Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46651) misiizsai válasza cyberkind (#46612) üzenetére


misiizsai
tag

GTX 970-hez milyen grafikai beállitásokat javasolsz? :)

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#46652) cyberkind válasza misiizsai (#46651) üzenetére


cyberkind
félisten

Kezdésnek belinkelem ezt a videót, én eszerint állítottam be a játékot, elég jól bemutatja melyik beállításon milyen fokozaton mit ad.

De leírom, hogy nálam miként volt belőve a játék akkor.

Fxxa: Off
Msaa: 4x és most a 980TI-n is
Txaa: off
Vsync szintén off mert ebben a játékban valamiért rossz.
Population Density meg a maradék 2 csík teljesen fullra tolva.
Texture Quality: Very High
Texture Shader: ha jól emlékszem ez csak High-on volt
Shadow Quality: Very High
Reflection Quality: Very High
Reflection Msaa: 8x
Water Quality: High
Particles Quality: High
Grass Quality: High, ez viszi a legtöbb fps-t.
Soft Shadows: Sharp
Post FX: High a motion blur pedig lehúzva, én kikapcsolok minden ilyen számomra hülyeséget, a depth of field is ilyen.
Anisotropic Filtering: 16x, ez szinte semmit se eszik de láthatóan szebb lesz a játék.
Ambient Occlusion: Off-on volt, nem sokat számít látványban de én úgy vettem észre, hogy fps-ben tud számítani.
Tesselation: Normal-tól kezdve majdnem oly mindegy, alig látni de szerintem ez nem eszi nagyon a gépet.

Advanced Graphics:
Long Shadows: On
High Resolution Shadows: Off
High Detail Streaming...: On

A csíkokat nem állítottam akkor se és most se mert valamiért nálam bebugol a játék és a vga nem megy a játékban, ezeket magadnak kell majd kitapasztalni ha úgy van.

Elvileg így volt a 970-en és 8GB rammal a játék, de nem esküszöm meg erre, elég rég volt, viszont a linkelt videó hasznos mert látod mi mennyit ad. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#46653) Dr. Akula válasza cyberkind (#46652) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Itt is van egy gfx guide, egyenesen az Nvidiától, mintaképekkel rendesen megtámogatva + teljesítménycsökkenés grafikon egyes bellításokhoz. Én ez alapján hagytam ki a felesleges, nem látszódó, csak erőforráspazarló kapcsolókat, mint pl. a long shadows.

[ Szerkesztve ]

(#46654) cyberkind válasza Dr. Akula (#46653) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam a Long Shadows semmit se vesz le de cserébe este még szebb a játék.

Paranormal Cocktivity

(#46655) HussarF válasza Segal (#46645) üzenetére

Nekem egyik sincs meg és nem érzem a hátrányát. Mondjuk NPC-k ellen hasznos lehet a kuruma, de player-ek ellen nem igazán.
Tegnap baromi jó pvp-k voltak. Egy 3 tagú MC torched-od indított és beálltam védeni egy random gyerekkel. Szétszedtük azokat a szerencsétleneket. A végét már nagyon nehezen csinálták meg, sticky-ket dobáltak fentről és sikerült nekik, de kb 3x-os arányban öltük őket :D
Utána egy következő session-ben egy páros egy insurgent pick-uppal járta a várost és mindenkit megöltek, akit láttak a térképen. Csak aztán rossz emberbe kötöttek bele :D A turretes gyerek nem volt egy nagy ász. Ahogy rámjöttek, minigunnal szétszedtem őket. Utána még kempelgettem egy darabig őket, de nem adták fel. Még vagy 2x visszaszálltak az insurgentbe és rámjöttek, de mindkétszer ugyanúgy leminigunoztam őket. :D
A tegnapi nap eredményeként már kis híján megvan az 1.5 K/D

[ Szerkesztve ]

(#46656) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Beruháztam a game-ra, nézegettem tutorialokat stb de nem jöttem rá, hogy first time mivel szerzek pénz pl autóra , házra, stb? :F :Y

(#46657) #81556480 válasza jenei1994 (#46650) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mi a kérdés? :F Storyból a menün vagy a karakterválasztón keresztül lépj be onlineba

(#46658) HussarF válasza bucihost (#46656) üzenetére

Job-ok, adversary mode-ok, mások bevesznek az MC-be vagy a CEO-jukba. Ilyesmik.

