Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47651) Hauptmann válasza HussarF (#47650) üzenetére


Hauptmann
addikt

Akkor ezek szerint a bulletproof nem ad több védelmet, mint a sima bukó?

(#47652) HussarF válasza Hauptmann (#47651) üzenetére

Aha. Ugyanolyanok. Innentől kezdve kozmetikai értéke van csak, hogy ki milyet használ.

(#47653) Plata válasza HussarF (#47652) üzenetére


Plata
félisten

De Heist közben ad plusz védelmet tudtommal.
Bár azt is ki kéne próbálni.

(#47654) Segal válasza Plata (#47653) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem is ad heist kozbe durvabban birod a loveseket.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47655) HussarF

Heist közben nincs PvP. Ez az egész vizsgálat arról szólt, hogy PvP-ben hogy hasznosíthatóak a sisakok.

(#47656) #81556480 válasza HussarF (#47655) üzenetére


#81556480
törölt tag

no offens de ez elég régi sztori, hogy a sisak véd. vagy itt most az volt a teszt tárgya, hogy melyik véd jobban?

(#47657) HussarF válasza #81556480 (#47656) üzenetére

Elég régi, mégis itt ment a vita és senki nem tudta megmondta, hogy pontosan hogy is van ez. Külföldi fórumokról sem derült ki a dolog.
Igen, ez volt a kérdés, hogy melyik véd és ha több is jó, akkor van-e különbség. Mint kiderült, mindegyik véd és ugyanolyan mértékben. Viszont valószínűleg ez csak a Biker DLC óta van így.

[ Szerkesztve ]

(#47658) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Kedves társak!

PHHU Autó Szépségverseny!

Szavazás megindult!
10 versenyző + 1 laraxior :P
Aki nem indult de van kedved szavazzon :)

ILYEN FORMÁBAN

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47659) Laraxior válasza Kiskokó (#47658) üzenetére


Laraxior
titán

En csak a sample vagyok :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47660) Segal válasza Kiskokó (#47658) üzenetére


Segal
veterán

Remélem egyszer az egyik szépségversenyt én nyerem mert úgy lett meghirdetve a következő autót a győztes választhatja. Én utána az Insurgent Pick-Up-ot fogom választani következőnek :P :DDD ;)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47661) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Vasárnapi Elegy tali

Elindult az autós szépségverseny, akkor ma lehet egy Elegy tali este 21:00 - 22:00 között mondjuk 21:30 lőjünk be, de ettől eltérhet. Meglehetne nézni a neveztet vasakat és más autókat is . Persze akinek nincs jöhet bármivel amivel csak szeretne :).
Szokásos hely golfpálya parkoló nincs messze, és a városban van, idáig mindenki megtalálta. Rendőrt ne hozzatok és Mc-ből lépj ki nehogy akkor támadják be a gyáradat :). Gyertek !!

(#47662) Laraxior válasza hegyipapa (#47661) üzenetére


Laraxior
titán

Ott leszek :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47663) Segal válasza hegyipapa (#47661) üzenetére


Segal
veterán

Ingyenes kocsi az Elegy tehát nincs kifogás hogy valakinek nincs :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47664) Kiskokó válasza hegyipapa (#47661) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jó ötlet de sztem csak 22:00 körül tudok jönni ahogy eddig, remélem lesztek még :)
csaó

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47665) Anulu79 válasza Segal (#47663) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez melyik gép?

(#47666) Areturus válasza Anulu79 (#47665) üzenetére


Areturus
tag

[link] Ő az.

(#47667) Wiz Khalifa válasza hegyipapa (#47661) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Holnap 5 óráig lehet szavazni, azaz 17:00-ig!

Három versenyzőre lehet szavazni. Akit az első helyre állítanak be a szavazók az két pontot kap a másik kettő egyet-egyet.

Ha a szavazás lezárult (03.27. 17:00) akkor utána összeszámolom a pontokat és kiírom a topikba a nyertest. Ha holtverseny van akkor megjelölöm a tagokat és akkor egy napig új szavazás indul a holtversenyesek között. Akire a legtöbb szavazat kerül az nyert, akit a topikomban az összefoglalós részben beteszek a kocsi képével együtt és akkor a nyertes választja a következő verdát. :R

Smoke some weed nigga!

