Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

A weboldal megnyitása és játék otthagyása sajnos nem működik. Kidobott.
A kontrollert kiakasztani nem akarom, mert csak vezeték nélkül megy, az elemeket meg nem merítem.
Esetleg egy makrót csinálok rá és meglátjuk.
Vagy nem foglalkozom vele, úgyis még pár kocsit össze kell lopnom, van ideje termelni a gyárnak.
Ma feltöltöttem teljesen anyaggal, mindet loptam, nem voltak olyan vészesek, egyedül is meg lehet csinálni.
Igaz, hogy a bárosban 3x kinyírtak, fegyvert nem lehetett használni, de ők használhattak törött üveget...
A zsarus viszont egy fél készletet adott, csak mire rájöttem, hogy mit kell csinálni... :)

(#54002) WhiteHawk24 válasza JulianSinulf (#54001) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Én úgy akasztom mindig ki, hogy a TV-t nézem és azon is valamelyik biztonsági kamerát. Ha jól emlékszem borderless-en van a játék és a "Pause when focus off" vagy valami ilyesmi beállítás ki van kapcsolva, tehát ha nincs fókuszban a játék akkor nem állítja meg. Ilyenkor simán lehet mást csinálni a gépen.
Ha meg olyan helyen vagyok ahol nincs TV akkor "W+A" gombok lenyomva tartva makróval van, de ekkor nem lehet mást csinálni a gépen.

(#54003) tomazin válasza JulianSinulf (#54001) üzenetére


tomazin
veterán

Bunkerben ott a gep mellett a security camera monitorja. Vagy lakasban a tv.

(#54004) Segal válasza JulianSinulf (#54001) üzenetére


Segal
veterán

Egy jó tanács a gyárakba vedd a supplyt és amig lopkodnád addig inkább kocsit lopj. Elsőre hülyén hangzik de jobban jössz ki anyagilag ha veszed mert az idő pénz.
Ha amig supplyzol inkább kocsit lopsz akkor azt ha behozod 5k kárral akkor el tudod adni egyedül is 80k haszonnal (20k tuning minusz) tehát számoljunk 75k haszonnal ami egy teljes supply. Egy kocsilopás kb 8 perc az aeladása meg legyen 3 tehát kb ugyanannyi idő míg egy supplylopás. Az egyetlen különbség hogy supplylopásnál csak egy része lesz tele a supplynál míg ha megveszed és amíg lopnád addig megcsinálod ezt a kocsi lopás/eladás kört akkor tele lesz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54005) Trailblazer válasza Segal (#54004) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez annak járható út, aki már rendelkezik némi forgótőkével. Nekem, akinek perpill egy teljes supplytöltés duplája az összvagyonom, inkább a lopás kézenfekvő.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#54006) Segal válasza Trailblazer (#54005) üzenetére


Segal
veterán

Eleinte én is loptam de amikor már több gyár is van és még kocsizni is lehetne akkor egyszerűen éjjel nappal supplyzni kéne főleg ha még egy bunkere is van az embernek. Onnantól már venni érdemes és mellette vagy kocsizol vagy nem. Ez már hozzáállás kérdése.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54007) JulianSinulf válasza Segal (#54004) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Aha, akkor tegnapelőtt azért lett tele egy fuvarral, míg tegnap kellett hozzá vagy 4.
Amúgy mindent ki kell próbálni és néha kicsit unom a kocsilopást. Főleg, hogy a legtöbbször jönnek utánam.
Az első kocsieladásomnál is jöttek és az még csak nem is top volt. Úgyhogy azért sem kaptam meg a teljes pénzt, bár még mindig pluszban voltam.

(#54008) Redneck


Redneck
veterán

Barátommal néha multizgatunk, jelenleg elég kezdő, 23-as és 32-es szinten vagyunk. Ha valakinek van kedve csatlakozni Heistekhez, szívesen látjuk. Közben sörözgetünk és néha alpári gusztustalan poénokat nyomatunk. Privát üzenetben lehet jelentkezni, már ha érdekel valakit. :P !

A páncélt és a snacket nem lehet valami gyors gombra bindelni? Küldetés közben néha jól jönne.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54009) Kiskokó válasza Redneck (#54008) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ilyen tagok jöhetnétek publicba is... legalább nem csak én lennék egyedül aki ocsmányul beszél :D :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54010) Logitech válasza JulianSinulf (#54007) üzenetére


Logitech
aktív tag

Kocsieladásnál akkor jön rád NPC, ha egyedül vagy a sessionben.

