Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47051) Wiz Khalifa válasza UnConnecteD (#47050) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

E betű.

Smoke some weed nigga!

(#47052) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

A bank rablós küldinél a kurumás trükköt kijavították? Haver 5x probált bejutni a garázsba de 1x sem sikerült...
:(
Végül motorral megoldottuk, csak elég gok pénzt veszítettünk.
köszi a választ! :R

(#47053) Wiz Khalifa válasza Dtomka (#47052) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Megcsinálták már hogy ne legyen kurumás trükk.

De nélküle is megoldható hogy alig veszíts pénzt. Egy tag leszalad egy 4 ajtós kocsiért míg a többi vár a háznál. Azzal mentek végig vagy lecserélitek a páncélautóra amit a rendőrök alkalmaznak.

Smoke some weed nigga!

(#47054) Dtomka válasza Wiz Khalifa (#47053) üzenetére


Dtomka
veterán

Akkor jól gondoltuk...(én 120+ Ö 200+ tehát gyanús volt, mert nem ma kezdtük :) )
köszönöm, szépen a választ és a tippet! :R

(#47055) ProgenXL válasza Segal (#47040) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ennyire azért nem kell vadul váltogatni egyikről a másikra. Controllerrel minden funkciót elérsz. Még a lövöldözés se gond ha beállítod. :)

Ha pl autód lopni megyek akkor csak a lövöldözéshez használok egeret+bill
minden másra controller. De ezt napokig lehetne taglalni kinek hogy kényelmes. :)
Részemről ez ennyi

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47056) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha kocsival megyek akkor hogyan tudok átváltani lőfegyverről stickibomb-ra? Hiába görgetek egérrel csak a lőfegyverek jönnek elő.

(#47057) Segal válasza Anulu79 (#47056) üzenetére


Segal
veterán

Az adott fegyvernel a tab gomgot vagy a szamat nyomogatod es akkor ugyanazon kategorias fegyverek kozott valt.
Update: most latom kocsival ott meg az egergorgo szokott lenni.

Space az ejtoernyo kitt-nel az e az ugras.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47058) Laraxior válasza Anulu79 (#47056) üzenetére


Laraxior
titán

Nem mindegyik kocsiból tudsz ám stickit dobni... :)

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47059) HussarF válasza minek?:S (#47046) üzenetére

Nem teljesen értem a problémát. Titannal ment az eladás? 10 checkpointra kell kidobni cuccokat, de van rá 30 perc. 5x teljesíthető annyi idő alatt. Hogyhogy nem sikerült?
Amúgy melyik raktár az és mekkora?

(#47056) Anulu79
Ha görgeted és van nálad sticky, akkor elő kell, hogy vegye. Kivéve persze, ha mondjuk armored kurumában ülsz, ahogy Laraxior is említette.

Egyébként tegnap én is kipróbáltam a kontrollert, de számomra eddig felejtős. Azt vártam volna tőle, hogy a kormányt és gázt is lehet így mértékkel adagolni, és nem csak 0 és MAX állás van, mint egy billentyűnél. De végül én úgy találtam, hogy ez csak a kormányra igaz, a gyorsítás ugyanígy egy gombon van. Ha tévednék, javítsatok ki, kérlek.

(#47060) Kiskokó válasza HussarF (#47059) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tévedsz!

Alapból én is Egér + Bill combót használok. De amikor tudom, hogy nincs komolyabb dolog csak kocsikázni akarok vagy bármi akkor rögtön kapcsolom be az Xbox 360 Joy-t.
Bekapcsolom, és megy azonnal, nem kell állítgatni se semmi.
Én ajánlom szórakozásra de kinek mi.
Off roadnál van olyan hely ahol csak joy-al tudsz felmenni pont azért mert van rendes gáz.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47061) Logitech válasza HussarF (#47059) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nekem egy ezer éves Logitech rumblepad 2 van, ezen a mutatóujjadnál lévő két gomb még nem analóg, én se tudom adagolni a gázt meg a féket, olyan beállítást meg nem találtam gta-ban hogy az egyik kar a a gáz+fék másik kar meg a kormányzás legyen, így nem is használom.

(#47062) Mr.Csizmás válasza HussarF (#47059) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bebuggolt, nekem is megtörtént, akkor hagytam a pcsba a ládázást. egyszerűen szopóág, még kilőni se tudod, mint az autóeladós bugnál a sofőrt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47063) Anulu79 válasza HussarF (#47059) üzenetére


Anulu79
addikt

Így már minden világos. Kurumából akartam kidobni. :) Gondolom a páncél miatt de lőne sem tudok minden irányba ebből.

