Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) Szajo válasza gabi182 (#33000) üzenetére


Szajo
őstag

Ha arra gondolsz, hogy rockstar social clubal töltenéd le nyugodtan töltsd SSDre rögtön én is így csináltam!
120GBos SSD-m van és ebből a windows foglal el egy 20gb-ot valamint programok stb.
Tehát kb nekem is 90Gb-om volt és simán felrakta!
Valami fájl kicserélős vagy halvány lila gőzöm sincs, hogy csinálja de nem kell neki a 65+65gb csak a ~65Gb
Kb mint a steam.

[ Szerkesztve ]

(#33002) gabi182 válasza Szajo (#33001) üzenetére


gabi182
tag

Igazából ez lett volna a kérdésem lényege, köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#33003) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Sziasztok!
Van itt olyan crew, amihez lehet csatlakozni?

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#33004) Ombre85 válasza Szajo (#33001) üzenetére


Ombre85
tag

Ez így van, egyedül az az eset nincs lekezelve, ha már lent van a játék és szeretnéd rátelepíteni, hogy win csere után újra működjön. Legalábbis mikor legutóbb próbáltuk, akkor még hiányolta a 60GB szabad helyet annak ellenére, hogy utána nem szedett le az égvilágon semmit, mert megtalálta, hogy minden ott van :)

(#33005) Dogengar válasza gabi182 (#33000) üzenetére


Dogengar
aktív tag

HDD-re is fogja telepíteni, de egyszerűen át tudod rakni telepítés után SSD-re a már letöltött játékfájlokat.
Ha leszedte HDD-re, és feltelepült, elindítod egyszer, majd kilépsz. A HDD-n lévő GTA5 mappát kimásolod valahova, ahol van hely (vinyón valahova máshova), majd letörlöd a játékot. Megint elindítod a telepítőt, ezúttal SSD-re telepíted, megvárod, míg leszed pár megát, majd megállítod a letöltést, és kilépsz a programból. Aztán már csak az SSD-re másolod a korábban lementett játékfájlokat, elindítod az exe-vel, ő átellenőrzi a fájlokat, és kész. Viszont ha SSD-re alapból nem engedi letölteni, mert nincs elég hely, akkor nem tudom, valamit ideiglenesen le kell törölj.

(#33006) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Előbb csatlakoztam a soc clubbos ph csapathoz. A játékban hol látom, hogy ki van online a majd 400főből?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#33007) geckowize válasza JoolsNOS (#33006) üzenetére


geckowize
őstag

Ha a játék közben megnyomod a Home gombot, akkor látszanak a friendek, de pusztán attól, hogy csatlakozol egy crew-hoz, szerintem nem látszanak (ha nem friendek), viszont amikor lobby-ban invite-olsz akkor egy gombnyomással tudod az összes crew-beli embert invite-olni (ha a PH az elsődleges crew-d).

[ Szerkesztve ]

(#33008) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33009) Wiz Khalifa válasza Snip3r_HUN (#33008) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Trevort hogy lehet felhívni amúgy? :DDD

mert a telefonkönyvembe nincs csak Ron.

Smoke some weed nigga!

(#33010) Bjørgersson válasza Wiz Khalifa (#33009) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem lehet sajnos. Van viszont egy Dom, aki meg sosem veszi fel.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33011) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Valamelyik nap egy ilyen állt a Pay'n'Spray előtt, egy ~tízest kaptam érte.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33012) Wiz Khalifa válasza Bjørgersson (#33010) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Kár...

Smoke some weed nigga!

(#33013) Bjørgersson válasza Wiz Khalifa (#33012) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sőt, ugye Lamarnak is van néhány küldetése a lowrideres DLC-n kívül, de tőle meg kérni nem lehet, hiába tudod felhívni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33014) Wiz Khalifa válasza Bjørgersson (#33013) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igen azt tudom. :)

Smoke some weed nigga!

