Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-11 14:40:23

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#29001) svensson válasza Geryson (#28989) üzenetére

svensson
(félisten)

Ja igen, bejelöltelek. Ha mindketten végeztünk a sztorival, és lesz kedved, kipörgethetjük a heistokat. :)

Asus Z170 Pro Gaming (2020.03.15. PCX gari) eladó: https://bit.ly/31ytU2K

(#29002) pokers válasza Geryson (#28989) üzenetére

pokers
(senior tag)

Találtam egy sima Geryson-t, meg egy Geryson_HUN-t
Melyik vagy te?

(#29003) debrecenikri

debrecenikri
(tag)

Észrevette valaki, hogy a Micheales családegyesítés után amikor Jimmy gépezik Niko van a gta iv-ből a life Invader oldalán?Ez odavágott...

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#29004) cyberkind válasza debrecenikri (#29003) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ki hitte volna...

Közzététel: 2013. okt. 21.

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#29005) svensson válasza pokers (#29002) üzenetére

svensson
(félisten)

A sima. ;)

(#29006) Geryson válasza pokers (#29002) üzenetére

Geryson
(őstag)

Mind a kettő én vagyok (ugye a IV-hez kellett csinálnom egy angol profil-t). :( Most a Geryson-al nyomom már...

Minecraft. Das játék...

(#29007) Puma K válasza Geryson (#29006) üzenetére

Puma K
(veterán)

Én tudtam használni tovább az amcsiként regisztrált RSC-t amit anno a IV miatt csináltam, hogy tudjak multizni.
Most viszont már át van állítva magyarra és ugyan úgy jó.

Vagy te miért csináltál másikat?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29008) jossua

jossua
(tag)

SZiasztok !

nagyon fontos kérdésem lenne ! Vízben ,hogy a fenébe kell felfelé úszni ????????? :R

Alias : Magyarbetyar

(#29009) Bkrisz9 válasza jossua (#29008) üzenetére

Bkrisz9
(őstag)

Shift+S de asszem simán S-el is feljön csak lassabban.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#29010) jonnyjoker01 válasza jossua (#29008) üzenetére

jonnyjoker01
(veterán)

First person nézetben arra úszik amerre nézel az egérrel.

Üdv. Johnny --- Lenovo Miix 510: Intel core i5-6200U, 8gb DDR4 SDRAM, Intel 520 IGP + Paperspace P5000: Intel Xeon E5-2630 v3 @ 2.7GHz, 32 GB RAM, Nvidia Quadro P5000 + LG 29WK600 ultrawide --- Xiaomi Mi Mix 2S

(#29011) Đusty

Đusty
(őstag)

Nem tudjátok mi lett az itt sokat használt (metalcore) TS szerverrel? Új jelszót kér de itt nem lett publikálva.

[ Szerkesztve ]

(#29012) LaciCRM válasza Đusty (#29011) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

ettől független, csak szólok, hogy én látom hogy vagy 3-4 ember függőben van a PH-crew-ban de valamiért nem tudom elfogadni a csatlakozást. naponta nézem, amint helyrejön bent is lesznek az új emberek !

A madár az ász.

(#29013) pokers válasza LaciCRM (#29012) üzenetére

pokers
(senior tag)

pokers5 néven kértem a felvételem.
Jó lenne már pár normális emberrel heistelni, mert eddig ahányszor fent vagyok online, folyamatosan le akarnak lőni. Így első dolgom passzívba tenni a karim.

(#29014) LaciCRM válasza pokers (#29013) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

ez a problémám egy pár napja valamiért
Alul a "láthatatlan" profilok között van a tiéd is .

A madár az ász.

(#29015) svensson

svensson
(félisten)

Jól sejtem, hogy egy karakterrel megvásárolt tulajdont nem lehet átruházni másik karakterre / eladni másik karakternek?

(#29016) LaciCRM válasza svensson (#29015) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

én tegnap vizsgálgattam ezt a dolgot ( tepsifejű a karakterem és csináltam másikat ) de semmit nem tudtam átadni, csak a pénztárca közös.

A madár az ász.

