Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) kriszbon válasza joi29 (#7247) üzenetére


kriszbon
őstag

Bocs én nem rád írtam azt hanem magamra, amikor balfék(majdnem mást írtam) voltam a linkelésnél tegnap és engedélyeztem a székről való leesést a röhögéstől :B A ház meg tényleg nagyon tetszett, csak gratulálni tudok hozzá :C :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#7252) 3.Aragorn válasza Pista0001 (#7249) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Értem. Amúgy épp a napokban gondolkodtam, hogy a 3 üres cd helyre pont beférne egy 12 centis venti. Mert amúgy ez a ház olyan szerencsétlenül van megoldva, hogy elöl nincs szellőzése. A réginek volt, csak az már elég szűkös, és ez legalább fekete. No nem, pénzt nem adtam ki egy olyan házért, aminek nem optimális a hűtése. Ez ingyé volt. Anya munkahelyéről lett leselejtezve... Csak kicsit fölújítottam. De állandóan azon agyalok, hogy hogyan lehetne áttervezni. Már azon is gondolkodtam, hogy zártszelvényből, meg acéllemezekből csinálok egy komplett custom házat. Lenne olyan 30-40 Kg. (Mostani házam nem tartom elég masszívnak. Ezekből az olcsó szarokból kispórolták az anyagot.) Csak sajnos nem tudok hegeszteni. Viszont ismerek olyat, aki tud.
Mindenesetre ha egyszer sok időm lesz, és belevágok, arról ti is tudni fogtok! :K

Nem minden vándorút céltalan...

(#7253) Undoroid válasza 3.Aragorn (#7252) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" Amúgy épp a napokban gondolkodtam, hogy a 3 üres cd helyre pont beférne egy 12 centis venti. Mert amúgy ez a ház olyan szerencsétlenül van megoldva, hogy elöl nincs szellőzése. "

Remek ötlet!Nálam már régóta ez az első dolog,amit megcsinálok a gépemen!Valahogy így néz ki most...

Elég hasznos volt,amíg mögötte volt a két winyóm.Nemigazán engedte 35fok fölé menni őket!Most "csak" a rendszer hűtése van rábízva.Egy saját gyártmányú kütyüvel vezérlem meg...Mindenképpen szereld be a Tiédbe is,főleg,ha tuningolsz! ;)

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#7254) 3.Aragorn válasza Undoroid (#7253) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszi szépen.

Nem minden vándorút céltalan...

(#7255) pr05p3c válasza Undoroid (#7253) üzenetére


pr05p3c
tag

Én is így akarom megoldani, csak porszűrővel. :C

(#7256) Pista0001


Pista0001
addikt

Aragorn, Undoroid: Szerintem célszerű lenne alulra is applikálnotok valami befúvást. A videókari meghálálná ha a légvonat azt is érintené. Ha ház eleje nem teszi lehetővé akkor én az oldallap alsó harmadába raknék 1-et, meg fölülre ahogy Undoroidnak is van és mögé a vinyót/vinyókat.

Undoroid: "amíg mögötte volt a két winyóm" Most hol vannak a vinyóid?

(#7257) Devil Smile


Devil Smile
őstag

hejjho ujra itt.. :)
mivel tudom kicsit felujitani a ventijeimet milyen kenoanyagot szoktak beletenni?
regen muszerolajat tettem bele de az nem jo mert 1 ido utan kimossa a gyari kenoanyagot es eleg rekedt hangja lesz..
grafitos zsir?
v sima piros zsir
van 4db 12es ventim amik alig mentek csak sokat alltak es kicsit felujitanam mielott lecserelem a CM690 es hazam gyari ventijeit mert azok eleg gyengen muszikalnak
40cfm 1200rpm 21dB

amikre cserelnem azok meg 54-90cfm 900-1600rpm 11-24dB

lassan keszul nek majd kepek csak nincs idom barkacsolni.. :(

honnan lehetne szerezni kis 3pines csatikat (apa-anya) amik a ventiken vannak?
osszeraknek 2-3 venti toldo kabelt h elerjen a szabalyzotol rendesen elvezetve ne legvonalba..

