Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) Vegtor válasza z0d1AK (#6789) üzenetére


Vegtor
csendes tag

zsir a hütés anno én is csináltam hasonlot csak én egy öreg tápnak az alubordázatát hekkeltem rá egy gumisrögzitésü füllel.
;] ;] ;] ;]

(#6802) Armahun válasza Bunker (#6766) üzenetére


Armahun
addikt

A képekből ítélve megvolt az a 6 Ghz :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6803) mmdms válasza Xmodule (#6794) üzenetére


mmdms
addikt

és a celluxot is a szomszédtól kértem :D

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#6804) mmdms válasza KillHates (#6800) üzenetére


mmdms
addikt

megfogtam a kábelt erősen, hogy le tudja húzni a burkolatát a cablénak, erre elvágta az ujjamat :((( nemelég, hogy elég, még meg is sért

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#6805) Armahun


Armahun
addikt

Jóestét Hőlgyek/Urak!

Látom elég népszerő itt ez a kapcsolós megoldás :) .

Végre sikerült egy elég halk gépet összehoznom elkogadható hőmérseklet mellett. Jelenleg a leghangosabb alkatrész a 2 samu vinyó, (márcsak azokkal kellene kezdeni valamit :D ).

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#6806) geprombolo válasza Kolondrum (#6772) üzenetére


geprombolo
senior tag

Remeek! Most milyen? Esetleg még ilyenebb? Csúcs gány. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6807) geprombolo válasza mmdms (#6778) üzenetére


geprombolo
senior tag

Isten hozott a GSZK-ban, tesó! Remek dolog a cellux. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6808) Zefír válasza mmdms (#6804) üzenetére


Zefír
őstag

nana a szójáték nem jó játék..

Háh ez de baromság...Épp hogy frankó :DDD
M1 álmos vagyok ..szaporítanimeg minek a hszeket? :N

(#6809) mmdms válasza geprombolo (#6807) üzenetére


mmdms
addikt

GSZK :F

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#6810) DeadMen válasza mmdms (#6778) üzenetére


DeadMen
tag

Háhhh ez halálos...faterom műszerész,sztem ha megmutatnám neki,elsírná magát:DDD

(#6811) Zefír válasza mmdms (#6809) üzenetére


Zefír
őstag

Gány.Szak.Kör :DD

(#6812) z0d1AK válasza Vegtor (#6801) üzenetére


z0d1AK
veterán

hát én azért tettem rá mert eltört a lefogatója a procihűtőnek, a karira meg kellett hűtés, mert az "megállt", aztán én csak 2kábellel kötöttem át a kártyán

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6813) geprombolo válasza mmdms (#6809) üzenetére


geprombolo
senior tag

5000 hsz után elkereszteltük magunkat Gányszakkörnek, annak a rövidítése a GSZK. Nekem jó 3 hetembe telt, míg átrágtam magam a hsz tengeren, de megérte, 4800 körül csatlakoztam, aztán itt ragadtam. Jó szórakozást! :DD Garantáltan fogsz olyan dolgokat találni, amikre rémálmaidban sem gondoltál volna, bármennyire is találékony vagy.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6814) Zefír válasza geprombolo (#6813) üzenetére


Zefír
őstag

Én itt léptem be a gány szak kör életébe...
[link]
:D

(#6815) pee13 válasza KillHates (#6796) üzenetére


pee13
senior tag

Van az alján gumicsík :)

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6816) bandi210


bandi210
aktív tag

én is belépnék képpel ha majd megveszem a fényképezőt...addig is elmondom:Az aeroengine Jr. bk házamnak a turbinát körülölelő részt szépen lecsiszoltam szép fehérre;)De az a komoly hogy az egyik ventihez amit hátra raktam be nincsenek meg a csavarok és csak papírragasztó volt nálam így omoast a szép kis súúlifixxel van megragasztva:DD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#6817) pee13 válasza Xmodule (#6797) üzenetére


pee13
senior tag

Gépen belül jobban meg van törve :DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6818) Zefír


Zefír
őstag

Fuh emberek ennyire nyomasztó az 1. munkanap? :D
Ne hogymár kihaljunk:)

A G.SZ.K nem lazsálhat ..persze először a ,eló... :(

(#6819) KillHates válasza pee13 (#6815) üzenetére


KillHates
nagyúr

A mekis tálcán vagy a vinyódon? :F

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6820) KillHates válasza Zefír (#6814) üzenetére


KillHates
nagyúr

...és azóta klasszisokat javult a helyesírásod! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6821) KillHates válasza Zefír (#6818) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én már alig merek hozzászólni a topic-omhoz, mert leb@sz valami okostóni, hogy túl sokat írogatok... :D :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6822) pee13 válasza KillHates (#6819) üzenetére


pee13
senior tag

[link]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6823) Zefír válasza KillHates (#6821) üzenetére


Zefír
őstag

hát ezt most bóknak veszem bár nemkéne... :D

Jó azon ne húzd fel magad! Rossz napja mindenkinek lehet :(

(#6824) Zefír válasza pee13 (#6822) üzenetére


Zefír
őstag

Én valahogy a 4 sarkára tenném , nekem úgyvolt régebben ..
És minél puhább és vastagabbat.

