Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) mokus1 válasza Zájec (#6096) üzenetére


mokus1
addikt

Szép lett :K

(#6102) KillHates


KillHates
nagyúr

Sziasztok!

Itt vannak a szép házikók, amik valami apróságért cserében elvihetők:

Ehhez természetesen adok tápot is:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6103) Speed® válasza KillHates (#6102) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az első nagyon masszív darab, a "gyerekzáras" power gomb is jó dolog :K

(#6104) nesa válasza Klemens (#6083) üzenetére


nesa
veterán

latod a profik igy csinaljak nincs ertelme elaprozni:)

(#6105) Klemens válasza Zájec (#6096) üzenetére


Klemens
őstag

Ez baromi jól néz ki! Grat!

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#6106) Dimitryj válasza Klemens (#6083) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

ez márt nem egyszerűen gány, ez iszonyat b@lfaszság

(#6107) Dimitryj válasza Hawk1979 (#6087) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Mármint, hogy az (ha jól emléxem) nv 440mx hűtőjét kicserélik raddeonéra és átütik a biost és eladják 9600 pro ként?

(#6108) Klemens válasza nesa (#6104) üzenetére


Klemens
őstag

Az biztos, hogy nem volt normális az illető. Nem hiszem el, hogy komolyan gondolta, hogy majd ez így menni fog.
Az emberi balf@szság határtalan. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#6109) Maximinus válasza KillHates (#6075) üzenetére


Maximinus
csendes tag

Kösz az elismerő szavakat. Nem egy mai történet a dolog, hát ezért nincs már kötésem :DDD

[ Szerkesztve ]

A bombázó repülőgép találati pontossága nagyon jó. Mindig eltalálja a földet.

(#6110) Maximinus válasza bandi210 (#6076) üzenetére


Maximinus
csendes tag

#6076 bandi210

A csináltatás igaz is.... csak az a helyzet, hogy a fiam csináltatta velem :DDD
Azért a Radikalmod-nál profibb cuccokat barkácsolnak, mint mi. :P

A bombázó repülőgép találati pontossága nagyon jó. Mindig eltalálja a földet.

(#6111) Maximinus válasza KillHates (#6077) üzenetére


Maximinus
csendes tag

#6077 KillHates

Ha gondolod barkácsolunk neked is valami jó kis "kecót", ha van elképzelésed és némi-nemű "kedved" hozzá.

"kedved"= egy kis pénzmag soha nem árt ha van.

[ Szerkesztve ]

A bombázó repülőgép találati pontossága nagyon jó. Mindig eltalálja a földet.

(#6112) Maximinus


Maximinus
csendes tag

Sött, akár egy kútat is összedobok ahova leengedheted, ott nincs olyan meleg mint a bányában. :DDD :DDD

A bombázó repülőgép találati pontossága nagyon jó. Mindig eltalálja a földet.

(#6113) johniee válasza Maximinus (#6112) üzenetére


johniee
senior tag

KútPC még úgysem nagyon volt szerintem :D :C

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#6114) johniee


johniee
senior tag

Eladó egy ilyen világítós cucc (a hirdetéseim között megtalálod) :)

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#6115) Zefír válasza johniee (#6114) üzenetére


Zefír
őstag

Ez nem ilyen világítós dolog amit a nénik maguknak meg egymásnak dugdosnak fel? :DD

De bakker ránéztem és ez jutott eszembe XD

(#6116) geprombolo válasza Zájec (#6096) üzenetére


geprombolo
senior tag

Öööccsssééémmm!!! Hess a radikálra! Na jó, abbahagyom. hosszú sípszó jó melót csináltál, a házban a gép nekem bejön, a ramhűtés pláne. Nekem még csupaszon meredezik a Kingmaxom, de amint kap egy tesót, én is remekelek rá valamit, csak a hecc kedvéért, mert a videókari egyelőre úgyis a szűk keresztmetszet szerepét játssza, így nem sok értelme van a tuningnak. Szóval grat az egészért, ügyes nyuszi vagy:) :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6117) geprombolo válasza Maximinus (#6112) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem is tudtam, hogy kútfúró is vagy, de itt a legjobb helyen vagy, mert régebben egyesek (már nem tudom ki, majd szól, ha még itt van) keményen gondolkoztak a kútba leeresztett, vagy kútvízzel hűtött PC megvalósíthatóságán.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6118) pee13 válasza Zefír (#6115) üzenetére


pee13
senior tag

Nem a világítós műlézerkardra gondolsz?:D

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6119) KillHates válasza Maximinus (#6111) üzenetére