(#54011) Segal válasza JulianSinulf (#54007) üzenetére


Segal
veterán

Ha egyedül vagy és kocsit szeretnél eladni az is megoldható 0 kárral.
Elindulsz a garázsodtól a kocsival és mivel mindig tökugyanott jön az első támadás még mielőtt elérnéd azt a pontot megállsz a kocsival és lekéred magad mellé az armored kurumát. Utána lassan elindulsz az eladós kocsival és ha jön a támadás kiugrassz (hogy téged lőjenek ne a kocsit) és futsz a kuruma felé.
Ha beszáltál akkor csak ki kell lőnöd a 4 támadót. Ezután semmi más dolgod mint várni a kurumába. Lesz még 3 támadás. Tehát összesen 4x jön 2 kocsival mindig 4 támadó. Bekapcsolod valamelyik rádióállomást a kocsiba és nyírod az npc-ket. Ha lement a negyedik kör is nem lesz több támadás, visszaszállsz az eladós kocsiba és 100%-os állapotba beviszed. Tehát csak 2-3 perc időt vesztesz meg némi lőszert.
Akkor kapsz támadást ha csak a te ceod van a sessionbe ha minimum van rajtatok kívűl 1 ember akkor nincs támadás.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#54012) #81556480


#81556480
törölt tag

mit kell ahhoz tenni hogy többet ne hívjatok az audis crew-be ?

(#54013) HussarF válasza #81556480 (#54012) üzenetére

Blokkolni Sabee-t ;]

(#54014) Kiskokó válasza #81556480 (#54012) üzenetére


Kiskokó
veterán

Óóóó jaj szegény!! Nem is tudom hogy bírod ki ezt a megpróbáltatást :D hogy elolvass egy értesítést...
vagy még rá is nyomtál egy kattintást az elutasításra?
jaaaj ha lesz időm majd megsajnállak :D .. nem hívlak nyugi

Amúgy se Audis ezer éve, hanem Katonia Csillagos :U

Hussi :

10ből 9 ember Saabe helyett Sabee-t ír.... :Y :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54015) HussarF válasza Kiskokó (#54014) üzenetére

Mert a Sabee az Szabi.
A Saabe meg ez:

[ Szerkesztve ]

(#54016) Kiskokó válasza HussarF (#54015) üzenetére


Kiskokó
veterán

Halkan, naaaaaagyon halkan megsúgom neked hogy az Saab !! E-nélkül ;] :U :DDD :DDD
Ja és mellesleg évek óta nem létező márka.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54017) ucli válasza Kiskokó (#54016) üzenetére


ucli
senior tag

Angolosan:
Saabe = Szábe
Sabee =Szabí

Amúgy meg még mindig léteznek, igaz csak papíron. ;]

[ Szerkesztve ]

(#54018) Kiskokó válasza ucli (#54017) üzenetére


Kiskokó
veterán

Csak ti hiszitek azt hogy kiejtésileg hasonlítania kell a Szabi-ra :DDD (Na pláne ha nem is angolul irtam :P )
Nekem 8 amugy nem zavar :D csak mondtam :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54019) Heller2 válasza Kiskokó (#54018) üzenetére


Heller2
aktív tag

Akkor: San Antonio Association of Building Engineers :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#54020) #81556480 válasza Kiskokó (#54014) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én normálisan kérdeztem, mert tényleg kb 5x utasítottam már el. Eddig mind azért mert unalmas az audi mániád, meg még a logó is az volt régebben. Ha ez nem menne, akár csatlakoznék is.

(#54021) Anulu79


Anulu79
addikt

Ma végre kipróbáltam ezt a dupla RP-s repülős vackot. Nahyon gáz szerintem. :)

(#54022) hundai


hundai
aktív tag

Sziasztok!
Tervezem a játék megvételét, eddig csak tört verzióval volt dolgom.
Az lenne a kérdésem, kapott a játék optimizálás terén patch-et?
Próbáltam gtx 1050Ti-al és 1060-al, sosem volt teljesen kihasználva a kártya, és azt gameplay videókon is látom.

