Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) ProgenXL válasza Ideg (#66000) üzenetére


ProgenXL
őstag

Központi hiba volt. Most már működik minden. :)

Gunner for life

(#66002) bluuzia válasza Ideg (#66000) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Megy a Facebook: 27,8 E néző. és folyamatosan növekszik.

Amúgy pont erről beszél, hogy gáz van a chattel. Mondjuk nálam megy.
Kva lájkokkal és szívecskékkel együtt.

31,5E

UI.: nyilvános lincselés lesz. :D

h3lios volt aki felfedezte nekünk ezt a "szart"?
Aljas!
Zseblámpás kivégzés javallott!

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66003) ProgenXL válasza bluuzia (#66002) üzenetére


ProgenXL
őstag

39ezer néző is volt már. :) Csak aztán hirtelen megállt a chat, a nézettség is elkezdett csökkenni meg a face is teljesen behalt.

Gunner for life

(#66004) Ideg


Ideg
aktív tag

Szegény streamer srácnak nincs pénze rendes configra? Olyan mintha very very low-on tolná valami kávédarálón. ;]

Csávó biztos pörög most, 8k követője van fb-n, most meg majdnem 40 ezren nézik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66005) bluuzia válasza Ideg (#66004) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nekem nem olyan feltünő, mert én is kb. hasonló minőségben tolom .. bár az enyém lehet, hogy egy kicsit szebb. :D

Telefonon megint jött 100K. lehet, hogy a 2 cucc (PC & mobil) miatt bezavarodott a rendszer?
Akkor nem bénázok a PCvel és nézem mobilon. Legalább tudok közben játszani. :D

+ simán kimehetek fröccsöt csinálni, mert viszem magammal a telefont. Hihi

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66006) Ideg válasza bluuzia (#66005) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ugyan olyan ablak jön elő telón is? Nekem mióta crashelt az fb nem jött drop. :(

(#66007) bluuzia válasza Ideg (#66006) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nem olyan.
Állítva nézem és a videó alatt jön fel egy ablak, "KÉREM" zöld szövegű gombbal.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66008) ProgenXL válasza Ideg (#66006) üzenetére


ProgenXL
őstag

50k jött azóta. Így összesen eddig 200k. 2x adott gépen, aztán elindítottam telefonon is és akkor már telefonon adott 50 ezret gépen nem. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#66009) bluuzia válasza ProgenXL (#66008) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Másfél óra alatt 300K.
Ennyit összehozok akkor is, ha onlineban vagyok - de helyett itt hallgatom ezt az ír pöcsfejet.
Egyedül azért nem sajnálom, mert semmit nincs már kedvem csinálni a játékban,

Laza fröccsözés, fórumozás és izgulás, hogy elcsíptem-e a parasztvakító pénzdarabkákat. :D

Érdekes, telefonon a chat kicsit meg is előzi a PC-t, míg a videó le van maradva.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#66010) ProgenXL válasza bluuzia (#66009) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én meguntam. Telefonon megy a stream néha ránézek meg közbe játszok.

Gunner for life

(#66011) INMOTEP


INMOTEP
őstag

No gyerekek megkaptam a pénzt a live után ! 1.1 milla pontosan amennyit nyitottam ,és telefonról néztem tehát nyugodtan lehet igy is ! Igaz 24 óra kellett hogy megkapjam kb és nem léptem be rögtön live után a játékba csak másnap ! Szóval ez sem szempont szerintem :)

(#66012) szTotyy válasza INMOTEP (#66011) üzenetére


szTotyy
őstag

Köszi, erre voltam kíváncsi, hogy vajon rögtön a live után kell-e belépni.

Amúgy csak nekem tűnik marha kevésnek ez a 40 ezres globális nézőszám? Ha még csak az USA nézőszáma lenne, nekem akkor is kevésnek tűnne, nemhogy az egész bolygót nézve. Azt gondolnám sokkal többen nézik.. :U

(#66013) Franklin válasza szTotyy (#66012) üzenetére


Franklin
addikt

Nekem az furcsa, hogy egy 40e-s nézőszám miatt lehal a FB... mikor a Twitch már évekkel ezelőtt milliós nézettségekkel futott röccenésmentesen.

