Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-11 14:40:23

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#49001) Locutus válasza C4mp3r (#48998) üzenetére

Locutus
(veterán)

Enyhe célzás arra, hogy ne munkaidőben játszódjál :)

Eladó cuccok: ASUS rog max8gene Z170, 6700K, 2x8GB Corsair Vengeance LPX Red 2666

(#49002) Mbru válasza Triathlete (#48994) üzenetére

Mbru
(csendes tag)

Nekem sincs yachtom, de nem is nagyon adakozik felém a R*.
Szóval aki kő gazdag lenne és van már yacht-ja annak nem jár annyi pénz? :) Érdekes, mondjuk nem is mostanában tervezem hogy vennék olyan ladikot :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: Macika1984

(#49003) HussarF válasza Mbru (#49002) üzenetére

HussarF
(addikt)

Nincs köze a yachthoz, csak meg lettetek trollkodva

(#49004) Mbru válasza HussarF (#49003) üzenetére

Mbru
(csendes tag)

Nem szép dolog ez a trollkodás :N

(#49005) pokers válasza C4mp3r (#48998) üzenetére

pokers
(senior tag)

Ó, én ilyen hibaüziket rendszeresen kapok, mikor kifizetem a 18k-t a ceo ládákért, és mielőtt beérnék velük a raktárba, Server unavailable, vagy You have signed off és társai szöveggel ledob onlineról.
Ha összeszámolnám hányszor jártam így, sztem legalább egy félmisi összejönne.
És én sem kapom a 250k bónuszokat, mint itt páran :N

(#49006) Areturus válasza C4mp3r (#48998) üzenetére

Areturus
(tag)

Nálam pont fordítva történt ma. Mikor a 20k került volna levonásra azt nem tudta, később a 100k viszont gond nélkül landolt nálam.

(#49007) Segal válasza pokers (#49005) üzenetére

Segal
(addikt)

En azt szeretem amikor Kele borul ki az ilyenek miatt:DDD

(#49008) Kiskokó

Kiskokó
(addikt)

Na rinyáltam itt hogy nem kapok pénzt sose.........

Fellépek Online. egy PHHU-s hoz publicba. 2en vagyunk.
eltelik 4 perc és bejön egy csóri aki azonnal a kocsim"ba" teleportált... ezért jól elbasztam :D de ebben a pillanatban már a minivan tetején csattogtak a pénzeszsákok. Azonnal léptem még képet se tudtam csinálni. 70K körül így is adott...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű keveset használt Iphone 5S 16gb Arany, független! - Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro |

(#49009) Mbru válasza Kiskokó (#49008) üzenetére

Mbru
(csendes tag)

Inkább adjon mint sem elvegyen :))

(#49010) C4mp3r

C4mp3r
(addikt)

"We are glad to inform you that, we have gifted you with GTA$875,508 and additional GTA$100,000 for the inconvenienced caused to your account and you should see these funds, next time you login."

most kicsit javult a megitelesuk a szememben, buktam 100k-t es kaptam helyette 1millat karpotlasul, teljesen jo uzlet :) hogy az a 875k-s osszeg honnan jott nekik ossze elkepzelni nem tudom

[ Szerkesztve ]

(#49011) Mbru válasza C4mp3r (#49010) üzenetére

Mbru
(csendes tag)

Na csak érjek haza. Remélem valami hasonló fog engem is fogani. Mondjuk én nem sokat buktam csak épp az utolsó csomagért mentem a "Sightseer"-be. Időt buktam na meg azt hogy nem sikerült megszereznem azt az összeget ami járt volna a küldiért :(

(#49012) ProgenXL válasza Mbru (#49011) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Annyira azért nem bőkezűek hogy minden apróságért adjanak lóvét. Akkor hetente kéne osztogatniuk. :DDD

Gunner for life

(#49013) HussarF válasza C4mp3r (#49010) üzenetére

HussarF
(addikt)

Írtál nekik ticketet, hogy 100k-t nem kaptál meg?

(#49014) Balcihb

Balcihb
(újonc)

Sziasztok! Szeretnék jelentkezni a PH crewba. lvl 130+-os a karakterem, hosszabb kihagyás után most kezdtem újra játszani. Pár napja a dupla xp-s contact missionöknek hála meg tudtam venni a ceo irodát és a garázst. Nagyon megtetszett az import/export téma és jó lenne olyanok mellett csinálni, akik nem azt figyelik, hogy mikor lőhetnek pofán a garázs előtt :D Természetesen más fajta küldetésekben is szívesen részt veszek.

(#49015) C4mp3r válasza HussarF (#49013) üzenetére

C4mp3r
(addikt)

jah sok remenyt nem fuztem hozza, de leirtam normalisan, hogy a csalok miatt amugy is mar sokat esett a jatekelmeny es akkor meg ez is. tier 1-es ember volt, de az angolja alapjan biztos valami indiai lehetett

(#49016) hegyipapa válasza Balcihb (#49014) üzenetére

hegyipapa
(aktív tag)

Jelentkezésedet elfogadtam. Üdv a csapatban :)

(#49017) Balcihb válasza hegyipapa (#49016) üzenetére

Balcihb
(újonc)

Köszönöm!

