Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) TESCO-Zsömle válasza Undoroid (#7850) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ilyen nekem is volt, csak kartonpapírból. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7852) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Vannak itt igényes megoldások kérem szépen! A Zajec féle tényleg ott van. Követendő. És nem kell feltétlenül ilyen mívesnek lennie. Elég, ha kört vág az ember.

Undoroid: Valami hasonlót akarok én is...

TESCO-Zsömle: A kartonpapír nem rezonált be nagyon?

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#7853) TESCO-Zsömle válasza 3.Aragorn (#7852) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem. Lényegében egy FanDuct volt az előlaptól a Titan bordáig. Halkabb volt, mint a gyári 80-as venti a bordán... Amúgy meg Abit IC7-es lap. Északin 35-ös venti 7000-es fordulat...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7854) 3.Aragorn válasza TESCO-Zsömle (#7853) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Na ebben nekem túl sok az ismeretlen szó. :B Képek, illusztrációk?

Nem minden vándorút céltalan...

(#7855) Stirbi válasza Undoroid (#7850) üzenetére


Stirbi
addikt

üdv jo ez a megoldás,de azér egy porszürö jolenne a venti elé :U

(#7856) TESCO-Zsömle válasza 3.Aragorn (#7854) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hol van az már... Még digit gépünk se volt... Lényegében ezzel kezdődött nálam a modding. Egy 12cm-es Silentblade az előlapon, amit légcsatorna kötött össze a CPU-coolerre.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7857) Henk


Henk
veterán

Na megkérdem itt is mert itt sok a modder.
Nem tudjátok létezik ilyen kábelből 4 pines?Amivel pwm-es venti vezetékét lehetne toldani.Ha valaki tudja hol lehet ilyet kapni akkor egy linkkel ajándékozzon meg.
Az olyan ötletek,hogy ilyet lehet csinálni is csak akkor érdekelnek ha a szerzője el is készíti nekem. :DDD
A másik dolog a házamnak az alaplap tartó lemezébe szeretnék lyukakat kialakítani a kábelek elvezetése miatt.Nincs valaki aki ilyennel foglakozik?Ovális lyukra is szükség lenne,így az itthoni kifurkálom megoldás megint csak nem járható út számomra.Azt szeretném ha normálisan nézne ki és nem lenne sorjás a széle.Ezért nem akarom reszelgetni sem.
Köszi.

(#7858) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

Alkottam egy kis szerkezetet, ami (remélhetőleg) segíteni fogja a hűtést.

A GTX295-nek elég furcsa hűtése van, ami(nem csak hátul, de oldalt is nyomja ki magából a meleg levegőt. Szeretttem volna javítani a kártya hűtésén, meg a brutál hőtermeléstől kicsit melegeddett is a gépem belseje, ezért szükség volt v.milyen szerkezetre, ami kari oldalán át távozó levegőt gyorsan kivezeti a házból.

Mindezt úgy kellett megoldani, hogy legyen hatékony, halk, valamennyire esztétikus is, és ne akadályozza más alkatrészek hűtését.

A VGA környékén más hely nem nagyon van a meleg elvezetésére, mint a ház hátulján a PCI helyek melletti rácsos rész a ház hátoldalán. Az azért is zserencsés, mert a kártya hűtőjének lamellái pont ide vezetik a meleg levegőt. Természetesen kell hozzá egy venti is, és a szökséges hely hiánya miatt mindenképpen kívülre kell tenni a dolgot.

Az ötletet már kész termékekből merítettem, pl:

- Lian-Li BS-09 Esternal PCI Cooler

- a Coler Master ATCS 840 názhoz való "hátsó elszívó doboz"

De ezek vagy drágák, vagy nem kaphatók külön, meg nem is felelnek meg teljesen, ezért gondoltam megcsinálom magamnak.

A lényeg az, hogy kellene egy 2 végén nyitott dobozt csinálni, ami az említett rácsos rész 13x5cm-es alapterületéből kitágil 12x12cm-esre, így a végére szerelt 12cm-es venti ki tudja szívni onnan ameleg levegőt.

Gyorsan megterveztem az elemeket, egy ismerőssel kivágattam 3mm vastag plexiből (kell ez a vastagság a ragasztás miatt), és egy jófajta pillanatragasztóval összeragasztottam (nem a reklám miatt de ez a Loctite Power Gel nagyon jó kis anyag, mert nem szárad be a tubusba, zselé állagú, ezért könnyű vele bánni, és olcsó is, kb 300-350Ft). 40mm hosszú M3-as csavarokkal rácsavaroztam egy halk, kék LED-es ventit, meg egy ventirácsot, és már kész is.