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#7258) KillHates válasza Pista0001 (#7228) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az a legegyszerűbb ha kipróbálod így-is-úgy-is. Én azért első körben befújatnám. Valami alacsony fordulatú ventivel aminek nem nagy a légszállítása. Csupn annyi, hogy a lap mögött rekedt meleg levegő elfújja. Nem kell megijedni nem lesz szignifikáns hatással a gép szellőzésére. Milyen kár, hogy nem Gigabyte alaplapod van, azokon van Cool-Stack. Ott még jobb hatásfokú lenne.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7259) KillHates válasza Mr.Csizmás (#7238) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát ez a tag sem alszik el a gépe mellett! :D


Egy haveromnak ilyen van a gépébe. Halálra qrogatját a vizesek, hogy térjen át vízhűtésre.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7260) KillHates válasza pr05p3c (#7248) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jó modding-tuning alapnak tűnik. De így is szép!

Nálam vásárolhatók régi hagyományos mini-midi tornyok gányolás alapnak 500,- Ft/db áron! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7261) KillHates válasza Devil Smile (#7257) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én BERNER nagyteljesítményű kenőolajat használok. Ez is kúszóolaj mint a WD40 de nem tartalmaz illékony anyagokat, tehát nem mossa ki a gyári zsírt, hanem azokat fellazítja és kondícionálja. Egy baja van, hogy elég drága :( 2.300,- Ft a fél literes flakon, igaz az jó pár évig elég.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7262) Devil Smile válasza KillHates (#7261) üzenetére


Devil Smile
őstag

:R koszonom utanna jarok mik vannak itt a kornyeken a boltokba
vhol olvastam h vki wd40el megpucolja majd vmi zsirt ken bele kivancsi lennek milyen lesz utanna.. aztan lehet kap egy kis wd40 et (az van itthon :) ) aztan idovel meg lecserelem mindet..

nah meg 1x :R

a venti csatikra meg mindig varok infokat ha vkinek van otthon elfekvobe arra is vevo lehetek..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#7263) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!
Már régen tervezem, hogy benevezem ide a média szerverem, de nem volt időm összerendezgetni a képeket. Most is nem tudom, hogy kelek fel reggel 6-kor, de végre megcsináltam! :DD A weboldalamon a Projektek menüpontban megtekinthető a képes beszámoló a szerkezetről.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#7264) Bunker


Bunker
tag

Egy kis hazai a tákolásból :DD [Hummer H2]

[ Szerkesztve ]

A cenzúrában az a legrosszabb, hogy nem a █████████████████ !

(#7265) shteer válasza KillHates (#7259) üzenetére


shteer
titán

az ok, h 4 helyen megy be a levegő... de hol jön ki? :DD

..szerintem jónak tűnik

(#7266) KillHates válasza Bunker (#7264) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon klassz lett, nagy kár, hogy nem volt időd teljesen az apró részletekig befejezned. Gondolom a végére már így is lila hajat kaptál a pepecseléstől! De most van már faja Dremmeled, úgyhogy jövőre nagyobbat tudsz villantani.

Én is kint voltam az MTH-n a 27-es géppel. NA AZ VOLT IGAZI TÁKOLAT!
Ami a lényege volt, hogy csak szemétből lett építve a környezetvédelem jegyében. De ez nem hatotta meg a zsűrit. :D

"Egy fa fiókba kerültek bele olyan alkatrészek amik már szinte értéktelenek, de még megállják a helyüket. A legtöbb komponens leselejtezett, de működőképes. A gép célja volt a takarékosság mellett a használhatóság és a praktikusság, meg a poén :D"

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7267) KillHates válasza shteer (#7265) üzenetére


KillHates
nagyúr

Pupák! A két innenső szív! A motor tartók felénk állnak! :D
Vagy mindegyik... :( :F :DDD

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7268) 3.Aragorn válasza KillHates (#7267) üzenetére


3.Aragorn
addikt

A két innenső szív, a másik kettő fúj. De nem értem, erre mi szükség, sztem nem jobb a hatásfoka, mintha két venti lenne rajta két átellenes oldalon, az egyik fújva, másik szívva.

Nem minden vándorút céltalan...