(#29017) svensson válasza LaciCRM (#29016) üzenetére

svensson
(félisten)

Sztori módra gondolok, online-nal még nem játszottam.

(#29018) LaciCRM válasza svensson (#29017) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Ott meg kifejezetten karakterekre vannak szabva pl a vásárolható ingatlanok.

A madár az ász.

(#29019) svensson válasza LaciCRM (#29018) üzenetére

svensson
(félisten)

Eddig kb. eggyel találkoztam /karakter a 15-ből, úgyhogy nem igazán.

(#29020) LaciCRM válasza svensson (#29019) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Na most akkor valamit félreértettem. pl a TAxi cégete ha jól tuom csak a Franklin nevű karakter veheti meg. Nemde ?

A madár az ász.

(#29021) svensson válasza LaciCRM (#29020) üzenetére

svensson
(félisten)

Igazad van egyébként, több ilyen van, viszont én a "semlegesekre" gondolok. Azokat szeretném átruházni Michaelről Trevorra, de gondolom felejtős.

(#29022) Geryson

Geryson
(őstag)

Ma este egy kis cruise és (nem eszetlen) ökörködés?

Minecraft. Das játék...

(#29023) pendre54 válasza Đusty (#29011) üzenetére

pendre54
(őstag)

Csatlakozom, én is épp ma akartam felnézni, hogy van-e ott valaki, erre ez fogad:

Nálam a könyvjelzők közé van rakva, tehát jelszó nélkül azonnal be tudtam lépni eddig. Jó lenne, ha a topikgazda, vagy valaki utána járna, hogy most mi is van.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#29024) Geryson

Geryson
(őstag)

Tegnap néztem egy videót, hogy az egyik kórház tetején van 1-2 heli. Ez melyik kórház? A Downtown-ban a Del Perro Freeway és a Los Santos Freeway kereszteződésénél lévő kórház? Ha igen, akkor hogyan lehet felmenni? :)

A repülőtérről szoktam elhozni, de egyrészt az eléggé kint van másik, hogy nincs is ott mindig a heli. A rendőrséget tudom még, a kikötőt (4-es körözéssel). A kórház lenne a legjobb hely...

[ Szerkesztve ]

Minecraft. Das játék...

(#29025) LaciCRM válasza Geryson (#29024) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

van létra meg feljáró meg minden. nekem amikor kéne sosincs ott heli. viszont néha a leszálltot helit is lehet oda kérni

A madár az ász.

(#29026) Geryson válasza LaciCRM (#29025) üzenetére

Geryson
(őstag)

Mit lehet oda kérni? :) Nem értettem, amit írtál. A Philbox Hill Medical Centernél? Nem találom sehol a létrát...

Akartam már kérdezni, hogy miért van az, hogy a jobb alsó sarokban van egy kis grafikai hibám, egy négyzetes terület, ahová ki szokta írni a helységneveket. Ott nekem kicsit furcsa, villogós rész van. Másnál esetleg? Kikapcsoljak valamit a grafikai résznél?

[ Szerkesztve ]

Minecraft. Das játék...

(#29027) LaciCRM válasza Geryson (#29026) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

hogyha veszel mondjuk egy buzzardot, és lehívod a pegasustól és a közelben vagy, akkor lehet hogy oda teszi be a helit. Tutira van feljáró, az utca felől jobb oldalt,de megnézem nemsokára

a grafikai hibáról én már hallottam, szerintem itt is volt téma.

[ Szerkesztve ]

A madár az ász.

(#29028) Geryson válasza LaciCRM (#29025) üzenetére

Geryson
(őstag)

Na, ez a másik kórház, a Central Los Santos Medical Center. De tényleg, most sincs ott egy heli sem... :(

Minecraft. Das játék...

(#29029) RoMix85 válasza Geryson (#29026) üzenetére

RoMix85
(aktív tag)

Egyik, az az hogy ha olyan járművet veszel, heli vagy hydra, mindig a hozzád legközelebbi kijelölt helyre szállítják le.