Itt van pár kép:
kivágodd darabok, még fóliázva
a csodaragasztó :)
kész cucc szemből
kész cucc oldalról
kész cucc ferde nézetből

Kicsit elrontottam, mert az összeszerelés közben összetapogattam, meg a ragasztás is csúnya lett, de végülis úgyis hátul lesz, és nem fog látsazni. Meg a lényeg az, hogy eredményesen végezze a dolgát.

Felszerelni holnap fogom, mert most már nincs kedvem. A rögzítés "a gányolók legjobb barátjával", gyorskötözővel fog történni, és a plexin a lukakon keresztül a rácshoz fogom erősíteni.

Majd teszek fel képet a felszerelt állapotról is, meg írok róla, hogy mennyire vált be.

P.S.:
Lényegében ez egy air-duct, és azért kellett ilyen ferdére csinálni, hogy elférjen a VGA, a hang, meg a TV-tuner csatlakozóitól, és hogy ne akadályozza a VGA-ból hátul kiáramló levegő útját.
ImI

[ Szerkesztve ]

(#7859) 3.Aragorn válasza Henk (#7857) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Kár, pedig a fúró-hidegvágó-reszelő-csiszolópapír kombó sokmindenre elég...

Nem minden vándorút céltalan...

(#7860) 3.Aragorn válasza ImI87 (#7858) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Szép munka!
1. osztályú gány! :C

Nem minden vándorút céltalan...

(#7861) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Most ennek kapcsán fölmerült bennem:
Pusztán elméleti oldalról érdekelne: Mi lenne, ha azt a kis rést nem egy 12x12-es felületűre vezetnéd ki, hanem egy mondjuk 24x24-esre, és rátennél 4 db 12-es ventit. Vajon mekkora huzatot csinálna odabent? Gondolom baromi nagy lenne a szélzaj, és csökkenne az össz hatásfoka is a ventiknek... :F
Vajon meddig lehetne ezt fojtatni?

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#7862) Henk válasza 3.Aragorn (#7859) üzenetére


Henk
veterán

Ezzel tisztában vagyok,de a házamon ilyen beavatkozást nem akartam elvégezni.
Egyéb ötlet? :)
Folytatni sokáig de nem lenne értelme mert ezen a résen a vga ventije tolja ki a levegőt.Több ventivel csak a zaj nőne,sokkal nagyobb teljesítményt nem érne el vele.

[ Szerkesztve ]

(#7863) 3.Aragorn válasza Henk (#7862) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Általánosságban -- akármilyen résen. Mondjuk egy 8 centisre így teszel 9 db 12-es ventit. Elvileg a kiáramló levegőnek nagyon megnőne a sebessége. - - baromi nagy lenne a zaj...

Nem minden vándorút céltalan...

(#7864) z0d1AK válasza ImI87 (#7858) üzenetére


z0d1AK
veterán

elég szép, és ügyes kis megvalósítás:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7865) Dimitryj válasza ImI87 (#7858) üzenetére


Dimitryj
aktív tag

Nagyon ügyes! :DDD

(#7866) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Szép napot kívánok a gányoló gárdának :) Egy olyan kérdésem lenne, hogy hol találhatnék olyan gépházat, ami fekvő, mATX-es lapot lehet beletenni, és náccerű gányolás-alap lenne? :F

Másik: shteer kollegának van egy barkácsolt fogyasztásmérője. Megosztaná velem a részleteket? :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7867) ImI87 válasza Dimitryj (#7865) üzenetére


ImI87
őstag

Köszi mindenkinek az elsimerést! :R :DDD

Majd este még teszek fel képeket...........

(#7868) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Előzőből lemaradt: jövőhét szerdán lesz egy éves a topic. :) :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7869) KillHates


KillHates
nagyúr

Huhú! Ebben milyen jó meleg lehet! De legalább szépen ég, ha meggyullad!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7870) 3.Aragorn válasza KillHates (#7869) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Hát én ilyen "házba" semmilyen körülmények közt nem raknám a gépem... :U

Nem minden vándorút céltalan...