(#66014) INMOTEP válasza szTotyy (#66012) üzenetére


INMOTEP
őstag

Én úgy látom ezek a live ok nincsenek agyon reklámozva ki mikor csinálja ...Neten rákeresve sem lehet igazán rátalálni .Ezért nem tudnak róla sokan szerintem

Más Egyre többet elő fordul velem hogy nem tudok vásárolni egy boltban sem ! Egyszerűen nincs eladó ,ha meg jön egy játékos vásárolni akkor hirtelen megjelenik az eladó de nem tudok vásárolni ugyanúgy ! Tegnap előtt nem tudtam ,másnap ment és ma reggel újra nem tudok .Session bug ? vagy a karakterem bugos

[ Szerkesztve ]

(#66015) wjbhbdux válasza Franklin (#66013) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Igen, de a Twitch sem egyik napról a másikra jutott el ide, emlékszem még olyan időkre amikor az esti LCS streamek ideje alatt minden más stream akadt, vagy fél évig..
FB Gamingen meg ez az első nagyobb tömegeket megmozgató promo, a mai streamer is arról beszélt hogy 1700 nézője volt eddig max.

/s

(#66016) negyven2 válasza INMOTEP (#66011) üzenetére


negyven2
veterán

Azért kell a dtream után belépni (ez akár lehet napokkal később is), hogy tudják, hogy melyik platformra kéred.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#66017) ProgenXL válasza negyven2 (#66016) üzenetére


ProgenXL
őstag

48 órán belül kell legalább 30 percet játszani. :)

Gunner for life

(#66018) freeknight


freeknight
őstag

A Dixon mix egész ütős lesz.
Meg merem kockáztatni, hogy még Solomunnál is jobb.

(#66019) h3lios


h3lios
addikt

Jók ezek a streamek. Eddig 4 millát kattintgattam össze 3 stream alatt. :D Kicsit érdekes a koncepció, mert ugyan azt a pár küldit tolja le az összes streamer. És valszeg a hardcore játékosok nézik ezeket a streameket, akinek a könyénkén jön ki az egész. :D

B-tag: H3lios#2825

(#66020) L-e-f-i-e válasza freeknight (#66018) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Egyetértek, nem annyira ismertem őt eddig de 2 napja csak őt hallgattam az egész szett nagyon utos lett. :K

=^-^=

(#66021) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Balta keresés meg volt :)

(#66022) Logitech


Logitech
aktív tag

Amikor bejött az új dj, és bevitted a klubba felugrott a népszerűség, ha csak visszarakod az előző dj-t 10k-ért akkor nem mozdul semmit a csík.

A lézer fénye más a 2 dj-nél.

(#66023) Plata válasza Logitech (#66022) üzenetére


Plata
félisten

Mert a Dj elhozása promó küldinek számít.

(#66024) L-e-f-i-e válasza Plata (#66023) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Elég nagynak, mert nem csak fél csíkot ad hozzá hanem fullra tölti. :)

=^-^=

(#66025) Kiskokó


Kiskokó
veterán

PlataCéé múltkor erről bazseváltál?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66026) szTotyy válasza Kiskokó (#66025) üzenetére


szTotyy
őstag

Biztosan! Azt nem értem, amikor kilőttél, a zeppelin miért robbant fel még a levegőben. :F
Szerk.: közben rájöttem: Plata tűsarkúja lyukasztotta ki a léghajót.

(#66022) Logitech: azt megcsinálhatták volna, hogy a pénzbe kerülő DJ váltás lenne úgymond a supplyvétel, és kiváltaná a promós küldiket!
Tele van a hócipőm már most a plakátragasztásokkal. Főleg a plakátragasztás animációval. Ha nem pont jól érkezek a sárga körbe, még forgolódik egyet-kettőt a karakter, jól meggondolja, hogy felragassza-e. Majdhogynem több idő végignézni az animációt, mint eljutni a következő pontig.

