Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) jossua válasza Plata (#26999) üzenetére


jossua
tag

És csak a felét kapom vissza annak amit eladtam helyette ???

Alias : Magyarbetyar

(#27002) Wiz Khalifa válasza jossua (#27001) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igen.

Úgy helyére hogy egyszerre három házad lehet. Így mikor veszel házat akkor a lista megjelenik amin a jelenlegi házad(házaid) vannak és akkor a helyére rakhatod. Én a múltkor az Eclips Tower-t adtam el és helyére egy olyan házat "vettem" ami az Eclips Tower árának negyede. Így még plusz pénzem is lett mert a visszajáró $225000-ból csak $125000 volt a másik ház így maradt 100k-m pluszba. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#27003) jossua válasza Wiz Khalifa (#27002) üzenetére


jossua
tag

ha olyan házat nézek ki amire nincs pénzem beszámítja a házat amit eladok ? :DDD

Alias : Magyarbetyar

(#27004) kovimre


kovimre
tag

Sziasztok! Ezt a játékot gamped vagy billentyűzet + egér használatával kényelmesebb játszani?

(#27005) Freddycom válasza kovimre (#27004) üzenetére


Freddycom
őstag

Én repülni gamepad-del szoktam, minden egyébre ott a bill+egér.

(#27006) S1M0N válasza kovimre (#27004) üzenetére


S1M0N
senior tag

Kinek mi.

Én kiskorom óta (GTA 3-mal kezdve) bill.+egérrel játszok, és a platformereken, valamint focis/autós játékokon kívül másra nem használom a kontrollert, vagy ha mégis, akkor is biztos, hogy FPS-t, TPS-t én csak a jó öreg PC-s perifériákkal játszom.

Más meg a TPS/FPS játékokat is kontrollerrel játssza, mert neki az a kényelmesebb.

(#27007) CsonkaImo válasza kovimre (#27004) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem GTA-hoz gamepad passzol, de ahogy elöttem írták ez egyén függő. A sok autózás és a TPS nézet miatt a Controller jobb szvsz.

(#27008) Gyula84 válasza karburátor (#26991) üzenetére


Gyula84
veterán

hali
nem nincs nem is tudom mi az :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27009) watador600


watador600
senior tag

Tyűha. Indítom a játékot, és szed le egy 403.17 mb-os patchet. Mondom király, végre csináltak valamit. olyan 50 megánál, az avast bejelez, hogy a patch tartalmaz vírust.

Na ez mi? :)

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#27010) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Steam-en is megjött a patch (91.0 MB), de a Rockstar oldalán nincs még semmi információ róla...

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#27011) sixpak válasza yozsee11 (#27010) üzenetére


sixpak
nagyúr

Így van, remélem nem kúrtak el semmit.... :D ...most csekkolom.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#27012) CsonkaImo válasza watador600 (#27009) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Semmi. 100%, hogy téved. KIS 2015 semmi problémát nem jelzett.

(#27013) ImpersonatoR

De miért kellett belenyúlni a (most mar) kettővel ezelőtti patch be ?
Akkor működött végre a vsync is normálisan (nem az h vagy 30 vagy 60 fps)
Es ha valahol véletlen nem volt meg a fix 60 akkor lement 58 -ra de nem 30 ra mint most megint.
Amikor kijött akkor volt ilyen.
Pedig tok örültem, hogy a steam elkezdett upgradelni de kar volt.
Ha meg kikapcsolom akkor törik a kép szokás szerint (meg van egy jó -10 / -15 fps úgy mindenhol)

Fizettek a videokártya gyártok hogy ez így nem lesz jó vagy nem tudok mar mire gondolni.

[ Szerkesztve ]

(#27014) Puma K válasza kovimre (#27004) üzenetére


Puma K
veterán

Autózni szuper a kontroller FPS nézetben. Minden más járműhöz billentyűzet. Lövöldözni meg egér és bill.
Szerintem.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27015) kigyi_23 válasza ImpersonatoR (#27013) üzenetére


kigyi_23
addikt

Érdekes amit írsz, de nálam megy rendesen most is a konfig az adatlapomon. Közel maxra van húzva a grafikai beállításoknál minden.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#27016) ohcard


ohcard
tag

A rebate-et csak nekem felejtették el megadni? Reklamálni nem fogok náluk, mert annyira nem érdekel, csak kíváncsi vagyok...

