Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-11 14:40:23

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#8001) addamka válasza Cthulhu Dawn (#8000) üzenetére

addamka
(senior tag)

Remélem tesznek ellene valamit.
Amennyire utánajártam, némi paraméter fájl mókolással lehet átírni a jutalmakat.
Ez egy online játéknál vicces, hogy lokális fájlból szedi ki, mennyit kapsz, és még egy utólagos szerver oldali ellenőrzés sincs benne, pedig a Job-ok végén lenne ideje rá, aztán mehetne egyből a ban.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8002) bobooo válasza Cthulhu Dawn (#8000) üzenetére

bobooo
(addikt)

Xbox vagy PS3? Ha Xbox akkor nyugodtan küldj a profiljára is "FileComplint"-et cheating miatt és az MS majd szépen kitiltja :K

(#8003) Cthulhu Dawn válasza bobooo (#8002) üzenetére

Cthulhu Dawn
(őstag)

PS3, de a R* már vissza is jelzett, hogy processzingelik a reportomat.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#8004) Đusty válasza figure85 (#7109) üzenetére

Đusty
(őstag)

Minden főküldetésen végigmentem és nem költöttem semmire csak 1-2 fegyverre meg bele golyóra és nemhogy 30 de 1-1 millkája van nagyjából mindegyiknek. A másik, hogy a lesteres küldik között a bawsaq-ra napokat kellene várni ha jól értem, ha ezt nem akarom akkor semmi értelme befektetni mert adott napon nem változik az értéke?
Más: ha single-ben nem az automata mentést (utolsó állást tölti vissza) hanem a saját mentéseknél egy korábbit szeretnék, azt vissza sem tölti, vagy 3-szor vártam rá 10 percet után kikapcsoltam, ez másnál is ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#8005) figure85 válasza Đusty (#8004) üzenetére

figure85
(addikt)

Hát nem tudom, hogy mit csináltál, de az utolsó nagy rablás utáni pénzt a stáblista után kapod meg. Amúgy meg igen napokat kell várni, de játékbeli napokat (ami 48 perc), és felgyorsíthatod ha mentesz egy kettőt a ház/lakásban egy párat. Ja és az ahogy írtam az első Lesteres küldetést meg kell csinálni (de gondolom ez már megvan)!

Mentésnél, mindig a dátum szerinti legújabbat tölti be automatikusan!

(#8006) vaksi8 válasza Đusty (#8004) üzenetére

vaksi8
(senior tag)

Rudi! Szerintem neked ezt a játékot meg ezt az egész ps3 mizériát be kellene fejezned.. :DDD Szerintem tedd le,nem neked való..

(#8007) Đusty válasza figure85 (#8005) üzenetére

Đusty
(őstag)

Ja, ok stáblista után jött hozzá így már ha nem is 30 de tíz felett van mindegyik, köszi.
VAksi jaja így lesz de most már ezt a gta-t kiviszem 100%-ra ha belegebedek is :)
(Ettől még a visszatöltés el van cseszve, ha nem az utolsót töltöd vissza, nem hinném, hogy az én ps-emen minden más működne csak ez nem.)

[ Szerkesztve ]

(#8008) LaciCRM válasza Đusty (#8007) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Nekem 80 óra lett a vége mire meglett a 100.
Sokat játszok, "gémer" vagyok de attól még balfék. Szerintem ettől kevesebb alatt is bőven meglehet.
Engem szivatott a sok trevoros repkedős küldi, de az csak a CE-ben van.

A madár az ász.

(#8009) Đusty

Đusty
(őstag)

Még egy kérdés, a MAZE toronynál van egy zöld D2 jelölés mintha küldetés lenne, amikor odamegyek Franklinnel kiírja, hogy menjek a tetejére, tény, hogy van ott egy heli leszálló, de Franklinnel meg nem kapok helikoptert az északi reptéren, úgy mint pl. Trevornál. Ha meg Trevorral szállok le a tetején nem történik semmi.

