Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) Segal válasza tomazin (#46000) üzenetére


Segal
veterán

Elindítod a gta-t, alt ctrl del-el belépsz a feladatkezelőbe, a tálcán kikapcsolod a netedet. Eddig rém egyszerű a trükk a mennyi ideig eltalálása. Wifinél olyan 9-10mp kábelnél kb 6mp. Ha túl sokáig nem kapott a játék netet akkor téged is ledob, ha túl kevés ideig akkor nem történik semmi, ha telibetalálod az időpontot akkor egyedül maradsz :D Erre egész egyszerűen rá kell érezni :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46002) Kelecar válasza kiezTe90 (#45981) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Én is ilyen konfiggal játszok, FHD High beállításokkal is jól fog menni.

(#46003) Kelecar válasza gyugyo79 (#45953) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Pokinak is ugyan ez az akció van, valószínűleg random. Vagy van bennetek valami közös amiről nem tudunk :D

(#46004) HoldChore válasza Plata (#45998) üzenetére


HoldChore
tag

Hát mi vonz a GTA-ban? A farmolás? Arra ott a Farming Szimulátor. Autó tuninghoz meg vannak sokkal jobb programok.
Egyedül a kirándulás és városnézés verhetetlen.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#46005) Dyingsoul válasza HoldChore (#46004) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Autó tuninghoz ajánlj már egy-két címet ami sokkal jobb plz. Ha lehet grafikában is legyen ott, ne az underground 2-t és most wantedet hozd fel. Most a the Crew-t nézegettem de elég gagyi az is..

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#46006) zozyk válasza tomazin (#46000) üzenetére


zozyk
addikt

Felrakod a NetLimiter-t,belövöd 3KB/s-re a max sebességet és élvezed az üres session-t... :)

(#46007) gyugyo79 válasza HoldChore (#46004) üzenetére


gyugyo79
addikt

Téged mi vonz? Menni a helikopterrel és agyatlanul lövöldözni mindenre ami mozog ?
Mert már bizonyítottál, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#46008) Plata válasza HoldChore (#46004) üzenetére


Plata
félisten

Engem nem az vonz hogy lövöldözzek mint egy agyatlan majom,hanem hogy másokkal játsszak együtt.
Én szivesen megyek másoknak segíteni MC vagy CEo eladásokban is,mert jó együtt ökörködni.
Semmi élvezetet nem találok az agyatlan lövöldözésben.Inkább a közös játék vonz.
Bár autó eladásoknál előre szoktam szólni hogy béna sofőr vagyok.:B
Igaz azért más autójára vigyázok,ha csak nem lőnek rám valami köcsögök nem szoktam autó eladásnál más kocsijában kárt tenni.Az hogy a saját autó eladásomnál szarrá töröm más tészta. :DDD

(#46009) #81556480 válasza Plata (#46008) üzenetére


#81556480
törölt tag

amikor npc-k támadnak, akkor is szépen megkéred őket, hogy álljanak odébb? vagy heist közben sem lősz?
ugyan úgy lősz te is "agyatlanul" csak nem más játékosokat.

nagyon pipiskedő lett már itt pár ember, mintha elfelejtették volna hogy ez a GTA ( a IV -ben még csak egymás ellen irányuló játékmódok voltak)

persze én sem az agyatlan egymást szopatásról beszélek.

(#46010) Plata válasza #81556480 (#46009) üzenetére


Plata
félisten

NPC más,publicban nézd meg mi van,sok retardált lő összevissza mint akinek elmentek otthonról.
Nem játszottam 4 multijával,de az V multijában nem érdekel a lövöldözés,de a nyílt világ és a közös normális játék igen.

(#46011) -Faceless- válasza Plata (#46010) üzenetére


-Faceless-
őstag

Jé van még aki így gondolkodik.

[ Szerkesztve ]

(#46012) tomazin válasza zozyk (#46006) üzenetére


tomazin
veterán

koszonom, ez kicsit egzaktabb :)
az erzesre net megszakitassal probalkoztam, nem jott be.

mod: melyik iranyt kell korlatozni? vagy a 3kbps az mindkettore vonatkozik?

