Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46351) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

GTA Steamen is beesett 30 EUR alá (29,99).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46352) Mike


Mike
veterán

Mi a helyzet mostanság?

(#46353) Plata válasza Mike (#46352) üzenetére


Plata
félisten

Kevés a jövedelem,sok az adó,nőttek a rezsi költségek. :DDD

(#46354) Mr.Csizmás válasza Plata (#46353) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tényleg, 200-ról 300 lett a ceo rabszolga költsége :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46355) Plata


Plata
félisten

Ma valahogy nekem is sikerült privát sessiont gyártani,épp kocsit loptam amikor leftelt mindnki és kiírta hogy egyedül maradtam.Jó pár kocsit sikerült szépen ellopkodnom.Lassan meg is telik a raktár.

(#46356) Mr.Csizmás válasza Plata (#46355) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

npc-k nem gyászkodtak?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46357) zoli121 válasza Plata (#46355) üzenetére


zoli121
aktív tag

5 másodperc alatt tudok csinálni :D

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#46358) Plata válasza zoli121 (#46357) üzenetére


Plata
félisten

Jah,de nem szándékosan csináltam.
Mert Ph sessionban voltam eleve. :P

(#46359) zoli121 válasza Plata (#46358) üzenetére


zoli121
aktív tag

Ááá úgy más a leányzó fekvése :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#46360) Kelecar válasza Plata (#46355) üzenetére


Kelecar
aktív tag

32-nél azért álj meg :D

(#46361) Plata válasza Kelecar (#46360) üzenetére


Plata
félisten

Mért pont 32-nél?

(#46362) debcamp


debcamp
aktív tag

Huh.. megvettem.. uk.gamersgate-ről. Éppen csak.. még 14 perc van hátra :DDD

(#46363) CactuS válasza Plata (#46361) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

32 fajta van. Ha 32ből adogatsz el high endeket, akkor folyamatosan high end autókat ad be lopásra, hogy meglegyen minden fajta. 32 felett újra bármi jöhet.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46364) Plata


Plata
félisten

Értem,már 32 után vagyok.Valamelyik kocsiból van is 2.

(#46365) Segal válasza Plata (#46364) üzenetére


Segal
veterán

A legtutibb ha egyedul csinalod hogy kettot lopsz egyet eladsz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46366) Plata válasza Segal (#46365) üzenetére


Plata
félisten

Ha egyszerre 4-et adok el nem több lóvé?
Vagy az csak kollekciónál több pénz?

(#46367) Kelecar válasza Plata (#46366) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ajánlom figyelmedbe az összefoglalót.
Egyébként ha már 32 fölött vagy érdemes azokat eladni amiből több van, hogy csak a 32 különböző maradjon.

[ Szerkesztve ]

(#46368) HussarF válasza Mr.Csizmás (#46354) üzenetére

Nálam az mindig is annyi volt.

(#46355) Plata
Ha ilyen történik, amikor épp lopod a kocsit, akkor ki szokott gyulladni.

(#46369) Plata válasza HussarF (#46368) üzenetére


Plata
félisten

Nem lett semmi baja,csak egyedül maradtam.

Na majd ma adok el pár kocsit.

[ Szerkesztve ]

(#46370) Segal válasza Plata (#46366) üzenetére


Segal
veterán

Nyílván a legideálisabb egyszerre a 4 eladás de azt csak 3 segítővel tudod megcsinálni. Én arra írtam hogy ezt lehet egyedül is csinálni ha épp nincs fent senki mint pl nekem most reggel meló előtt.
Ilyenkor értelemszerűen marad bent minden körnél 1 pluszt azokat szokta este segítőkkel eladni mert akkor én is megyek segíteni nem tudom tartani a 2 lopás 1 eladás szintet. Nekem ez így bejött.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46371) HussarF válasza Kelecar (#46367) üzenetére

Én elkezdtem eladogatni most mid meg standard range kocsikat is. Van egy olyan tippem, hogy ebben az esetben a collection-ökből, amik tele vannak mid és std range-el, hamarabb fogom megkapni azokat az autókat.

