Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7203) geprombolo válasza Maximinus (#7202) üzenetére


geprombolo
senior tag

Úgy látszik már csak én akarom éltetni ezt itt... mindegy, lesz, ahogy lesz, nem sok beleszólásom van, az érdekel, hogy továbbra is fennmaradjon a társaság és folytassuk, ahol abbahagytuk. A GSZK élt, él és élni fog! Gányra fel, elvtár... bocsi, gányolók! :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7204) pr05p3c


pr05p3c
tag

A topik teljes végigolvasása után én is mutatok egy kis gányt:
[link] Itt látszik a nagy rend(+egy kis por) és a gépben található egyetlen gány, a VGA alatti segédventi(eredetileg a régi, passzív VGA-m alatt volt, de ezen is segít 4-5 fokot...) [link] Itt látszik közelebbről a venti. A lábai makett alkatrészek keretéből van(természetesen csak szemre, mérés nélkül) kivágva, bedugva a csavarok helyeire és körbeszigszalagozva. A szivacs a rezonancia miatt került be.(természetesen ez is szemre lett vágva, ép hogy jó lett... :D)
A másik számítógépekhez tartozó gányom:
[link] Ezzel(is) takarítom a gépem. Ez egy 12V-os kerékfújó kompresszor + 1 makettezéshez használt festékszóró. A festékszóró csövének vége szerencsére tökéletesen passzol a kompresszor szelepébe, de a szivargyújtó csatlakozó nem passzolt az itthoni 12V-os tápomba és rövid is volt az alap vezeték, ezért ráforrasztottam egy vezetéket aminek a végén megfelelő csatlakozó van. A forrasztás és szigetelés után vettem észre, hogy a szivargyújtó burkolata rajtamaradt a vezetéken, ezért inkább leszigszalagoztam mint, hogy normálisan levegyem.(azon is gondolkodtam, hogy leverem kalapáccsal, csak már késő este volt...ja és lustaság rulz... :DDD ) A múltkori takarításnál szétment a nyomásmérő belseje(a réz cső szétment) és így használhatatlan lett, mert elment a nyomás. Szétszedtem, összenyomtam a csonkot, beforrasztottam a végét és a biztonság kedvéért kapott egy kis szilót. Most így néz ki: [link]
Nem érdekel, hogy nem méri a nyomást, mert úgysem kereket fújok, csak a számítógépből a port. :))

(#7205) 3.Aragorn válasza pr05p3c (#7204) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Az a venti most fölfelé fújja a levegőt?

Nem minden vándorút céltalan...

(#7206) pr05p3c válasza 3.Aragorn (#7205) üzenetére


pr05p3c
tag

Igen.

(#7207) KillHates válasza pr05p3c (#7204) üzenetére


KillHates
nagyúr

A topik teljes végigolvasása után én is mutatok egy kis gányt
Hát barátom minden tiszteletem a Tiéd! :R

#1:A szivacs oda van ragasztva és a pöckök abba beragasztva?

#2:Van elég légszállítása annak a pumpának?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7208) KillHates válasza geprombolo (#7203) üzenetére


KillHates
nagyúr

Menni fog ez is táváris! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7209) kriszbon


kriszbon
őstag

Hali! Valaki írja már meg hogy hol a régi társaság :F Az volt a frankó legalább volt mit olvasni! De így :O Köszi előre is :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#7210) KillHates válasza kriszbon (#7209) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia! Itt vagyunk, csak lapítunk, de psszt! El nem mondd senkinek! :D
Egy kicsit árnyékot vet most a felhőtlen jókedvünkre az elmúlt időszak huzavonája, de idővel be fog lendülni megint a társaság. Amit kértek a modik, hogy ne szemeteljük tele a topic-ot chat jellegű hozzászólásokkal és off-al. Lett erre egy HBGTMG baráti kör csinálva, de ott is nyögve-nyelősen megy a duma.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7211) pr05p3c válasza KillHates (#7207) üzenetére


