Hirdetés

2019. augusztus 26., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-11 14:40:23

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#20001) headhunter86 válasza schawo (#19994) üzenetére

headhunter86
(aktív tag)

Bazzz, menjél szimulátorozni! Ki az isten akar kormánnyal GTA-zni?!?! Na ne röhögtess már.
Töréssel mégis mi a bajod? Rendesen gyűrődik az autó, leszakadnak az alkatrészek, kerék beáll, stb.
Itt van több mint 100 óra szórakozást kínáló játék, de ti jöttök a hülyeségekkel ide sírni.
Komolyan egyeseknek kár játékot csinálni. Megérteném a sírást, ha egy DLC-től duzzadó, optimalizálatlan, 0 hangulatú játék topikjában lennénk, de itt közelről sincs erről szó.

(#20000) gabi182: Nálam egérgörgő. De nem tudom, hogy ez alap-e vagy már átállítottam. De nem tart semmeddig bemenni a Controlsba és a driving-nál megnézni. LOL.

[ Szerkesztve ]

ASUS MAXIMUS VII Ranger (Z97) | i5-4670K | HyperX 2x4Gb 1600Mhz | GTX970 4GB OC | Windows 10 Pro | Mobil: Honor 8 | PlayStation 4 Pro + VR

(#20002) dunc válasza schawo (#19997) üzenetére

dunc
(nagyúr)

Sajnos egyre kevesebb, most One van, de én igazából a pc t szeretem, de az utolsó gépembe egy non x 290 volt, hozzá tartozó egyéb hardverekkel és nem volt tökéletes a játékélmény!

De akkor is összedobok egy pc t! GTX 960 és felette kell gondolkoznom ezt látom! :DDD

(#20003) castiels válasza schawo (#19997) üzenetére

castiels
(őstag)

Milyen játékok vannak még?

(#20004) LaciCRM válasza schawo (#19994) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Erre csak annyit hogy a GTA3 hozta meg az áttörést ami előbb volt konzolra, majd PC-re. De neked megint kelteni kell a flame-t, amit már írt a topickgazda, hogy lehetne mellőzni a konzol-pc vitát. Én csak leírtam hogy ott már ki volt használva a kontroller teljesen. a megy/nem megy gomb nyomogatásra meg hogy a bánatba lehetne jobb irányítást írni, mint a karokra , és analóg stickekre amik lehetővé tesznek folyamatosságot a gyorsításban, iráníváltoztatásban? ezeket lehet használni PC-hez is, így el lehet érni jobb kezelhetőséget. Vagy miben nyilvánul meg a nem normális irányítás ? :F talán a GTA 1 az még jobb volt mert nem jelent meg konzolra, így nem volt lebutítva a picsába ? :DDD

(#20001) headhunter86 Ezt hívják pcmasterrace nek? nemtudom, de tipikus példája annak, hogy semmi se jó egyeseknek.

[ Szerkesztve ]

A madár az ász.

(#20005) Runo válasza schawo (#19997) üzenetére

Runo
(addikt)

Nekem ez volt az első, de nem bántam meg...

(#20006) TESCO-Zsömle válasza Runo (#19987) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Dinka Jester. A versenyeket nyomom ilyennel, mert nagy sebességnél is jól irányítható.

Én is találtam ilyet, csak más színben.

[ Szerkesztve ]

(#20007) Hunner válasza spanglee001 (#19981) üzenetére

Hunner
(senior tag)

Ehhez képest egy orosz modder, már meg is nyitotta a file-okat egy kissé módosított GTAIV editorral.
Lesznek modok, a rockstar tökmindegy mit mond.

(#20004) LaciCRM: Nem ezt nem pcmasterrace-nek hívják... Ezt egy szimulátoros pc gamer sirámainak hívják, a pcmasterrace kimerül abban, hogy örülünk neki, hogy támogatja a játék a 4K felbontást, és hogy remekül optimalizált portot kaptunk, ami a legjobb GTAV verzió mind közül. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8 - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#20008) Erdei88

Erdei88
(veterán)

Az alap autóm, le tudom valahogy cserélni?