[ Szerkesztve ]

(#66027) Kiskokó válasza szTotyy (#66026) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem tudom, én az ablakon lőttelek fejbe pedig. :D
Plata is kapott egy figyelmeztető lövést mert nem hitte el, hogy látom a tetején :D

Nekem ilyen ragasztós cuccot még nem adott csak a heli szórás folyamatosan.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66028) Plata válasza Kiskokó (#66025) üzenetére


Plata
félisten

ŐŐ fingom sincs mi az a bazseválás,nem beszélek romulánú.
De asszem ez volt amikor kilőtted alólam a járgányt.Kár hogy arról nincs képed ahogy zuhan le égve én meg sértetlenül le esek olyan magasról.Robbanás sem tesz kárt benne,csak a fejemre esik a roncs. :D

(#66026) szTotyy
Tele van veletek a hócipőm,nekem mért mindig celeb jut,nektek mért izgis plakát ragasztás meg szórólap osztás? :O

[ Szerkesztve ]

(#66029) Kiskokó válasza Plata (#66028) üzenetére


Kiskokó
veterán

Steames oldalamon van több kép ahogy zuhan, de nálam nem égett egyáltalán.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#66030) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok! Nemrég vettem meg a játékot egy akció alkalmával, addig csak offline játszottam a torrentes változattal. Felraktam Win8.1-re, hdd-re mert csak 128-as volt a rendszer ssd. Namost ezen be van lőve valami Cloud sync mentés.
Igenám, csak közben vettem még egy 256 SSD-t amire fölraktam a Win10-et. Emellett már lenne hely a GTA V-nek. Föl tudom-e úgy tenni hogy ugyanazzal szinkronizáljon online és így akármelyik rendszeren játszhatok?
Ja, a játék hivatalos közvetlen rockstaros, nem steam vagy ilyesmi, tehát mikor kifizettem a közvetítő cégnek oda adták a kódot.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#66031) Plata válasza rasotamas (#66030) üzenetére


Plata
félisten

Hát én csak azt tudom GTA V jelenleg nálam 79.6 giga helyet foglal,ha warezes GTA volt fent eddig akkor jól teszed ha alaposan kipucolod minden maradékát a gépből.
Mert kaphatsz egy jó kis banánt ha marad a wareznek nyoma.

[ Szerkesztve ]

(#66032) szTotyy válasza rasotamas (#66030) üzenetére


szTotyy
őstag

"Településen belül bármikor szükség lehet egy váratlan előzésre, ezért nem szeretem ha nagyon leesik a fordulatszám. Emiatt városban 4000-nél váltok ötösbe."
Tippelhetek? BMW-d van? :U ;]

A kérdésedre egyébként érdemben nem tudok válaszolni, de amit Plata írt, azt érdemes megfogadni. :(

[ Szerkesztve ]

(#66033) Anulu79


Anulu79
addikt

A NC-ot érdemes úgy megvenni, hogy nincs mellette semilyen gyár? Vagy így nem termel?

(#66034) Puma K válasza Anulu79 (#66033) üzenetére


Puma K
veterán

Nincs értelme.

Sőt ajánlott mind a 7 fajta gyárat megvenni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66035) Anulu79 válasza Puma K (#66034) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem 3 MC gyáram van meg a bunker. Többet nem igazán vennék mert nem csak farmolni akarok. :) Még a clubbon gondolkodom mert jópofa. Másnak kérdeztem meg a clubot, hogy van-e így értelme.

(#66036) szTotyy válasza Anulu79 (#66035) üzenetére


szTotyy
őstag

Annyi gyár pont elég, hogy hozzák az árut. Supply se kell a gyárakba, ha nem akarod. Csak 4 technikust kell majd venned a klubban és hozzárendelned a gyárakhoz.

