Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74001) rasotamas válasza hegyipapa (#74000) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönjük az infót. És akkor melyik a legutolsó driver amivel stabil a gta? Mert az október 1-est kihagytam pont az emlitett hibák miatt és akkor az új sem jó. Volt még szeptember 10 meg augusztus 27.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#74002) szTotyy válasza rasotamas (#74001) üzenetére


szTotyy
őstag

Az új, 22-i driver még nem a megoldás.
Az új nvidia driverrel tegnap: 6 óra játék, 2 crash.

(#74003) hegyipapa válasza rasotamas (#74001) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Előző kettő nvidia driver tuti szar, legalábbis nálam nem volt jó. Norb írt egyet amivel jó, és nálam is tök jól mükszik. 431.60

(#74004) Gawamatsu válasza hegyipapa (#74003) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Tegnap írt a nV experizé, hogy van újabb verzió, de a szívás nem kell, jó az eddigi 431.60...

(#74005) Kiskokó válasza szTotyy (#74002) üzenetére


Kiskokó
veterán

Amióta Crashel viszonylag ritkán csinálta. Tegnap a legújabb driverrel 2x is lecrashelt kb 20-30 perc után... ott is hagytam a második után este azért tüntem el szó nélkül

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#74006) Daw93 válasza rasotamas (#74001) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem 416.34-es van fent. Lehet van már vagy egy éves, de ami jó azt minek javítsam alapon nem szoktam frissítgetni csak kb évente :D Így nálam soha nincsen driver gond.
A 2 hét alatt (amióta visszajöttem játszani) 1x crashelt nálam a játék.

GTA Online: Daweee93

(#74007) Plata válasza Daw93 (#74006) üzenetére


Plata
félisten

Nekem talán januári vagy februári van fent.De nincs vele gond.
Akkor rinyált a WoW hogy frissítsek.

(#74008) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

24/10/2019 Weekly GTA Online Bonuses

New Content:
Pegassi Zorusso, $1,925,000

Podium Car updated to Caracara 4X4

Double GTA$ and RP Activities:
Contact Missions
Deadline

Discounted Content:
Oppressor MKII, $1,901,250/$2,528,662
Thruster, $1,650,000
TM-02 Khanjali, $1,737,000
Akula, $1,671,000
Tyrant, $1,509,000
Entity XXR, $1,383,000
Autarch, $1,173,000
Hakuchou Drag, $634,400
Entity XF, $477,000
Facilities
Facility Renovations
Avenger
High End Apartments

[ Szerkesztve ]

(#74009) Kiskokó válasza hegyipapa (#74008) üzenetére


Kiskokó
veterán

Akciós MK2... az kell még... :U :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#74010) HussarF válasza hegyipapa (#74008) üzenetére

Hmm, Italdesign ZeroUno. Nem hallottam még eddig erről a vasról.

(#74011) Jim-X válasza HussarF (#74010) üzenetére


Jim-X
őstag

Jovan ez az en formam...a Facility is akcios persze miutan megvettem :C :Y :W

A játék az nem játék!

(#74012) HussarF válasza Jim-X (#74011) üzenetére

Nyugi én anno a Lazert vettem meg teljes 6+ milliós árán, majd 3 nappal később jött rá az 50-60%-os akció :C

(#74013) rasotamas válasza hegyipapa (#74008) üzenetére


rasotamas
veterán

Elég lóf*sz, elegem van már ezekből a szuperautókból, 10 után egyik olyan mint a másik. Az elektromos tezzeract még tényleg más, meg persze apró különbségek vannak de már nem tervezek ilyeneket venni meg tuningolni.
Van pár cucc ami még érdekel, főleg Warstockos dolgok, pl Vigilante, Ruiner 2000, Deluxo, azokra már várom az akciót.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#74014) HussarF válasza rasotamas (#74013) üzenetére

Legacy sportokocsikat én is jobban adnék. Pl. egy Bugatti EB 110-et azonnal megvennék. Vagy egy Ford GT90, esetleg Italdesign Scighera... Uhh

(#74015) ETOM válasza zsiz (#73988) üzenetére


ETOM
addikt

Az valami más lehet mert itt tényleg nvidia gond van. Nálam mostanában nem fagyott RX 470-l. Pedig volt h fél vasárnap hagytam bunkerbe.