KillHates
nagyúr

Benne vagyok. Nekem egy egyszerű M40-es kuckóm van, amiben könnyű turkálni és jól bírja. De tudnék rá piacot!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6120) KillHates válasza Maximinus (#6112) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát, ha ilyesmit nem is, de szép apácarácsos kandalófőt el tudnék képzelni!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6121) KillHates válasza Zefír (#6115) üzenetére


KillHates
nagyúr

Éhes desznyó, a makkjára gondol állandóan! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6122) KillHates válasza johniee (#6114) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fúvazze! Nekem kell egy ilyen! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6123) Maximinus válasza geprombolo (#6117) üzenetére


Maximinus
csendes tag

Nem a kútat fúrom, csak a fát faragom rá. :K Pedig nem lenne rossz,mert akkor elmondhatnám, hogy "fúrok-faragok", de így csak a második marad. :DDD

A bombázó repülőgép találati pontossága nagyon jó. Mindig eltalálja a földet.

(#6124) Maximinus válasza KillHates (#6119) üzenetére


Maximinus
csendes tag

Azt a házat vétek lenne tönkre vágni. A piacról meg lehet szó, ha van rá igény. ;)

A bombázó repülőgép találati pontossága nagyon jó. Mindig eltalálja a földet.

(#6125) shteer válasza Maximinus (#6112) üzenetére


shteer
titán

jééééé, kerekes kút - oda tolod ahova akarod :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#6126) barnam_ válasza KillHates (#6102) üzenetére


barnam_
nagyúr

Egy olyanban volt anno a P2-s gépem, mint a 2. házikó :))

(#6127) Zefír válasza pee13 (#6118) üzenetére


Zefír
őstag

Nem! :DD

Kill ez kedves xD

(#6128) johniee válasza KillHates (#6122) üzenetére


johniee
senior tag

Megbeszélhetjük ;) Ha vannak felesleges vágókorongjaid, akkor cserélhetünk is :D

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#6129) Undoroid válasza KillHates (#6023) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia KillHates Mester!

Köszi az elismerést!

Kerestem egy másik képet,ami közelebbről mutatja a hőmérőt!

Íme:

Ha jobban megnézed,akkor láthatod,hogy egész trükkösen raktam össze az érzékelőt! :DDD

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#6130) KillHates válasza shteer (#6125) üzenetére


KillHates
nagyúr

:W :DDD Ezt még nem hallottam! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6131) KillHates válasza johniee (#6128) üzenetére


KillHates
nagyúr

Feleslegesek nincsenek, (mert sohasem felesleges :D ) de meg tudjuk oldani!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6132) KillHates válasza Undoroid (#6129) üzenetére


KillHates
nagyúr

Annyira behergelsz, hogy a végén kénytelen leszek szétszedni a garos 9800-asom és belebütykölni egy ilyet!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6133) Undoroid válasza KillHates (#6132) üzenetére


Undoroid
őstag

:DDD

Annyira gyenge a hűtése?Nálam azért van rajta,mert terheléstől függetlenül,mindig(kivéve induláskor 4-5 mp-ig 100%) 60%-os fordulatszámon megy rajta a kopter és huzamosabb COD4-után igencsak felhevült!Ha az előre beállított hőfokot túllépi a VGA-kártya,akkor két 120-as kopter aktiválódik(az egyik 5V-ról 12-re,a mások 0V-ról 5V-ra!Ezzel átszellőzik az egész gépház!) Ezért alkottam meg ezt a kütyüt...Most készül a V 1.1-es újragondolt verzió...Az egy kicsit más lesz! ;)

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#6134) KillHates válasza kételkedem (#6025) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

Ma elment a pakk végre!!! Ami a fő gond volt, hogy nem találtam sokáig neki megfelelő dobozt. De aztán az egyik pesti haverom a Ramirisből kisegített! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6135) KillHates válasza Undoroid (#6133) üzenetére


KillHates
nagyúr

Olyan jó hűtése, mint a 8800-ás GTS G80-nak semminek sem volt (és szerinetm nem is lesz :( )! Azért szeretném rábiggyeszteni a Te módszereddel, mert van egy előlapi hőmérőm és így pontosabb eredményt tudna adni (a ventiket is ez vezérli és így időben felpörgetné)!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6136) pee13 válasza KillHates (#6135) üzenetére


pee13
senior tag

HD4670, idle 39 fok, és viszonylag halk is. Game alatt kb 75, de ott már jön a hang..:) X1650-et zalman vf700alcuval tudtam idle 45 körül tartani, ha le volt véve az oldallap :DDD

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#6137) Petiapó


Petiapó
tag

Na emberek: elköszönök tőletek! Nagyon sok érdekes embert, és hozzá tartozó alkotást ismertem itt meg.
Sajnos, és hál' istennek, holnap ilyenkor már a repülőn fogok ülni :D Aztán már csak márciusban jövök haza.