(#7269) 3.Aragorn válasza Pista0001 (#7256) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Rengeteg megoldás megfordult már a fejemben, a legtöbbnek most az az akadálya, hogy a jelenlegi tápom nem bír el egy + 8centis ventit!!! Amíg nem cserélem le, nem haladhatok.
Meg vizsgaidőszak is van. Amúgy van 1 db venti a ház hátuljában.
A talomban pedig még1 8 centis, illetve egy régi tápból kiszedett 8 centis, amire csatlakozót kéne faragni... De nincs olyan kis fehér 3 lyukú csatim. Szal necces. Most amgy hirtelen az jutott eszembe, hogy rá lehetne forrasztani egy tápról levágott 4-lyukú véget, ... nem, annak a fordítottja kell... :F

Nem minden vándorút céltalan...

(#7270) Dimitryj válasza Pista0001 (#7243) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Hmmm ez tök jó őtlet csak hogy szeded ki a vinyókat? ki kell hozzá kapni az egész "fiókot"?
Csak mert nekem a Rebel 9 ben csak 525ös helyek vannak és nem lenne rosz valami megoldás h ne egyenként kelljen a vinyókat beraknom.

(#7271) Dimitryj válasza Devil Smile (#7257) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Zsírzásra grafitos zsír + műszerolaj elegy

Anyát kiszuperált alaplapból lehet kiforrasztani, apát meg ui státusú ventiről :D

(#7272) Dimitryj


Dimitryj
aktív tag

Igaz h off de azért bedobom ide :D
Aki pollákos infós (aszem itt nincs olyan), vagy oda készül annak ajánlanám (hszeket főleg)
[link]

(#7273) Pista0001 válasza KillHates (#7258) üzenetére


Pista0001
addikt

Majd ha meglesz a ház kipróbálom mindkét verziót. Sajnos nem mostanában lesz, mert egyelőre nincs rá keret, de ami késik az ugye még hátra van. :)

(#7263) jFox: Nagyon jó lett. :) Van egy ugyan ilyen alaplapom, én HTPC-t akarok belőle építeni. :) Van hozzá jófajta réz szerverhűtőm is, a procit azzal tervezem hűteni majd. Már csak a low profil tévékimenetes videókártya hiányzik. Amúgy hogyan is kezel olyan nagy kapacitású vinyót ez az alaplap?

(#7269) 3.Aragorn: Szerintem elektronikai boltokban lehet kapni csatit. Például a Conrad-ban az Oktogonnál is.

(#7270) Dimitryj: Nem szoktam piszkálni a vinyókat, ez nekem nem gond. Amúgy a Cooler Master-nek van 3 5,25-ös helyre való 4 vinyót fogadó rekesze 12 cm-es ventivel 4000-5000 forint körül. De valami tákolást szívesebben látnánk tőled, a CM megoldását inkább csak másolni való példának mutattam :D

[ Szerkesztve ]

(#7274) Dimitryj válasza Pista0001 (#7273) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Én is valami ilyenre gondoltam, csak én mivel viszonylag sűrűn kiveszem az egyik vinyómat és általában menet közben szerelek ezért az is jó lenne ha könnyen tudnám szerelni, de legyen jól hűtött és halk.
Valahonnan kellene guberálnom vinyó tartót legalább egy 5öset (ui 4 vinyó van a gépemben) és azt kellene megcsinálni valahogy úgy hogy könnyen szerelhető legyen.

A másik amit kitaláltam annak az alapötletét zájec kolléga adta a szintén rebel 9 előlap mókolással én is valami hasonlóra gondoltam csak én úgy szeretném megoldani hogy nyitható legyen, hogy a vinyókat ki lehessen venni; viszont lenne benne 2db 12es Zallman venti. :DD

[ Szerkesztve ]

(#7275) utánvétel válasza 3.Aragorn (#7269) üzenetére


utánvétel
aktív tag

Náluk szerintem tuti lesz csati, bontva és olcsón.

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#7276) Bunker válasza KillHates (#7266) üzenetére


Bunker
tag

Hopp-hopp, akkor személyedben szintén egy szakmabelit tisztelhetek :R Párszor végignéztem a póver pontyos bemutatódat és nagyon bejött a gép :) Az hogy a zsűrit nem hatja meg a környezetvédelem, az a modern világ velejárója, de majd rájönnek ha nem marad nekik fa amiből Case-Con-t építhetnek :D

A cenzúrában az a legrosszabb, hogy nem a █████████████████ !

