Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) Locutus válasza C4mp3r (#48998) üzenetére


Locutus
veterán

Enyhe célzás arra, hogy ne munkaidőben játszódjál :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#49002) Mbru válasza Triathlete (#48994) üzenetére


Mbru
tag

Nekem sincs yachtom, de nem is nagyon adakozik felém a R*.
Szóval aki kő gazdag lenne és van már yacht-ja annak nem jár annyi pénz? :) Érdekes, mondjuk nem is mostanában tervezem hogy vennék olyan ladikot :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49003) HussarF válasza Mbru (#49002) üzenetére

Nincs köze a yachthoz, csak meg lettetek trollkodva

(#49004) Mbru válasza HussarF (#49003) üzenetére


Mbru
tag

Nem szép dolog ez a trollkodás :N

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49005) pokers válasza C4mp3r (#48998) üzenetére


pokers
senior tag

Ó, én ilyen hibaüziket rendszeresen kapok, mikor kifizetem a 18k-t a ceo ládákért, és mielőtt beérnék velük a raktárba, Server unavailable, vagy You have signed off és társai szöveggel ledob onlineról.
Ha összeszámolnám hányszor jártam így, sztem legalább egy félmisi összejönne.
És én sem kapom a 250k bónuszokat, mint itt páran :N

(#49006) Areturus válasza C4mp3r (#48998) üzenetére


Areturus
tag

Nálam pont fordítva történt ma. Mikor a 20k került volna levonásra azt nem tudta, később a 100k viszont gond nélkül landolt nálam.

(#49007) Segal válasza pokers (#49005) üzenetére


Segal
veterán

En azt szeretem amikor Kele borul ki az ilyenek miatt:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49008) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na rinyáltam itt hogy nem kapok pénzt sose.........

Fellépek Online. egy PHHU-s hoz publicba. 2en vagyunk.
eltelik 4 perc és bejön egy csóri aki azonnal a kocsim"ba" teleportált... ezért jól elbasztam :D de ebben a pillanatban már a minivan tetején csattogtak a pénzeszsákok. Azonnal léptem még képet se tudtam csinálni. 70K körül így is adott...

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49009) Mbru válasza Kiskokó (#49008) üzenetére


Mbru
tag

Inkább adjon mint sem elvegyen :))

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49010) C4mp3r


C4mp3r
addikt

"We are glad to inform you that, we have gifted you with GTA$875,508 and additional GTA$100,000 for the inconvenienced caused to your account and you should see these funds, next time you login."

most kicsit javult a megitelesuk a szememben, buktam 100k-t es kaptam helyette 1millat karpotlasul, teljesen jo uzlet :) hogy az a 875k-s osszeg honnan jott nekik ossze elkepzelni nem tudom

[ Szerkesztve ]

(#49011) Mbru válasza C4mp3r (#49010) üzenetére


Mbru
tag

Na csak érjek haza. Remélem valami hasonló fog engem is fogani. Mondjuk én nem sokat buktam csak épp az utolsó csomagért mentem a "Sightseer"-be. Időt buktam na meg azt hogy nem sikerült megszereznem azt az összeget ami járt volna a küldiért :(

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49012) ProgenXL válasza Mbru (#49011) üzenetére


ProgenXL
őstag

Annyira azért nem bőkezűek hogy minden apróságért adjanak lóvét. Akkor hetente kéne osztogatniuk. :DDD

Gunner for life

(#49013) HussarF válasza C4mp3r (#49010) üzenetére

Írtál nekik ticketet, hogy 100k-t nem kaptál meg?

(#49014) Balcihb


Balcihb
újonc

Sziasztok! Szeretnék jelentkezni a PH crewba. lvl 130+-os a karakterem, hosszabb kihagyás után most kezdtem újra játszani. Pár napja a dupla xp-s contact missionöknek hála meg tudtam venni a ceo irodát és a garázst. Nagyon megtetszett az import/export téma és jó lenne olyanok mellett csinálni, akik nem azt figyelik, hogy mikor lőhetnek pofán a garázs előtt :D Természetesen más fajta küldetésekben is szívesen részt veszek.

(#49015) C4mp3r válasza HussarF (#49013) üzenetére


C4mp3r
addikt

jah sok remenyt nem fuztem hozza, de leirtam normalisan, hogy a csalok miatt amugy is mar sokat esett a jatekelmeny es akkor meg ez is. tier 1-es ember volt, de az angolja alapjan biztos valami indiai lehetett

(#49016) hegyipapa válasza Balcihb (#49014) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jelentkezésedet elfogadtam. Üdv a csapatban :)

(#49017) Balcihb válasza hegyipapa (#49016) üzenetére


Balcihb
újonc

Köszönöm!