-Wake up Neo!

(#54023) Kiskokó válasza #81556480 (#54020) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én is normálisan válaszoltam :)
DE amúgy szerintem ezt ajánlom figyelmedbe [link]

Audis volt a logo... oh jajj :D Amúgy fent se vagy online nem is értem honnan veszed amit írsz. Na mind1
Semmi gáz nincs, bocs nem tudtam, hogy ekkora nehézség ott hagyni az invetot vagy elutasítani.

Csao

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#54024) #81556480 válasza Kiskokó (#54023) üzenetére


#81556480
törölt tag

jóvan koma

(#54025) CactuS válasza hundai (#54022) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szia!

Mindig van akkora felbontás, ahol elfogy a VGA, de egy 6 Gb-os 1060-as fullHDban szerintem kompromisszummentes. Online más a fizika és sokkal több a tartalom, de szerintem így kifejezetten optimalizáló patch nem jött ki soha. Emlékeim szerint talán egy picit még kevesebb is az FPS Online, mint storyban, de nem jelentős.

@többiek: Srácok, engedjétek el a témát pls, vagy privát, ha még van benne tartalom. Köszi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54026) Daw93 válasza hundai (#54022) üzenetére


Daw93
senior tag

Akkor nem lehet, hogy proci limited van? nekem gtx 960 4gb van kicsit felpöckölve (ami kb 1050ti szint) és bőven lenne még hely erőnek ami a vga-t illeti, csak a rohadt bányászok miatt elvetettem a 1060 6g-re váltást. Maxon használja a kártyát végig a játék, a 60 fps többnyire megvan, fullhd-n és high-very high-on vagyok. Tök ugyanígy ment a tört nálam kb 1.5-2 éve.

GTA Online: Daweee93

(#54027) JulianSinulf válasza Segal (#54011) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Köszi!

(#54028) JulianSinulf válasza hundai (#54022) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Én nem is figyelem a kihasználtságot.
2K-n fut és minden maxon.
A 980Ti-nek nem gond. És amíg nem gond, addig más nem érdekel.
Az viszont biztos, hogy PS4-hez képest sokkal, de sokkal szebb. Egy Project Cars 2-t azért ne várj. ;)

(#54029) hundai válasza JulianSinulf (#54028) üzenetére


hundai
aktív tag

FX 8350-em van ami 4,8ghz-en megy. 1050ti-al 60-90%között ugrál a kihasználtság, MSAA nélkül.

-Wake up Neo!

(#54030) JulianSinulf válasza hundai (#54029) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Nekem 6700K-m van, ami 4,2-n megy és stabilan tartja a 60 FPS-t.
Amúgy miért lényeg a kihasználtság? Nem mindegy?
Nálam a lényeg, hogy a játék szépen és folyamatosan fusson.

(#54031) Mr.Csizmás válasza CactuS (#54025) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1060/6 jaja +1 :K

kb. minden maxon van (nem ultrán talán), és igény szerint eljátszhatok a csicsázással, de ott már matekozni kell a fix60-hoz... (nv PCSS, motion blur, stb.)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54032) Puma K válasza hundai (#54029) üzenetére


Puma K
veterán

Proci limited van.

Az a helyzet az AMD FX szériás procijaival, hogy a 4 modulos avagy 8 magos FX 8xxx procik játékokban mért teljesítménye valahol az Intel második-harmadik generációs i5-ös, 4 magos, 3-3,2Ghz-cem járó procijai szintjén mozog. Vagy alatta.

A 60-90%között ugráló 1050 Ti azt jelzi, hogy nincs a CPU erő párban a VGA erejével. Érdemesebb lenne váltanod egy Intel i5-3570K vagy i5-4690K-ra amit meghajtasz 4-4,2Ghz-cen és már kiegyensúlyozottabb lesz a rendszered.

Vagy ha még így 2017-ben a 8-10-12-16 magos CPU-k idejében pár évnyi nyugalmat akarsz akkor válts egy i7-es rendszerre ami még 4 mag 8 szálon dolgozik és el leszel jó ideig. (Bár lehet az Intel i7-8700/8700K procijait még érdemes megvárni idén 6 mag 12 szál :)) , hogy milyen hatással lesz a használt árakra)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54033) Redneck


Redneck
veterán

hundai:
i5 4460-am volt az 1060 mellett, azzal kevésbé volt smooth mint most. Én v-synckel tolom Online is, így a CPU és a VGA is félgázon megy Very Highon, 2xMSAA-val és minden földi jóval.