[ Szerkesztve ]

(#46372) debcamp


debcamp
aktív tag

Szeretném megkérdezni tőletek, hogy mik azok a dolgok, amiket még érdemes 360-on beszereznem, megcsinálnom, mert XO/PC-n már nem elérhető? ( PL: hallottam olyat járművek esetében, hogy akinek már volt korábban, az megtudja venni most is, akinek nem az már bukta az adott járművet, mert kivették vagy vmi ilyesmi.. ha igaz egyáltalán) De nem csak járművekre gondolok.. jöhet minden tipp! :) :R

(#46373) HussarF válasza debcamp (#46372) üzenetére

Szerintem egy migrálást PC-re vagy next gen-re, azt kéne igazán megfontolnod és nem egy halott generációt nyüstölni :)

(#46374) debcamp válasza HussarF (#46373) üzenetére


debcamp
aktív tag

Pont a transzfer miatt kérdezem (ugye március 6. a végső dátum), hogy mielőtt átviszem (és úgy tudom onnan nincs oda-vissza ugrálás ha elfelejtettem valamit), mit kellene még beszereznem? :B

Egyébként azért itt érdeklődök, mert PC-re esett a választásom. Tegnap meg is vettem.. illetve ma hajnalban a játékot... de mielőtt beaktiválnám, szeretnék mindent jól összeszedni, lezárni stb 360-on, hogy atranszfer pillanatában rendben legyen az új "élet" kezdete :B

[ Szerkesztve ]

(#46375) HussarF válasza debcamp (#46374) üzenetére

Ja, értem. Nem tudok ilyenekről, hogy kivettek volna dolgokat.

(#46376) freeknight válasza debcamp (#46374) üzenetére


freeknight
őstag

Pl a pacific standardnál patchelték a kurumás menekülést, már nem tudsz bemenni a safehouse-ba, ilyeneket változtattak csak, kivenni úgy nagyon semmit nem vettek ki. Viszont pc-n sokkal több dolog van (prevgenre már régen megállt a patchelés). Úgyhogy csak migráld az xbox-os karakteredet pc-re és akár már ma is játszhatsz, semmi pluszt nem ad a régi verzió.

Esetleg még xboxon kereshetsz egy moddert és dobathatsz magadra pár milliárdot ;]

(#46377) debcamp válasza freeknight (#46376) üzenetére


debcamp
aktív tag

A kurumás pacific-el tisztában vagyok, ahogy a 360/ps3 elmaradottságával is.. nagyjából követem az eseményeket, frissítéseket, stb.. Egyébként is szerettem volna váltani a közeljövőben (akkor még úgy gondoltam XO-ra), de ezzel a transzfer lezárással most megoldották a dolgot.. menni kell :DDD

A profil egyébként nincs moddolva, se glitch-es ruhák/járművek stb.. tiszta.

[ Szerkesztve ]

(#46378) gyugyo79 válasza HussarF (#46371) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha össze szeded a 32 különbözőt, és abból eladod azt a típust amiből nem a kollekciós van akkor következő lopásnál pont azt a típust kapod 100% ra viszont a rendszám az random mindig.
Persze 32 alatt lehet több típussal is variálni így.

Azt kell tudni, hogy anyagilag csak a felső 3-mas és az alsó 2-es csak TOP kocsikból állót éri meg kirakni így.

Én akkor amikor a karácsonyi akció volt kiraktam az összeset, de akkor jobban megérte a sima és a mid cserélgetése.
Meg most is folyamatban van nálam ugyan ez a projekt de azért mert a bevétel oldal nem számít. Kirakom az összeset megint és utána pihentetem a kocsi bizniszt.

Még egy infó. Lehet segíteni másnak akár gyűjteni akár anyagiak miatt is, ha ő lop oda viszi a garázsodhoz és te "ellopod" átveszed tőle és beállsz. Viszont ha van már olyan rendszámú kocsi a garázsba akkor nem lehet átvenni. Ebből is látszik, hogy 2 ugyan olyan rendszámú kocsi sose lesz egy garázsba (és be se adja lopni azt ami már van).

[ Szerkesztve ]

(#46379) HussarF válasza gyugyo79 (#46378) üzenetére

Már miért ne érné meg akármelyik collectiont kigyűjteni? Bukok rajta, ha másikat szedek össze, vagy mi? :D

(#46380) ProgenXL válasza HussarF (#46379) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mindet megéri. Hogy most valamelyik többet vagy kevesebbet fizet az részletkérdés. De mindből van haszon.

Gunner for life

(#46381) Segal válasza HussarF (#46379) üzenetére


Segal
veterán

A tobbi nem top car kollekcio azert nem eri meg. Itt az a lenyeg hogy porosodjon az osszes mid es standerd a garazsba mert egy sima top is tobbet er mint egy kollekcios mid ellopni meg ugyanannyi ido.
Tehat ha pusztan anyagi szempontokat nezunk akkor nem adsz el midet es standardet igy osszegyujteni a kollekciot beloluk is keptelenseg. A gyugyo altal emlitett 2 kollekcio az ami top (z-type es roosevelt) (x80, osiris es t20) az ami tobbet fizet mint a nem kollekcios top car. Ennyi a lenyeg.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46382) HussarF válasza Segal (#46381) üzenetére

Értem, csak a szóhasználaton rugóztam. Meg nem minden nálam a pénzszerzés/időegység hatékonysági faktor, mert az unalmat nem kompenzálja. Úgyhogy én néha kiszórok egyéb kocsikat is.