[ Szerkesztve ]

(#47064) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#47063) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak olyanból tudod, aminek kitörhető az ablaka. (insurgent, heli anyósülés, stb. nyema)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47065) HussarF válasza Kiskokó (#47060) üzenetére

Akkor mond el légyszi, hogy melyik beállításon. Nekem Logitech F310-esem van 2 joy-jal, de akárhova állítgattam a controller beállításokat, sehol nem találtam olyat benne, hogy joy-jal adagolni a gázt.

(#47062) Mr.Csizmás
Még ilyet sosem tapasztaltam, pedig sokat ládázok.

[ Szerkesztve ]

(#47066) Mr.Csizmás válasza HussarF (#47065) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

általában véletlen szerencsétlen egybeesések kellenek hozzá, mint saving failed alatt elindítani, egyik tag nincs bent, vagy töltőképernyőn, stb. pontos okát én se tudom, de kétórás melót kidobni az ablakon, gondolod mennyire voltam boldog :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47067) Kiskokó válasza HussarF (#47065) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem értek hozzá. Nekem 360 van.
Ezzel a joy-al lehet sehogy mint fentebb Tomi is írta!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47068) CsabyyySSS


CsabyyySSS
újonc

Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni a crewhoz,jelenlegi szintem 68.
Napi 5-6 órát játszok a játékkal,legyen az hétköznap,hétvége.
Amivel rendelkezek: Ceo Láda,Ceo Kocsi,Ceo Garázs,MC-m van,még Businessem még nincs,
Eclipse Tower Apartman,Armored Kuruma,Volatus.
Social Nevem: CsabyyySSS.

GTAOnline:CsabyyySSS

(#47069) ProgenXL válasza Kiskokó (#47067) üzenetére


ProgenXL
őstag

ahány controller annyiféle variáció nyilván. x 360 nyomásérzékelős gombal van ellátva és xinputos tehát magától beállított mindent, hozzá se kellett nyúlni. Hogy ez más controllernél hogy van ezt nemtudom. :D

Gunner for life

(#47070) #81556480 válasza tomazin (#47048) üzenetére


#81556480
törölt tag

nem csak te írtad, én meg általnosítottam :D

(#47071) simon105 válasza minek?:S (#47046) üzenetére


simon105
tag

Nekem eddig csak a 10 checkpointos küldetésnél jött elő egy olyan bug, hogy hiába repültem a hely fölé, nem tudtam ledobni a ládát. Azzal tudtam csak menteni a menthetőt, hogy leraktam a Titant és megvártam amíg letelik az idő. Kiírta ugyan, hogy minden szállítmány megsemmisült, de csak három ládát kellett pótolnom a raktárba.
Szerintem ez ennél a fajta eladásnál is működhet (ahol ugyebár kellett volna kapnod egy SMSt, hogy az ötödik chp lezárt légtérben van).

(#47072) HussarF válasza Kiskokó (#47067) üzenetére

Na jó, akkor most nem tudom, hogy elbeszélünk-e egymás mellett, de leírom, hogy mi az amit én szeretnék és amit úgy láttam, hogy nem lehet kontrollerrel sem.
Szóval ugye billentyűzeten a kormány meg a gáz is úgy működik, hogy ha lenyomod a gombot, akkor full gáz, meg ha megnyomod az irányt, akkor fullra kitekert kormány.
Joy-tól én azt várom, hogy ha kicsit döntöm csak meg, akkor nem tekeri végállásba a kormányt (erre aképes is, kipróbáltam), de ugyanezt akarom a gázzal is, azaz nem nyomja a padlólemezig a gázpedált, hanem csak finoman. Akárhogy is állítgattam viszont, nem láttam olyan opciót, ahol a gázpedál nem egy gombon, hanem a stick-en lett volna a controlleren is. Tehát nem tudtam a gázt máshogy adni, mnit billentyűzeten. Az előző hozzászólásodból úgy éreztem, hogy ez mégis lehetséges, de a mostaniból, hogy mégsem, ezért tényleg nem tudom, hogy értettük-e egymást.

