Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) Spazzz


Spazzz
tag

Hali az a kerdesem hogy vannak azok a jarmuvek amelyiknek irja hogy part of the xy heist valtozik valami ha megveszem? tegyuk fel heist kozbe lekerem nem kell megszerezni vagy valami vagy csak siman disznek van odairva.

(#69002) HussarF válasza Spazzz (#69001) üzenetére

Az csak info arról, hogy melyik DLC-vel került be, más jelentősége nincs.

(#69003) tonyrulez válasza PeL (#68998) üzenetére


tonyrulez
őstag

Na igen, ezt nem értem, mert nekem 0 akadás van ezzel a géppel, még sok játékos esetén is. A másik, erősebb gép meg offline játék közben is akad.

4 8 15 16 23 42

(#69004) afoyem


afoyem
tag

Üdv.

Itt írják steamen ugyanez a gondom nekem is:

https://steamcommunity.com/app/271590/discussions/0/25494658..

Laptopom van, natív 1366x768 a felbontás a játékban is ez van beállítva mégis amikor átrakom teljes képernyőre a játékot elhomályosodik a grafika, windows módban meg éles. A képarányokat is végig kottáztam eredménytelenül. Mi lehet a megoldás?

(#69005) the_mad


the_mad
aktív tag

Úgy vettem észre hogy a játék elég processzor igényes. Ez nem abban mutatkozik meg, hogy hány százalékos a terheltség a feladatkezelő és egyéb programok szerint. Régen 3570K-val nyomtam, rendszeresek voltak a lassulások, FPS droppok. Valahol stabil 90 FPS-el futott aztán lezuhant 30-40 körülire. Mióta cseréltem 8700K-ra azóta stabil 90 FPS, úgy hogy a memória csak a fele az előző konfignak (16 helyett 8GB).

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#69006) Kiskokó válasza #81556480 (#68999) üzenetére


Kiskokó
veterán

Eddig senkinek se tettszet, ki hitte volna hogy neked pont fog. :P
Majd szólj Mike Lucasnak neki is biztos tettszene ugye Mikeee ? ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#69007) #81556480 válasza Kiskokó (#69006) üzenetére


#81556480
törölt tag

Tényleg ? nem lett a phhu- tagok közt sikeres? nemnagyon láttam róla véleményt, azért írtam be. Nekem valahogy bejön. Bár lehet hosszú távon nem szórakoztató, de tegnap vagy 5 órát nyomtam folyamatosan.

(#69008) Kiskokó válasza #81556480 (#69007) üzenetére


Kiskokó
veterán

Majd összehozzuk. Randomokkal sose játszok.
Nem nagyon próbáltam csak az első kötelezőt, de nem jött be :D

Ja meg látom megy a homárkodás :D (utolsó kép) ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#69009) rektoradam


rektoradam
újonc

Sziasztok! Szeretnék csatlakozni a Crewhoz, nem rég játszom, elég aktívan viszont. Packban vásároltam a játékot, Criminal Enterprise + Whale Shark, PC-re, szépen építgetem a dolgokat, de jó lenne társaságban játszani. Mi lenne a módja, illetve van - e TGF?
Előre is köszönöm a válaszotok!
Nevem : RektorAdam

(#69010) rektoradam


rektoradam
újonc

Social Clubon jelentkeztem, minden paraméteremet láthatóvá tettem Crewnak!
Üdv, Ádám

(#69011) hegyipapa válasza rektoradam (#69010) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Vagy még se ??

Ezt olvasd el alaposan !

(#69012) rektoradam válasza hegyipapa (#69011) üzenetére


rektoradam
újonc

Mire gondolsz? Segíts, és akkor orvosolom :)

(#69013) rektoradam


rektoradam
újonc

Már látom, én Friends +Crew-ra tettem, de állítom Everyone-ra! :)

(#69014) Mike válasza Kiskokó (#69006) üzenetére


Mike
veterán

ez biztos így van :)

(#69015) fidzsig


fidzsig
újonc

Heloka, valaki tud segíteni leszállítani? Hogy tudok a CREW-os serverre feljoinolni? Hozzá tud adni olyan, aki fent van? SC nicknamem is FiDzSiG

Köszönöm a befogadás!

(#69016) Mike válasza the_mad (#69005) üzenetére


Mike
veterán

azért mekkora szerencse hogy olyan idegenek is játszanak a gta-val, akik képesek érzékelni a 90 fps-t
tudod mi az drop? amikor lemegy 10re
közben meg Magyarországon gyerekek éheznek

elején viccesnek szántam ezt a hozzászólást, de közben rájöttem hogy kb azon panaszkodsz hogy már nem olyan jó a fókaorr.