(#46659) Triathlete válasza HussarF (#46655) üzenetére


Triathlete
senior tag

Tegnap este mi belebotlottunk két erős ellenfélbe. Egyiknek .ALLAH. volt a neve. Öt feletti K/D rate mindkettőnél.
Vagy profik voltak vagy csíterek, sokan mentünk rájuk egy ideig nem is tudtuk megölni őket. Engem takarásból kiszedtek (ő alul a csatornában állt én a híd közepés és simán kivett, ill mások teleportot is említettek), és csak a nyolcadik kill után tudtam először kinyírni őt. Voltunk rájuk vagy 7-8-an de túl sok sikerünk nem volt. Insu'-val egyik kollega tudta őket ölni azt annyi, de nem túl sokszor. Érdekes volt.

Insu' pickupra én is beruházok ma.

@Bucihost: Ha én most kezdeném, akkor csatlakoznék ide a PHHU-ba jönnék segíteni MC-ben eladni amikor csak lehetséges, amúgy meg autóversenyek vagy deathmatch-ek, hogy legyen skill és ha elérhetőek a heistek akkor azokat farmolni. Keveset lenni publicban kivéve ha békés és ismerősök vannak.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#46660) pokers


pokers
senior tag

Nálam az alábbiak lettek 25%-kal olcsóbbak:
- ETR1
- RE-7B
- Omnis
- Tropos Rally
- Trophy Truck
- Desert Raid
- Export/Import garázsok

Dupla GTA$ és dupla RP a Stunt-os versenyekre.

(#46661) HussarF válasza Triathlete (#46659) üzenetére

Azonnal figyelni kell a jeleket. Egy 5 feletti K/D-nél azonnal megszólal a csengő, hogy itt baj van. Én jó PVP-seket sem nagyon láttam 2 felett. Én így látatlanban is azt mondanám, hogy csíterek. Minden mozzanatot figyelni kell és pl ha ugrást látsz a térképen vagy aimbot-szerűen szed ki folyton, akkor azonnal reportolni kell és otthagyni. Én még olyat még soha nem láttam, hogy 3-4x-es túlerőben elvernek valakit. (Jó, nyilván, ha 2 fullosra megy sok kis béna, felszerelés nélkül, de ahol az insurgent pickup is előkerül, feltételezem nem ez a helyzet)

[ Szerkesztve ]

(#46662) Segal válasza pokers (#46660) üzenetére


Segal
veterán

Nalam is:) Sajna semmi olyan ami kene:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46663) pokers válasza Triathlete (#46659) üzenetére


pokers
senior tag

Ezt írtam tegnap cseten, hogy nagyon gyenge a PHHU összetartása ilyen esetekbe.
Szvsz 2-3 insupikap és turreted limoval le lehetne szedni az ilyeneket. Vagy legalábbis megpróbálni.
Láttam, páran rámentek Allah-ra (TV-n néztem) de kevés sikerrel, pedig ő "csak" egy snipert és rpg-t használt.
De oszt az is lehet, hogy modmenüben csak annyit állított be, hogy 1shootkill, és senkinek fel nem tűnik a csalás, csak elmélkedik, hogy hogyan lehet ennyire profi :Y
Az ilyenekre nem száll rá a buzi cockstrar, de ha pénzzel ügyeskedsz, kibasz. Lásd tegnap este, mikor Segallal Kelének segítettünk eladni a ládáit, először csak egy wc követett minket, majd később mi is kaptunk wc-t, engem ketrecbe is zárt a csaló, de azért csak sikerült elpasszolni a ládákat.
Mi ez, ha nem a játékod "megzavarása"? Ami miatt lehetne reportolni, de itt se tudtuk ki a csaló :(

(#46664) Gawamatsu válasza Kelecar (#46620) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Valószínüleg előtte pont kilőttek lopás/szállítás közben és mentem a színes pöttyök után retorzióért.

Nem csak gondolok egyet és ölök, mint egyesek.