pr05p3c
tag

A szivacs nincs beragasztva és a venti sincs ráragasztva a szivacsra, csak bele van állítva a gépbe, ha szerelni kell, akkor egyszerűen csak kiveszem és nincs útban. Az a kék is "izé" ami az egyik pöckön van, az Blu-Tack(ilyen gyurmaszerű anyag pl. poszterek nyom nélküli felragasztására). Eredetileg azzal volt berakva szivacs nélkül, de nem csillapított eléggé.(és csak a lustaság miatt maradt rajta :DDD )
Az a pumpa gondolhatod, hogy nem brutális légszállítású, de jobb mint ha összeköpködném a gépet és a sűrített levegős palackkal szemben ingyen van. :D ( ha nagyobb légnyomás kell, akkor hagyom összegyűlni a levegőt a rendszerben és amikor elkezd "szenvedni" a pumpa, akkor fújok) Egyébként van rendes nagy, tartályos kompresszor is, de azt a panelben érdekes lenne használni :DD (méret,hang...) A gépet meg hurcolja akinek két anyja van. :DDD

(#7212) KillHates válasza pr05p3c (#7211) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm a választ. Esetleg lehetne egy-egy pötty pattex pisztollyal rögzíteni.

"Egyébként van rendes nagy, tartályos kompresszor is, de azt a panelben érdekes lenne használni" Hát ez még családi házban is botrányt csinál. Láttam olyan kompresszort aminek olyan szivattyúja volt mint a hűtőgépeknek és volt egy kb 15 literes tartálya. Azt felpumpálta 20 bar-ra és leoldott. Mindezt olyan halkan mint egy hűtőgép. Én valami ilyesmit keresek.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7213) pr05p3c válasza KillHates (#7212) üzenetére


pr05p3c
tag

Ez a kompresszor is egy családi háznál van, műhelyben, de ennek olyan hangja van, hogy megsüketülsz mellette és 3 tartályos, összesen biztos 100l fölött van.(nem tudom pontosan) Egyébként lehet hűtőgép kompresszorából házi kompresszort építeni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7214) KillHates válasza pr05p3c (#7213) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm a linket, ajánlom a többieknek is! Sok mindenre jó szerkezet:

Monjuk a nyomáskapcsolóról nem szól a fáma. Azért illik ezzel vigyázni mert a csillagkompresszor képes kidurrantani egy sima fém palackot. Bár ilyenkor már mondjuk fehér izzásig is képes melegedni a motor :D ami nemcsak robbanás- de tűzveszélyes is! :K

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7215) kriszbon


kriszbon
őstag

Akkor megpróbálok nem off lenni és belinkelek egy képet, sajnos az lettem mert a link nem jött össze bocs :B

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#7216) KillHates válasza kriszbon (#7215) üzenetére


KillHates
nagyúr

Használd a hozzászólás alatti "képbeillesztő" kézi-készüléket, (szürke sáv fehér "Új kép feltöltése a szöveghez" felirattal. Nagyon profi átméretezi a beillesztendő képet (max 1600x1200!!), hogy itt elférjen. Szóval ott tallózd meg a gépeden lévő képet, majd miután leokéztad a továbbítás után ahol a szöveg dobozban (ez a fehér rész ahová a szöveget írod) áll a kurzorod oda illeszti be a BEILLESZT gomb megnyomásával :C
Ha OFF vagy, plíz használt az OFF gombot! :R
Mert kapunk a pofánkra! :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7217) kriszbon


kriszbon
őstag

Ok rendben van! De szégyen ide vagy oda nem tudtam belinkelni a képet :B Azt hogy ide tegye már csináltam de a link nem ment. Arról lenne szó hogy egy vga miatt kellett egy kicsit gányolni, rendezgetni a dolgokat! Az összes kábelt el kellett valahogy pakolnom, a végén még egy kis koptertól is meg kellett szabadulnom. Szerintem belefér a gány témába!

Utoljára próbálkozom linkelni ígérem, ha nem megy hagyom ezt a fenébe! De mindjárt használom az off gombot is(engedéjezem a székről való leesést a röhögéstől) :P
[link] [link]
[link] [link]
:R :C Legközelebb a link helyére szöveget írok, de mára ennyi!