[ Szerkesztve ]

(#46013) HussarF

Mi az, hogy agyatlan lövöldözés? Amikor le kell vadászni valakit ,abban semmi agyatlan nincs. Sőt, nagyon is koncentrálni kell meg gondolkozni.
Engem a múltkor elkapott valami hülye, álltam egy helyben, pnot állítottam valamit, megáll mellettem motorral és legéppuskáz.
Ha ilyen történik, akkor 3 a magyar igazság, negyedik a ráadás. Láttam ,hogy sietősen megy vidékre. Utánarongyoltam, Grapeseed környékén beértem, mikor közel voltam, akkor off the radar, majd proximity a bolt elé, ahova bement. Aztán még 3x lelőttem, csak hogy meglegyen az arány.
Ez egy ilyen hülye session volt, ezután valami másik talált be. Felrobbantja a ládám, mikor vinném be. Az már próbált valamit okoskodni, miután megöltem vagy 5x. Láttam, hogy közelít felém, majd off the radar. Gyorsan elindultam, be egy szűk utcába, sticky-ket ledobtam, aztán persze, hogy utánam jött, radar nélkül is kiszúrtam. Keletkezik kára az embernek, de egye fene, ilyen dolog ez a pedagógia ;]

(#46014) Daw93 válasza HussarF (#46013) üzenetére


Daw93
senior tag

Alapjába véve én is békés fajta vagyok, gyűjtögetek, ceo, mc eladást tolok, száguldozok, tuningolgatok.
De amikor kezd eldurvulni a helyzet, és megöl egy páciens akkor szinte minden esetben addig megyek utánna amíg le nem szedem párszor. Olyankor nem érdekel az se hogy letelt a cooldown autóeladásnál vagy ljt hívogat hogy nincs supply. Viszont nekem ez a pár alkalom mikor ok nélkül megölnek én meg megyek levadászni, kielégíti a rage-vágyaimat :D
Ja, egyszer Saabe úrral egy random publicban, ahol kb 6-7 ismeretlen player volt, elgurult a gyógyszerünk, nagyon keményen szétlőttünk mindenkit, szerintem fejenként vagy 30 killt összeszedtünk ott :D 1 év alatt 1szer szerintem belefér egy ilyen

GTA Online: Daweee93

(#46015) HussarF válasza Daw93 (#46014) üzenetére

Én azokat is leszedem, aki vészesen közelít. Amikor épp viszek supply-t vagy ládát, akkor nem várom meg, hogy vajon csak épp arra jár vagy meg akar-e ölni. Bírom a kurumásokat, azt hiszik, hogy az bármitől is megvédi őket. Mire le tudna géppisztolyozni, addigra gyalog is, kocsiban ülve is felrobbantom. Az Insurgent, na az már veszélyes tud lenni.
Azoakt is mindig leszedem, akiken bounty van. A tetoválásokat nem szeretem, nincs a játékban sem, csak egy. Amit a bounty kill-es award oldott fel. Az is csak azért, mert az egy insignia így.

(#46016) zozyk válasza tomazin (#46012) üzenetére


zozyk
addikt

Én mindkettőt korlátozni szoktam. :B :K

(#46017) Kiskokó válasza Daw93 (#46014) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaaa emlékszem :D Insurgenttől kezdve a helis vadászaton át volt minden, mert a buzik a tetőre menekültek :D
Volt még egy két kisebb nagyobb csata lehet volt még ahol ott is voltál.

Néha nekem is van ilyen na meg ha belém állnak én se hagyom magam :D
Én megértem a Plata féle gondolkozást is...amivel nincs is baj és alapjában véve én is igy látom.... de azért tényleg ne felejtsük el ez GTA...
Ha csak simán veszély nélkül akarsz kóborolni akkor menjetek Story módba :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46018) Segal válasza Kiskokó (#46017) üzenetére


Segal
veterán

En csak akkor tamadok ha engem megtamadnak. Akkor viszont eleg az is hogy akar csak 1-2k kart okozott mar hozok valami harci jarmuvet es eloszeretettel szallok ra az eletere az embernek amig nem leftel...
Multkor betamadott egy 16-os es meg viccesnek is talalta a dolgot. Fura mod amikor a buzzardal repkedtem felette mint valami paparazzi es "veletlen" bele is setalt par raketaba:) az neki mar nem volt vicces...