(#47069) ProgenXL
Ennek nem tudom, hogy van-e köze a dologhoz? Most azt mondod, hogy speciális nyomásérzékelős gomb kell hozzá, ami érzi, hogy milyen erősen nyomod és akkor kisebb meg nagyobb gázt ad? Nemár :D

(#47071) simon105
Nem biztos, de egyre erősebb az az érzésem, hogy akik így jártak, azok csúnyán elrontották a dolgot. A Titannal nem repülhetsz akármilyen magasan, különben nem tudod kidobni a cuccot. Nem kell túl alacsonyra szállni, de nem elég ha csak akármilyen magasan berepülsz a kijelölt zónába, hanem kb. max egy jó emeletes háznyi magasságból lehet ledobni a cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#47073) #81556480 válasza HussarF (#47072) üzenetére


#81556480
törölt tag

windowsban meg a GTA-ban az xbox az alapértelmezett controller, ott a ravasz fokozatmentes gázadást biztosít mindenféle beállítás nélkül. ha neked másféle van, akkor az az oka hogy nem tudod beállítani.

(#47074) Logitech válasza HussarF (#47072) üzenetére


Logitech
aktív tag

Leírása szerint az LT és RT gomb analóg, azzal tudnod kéne adagolni a gázt. Ha nincs fent a logi szoftver lehet érdemes felrakni, vagy windowsban keresni a kontroller beállításánál valamit.

(#47075) HussarF válasza Logitech (#47074) üzenetére

Ja, RT a gázpedál, elég nagy útja is van a gombnak, de most próbálgattam és nem adagolható. Kb 80%-nál benyomva hozza a teljes gázt, előtte meg semmi.

(#47076) ProgenXL válasza HussarF (#47072) üzenetére


ProgenXL
őstag

Van rajta úgynevezett ravasz (trigger) ami érzékeli hogy mennyire nyomod le :)
Nekem a jobb oldali a gáz, a bal oldali a fék. Minimális gázzal is lehet menni. Sajnos a többi controllert nem nagyon ismerem. Ezt használom már 1 éve

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47077) HussarF válasza ProgenXL (#47076) üzenetére

Ja. A trigger2 az RT. De nálam nem adagolható. Lehet, hogy a logitech-en ez nem analóg, pedig elég nagy útja van... Vagy csak kell hozzá pluszban valami.

(#47078) Anulu79


Anulu79
addikt

A Discord nevezetű csevegő programot ismeri valaki? A játékon belül valahogy nem tudjuk belőni, hogy tudjunk mikrofon keresztül beszülni.

(#47079) HussarF válasza HussarF (#47077) üzenetére

Amúgy a SAAC-ot javasolták. Ismeri valaki? Nem akarok úgy telepíteni semmit, hogy esetleg bannoljnak érte. Annyit nem ér.

(#47080) Mr.Csizmás válasza HussarF (#47072) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

cuban 800-al is volt ilyen bug :U nem user error még mindig.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47081) freeknight


freeknight
őstag

Látom most 13.-áig van 100%-os bónusz a great white shark cardra. Ez akkor is él, ha mondjuk g2a-n veszem a kártyát?

(#47082) Segal válasza Anulu79 (#47078) üzenetére


Segal
veterán

TS-t hasznaljatok szerintem sokkal egyszerubb es tokeletesen mukodik azonnal.

Freek: elfogyott a cm penz?:)

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47083) ProgenXL


ProgenXL
őstag

ööö ennek nem kedden kéne bekerülnie? ilyen pályát még nem láttam. (alsó középső)

Gunner for life

(#47084) pokers válasza ProgenXL (#47083) üzenetére


pokers
senior tag

Sok minden bekerült, amit keddre vártunk.
CEO irodaházban a garázsok kaptak -25%-ot, ceo-s járművek is -25%, special vehicles mission-k is dupla rp-gta$.
Lényeg a lényeg, seggére vertem majd 10M-nak :D

(#47085) ProgenXL válasza pokers (#47084) üzenetére


ProgenXL
őstag

amit te írsz arról tudok hisz megírták. így van asszem csütörtök óta.

"A készítők örömükben további bónuszokat aktiváltak, melyek a már ismert szorzók és kedvezmények sorát tetézik:
- A CEO autóraktárak mellett az irodák árából is elengednek 25 százalékot
- Dupla RP és pénz jár a Special Vehicle Work küldetésekért.
- Kétszeres pénz jár mindazoknak, akik segítőként
szorgoskodnak egy szervezetben (accociates, bodyguards)
- A Warstock Cache & Carry oldalán olcsóbban vásárolhatjuk meg az új speciális járműveket"

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47086) bluuzia


bluuzia
aktív tag

A francba, annyira tudtam, hogy lefogják árazni a CEO iroda garázsait (arról van szó ugye és nem a lopott autók garázsáról?), de nem bírtam magammal és a héten megvettem a másodikat is.
Végül is ha így van, szerencsém is van, hogy a harmadikat még húztam. :D