[ Szerkesztve ]

(#20009) headhunter86

headhunter86
(aktív tag)

Amúgy is a GTA árkád játék. Egyes eléggé el vannak tévedve mikor nekiállnak vele játszani, úgy tűnik.

ASUS MAXIMUS VII Ranger (Z97) | i5-4670K | HyperX 2x4Gb 1600Mhz | GTX970 4GB OC | Windows 10 Pro | Mobil: Honor 8 | PlayStation 4 Pro + VR

(#20010) nubreed válasza Hunner (#20007) üzenetére

nubreed
(addikt)

Meztelen nős modrol tudtok már a sztriptízbárba? :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#20011) LaciCRM válasza Hunner (#20007) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Gondolom online nem lesz, bannolva lesznek a módosítottal belépők. ez én is támogatom. Storyban meg mindenki azt csinál amit akar. azok a modok jók szoktak lenni :K

A madár az ász.

(#20012) Hunner válasza LaciCRM (#20011) üzenetére

Hunner
(senior tag)

Online-ra ugyebár..a Rockstar adott a játékosoknak homokozót, lefektette a világot és szabályait. (mellesleg elég jól teszem hozzá) Ehhez ne is nyúljon hozzá az egyszeri pistike otthon. Aki online akar játszani, az élvezze azt a szolgáltatást amit kap, ha nem tetszik neki, akkor meg menjen más felé. Egy MMO-t se hackelsz szét, mert nem tetszik a világ..

Offline, meg gondolom jönni fog minden mod. Nem akarok hüléyeséget mondani, de annak idején a IV-et több hónap alatt "törték meg" és tették moddolhatóvá, itt meg, megjelenés után két nappal már a csávó mutogatta a megnyitott módosítható xml-eket. Lesz még itt superhero mod :DDD

Samsung Galaxy S8 - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#20013) LaciCRM válasza Hunner (#20012) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

nem emlékszem a 4 megjelenésére, (mármint a moddolásra) de ott teljesen el lehetetlenítette az online-t a moddolás. Storyban nagyon zsir dolgok vannak, de tényleg onlinban elég lesz a sok csítert majd megfékezni :D

A madár az ász.

(#20014) castiels válasza Hunner (#20012) üzenetére

castiels
(őstag)

Kezdhetnék az automata célzással xbox controlerrel.

(#20015) kigyi_23 válasza Hunner (#20012) üzenetére

kigyi_23
(őstag)

El szabadul itt még a banhammer..... Én kivárnék a modokkal és azok felpakolászásával. Egyenlőre amúgy is el vagyunk látva elég cuccal. Aki meg 20 órát beletol naponta annak úgy sincs élete neki mindegy :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#20016) csabi0805

csabi0805
(aktív tag)

Sziasztok!
Na megrendeltem én is a játékot.
Igazából nem tagadom úgy voltam vele,hogy várok és megnézem hogy hogy sikerült,illetve ugye ott volt még a letöltés mint másik opció.
De úgy vagyok vele,hogy megérdemlik hogy az ember megvegye ezt a játékot,mert itt nem az az érzés fog meg,hogy ezért most agyak ki ennyi pénzt vagy nem.
Szerintem ha minden játékot így csinálnának meg optimalizálás és tartalom tekintetében akkor sokkal szivesebben vennének az emberek játékokat a letöltés helyett.
De ez az én vélemyénem.
Majd még biztos jövök a topicba kérdésekkel.

(#20017) gainwardgs

gainwardgs
(addikt)

Steamen mért nincs kint a patch??? :F :F :F

(#20018) Jani18 válasza gabi182 (#20000) üzenetére

Jani18
(aktív tag)

Tab-al lehet váltani a fegyvereket.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/ https://www.twitch.tv/mazodox

(#20019) nubreed válasza gainwardgs (#20017) üzenetére

nubreed
(addikt)

Melyik?