Telefonból a pegasus-t* vagy mi a menü ahol "lekérheted", ugyanitt nagyobb autók, buszok, tank stb. Persze ha már megvetted ezeket. Hátrányuk hogy nem lehet eladni ezeket.
Egy tipp: azt hiszem lamar-t ha felhívod de lehet nem is őt:D kérheted hogy 1000 dolcsiért küldjön egy helit, ez ott fog leszállni ahol épp vagy, lehetőleg úton... kilövöd a sofőrt és repkedhetsz is kedvedre:)

a grafikai bug kb kezdetek óta megvan amd kariknál. Megoldás:vagy normálra rakod a motion blurt vagy az msaa-t kapcsolod ki. Kettő együtt azt produkálja...

LaciCRM
Valóban:)

[ Szerkesztve ]

(#29030) LaciCRM válasza RoMix85 (#29029) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Jól belezavarodtál :D A Merryweathertől lehet kérni helicopter pick-up-ot ami felvesz normál esetben és elvisz akárhová. Na azt kilőheted, és viheted a helit. a Pegasust kell hívni ha van vásárolt járműved ami leszállítható.

Lamar Muggert tud küldeni (rabló )

[ Szerkesztve ]

A madár az ász.

(#29031) Geryson válasza RoMix85 (#29029) üzenetére

Geryson
(őstag)

Wow, köszönöm a grafikai dolgot, az MSAA volt nálam (blur-t én nem csípem, be sem kapcsoltam). Viszont így fel tudtam tenni az árnyékot "very high"-ra, hát ez valami brutálisan szép... 5.800 mega VRAM igény, az azért komoly...

A helis dolgot is köszönöm, egyenlőre még elég csóró vagyok hozzá... :)

Minecraft. Das játék...

(#29032) parkr válasza Geryson (#29028) üzenetére

parkr
(őstag)

helit talán a legegyszerűbb a heli leszállóról lopni :) ahol ahajók kikötője s van.
valahól a reptér felé esik útba.

2 ∞ & ⇨

(#29033) Plata válasza parkr (#29032) üzenetére

Plata
(veterán)

Online-ban mindig van heli,de storyban nekem ott soha nincs.Online-ban heist közben loptam helit a kórház tetejéről,storyban egyszer sem volt. :(((

(#29034) jonnyjoker01 válasza Geryson (#29031) üzenetére

jonnyjoker01
(veterán)

5800 MB VRAM-ot hogy csináltad? Nekem 2800 MSAA nélkül minden very high és 1080p felbontásban.

Üdv. Johnny --- Lenovo Miix 510: Intel core i5-6200U, 8gb DDR4 SDRAM, Intel 520 IGP + Paperspace P5000: Intel Xeon E5-2630 v3 @ 2.7GHz, 32 GB RAM, Nvidia Quadro P5000 + LG 29WK600 ultrawide --- Xiaomi Mi Mix 2S

(#29035) 4264adam válasza jonnyjoker01 (#29034) üzenetére

4264adam
(addikt)

7990-el szerintem minden max-on simán megvan az 5.8GB :D

Szakmai kérdésre privátban nem válaszolok | cuccaim az adatlapomon | COD4

(#29036) Geryson válasza 4264adam (#29035) üzenetére

Geryson
(őstag)

Bezony ám. Könnyedén fel tudnám lökni 7 gigáig, ha túl akarnám lépni a maximumot... :)

Minecraft. Das játék...

(#29037) 4264adam válasza Geryson (#29036) üzenetére

4264adam
(addikt)

Cuccaidnál feltüntetnéd a memória(ram) méretét? :U lemaradt :D

[ Szerkesztve ]

(#29038) parkr válasza Plata (#29033) üzenetére

parkr
(őstag)

jaaa, én story módban mindig kinyirtam egy ejtőernyős helikoper pilótáját és már mentem is :D főleg a lovinál várakozó szenvedett sokat :DDD

2 ∞ & ⇨

(#29039) rup1u5 válasza Geryson (#29036) üzenetére

rup1u5
(veterán)

Azt oszd el 2-vel és megkapod hogy valójában mennyit használ. ;)
A 7990 az 2db GPU, 2 x 3GB VRAM ha nem tévedek.
Az csak egy dolog, hogy GTA 5 ilyen szerencsétlenül írja ki. Valamiért SLI-CF rendszereknél összeadja az egyes GPU-khoz tartozó ramok mennyiségét és úgy írja ki. Valszeg ebből adódóan a felhasznált ram mennyiségét is összeadja és ezért ír neked 5GB-ot ott ahol valójában 2.5GB-ot használ. De mivel ugye mindkét GPU-nak szüksége van ugyan arra a 2.5GB adatra.......