(#7871) kételkedem válasza KillHates (#7869) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha itt megnézed lehet, hogy nincs is benne olyan meleg. A hullámpapír szerkezetén keresztül is szellőzik és a tápegység ventije is hűti. Természetesen nem agyon húzott gamer gépet kell bele rakni. Szerintem remek reklám ötlet! Nagyon dekoratív lehet papírrral foglalkozó cégeknél az asztalra felpakolt papír dobozos irodai gép.
"De legalább szépen ég, ha meggyullad!" Nem kell meggyújtani :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7872) 3.Aragorn válasza kételkedem (#7871) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Elektronikai eszközöket éghető anyagban működtetni... Hááát... Meggyullad az magától, ha egy gyengébb táp van benne, ami történetesen föladja a harcot... Öröm lesz újra venni a gépet, a bútorokat, a lakást...

Jobb az óvatosság.

Nem minden vándorút céltalan...

(#7873) kételkedem válasza 3.Aragorn (#7872) üzenetére


kételkedem
addikt

A papírt nagyszerűen lehet impregnálni (pl nátron vízüveg). Lehetséges, hogy egy számítógép kigyulladjon, bár a lehetősége nagyon kicsi, de lehetséges. Ha kigyullad, akkor mindegy, hogy papír dobzban, vagy fém dobozban van. Ezzel az erővel semilyen műanyag elem nem lehetne a házon, hiszen ha kigyullad a táp, meggyullad az alaplap, a ház műanyag elemei, stb. Aztán a padlószőnyeg, amin áll az egész kóceráj :U
"Elektronikai eszközöket éghető anyagban működtetni... " A fa dobozos televíziókról, rádiókról hallottál már? A hagyományos képcső életrekeltéséhez alig néhány ezer V szükséges.
Félre ne értsd, nem akarlak "megtéríteni"! Ezt a terméket nem neked találták ki. Ettől még nem eredendően rossz.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7874) zodo


zodo
nagyúr

Sziasztok!

Talán valaki még emlékszik a Mercury házam előlapjának cseréjére.
Most ismét késztetést érzek egy új készítéséhez.
Milyen alapanyagot ajánlanátok hozzá, miből lenne érdemes megvalósítani ?

(#7875) Stirbi válasza KillHates (#7869) üzenetére


Stirbi
addikt

üdv

hát az tuti :DD

(#7876) kételkedem válasza zodo (#7874) üzenetére


kételkedem
addikt

pl plexi, alumínium lemez.
Milyen hangulatút, színűt szeretnél? Mivel tudod megmunkálni?
Mit szeretnél megvalósítani (rajz esetleg)?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7877) Undoroid válasza Stirbi (#7855) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Lehet,hogy kellene...de az a kopter csak akkor megy(és csak 5V-on),ha a gépházban(videókártyán) a levegő hőfoka átlépett egy előre beállított értéket! ...és addig megy,amíg le nem hűlt...ezután a kopter elmegy "pihenni" !

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#7878) zodo válasza kételkedem (#7876) üzenetére


zodo
nagyúr

Egyenlőre, nincs konkrét tervem,rajzom. Kb. olyan lenne,mint a mostani kisebb modósításokkal. Színét még pláne ,nem döntöttem el,mert akkor az egész házat gányolni kellene, de nem kizárt,hogy megteszem. (kb. fekete,kék, esetleg egy kis piros)
Sajnos nincsenek profi cuccaim: kalapács,hobbi fúrógép,dekopír, reszelők,csavarhúzó,körkivágó. Szóval kb. fára gondoltam,csak nem a mostani 1,9mm mdf-re,mert megkínlódtam a reszelésnél. lehet,hogy parafa borítást kapna, de lehet ,hogy egy szolíd kis akármi lesz semmi csicsa csak kulturáltan nézzen ki. Kicsit feljebb tenném a légbeőmlő nyilást és normálisabb usb kivezetés is kerülne rá plusz egy füles aljzat.

Van forrasztó pákám is ,meg kisebb nagyobb darab plexi darabjaim,de engem hidegen hagy a plexi oldallapos ház.

[ Szerkesztve ]

(#7879) bandi210 válasza zodo (#7878) üzenetére


bandi210
aktív tag

mozaik?esetleg kisebb plexidarabok az előlapban díszként?rendezetlemünl..elehlyezve..
rem érted..na szóval vmi díszítés..valami kitüremkedés..mert így kicsit egyhangú..de ez az én szvszem..ha neked így joo hát élj boldogan:DD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#7880) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ma nekiálltam a ventiket tartó lemeznek. Kivágtam a ház tetejéből, de olyan bilifüle, hogy már vágás után banán alakú. :W
Most vagy megerősítem, vagy kerítenem kell tisztességes anyagot. Letettem róla, hogy az itthon levő 2-es duralu lemezből csináljam, mivel az szabály szerint zabálja a korongot.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7881) 3.Aragorn válasza kételkedem (#7873) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ennyi erővel wcpapír gurigákból is lehetne házat építeni, amit kátránnyal ragasztottál és lelocsoltál benzinnel... :U Azért két anyag gyúlékonysága közt is vannak különbségek. Pl műanyag vs. papír. Műanyagnak sokszáz fok kell, az előtt max megolvad. A papír meg szépen ég ugye...