Mas: tegnap screeshotoltam 2017 eddigi legnagyobb chat kiirasat. Az ember afelol erdeklodott van e hacker a sessionbe mert kene neki 30 millio...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46019) Plata válasza Segal (#46018) üzenetére


Plata
félisten

Legalább magyar volt? :DDD

(#46020) Syklas


Syklas
tag

Online.. a storynak.. azaz a főküldiknek van jelentősége..? Esetleg csak azzal lehet feloldani dolgokat stb..?

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#46021) Segal válasza Plata (#46019) üzenetére


Segal
veterán

Nem
Majd este kivagom a chat reszletet es feltoltom a kepet:)))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46022) Plata válasza Syklas (#46020) üzenetére


Plata
félisten

Nem,a sztorinak semmi köze Online-hoz,Online mindent ott kell feloldani,vagy Heist-ekkel vagy szintlépéssel,vagy versenyzéssel.

(#46023) HoldChore válasza gyugyo79 (#46007) üzenetére


HoldChore
tag

Például, helikopterrel menni és lőni mindenre :) Nem azért hajtottam a Buzzardra, hogy csak röpködjek. Arra ott vannak az ingyen helikopterek. Engem is sokszor kilőttek, míg lopakodtam a szemeteskocsimmal. Így először rakétára hajtottam, hogy le tudjam őket szedni.
A PPHU-sokat nyilván nem a közös szezonban, mert sértődékenyek és azonnal kidobnak mindenkit a szezonból, még egy betévedt idegent is akinek 10 pontja van :)
Meg aztán pont ez a lényege, hogy a saját klánt nem lőjük, hanem erősítjük, hogy ők is segítsenek. Na de miben? Hogy cipeljék a szajrét? Inkább egy másik banda elleni védelemben lenne akció dús az egész.
De már mindenki 100 felett van és degradál nekik, mondjuk supplyzni, mert nem kapnak érte 100 k-t így nem növekszik a pénzük 38 millióról 38,1 millióra, így nem tudják megvenni az n-dik autójukat.

Jó, az igaz, hogy évtizedekig játszottam már Settlers és hasonló játékokat, így a gyűjtögetés nem hoz lázba.
Decemberben jöttem a GTA-ba 10 évnyi Unreal után, képzelhetitek milyen unalmas 5 percnyi autózás egyik helyről a másikra úgy, hogy nem történik semmi, max néha elém kanyarodik egy NPC vagy egy fa :)
A játék csak a grafikája miatt ad pluszt más játékokhoz képest, mivel teljesen élethű, így akkor is élvezhető, ha épp nem történik semmi.
Pl ez az autólopkodás egy kalap szar. A kötelező áttuningolás csak lopja az ember idejét és semmi értelme. Össz 5 helyre viheti az ember az autót eladni és ezért ad a játék egy halom pénzt? gagyi.
Most lesz először 4 millióm a számlán, már minden fontos megvan. Ennek az az előnye, hogy mindig lehet full ammo-t venni :) Vettem Kurumát is az elején, mert mondták, hogy kell. De alig használtam. Egy sima 7000 doláros krosszmotorral mindenhova gyorsabban oda lehet érni mint bármi mással. Ha meg küzdeni kell a Vagosokkal, akkor mi abban a pláne, ha csak bent ülök a kocsiban aztán lelövöldözöm őket?

Nemrég kerültem be olyan szezonba, ahol 200 felettiek voltak, ráadásul egymás haverjai, akkor először leküldtem az égből őket mikor vitték a szarjukat. Akkor rátámadt kettő a hegyekben, lőttek halomra, hívták a többieket is miattam.
Mégis fasza volt, hogy párszor én is leküldtem őket a távcsövessel. Sok jó taktikát lehetett tőlük tanulni.
A végén az egész arzenáljukat felvonultatták ellenem, majd az egyikük elkezdett csalni.
Mondtam, hogy húzza az anyját a f--ra, ha nem tud normálisan játszani, így otthagytam őket.
Később utánuk mentem a városba és megint leküldtem egy szállítmányukat.
De legalább nem rúgtak ki a szezonból.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#46024) Mr.Csizmás válasza HoldChore (#46023) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vigyázz, mert kiebrudalnak a safe space fanok ceo-s papírkötegekkel :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46025) HussarF válasza Segal (#46018) üzenetére

Ha járnál publicba, akkor láthatnád, hogy ebben semmi különleges nincs. Nemhogy az év beszólása, ez egy mindennapos dolog.