(#33015) jossua


jossua
tag

Ez a mod szenzációs ki ismeri ? http://www.lcpdfr.com/files/file/7792-lspd-first-response/

rendőr küldiket kapunk :) erősítést hívhatunk üldözés minden szar le kell tartoztatni :)
Még nem mertem feltenni mert félek BANN-t kapok onlinen:(

Alias : Magyarbetyar

(#33016) Wiz Khalifa válasza jossua (#33015) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én ma felrakom a nem "hivatalos" forrású GTA-t is. :DDD

És akkor abba majd belerakom. :)

Majd írok véleményt ha gondolod.

Smoke some weed nigga!

(#33017) Gyula84 válasza Wiz Khalifa (#33016) üzenetére


Gyula84
veterán

nem ám összeakad valamivel :D aztán jöhetsz ide panaszkodni :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33018) Wiz Khalifa válasza Gyula84 (#33017) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ezen gondolkoztam én is napokig. De olyankor is lehet gubanc ha olyan írásvédettséget teszek az eredeti fájlokra hogy besza-behugy? :DDD

Mert ha csak és kizárólag az én engedélyemmel lehet módosítani a fájlokat akkor szerintem nincs gond. Vagy rosszul gondolom?

Smoke some weed nigga!

(#33019) Gyula84 válasza Wiz Khalifa (#33018) üzenetére


Gyula84
veterán

nem tudom :F social club pl kell hozzá egyik verzióhoz pl és ugye az meg fent van neked szóval azt nem tudom hogy lehet megoldani

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33020) Wiz Khalifa válasza Gyula84 (#33019) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor megoldás. Amikor a nem hivatalossal akarom tolni akkor azt egy olyan HDD-re teszem ami a gépben mindig megy. azt ami az eredeti azt meg amire raktam addig azt a HDD-t letiltom. Így a gép nem is látja. És nem tud belenyúlni.

Szerintem ez Problem solved. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#33021) RoMix85 válasza Wiz Khalifa (#33020) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Ennyire azért felesleges parázni...
Nekem pl steames van, és csináltam a full mappáról egy másik partícióra másolatot, annak az indítóját tiltottam tűzfalban. Így ha moddolt játékkal akarok játszani akkor azt az exe-t indítom, ha pedig online szeretnék menni akkor a másik partíción lévő mappásat indítom.
Igaz hogy így plusz 60gb helyfoglalás, de így tuti nem nyúlok bele az "eredeti" online fájlokhoz

(#33022) ittakary


ittakary
nagyúr

Remek járgányokat találtam ma :)

elképesztő ez a részletesség:

ALBUM

(#33023) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Jókor jött a dupla RP/$ hét. :D

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33024) Mike válasza Snip3r_HUN (#33023) üzenetére


Mike
veterán

szép kollekció, az arany/króm Blistáról majd lérhetek egy respawn-t? ha nem nagy fáradtság

(#33025) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#33023) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jól látom, az ott egy tactical safari jeep? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33026) Snip3r_HUN válasza Mike (#33024) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Biztos hogy blista,mivel nem rémlik hogy az lenne a garázsban. :)

#33025) kovy29: Múltkor írtam neked hogy találtam párat,egyet megtartottam. :D De még mindig nem értem a 2 pótkerék értelmét ha van golyóálló gumi. ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33027) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

A térkép felett felugró színes ablakok azok auto invitationok? Ha az, akkor hogy lehet elfogadni?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#33028) CactuS válasza Snip3r_HUN (#33026) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az ott hátul egy spawnolt Dubsta vagy te csináltad ilyenre? Ha eredeti spawnolt, akkor én is beszállnék a kunyizó táborba, már régóta hajtom, csak aki ígérte ausztrál srác sosincs online. :B

JoolsNOS: Telefont előveszed és középső sor, középső menü. Igazából nem feltétlenül névre szól, jöhet crew vagy session invite is. Most a dupla XP/RPs küldiket érdemes elfogadni és csinálni

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33029) Snip3r_HUN válasza CactuS (#33028) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Sajnos az egy sima Dubsta ami kapott egy tuningot,egy alapból tuningolt Dubsta 2-re én is várok már... :(

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33030) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Nekem is jó vóna gód meg króm Dubsta... :C

Smoke some weed nigga!

