Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-11 14:40:23

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#61001) bluuzia

bluuzia
(tag)

Kínomban elkezdtem BF4-ezni, mert fent van a gépemen.
Legalább fél éve nem játszottam vele - de örülök is neki, mert nem sok játék van ami ennyire fel tud idegesíteni. Most újfent sikerült.
Egy darabig megint "standby" marad.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61002) VikMorroHun

VikMorroHun
(aktív tag)

Valamelyik eladás után a repcsivel elmentem a gyáramhoz, hogy majd leugrok a közelben. Nem is tudtam, hogy ilyet is lehet. :)

Én bízom az 1 százalékomban.

(#61003) Wiz Khalifa válasza bluuzia (#61001) üzenetére

Wiz Khalifa
(addikt)

Én meg vagy 1.5 év eltelte után elővettem a WoT-ot. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#61004) ucli válasza Wiz Khalifa (#61003) üzenetére

ucli
(senior tag)

Én meg.... Gtazok tovább. ;] ;] ;]

„Viperák fajzata! Ki tanított arra titeket, hogy fussatok az eljövendő harag elől?”

(#61005) Puma K válasza VikMorroHun (#61002) üzenetére

Puma K
(veterán)

Mivel az egész egy modell így persze, hogy lehet.

Ha a törzsének neki mész autóval akkor azt megfogja, ha meg ráállsz -mint tetted-, akkor meg megtart.
Sőt még mászni is lehet.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#61006) ДарСтав válasza bluuzia (#61001) üzenetére

ДарСтав
(aktív tag)

Ha gondolod, szókincsbővítés céljából játszhatsz fekete-fehér, igen-nem-et a Rockstar support-al. A cél, hogy leírd nekik, hamisan hittek csalónak, és szeretnéd megtudni, hogy mi várható a későbbiek folyamán. Mindeközben viszont nem használhatod a cheat, cheater, ban, temporary, permanent, appeal, restore szavakat. Ha ember fog válaszolni, nem pedig egy bot, nyertél. Megoldást ugyan nem fog nyújtani a dolog, de legalább addig is telik az idő, és fejlődik a szókincsed.

(#61007) Qwerkus

Qwerkus
(csendes tag)

Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni a játékon belüli Prohardver Crew-ba.
Szintem 116.A játékot még előrendelésben vettem,azóta csak időközönként játszottam mert nem volt egy olyan haverom se aki megvette volna rajtam kívül egészen idáig.
Ő ajánlotta ezt a közösséget.
Nick:QwerkusHUN

[ Szerkesztve ]

(#61008) Anulu79

Anulu79
(addikt)

Mi újság most a játékkal? Van valami fejlemény? Be merjek már lépni? Elvonási tünetem van. :DDD

(#61009) ProgenXL válasza Anulu79 (#61008) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Ha visszaolvasol írták Hogy tegnap kivették azt a cuccot ami bannolgatott. Felmehetsz :)

Gunner for life

(#61010) Wiz Khalifa

Wiz Khalifa
(addikt)

Reménykedjünk hogy ma 16 és 17 között lesz valami hivatalos fejlemény. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#61011) Anulu79 válasza ProgenXL (#61009) üzenetére

Anulu79
(addikt)

Olvastam, hogy elvileg kivették de biztosra akartam menni. :)

(#61012) freeknight válasza Anulu79 (#61008) üzenetére

freeknight
(őstag)

Kivettek valamit, de ma reggelre kiderült, hogy semmit nem javított, a rendszer még ugyanúgy csalónak vesz mindenkit.
Viszont megszűntek a hírek a bannokról, valószínű, hogy a rockstar egyszerűen szerver oldalon lekapcsolta a teljes anticheat rendszerét. Sokak szerint nagyon komoly baj lehet a háttérben, ezt erősíti is a teljes kuss a részükről.
Én még mindig nem megyek fel, bár én már nem ezért, hanem mert holnap jön a Far Cry 5 :DDD

(#61013) Depiboy

Depiboy
(tag)

Már Tier 3-as emberke ir vissza sablon választ :( én nem akarom újrakezdeni.....