(#46026) gyugyo79 válasza HoldChore (#46023) üzenetére


gyugyo79
addikt

Csak tudnám minek jöttél te is a PHHU -ba ha így gondolod a dolgokat ...
De persze lehet csak szerintem képmutató amikor valaki belép hozzánk a sessonba pénzt keresni utána meg ilyeneket ír....
Félre ne értsd nem zavar ha valaki így gondolja, de senki sem marasztalt soha mégis élvezted az előnyeit és maradtál ...

[ Szerkesztve ]

(#46027) Locutus válasza gyugyo79 (#46026) üzenetére


Locutus
veterán

Most miért, ő is írta, hogy a belterjes PHHU sessionban nem lő... máshol miért ne tehetné?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46028) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Lassan ugorjunk arról a témáról, hogy kinek hogyan kéne játszania a másik véleménye szerint, pls.

46026: Én lassan azt nem értem, hogy miért játszik egyáltalán a GTA-val, ha a tartalom 3/4 része unalmas settlersezés neki. De ugye ez egy sandbox, pont ez a szépsége, mindenki úgy játszik vele, ahogy élvezi. :K

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46029) gyugyo79 válasza Locutus (#46027) üzenetére


gyugyo79
addikt

Mert egy dolog amit ír és az amit csinál.

(#46030) freeknight


freeknight
őstag

Nem azért gyűjtögetem órákon át az autókat, hogy egy elmeháborodott felrobbantsa őket eladásnál. Eladni csak és kizárólag crew sessionben adok el.

Egyébként jó játékos vagyok, ha az idiótája kurumával jön utánam, nem tud semmit sem kezdeni, mert halálos vagyok stickyvel. De eladásnál a hydra meg az insurgent ellen kezdjél már valamit... Én az ilyen idiótákat untam meg.
Ez a "méééé' nem öldököljük egymást ph szerón" agymenés időről-időre felröppen, de a téma régen le van zárva: mi itt ilyen nyugdíjas trottyosok vagyunk, hogy nem öldököljük egymást, hanem segítünk egymásnak. Benne van a szabályzatban. Ebben senkinek sem kell értelmet keresni, csak el kell fogadni. Ha nem megy, nem kötelességed velünk játszani. Felesleges szájtépés ezt a témát hetente elővenni.

(#46031) tomazin válasza Plata (#46019) üzenetére


tomazin
veterán

nem lepodnek meg..

(#46032) Segal válasza HussarF (#46025) üzenetére


Segal
veterán

Szoktam publikba is jarni esnaponta tobbszor talalkozok a money please beiras vagy bemondasokkal de azert en eddig olyannal nem talalkoztam aki 30 milliot kert volna...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46033) Plata válasza HoldChore (#46023) üzenetére


Plata
félisten

Látod én bőven 100 felett vagyok,még is szívesen segítek bárkinek bármikor CEO-zni vagy MC-zni.És még supply lopásban is benne vagyok.
Szerintem az autólopkodás és eladás mókás csapatban.
Bár más autóját eladni rizikós,mert ha megsérül miattam akkor szar érzés hogy miattam veszít valaki pénzt,de szerencsére eddig nem csináltam kárt.
Az meg hogy leálljak valakikkel veszekedni akár miért nem szokásom,ha csaló van inkább lelépek másik sessionba,bár PH sessionban nincs.

(#46034) HoldChore válasza gyugyo79 (#46026) üzenetére


HoldChore
tag

Azért jöttem a PHHU-ba, mert Prohardveres vagyok és az itteni fórumot megtaláltam és láttam, hogy jelentkeznek és így én is jelentkeztem. Akkor kezdtem a játékot.