Amiért ténylegesen írok az az, hogy elsodort a készülődés, így nem volt lehetőségem akkukat venni a laptophoz, és nem tudtam átadni egyik fórumtársnak sem... így a kamionos PC részemről "árulásban" végződött. Ezért elnézést is kérek tőletek. Azonban, ha legközelebb hazajövök, majd megpróbálom kárpótolni a brigádot vmivel (még nem tudom mi lesz)

Ha tényleg lesz net, azért nyomon követlek titeket!

További jó fúrkálást, vagdosást, ragasztgatás, fújkálást! :D

Üdvözlettel: Petiapó!

[ Szerkesztve ]

...az ember akkor a legveszélyesebb, ha kétség nélkül elhiszi, hogy igaza van...

(#6138) Klemens válasza Petiapó (#6137) üzenetére


Klemens
őstag

Bennünk él az arcod (avatarod), Bennünk él a hangod (az írásod), lángod őrizzük mélyen, emléked bennünk él! :K :K

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#6139) HUN_or válasza Petiapó (#6137) üzenetére


HUN_or
tag

jó utat, jó munkát, és békés, boldog ünnepeket :)

gépházak fából, tőlem >>> http://prohardver.hu/apro/egyedi_gephazak_keszitese_fabol/hsz_1-100.html

(#6140) passatgt


passatgt
aktív tag

Hali, betaláltam ebbe a totyikba is :)

Épp egy régebbi Telefunken hifi-be szerelgetek be egy gépet, kibeleztem a rádiót, belepróbáltam mindent, passzol úgy, ahogy kell:)

Majd ha sikerül szerelgetni rakok be képeket, persze ha érdekel valakit :)

(#6141) geprombolo válasza KillHates (#6134) üzenetére


geprombolo
senior tag

Húúú, mi az a két hosszú fehér rúd alul a dobozban? Csak nem dinamit? Nesze neked, így merj nyerni legközelebb! ;] Te jó Isten, én következem :Y , mindjárt rendelek onlájn olcsó koporsót a tizenharmadik fizumból! :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6142) Klemens válasza passatgt (#6140) üzenetére


Klemens
őstag

Persze, hogy érdekel. Itt mindenfajta barkács, gény, mod kép érdekel mindenkit. :U
Há azé vágyúnk itten! :D

Hajrá és sok sikert! :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#6143) geprombolo válasza Petiapó (#6137) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó utat, várunk vissza.:) Ami a kamiont illeti, ne aggódj, ezzel a tempóval eltart még egy ideig a projekt, különbenis, eredetileg a jövő évi MTH-ra találtam ki, így, ha márciusig nem lesz kész, ott folytathatod, ahol abbahagytad. :)) Addig is számítunk a távolból való lelki támaszaidra. Még egyszer jó utat! :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6144) passatgt válasza Klemens (#6142) üzenetére


passatgt
aktív tag

Mondjuk ahogy nézegettem elszámoltam a dolgokat, mert az alaplap csak állítva fér bele, így meg a tetején lesznek a csatlakozók, az meg nem szép látvány

Na mindegy, majd kitalálok valamit:)

(#6145) Undoroid válasza Petiapó (#6137) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Pétiapó!

Legyen kellemes és hasznos az utad!Várunk vissza!

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#6146) Dimitryj válasza shteer (#6125) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

:DDD :DDD :DDD

(#6147) KillHates válasza Petiapó (#6137) üzenetére


KillHates
nagyúr

:C :C Jó utat, Kellemes Ünnepeket, és sok sikert! :C :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6148) geprombolo válasza passatgt (#6140) üzenetére


geprombolo
senior tag

Már a kibelezésről is jöhetnek képek, aztán tervek, skiccek, minden, ami gány. Az egész folyamatra kíváncsiak vagyunk. Hajrá! :C
Máris jöhetnek a képek az alaplap elhelyezéséről, hátha van használható ötletünk. Gondolom a lap elhelyezése más fényt vet az egész eredeti tervre. Itt mindenki segítőkész, amennyire csak telik, úgyhogy, ha elakadsz, csak kiálts, mi itt vagyunk. Ha eddig minden rendben, mi majd segítünk elrontani. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6149) geprombolo válasza Petiapó (#6137) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ég a pofám, :B elfelejtettem neked Kellemes Karácsonyt kívánni. Most pótolom: Kellemes Karácsonyt Petiapó! Meg persze Boldog Újévet! Lehet, hogy ott, ahol leszel, még rendes hó is lesz? Irigyellek.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6150) KillHates válasza geprombolo (#6141) üzenetére


KillHates
nagyúr

Poszterek! Szoba pimpeléshez! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.