Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) Stirbi válasza z0d1AK (#7095) üzenetére


Stirbi
addikt

sok sikert a fabrikáláshoz ;] , csak nehogy megint valamit tönkre tégy ;]

(#7102) Stirbi válasza Zefír (#7100) üzenetére


Stirbi
addikt

és gondolom kivülröl, a plexiket howa helyezed?, vagy azokon elsz valami design?

z0d1AK- bocs :W

[ Szerkesztve ]

(#7103) z0d1AK válasza Stirbi (#7101) üzenetére


z0d1AK
veterán

köszi, de mind2en ráugorhatnátok a szerkesztés gombra, ha már yetike is szólt párszor...

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7104) Zefír válasza z0d1AK (#7103) üzenetére


Zefír
őstag

Nemvolt szerkeszteni valóm :N

Stirbi Úgy lesz hogy az előlep,hátlap,tető, és az alja plexi lesz mert azt könnyen lehet hajlítani..
ÉS ezek be lesznek vonva parafával. Az oldallap meg ki lesz vágva és abban is lesz plexi :))

Szerk: Hááááááá nyerteeem:D Végre...4szer lekéstem:D

[ Szerkesztve ]

(#7106) kételkedem válasza Zefír (#7104) üzenetére


kételkedem
addikt

Olvasom a topikot az utolsó hozzászólásomtól, mire ide értem nyertél :)

A vékony rétegelt lemezt meg lehet szépen hajlítani, hintónak a sárfogóját csináltuk így. Rengeteget kell vele kísérletezni, mire szép lesz.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7108) Zefír válasza kételkedem (#7106) üzenetére


Zefír
őstag

az nem az én műfajom...:D

(#7109) Foglalt név válasza Zefír (#7104) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nyomatékosítanám akkor. Ez egy szakmai topik és nem chat. Használjátok a szerkesztés gombot és kerüljétek az offot.

Alapelvek:
-ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.

A kicsit közösségibb jelleg miatt, azt hiszem elég rugalmasak tudunk lenni, nem visszaélni kéne vele.

Hogy világos legyen, szedjétek össze a gondolataitokat és utána posztoljatok.

Csinálok egy kék feliratot a parafába, amit most vettem.

Ez ellenében:

Vettem parafát.
Mi lesz belőle?
Felirat.
Szine?
Kék.

[ Szerkesztve ]

(#7111) Stirbi válasza Zefír (#7104) üzenetére


Stirbi
addikt

ez jo, és hátul a csatlakozoknál hogy elsz megoldva?
:U

z0d1ak-én már ráugortam ,de nemtudom h pl a PH addikt nak ménems szolsz be? :U
ö is ugyanugy irja a hsz eket egymás után

[ Szerkesztve ]

(#7112) Stirbi válasza z0d1AK (#7103) üzenetére


Stirbi
addikt

bocsánat :W

[ Szerkesztve ]

(#7113) Zefír válasza Stirbi (#7111) üzenetére


Zefír
őstag

Ott kifogom olvasztani a plexit forrasztó pisztojjal.
ÉS minden olyan helyen ahol 2fa ill fa és plexi érintkezik ragasztok ilyen szalagot amit az ablakba szoktak tenni hogy ne fújjon be a szél.. :))

[ Módosította: Foglalt név ]

(#7116) Stirbi válasza z0d1AK (#7114) üzenetére


Stirbi
addikt

jol van nemkel kritizálni :((( , megkel szoknom, egyébként zefirnek igaza van ,hoyg retentöen bénnán néz ki h a kérdésekre válaszolva a szerkesztés gombot használnánk

mod: Zefir- akkor tuti nagyon designes lesz a cucc, kiváncsi vagyok rá h is fog kinézni készen lesz majd engem értesits elsönek :R

[ Szerkesztve ]

(#7117) Zefír válasza Stirbi (#7116) üzenetére


Zefír
őstag

:R[
SZERK: Csak mert úgy áttekinthetőbb idetévedt ember számára is a téma!!