(#8010) LaciCRM válasza Đusty (#8009) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Én ezt trükközve oldottam meg: odarepültem Trevorral Frankilinhez, kiszálltam Trevorral, gyorsan átváltottam Franklinre és beszálltam a helibe. De vigyázz, mert Trevor kirángatja ha közel van !!

A madár az ász.

(#8011) Đusty válasza LaciCRM (#8010) üzenetére

Đusty
(őstag)

köszi, sejtettem, hogy valami trükközés kell, erre már gondoltam, csak nem jött össze mert átváltásnál elmászkálnak, igaz csak egyszer próbáltam mert azt hittem nyílván lesz valami értelmes megoldása is.

(#8012) LaciCRM

LaciCRM
(veterán)

Írt már itt valaki rockstar supportnak?

A madár az ász.

(#8013) Minstrel válasza Đusty (#8011) üzenetére

Minstrel
(senior tag)

Várhatsz a végéig is amikor már lesz pénz és Franklin-nel vehetsz egy helikoptert leszállópályára.

http://topgearhungary.blogspot.com/

(#8014) Đusty válasza Minstrel (#8013) üzenetére

Đusty
(őstag)

ok, konkrétan azt hol kell venni és hova tegyem majd, hogy megmaradjon?

(#8015) Minstrel válasza Đusty (#8014) üzenetére

Minstrel
(senior tag)

Először megveszed a helipad-ot, ezen a képen jelölve van [link] és utána ha veszel az interneten helikoptert Franklin-nel az ide fog kerülni. Azt hiszem csak Franklin veheti meg a helipad-ot.

(#8016) LaciCRM

LaciCRM
(veterán)

Ennyi volt az online havazás ??

A madár az ász.

(#8017) szabacsik

szabacsik
(senior tag)

LaciCRM: igen, egy napig tartott csak. leszophatnak.

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#8018) Minstrel

Minstrel
(senior tag)

Pedig hangulatos volt, maradhatna egész télre. GTAIII-hoz is volt egy profi havas mod, télen mindig azzal bohóckodtam :)

(#8019) Đusty válasza Minstrel (#8015) üzenetére

Đusty
(őstag)

köszönöm

(#8020) LaciCRM

LaciCRM
(veterán)

NEKTEK MEGY AZ ONLINE ?

A madár az ász.

(#8021) TazLeacher

TazLeacher
(nagyúr)

Üdv!

Csak egy gyors kérdésem lenne: mintha az elején úgy olvastam volna, hogy a küldetések később újrajátszhatóak, ki lehet választani valami küldetés listából...ez igaz? Azért kérdezem, mert ki szeretném 100%-ozni a játékot, és jó lenne tudni. Köszi előre is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8022) bobooo válasza TazLeacher (#8021) üzenetére

bobooo
(addikt)

Igen

(#8023) TazLeacher válasza bobooo (#8022) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

:R

(#8024) execute93

execute93
(őstag)

69 küldiből 39 van kész. Viszont a térképen nem nagyon látok semmit, amit csinálni lehetne. Michael kapott 750.000$, gondolom valamit kellett volna vennem, én helyette vettem egy sportkocsit + tuningot 300.000$ ért:D
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#8025) energy4ever

energy4ever
(őstag)

PC-s megjelenesrol meg mindig semmi hir? :F
Elege gaz, hogy a GTA 5 miadt adtam el a konzolokat, es raktam ossze egy dragabb pc-t... :(

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

(#8026) LaciCRM válasza energy4ever (#8025) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Gáz, mivel megjelenés előtt is csak konzolra volt bejelentve :D
Én pont fordítva csináltam, és láss csodát, én játszok :DDD :DDD

A madár az ász.

(#8028) LaciCRM válasza figure85 (#8027) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

már vártam ;]

A madár az ász.