Szerk: a gyárak emiatt nem telnek meg lassabban, nincs hatással rá, teljesen külön megmaradt a munka velük és a rájuk vonatkozó szabályok.

[ Szerkesztve ]

(#66037) Anulu79 válasza szTotyy (#66036) üzenetére


Anulu79
addikt

Tehát a clubba nem kell supply mert a gyárakból szedi? Ha igen akkor emiatt a gyárak nem telnek meg lassabban?

(#66038) rasotamas válasza Plata (#66031) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszi a választ. A warezost még akkor le is töröltem mikor megvettem és újra letöltöttem a rockstartól, így ez nem kérdéses.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#66039) rasotamas válasza szTotyy (#66032) üzenetére


rasotamas
veterán

Ez csak poén, a legtöbb amivel eddig városban mentem 130, egy 40-nel tögyögő kocsisort előzem mert eldurant az agyam és végig nyomtam a padlót 3-masban. 4-esben 4000-nél egyébként 160-at megy az autóm. Ami egy Mazda6 2004 dízel.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#66040) L-e-f-i-e válasza Puma K (#66034) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Mivel csak 5 ember van, így 5 biznisz bőven elegendő. 3 legnagyobb mc, + bunker + hangár/raktár ezek az áruk érnek a legtöbbet is. Még csak Collection miatt se kell mind a 7 biznisz, hiszen az is folyamatosan változik.

Persze akinek alapból megvan mind, az váltogathatja az embereket vagy ha az 1,7 Millát egyben akarja eladni, de nem nagyon van értelme, mivel úgyis egyedül adsz el, és a sok kisebb eladással előrébb is vagy (+ kevesebb a kockázat). :)

@rasotamas: Remelhetoleg amikor legkozelebb eldurran az agyad vezetes kozben nem masba fogsz belerohanni 130-al, van eleg kooszlop, fa, vasoszlop az ilyeneknek az ut szelen fentartva. :U

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#66041) szTotyy válasza Anulu79 (#66037) üzenetére


szTotyy
őstag

Már nem tudtam szerkeszteni: az NC raktár telítődése amolyan láthatatlan, észre sem veszed, csak az irodád számítógépén látod, hogy több van. Amikor meg akarod, eladod, akár egyedül is simán. Nincs halmozati bónusz NC-ben.
Kicsit felturbózhatod a technikusok munkáját a business battle eventtel,.amikor a térképen random helyekről be lehet gyűjtögetni még pluszban cuccokat.

@rasotamas: Amit Lefie írt, arra gondoltam én is. Van egy csomó vicces leírás sok embernél. Ez nem az. Ez szar!

[ Szerkesztve ]

(#66042) Anulu79 válasza szTotyy (#66041) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi!

Azt meg lehet nézni valahogy, hogy a kokó gyárat hol kell eladni, hogy egyedül tuti el lehessen adni kapkodás nélkül és, hogy 2 emberrel is meg lehessen csinálni?

(#66044) szTotyy válasza Anulu79 (#66042) üzenetére


szTotyy
őstag

Legtöbbször ugye 3 járműves eladás van. Elvileg 1,5 csíknál még 1 járművet ad be. De ha jól emlékszem, egyszer megpróbáltam, hogy 2/3 productnál vajon a háromból csak 2 járművet ad-e be. Hát nem. A 2 járműhöz kevesebb, mint 2/3 product kell.
Viszont ha már van egy segítőd, akkor is kapkodás nélkül letudható bármelyik a postáson kívül.

rasotamas: Ne anyázz kérlek! És magyarázkodnod sem kell, nem segítesz magadon. Ennek a fonalnak legyen vége!

[ Szerkesztve ]

(#66045) Plata válasza Anulu79 (#66035) üzenetére


Plata
félisten

3 mc elég.
Kokó meth cc.
Többit hülyeség megvenni.
3 gyár mellé bunker és hangár vagy ceo ládás raktár.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.