Szerk2: #7116) Stirbi Meglesz ..meg lesz Plusz a tetejében vagy még nem tudom lesz egy Zefir felirat és belülről világítás:D

[ Szerkesztve ]

(#7118) KillHates válasza Zefír (#7100) üzenetére


KillHates
nagyúr

TÁDÁM! Kedves Zefír kolléga! Maga nyerte a vérprofi hőmérséklet monitorozó kézi-készüléket! Riasztós, mindent tudó PC hőmérő! Máris lehet befaragni az új gépbe!
:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7120) pee13 válasza Zefír (#7100) üzenetére


pee13
senior tag

Kefír bázeg! Nem vettél észre valamit? [link]

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#7121) Zefír válasza KillHates (#7118) üzenetére


Zefír
őstag

:DD :DD Áhááá faternak ezt mondtam hogy valami ilyen okosságot fogok kapni tőled az új kecóhoz:D:D

Szerk: #7120) Pee Csak hogy a megértő moderátorok ne zaklassanak ...
Ezért használom a szerk gombot... De észre vettem:D:D

[ Szerkesztve ]

(#7122) Stirbi válasza Zefír (#7117) üzenetére


Stirbi
addikt

a integrált kártyáknaka helyei, és abövitö kártyák helyei h lesz megoldva?

(#7123) Zefír válasza Stirbi (#7122) üzenetére


Zefír
őstag

Az integrált cuccokhoz ugye kaptam alapból egy panelt azt fogom beletenni.
A bővítő kártyának meg majd szintén kiforrasztom:D

(#7124) Foglalt név válasza Zefír (#7119) üzenetére


Foglalt név
addikt

A következő elmés megjegyzésed pihenőt von maga után. Remélem így már világos volt. Azt hiszem szépen kértünk valamit, nem is egyszer, ennek fényében ezt a stílust nem tolerálom a továbbiakban.

(#7127) Foglalt név válasza Zefír (#7126) üzenetére


Foglalt név
addikt

Remélem mire reggel visszajössz, lehiggadsz egy kicsit és újragondolod a dolgot.

(#7128) Stirbi válasza Foglalt név (#7124) üzenetére


Stirbi
addikt

üdv moderáétor ur
egy üzenetet továbitok önnek:
ZEFIR: KÖSZÖNÖM A KICKET

Foglalt név- elégéé ideges, mivel vizsgáji lesznek, ha sok a stresz gondolom ön is ideges ,lehetnének megértöbek is az emberek, de ZEFIR is leálithata volna magát idöben :U

[ Szerkesztve ]

(#7129) KillHates


KillHates
nagyúr

Gyerekek! Legyen úgy, hogyha egy meglévő témához, fejlesztéshez, vagy ötlethez szóltok hozzá akkor, tegyétek OFF-ba a hozzászólásotok és akkor akit az a dolog nem érdekel azt át tudja tekerni. És akkor meg lehet beszélni mindent ad-hoc módon és senkit nem fog zavarni. Ha meg van valami új hozzáfűzni való a topic témájához azt meg mehet élesbe. Így a trackback is megmarad és nem lesz átláthatatlan a topic.

Megértéseteket köszönöm, bizonyára senki sem akarja, hogy a topic szakmaiságának rovására menjen az állandó cseverészés.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7130) Foglalt név válasza Stirbi (#7128) üzenetére


Foglalt név
addikt

Legalább háromszor kértem, csak azt, hogy mellőze a hangnemet, amit megütött és kb. 5 helyről szedtem ki tőle olyat, amit nem kellett volna leírni. Azt hiszem, ez elég lehetőség volt részéről a korrigálásra. 6 óra pihenőt kapott, reggel úgymond tiszta lappal kezd. Remélem addigra alszik egyet és nyugodtabban tér vissza.