De mind1, nem akarok vitatkozni. Én nem raknám ilyenbe a gépem, az tuti.

Nem minden vándorút céltalan...

(#7882) 3.Aragorn válasza TESCO-Zsömle (#7880) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Pedig az a ház még anyagból van (viszonylag, persze) Ami itt van helyette, (amire lecseréltem) fekete: százszor vékonyabb, gagyibb. Egyszerűen undorító, hogy milyen vackokat adnak el mostanság. Jó, ne szóljak egy szót se, mert ingyenbe volt, és amúgy is a tágassága és a színe miatt választottam ezt a sok otthon porosodó számítástechnikai hulladék közűl. Szóval ez volt az egyik leggagyibb kivitel.
Egyetlen házam van ami tényleg masszív, jó anyagból van, csak az sajnos nagyon keskeny.

Ezért is akarok egy teljesen custom házat tervezni, az alapokból, és nem ilyen vékony kis alu lemezekből lenne, hanem jóféle acéllemezből, és zártszelvényből. Csak sajnos nem tudok hegeszteni, és felszerelésem sincs hozzá... :U

Nem minden vándorút céltalan...

(#7883) KillHates


KillHates
nagyúr

Gyerekek! Nekem van egy régi Albacomp gépem, eredeti Intel referencia házban. Ha kell valakinek szívesen odaadom. Nagyon jó modding alap, üresen is vagy 5 kiló nehéz. Ezt nyugodtan lehet fúrni-faragni!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7884) Henk válasza KillHates (#7883) üzenetére


Henk
veterán

Tőled is megkérdem Attis mert te nagyon otthon vagy moddingban. :))

(#7885) TESCO-Zsömle válasza 3.Aragorn (#7882) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát, amit adtál, az köszönőviszonyba sincs az aluval, ez kiderült a súlyábol is + alu nem szikrázik, ha vágom a koronggal. Nálam a best-os az 1-1.5mm-es SECC acél, amiből a Chieftec tornyok vannak. Na az anyag!
Alu se rossz persze, csak xar megmunkálni. Zabálja a korongot, fröcsköl, köpköd és etömít köszörükőtől kezdve csiszolókorongig mindent...
Nagy a dilemma, nem akarom plexiből csinálni, nert az meg vastag. Holnap megpróbálom hosszában megpántolni, de ha szar lesz, akkor kuka az oldallapokkal együtt.

Az a baj, hogy a masszív házak a bontó(k)ban is drágák...

Ha kell, én segíthetek neked házat tervezni, eléggé belejöttem. Az elmúlt 3-4 év alatt 4 füzetet skicceltem tele, az egyik egy 300 oldalas fűzött volt. Már fejben megvan valamennnyi HW-elem mérete. "Peace of Cake..."

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7886) TESCO-Zsömle válasza Henk (#7884) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Még mindíg nem tudjuk milyen kábel érdekel, a linkelt oldal csak azt írja, hogy regisztálj!

sz: A link címét elolvasva, sztem neked PWM-es ventihez kéne hosszabbító. Boltban még nem láttam, de anyagtöltség árán bármikor összedobok egyet. Asszem van is itt anyagom egyre.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7887) Dyno


Dyno
veterán

Sziasztok, előre is elnézést, ha bomlasztom a hangulatot, az esetlegesen hülye kérdésemmel.