(#74010) HussarF: Forzába volt múltkor. :D

[ Szerkesztve ]

(#74016) zsiz válasza ETOM (#74015) üzenetére


zsiz
őstag

Lehet, hogy más, de ugyanaz a tűnet, akadozás, aztán crash.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#74017) #81556480


#81556480
törölt tag

osztán a tvicsprájm akció az miféle vala? meginformálna kend ?

ha egyszer valaki belinkeli hol lehet megtalálni, igérem nem kérdem meg többet

(#74018) CactuS válasza ETOM (#74015) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Forza-t ne is mond, miközben szedegettem a kártyákat, kb. 5x fejelzem meg a szalagkorlátot, amikor rövidíteni akartam, csak itt ugye más a végeredmény. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#74019) Kiskokó válasza #81556480 (#74017) üzenetére


Kiskokó
veterán

1.5 millió forint lesz :U :DDD (drága az időm ráment vagy 8 másodpercem) ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#74020) #81556480 válasza Kiskokó (#74019) üzenetére


#81556480
törölt tag

ahha, mondjuk így se találtam meg elsőre ( igen én nyomorom, tudom)

indítványoznám, hogy ilyesféleképpen [link] kerüljön be hetente, azaz részletezve, és ha lehet topikgazdaként még sárga háttérrel ki is lehetne emelni.

Ebbe benne van részletesen melyik mennyire akciós,

(#74021) Kiskokó válasza #81556480 (#74020) üzenetére


Kiskokó
veterán

Te mondtad , pedig első találat és 2 görgetéssel lejeb. :P

Bőven elég a Link is szerintem az összefoglalóba

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#74022) #81556480 válasza Kiskokó (#74021) üzenetére


#81556480
törölt tag

Elsőre a rockstaros linket néztem, gondoltam az hivatalos. De azon még a nyári összekapcsolásról írnak csak.

Amugy mire is gondolsz? ez nem kerül be az összefoglalóba. Ezt csak hetente beírja ide valaki. Azért gondoltam, hogy mint mikor véget vetnek kiemelve egy offhullámnak vagy valami fontos van, arra szokták használni a kiemelést. Hát ehhez is jól nézne ki. Ez minden héten változik, nem kerül bele az összefoglalóba. És mivel mindig más teszi be, más a formátum, és pl a twitch akció sosincs benne, plusz most sincs benne hogy az egyik heist fináléért is dupla jár. Ez nem kritika,csak észrevétel . na de minek is mennék én a fejlesztés irányába, maradjunk az offolásnál oszt jóvan

(#74023) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Elindult a legújabb GTA Marathon (speedrunok), V-ben a magyar világrekorder burhác fog versenyezni holnap este fél 9-től.

stream, játékok beosztása

/s

(#74024) szTotyy válasza #81556480 (#74022) üzenetére


szTotyy
őstag

Én személy szerint ha van rá időm, a redditet figyelem csütörtökönként, aztán ha látom és más nem előzött meg, megy a másol/beilleszt.
A twiccses akciók sokszor csak később kerülnek be, ha arra várnánk, délutánig se tudná meg senki az akciókat. :)
De pont ezen a héten én másoltam be, és a duplás MC a redditről is lemaradt, csak később rakták bele.
Szép ez az IGN-es oldal, csak sokat kell hozzá görgetni és nem fér rá a képernyőre. :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#74025) #81556480 válasza szTotyy (#74024) üzenetére


#81556480
törölt tag

na ezt nem tudtam, szóval elnézést kérek szoTTYyadt elvtárs :R

(#74026) szTotyy válasza #81556480 (#74025) üzenetére


szTotyy
őstag

:)) , egyébként a kettő nem zárja ki egymást, úgyhogy mindenki boldog lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#74027) Lorell71


Lorell71
tag

Pénzt pörgettem a keréken és ezt kaptam, boldog vagyok.