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#7218) Pista0001 válasza kriszbon (#7217) üzenetére


Pista0001
addikt

Remek kártya az az MSI. Én múlt pénteken vettem, meg is küzdöttem vele mire minden klappolt. :) (#7141) Pista0001

és még működésre is kellett bírni

(#7219) sly105 válasza kriszbon (#7217) üzenetére


sly105
tag

Öcsém annyi ventilátor van a gépedben hogy a paksi atomerőművet is simán hűtené :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#7220) joi29


joi29
őstag

-Hali a gányolás szót nem annyira szeretem,úgyhogy fogjuk rá barkácsoltam
odahaza egy kicsit,akit érdekel itt megnézheti. :)

(#7221) Bunker


Bunker
tag

Ajánlom figyelmetekbe a Logitec legújabb hárdkór-gémer billentyűzetét a Maltron-t: Íme! :C

[ Szerkesztve ]

A cenzúrában az a legrosszabb, hogy nem a █████████████████ !

(#7223) KillHates válasza Pista0001 (#7218) üzenetére


KillHates
nagyúr

Válaszoltam a kérdéseidre abban a topic-ban!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7224) KillHates válasza joi29 (#7220) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fú, ezt szépen megrittyentetted. Nincsen esetleg az előlap munkafolyamatáról képeid?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7225) Dimitryj válasza kriszbon (#7217) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

"apád f@xát, mekkora ültetvény" (narancs tetves és dugó)

Minnek ekkora kártya egy ilyen kicsi házba? :Y Ezzel agyon lehet ütni márt valakit, ja kertben ott figyel egy atomerőmű hozzá?
Szerezz egy nagyobb házikót amiben el is férsz :D

[ Szerkesztve ]

(#7226) Dimitryj válasza joi29 (#7220) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

WOW az egész elejét te csináltad? kemény :DD

(#7227) joi29 válasza KillHates (#7224) üzenetére


joi29
őstag

-Ha gondoljátok a következőről készítek egy részletes:
"Hogyan csináljunk egyedi előlapot házunkra" cikket.

Dimitryj
-Igen az egész hóbelevancot, de gondolom ez a festésen is látszik,
mert sajna nincs steril,pormentes műhelyem és mikor a szél be fújt a fészerbe...
...hát elég csúnya szavakat mondogattam magamba. :DDD

(#7228) Pista0001 válasza KillHates (#7223) üzenetére


Pista0001
addikt

köszi :R

az elsőre válaszoltam ott, a másodikhoz itt fűznék hozzá egy ötletet mert szerintem ide is passzol.

Következő háznak Cooler Master 590-est tervezek, aminek van az alaplap "alatt" a processzor foglalat táján egy 8cm-es ventihely. Ha oda teszek egy ventit ami a házból kifelé fújja a levegőt, akkor az elől befújt levegőt "végigszívná" az alaplap alatt, így az egész lapot és főleg a chipset és a proci magasságában levő smd alkatrészeket is hűtené némileg. Gyárilag gondolom befújásra találták ki, de akkor szerintem csak a proci tájékán lenne hatása mert a hátsó/fölső ventik hamar ki is rántanák a levegőjét.

(#7229) 3.Aragorn válasza joi29 (#7227) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Az a cikk engem is érdekelne :)

Nem minden vándorút céltalan...

(#7230) 3.Aragorn válasza Pista0001 (#7228) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Egyet értek veled, ha ott kifelé szívatnád a levegőt, jobb lenne, mintha befújnád, mert befújásnál ez a felmelegedő levegő keveredne be a ház fő légáramába, és rontaná a hatásfokot, kiszívásnál pedig segítené a hátsó ventik dolgát, növekedne az elöl bejövő levegő mennyisége, stb.

Nem minden vándorút céltalan...

(#7231) geprombolo válasza KillHates (#7208) üzenetére


geprombolo
senior tag

Látom, táváris, egész jól kezd megint belendülni. Jönnek a remek gányok, a múltkor én nem porfújót, hanem porszívót patkoltam, pontosabban akksit cseréltem benne (azóta sem értem a bekötésének az elvét, de mindegy). Fújni szájjal szoktam a port, aztán a pofámba megy. Alkalom adtán majd csinálok képet a porszívóról, meg a patkolás nyomairól.
Valaki szóljon Zodiak barátunknak, hogy a gányokat ide várjuk. Ő maga írta, hogy ott csevegni kell, akkor ide tegye a képeit. Sőt, szólok én. z0d1AK! kérjük ide a képeket, ne légy irigy! :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7232) kriszbon válasza Pista0001 (#7218) üzenetére