(#7131) z0d1AK válasza Stirbi (#7128) üzenetére


z0d1AK
veterán

szerintem a házi gányolás témájába belefér a következő kép: [link]
épp a szilikont akartam kinyomatni hogy berajam az oldallapba a plexit, de annyira régi már, hogy eléggé megkeményedett, méghozzá annyira hogy el is sikerült törni a pisztoylt.
Stribi: fog menni ez a szerkesztgetés, csak még annyit esetleg hozzáteszek, hogy tedd offba ami nem a témához kapcsolódik, és akkor minden okés(de ez sem kötözködés :)) )

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7132) KillHates válasza z0d1AK (#7131) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jó erőben vagy! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7133) Foglalt név válasza KillHates (#7129) üzenetére


Foglalt név
addikt

Legyen úgy, hogyha csevegni akartok, akkor a bevált szokás szerint nyittok egy csevegős témát, itt pedig a szakmai topikokra vonatkozó szabályoknak megfelelően írtok :R

(#7134) Stirbi válasza z0d1AK (#7131) üzenetére


Stirbi
addikt

hallod igen jo eröben vagy :DDD , amugy már kezdme megszokni ,csak hát a lustas
ág mindekit letud gyözni, ez taz offot meg majd kiprobálom :))

Foglalt név: én ezt mind megértem, máskor joban meg gondolja mit is ir :DDD

és én peddig megszokom ez ta szerkeztés gombot, de ha kérdez válasz dolog megy nemfogom szerkeztgetni mivel a látogatok nemfogják érteni ha ösze visza lesznek szerkeztgetve a hsz ek :U

[ Szerkesztve ]

(#7135) z0d1AK válasza Foglalt név (#7133) üzenetére


z0d1AK
veterán

én vettem is akkor az ötletet, lehet is használatba venni, csevegni: Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek baráti köre!
Killhates: köszi, bár ez nem látszik meg rajtam :P
Stribi: neked is :P

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7136) Stirbi válasza z0d1AK (#7135) üzenetére


Stirbi
addikt

kösz a baráti topikot :DDD

(#7137) z0d1AK válasza Stirbi (#7136) üzenetére


z0d1AK
veterán

nincs mit, csak akkor használni is!
és hogy visszatérjen az élet a Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek! világába, itt egy régi, de elég érdekes gépecske: [link] [link]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7138) pee13 válasza z0d1AK (#7137) üzenetére


pee13
senior tag

Én nem mertem volna ennyire közel rakni a cuccokat a nagyfeszhez, mert kis kék villanás és büdös füst meg a kismegszakító hangja keletkezik :)

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#7139) KillHates válasza Foglalt név (#7133) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem tudom mi a fene van most? Megy midenhol a bruszt. Igazából megért ez a topic 7000 hozzászólást és ezidáig nem volt senkinek semmi baja vele. Erre most feltörnek az ifjú titánok és elindul a mószerolás, erre meg hirtelen szemet szúr mindenkinek, hogy itt micsoda offolás, "szakmaitlankodás" megy. Azért valljuk, be, hogy a topic neve nem sejtethet az erre tévedővel valami rettenetes mérnöki precizítással megáldott, kizárólag csak szakmai hozzászólásokon alapuló szigorú lexikális adatokat megjelenítő fórumot. Szerintem teljesen felesleges megosztani a topic-ot, mert ha nem is holnaptól, de biztosan egy kis idő elmúltával megint ugyanilyen kötetlen kommunikációs forma fog kialakulni. Akkor kérlek zárd be ezt a topic-ot és éljen tovább a Zodiak által nyitott baráti kör és akkor legalább politizálhatunk, szídhatjuk kényünkre-kedvünkre a rendszert és nem kell nesa-val privátba megbeszélnünk a szenes tüzelésű kazánok rejtelmeit!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7140) Racecam válasza KillHates (#7139) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Csak úgy mondom, át lehet helyezni az egész topicot a fáradt gőzbe (szerintem eleve ott kellene lennie, tekintve a hozzászólások összességét), így már azt írtok, amit akartok (feltéve, hogy a topic témájánál maradtok) és akkor nincs két topic, de lennének meglepetések, abban biztos vagyok. :U
Viszont, ha kötetlen beszélgetésre vágytok az élet dolgairól és egyéb laza témákról, akkor a baráti körös topic a legjobb megoldás és ez marad szakmai.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.