(#49018) zoli121


zoli121
aktív tag

Legjobb érzés amikor 5 másodperce léptél be a játékba és ez fogad :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#49019) Kiskokó válasza zoli121 (#49018) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem még jobb... én 4 perce voltam online egy olyan sessionbe amibe én és mégegy PHHU-s tag volt.

https://prohardver.hu/tema/gta_v/hsz_49008-49008.html

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49020) Mbru válasza zoli121 (#49018) üzenetére


Mbru
tag

Nekem ma olyan volt, hogy belépés után táncolt a karakterem. Kár nem volt képet készítenem. Jó páran kunyerálték a zsákokat :((( Undorító szerintem, akik belépnek és egyből érdeklődnek, hogy kapnak-e pénzt.

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49021) zoli121


zoli121
aktív tag

Egyre több a hacker féreg :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#49022) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Újraraktam egy új gépen a gémet. Erre mikor mennék Online ezt írja.

Ilyenkor mit kell csinálni? :U

Smoke some weed nigga!

(#49023) CactuS válasza Wiz Khalifa (#49022) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Előbb story mód, aztán nekem onnan online-t indítva (+ home gomb azt hiszem) feldobta az eulat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49024) Wiz Khalifa válasza CactuS (#49023) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Holnap megpróbálom. :R

Smoke some weed nigga!

(#49025) Geryson válasza Kiskokó (#49019) üzenetére


Geryson
addikt

Egész érdekes egy a hacker dolog. Tegnap megint bezártak egy helyre kettő darab felvonókabinnal, de mivel nem nagyon volt időm játszani így ott maradtam afk és az állapotom nem is változott. Még Zsadnook-al beszélgettem is, de nála nem volt semmi érdekesség.

Szóval utána Youtube-on nézegettem videókat, hogy hogyan is működik ez az egész és valami eszméletlen szimpla dolog ez a progi. És ahogy nézem simán online nyomják 0-ás (vagy alacsony szintű) karakterekkel szóval ezek szerint ha meg is fogják őket, akkor sem a teljes GTA-t tíltják le (ahogy valamilyen nap itt a fórumban fel is merült a kérdés), csak éppen az aktuális karaktert. :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#49026) #81556480 válasza Geryson (#49025) üzenetére


#81556480
törölt tag

A serialodat bannolják. Ujra meg kell venni a játékot hogy onlineozni tudj. Es valoban egyszeru. Az osszes altualis trainer progi fent szokott lenni es le lehet tolteni

[ Szerkesztve ]

(#49027) HussarF válasza Geryson (#49025) üzenetére

Mondjuk nem túl okos dolog otthagyni a karaktert, amikor ennyire nyilvánvalóan rossz sessionben vagy. Ha AFK-zol, akkor érdemes kilépni. AFK-zásra nem biztonságos a GTA

(#49028) #81556480 válasza HussarF (#49027) üzenetére


#81556480
törölt tag

Zárt sessionben az apartmanodban a tv előtt kb az örökkévalóságig maradhatsz. :D én néztem már igy masok mit csinalnak. Néha mókás ( tv 📺 -ben lehet nézni mas playert )

(#49029) szTotyy


szTotyy
őstag

Helló mindenkinek!
Szeretnék jelentkezni a Crew-ba. Egy ideje már figyelemmel követem a fórumot, csak hogy minél több infót szerezzek a játékról. Most viszont már úgy gondoltam, jó lenne részese lenni egy aktív csapatnak. Magamról: 34 éves vagyok, tavaly novemberben kezdtem, nemrég léptem át a 200-as szintet. Ha nem dolgozom és időm engedi, gyakran játszom. Nyugis játékos vagyok, nem keresem a konfliktust, de ha valakit cseszegetnek, jövök segíteni szívesen. Eladásoknál számolhattok velem, ha láttok a sessionben. CEO iroda és motoros club van, általában ezekre farmolok; vagy éppen vesenyezgetni szoktam. Social Club nevem: szTotyy. Üdv!

(#49030) BigStraw


BigStraw
senior tag

Mikor kapjuk meg ezt az összeget, amiért be kellett lépni?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#49031) szTotyy válasza BigStraw (#49030) üzenetére


szTotyy
őstag

Májusban adják oda az "adóvisszatérítést".

(#49032) hegyipapa válasza szTotyy (#49029) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jelenezésed elfogadva :) Üdv a Prohardver Crew-ban.