(#47668) Segal


Segal
veterán

Mivel ez a probléma nem akart megszünni és már az őrületbe kezdett kergetni az aminek kikapcsolódást kéne jelentenie ezért úgy döntöttem újrarakom a gta-t. (Már nap közbe is játszottam a gondolattal)
Viszont az ág is húz mert amikor be szerettem volna tenni a lemezt a meghajtóba akkor kiderült hogy nincs bekötve a meghajtó :DDD tehát megint szétszedtem a gépet, öröm az ürömbe hogy megtaláltam a hanggal kapcsolatos hibajelzés okát is (ugyanezen a kábelen ment volna az extra tápja) így bekötve elindult a meghajtó (eddig ugye nem is hiányozott).
Viszont így túl egyszerű lett volna az életem ezért a gép úgy döntött hogy ö nem akarja beolvasni az egyes lemezt így nekiestem laza 68gb letőltésének :C na jó inkább :O
A lényeg a lényeg így van esélyetek megnyerni az Elegy versenyt :DDD :))
Holnapra kiderül hogy az újratelepítés megoldja e ezt a folyamatos hibaüzit. (nagyon remélem)
Addig is jó találkozót nektek a parkolóba.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47669) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Lenne egy olyan gondom,hogy ha fel rakom a gta 5 re a magyarosítást akkor a gta 5 exe működése leállt hibát kapom,viszont ha le törlöm a magyarosítást akkor tökéletesen működik.Valaki használta már a magyarosítást és járt már így?Lehet azért van mert a szerverük most szünetel és a magyarosítás nem tudja befrissíteni magát?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#47670) Segal válasza Pityu. (#47669) üzenetére


Segal
veterán

Rendszergazdaként indítsd a magyarítást de szigorúan csak story módba mert online-ba bant kapsz érte!!!

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47671) Pityu. válasza Segal (#47670) üzenetére


Pityu.
nagyúr

alapból rendszergazdai módban indítja,és én nem onlinezek,engem csak a sztori mód érdekel.Viszont ahogy mondom,ha a magyarosítás fent van akkor indításnál a gta 5 exe hibával leáll,a mod aktivátor nélkül meg tökéletesen elindul a játék.Ugye úgy szokta fel rakom a mod aktivátort pár száz megát be frissít magának de most ugye a filerise oldlala meg halt lehet ezért nem tud indulni a játék mert nincs frissítés a magyarosításhoz.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#47672) Segal válasza Pityu. (#47671) üzenetére


Segal
veterán

Attól még mennie kéne. Egyszer minimum a magyarítás ikonjával kell indítanod ahol be vagy épp kikapcsolod ha nem játszol az online részével (szarvashiba) akkor egyszeri bekapcsolás után akár fixen mindig indíthatod a játék sajár indítóikonjával.
Egy problémaforrás jutott még az eszembe de arrol ,csak nagyon röviden mert nem szeretik itt 2 féle verzió is létezik a magyarításból a sima meg a virágbolti verzióhoz való. Ha esetleg pont a másik verziót szedted le az még bekavarhat szerintem.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47676) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Megmondaná kérem szépen valaki, hol találhatom meg a SnapMatic fénykémeimet, amit a telóval csinálok a játékban?

(#47677) Laraxior


Laraxior
titán

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47679) Geryson válasza Thoomaster (#47676) üzenetére


Geryson
addikt

Pont ezt akarom én is kérdezni. Állítólag a Szociális klubba tölti fel, de nekem ott egy rohadt képem sincs...

Pityu.: Jól teszed! Az onlány is téged... :)

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47680) hegyipapa válasza Plata (#47675) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nagyon jól sikerült az "Elegy" tali, most voltunk a legtöbben :) Szép volt. Lesz még autós tali időpont, az biztos hétvége lesz majd. Minden jól megy Cactus kirakja az aktuális hétre való időpontot a fórum elejére fentre a téma összefoglalóban.

Képek a vasárnapi taliról Wiz Khalifa (Syd2012) topic-ban.

[ Szerkesztve ]

(#47681) Geryson válasza hegyipapa (#47680) üzenetére


Geryson
addikt

Hát most már végre elolvasam, hogy miért volt ez Elegy-tali! :) Sejtettem, hogy a családi kombival nem annyira fogok ütni, de most egy olyat pimpeltem, hogy legközelebb minden kategóriában én fogom vinni a pálmát (és még a család is elfér benne)!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47682) Kelecar válasza Thoomaster (#47676) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ingame a pause menüben a gallery pontnál ki kell választani azokat a képeket amiket fel akarsz tölteni az sc-re aztán sc-n megtalálod őket.

(#47684) #81556480 válasza CactuS (#47674) üzenetére


#81556480
törölt tag

Amugy ez nem igaz, de nem warezolok! csak tudom hogy működik. :DDD

Geryson :

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#47686) Geryson válasza #81556480 (#47684) üzenetére


Geryson
addikt

Kelecar: Köszönöööööm!

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47687) #81556480 válasza Geryson (#47686) üzenetére


#81556480
törölt tag

Azért írtam neked hogy sokat nézted a Goldberg családot, mert abban a sorozatban mennek ilyennel. megláttam egyből ez ugrott be :C

Toltam be képeket én is amoda !!

(#47688) #81556480


#81556480
törölt tag

VIDEÓ a taliról, ( reggel lesz elérhető) :R

(#47691) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Én is csináltam a képekből egy montázst azt esti összejövetelről, ami itt nézhető meg.