(#8029) Đusty

Đusty
(őstag)

Melyik 5 vállalatot érdemes megvenni ami minél kevesebbe kerül és legalább nem termel veszteséget? Számít, hogy kivel veszem meg?
Az összeszedendő űrhajó és levél darabokat nem mutatja a játék a saját térképén, csak a neten fellelhető segítségnek szánt térképekre lehet támaszkodni?

(#8030) Z.m.Z

Z.m.Z
(aktív tag)

Sziasztok. Nem tudom, hogy volt-e már szó róla, úgyhogy megkérdezem. Furcsa dolgot tapasztaltam, Ps3-mal játszom a játékot, amikor megjelent pikk-pakk végigtoltam a sztori módot minden baj nélkül, gondoltam újból előveszem és újrakezdem. Beraktam,lejött egy frissítés, új játék, kifagyott. Sebaj újraindítás, megint kifagyott. Sebaj, letöröl, mentések is, újratelepít, frissít, elindít. Most megy de úgy szaggat mint állat. Szinte játszhatatlan. Tud valaki megoldást?

[ Szerkesztve ]

Ohh... Régi szép idők.... Amikor az SP még azt jelentette South Park.... :-(

(#8031) LaciCRM

LaciCRM
(veterán)

csíterek és bugok minden centiméteren :(

Rossz irányba tart az online!

Az a nyomorék hóesés kellett, nemhogy kicsit rendbeszedték volna a dolgokat inkább!

A madár az ász.

(#8032) Cthulhu Dawn válasza LaciCRM (#8031) üzenetére

Cthulhu Dawn
(őstag)

Bugokkal én nem gyakran találkozom, de a hackerek pofátlansága tényleg elképesztő, ráadásul egyre gyakrabban tapasztalom. Ma is deathmatchben halhatatlan 1000-es szintű gyerek :( . Jó volt az online amíg tartott, innen már csak lefele megy ha nem találnak ki valamit a hackerek ellen.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#8033) LaciCRM válasza Cthulhu Dawn (#8032) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

na ja bugok nem vészesek, de már mindenki fullon van lóvéval. MEg so a gyökér.

Na de azért még el el jáccogatok rajta :D

A madár az ász.

(#8034) jonnyjoker01 válasza LaciCRM (#8033) üzenetére

jonnyjoker01
(veterán)

:D :C

Üdv. Johnny --- Lenovo Miix 510: Intel core i5-6200U, 8gb DDR4 SDRAM, Intel 520 IGP + Paperspace P5000: Intel Xeon E5-2630 v3 @ 2.7GHz, 32 GB RAM, Nvidia Quadro P5000 + LG 29WK600 ultrawide --- Xiaomi Mi Mix 2S

(#8035) svensson

svensson
(félisten)

Mi ez a 42 új hsz, lesz PC?

;]

Asus Z170 Pro Gaming (2020.03.15. PCX gari) eladó: https://bit.ly/31ytU2K

(#8036) xenom0rph válasza svensson (#8035) üzenetére

xenom0rph
(őstag)

Lesz ...

holnaputánkiskedden

[ Szerkesztve ]

halahala

(#8037) LaciCRM

LaciCRM
(veterán)

titkos helyek :Y

A madár az ász.

(#8038) TazLeacher

TazLeacher
(nagyúr)

Kb. 2-3 órát játszottam a játékkal, kicsit ökörködtem, és megcsináltam pár küldetést is. Eddigi tapasztalatok:

- a 4. részt PC-n játszottam végig, ez az után elég ronda.
- mivel eddig mindegyik számozott résszel játszottam, örömmel vettem tudomásul, hogy ez az első GTA, amiben nem érzem úgy, hogy az egész város ellenem van. Nem igazából találkoztam random elém fordulással, meg behúzódással ott, ahol ennek semmi értelme nem volt
- szintén előnyére változott a rendőrök száma, reálisabb lett, hogy nem áll minden sarkon 4 rendőr, és nincs minden lámpánál egy rendőrautó
- a fizika 100x jobb, mint a 4-ben volt. Végre nem hungarocellel töltött emberek vannak, akik a legkisebb koccanástól 40m-t repülnek
- a PC-s 4. részhez képest ki*aszott jó a kamerakezelés, szinte nem is kell piszkálni

Más:
Lenne egy kérdésem is: a térképet hogy tudom mozgatni, zoomolni, megjelölni rajta valamit? Erre nem jöttem rá. (PS3).