Van nekem egy Glacial Tech Igloo 5073 CPU hűtőm, szeretnék venni egy CM Hyper TX 2-t, de nem akarom a műanyag pöckökkel rögzíteni, mert nem bízok benne, valahogy a mostani hűtőmről a csavarokkal meglehetne oldani a rögzítést, nagyobb gányolás nélkül?Köszi előre is. :) Gondoltam itt hátha kapok egy jó ötletet

(#7888) Henk válasza TESCO-Zsömle (#7886) üzenetére


Henk
veterán

Tényleg a reges oldalt hozza be az a sz@r.Erről lenne szó csak 4pinesben,ahogy mondod pwm-es ventihez hosszabbító.
Én sem találtam boltban sehol.Ha tényleg csinálnál egyet azt megköszönném és természetesen kifizetem a költségeidet. :R

[ Szerkesztve ]

(#7889) Z()L3


Z()L3
tag

Hali.
Van nékem egy Xindonglin Happ 5B nevezetű házikóm egy CM Hyper TX2-vel,az oldalán egy,és a hátulján 2db 8cm-es ventivel,valamint az előlapon egy meghajtóhelyre építhető cucc amin van 2db venti(http://www.google.hu/search?hl=hu&q=VenHDD+Titan+TC-HDC2&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=&aq=f&oq=).
Namármost van 2 fölös ventim még...Esetleg valami ötlet hogy hova lehetne őket a legkisebb barkáccsal beszerelni ?

(#7890) TESCO-Zsömle válasza Henk (#7888) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Holnap kész is lesz.

A kábelek színéért nem vállalok felelősséget, de egy kívánt hosszt (+/- 2cm) kérnék.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7891) Henk válasza TESCO-Zsömle (#7890) üzenetére


Henk
veterán

Nem bánom milyen színű csak megfelelő sorrendben legyenek. :DDD
Hát szerintem 20-30cm elég.Ha van annyi vezeték akkor mondjuk 30cm.
Thx.

(#7892) TESCO-Zsömle válasza Henk (#7891) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor ugye nembánod, ha szalagkábelből lesz?? Annyi itt a régi IDE-kábel, mint a szemét. Ha van 30-as, akkor egy olyanról hasítok 4 szálat. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7893) Dyno válasza Dyno (#7887) üzenetére


Dyno
veterán

Megtaláltam a topikot ahol segítenek amjd remélem, útólag is elnézést kérek. :B

(#7894) 3.Aragorn válasza TESCO-Zsömle (#7885) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Hát sajnálom, hogy nem vagy megelégedve a házzal, amit adtam. Azt reméltem jó lesz, és hát a jobbikat vitted. A másik SOKKAL gagyibb, de úgy vettem észre, ezt te első ránézésre láttad. Őszintén szólva nincs nagy tapasztalatom így fémipari munkákat illetően, flex is alig volt még a kezemben (de akkor tetszett :K ) Szóval sorry, ha csalódást okoztam.

A terveid viszont érdekelnek! És szerintem mást is e topicban! Ha ilyen komolyan foglalkoztál a dologgal, mindenki csak okulhatna belőlük. :R

Dyno: Jó helyen vagy itt!

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#7895) geprombolo válasza Dyno (#7893) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egyetértek 3.Aragorn barátunkkal, ez egy jó hely neked is. Nem zavartál senkit, max nem volt senkinek ötlete. Ha összedobtad és dicsekedhetnéked támad, hogy milyen csúcs lett, vagy gány, ide a képekkel de gyorsan! :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#7896) Henk válasza TESCO-Zsömle (#7892) üzenetére


Henk
veterán

Azt sem bánom ha centrifuga vezetékéből van csak működjön. :D
Honnan sikerült 4 pines csatikat szerezned?Mert a boltokban még azzal sem tudtak szolgálni.

(#7897) 3.Aragorn válasza Henk (#7896) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nekem múltkor linkeltek egy boltot (igaz, h nekem 3 pines kellene), de már nem emléxem a nevére... :F

geprombolo: :R

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#7898) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Henk: :DDD A csatik Innen vannak, konkrétan ez és ez, nameg az utóbbiba négy ilyen.

3.Aragorn: Nem bántás, ténymegállapítás. Csakhát ennyi múlik az anyagon. Nem sajnálom se a korongokat, se az időt, csak azt, hogy megcsináltam, és önhibámon kívül nem jó.

A tervek főleg skiccek. Eleddig erom komoly tervem volt, melyből egyik se lett megvalósítva. Ez a negyedik, de ezt mostmár végigcsinálom.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7899) Henk válasza TESCO-Zsömle (#7898) üzenetére


Henk
veterán

Hát ez teljesen profi,köszi.
3.Aragorn:3 pin-est lehet kapni,legalábbis azt találtam.Nekem a 4-es okozott fejtörést.

(#7900) KillHates válasza Henk (#7884) üzenetére


KillHates
nagyúr

Látom nem úszom meg, pedig el akartam sunnyogni... :B
Csinálok egyet Neked. Milyen hosszú legyen az a PWM-es kábel?

Szerk:
Látom közben T-ZS összedob már egyet. :R

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.