(#61014) Segal válasza Wiz Khalifa (#61010) üzenetére

Segal
(addikt)

Biztos jön majd egy Sorry feliratos póló a játékba 500k-ért amit a kibannoltak megvehetnek 1 hónap múlva féláron :D

(#61015) CactuS válasza freeknight (#61012) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Az R* amúgy sem híres arról, hogy ezekről a dolgokról beszél. Ilyen téren az egyik legrosszabb cég, a support működéséről pedig ne is beszéljünk. Kb. 23 szinten kell magad minimum átverni, hogy találj egy embert, aki legalább hozzávetőlegesen képben van, megérti amit mondasz és talán tud normálisan angolul.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61016) Segal válasza Depiboy (#61013) üzenetére

Segal
(addikt)

Az már régen rossz.
Anno amikor nekem kellett végigjárni ezt az utat (ki más lett volna az első Kelével együtt aki besz*pta a hospital pénzlevonás trükköt) nekem is jöttek az ilyen hülye lerázós válaszok Tier1-től de amikor egy felkerült Tier3-hoz az ügyem (sokadik próbálkozásra) akkor másnapra visszakaptam a pénzem.

(#61017) braunz

braunz
(tag)

Én már csak otherbe küldtem és csak annyit,hogy nem kérek több automata választ,ha van valós személy valaki az vegye fel velem a kapcsolatot. Lehet semmi értelme de ezt küldöm mostantól folyamatosan. Hátha ....

(#61018) freeknight válasza Segal (#61016) üzenetére

freeknight
(őstag)

Azért a banning issue teljesen más ügy. Alapvetően ugye az a feltételezés, hogy az anticheat rendszer 100%-os biztonsággal működik, tehát akit kitesznek, azt jogosan teszik ki (sőt, sokan vígan csalnak tovább, tehát még alul is teljesít). Ez egy normális cégnél, mondjuk Blizzardnál így is van. Tehát arra nem pazarolnak el értékes munkaórákat egy supportnál, hogy a jogosan kitett csalók siránkozásait olvasgassák és válaszolgassanak rá, így az a céges policy, hogy ban témájú ticket esetében egyből megy a robot válasza, egy supportos nevében.
Ez most tényleg frusztráló lehet minden érintettnek, hogy csak a sablon jön vissza, de teljesen érthető.

Depiboy: jól fogalmazták meg felettem, próbálj meg fekete-fehér-igen-nem-et játszani a supporttal :D . A rendszer automatikusan szűri azokat a ticketeket, amiket a "ban" kategóriában nyitottak, továbbá minden olyan más kategóriájú ticketet, amiben csak szerepel a ban szócska. Próbáld meg enélkül leírni a gondodat.

De ezen ne idegeskedjetek, vissza lesz az adva a karakteretek.

[ Szerkesztve ]

(#61019) Met válasza freeknight (#61018) üzenetére

Met
(veterán)

Úgy kell írni hogy b4n :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#61020) Majkee84

Majkee84
(aktív tag)

Egész hétvégén fenn voltam, ahogy láttam ucli és wifi is, sőt versenyeztünk is tegnap. Ezen kívül kb. 2 óra lövölde, az oroszok inzultálása, illetve 2m körüli eladás. Mondhatni mindent megtettem, hogy képbe kerüljek. Eddig nem jött email. :D

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#61021) ДарСтав válasza Depiboy (#61013) üzenetére

ДарСтав
(aktív tag)

Ha ez segít, akkor itt van tőlem két levél. Nem biztos, de szerintem embertől kaptam választ. Nem szerepel bennük semmilyen utalás arra, hogy kidobtak, csalónak hittek, stb. Cserébe bele van írva, hogy egy drágán vett dologról van szó, amire jellemzően hamar ugranak.

Ez volt az első:
Dear Rockstar support!

I have an issue with a purchased, expensive item, but it's not listed in the Issue Type option. Can I request your assistance about it please? I already asked several communities about my issue, but they said my best bet is to ask the official Rockstar support.

Sincerely,
*Játékosneved*

Erre válaszolt egy Arturo nevű, Tier 1-es kb. annyit, hogy persze, segítenek, csak mondjam el, pontosan mi is az a drága dolog.

Ez volt a második levél:
Dear Arturo!

Thank you for your reply. The mentioned item is called Grand Theft Auto V, to be more specific, the multiplayer part of the game. You probably heard about that issue which hit so many players in the last 1-2 days. I have the exact same issue, as you can see on my profile (or you can't see, because there's nothing left). Of course I understand it's not your fault, and I understand you can't do anything about it until Rockstar gants the permission for you to do that. My question is: Will Rockstar start an investigation about what just really happened, and if they do, is there any chance for me and for the other players to get back those stuff we just lost because of this issue?

P.S.: I'm sorry about the tricky, twisted composition of my answer, but until further notice, the only Rockstar game I can play is called: "Dodge the bots, to get a proper answer from a human. Maybe."