(#49033) szTotyy válasza hegyipapa (#49032) üzenetére


szTotyy
őstag

Hálás köszönetem! :)

(#49034) Syklas


Syklas
tag

Szóval akkor a Ruiner 2000-ből kitudnak fogyni a rakéták.. és méghozzá elég hamar..?! Ez melyik apró betűs résznél volt kiírva az adásvételi szerződésben.. ha ezt tudom tán meg se veszem..! :U
Más.. ha egy autót lehívok a garázsból.. azt hogy tudom visszaküldeni hogy egy másikat lehivhassak..?

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#49035) Scooby


Scooby
aktív tag

Sziasztok!

Lenne köztetek olyan vállalkozó kedvű játékos akinek lenne kedved egy kezdővel elbíbelődni? :D Értem ezalatt azt, hogy kicsit bevezetne mi merre hogyan. Tanácsokat, tippeket adna mit merre hogyan érdemes, stb., és nem utolsó sorban játszana velem, és segítene megcsinálni a heisteket. Jelenleg lvl30 vagyok, csak free autóim vannak, és egy 10 garázsos házam.

Social: Dompii

Köszönöm ha valaki tud rám egy kis GTA időt szánni.

Minek az?

(#49036) Syklas válasza Scooby (#49035) üzenetére


Syklas
tag

A kezdő csóró kis szintű játékosokkal a legbiztonságosabb játszani.. mert az tuti nem csalt még..! :D A Heist-ekre mindig vevő vagyok.. szinte már csak azokra járok fel.. ott a legnagyobb a móka és az izgalom. :K Majd felveszlek.. bár most legközelebb csak kedd este tudok a játék elé ülni.. de egyébként hétköznap este szinte mindig fent vagyok.

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#49037) Segal válasza Syklas (#49034) üzenetére


Segal
veterán

8 raketat tudsz kiloni a ruinerrel.
El kell tavolodnod a sajat kocsidtol es akkor ha jol emlekszem 4 percenkent tudsz lehivni kocsit. A lenyeg menj tole kb fel kilometerre.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49038) gyugyo79 válasza Syklas (#49034) üzenetére


gyugyo79
addikt

Igen kitudnak. Elrakni járművet csak úgy lehet ha belépsz MC-be és ott M menüből elrakod.

Viszont ha VIP work -t indítasz akkor végtelen és strapabíróbb is lesz amit ahhoz add be. Mint ahogy a Boxville is amit VIP worknél ad az kibír 2-3 rakétát is mint a missonbe ami csökkenti az árát míg amit kapsz álltalános használatra az egyet se bír ki ...

[ Szerkesztve ]

(#49039) Geryson válasza #81556480 (#49026) üzenetére


Geryson
addikt

Hát pont erre céloztam, hogy ez a bannolás nem nagyon működhet ha minden napi esemény a hackerkedés (érdemes megnézni, hogy hány videó van Youtube-on "oktató" céllal).

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#49040) #81556480


#81556480
törölt tag

(#49041) z123456z


z123456z
senior tag

Sziasztok. Hogy kell kilépni a játékból? Xboxot simán kikapcsoltam, de itt, ha így állítom le, minden indításnál figyelmeztet, hogy nem szabályosan lett leállítva. Köszi.

Ja, nem tudom számít e, de online.

[ Szerkesztve ]

(#49042) Kelecar válasza z123456z (#49041) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ne haragudj, de :D :DD :DDD :C

Esc->Online->Exit game

(#49043) z123456z válasza Kelecar (#49042) üzenetére


z123456z
senior tag

Isten vagy. Köszönöm.

(#49044) Segal válasza Kelecar (#49042) üzenetére


Segal
veterán

Ne bonyolits neki:DDD
Alt+f4

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49045) Gyula84 válasza #81556480 (#49040) üzenetére


Gyula84
veterán

lol

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#49046) Anulu79


Anulu79
addikt

Videot a játákról mivel érdemes készíteni?

(#49047) p a s s e r


p a s s e r
őstag

sziasztok... stuntolnék, de nem igazán tudok, mivel rajt után pár autóból kiszáll vagy 50 ember és mittomén robbantgatnak... mi ez? nu session sem segít...

köszönöm!

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#49048) #81556480


#81556480
törölt tag

madradzzóó pls

Rooftop rumble 54000 $

[ Szerkesztve ]

(#49049) Kelecar válasza #81556480 (#49048) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Az már régen is jól fizetett. Aztán szarul... Úgylátom most megint jól :D

(#49050) Scooby válasza Syklas (#49036) üzenetére


Scooby
aktív tag

Rendben. Köszönöm.

Minek az?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.