(#6825) Solfrutta válasza Zefír (#6818) üzenetére


Solfrutta
tag

Nincs itt lazsa, csak fejben moddolok. :DDD
A látható moddolás hátráltatva van, mert nincs még meg az új gép. Amint meglesz, nekiugrok a 350W-os FSP tápnak... összes csatlakozó cseréje feketére; fehér szálankénti harisnyázás; ventirács kiszedés; majd a gari lejárta után az egész tápot feketére festem.
Aztán még fekete keretes fehér lapátos ventik gyártása, természetesen itthon.
Pici gépecske lesz, mATX; hűtés megoldása, kábelrendezés, felső részre kábeltakarók készítése.

Aztán a mostani gépemből HTPC lesz, a nagytorony házban marad. Új előlapot kell csinálnom, aztán az egész házat bevonom fekete bútorfóliával. Hűtést ebben a házban főleg meg kell csinálni, procihűtőt kell moddolni. Tápban venticsere, vinyóhalkítás. LCD kijelző, távirányító készítés.

Jó meló lesz, valamit tervezek vinni az idei MTH-ra is. :)

(#6826) pee13 válasza Zefír (#6824) üzenetére


pee13
senior tag

Ez volt, és ennyi volt belőle! :DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6827) KillHates válasza pee13 (#6822) üzenetére


KillHates
nagyúr

Aha ez oké, de ha véletlenül ráteszed valami csavarra, vagy valami fém bigyulára azért gond lehet. Én lefedném a nyákot...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6828) pee13 válasza KillHates (#6827) üzenetére


pee13
senior tag

De nem teszem rá! :DDD Ez most iylen átmeneti megoldás, megmondom őszintén: ps2 játékok mennek rá, amit majd egy usb átalakítóval szépen elindít a ps2.. Meghalt benne a dvd rész :((

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6829) Zefír válasza Solfrutta (#6825) üzenetére


Zefír
őstag

HMMMmmmmm.
Hát ezsem ide MTH-lessz:D (Csak ismerlek) :D

De nekem tuti késszen lesz mert nagyából a HTPC ha minden jólmegy 2hétenbelül elkészüll!!:)

(#6830) Solfrutta válasza Zefír (#6829) üzenetére


Solfrutta
tag

Igazából apró melók ám, csak sok betűvel tudom leírni.:D Amint meglesz az új konfig neki is ugrok, szóval MHT-ra simán elkészülhet.

(#6831) Stirbi válasza z0d1AK (#6793) üzenetére


Stirbi
addikt

lazaság ;]

(#6832) Stirbi válasza Zefír (#6829) üzenetére


Stirbi
addikt

na zefir neked aztán vannak terveid ;]

(#6833) KillHates válasza Stirbi (#6832) üzenetére


KillHates
nagyúr

Zef-nek nagyon jó ötletei vannak, csak hát az affinitás-idő-pénz hármas mindig beleszól a dolgok menetébe...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6834) (Bundás) válasza KillHates (#6821) üzenetére


(Bundás)
addikt

túl sokat írogatsz ;] hozzászólást egymás után perceken belül :o

(#6835) KillHates válasza (Bundás) (#6834) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én így fórumozok. :P A trackback miatt szoktam külön-külön írni a válaszokat.
Így egyszerűbb; csak rákattintasz a hozzászólás linkjére és máris tudod mire reagáltam. :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6836) geprombolo válasza bandi210 (#6816) üzenetére


geprombolo
senior tag

Sulifix powaaa! Jó az, míg el nem engedi a vasat. Gyerekek, egy újabb eredeti ötlet megvalósulásának voltunk tanúi. Emlékeim szerint sulifixet még senki nem használt.

#6821 KillHates ne félj, mi majd megvédünk minden akadékoskodótól. Bárki kiszámolhatja, hogy alig jön ki a napi egy hsz részedről, ez messze van a dömpingtől (így sose leszel őstag). :O
#6825 Solfrutta fejben moddolás! Abszolút költségkímélő megoldás :C , ráadásul az ujjodat sem vágod el, mint HUN-or a #6047-esben bemutatott kép alapján. Kár, hogy az MTH-ra nem lehet jelentkezni, csak fizikailag megvalósított géppel.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6837) KillHates válasza geprombolo (#6836) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát az már nem leszek... De ez izgat a legkevésbé. :N

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6838) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Gszk tarsaim a segitsegeteket kerem..
segitsetek abban hogyan/mibol keszithetnek olyan allvanyt a dremelemhez amivel lehet ugy gravirozni h allando melysegben marjon... (tudom h kaphato gyari cucc hozza ilyen celokra..de nem veletlen kerdezek itt.. ha mar ganyolunk ganyoljunk rendesen.. :DDD )

vmi olyan szerkezet kell ami esetleg allithato is es lehet csusztatni a feluleten..(pl plexin)
a sima kezi gravirozas nem az en remego epitoiparos kezemnek valo.. :N

:R :R

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6839) 7


7
addikt

Fiúk, lányok!
Most hívtak a topicba, hogy kicsit nehezen átlátható azok számára, akik nem járnak ide naponta, mert többször előfordul, hogy nem használjátok a Szerkesztés funkciót, és öt percen belül több hozzászólás is születik néha egy-egy embertől. Ahogy visszaolvastam, van alapja, úgyhogy szeretnélek megkérni titeket, hogy ügyeljetek rá a jövőben!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.