Sincerely,
*Játékosneved*

Annyi, hogy én nem azt kértem tőlük, állítsák vissza a fiókomat, csak hogy ugyan mondják már meg, lesz-e valami vizsgálat, és ha igen, akkor van-e esélyünk visszakapni a cuccainkat. A fogalmazás nem tökéletes, de ennyire futja az angol tudásomból.

Szerk.: Természetesen ezt csak other-be küldd el, mert a ban kategóriában semmire nem mész vele.

[ Szerkesztve ]

(#61022) Plata válasza VikMorroHun (#61002) üzenetére

Plata
(veterán)

Én is akadtam már fent fán kocsival.
Insurgentel kiszoktam ugrani poénból Avengerből.
Az Insurgent akkor sem törik össze ha két kilométer magasból ugrassz ki.

(#61023) freeknight válasza ДарСтав (#61021) üzenetére

freeknight
(őstag)

Ez ötletes :D

Met: szerintem ilyen ócska trükkre azért gondoltak ők is :DDD

(#61024) CactuS válasza ДарСтав (#61021) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Egy kis gépelési hiba: Rockstar grants permission.

Egy nyelvtan guru bele tud kötni, én picit máshogy írtam volna, de értik ők a konyhanyelvet, főleg, hogy én még mindig meg vagyok róla győződve, hogy valahol Indiában van a support center. A végére azt a részt viszont nem írtam volna bele, főleg az utolsó talán-t.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61025) ucli

ucli
(senior tag)

Mindeközben uc.me-n: készülnek az új trainerek / frissítések. :W

[ Szerkesztve ]

„Viperák fajzata! Ki tanított arra titeket, hogy fussatok az eljövendő harag elől?”

(#61026) ДарСтав válasza CactuS (#61024) üzenetére

ДарСтав
(aktív tag)

Ezt még este írtam fáradtan, nyűgösen, és már elegem volt, hogy kb. semmilyen konkrétumot nem írhatok egy olyan oldalon, ahol konkrétumokat kell írni. Meg hogy őszinte legyek, sosem szerettem a nyelvtanulást, és a nyelvtant úgy általában, így nem is tanultam aktívan. Megérteni megértik, ha meg nem, majd úgyis visszakérdeznek. Az utolsó rész pedig amolyan burkolt célzás akart lenni számukra, hogy kezdem unni ezt az egész helyzetet pont úgy, ahogy sokan mások. Tudom, hogy semmit nem ér, de már kikívánkozott.

(#61027) Ghard válasza ucli (#61025) üzenetére

Ghard
(őstag)

Dehogy készülnek. Már készen vannak ;]
Sőt a kiddion féle cuccokat frissíteni sem kell, 1.41 óta működnek és még mindig undetected.

(#61028) ucli válasza Ghard (#61027) üzenetére

ucli
(senior tag)

Annyira nem mentem bele, csak épphogy rámentem az oldalra. :DDD
Meg akartam nézni az új autókat Menyoo-val, de láttam, hogy még nincs kint az új scripthook, ezért hagytam is a 'csába. :D
Na de most újra kedvet kaptam. ;]
Most nézem, hogy nem engedi letölteni a legújabbat.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#61029) Redneck

Redneck
(veterán)

Üdv!

Steames GTA V-öm van, kb egy hónapja toltam utoljára. Olvastam Gamestaron hogy bannoltak csomó embert, gondoltam megnézem a fiókom. Elindítottam, a Social Club updatelt, és GTAV.exe has stopped working...
Mit lehet csinálni? Segít ha x az n-ediken emberként Ticketet nyitok a Supportnál? :U

Met:
Az f*sza mert eddig soha nem volt vele gondom, és más játék is megy rendesen amiket ritkábban tolok. :DD Azt hittem a Social kavarta meg a lapokat. Remélem ez megoldja majd.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#61030) Met válasza Redneck (#61029) üzenetére

Met
(veterán)

Ennek nincs köze a banhoz (elvileg).
Steam csinálj egy file ellenőrzést.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#61031) ProgenXL

ProgenXL
(őstag)

gamestar szerint mintha valami kis apróság lenne :D

Gunner for life

(#61032) Redneck válasza Met (#61030) üzenetére

Redneck
(veterán)

Minden fájlt rendben talált és továbbra sem megy. Sem Safe módban sem sehogy. :W Marha boldog vagyok.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#61033) Ghard válasza ucli (#61028) üzenetére

Ghard
(őstag)

Most próbáltam, működik.
Script Hook V
Menyoo
Spawn MP Vehicles in SP

(#61034) ucli válasza Ghard (#61033) üzenetére

ucli
(senior tag)

Ebnyire nem mentem még belem ugyenis le kellett lépnem bakancsot próbàlni. :B
Majd este nekiàllok és csinàlok pàr képet.