(#8039) xenom0rph válasza TazLeacher (#8038) üzenetére

xenom0rph
(őstag)

jobb joy fel le (zoom) másikkal mozgatod ,és azthiszem x-el jelölsz :D (xboxos A)

halahala

(#8040) svensson válasza TazLeacher (#8038) üzenetére

svensson
(félisten)

Azért érdekes lenne, ha a konzolos szebb lenne a PC-snél.

Asus Z170 Pro Gaming (2020.03.15. PCX gari) eladó: https://bit.ly/31ytU2K

(#8041) TazLeacher válasza svensson (#8040) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Eltelt 5 év...ne legyen szebb, de rondább se. Egyébként fogalmam nem volt, hogy mire számíthatok. Nem zavaró, csak furcsa, ennyi.

(#8042) Đusty válasza svensson (#8040) üzenetére

Đusty
(őstag)

Viszont a víz, az valami hihetetlen, sosem láttam ilyen élethűen rajzolt vizet még PC-n sem, ha nem látni más rajzot azt hihetné az ember, hogy video, nagyon nagyot alkottak, a várossal nem különben.

(#8043) Cthulhu Dawn válasza TazLeacher (#8038) üzenetére

Cthulhu Dawn
(őstag)

"- a 4. részt PC-n játszottam végig, ez az után elég ronda."
what :F

(#8044) TazLeacher válasza Cthulhu Dawn (#8043) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Nem értem a problémád...

(#8045) figure85 válasza TazLeacher (#8044) üzenetére

figure85
(addikt)

Csak annyi ne a PC verzióhoz hasonlítsuk már, hanem akkor egyrészt a konzolos GTA IV-hez, másrészt meg, hogy ezt a kinézet egy 7/8 éves konzolból hozták ki.

(#8046) TazLeacher válasza figure85 (#8045) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Látom kevered a szezont a fazonnal...

Attól nem lesz szebb a játék, hogy 7-8 éves a konzol. Nem azt írta, hogy "ahhoz képest". Tényt állapítottam meg, ennyi. Leírtam a véleményem, a tapasztalatom. Megmondanád, hogy mi is az indok, ami miatt nem hasonlíthatom össze a PC-s 4. résszel? Van ilyen szabály, hogy nem mondhatom azt, hogy a 4. szebb volt PC-n? Vagy ez valami konzolos betegség, hogy ha leírok ilyet, akkor rögtön a torkomnak kell ugrani, és egy félképernyőnyi képet betolni a pofámba? Küldesz nekem egy PS3-as GTA 4-et, hogy össze tudjam hasonlítani? Mert az épp nincs itthon, tehát hogy a rákba hasonlítsam vele össze? Te hasonlítsd össze azzal, én meg le mertem írni, hogy a 4. részt PC-n játszottam, az után elég ronda. Ennyi. Baj van a tényekkel?

Úgy látom elég sok f@sz van még rajtam kívül, aki veszi a bátorságot, és egy konzolos játékot egy pc-ssel hasonlít össze.

[ Szerkesztve ]

(#8047) Cthulhu Dawn válasza TazLeacher (#8044) üzenetére

Cthulhu Dawn
(őstag)

IV. részt én is pc-n játszottam ki, többször is, de szerintem az V egyáltalán nem rondább összességében, legalábbis én ájuldoztam mikor játszottam vele (és még most is néha). Persze vannak részletek amik a San Andreas szintjét hozzák (kocsik belseje pl), de én a rondább szón akadtam fent, az szerintem elég erős.