De mint írtam, nem lövöm a klántagokat, mert ők a klán. Én is segítek nekik ha van valami ez így fer. Sajnos egyvalamiben ne lehet nekik segíteni mégpedig abban, hogy másokat megtámadjunk vagy egymás vackait védjük másoktól és így keresni pénzt. Az sokkal értékesebb pénz. Olyan, mint amilyen az elején volt, mikor volt 10000-ed össz.
De azt is látom, hogy a nagyfiúk már nem akarnak segíteni a kicsiknek mondjuk supplyzni, hogy azok is fejlődjenek. Mert unják.
De az már döfi, hogy ugyanezek a kicsik cipeljék a kocsijaikat lelkesen 3000 dollárért. Mert az aztán nem unalmas. Az összes kocsi ezüst :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#46035) Mr.Csizmás válasza HoldChore (#46034) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

most vettem dodót, a tengeri ládázásokhoz bérmunkára :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46036) HoldChore válasza freeknight (#46030) üzenetére


HoldChore
tag

Nem elmeháborodott robbantja, hanem pénzt kap érte. Gyors pénz. Én is elkaptam valakinek a prison buszát kaptam érte 38000-et. Ilyen a gengszterélet. Vettem belőle bőrjakót. :)
Hydra meg insurgent ellen nyilván fel kell készülni. Akár többen, ilyenkor hívod a hithű, erős klántagokat, hogy álljatok bosszút. Ha jönnének és nem séta kocsikáznának egy árja seasonban :)
A másik, hogy szerintem idősebb vagyok nálad:)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#46037) Kiskokó válasza HoldChore (#46034) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hagyad....

Az elmúlt másfél hónapba volt 1x 3 teli MC-s eladásom... illetve most is áll teli 3 gyár kb 2 hete... egyedül nem akarom eladni mert unalmas, de már segítséget se kérek mert még a végén ha olyan ember is van ott az is baj :D

Bezzeg az MC elején amikor 4-5 ember összeállt és sorba sorba adtuk el egymás cuccait.
Csak aztán jött a 6, meg a 7 meg a 8. ember... és amikor 3 órája fent vagyok és végig segítettem mindenkinek de a 6. embernél már mennem kell vagy csak szimplán meguntam... akkor én vagyok a fa...opó hogy nem segítek :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46038) freeknight válasza HoldChore (#46036) üzenetére


freeknight
őstag

A bosszúval sokra megyek, ha egy órás munkámat tette tönkre a debilgyerek. Hydra ellen nem lehet védekezni eladás közben, és ahhoz nem kell semmiféle tehetség, hogy megnyomd a space-et, szóval aki hydrával robbantgat, az sima debil, nem egy szuper játékos. Insurgenttel már el tudok bánni, arra nem hat a sticky, de smg-vel könnyebben ki lehet szedni az embert, mint a kurumából. Ja, és az persze egy top tier kocsit nem tud utolérni :D
Dehát teljesen le is fosom, felesleges szájtépés. Most már csak crew-ba adok el, ott nem kell ilyennel foglalkozni. Ha neked van kedved meg idegrendszered kockára tenni az "izgalom" (nagy izgalom, ha hydrával jön utánad... boritékolható a végeredmény) miatt tóbb órás munkádat, akkor hajrá, én dolgozó ember vagyok, az idő pénz, ha leülök játszani, még az esélyét sem akarom megadni annak, hogy mást gazdagítsak a szabadidőm rááldozásával.

[ Szerkesztve ]

(#46039) Locutus válasza freeknight (#46030) üzenetére


Locutus
veterán

"Ez a "méééé' nem öldököljük egymást ph szerón" agymenés időről-időre felröppen, "

Ez amúgy miért jó neked, hogy félremagyarázod a témát? Tökre nem erről volt szó.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46040) HoldChore válasza freeknight (#46038) üzenetére


HoldChore
tag

Értem. És mi a célod a játékkal?
Tudtad, hogy a végén nem kapod meg a dollárjaidat valódi pénzben? :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#46041) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#46037) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mindig megkérdezem csatlakozásnál, hogy kell-e melós (mondjuk azt passzolom, hogy a te sessionodba jövök-e, mert nem tudom mindenki ottani nickjét)

szóval este segíthetek eladni, ha szeretnéd, nem várok el érte semmit :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46042) freeknight válasza HoldChore (#46040) üzenetére


freeknight
őstag

Tudtam, de én szeretnék pár dolgot megvenni a játékban, amire nem szeretnék brutális valódi pénzeket elkölteni shark card képében, illetve nem is úgy szeretnék pénzt keresni, hogy "is there a modder here? pls drop me money"