kriszbon
őstag

Az bizony én sokat nyertem vele! A topikjában meg is írtam[link]
sly105: Na azt azért nem hűtené le! A hátsó meg már nem is volt bent, az első meg nem látszik! Ki kellett szerelnem 2-őt is mert nem volt hova dugni már(a végén még is maradt egy háromtűs csati majd filózok mit kössek rá) :DDD
Dimitryj: Hát igen én is majdnem dobtam egy hátast mikor megláttam :Y egy ref hűtőset vártam(de ez sokkal jobb)! Azt se tudtam hogy flexhez vagy lemezollóhoz kapjak! A vinyó is pont szemben volt, a déli híd venti is útban volt! Gondolkodtem hogy a kártyából, vinyóból, vagy a házból vágjak :DDD de aztán csak szereltem. Amúgy nem kell hozzá paks csak egy jó FSP ;) Majd a kártyán még kell tenni hűtőbordát a feszstabokra, de az még ráér mert a prockóm még úgysem izzasztja meg. De azért nagyon klassz :DD
joi29: Nagyon klassz lett a ház! :C Ez kellene nekem is!
Ja sokan megütötték magukat mikor leestek a székrő? :P

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#7233) Stirbi válasza Bunker (#7221) üzenetére


Stirbi
addikt

üdv ,igen brutális, csak nemte csináltad :DDD ?

(#7234) Zefír válasza Stirbi (#7233) üzenetére


Zefír
őstag

ezt a kérdésedet meg sem hallottuk haver.. :W

(#7235) Stirbi válasza Zefír (#7234) üzenetére


Stirbi
addikt

,,Logitec legújabb hárdkór-gémer billentyűzetét a Maltron-t,, miért talán látazik ilyen billentyü? :F :DDD

(#7238) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Vót má? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7240) Pista0001 válasza Mr.Csizmás (#7238) üzenetére


Pista0001
addikt

nem paszírozta át a csipet a nyák túloldalára?? :Y :)

(#7241) kriszbon válasza Mr.Csizmás (#7238) üzenetére


kriszbon
őstag

Beteges vagy csak vicc! Mert ha nincs a ventik közt távtartó, akkor nem ér semmit! Annó PIII-nál én is csináltam kettővel, de távtartó nélkül csak annyi volt mintha egy lett volna! Mikor 2cm-es távtartót raktam a kettő közé, akkor már oké volt, mert az alsó tudott levegőt szívni oldalról is. Alsó ment 6500-at felső 5000-et :K

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#7242) Stirbi válasza Mr.Csizmás (#7238) üzenetére


Stirbi
addikt

ez hüyleség, felesleges :W

(#7243) Pista0001


Pista0001
addikt

Átépítettem a vinyótartó-hűtő segédberendezést. Eddig mindkét vincsi 1-1 5,25-ös helyen volt, előttük pedig 1 8 cm-es GlacialTech venti volt két takaróra rögzítve. Ezzel az volt a gondom, hogy rezonált a ház mindegyiktől, a másrészt pedig a venti vezetéke miatt problémás volt az előlap levétele.
Az alapötlet az volt, hogy a ház eredeti vinyótartó keretét építem be a két szabad 5,25-ös helyre, mert rezgéscsillapító gumibogyós módon lehet belerögzíteni a HDD-ket, valamint a ventit is erre rakom, az előlapon csak a rács marad. Csak egy garnitúra hozzá való csavar kellett (csak 1 szett volt benne amikor vettem), és már neki is állhattam :). Ilyen lett: előlap, előlap belülről, tartó, tartó2, beépítésre készen, beépítésre készen2, beépítve, beépítve2. Ja, és tettem bele lidércfényt is :).
Ezt meg az archívumban leltem: letöltős gépem

szerk.: ja igen... az előlap alapján nem tudja valaki hogy milyen ház ez (márka, típus)?