(#27017) watador600 válasza CsonkaImo (#27012) üzenetére


watador600
senior tag

Másodjára a végén jelzett be, felrakta, majd megnézem mizu. Nektek mennyit szedett le?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#27018) CsonkaImo válasza watador600 (#27017) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Már nem tudom pontosan, azt hiszem 400MB körül. Ingyenes Avast-ot használsz?

(#27019) FlashMNML22


FlashMNML22
újonc

Csá all! (kb 10 perces friss tag vagyok, ha lámaságokat kérdezek elnézést)

Rég nyomtam a játékot azt hiszem amikor megjelent az utolsó patch..kérdésem azóta ilyen gané megint vagy a tegnapi 400megástól?? v-sync szerintem ki lett szedve mert semmi nem változik a kép szétvan csúszva mint Trevor bátyánk:D komolyan mondom amikor megjelent és felraktam, akkor töltött 5 giga körül, utánna működött rendesen nem volt se fps drop se semmi, most meg 60 ról 28 ra meg ilyen apróságok 45-30-29....nevetséges. a kérdésem a köv nem lehet valahogy kikapcsolni ezt a retkes updatet ot? mert alapból gáz hogy 2 óra telepítés után még ugorjak neki 5 gigának 200kb al...., teljesen elveszi az ember életkedvét legszivesebben kidobnám az ablakon.válaszokat köszi! vagy esetleg a nemrég telepített 353.30 nvidia driver-t nem szereti? (EVGA gtx970 vagy talán belefut a 3.5gb limitbe?nemtudom elképzelni hogy nem elég neki ez a kártya...)

[ Szerkesztve ]

(#27020) RoMix85


RoMix85
aktív tag

amd-nél ebben az új 15.7-es (nem béta) driverben a vsr-t próbálta már valaki? Hogyan működik egyáltalán?!

(#27021) Plata válasza watador600 (#27017) üzenetére


Plata
félisten

Azt hiszem 190 mb jött le,de nekem Eset nem jelzett semmit.

(#27022) CsonkaImo válasza RoMix85 (#27020) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én próbáltam. Magasabb vagy alacsonyabb felbontást engedélyez mint amit a kijelződ meg tud jeleníteni. Elég hasznos ha bírja a gép. Élesebb élek és kép, kisebb hud stb. ha nagyobb felbontáson játszol. GTA V viszont 30-40fps között megy átlagban a 290X-en 3200x1800-on. Inkább kisebb igényű játékokon érdemes használni.

[ Szerkesztve ]

(#27023) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Grand Theft Auto Online - sokat segít az új patch, de a modoknak annyi

Hát erre kíváncsi leszek, (ne legyen igazam) de szerintem ugyanúgy lesznek csalók...

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#27024) watador600 válasza CsonkaImo (#27018) üzenetére


watador600
senior tag

Nekem is annyi kb. Igen ingyeneset.
De eddig sose volt gondom vele, mindig jókor jelzett :F

(#27021) Plata érdekes :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#27025) CsonkaImo válasza watador600 (#27024) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem azt mondom, hogy rossz, de az ingyenes verziókban benne van az ilyen, nem kapnak akkora fókuszt mint a fizetősek. Nyugodtan lehet tölteni.

(#27026) FlashMNML22


FlashMNML22
újonc

eszembe jutott még valami annó a call of duty waw nál volt még ilyen fps drop vsync mellett ott az volt a probléma hogy mindig meghaladta a 60fps-t 60-61 ugrált és már az elég volt h akadjon.ott meg lehetett oldani egy maxfps 58 parancsal, itt esetleg nincs ilyen lehetőség?