[ Szerkesztve ]

(#8048) TazLeacher válasza Cthulhu Dawn (#8047) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Köszönöm, hogy kifejtetted, ezt vártam.

Leginkább az épületek/környezet, ami "csúnyult" számomra, ami mondjuk a 0 élsimítás miatt van, de a TV-n nagyon nagyot üt. A kocsik belsejét nem is néztem, hogy őszinte legyek, és a környezet "kockássága" is csak az első fél órában tűnt fel, játék közben egyáltalán nem nézem úgyse...de első benyomás ütött. A többi ugyan olyan volt. (Illetve elég sűrűek volt az elején a később megjelenő textúrák...nem tudom, hogy most is van-e, és megszoktam, vagy eltűnt) Bár hozzá tartozik nem szoktam ugyan azokat a játékokat két platformon játszani, tehát lehet ez szokványos.

De ezt az egy negatívumot találtam, a grafikai gyengeséget, ami bőven megfizethető ár a többiért, meg az új részért eleve.

(#8049) norbi2010 válasza TazLeacher (#8044) üzenetére

norbi2010
(őstag)

A PC-s IV-et miért hasonlítod a konzolos V-höz? Akkor már inkább a IV konzolos verziójához hasonlítottad volna...

"Eltelt 5 év...ne legyen szebb, de rondább se"

Lehet eltelt 5 év, de a konzolok hardvere nem változott, a IV-hez képest már így is sokkal jobban néz ki.

(#8050) figure85 válasza TazLeacher (#8046) üzenetére

figure85
(addikt)

Akkor másképpen leírva:

Egyértelmű, hogy egy PC-n futtató játék jobb grafikai minőséget produkálhat, mint ami egy konzolra bármikor is megjelenik. még az új generációnál is ez lesz. De ha már hasonlíttathatunk valami valamihez, akkor lehetőleg platformon beül tegyük már meg. Tény, hogy a PC-s GTA IV (főleg modokal) sokkal szebb mint egy 7/8 éves konzolra megjelent játék. Ezt senki sem vitatja. De azt kijelenti, hogy rondább és nem érteni, hogy miért szisszenek fel egyesek ezen kijelentés miatt? Nos, erre ment a válaszom. De valószínűleg, én láttam bele olyan dolgot a hozzászólásodba ami nem volt ott, vagy nem annak lett szánva. "Rondább"? Igen mondhatjuk, hogy az egy PC játékhoz képest, de konzolon az egyik legszebb játék.

Amúgy én is PC-n játszottam ki a IV-t (előbb egy gyenge gépen, aztán egy aránylag jobb gépen), majd Xbox-ra is megvettem, és ott is végigjátszottam. Nos (és ezt nem bántásnak írom csak egy dolognak) ha Te a szavaiddal élve V "rondább" mint a PC-s IV, akkor nem tudom, hogy mit szolnál ahhoz, ha meglátnád a konzolos (fölég a PS3-s) IV-t.

Annyi lett volna a lényeg, hogy ugyan erre a 7/8 éves konzolra jelent meg egy mai szemmel nézve egy csúnya, lassú (tényleg nagyon lassú, a TLaD-ban van olyan, hogy a 10fps-t se éri el) IV, és az V is, és ez utóbbi klasszisokkal jobban néz ki és jobban is fut ugyan azon a hardveren mint a 2008-ban megjelent elődje. Persze PC-s szemhez képest gyenge a grafika, és maradtak benne még mindig ostobaságok, amit nem a mára gyenge konzolerő miatt van (Pl. még mindig nem a kormánykerék fordul, hanem csak a vezető keze).

És elnézést, ha valami, bántó lett volna az ezen, vagy előző hozzászólásomban. Nem szándékos volt :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.