Hatás-ellenhatás, nem csodálkozni kell,hogy akkor ez mi, hanem gondolkodni.

A hétvégi magyar öl magyart aztán rá visszalövésre besértődés meg kritikán aluli volt.

[ Szerkesztve ]

(#46665) vtomi2 válasza Gawamatsu (#46664) üzenetére


vtomi2
őstag

Soha nem értettem ezt a magyar ne öljön magyart hozzáállást, miért ne? Akkor már oroszt se ölj, mert ő is erről a földtekéről van. Itt most nem a ph friendly sessionra gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#46666) HussarF válasza Gawamatsu (#46664) üzenetére

Akkor legközelebb vedd fel a szemüveged és nézd meg, hogy kin kell bosszút állni ;)

Mint utóbb kiderült volt ott sok nem PHHU-s magyar és 1-2-t le is géppuskáztunk, amíg ki nem derült, hogy magyarok. De téged pont nem, mert téged már láttalak régebben és tudtam, hogy magyar vagy.

Egy CEO láda eladásra mentünk rá, hogy szétlőjjük, de azok biztos, hogy nem magyarok voltak. Kíváncsi voltam, hogy mennyit ad nekünk, ha egy esetleg több százezres árut megsemmisítünk. Egy teherautó volt, szóval kis raktár lehetett vagy nem teljes készlet. Úgy voltam, hogy jól van, nem bukik milliókat, letesztelem a rovására. Ketten voltunk és végül tesóm lőtte szét a teherautót. Ő 2000-et kapott én semmit.
Néztem is, hogy ennyi? Hát a franc se fog b.szakodni többszázezres vagy milliós áruval azért, hogy esetleg kapjon 2k-t, ha épp övé az utolsó lövés...

(#46667) Gawamatsu válasza HussarF (#46666) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Tehát ceo ládát szét lehet lőni, had szívjon duplán szerencsétlen, de helit azt ne lőjjön le az ember.
Szép dolog a kettős mérce.

(#46668) HussarF válasza Gawamatsu (#46667) üzenetére

Te felfogod, hogy miről beszéltem?

Mi baszkuráltunk mindenkit, mert szoktunk ilyet, de magyarokat azért nem. Téged sem, mert téged meg már láttunk is PH session-ben. Erre te meg nekünk támadtál. Nekem mindegy én csak jófej akartam lenni, de szívesen lelőlek máskor is, ha egy sessionbe dob, ha neked így a jó :D

(#46669) Gawamatsu válasza HussarF (#46668) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Milyen szardobálást képes vagy te és a többiek rendezni, mert le lettetek lőve egy nem PH only sessionban.

(#46670) Ideg válasza Triathlete (#46659) üzenetére


Ideg
aktív tag

Na én ott az 5. halálom után úgy felb*sztam az agyam, hogy inkább ki is léptem a game-ből. :DDD Ha párszor kiszednek kisebb csetepatékban akkor szimplán betudom annak, hogy hát igen, gyenge vagyok pvp-ben, de ez a gyerek nagyon kamu volt. :W

(#46671) Plata válasza HussarF (#46666) üzenetére


Plata
félisten

Figyelj ha lelősz egy fullos CEO eladást akkor is kapsz 2500 dollárt,public sessionban kinyírtam passzívban egy egész bandát.Titant is fullos eladással,meg 3-4 kisérőjét akik helivel és repülővel próbálták védeni.Csak hülyék voltak és felettem próbáltak elmenni vele.
Nem szándékosan nyírtam ki őket,ők voltak a balfaszok hogy nem figyeltek hova repülnek be.
A hajó szarrá lőtte az egész bandát.