(#61035) Redneck

Redneck
(veterán)

Írtam a Rockstar Supportnak, kíváncsi vagyok mit válaszolnak. Anno csak a mellébeszéléshez értettek. :)
Rákerestem a hibakódra és kiderült hogy a monitorozó programok OSD-je okozza ezt az appcrasht. Kinyomtam az AB-t és most indul. Vajon eddig miért nem volt vele baja? :U

Szerk:
Ha menet közben Alt+Tab után elindítom az MSI AB-t a játék megy tovább.

[ Szerkesztve ]

(#61036) Kiskokó válasza Redneck (#61035) üzenetére

Kiskokó
(addikt)

Ez már egy viszonylag régebbi frissítés óta így van, bár én sose használtam ezt a cuccost.

Eladó újszerű keveset használt Iphone 5S 16gb Arany, független! - Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro |

(#61037) Redneck válasza Kiskokó (#61036) üzenetére

Redneck
(veterán)

Egy hónapja toltam és nem hisztizett érte, ezért a megoldáson most meg is lepődtem. Nincs rá szükségem GTA-hoz, csak idegesít hogy most nyomkodhatom ki-be. :((( Egyébként nem csak az AB-vel van baja, azt írták más OSD-s programokat sem szeret.

Szerk:
Ti is kaptatok ajándékba 250.000 dollárt?

[ Szerkesztve ]

(#61038) bluuzia válasza Redneck (#61037) üzenetére

bluuzia
(tag)

"Ti is kaptatok ajándékba 250.000 dollárt?"

Szórakozol? :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61039) CJ4567 válasza Redneck (#61037) üzenetére

CJ4567
(addikt)

Mindenki kapott, ha meg költöttél, akkor max. 1,35 millióig kaphattál. (Jól jött. ;])

(#61040) ProgenXL válasza Redneck (#61037) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

kaptunk de ez még az előző havi cucc. aki akkor fellépett utólag jóváírtak 250 ezret.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61041) Redneck

Redneck
(veterán)

Köszi a válaszokat, azt hittem azt már rég jóváírták. Haver is mondta előbb hogy kapott 1,35 milliót. :K

(#61042) freeknight

freeknight
(őstag)

Reddit szerint válaszolnak a ban témájú ticketekre is. Legalábbis live chaten.

(#61043) Depiboy

Depiboy
(tag)

Már a hetedik ticket után kezdem elvesziteni a reményt :(

(#61044) Depiboy válasza ДарСтав (#61021) üzenetére

Depiboy
(tag)

Nálad van valami fejlemény?

(#61045) ДарСтав válasza Depiboy (#61044) üzenetére

ДарСтав
(aktív tag)

Sehol semmi. A tegnap esti levelemre nem kaptam választ még, de le sem zárták az ügyet. Reddit-en írták páran, hogy nekik azt válaszolta a support sablonszöveggel a support chat-en, hogy már vizsgálják a fiókjaikat. Volt, aki küldött screenshot-ot is erről.

(#61046) Depiboy válasza ДарСтав (#61045) üzenetére

Depiboy
(tag)

Na végre valami jóhir, ha vizsgálják talán visszaállitják és megy minden tovább.

(#61047) ДарСтав válasza Depiboy (#61046) üzenetére

ДарСтав
(aktív tag)

Remélhetőleg megoldják a dolgot, ugyanis kezd eléggé bosszantani engem is a helyzet ismét. Mondjuk én már úgy vagyok vele, hogy ha tesznek a fejemre, akkor visszatérés után csalóként folytatom, és visszaszerzem saját magam az elveszett cuccaimat, meg egy kis kárpótlást. Ha elkapnak, legalább ezúttal joggal tesznek ki, nekem meg volt egy jó napom.

(#61048) Kelecar

Kelecar
(aktív tag)

Egész érdekes új autók jönnek.

(#61049) Kelecar válasza Kelecar (#61048) üzenetére

Kelecar
(aktív tag)

A karton-tuningos Zsigulin beszartam :D

(#61050) Kelecar válasza Kelecar (#61048) üzenetére

Kelecar
(aktív tag)

Nem tudom ti hogy vagytok vele, nekem nagyon bejönnek. Gyűjteném kell rájuk :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.