(#33031) Gyula84


Gyula84
veterán

miről beszéltek ti meg? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33032) Wiz Khalifa válasza Gyula84 (#33031) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A videó elején látod. [link]

Smoke some weed nigga!

(#33033) Dogengar


Dogengar
aktív tag

Jótékonykodtam a csapatnak :D


(#33034) Gyula84 válasza Wiz Khalifa (#33032) üzenetére


Gyula84
veterán

köszi :)

(#33033) S.Richard
itt mi történt? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33035) CactuS válasza Gyula84 (#33034) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kellett neki az achi. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33036) Dogengar válasza Gyula84 (#33034) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Letörlöm a játékot, mert már a fszom kivan az egésszel, és úgy voltam vele, hogy nekem úgysem kell már a pénz (plusz közvetlen a Heist előtt úgy döntött, hogy a profilom bank egyenlegét lenullázta, szerencséje, hogy csak pár ezer dollár volt benne...).

(#33037) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Jó is ez a 2x RP&$ :DDD

Smoke some weed nigga!

(#33038) 4264adam válasza Wiz Khalifa (#33037) üzenetére


4264adam
veterán

Lehet ma még hozzátok csatlakozni? :)

(#33039) Wiz Khalifa válasza 4264adam (#33038) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Sajna ez volt az ucsó menet. :) Ismim ment vízszintesbe. :(

Holnap meg nem tudom mikor fogjuk a Trevorosokat csinálni mivel szülinapozás lesz.

Smoke some weed nigga!

(#33040) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#33039) üzenetére


cyberkind
félisten

És mi van a 10 millával?

Paranormal Cocktivity

(#33041) Bjørgersson válasza Dogengar (#33033) üzenetére


Bjørgersson
félisten

:D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33042) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#33040) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Este folytatjuk azt is. :)

Én ma mentem volna de neked meg Rubbi-nak nem volt jó. :(

De holnap toljuk azt is. Meg a Trevort is. Jöhetnél amúgy. Igaz téged a pénz nem hoz lázba de... :DDD

Smoke some weed nigga!

(#33043) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#33042) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem mindegy volt mikor szóltok, én vártam. :D

Paranormal Cocktivity

(#33044) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#33043) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem az lett mondva hogy neked már nem jó most este. Így maradtam McSico-val küldizni.

Akkor szóval valami porszem ment a gépezetbe? :U

Smoke some weed nigga!

(#33045) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#33044) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja én csak annyit írtam hogy lépek Divison-özni, de azt nem mondtam hogy nem jó, de az tegnap volt. :D

Paranormal Cocktivity

(#33046) Plata válasza Dogengar (#33033) üzenetére


Plata
félisten

Ez hard volt?Bár ha normal akkor is hogy a bánatba vesztettetek el ennyit a pénzből?
Hardon ugye 1.25 milla,de én már akkor ideges vagyok ha 6k dolcsi hiányzik belőle,1 lövéstől 6k valamennyi dolcsi veszik el.

(#33047) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#33045) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Juj de f@sza akkor... :W

Mind1. Akkor ma jöhet a kukás. Jaj de örülök neki. :C

Smoke some weed nigga!

(#33048) Mike válasza Dogengar (#33033) üzenetére


Mike
veterán

Köszi a csapatnak a heist sort! :)

(#33049) Mike válasza Plata (#33046) üzenetére


Mike
veterán

A sok idegeskedés árt a szépségnek :)

(#33050) Dogengar válasza Plata (#33046) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Hát tudod, lőttek ránk a rendőrök? :D Azért míg a banktól a motorokig elmegy az ember, találkozik pár rendőrrel. Amúgy igen, hardon volt, máshogy meg sem éri az egész, gondolom normalon is ugyan olyan autoaim banda az AI, szóval mindegy.
#Mike mi köszönjük! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.