[ Szerkesztve ]

(#7244) Mr.Csizmás válasza kriszbon (#7241) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Igaz uraim! Ha majd kijózanodok, holnap teszek fel képeket a régi házamról. Nem nagy gány, csak festékszórózás, de fain :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7245) 3.Aragorn válasza Zefír (#7239) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Igen, ez a helyes kifejezés: Beteges... :DD

Mellesleg fölösleges is. Mindenesetre szakadtam a röhögéstől, mikor megláttam. :K

Nem minden vándorút céltalan...

(#7246) 3.Aragorn válasza Pista0001 (#7243) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ezzel sok munka lehetett. Grat hozzá.
Kérdés: Mért nem úgy csináltad, hogy az előlap takaróra, a ráccsal egyazon csavarral rögzítetted föl a ventit? Nem lett volna elég stabil? Vagy a rezgés miatt?

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#7247) joi29 válasza kriszbon (#7232) üzenetére


joi29
őstag

-Nem hiszem hogy sokan mivel ti vagytok az elsők a PH-n akik láthatják,
és mivel pozitív visszajelzéseket kaptam így tavaszra belefogok még egybe.
-Azért csak tavaszra mert a család,munka,iskola és tanfolyamok mellet most
nincs időm kreativkodni,de amint megszáll az ihlet ígérem írok róla a Logoutba.

(#7248) pr05p3c válasza Pista0001 (#7243) üzenetére


pr05p3c
tag

Én is hasonló HDD beépítésen gondolkozom mostanában. Van 3 felesleges 5,25-ös helyem, a 2 HDD-t összefogatnám 4 fémdarabbal(pl. fémépítő darabokból tökéletes gány megoldás lenne :DDD )és a fémdaraboknál fogva gumis gatyamadzaggal(ebből a topikból van az ötlet :D) "felkötném". A 3 műanyag takaróelem, amik egyébként mindig rezonálnak és az idegeimre mennek, repülnének és kapna egy új burkolatot pl. alu lemezből vagy hulladék plexiből(matt feketére lefújva). Beszerelnék mögé egy 12-es ventit + valami kiszedhető porszűrőt kapna. Ezen kívül a hátsó 8-as ventihelyet kivágnám 12-esre és felszerelném az oldallapot, az oldallap alsó szellőzőjébe beszerelném azt a 8-as ventit(porszűrővel) ami most a VGA alatt áll, a felső szellőző csak egy porszűrőt kapna, mert más nem fér el a TX2-től. Így meg lenne oldva a szellőzés és a porosodás, már csak a lustaságomon és kockaságomon kellene felülkerekednem. :D
Ja és két halk, 12-es ventit sem ártana vennem... :DD
Ha valakit érdekel, ilyen ház lenne az "áldozat":

Mercury KM86 LCD

(#7249) Pista0001 válasza 3.Aragorn (#7246) üzenetére


Pista0001
addikt

Korábban úgy volt. Egyrészt a rezgés miatt nem tetszett úgy (az előlapi takarók csak bepattanósak, a mostani megoldás meg ugye csavarozva van), másrészt a venti vezetéke miatt problémás volt az előlap levétele. A házam oldallapját előre kell leszedni, nem hátra, ezért az előlapot kell hozzá először leszedni.

(#7250) kriszbon


kriszbon
őstag

Nos készítettem pár képet hogy miként rögzítettem az északi híd koptert! Csavar csak simán nem volt jó, mert a lamellák között nagy a távolság(ezek a képek nem az eredetiről vannak, csak bemutatom hogy csináltam) Voltak kábelsaruim (az autóiparban használatos)[link] Meghajlítottam azt a részét nagyjából köralakra ami a szigetelést fogja, így belement a furatba [link] Hátulról magnó kazettából kiszedett csavarral rögzítettem(most csak kettőt hogy bemutassam, meg a venti se akkora)[link] Majd ráraktam a bordára[link] A két köröm ami a sarun van két oldalt stabilan megkapaszkodik a lamellákba! De ha erősen meghúzom egy mozdulattal levehetö(ha a lamella kiosztás úgy jön ki hogy pont középen van a sarunak, akkor meg csak rá kell csúsztatni és két oldalról fogja, csak akkor távolság van a venti és borda közt) Tudom nem nagy dolog, de ez is egy ötlet volt! :B
Pista0001: Nagyon frankón megoldottad gratula :C

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.