(#27027) ittakary válasza FlashMNML22 (#27026) üzenetére


ittakary
nagyúr

MSI Afterburnerrel van lehetőség FPS leszabályozására, próbáld meg :)

(#27028) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Jelzem, hogy okés megint a játék! :C
Olyan 400 mb körül szedett le.
Viszont amit írnak 90 mb pach az nekem nem jött le.
Csak a 400 mb egyben.

[ Szerkesztve ]

(#27029) Plata válasza csabi0805 (#27028) üzenetére


Plata
félisten

Nekem tegnap este mikor indítottam a Social Club szedett le 190-et.Más nem jött,ma még nem tudtam játszani,majd este megnézem.

(#27030) watador600 válasza CsonkaImo (#27025) üzenetére


watador600
senior tag

Leszedtem. Utólagos vírus keresés se jelez semmit. (Avast + Malwarebyte)
Viszont nekem nem lett jobb a játék :/

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#27031) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Steamesek 91mb-os javítást kaptak és nálam pl ismét simán játszható lett. Érdekesség hogy patch leszedése után nem volt telepítés játék előtt mint szokta, és a build számok sem változtak, ennek ellenére megy szépen. (i5+280x) Nálam külön öröm az új driverben lévő VSR, 25xx/1440-ben szebb a kép sokkal és még 200mb vram se kell neki pluszban. Még msa sem kell már:D jó dolog ez a virtuális felbontás:) Eddig is volt, csak én nem tudtam róla?!

(#27032) kigyi_23 válasza RoMix85 (#27031) üzenetére


kigyi_23
addikt

Lehet felrakom az új drivert is akkor, mert nekem még 15.4 van fent :D Viszont a játék sokkal kisebb fps ingadozással megy szóval jóval stabilabb folyamatosabb érzést ad.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#27033) ThePoweR válasza RoMix85 (#27031) üzenetére


ThePoweR
senior tag

VSR-el kb SSAA-t használsz.

NV-nek van a DSR az ugyan ez, de magában a GTA-ban is van már. Advanced Graphics uccsó. Hirtelen nem tudom mi a neve.

[ Szerkesztve ]

(#27034) csabi0805 válasza RoMix85 (#27031) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Ja én dvd-és vagyok,nekem azért lett 400 mb. :K
Meg nekem a build szám is változott,az online az nem.

(#27035) Giii


Giii
senior tag

Nekem egy 403Mb-ás patchet akar leszedni másodjára de nem tudja.Bosszantó.

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#27036) sqpp


sqpp
őstag

Valaki elküldené a 400 mb-os update-et?

(#27037) kigyi_23 válasza sqpp (#27036) üzenetére


kigyi_23
addikt

Bakker még mindig gáz a az SC verzió? :( :( Hihetetlen, kolléganő fiának kellene beszereznem a játékot, de lehet 60€ lesz belőle, mert én ezzel nem szívok az biztos, ha még mindig rossz.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#27038) sqpp válasza kigyi_23 (#27037) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem nem lenne gond a letöltéssel, inkább azzal van a gond, hogy újraraktam a gépet és szerinte nincs fent a GTA V :D Ezért kéne a patch fájl beraknám a mappájába és mehetne újra :)

(#27039) kigyi_23 válasza sqpp (#27038) üzenetére


kigyi_23
addikt

Akkor:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Rockstar Games]
"Installed Applications"="1"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Rockstar Games\Grand Theft Auto V]
"InstallFolder"="ahol a játék van"
"InstallLang"="1033"
"InstallComplete"="1"
"Version"="1.0.323.1"

Ezt kell hozzáadni a windows registry adatbázisához aztán menni fog, gondolom én :D
Ahol széthúzta sok szóközre ott értelemszerűen csak 1 szóköz van csak a PH motor ilyen.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#27040) StarKiller89 válasza kigyi_23 (#27037) üzenetére


StarKiller89
senior tag

semmi baj nincs vele, nekem nem is volt sose

(#27041) Plata


Plata
félisten

Rendszámba semmiképp sem lehet rakni kötőjelet vagy szóközt?
Csinálni akartam az egyik kocsimnak egy troll rendszámot,de nem tudok bele se kötőjelet se szóközt rakni.
Másik meg nagyon klassz az insurgent taliga,de tök szopás hogy nem tudom használni Heist-re.Nincs a választható járművek közt,pedig csak ezért gürcöltem vele.És tök szívás hogy garázsba sem rakhatom be.Ha használni akarom le kell hívni.