(#74028) Heller2 válasza Lorell71 (#74027) üzenetére


Heller2
aktív tag

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#74029) WolandR válasza Lorell71 (#74027) üzenetére


WolandR
csendes tag

én kétszer adtam el a fullos methet egyedül és kétszer adta be ezt, nyilván nem írta jóvá... :))

(#74030) CactuS válasza #81556480 (#74022) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kiemelés alapvetően moderátori jogkör vagy kiemelt esetben esetleg TG jogkör. Nekem itt nincs ilyen jogom csak az arcképszerkesztőben.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#74031) #81556480 válasza CactuS (#74030) üzenetére


#81556480
törölt tag

ok, vettem

(#74032) the_mad válasza hegyipapa (#74003) üzenetére


the_mad
aktív tag

Ez az egész olyan mint egy 20 éves autó. Minden karosszéria eleme rohad, csak mindegyik máshol. A legutolsó 3 driver trágya. Ha visszarakom a mégkorábbit, azzal nem működik rendesen a gaysync. Ha az attól korábbiakkal próbálkozom akkor buktam az NV fotómódját, ami az élesítést és a színmélységet javítja (elég sokat dob a látványon). Ha még lejjebb megyek akkor ott a gaytracinges fény villódzást okozó verziót kapom és onnantól egyáltalán nem működik a gaysync, mert akkor nem volt még a kompatibilitási listán a monitorom.

De nem baj. A lényeg hogy 16 milló színben állítható legyen rajta a geforce felirat, meg együtt villogjon a többi argb szarral. Az már teljesen másodlagos hogy az egész nem több mint egy baromi drága papírnehezék, mert fél éve képtelenek normálisan működő drájvert írni alá.

[ Szerkesztve ]

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#74033) rasotamas válasza the_mad (#74032) üzenetére


rasotamas
veterán

Eleve, hogy kell visszamenni régebbi verzióra? Amúgy nekem nincs gaysynces monitorom még, szóval amelyiken csak az nem megy de a gta igen az nekem jó lenne, melyik az?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#74034) the_mad


the_mad
aktív tag

Letöltöd a DDU-t (display driver uninstaller), azzal letakarítod a mostanit. Nem települ, csak futtatni kell. Google keresővel rákeresel a kívánt driver verziószámára. Letöltöd, telepíted. És az NV vezérlőpultban letiltod az automata frissítést, ha esetleg tiszta véletlenül bepipálódna. (Nem nagyon szokott, de volt rá példa)
Egy próbát megér az amit hegyipapa is megemlített. Sokan mondják hogy nekik megoldotta. Nekem személy szerint nem opció a g sync miatt.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#74035) rasotamas válasza the_mad (#74034) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönöm!
Amúgy érdekelne a sync, van 65 ezerért egy 32"-es 75 hz-es 1440p aoc monitor és megy vele a sync nvidiával de csak ha 76hz-re állítod, tegnap kipróbáltam a dsr-rel azt a felbontást, kikapcsolt msaa-val kb ugyanugy megy a 1060-on mint 1080p 2x msaa-val

https://tinyurl.com/rasoapro

(#74036) the_mad


the_mad
aktív tag

Jó dolog. Sokkal simábban megy a free sync/gsync megoldással, mint a játék beépített szinkronizációjával. Ráadásul a játék sajátja szereti levágni 30fps-re a frémet, még akkor is ha a 60 helyett éppenséggel "csak" 55 van. Az meg azért komoly lassulás. Ilyen a dzsíszinknél nincs. Az én monitorom 48 fps-től tudja a syncet alatta kikapcsolja, de ez még mindig jobb mint 30-ra korlátozni.
Aki ebben gondolkozik (vagy nem de belefér a keretbe), annak bátran ajánlom a sync képes monitorokat.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#74037) SkyLine3000 válasza the_mad (#74032) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Inkább olyan, mint a w10. Minden egyes "javítás" csak ront a dolgon. :D