(#7277) 3.Aragorn válasza Pista0001 (#7273) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Pista0001:Köszi, majd ha lesz időm, elnézek abba a boltba.

Az a vinyós rack jó ötleteket tartalmaz a CM-től. Én mondjuk 2 vinyósra építettem volna, egyrészt mert az nekem elég, másrészt a jobb szellőzés végett.

utánvétel:A pc bontó is jó ötlet, nem is tudtam, hogy létezik ilyen. Meg fogom nézni.

Nem minden vándorút céltalan...

(#7278) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok!
Volt egy olyan broblémám, hogy az alaplapon az MCP nagyon meleg volt, kiderült hogy a alap hűtőbordáját kéne meghűteni, viszont felét eltakarja a 9600 gt, és a hangkártya és a video közé nem fért be kis venti, ezért én is kicsit gányoltam. Ez lett az eredmény:

[link]

Most ott lógicál , de működik :)

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#7279) 3.Aragorn válasza JoolsNOS (#7278) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Az ilyen megoldásokat szokták a ház oldalára építeni. Amúgy így is működik.

Nem minden vándorút céltalan...

(#7280) Devil Smile válasza JoolsNOS (#7278) üzenetére


Devil Smile
őstag

Jo az.. a celnak megfelel es a totyikba beillik.. :C

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#7281) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

A prof.-októl szeretnék helpet kérni. Vennék egy radi 4650-es kártyát, és olyan kellene, amin a következőeket tudom gányolni: 1. csak a GPU-ra van már vízhűtés blokkom, 2. így a RAM-okat kellene valami gányhűtéssel ellátni.

Melyik gyártóét lenne érdemes megvennem, hogy mondjuk a gyári hűtésből alakítsak a memóriáknak? Vagy ha ez nem kivitelezhető, hogy tudnám olcsón megoldani a hűtésüket?

Ui.: végigolvastam a fórum nagyrészét, KillHates faja a fadoboz masinod :DDD és persze :C :C gányolás powa' ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7282) jFox válasza Pista0001 (#7273) üzenetére


jFox
őstag

Pista: nekem egy 120Gb-os Samsung vinyó van benne jelenleg, de gond nélkül kezeli. Asszem a BIOS is felismeri rendesen. Nagyobbhoz még nem volt szerencsém.
Nem lesz egy kicsit gyengus egy HTPC-nek egy K6-2?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#7283) Pista0001 válasza jFox (#7282) üzenetére


Pista0001
addikt

Majd kiderül hogy mennyire fogja bírni. Milyen K6-2?? P1 MMX :D eredetileg asszem 233-as, de 290-en stabil :) lesz mellette 128+64 MB ram :) Amúgy nem nagy felbontáshoz lesz a cájg, csak sima divx-hez meg dvd-hez :)

(#7284) Stirbi válasza JoolsNOS (#7278) üzenetére


Stirbi
addikt

üdv
az nembaj ,hogy ott log, alényeg az ,hogy hüt :U hisz az a dolga

(#7285) Undoroid válasza Pista0001 (#7256) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" Szerintem célszerű lenne alulra is applikálnotok valami befúvást. A videókari meghálálná "
Nem kell,mert van!Szintén egy ugyanolyan kopter van beszerelve alulra is...A képen látszik egy ezüst-színű kerek valami...Ott ki lett vágva a gépház eleje,hogy kedvezőbb legyen a légáramlat és ne csak alulról és oldalról szívja be a levegőt!Ezen felül az a kopter is elektromosan vezérelve van és az érzékelő pont a VGA-kártyára van rögzítve!(Ha visszaolvasol,akkor még képeket is találhatsz róla!) :DDD

" Most hol vannak a vinyóid? " Az alsó kopter mögött vannak elhelyezve!Most egy kicsit magasabb a hőfokuk(30fok körül voltak a fenti helyen),de még bőven belefér a határértékbe!