(#20020) TESCO-Zsömle válasza Runo (#19987) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Itt a párja:

Nagyítás

(#20021) Gyula84 válasza LaciCRM (#20004) üzenetére

Gyula84
(veterán)

egyik feladatot 4. vagy 5. re sikerült megcsinálnom még megtaláltam a megoldást, hogy ne nyomjak jobb egér gombot és akkor nem fagy ki, azért ennyi csuszás után ilyen nem kéne hogy legyen :U

(#20017) gainwardgs
milyen patch?

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#20022) nubreed válasza TESCO-Zsömle (#20020) üzenetére

nubreed
(addikt)

Tegnap én ezt a kocsit pont megláttam és meg is szereztem Micheallal éppen. :)

(#20023) kisterror

kisterror
(csendes tag)

Sziasztok, kérhetnék invet prohardver-es crewba? social clubbos nevem: corrupted5oul
előre is köszi :)

(#20024) gabi182 válasza Jani18 (#20018) üzenetére

gabi182
(tag)

köszönöm, az megvan, de autóban csak a pisztolyt engedi.

Mutatom az imázsom a plázson...

(#20025) gainwardgs válasza nubreed (#20019) üzenetére

gainwardgs
(addikt)

1.01

(#20026) fsb_essex válasza LaciCRM (#19986) üzenetére

fsb_essex
(tag)

Én is úgy látom, hogy a GTA5 esetén a fejlesztők bizonyos igények, egyszerűsítések felé fordultak.
Azzal a korábbi véleménnyel is egyetértek (nem tudom ki írta) hogy a GTA4 remastered verziójának tűnik.
Az én szomorúságom, hogy az onlájból kiölték a kreativítást, a free mód nagyszerűségét és kaptunk néhány ésszerűtlen korlátozást is. Pl. Bárban nem lehet verekedni, ugrálnii. Miért?
.
Mindezek ellenére nem bánom, hogy megvettem, nagyszerű játék, vizuális élmény, kis grafikai fejlődéssel az előzőhöz képest, viszont egy sokkal nagyobb bejárható világgal, amely elég részletesen kidolgozott, bár az npc-k elég sablonosak lettek.
Pár nap után ráéreztem a város hangulatára. GTA4-nél ez a filling egyből meg volt. Ott soha egyetlen küldit sem csináltam meg, itt rá vagyok kényszerítve, ezáltal csökkent a GTA-s szabadságérzetem.

(#19994) schawo : Sok igazság van abban amit írsz, de szerintem ez nem a konzolosok hibája, hanem a profitorientáltság direkt megnyilvánulása. Sok sikeres játékban láthatjuk ezt a folyamatot.

[ Szerkesztve ]

(#20027) McW1

McW1
(tag)

Hogyan kell a fegyvereken a tactical flashlight-ot bekapcsolni? Célzás és alap "E" nekem nem működik.

Lehet elállítottam a controls-ban, mivel kb. teljesen átvariáltam a default billentyű kiosztást, de így már nem tudom melyik funkcióhoz volt társítva eredetileg (beállításokban nem listázza külön). Visszaállítani meg nem akarom emiatt, hogy újra kelljen konfigolni a kb. 200 gombot. Megnézné valaki, hogy default-on melyik gomb, melyik control csoport, melyik opció stb.?

Ugyanez a problémám a kabriók tetőbecsukásával.

Köszönöm.

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#20028) titi1990 válasza gabi182 (#20024) üzenetére

titi1990
(tag)

Jármű vezetése közben tudtommal csak ,,egy kezes" fegyverrel tudsz lőni, mondjuk így életszerű is. :)

(#20029) Jani18 válasza gabi182 (#20024) üzenetére

Jani18
(aktív tag)

Ha nincs SMG-d akkor csak a pisztoly-t igen.Vegyél egy Uzi-t.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/ https://www.twitch.tv/mazodox

(#20030) kelekyle válasza McW1 (#20027) üzenetére

kelekyle
(őstag)

a kabrio az a headlight gomb hosszan.
A flaslight meg az interakció gomb.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#20031) gabi182 válasza titi1990 (#20028) üzenetére

gabi182
(tag)

Basszus erre nem gondoltam, köszönöm!
(#20029) Jani18: Neked is köszi!