[ Szerkesztve ]

(#27042) Freddycom válasza Plata (#27041) üzenetére


Freddycom
őstag

Csak a löveges insurgent Pegasus-os cucc, a sima az garázsban tárolható.

(#27043) Plata válasza Freddycom (#27042) üzenetére


Plata
félisten

Hogy a jóó édes. :W
Köszönöm az infót.most egy hétig szidom a rúzsa magdit. :DDD

(#27044) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Valaki tud már megoldást arra hogy minden indításkor ne töltse és telepítse fel mindig ugyanazt a patch-ot ? Persze ha jön új patch akkor felrakja de minden egyes indítás ezzel jár hogy letölteni a mostmár 403 MB ot és telepítés ........ Már nagyon unom :(((

(#27045) StarKiller89 válasza INMOTEP (#27044) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nem egy normális dolog az biztos, nem írásvédett esetleg valamelyik mappád??
de ha jól emlékszem te már a megjelenés óta szopsz ezzel, szerintem egy rendszer reinstall se ártana oda...

[ Szerkesztve ]

(#27046) INMOTEP válasza StarKiller89 (#27045) üzenetére


INMOTEP
őstag

Igen én voltam az :) ,de amikor megvásároltam a játékot mondjuk rá elég frissen volt telepítve a rendszer is mivel utólag derült ki 64 bites Win kell neki ,szóval emiatt újra raktam az egész rendszert és a játékot is frissen .Amint ez megvolt már kezdéskor ezzel fogadott minden inditásnál ,tehát nem hinném hogy ez megoldaná a dolgot .Mellesleg hogy nem elég hogy mindig letölti nekem még el lett cseszve a felhasználói nevem ,igy készitettem egy ujjat és azzal indítom a játékot .Shift + egér jobb gomb indítás másik felhasználóval stb...Tehát nekem ez dupla szivás már elég régóta :(( .Ezt az irásvédetséget nem tudom hogy emiatt lenne ,de ha friss win telepítés után ez automatikusan bevan kapcsolva akkor lehet ez volt a gond .Egyébként az írásvédettség melyik meghajtón kellene kikapcsolni ? C vagy D ?

[ Szerkesztve ]

(#27047) StarKiller89 válasza INMOTEP (#27046) üzenetére


StarKiller89
senior tag

hát alapértelmezésként nem kellene írásvédettnek lennie... de mindig csak az aktuális legújabb patchet szedi le?? vagy az összes létezőt ami eddig kijött a játékhoz?? másnak volt itt ilyen probléma itt a topikban??

(#27048) INMOTEP válasza StarKiller89 (#27047) üzenetére


INMOTEP
őstag

Az összes létezőt leszedi ami kijön ,most is az új patch-al együtt tölti a 403.17 MB ot .Igen nem egy játékos irta ugyanezt ,de nem igazán láttam hogy kiderült volna sikerült e megoldaniuk .Olyat is halottam hogy csak olyan felhasználói fiók jó amiben nincs ékezet stb .Ezt is megcsináltam de ugyanaz.....

(#27049) StarKiller89 válasza INMOTEP (#27048) üzenetére


StarKiller89
senior tag

én még mindig egy reinstallt tudnék ajánlani, más ötletem nem igazán van, igen az ékezet nélküli profil az számít, legalábbis megjelenés környékén számított, azóta lehet javították ezt is

(#27050) INMOTEP válasza StarKiller89 (#27049) üzenetére


INMOTEP
őstag

Mind1 köszönöm hogy próbáltál segíteni ,újra fogom rakni a rendszert hamarosan .

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.