(#74038) g.patrik válasza rasotamas (#74035) üzenetére


g.patrik
csendes tag

Ezek szerint ugyanazt a monitort néztük ki (q3279vwfd8). :)
Valahol azt olvastam, hogy a CRU (Custom Resolution Utility) nevű programmal a 48Hz levihető még 10Hz-cel. Ha ez igaz, nem tűnik rossz vételnek, de amúgy sem.

System.out.println("hello world");

(#74039) bluuzia válasza g.patrik (#74038) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nekem is ilyen van. :)
Oázisból vettem, kértem rá kalibrálást is. Szeretem.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#74040) rasotamas válasza bluuzia (#74039) üzenetére


rasotamas
veterán

És milyen vga-val hajtod? Hogy viszi ezt a felbontást gta alatt?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#74041) bluuzia válasza rasotamas (#74040) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Régi a gépem, lassan fejleszteni kell. Főleg, hogy mindjárt itt az RDR2.
Egy Sapphire HD7950 3GB Vapor van benne (i5 2500K-val). GTA 40-50 fps között megy.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#74042) rasotamas válasza bluuzia (#74041) üzenetére


rasotamas
veterán

És milyen beállításon? Low? Medium?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#74043) bluuzia válasza rasotamas (#74042) üzenetére


bluuzia
aktív tag

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#74044) rasotamas válasza bluuzia (#74043) üzenetére


rasotamas
veterán

:K
Reflection MSAA-t kapcsold ki, nem nagyon látszik, sokat zabál, Populattion density-t meg variety-t is lejjebb lehet a feléig-harmadáig, vramot eszi és ezen a felbontáson 3 gigával nagyon nem mindegy.
VSync helyett lehet RTSS-sel korlátozni 75FPS-re.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#74045) bluuzia válasza rasotamas (#74044) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Este kipróbálom. Köszi!

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#74046) lohn válasza the_mad (#74034) üzenetére


lohn
tag

Úgy nézem a DDU mindenképp kell, mert én csak a drivert töltöttem le, és ugyanúgy crash lett a vége

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#74047) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Az utóbbi időben már nem nagyon foglalkozok a játékkal, de most olvastam, hogy akciós ez az Oppressor mk2. Pénzem van, szóval megvettem, de nem figyeltem oda a vételnél, és véletlenül elsődleges járműnek neveztem ki a Kuruma helyett. ;] Na, most a gondom az, hogy a Kuruma meg szőrén-szálán eltűnt, mert a Mechanikot hiába hívom, nincs a listában, hogy lekérjem, az összes vásárolt ingatlanjaimat, garázsokat, irodát, bunkert, stb. végigjártam, de sehol sincs.
Hogy a rákba tudnám visszaszerezni, mert ötletem sincs, meg szeretném utána majd újra elsődleges járgánynak visszarakni.
Köszi a segítséget.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#74048) Anulu79 válasza HussarF (#73974) üzenetére


Anulu79
addikt

Jobb irányítani mint a Buzzardot?

(#74049) rasotamas válasza pendre54 (#74047) üzenetére


rasotamas
veterán

Mors mutualst hívtad, nem semmisült meg? Nincs rendörségi depóban ha üldözés közben halsz meg akkor elveszik.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#74050) pendre54 válasza rasotamas (#74049) üzenetére


pendre54
addikt

Hívtam a biztosítót is, de semmi, és nem semmisült meg, mivel a vicc az, hogy magát az Oppressor vásárlást is a Kuruma mellett végeztem, és utána azzal a lendülettel el is tűnt. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.