Mutatom az imázsom a plázson...

(#20032) titi1990 válasza McW1 (#20027) üzenetére

titi1990
(tag)

megelőztek a válasszal.

[ Szerkesztve ]

(#20033) velizare válasza gainwardgs (#20025) üzenetére

velizare
(veterán)

:F

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#20034) gainwardgs válasza velizare (#20033) üzenetére

gainwardgs
(addikt)

(#20035) McW1 válasza kelekyle (#20030) üzenetére

McW1
(tag)

Köszi a választ! :)

titi1990 Neked is! :)

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#20036) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Tudna valaki segíteni nekem az AMD-s RaptR programmal kapcsolatban? Eddig nem használtam, és most mindig kiteszi a (bal felső sarokba) játék közben, hogy Replay felvételéhez nyomjam meg a "x-y gombot".
Próbáltam kikapcsolni minden overlay-t, in-game cuccot de nem tűnt el? Melyik opcióval lehet deaktiválni? Mert én inkább bezárom az egész programot a francba :) csak van mikor elfelejtem a játék indítása előtt bezárni és akko alt+tab..... macera.
Válasz jöhet privátba is mert manapság elég követhetetlen a topik :)

Homo Ludens

(#20037) nubreed válasza gainwardgs (#20025) üzenetére

nubreed
(addikt)

Nekem ugyan nem a steames változat van, de azt úgy is a Social Club szedi le, nem?

(#20038) fsb_essex válasza nubreed (#20010) üzenetére

fsb_essex
(tag)

Meztelen nős mod?
Elég álszent volt az a Rockstáros nyilatkozat, hogy a női karakter miért nem lehet fedetlen keblű.
Bemész a bárba, ott van mellbimbó, virtuális simogatással együtt.
.
Mondjuk én nehezen, értem hogy 15-25 éves fiatalemberek miért női karakterrel játszanak.
Mi abban a jó? Ennyi eltévedt, gyenge nemi indentitású ember tuti nincs.

(#20039) LaciCRM válasza fsb_essex (#20026) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Azt hogy érted hogy az onlineból kiölték a kreativitást? szerintem pont hogy nagy hangsúlyt fektettek a kidolgozottságra. A sokak által hiányolt san andreasos karakter testre szabhatóság más formában de sokkal kidolgozottabban jelen van. ruha, ház, kocsi, meg egy csomó minden.

A báros dolog igaz, másik nagy hiányosság, vagyis nem értem (lehet a realitás miatt vették ki) a régi gta-k nagy jellemzője, hogy a pay'n'spray-ben lefújhattad a kocsit és elszállt a körözés. most meg körözés alatt be sem állhatsz.

A grafikai fejlődéshez még annyit hogy úgy látom sokakban megfakultak, azaz az idővel megszépültek a GTA IV-es élmények. Most indítsátok el és azonos beállításokkal játszatok egymás után a két játékkal. Véleményem szerint a látóhatár drasztikusan növekedett és sokkal színesebb lett a játék. De elismerem hogy a grafika sokak szerint így is gyenge (számomra megfelelő).

A madár az ász.

(#20040) kigyi_23 válasza nubreed (#20037) üzenetére

kigyi_23
(őstag)

Steam-en a letöltéseket is a steam végzi (ezért volt nagyon jó amikor megjelent a játék nekünk csak fél perc volt a letöltés a legutóbbi javításnál is :) Viszont a problémát nem értem ezt már kiadták pénteken akkor le is szedte mindenkinek a steam is csak ugye mivel marha gyors volt így fel sem tűnt :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#20041) nagynorbiman válasza gabi182 (#20000) üzenetére

nagynorbiman
(tag)

Azt hiszem TAB-al.