(#46673) Wiz Khalifa válasza Plata (#46671) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az nem hajó. Az Yacht. :)

Van azért méretbeli és luxusbeli különbségek is a kettő között. :U

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#46674) Triathlete válasza pokers (#46663) üzenetére


Triathlete
senior tag

Gondolat az első mondatodhoz, mert szerintem nem mellékes a téma. :/

Mivel tényleg nem lehet ráerőltetni senkire, hogy miként játsszon és alapjában véve barátságos közeg a PHHU és ha beesik egy idegen egy homogén sessionbe azonnal kickelik, vagy ha többen vannak akkor valaki csinál újat és oda csatlakozik mindenki elég ritkán vannak rákényszerítve legalább némi pvp-re,mert fontosabb a századik autót kifarmolni egy biztonságos környezetben. Ezzel nincs is semmi baj mert ha ezen játékosoknak ez a cél a játékban akkor csinálja, lelje benne örömét. Nincs arra vonatkozó szabály hogy ha egy klántárst megtámadnak akkor segítünk neki. Azonban vannak szerencsére jó páran akiknek ehhez szabályrendszer nem szükséges. Én mindig kaptam ilyen jellegű segítséget, még ha nem is kértem. Viszont az ellenkezőjét is tapasztalom sajnos, hogy azonnal leftel. De nem haragudhatok rá, nem tartozik semmivel szerinte és ezt tiszteletben kell tartanom. Úgyis kialakul pár karakterrel szorosabb szál akik szívesen kelnek egymás segítségére ha úgy adódik és dobják amit éppen csinálnak. Persze jó lenne ha minden PHHU-s így gondolná. Vannak jó pvp-sek ahogy láttam, lehet tőlük tanulni akár élesben.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#46675) Hauptmann válasza Segal (#46648) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez még akár poénos is lehet. :D

(#46676) Plata válasza Wiz Khalifa (#46673) üzenetére


Plata
félisten

Tök mindegy hogy yacht-nak nevezem vagy ladiknak esetleg lélekvesztőnek vagy tán hajónak,tudja miről van szó szerintem. :DDD

(#46674) Triathlete
Engem sosem érdekelt a pvp része a játéknak nem is fog,nem keresem a lövöldözést inkább elkerülöm.
Egyszerűbb új sessiont csinálni mint leállni pár hülyével lövöldözni.Ha már lelőtték a ládáidat akkor már úgyis tök mindegy nem?
Szívesen segítek bárkinek CEO vagy MC dolgokban,akár eladás akár supply.De a pvp kb annyira izgat mint az hogy a marson van-e wc. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46677) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

A magyar vagy nem magyar és ki kit hogyan lőtt le vagy fog lelőni témát ejtsük, ha kérhetem. Főleg ebben a hangnemben. Köszönöm.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46678) HussarF válasza Plata (#46671) üzenetére

Na ezt mondom... 2500 dollár. Anyagi alapon marhára nem éri meg, csak ha úgy gondolod, hogy most szemét akarsz lenni.
Ha megkapnád, mondjuk az áru értékének 10%-át... Máris lenne miért megtámadni.

[ Szerkesztve ]

(#46679) Dr. Akula válasza cyberkind (#46654) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Eszerint vesz le, persze nem 50%-ot. Az előtte-utána képek alapján meg sok változást nem látni. Én úgy voltam vele, hogy 4K-ban így is épphogy folyamatos a kép, pár ilyen effekt összeadódva már lehet hogy berántaná szaggatásba, úgyhogy inkább hanyagoltam. Persze lehet hogy elférne úgy egymagában, de van még pár kikapcsolt effekt. Ráadásul nem csak "most jó, most nem szaggat" élményt akarok, hanem hogy sehol ne szaggasson, akármilyen naplemente, sok kocsi, stb. van a képen. Ilyen épphogycsak helyzetben inkább a tutira mentem.

(#46680) Plata válasza HussarF (#46678) üzenetére


Plata
félisten

Hát tényleg semmi értelme.
Ha lövöldözöl a lőszer többe kerül mint a jutalom.
Mint amikor eventen el lövöldöztünk autókra vagy 40 ezer értékű lőszert oszt a jutalom 8k dolcsi volt.
Igaz jót baromkodtunk.