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#47087) negyven2 válasza ProgenXL (#47083) üzenetére


negyven2
veterán

Mármint egy random player készített map? Annak azt adsz meg névnek amit akarsz...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#47088) ProgenXL válasza negyven2 (#47087) üzenetére


ProgenXL
őstag

nemtudom hogy a random mások által készített pályákra van e pénz meg xp bonus... lehet igazad van.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47089) Bjørgersson válasza Anulu79 (#47078) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, mi a probléma? Írhatsz privit is nyugodtan.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47090) #81556480 válasza ProgenXL (#47088) üzenetére


#81556480
törölt tag

A stunt race-re volt dupla, és ez egy custom race Nézd meg a jobb alsó sarokba.. ..

(#47091) ProgenXL válasza #81556480 (#47090) üzenetére


ProgenXL
őstag

sebaj kedden jön az eredeti :)

Gunner for life

(#47092) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Online-ban Simeon és Gerard lockolva van a telefonban, pedig 34-es vagyok már. Mi kell ahhoz, hogy feloldodjanak?

(#47093) pokers válasza Hauptmann (#47092) üzenetére


pokers
senior tag

Először ők jelentkeznek, felajánlanak egy küldit. Ha azt elfogadod, megcsinálod, utána fognak bekerülni a telefonba.
De ha nem jelentkeznének, akkor esc-online-jobs és ott a missions között megtalálod a küldijeiket.

(#47094) HussarF

Ma is nagyon megindult a pvp, nőttek a K/D-k. ;]
Mondjuk, ha KovacsK ott van, akkor biztos, hogy balhé lesz, a kérdés csak, hogy mikor :D
Freeknight-tal eddig nem játszottam még, de kellemes csalódás volt. Beugrott hamis pénz eladásba, de nem biztonságos session-ben voltunk. Mikor szóltam, hogy idegenekre fokozottan figyelni, akkor szólt, hogy ha nem Hydra jön, akkor nincs gáz. Megnyugodtam, hogy értő kezekben van az áru. Mondjuk a végén pont jött egy, mi meg postakocsikkal voltunk de így is csak 1-et tudott megsemmisíteni a legvégén, így 14/15 lett, ami teljesen jó.
Utána levadásztuk a gyereket, bár úgy rémlik hamar kilépett. Végül kapott inkább mindenki más. Főleg, aki lelőtte KovacsK-t utána nagyon elvertük. Mondjuk jó volt a srác, Insurgetn Pickup-ból is többször kiszedett minket és nem minigunnal! De végül csak el lett picsázva :D

(#47095) Anulu79 válasza Bjørgersson (#47089) üzenetére


Anulu79
addikt

Már semmi gond köszi. :)

(#47096) HussarF

Kedves mindenki!
Írtam egy PvP és önvédelmi útmutatót a GTAO-hoz, mivel magyar nyelven, úgy láttam, ez hiánycikk. Remélem hasznát veszitek. További hasznos dolgokat és ötleteket, kiegészítéseket szívesen veszek akár itt, akár ott hozzászólásban.

Ha minden igaz, akkor ez itt is meg fog jelenni az összefoglalóban és akkor azok is hamarabb észreveszik, akik később kapcsolódnak be :)

GTA Online PvP és önvédelmi útmutató

(#47097) Hauptmann válasza HussarF (#47096) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nagyon jó írás, köszi.

(#47098) minek?:S válasza HussarF (#47059) üzenetére


minek?:S
őstag

Tyű így neveket nem tudok, a legolcsóbb raktár amúgy. Hát haver mondta, hogy neki is bugos volt már az, de konkrétan az eset annyi, hogy ugye 10 pontra kell kidobni, 2 gép van, namost, 2 gép megvolt oké, de összesen 4 pont volt, 4 pont nekem, 4 pont neki, ugyan azok a pontok voltak, ahova én ledobtam, oda ő nem tudott, ergo az egészből 4et tudtunk kidobni, mikor mind a 4 pontra dobtunk, nem volt több, semmi nem volt. Aztán letelt az idő és failed. *ragequit*. Később megpróbáltam és benne volt a 16ból 11 láda a raktárban, feltölöttem és utána már minden faszán működött.

Üdv.:M.

(#47099) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Végre megvan a CM nekünk is!
Team:
hacseki
KeleHUN
Neld91
Traktorka

És 1 csoportkép :D

(#47100) vtomi2 válasza Kelecar (#47099) üzenetére


vtomi2
őstag

ki lopta a mustángom :D

amúgy grat, mire költitek?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.