(#20042) CarajoEsp

CarajoEsp
(senior tag)

Van közületek olyan, aki High Texture-t használ 2 GB Vram kártyán? Használható, vagy tegyem inkább Normálra, mert egy idő után droppolni fog, mikor kifogy a VRAm-ból?

Köszönöm.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#20043) kelekyle válasza LaciCRM (#20039) üzenetére

kelekyle
(őstag)

cserébe a körözést sokkal intelligensebb módon letudod rázni ;)
Carajo: simán mehet hígon.... normálon gusztustalan és a 2gb még a verihigot is nyomja :)

[ Szerkesztve ]

(#20044) priti

priti
(addikt)

Valaki mondja már meg, ne haljak már meg hülyén, hogy a karakterek közötti váltás PC-n hogy megy egészen pontosan? Mikor nem csinálja és mikor csinálja, mert néha hiába nyomom az alt billt... Csak bal lent jelenik meg a lehetőség felvétel indítására, de jobb lent nem jelenik meg a karakterváltás...

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#20045) kelekyle válasza priti (#20044) üzenetére

kelekyle
(őstag)

néha nem elérhető :)
amúgy altot nyomod hosszan és egérrel az adott karakter irányába húzod az egeret

(#20046) Hubba12 válasza DjDanee87 (#19909) üzenetére

Hubba12
(senior tag)

Minden meg oldódott! Köszönöm szépen! Ez a játék egy kicseszet csoda!!! Ha a Witcher 3 nem út nagyobbat (ami szerintem biztos) akkor ez az év legjobbja :D :R

|ROG SWIFT PG348Q||ASUS ROG STRIX X570-E|Zotac RTX 2080TI|Samsung 960 EVO 512GB M.2|Trident Z RGB 32GB 3200MHz|EVGA SN 850 G2 850W Gold|CM Cosmos C700M|Samsung 850 EVO 250GB-860 EVO 1TB|

(#20047) Freddycom válasza priti (#20044) üzenetére

Freddycom
(őstag)

Lenyomva kell tartani és egérrel kiválasztani.

(#20048) priti válasza kelekyle (#20045) üzenetére

priti
(addikt)

és mitől függ, hogy mikor elérhető?

(#20047) Freddycom

Ezt írja. Ennyire töröm angoltot. Csak többnyire hiába nyomom nem jelenik meg és nem tudom miért nem.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#20049) Hauptmann válasza headhunter86 (#20001) üzenetére

Hauptmann
(addikt)

Itt nem a szimulátorozásról van szó, hanem arról, hogy ami jó volt a IV-ben, miért butították vissza az V-ben.

Van pár törésmodell (és fizika) összehasonlító videó a yt-n, ég és föld a különbség a IV javára.

(#20050) Hunner válasza fsb_essex (#20038) üzenetére

Hunner
(senior tag)

Megszólítva érzem magamat, (bár már nem esem az általad említett 15-25be, de nem rég még ott voltam...) hiszen -bár oldalborda ráhatásával (meg akarta tervezni a karaktert)- de nekem is női karakterem van online-ban, emellett pedig boldog tulajdonosa vagyok két blood elf female karakternek is wowban ami mellé van pár undead male is de ez most lényegtelen.

Saját tapasztalatom alapján, kellemesebb a női karaktert nézni, és nem a szexuális vonzódás miatt, hanem mert egyszerűen kecsesebb, könnyedebb, esztétikusabb, jobban passzolnak hozzá bizonyos modellek(itemek).
Két ismerős sommás véleménye: "Nehogymár egy férfi seggét nézzem hat éven át" "Azért van női karakterem, mert kisebb helyet foglal a képen, kisebb a modellje így jobban átlátom a dolgokat"
Utóbbi vélemény egy healertől származik, még a wow hőskorából, amikor elég sok minden volt a képernyőn (addonok miatt).
Plusz ami nekem most pozitívum, hogy 23óra (és még ki tudja mennyi) sztori mód után, ahol nézhetek egy feketét, egy középkorú amerikait és egy meth addiktot, jó a változás. :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.