(#46043) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#46041) üzenetére


Kiskokó
veterán

:) Te mostanság kezdted láttalak már fent asszem egy sessionbe de ritkán.
Saabe60 vagyok amúgy :)
És köszönöm rendes vagy :) majd meglátjuk :) Természetesen segitek én is szívesen. az a baj én általában 10 után vagyok akkor meg már vagy nincsenek fent emberek vagy mindenki ledolgozta amit akar.
Illetve kicsit be is vagyok punnyadva... mert kb yachtos vipre felmegyek meg utána kocsikázok 20 percet és lépek is. :S

Sztem friendem is vagy de ha nem vegyél fel nyugodtan.
hali

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46044) freeknight válasza Locutus (#46039) üzenetére


freeknight
őstag

Teljesen mindegy, az is ezerszer lerágott csont, ki hogyan szeret játszani. Mindenki elfogadja a lövöldözős pistikéket is, amíg max ign crew keretében maradnak meg. Engem legalábbis nem érdekel, amíg nincsenek ilyenek a crew-ban. De az miért zavar bárkit is, hogy valaki békésebben szeret játszani?
Én ok nélkül nem öldökölök senkit, sőt, volt már, hogy láttam, hogy egy gyerek npc gyárbetámadással küzd, és a productját próbálja visszaszerezni. Nem voltam benne az mc-jében, de odamentem, és segítettem neki irtani. Meg is köszönte, kész, szívesen segítettem. Ez a magatartás egyesek számára tényleg annyira zavaró? Nekem meg az a zavaró, hogy valaki álldogáló és netezgető játékosokat géppuskáz le a kurumából, de mégse járok emiatt sírni a fórumba, csak ha valaki felhozza a témát.

Csak azért szóltam hozzá, mert idegesít már, hogy a kinek hogyan szórakoztató játszani téma minden héten előjön. Ezerszer ki volt tárgyalva, hogy mindenki úgy játszik, ahogy kedve tartja. Felesleges meggyőzni a másikat arról, hogyan szeressen játszani. Viszont ph crew-ba (és ezáltal a fórumon is) inkább a konstruktívabb, kooperatív stílus a menő, szóval halál felesleges magyarázgatni, hogy lövöldözzetek mindenkire, aki mozog.

(#46045) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Jézus mi van itt el sem olvasom ha nem muszáj. :D Túl komolyan veszik néhányan..
Ma este már leszek ismét. :)

Gunner for life

(#46046) Segal válasza Kiskokó (#46043) üzenetére


Segal
veterán

Vagy a repterre:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46047) tomazin válasza Kiskokó (#46037) üzenetére


tomazin
veterán

nemreg kezdtem, de mar nem 1x segitettek nekem supplyozni, illetve en eleg sokszor segitettem eladni mct. tegnap este 3mc eladast toltunk le.

ezzel kapcsolatban erdemes lenne a crewosszefoglalot annyiban javitani, kiegesziteni, h supplyt venni csak akkor eri meg, ha mindket fejlesztes megvan. mert ugy van leirva, h a supplyt azt vesszuk es pont. amivel semmi baj csak en kezdokent termeltem a minuszt magamnak.

(#46048) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, ne kelljen már radíroznom. Kértem, hogy engedjetek el a ki hogyan játszik vagy hogyan kéne játszania dolgot. Jobb oldalon a Ph!Crew tudnivalókban linkelt dolgok még mindig élnek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46049) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#46043) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

0day van meg a game, csak sokáig nem voltam, dec-ben jöttem újra :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46050) HoldChore válasza freeknight (#46044) üzenetére


HoldChore
tag

Szerintem te nem érted :)
Nem azzal van a baj, ha valaki békében szeret játszani, hanem az, ha valaki szóvá teszi, hogy egy mészárolós játékban mészárolnak. Sőt azt sem írtuk, hogy a klántagok egymást mészárolják.
Az miért zavar, ha egy beszélgetős AFK-st lelőnek? Kapnak érte RP-t. És amúgy sem lesz sok bajod, mert feléledsz.
Ha beszélgetni akarsz vagy kimész kajáért, akkor vonulj fedezékbe.
Ha meg problémád van lövöldözéssel, akkor a körszakállas pszichiátert felkeresheted.
Ott lakik a tengerparton. :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.