Ez fontos lenne, ha valaki tudja a választ, feltétlenül írja meg:
A páncélt és a snacket nem lehet valami gyors gombra bindelni? Küldetés közben néha jól jönne.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54034) Mr.Csizmás válasza Redneck (#54033) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

makrózni esetleg, sajnos ilyen a konzolport :(

legfeljebb FiveM-es moddolt szervereken működne simán bindelve.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54035) doktordevil válasza Redneck (#54033) üzenetére


doktordevil
tag

A snacket lehet, m betűs menüben a quickplay action-nél kiválasztod hogy eat snack. Ekkor ha megnyomod a Caps-ot enni fog.
A páncélt sajna nem lehet.

(#54036) Puma K válasza doktordevil (#54035) üzenetére


Puma K
veterán

Máshogy nem is lehet elérni, de a fórumtárs vélhetően 1 gombos megoldásra gondolt.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54037) Logitech válasza Puma K (#54036) üzenetére


Logitech
aktív tag

Amit leírt az 1 gombos. Be lehet állítani hogy mit csináljon a caps lock gombra, integessen, bemutasson... vagy eat snack. Ha ezen van akkor csak meg kell nyomni 1x és eszik.

(#54038) Puma K válasza Logitech (#54037) üzenetére


Puma K
veterán

Ja hogy aha!
Megint tanultam valami újat! :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54039) Redneck


Redneck
veterán

Köszi a tippet és a segítségeket! Így jobb mint a menüben bohóckodni. Sajnos a makrókhoz nem értek, így páncélra marad a manuális megoldás. :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54040) Bobafett2001 válasza Redneck (#54039) üzenetére


Bobafett2001
csendes tag

Tiszteletem! Bocsánat ha rossz helyre írok, de van egy problémám, kérdésem az, hogy tapasztalta-e valaki vagy van-e rá megoldás.
Nos, már lassan egy hónapja megvan a játék, és egy i7 4770-el meg egy GTX 650 Ti BOOST-al, illetve 8GB DDR3-as RAM-al futattam, szinte minden Hoch-on volt, és szépen kiakadva 60 FPS-el ment.
Aztán pár héttel később olyan huzamosabb játékidő után, mondjuk 2,5-3 lehet hogy több, nyugtasson mindenkit az hogy nem élettelenkedtem ennyit, közben azért éltem az életem. :D Nem ez a lényeg. Nos és akkor XY idő után néha - néha leugrott 59-55 FPS-re ami ugye mikrolaggokat vagy "Stuttering"-et eredményezett, de nem volt olyan durva és egy Game resi megoldotta. Nos, azóta megjött a kártyám egy EVGA GTX 970 SC, biztosíthatok mindenkit hogy nincs semmi baja a kártyának megbízható helyről van, még garis. Csak annyi hogy Coil Whine-ol. Legyalultam teljesen a drivert, és feltettem a legújabbat. Windows 10-em van egyébként, de az Updateket kikapcsoltam Services.msc-ben de állítólag ez csak 30 napig hat... Nos, Olyat csinál a játék, hogy mondjuk kimegyek a városból, a tuja gyárig ( ͡° ͜ʖ ͡°) Meg vissza, a városba és puff szépen lassan felkúszott a RAM használat 91%-ra, és egyszerűen játszhatatlan a folyamatos droppok miatt. Kipróbáltam már a DirectX állításátol elkezdve a felbontásig mindent, mégis csinálja. És még annyit hogy elméletben eddig 1280x1024-es 60Hz-es volt a monitorom, de az új kártya óta a natív felbontás 768, és akár 85Hz, illetve 1280x1024-en meg csak és kizárólag 65Hz. De tartja ezt az FPS-t... Egészen 10-15 percig. Szerintetek rakjam újra a Windowst, vagy váltsak vissza 7-re? Bocsánat ha hülye kérdéseket tettem fel, de számomra érthetetlen dolog. Minden más játék egyébként szépen fut és nem produkál ilyet mondjuk egy AC Syndicate meg egy ENB-zett Skyrim sem. Még ezelőtt a régi Q6600-as procim se csinálta ezt.
Köszönöm előre is! :R

(#54041) vtomi2 válasza Bobafett2001 (#54040) üzenetére


vtomi2
őstag

Úgy állítsd be a játékot, hogy ne használjon 3,5 gigánál több ramot, 970 betegség, az utolsó 0,5 giga ram sokkal lassabb, és ezért vannak a laggok. A felbontás passz, kártyacserénél rendesen leszedted a drivert?