(#49018) zoli121

zoli121
(aktív tag)

Legjobb érzés amikor 5 másodperce léptél be a játékba és ez fogad :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#49019) Kiskokó válasza zoli121 (#49018) üzenetére

Kiskokó
(addikt)

Nekem még jobb... én 4 perce voltam online egy olyan sessionbe amibe én és mégegy PHHU-s tag volt.

https://prohardver.hu/tema/gta_v/hsz_49008-49008.html

Eladó újszerű keveset használt Iphone 5S 16gb Arany, független! - Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro |

(#49020) Mbru válasza zoli121 (#49018) üzenetére

Mbru
(csendes tag)

Nekem ma olyan volt, hogy belépés után táncolt a karakterem. Kár nem volt képet készítenem. Jó páran kunyerálték a zsákokat :((( Undorító szerintem, akik belépnek és egyből érdeklődnek, hogy kapnak-e pénzt.

(#49021) zoli121

zoli121
(aktív tag)

Egyre több a hacker féreg :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#49022) Wiz Khalifa

Wiz Khalifa
(addikt)

Újraraktam egy új gépen a gémet. Erre mikor mennék Online ezt írja.

Ilyenkor mit kell csinálni? :U

Smoke some weed nigga!

(#49023) CactuS válasza Wiz Khalifa (#49022) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Előbb story mód, aztán nekem onnan online-t indítva (+ home gomb azt hiszem) feldobta az eulat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49024) Wiz Khalifa válasza CactuS (#49023) üzenetére

Wiz Khalifa
(addikt)

Holnap megpróbálom. :R

Smoke some weed nigga!

(#49025) Geryson válasza Kiskokó (#49019) üzenetére

Geryson
(őstag)

Egész érdekes egy a hacker dolog. Tegnap megint bezártak egy helyre kettő darab felvonókabinnal, de mivel nem nagyon volt időm játszani így ott maradtam afk és az állapotom nem is változott. Még Zsadnook-al beszélgettem is, de nála nem volt semmi érdekesség.

Szóval utána Youtube-on nézegettem videókat, hogy hogyan is működik ez az egész és valami eszméletlen szimpla dolog ez a progi. És ahogy nézem simán online nyomják 0-ás (vagy alacsony szintű) karakterekkel szóval ezek szerint ha meg is fogják őket, akkor sem a teljes GTA-t tíltják le (ahogy valamilyen nap itt a fórumban fel is merült a kérdés), csak éppen az aktuális karaktert. :(

Minecraft. Das játék...

(#49026) LaciCRM válasza Geryson (#49025) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

A serialodat bannolják. Ujra meg kell venni a játékot hogy onlineozni tudj. Es valoban egyszeru. Az osszes altualis trainer progi fent szokott lenni es le lehet tolteni

[ Szerkesztve ]

A madár az ász.

(#49027) HussarF válasza Geryson (#49025) üzenetére

HussarF
(addikt)

Mondjuk nem túl okos dolog otthagyni a karaktert, amikor ennyire nyilvánvalóan rossz sessionben vagy. Ha AFK-zol, akkor érdemes kilépni. AFK-zásra nem biztonságos a GTA

(#49028) LaciCRM válasza HussarF (#49027) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Zárt sessionben az apartmanodban a tv előtt kb az örökkévalóságig maradhatsz. :D én néztem már igy masok mit csinalnak. Néha mókás ( tv 📺 -ben lehet nézni mas playert )

A madár az ász.

(#49029) szTotyy

szTotyy
(senior tag)

Helló mindenkinek!
Szeretnék jelentkezni a Crew-ba. Egy ideje már figyelemmel követem a fórumot, csak hogy minél több infót szerezzek a játékról. Most viszont már úgy gondoltam, jó lenne részese lenni egy aktív csapatnak. Magamról: 34 éves vagyok, tavaly novemberben kezdtem, nemrég léptem át a 200-as szintet. Ha nem dolgozom és időm engedi, gyakran játszom. Nyugis játékos vagyok, nem keresem a konfliktust, de ha valakit cseszegetnek, jövök segíteni szívesen. Eladásoknál számolhattok velem, ha láttok a sessionben. CEO iroda és motoros club van, általában ezekre farmolok; vagy éppen vesenyezgetni szoktam. Social Club nevem: szTotyy. Üdv!

(#49030) BigStraw

BigStraw
(senior tag)

Mikor kapjuk meg ezt az összeget, amiért be kellett lépni?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#49031) szTotyy válasza BigStraw (#49030) üzenetére

szTotyy
(senior tag)

Májusban adják oda az "adóvisszatérítést".

(#49032) hegyipapa válasza szTotyy (#49029) üzenetére

hegyipapa
(aktív tag)

Jelenezésed elfogadva :) Üdv a Prohardver Crew-ban.