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#29040) Daffni2

Daffni2
(addikt)

Sziasztok,vadászrepülőt hogy lehet szerezni?

Katonai támaszpontra be lehet lopózni valahogy,hogy ne nyírják ki szinte azonnal?

"Aki ad,az nyer"

(#29041) 4264adam válasza Daffni2 (#29040) üzenetére

4264adam
(addikt)

Meg vásárolod.

(#29042) parkr válasza Daffni2 (#29040) üzenetére

parkr
(őstag)

el lehet kötni de szerencse kell hozzá, hogy sérülés nélkül meglépj vele

2 ∞ & ⇨

(#29043) RoMix85 válasza Geryson (#29031) üzenetére

RoMix85
(aktív tag)

Bocsi elnéztem ezt is:D ill. rosszul emlékeztem. nem a motion blur a mások opció hanem felette a post fx. Én is azt vettem le és az MSAA-t hagytam meg. Nem szeretem a fűrészfogakat :DDD

(#29044) pokers válasza rup1u5 (#29039) üzenetére

pokers
(senior tag)

Sőt, annyira szerencsétlenül számol SLI-CF rendszereknél, hogy a Win10hez kiadott Nvidia driver egyikével se tudtam SLI-vel játszani, mert "túltölti" a VRAM-ot és elszáll a játék.
Így választhattam, hogy letiltom az SLI-t, vagy felteszek egy fél évvel ezelőtti, még a driver nevében is szereplő gta5 nvidia drivert. Ezzel tökéletesen megy az sli.

(#29045) Babcola válasza Daffni2 (#29040) üzenetére

Babcola
(csendes tag)

Vagy mielőtt bemész felhívod Lestert hogy hunyjanak szemet a katonák/zsaruk 2 vagy 3 percig amíg rosszat csinálsz. Azthiszem az utolsó menüpont miután felhívod. (de ne öld őket mert akkor semmis a kért opció)

(#29046) kisza25

kisza25
(félisten)

sziasztok jó rég nem voltam erre, most indítottam volna a játékot, de töltött valami 45MB-ot és utána 440MB-ot most szedi, ezek csak javítások , vagy jött esetleg mostanság új heist, vagy hasonló?

A stessz oka, nem sz@rod le eléggé! Dr. Bubó

(#29047) Puma K válasza pokers (#29044) üzenetére

Puma K
(veterán)

Milyen kártyákkal tolod?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29048) 4264adam válasza kisza25 (#29046) üzenetére

4264adam
(addikt)

Sziasztok!

Végeztem a Single playerrel újra végig vittem most már tudatos lester assassination-al :D Online: Újra alkottam a karateremet. A problémám az lenne, hogy szinte senkivel nem találkozom a térképen, küldetések kék szinűek egy két arany, de mindegyik körbe lépésnél én vagyok a host. Mi a probléma, hogy nem én csatlakozom másokhoz?

(#29049) Geryson válasza rup1u5 (#29039) üzenetére

Geryson
(őstag)

Igen, ez így valóban helytálló információ lehet, ebbe bele sem gondoltam eddig! :)

Más: megcsináltam a sztori módban azt a gyémántos heist küldetést. Felvettem a legdrágább embereket (3 x 14%, ha jól emlékszem). Erre bemegyek én a bótba, én szedem össze a cuccot, én vezetem a motort, én vezetem a teherautót. Akkor ebben mi a csapatmunka? És legfőképpen, van nálam kemény 1000 dollár, hol a többi pénz?!?

Minecraft. Das játék...

(#29050) 4264adam válasza Geryson (#29049) üzenetére

4264adam
(addikt)

Lesternél pénzmosás van, kell pár nap mire át utalja az összeget kb 800k$. El is mondja mikor vége, hogy mindenki húzza meg magát majd jelentkezik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.