(#54042) Puma K válasza vtomi2 (#54041) üzenetére


Puma K
veterán

Adott verziószámtól kezdve (hirtelen nem emlékszem) az Nvidia VGA driver GTX 970-nél korlátozza a VRAM használatot 3,5GB-ig játékok esetén pont az ilyen esetlegesen előforduló élmények elkerülése végett.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#54043) vtomi2 válasza Puma K (#54042) üzenetére


vtomi2
őstag

Nekem úgy rémlik, hogy sokszor 3,8 gigát is látok, bár tényleg nem szaggat a legtöbb játéknál. Viszont a gta nagyon érzékeny rá, ott mb-ra pontosan meg tudtam mondani, hogy mikor fog szaggatni :(((

(#54044) Bobafett2001 válasza vtomi2 (#54043) üzenetére


Bobafett2001
csendes tag

Köszi, viszont én a sima RAM-ra gondoltam. 2x4 GB DDR3. És nem csinálta eddig ezt. Szépen asszem 65%-ról felcsúszik 90% körülre és ott kezd el szaggatni. Ezelőtt a 650-nél nem tudom hogy volt a kihasználás, semmi baja nem volt.

(#54045) Redneck válasza Bobafett2001 (#54044) üzenetére


Redneck
veterán

Sajnos 8GB RAM kevés neki. Egy idő után felzabálja ezért akad.

Szerk:
Nekem is gyengébb konfig volt, Normal textúrával és Highon elég volt a 8GB. Magasabb részletességen nemcsak a VRAM igény nőtt, hanem a RAM is.
Win7 64 biten SSD-vel egész jó, inkább Online van néha pici akadás, majd veszek RAM-ot és jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54046) Bobafett2001 válasza Redneck (#54045) üzenetére


Bobafett2001
csendes tag

De eddig akkor miért nem csinálta? :D Nevetséges. 10-15 perc alatt? Videók is vannak róla hogy bőven elég.

(#54047) Redneck válasza Bobafett2001 (#54046) üzenetére


Redneck
veterán

Írtam privátot.

A 10-15 perc mondjuk elég súlyos, nekem ennyire akkor sem volt gáz mikor szembesültem a problémával. Nálam 3,6GB VRAM-ot eszik, de a RAM-ot teljesen megtölti és 11GB lapozófájlt is igénybe vesz.

Szerk:
Most magasabb részletesség az alap beállítás nem?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#54048) Bobafett2001


Bobafett2001
csendes tag

De nem állítottam semmit. Ugyanúgy alap beállításokon hagytam. :D

(#54049) Ideg válasza Bobafett2001 (#54040) üzenetére


Ideg
aktív tag

Nekem hasonló tapasztalataim voltak a notimnál. i7, 960M, 8GB DDR4. Kb negyed órát fluidan ment a játék aztán jöttek a mikro laggok. Throttlingra gyanakodtam, de aztán bedobtam egy m.2 850evo ssd-t, rátoltam a GTA-t és minden probléma megoldódott, fhd, very high, msaa nélkül fluid 60fps. Ha nem ssd-ről játszol és esetleg régi vinyód van akkor az is okozhat ilyen akadást. :) Remélem tudtam segíteni.

(#54050) Locutus válasza Ideg (#54049) üzenetére


Locutus
veterán

Aha, de gondolom a vegetation az nincs very highon... mert az ugye még a 980-at is megette nekem simán, azzal sem volt mindig meg a 60fps stabilan. Külső növényes területeken, de néha még városban is bedobta 60 alá. És itt ugye csak 960M meg 970-ről beszélünk...

Másrészt nekem pl a win10 is okoz mikrolagot. Főleg, ha 10 napnál több az uptime már. Olyankor percenként akad, újra kell indítani a gépet. Ez a jelenség kb a win10 első nagyobb service packja óta megvan.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.