivagas felso ele csak a kepen tunik hullamosnak v elcsuszott a vagas?
jobb fajta reszelovel szepen eltudod tunteni nekem is volt egy pici..
a ragaszto meg sokmindenhez jo..
kapsz nagyobb festek boltban is en ott vettem kb fele annyiba kerul mint obi v praktikerbe..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6996) KillHates válasza Tomate (#6953) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon szép lett! Minden elismerésem :R Ki a kőműves a családban?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6997) KillHates válasza Pista0001 (#6954) üzenetére


KillHates
nagyúr

Üdv a klubban! :C
Várjuk a képeid, ötleteid, véleményeid!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6998) KillHates válasza Zefír (#6974) üzenetére


KillHates
nagyúr

Héthatgété? Hétezerér?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6999) KillHates válasza z0d1AK (#6983) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, így már sokkal pofásabb! :C
Szerintem is ragaszd...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7000) KillHates válasza Pista0001 (#6991) üzenetére


KillHates
nagyúr

Olyanom van aminek van feje. Kézzel csavarozható!

JAJBASSZAMEG! Véletlenül beleírtam a 7000-es hozzászólásba! :W :W :W :W
Legyen akkor nyeremény a 7100-nál és igyekszem visszafogni magam! :B :B

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.