Elvileg lesz egy kisebb videó, ahol egyenként vettem fel a kocsikat, de azon még dolgozom.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#47692) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Köszönöm a tegnapi segítséget a CEO-ban és a motorklubban is, végre lett egy kis lóvé :D
Valamint király volt a délutáni kis hülyéskedés az idegenekkel szemben :D

Mondjuk arról fogalmam sincs, hogy amikor kimentem ebédelni beültettem a karaktert a tv elé, hogy ne essek le a szerverről, amikor beléptem az ajtómon csak egy robbanást láttam a képernyőn és "Wasted" majd kirakott a pusztára, kb. 6 km-re a lakástól, azt nem tudom, hogy mikortól indult ez, de kb 2000$ volt nálam és abból 75$ maradt meg :D nem nagy összeg. Utána meg valaki szórakozott is, mert összesen egy sniperem volt, amit nagyon nem értettem, úgy hogy kiléptem a játékból és vissza, ezzel helyre is állt.
Ha bent vagyok a saját irodámba vagy lakásomba, akkor hogy kerülhettem ki onnan, ha én hozzá se nyúltam? :U

Nagyon jók lettek a képek és a videó is! :) legközelebb, ha lehet én is részt veszek :)

[ Szerkesztve ]

(#47693) HussarF válasza Pityu. (#47689) üzenetére

(#47692) Farkas23
Egy cheater volt a session-ben. Ezért kell vigyázni, ha magára hagyod a karaktert, oda kell azért figyelni. Televághatott volna pénzzel, stb. Azonnal lépni kell onnan.
Pont így jártunk hétvégén. KovacsK, hacseki meg asszem Dezihun-nal adtuk el a hamis pénzemet, hacseki fent volt Hydrával, 3-an meg vittük a szemeteskocsival az árut, amikor egyszer csak berakott mindenkit a reptéren egy hangárba, aztán felrobbantott. A respawn meg Fort Zancudo-nál volt. A többiek leléptek egyből (jól tették), de én éreztem, hogy meg kell mentenem az árut, ezért maradtam. Szerencsére ez után már nem csinált semmit (legalábbis velem), de elvette az összes fegyverem. Így egyenként még sikerült kiszórnom az összes árut, de ha megtámadtak volna, akkor nem tudtam volna védekezni. Izgalmas volt, bár nem így terveztem :D

[ Módosította: CoolMan ]

(#47694) Farkas23 válasza HussarF (#47693) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Értem, köszi, akkor legközelebb jobban figyelek, hogy ne hagyjam bent a karaktert.
Azért szép, hogy megmentetted az árút, így nem buktál egy csomót. Csak tudnám, hogy ez mire jó, hogy a másikkal kicsesznek, mi az élvezet benne...
Nekem 4 autómat bombázta le egy görény, vadászgéppel, pont export volt... így röpke 320. ezer ment a levesbe... örültem, mert semmi lóvém nem volt :D

(#47695) HussarF válasza Farkas23 (#47694) üzenetére

Az megint egy más tészta. Én direkt elindítottam egy vegyes publikban, mert olyan PvP-s emberekkel voltam együtt, akikkel tudom, hogy lehet akciózni, megvédik az árut. Ha meg megsemmisítik, akkor én voltam az, aki vállalta a kockázatot.
Viszont, amikor cheater van bent, azzal nem tudsz mit kezdeni, ott nem fair-ek a feltételek.

(#47696) Farkas23 válasza HussarF (#47695) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Kicsit összefüggőben írtam, nem konkréten gondoltam, hogy nálam cheater volt, bár nem tudom, hogy az volt e vagy nem, mert ahogy kiszedett minket már lépett is le :D
Azzal nincsen gond, ha vegyes sessionba indítasz egyet, mert ezt mindenki maga dönti el, hogy bevállalja vagy nem.
Cheaterekkel szemben semmit se lehet tenni...max gyorsan kilépni abból a seissonből, ahogy te is írtad.

(#47697) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Visszatöröltem a beszélgetést, addig, amíg normális mederben folyt, hogy ne durvuljunk. Ne kezdjük újra, köszönöm.

Pityu.: Amennyiben tudsz degradálás, személyeskedés és trágár beszéd nélkül kommunikálni - az alapelvek szerint -, úgy a társaság szívesen segít, ahogy mindenki másnak. Már amennyiben hajlandó vagy egyértelmű válaszokat adni a feltett kérdésekre, amik a problémád megoldásával kapcsolatosak, mert a rébuszokkal nem tudunk mit kezdeni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47698) #81556480


#81556480
törölt tag

(#47699) Farkas23 válasza #81556480 (#47698) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Jók lettek!

Látom 3. részben szinte csak a földön voltál, legközelebb óvatosabban az alkohollal :D :D

(#47700) Plata válasza #81556480 (#47698) üzenetére


Plata
félisten

Látom jól el voltatok.
Kár hogy nem értem rá este,de nekem el cseszett vasárnapom volt és fel sem tudtam menni.
Vagy inkább az lenne a pontos ha azt mondanám elcseszett hétvégém volt.
De azt hittem talira mindenki elegy-el ment.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.