(#46681) bluuzia válasza Triathlete (#46659) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Én is ott voltam tegnap este. Még nyugiba léptem be, bár sok idegen volt. Nem akartam komolyabban belefolyni a játékba, pedig tele vannak a gyáraim + az autóim is megcsappantak, ezért passzívba váltottam, és az office garázsomban kezdtem tuningolni egy kocsit, amikor kitört a lövöldözés.
Olvastam, hogy valaki írta, menjünk rá allahra.
Gondoltam befejezem és segítek, amikor eltünt alólam a kocsim.
Na ekkor csináltam egy új sessiont. Miért erőlködjek olyan ellen, aki tisztességtelenül játszik? Semmi értelme.
Rövid időn belül többen is követtek, akik rájöttek, hogy csaló volt az illető.

Szerintem már kialakult egy olyan része a crewnak, ahol a jelenlévők rögtön az áldozat segítségére sietnek. De ha nincs értelme elhúznak onnan, mint pl. tegnap vagy pénteken (azt hiszem péntek volt: ott lerohantuk a támadót, aki teleportálással menekült - ott is hagytuk).

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#46682) HussarF válasza bluuzia (#46681) üzenetére

Ott is kell hagyni, ha cheater-ről van szó, de előtte nem szabad elfelejteni jelenteni. De cheater ellen úgy sem nyerhetsz. Jelented és otthagyod.

(#46683) Mr.Csizmás válasza Plata (#46680) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+a percdíj, amíg hajkurászod, bármelyik tdm, race, stb. főleg ha duplás simán hozza az 1-2k/perc átlagot töltési időket nem számolva. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46684) Triathlete válasza bluuzia (#46681) üzenetére


Triathlete
senior tag

Persze a tegnapi eset tök jogos. Én csak kíváncsi voltam és kellően makacs, hogy megbizonyosodjak róla tuti cheater. Azután meg vérszemet kaptam, hogy egyszer sikerült visszavágni. Nem volt tudomásom, hogy milyen cheat programok vannak. A tegnapi eset után ma délelőtt utánanéztem és leesett az állam mik vannak. Én eddig csak azt hittem van a "godmode", de nagyon nem. :(

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#46685) bluuzia válasza Triathlete (#46684) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Vannak nagyon durvák is. A youtubon lehet csemegézni. :D

Más:
összekéne hozni egy kis motorozást. Szerintem van 1-2 nagyon klassz útvonal.
Tőlem akár már ma este vagy holnap valamikor lehetne egy kirándulást szervezni. Mondjuk ma 22 előtt nem jutok gép elé, tehát nekem csak utána jó.
Kb. 1 órányi bandázás jó lenne. Persze hangulat és idő függvényében több is lehet. :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#46686) HussarF

Megnéztem most a PH crew vezérét, a commissionereket meg a lieutant-okat. Kb felének volt public a láthatósága. A legmagasabb szintű 38-as volt ,de volt, aki csak a lvl 5-öt érte el... LOL

(#46687) CactuS válasza HussarF (#46686) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

És ez pontosan mit is jelent?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46688) Triathlete válasza bluuzia (#46685) üzenetére


Triathlete
senior tag

Valamint beszéltük már, hogy többen hiányoljuk az autóstalálkozókat amik régebben voltak. Olyat is lehetne csinálni, vagy akár katonai konvojozás. Biztosan mutatós mikor kb. 15 jármű végigmegy a sugárúton vagy bemegyünk csoportosan a katonai bázisra..Én benne vagyok ilyenekben, YT-on sok jópofa dolog van...

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#46689) Plata válasza Triathlete (#46688) üzenetére


Plata
félisten

Én beszállok az autós találkozóba,mondjuk egy titánnal. :DDD

(#46690) Syklas válasza Plata (#46689) üzenetére


Syklas
tag

Srácok.. Mi a pontos menete ennek a Criminál Mastermindnek.. hogy meglegyen az a 10misi.. Ugyan az a 4 fő.. Hardon halál nélkül végig viszi.. én ennyit tudok.. más tényezők..? És ha valaki véletlen meghal..?

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#46691) tomazin válasza Triathlete (#46659) üzenetére


tomazin
veterán

Egyértelműen csalók voltak, toltam rájuk reportot, majd kicket és mikor láttam, hogy nem lesz elég kick (azaz bent maradnak) léptem ki.

Syklas: Ha valaki véletlen meghal, akkor lehet kezdeni az egészet az elejéről.