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#7286) jFox válasza Pista0001 (#7283) üzenetére


jFox
őstag

Háátt.... :Y az is érdekes lesz, hacsak nem teszel mellé egy hardveres mpg kártyát. Vagy valamit nagyon tudsz, ami engem is érdekel! :C

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#7287) Xmodule válasza jFox (#7286) üzenetére


Xmodule
őstag

Hello. Szoktam nézegetni az alkotásokat m nina én is gányoltam nem keveset csak nekem nincs fényképezőm. Szóval az lenne a kérdésem, hogy tudtok e valami programot, amivel a ventillátorok fordulatát lehet szabályozni. köszi.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7288) stikyo válasza Dimitryj (#7032) üzenetére


stikyo
tag

Igen, ez már egy összeszedettebb munka! :D

Aktuális modding: www.minimod.posterous.com

(#7289) stikyo


stikyo
tag

Nem nagy szám, de legalább igénytelen :D FAN modding. 12 V - 5 V. Képek a berakásról, illetve a feszültség csökkentésének módjáról... A 12V-s tápcsatit bevágtam, hogy fordítva köthessem rá a ÁRAM-ra. Mert hülye azért nem vagyok.... :F

[link]

Aktuális modding: www.minimod.posterous.com

(#7290) stikyo válasza Xmodule (#7287) üzenetére


stikyo
tag

Én ezt szoktam használni
[link]

Aktuális modding: www.minimod.posterous.com

(#7291) Xmodule válasza stikyo (#7290) üzenetére


Xmodule
őstag

köszi nekem is ez van de itt hol a speed csuszka vagy hol lehet állitani?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7292) stikyo válasza Xmodule (#7291) üzenetére


stikyo
tag

Mutatom a sajátom:

[link]

A speed-eket kell nézni. Azok értékét kell átírni, vagy a nyilakkal változtatni. Ha nem változik, akkor a beállításokban kell matatni. Az pedig változó a lapok esetében. Sajna holnap szigorlatozom, most nem tudom leírni... :( Lehet, nem is tudnám..

Aktuális modding: www.minimod.posterous.com

(#7293) Xmodule válasza stikyo (#7292) üzenetére


Xmodule
őstag

OKé.köszi probálkozom akkor vele.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7294) kis_gezenguz


kis_gezenguz
csendes tag

Sziasztok!

A Titán TTC-HD90 HDD hűtőjében van valami szilikonos hővezető rezgéscsillapító lap.
[link] 7. kép
Nem tudja valaki hogy hol lehet ilyen lapokat beszerezni olcsón? Mert a lehet [conradnál] kapni de mocskos drágán.
Thx!

(#7295) Dimitryj válasza Xmodule (#7293) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Tehát kitapasztalod h melyik speed állító melyik ventit bizerálja és azt állítod a speed fülön a beállításokban a teáltalad kívánt fordulatra.
[link]
FONTOS a hőmérsékletek állítsd be mert azok alapján szabályoz.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7296) Bunker


Bunker
tag

Szép estét mindenkinek! Mostanában minden gondolatom a számítógépek körül forog, és már a családom is szóvá tette. Azt mondták hogy valami nem okés velem ezért ki kell vizsgáltatnom magam a kórházban. Ma voltam koponya röntgenen, és kiderült hogy nagyobb a baj mint hitték:

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

A cenzúrában az a legrosszabb, hogy nem a █████████████████ !

(#7297) Xmodule válasza Bunker (#7296) üzenetére


Xmodule
őstag

LoL:D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7298) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Ha mar ganyolni nem is volt kedvem ma
gondoltam csinalok vmi kevesbe gany dolgot
Ilyen volt
Ilyen volt feluton
Ilyen lett

aki nem ismeri fel ( Tr HR-01 plus) :C

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#7299) KillHates válasza Mr.Csizmás (#7281) üzenetére


KillHates
nagyúr

Pont ebben a topicban volt egy tag aki, vastag alu lemezből vágott egy L alakú hűtést a VGA kártyájának a ramjaira. Elméletileg egy 3-5 mm vastag lemez már eldiszipálja a ramok által keltett hőt. (olyan 2-4W / ram IC) De ha a pénztárcád engedi inkább vegyél egy blokkot a kártyádra, jó az a 4650-es kár lenne érte, ha valahol valami gixer közbejön.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7300) Mr.Csizmás válasza KillHates (#7299) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor ez itt OFF, milyen blokkra gondoltál :F ?

7300.-dik hsz. mit kapok érte? ban? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.