(#46383) Segal válasza HussarF (#46382) üzenetére


Segal
veterán

A lopas az tokugyanaz lesz akkor is ha mid-et lopsz. Nem mondom hogy a vilag legszorakoztatobb dolga de jol lehet vele keresni es ha jobban keresel vele kevesebb kocsit kell lopni ugyanazert a penzert:)
Bocsi hogy nincs vesszo meg ekezet mobilrol vagyok melohelyrol.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46384) freeknight válasza Segal (#46381) üzenetére


freeknight
őstag

Azért néha kollekciót sem árt eladni, mert az meg a társaknak nagy haszon, van ami még az mc eladásnál is többet fizet.
Egyszerű az is, kinézel egy kollekciót, amit ki szeretnél gyűjteni, közben ugyanúgy adod el a top kocsikat is, csak olyan standardot meg middle-t adsz el, ami kell a kollekciohóz, csak más rendszámos van meg, és vársz, amíg bedobja a keresett kocsit. Ha csak mindig 1 ilyen eladott kocsi van, nem lassítja a top tier farmolást sem jelentősen.

(#46385) Segal válasza freeknight (#46384) üzenetére


Segal
veterán

De lassitja mert utana lophatod vissza a 3-4 mid vagy megrosszabb esetben standard kocsit amin ugyanugy lesz toreskar csak a haszon lesz kevesebb. Amugy ha a 2 top car kollekciot gyujtod ossze ugyanannyi bonusz jar a segitoknek mint ha 2 vagy 3 darabos mid vagy standard kollekciot adsz el. Ha van ra lehetosegem a 2 top car kollekciot en is osszegyujtom hogy a segitok is jol jarjanak. Az viszont ketsegtelen teny hogy en szivesebben honoralom ugy a segito segitseget hogy egybol megyek en is segiteni neki eladasba amivel tobbet fog keresni mintha nalam kapna 30k-t aztan meg mennek egybol inkabb lopni.
Mindegy a lenyeg en a topra fokuszalok inkabb ti meg a kollekciokra. Szerintem nincs ezzel semmi baj nekem tokmindegy milyen autot segitek eladni elviszek barmilyet:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46386) freeknight válasza Segal (#46385) üzenetére


freeknight
őstag

Én sem fókuszálok a kollekciókra, csak ha meglátom egy 4-esnél, hogy már 2-3 kigyűlt, akkor azt az 1-et 2-t összeszedem már :) .

Az a 4-es kollekció amit tegnap gyűjtöttem egyébként 50k-t ad a segítőknek az már nem rossz kis pénz.

(#46387) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Én is csak azért adok el kollekciókat, hogy a segítőknek jó legyen. Nekem abból kevesebb jön össze. Míg 4 top 400K, addig egy kollekció max 300K, viszont 4 kocsit kell visszalopni így is-úgy is. Ergo ugyan annyi meló-kevesebb pénz. Viszont jobb a segítőknek. Kollekció eladásban szívesebben segítenek, érthető okokból. Mondjuk észrevettem, van aki bedobja a kollekció szöveget, majd elad egy vegyes csomagot. Ez csak a félrevezetés miatt nem tetszik, hiszen ugyan úgy megyek segíteni, ha kell/tudok.
Végül is a pénz nem számít :D

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#46388) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Szevasztok! Egy hete kezdtem a játékot. Ugyanaz a nevem mint itt is, esetleg aki szeretne, fel tehet a barátlistámra, mivel kevés ismerősöm van aki játszik a játékkal. Küldtem a Social Club-on a Prohardver crew-ba meghívót is. :)

(#46389) gyugyo79 válasza HussarF (#46379) üzenetére


gyugyo79
addikt

Vissza kérdeznék, miért érné meg egyformán mindegyik? A matek megy még ? Ha nem vagy nagyon buta akkor ki tudod számolni, hogy igen buksz rajta ...
Ha tudnál értően olvasni azért az is lejött volna, hogy szerintem se minden a maximalizált haszon.
Ezek a kicsinyes köröket meg azért vicces lefutni mert ha valaki, hát én még a kollekciót is amit kiraktam és eladtam bárkivel azt úgy csináltam, hogy kiszálltam a végén és a bónuszt is átadtam valakinek a csapatból, szóval kb. pont nem a maximum haszonért csináltam a kollekciók kirakását ;)

De sokaknak főleg akik most kezdték hasznos lehet ha ezt is leírja valaki, csak lehet ott rontottam el, hogy neked válaszoltam ...