[ Szerkesztve ]

(#46692) bluuzia válasza Syklas (#46690) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Pontosan!
Ha bárki meghal, az egészet elölről kell kezdeni!
Ha nem halál miatt kell újrakezdeni egy küldetést, pl. megsemmisül egy jármű, akkor nem nullázódik a CM.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#46693) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

15 új hivatalos Stunt verseny :C :C :C

/s

(#46694) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Dupla lóvé és xp van rá szóval már megyek is kipróbálni őket. :D

Gunner for life

(#46695) #81556480 válasza HussarF (#46686) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az ég világon semmi jelentősége nincsen. Ők/mi csak felvesszük az embereket. vagy szerinted ez mit számít?Mi ezzel a gond?

Én gondolkozok rajta hogy kicsit hanyagolni fogom ezt a crew-t, mert nekem nem jön be ez az anti lövöldőzős sims szimulátor ' farmolás' style.

(#46696) Kiskokó válasza bluuzia (#46685) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én benne vagyok, énis általában 22 után vagyok, Pokeres-el vagy Asuska vagy Doktodevilel ranomra szoktunk is járni OffRoadozni néha esténként 1-2 órára.

Motort mondjunk hanyagoljuk mert JOY-al nem jó :D meg ott ha bukunk hegyen vagy valami az szivacs :D

KovacsK :
Ja régen sokkal több autós tali volt... általában Én szerveztem vagy Hegyiék esetleg. De már kevesebbet járok fel én is illetve mindenki nyomja az Autólopósdit szal 1-2 sikertelen kérdés után ráhagytam mindenkire hogy egy este nem fér bele egy kis szórakozás a meló helyett :D
De majd rendbeszedem a Crewt. Már csak a sok "újabb" tag miatt is jó lenne egy nagyobb összejövetel, megismerni egymást.... tudjátok "szabi ez nem társkereső" :D

Laci : Már sokszor mondtam énis Ph sessionbe hogy menjünk tolni egy szocos TDM-et vagy valami de senki nem jön sose. Adversarykból is van jó.. de énis ha öldökölni akarok MINT TEGNAP :D (szegény két kis 10-es szintű belém állt... mit kaptak :D) akkor átmegyek értelmes publicba
Bár alapból alig vagyok fent.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46697) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Akinek nem tetszik a crew annak további jó játékot máshol. Nincs harag :)

Más
A versenyek jól tejelnek pláne első helyen. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46698) ProgenXL válasza ProgenXL (#46697) üzenetére


ProgenXL
őstag

Még néhány verseny

Gunner for life

(#46699) Segal válasza Syklas (#46690) üzenetére


Segal
veterán

Mi pont nemrég vittük végig a cm-ot (pont épp bluuziával aki válaszolt) így elég frissek az emlékek. Tehát már a fleeca melót ami 2 emberes is 2x2 emberbe kell megcsinálnia a csapatnak és utána meg értrelemszerűen ugyanennek a 4 embernek végig az egész heistet végig hard fokozaton és nem halhat meg senki. Mint írták több küldetésbe is van lehetőség a létfontosságú jármű robbantására ha valaki közel áll a halálhoz, nagyon sok küldetésbe használható a kuruma, a golyoálló ruha meg a ts (vagy valami hasonló) ilyenkor alap meg legyetek rendesen felfegyverkezve+ armor+ snack. Kb ennyi a lényeg. Ja meg a kitartás mert elég valószínű hogy nem lesz meg elsőre. Nekünk is harmadszorra sikerült de sajnos ismerek olyat is aki már vagy 6x nekifutott... Olyan csapatot válassz akikbe látod a kitartást és az sem baj ha előtte játszottatok már többször együtt. Magyarul valamilyen szinten ismeritek egymást :)
Amúgy nem 10 millió lesz az mert adni fog pluszba 1 milliót még mert ugyanaz a csapat csinálta és pluszba még egy miliót mert a saját hesitjeidet is végigcsináltad tehát 12 lesz az :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46700) pokers válasza ProgenXL (#46698) üzenetére


pokers
senior tag

Asu, nagyon kilógsz azzal a 441-es szinteddel a sorból, nem hiába néztek tegnap csalónak :DDD :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.