(#49033) szTotyy válasza hegyipapa (#49032) üzenetére

szTotyy
(senior tag)

Hálás köszönetem! :)

(#49034) Syklas

Syklas
(tag)

Szóval akkor a Ruiner 2000-ből kitudnak fogyni a rakéták.. és méghozzá elég hamar..?! Ez melyik apró betűs résznél volt kiírva az adásvételi szerződésben.. ha ezt tudom tán meg se veszem..! :U
Más.. ha egy autót lehívok a garázsból.. azt hogy tudom visszaküldeni hogy egy másikat lehivhassak..?

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#49035) Scooby

Scooby
(aktív tag)

Sziasztok!

Lenne köztetek olyan vállalkozó kedvű játékos akinek lenne kedved egy kezdővel elbíbelődni? :D Értem ezalatt azt, hogy kicsit bevezetne mi merre hogyan. Tanácsokat, tippeket adna mit merre hogyan érdemes, stb., és nem utolsó sorban játszana velem, és segítene megcsinálni a heisteket. Jelenleg lvl30 vagyok, csak free autóim vannak, és egy 10 garázsos házam.

Social: Dompii

Köszönöm ha valaki tud rám egy kis GTA időt szánni.

Minek az?

(#49036) Syklas válasza Scooby (#49035) üzenetére

Syklas
(tag)

A kezdő csóró kis szintű játékosokkal a legbiztonságosabb játszani.. mert az tuti nem csalt még..! :D A Heist-ekre mindig vevő vagyok.. szinte már csak azokra járok fel.. ott a legnagyobb a móka és az izgalom. :K Majd felveszlek.. bár most legközelebb csak kedd este tudok a játék elé ülni.. de egyébként hétköznap este szinte mindig fent vagyok.

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#49037) Segal válasza Syklas (#49034) üzenetére

Segal
(addikt)

8 raketat tudsz kiloni a ruinerrel.
El kell tavolodnod a sajat kocsidtol es akkor ha jol emlekszem 4 percenkent tudsz lehivni kocsit. A lenyeg menj tole kb fel kilometerre.

(#49038) gyugyo79 válasza Syklas (#49034) üzenetére

gyugyo79
(őstag)

Igen kitudnak. Elrakni járművet csak úgy lehet ha belépsz MC-be és ott M menüből elrakod.

Viszont ha VIP work -t indítasz akkor végtelen és strapabíróbb is lesz amit ahhoz add be. Mint ahogy a Boxville is amit VIP worknél ad az kibír 2-3 rakétát is mint a missonbe ami csökkenti az árát míg amit kapsz álltalános használatra az egyet se bír ki ...

[ Szerkesztve ]

(#49039) Geryson válasza LaciCRM (#49026) üzenetére

Geryson
(őstag)

Hát pont erre céloztam, hogy ez a bannolás nem nagyon működhet ha minden napi esemény a hackerkedés (érdemes megnézni, hogy hány videó van Youtube-on "oktató" céllal).

Minecraft. Das játék...

(#49040) LaciCRM

LaciCRM
(veterán)

A madár az ász.

(#49041) z123456z

z123456z
(aktív tag)

Sziasztok. Hogy kell kilépni a játékból? Xboxot simán kikapcsoltam, de itt, ha így állítom le, minden indításnál figyelmeztet, hogy nem szabályosan lett leállítva. Köszi.

Ja, nem tudom számít e, de online.

[ Szerkesztve ]

(#49042) Kelecar válasza z123456z (#49041) üzenetére

Kelecar
(aktív tag)

Ne haragudj, de :D :DD :DDD :C

Esc->Online->Exit game

(#49043) z123456z válasza Kelecar (#49042) üzenetére

z123456z
(aktív tag)

Isten vagy. Köszönöm.

(#49044) Segal válasza Kelecar (#49042) üzenetére

Segal
(addikt)

Ne bonyolits neki:DDD
Alt+f4

(#49045) Gyula84 válasza LaciCRM (#49040) üzenetére

Gyula84
(veterán)

lol

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#49046) Anulu79

Anulu79
(addikt)

Videot a játákról mivel érdemes készíteni?

(#49047) p a s s e r

p a s s e r
(aktív tag)

sziasztok... stuntolnék, de nem igazán tudok, mivel rajt után pár autóból kiszáll vagy 50 ember és mittomén robbantgatnak... mi ez? nu session sem segít...

köszönöm!

gfwl id: dirty passer

(#49048) LaciCRM

LaciCRM
(veterán)

madradzzóó pls

Rooftop rumble 54000 $

[ Szerkesztve ]

A madár az ász.

(#49049) Kelecar válasza LaciCRM (#49048) üzenetére

Kelecar
(aktív tag)

Az már régen is jól fizetett. Aztán szarul... Úgylátom most megint jól :D

(#49050) Scooby válasza Syklas (#49036) üzenetére

Scooby
(aktív tag)

Rendben. Köszönöm.

Minek az?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.