(#46390) Brenor


Brenor
aktív tag

Sziasztok!

Látom akciós most a gta 5, steamen 30 euró. Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy érdemes steamen megvenni?

(#46391) ProgenXL válasza Brenor (#46390) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha jó neted és nemgond leszedni 60+ Gb-ot akkor igen megéri.

Gunner for life

(#46392) cyberkind válasza ProgenXL (#46391) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt inkább írjuk úgy, hogy ha mindenképpen a netről akarja leszedni akkor ajánlottabb a Steam-es, ha lemezről tenné fel akkor pedig nem kérdés, szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#46393) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Eolvastam az update content leírásokat, de még is, szeretném tudni, hogy ti milyen módszert használtok, hogy problémamentesen menjenek a CEO Vehicle Cargo küldetések?

(#46394) CactuS válasza Brenor (#46390) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Dobozos: Rockstar social club rendszerében aktiválható, onnan is letölthető.
Online vásárolt: Rockstar social club rendszerében aktiválható, onnan tölthető le.
Steam-en vásárolt: Steam rendszerében aktiválható, onnan tölthető le. Emellett Rockstar social club regisztráció is szükséges a játékhoz. Előnye, hogy a letöltéshez és patcheléshez a Steam saját szervereit használja, ezáltal bizonyos esetekben gördülékenyebb a frissítés.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46395) Segal válasza Thoomaster (#46393) üzenetére


Segal
veterán

Leginkább hogy Crew társakkal és barátokkal együtt játszunk egy sessionbe így értelemszerűen nem támadjuk egymást.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46396) Segal


Segal
veterán

Kelével ökörködtünk délután :D
kép
kép
Aztán segítettünk eladni egy mc bizniszt (főleg Kele vett benne aktívan részt ottvan a képen keresd meg
:)) ) Mentségére szóljon sokan voltunk :)
kép
Végül fotozkódtunk :DDD

kép

Összeségébe jó volt a mai nap is megérte felmenni online :K annak ellenére hogy 3 autót is buktam :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46397) vtomi2 válasza Segal (#46396) üzenetére


vtomi2
őstag

nem félted azt a 3,5 milkát a sapkád alatt (máshol nem férhet el nálad :P ) :D

(#46398) HussarF válasza Segal (#46396) üzenetére

Gyönyörű pár, valentin napi kiadás? ;]

Én azt szeretem a GTA-ban, hogy sosem tudod, hogy mi fog veled történni aznap, és mégis mindig lesz valami érdekes. Ma reggel volt egy fél órám játszani. Gondoltam viszek egy adag supply-t a kokóba meg a hamis pénzbe. Aztán a maradék időben kéne még valami pvp. Épp azon gondolkoztam, hogy hogy kéne elkezdeni, mert azért orvul legyilkolgatni random embereket annyira én sem szeretek. De persze megtalált az alkalom. Épp az Ammu nation-ben vásárolgattam, amikor berontott valaki nagy bőszen. Láttam rajta, hogy nem baráti a szándék, csak hát ott bent nem tud rám lőni. Kiszaladtam elsőnek és kaptam is elő az assault shotgunt (közelről verhetetlen). Ahogy kijött ő is, tüzet nyitottam, majd felrobbantunk mindketten, mert - gondolom - előtte telerakta a bejáratot sticky-vel.
Na, mondom, most aláírtad a halálos ítéleted. 380-390 vmennyi volt a szintje. Shotaro-val száguldozott körbe és mészárolta a playereket. Kiálltam az útra a minigun-nal (basszus, a a fegyver annyira OP, imádom!), aztán ahogy közeledett, szépen lesöpörtem a motorról (Ahova mutatsz vele, ott halál van, nincs kérdés :D ). Utána mindig megkerestem hova spawnolt és ezt még vagy 3x megismételtem. egy-kétszer sikerült még neki is időben elereszteni egy rakétát vagy hasonlót, amivel engem is megölt, de szépen domináltam :D Végül inkább left-elt :D

(#46399) Vadernagyúr válasza HussarF (#46398) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Az igen :DD

PSN: joskovagyok199

(#46400) Mr.Csizmás válasza HussarF (#46398) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

másik oldalról nem olyan szórakoztató, amikor egy 200-as nolifer elkezd piszkálni, azzal kezdve hogy felrobbant kocsival együtt, majd a pusztában szaladva és megpróbálva kérni kocsit a szerelőtől távolságtól függően minigunnal, vagy autosniperrel gyak le állandóan, és passzívba se tudod tenni, mert ceo-ban vagy dologban :W persze nem te voltál, hanem a neve alapján vmi csgo-n nevelkedett tizenéves.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.