(#69017) Mike válasza fidzsig (#69015) üzenetére


Mike
veterán

ajaj, nem sok jövőt jósolok itt neked :)

(#69018) fidzsig válasza Mike (#69017) üzenetére


fidzsig
újonc

miért?

(#69019) Mike válasza fidzsig (#69018) üzenetére


Mike
veterán

nézd meg 69009-et. így kell jelentkezni. illetve egy kicsit bővebb bemutatkozó sem árt. a szabályzatot is olvasd el, mert számon kérik rajtad a betartását.

[ Szerkesztve ]

(#69020) hegyipapa válasza rektoradam (#69013) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Köszi, ha szeretnéd akkor visszateheted Friends +Crew-ra.

(#69021) fidzsig válasza Mike (#69019) üzenetére


fidzsig
újonc

Szerintem a bemutatkozó résszel nincsen probléma, a szabályzatot meg elolvastam már 3x szóval nemlesz vele gond. Nah valaki bunkerezni? :D

(#69022) hegyipapa válasza fidzsig (#69015) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Játékban Menü - Online - Crews - My Crews - Prohardver GTA V - View members, itt láthatod az összes éppen online lévő játékost a crew-ból, valakire csatlakozz.

(#69023) Mike válasza fidzsig (#69021) üzenetére


Mike
veterán

jó nekem 8, nem én vagyok itt a főnök :)

(#69024) fidzsig válasza hegyipapa (#69022) üzenetére


fidzsig
újonc

Köszönöm,

(#69025) #81556480


#81556480
törölt tag

Miért nem tudom a bunkert beállítani spawn location-nak ?

(#69026) Plata válasza #81556480 (#69025) üzenetére


Plata
félisten

Mert nem vetted meg belé a szobát?

(#69027) Kiskokó válasza #81556480 (#69025) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mert megint spúr voltááá" :P :P ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#69028) #81556480 válasza Plata (#69026) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem. basszus, összekevertem az xboxos accommal.

(#69029) bluwering


bluwering
junior tag

Sziasztok! Ifruitot hogy lehetne működésre bírni hogy végre használható legyen a saját rendszámom mindegyik kocsin ingame? Mert egyikre sem engedi feltenni, meg ráadásul egyik motoromat 2x jelzi hogy megvan, holott pedig csak 1 példány van, az armoros kurumámat meg rég eladtam, és még mindig azt mutatja hogy rendelkezem vele. XD kész vicc. Ötlet? :D :DD

(#69030) rektoradam válasza hegyipapa (#69020) üzenetére


rektoradam
újonc

Nagyon szépen köszönöm a felvételt, hamarosan be is csatlakozom hozzátok!
Egyébként Budapesten lakom, 25 éves vagyok, a többit az előző hsz-ben leírtam. :)

(#69031) Anulu79 válasza bluwering (#69029) üzenetére


Anulu79
addikt

Kiirja, hogy el van mentve a rendszám?

(#69032) Lorell71


Lorell71
tag

A megváltó ikerpár meglátogatott míg tv-ztem

(#69033) balaboo válasza Lorell71 (#69032) üzenetére


balaboo
újonc

Ez nem abban a moddolt session-ben történt ma este ahol együtt játszottunk?

(#69034) Lorell71 válasza balaboo (#69033) üzenetére


Lorell71
tag

Elmentem a családdal tv-zni a valóságban,afk-n hagytam, akkor még nem volt moddolt, de együtt voltunk előtte.

(#69035) satee76 válasza the_mad (#69005) üzenetére


satee76
aktív tag

Mint az ilyen open world játékok mindig. Ezért fut nekem is egy "ősrégi" Xeon procin ahol az L2 még 12 MB.
De a hozzászólásodra reagálva igazán örülök, hopgy sikerült egy 3570K -t egy 8700 K-ra cserélned...
90 FPS? Ez nem egy CoD lövölde...de ez csak az én véleményem, meg ne sértődj...én nem látom játék közben a 60 FPS vagy 90 FPS közti különbséget itt. De mondjuk én már 40 éven túli vén szivar vagyok
:C

[ Szerkesztve ]

(#69036) Jim-X válasza bluwering (#69029) üzenetére


Jim-X
őstag

Szia! Ha elmentetted a sajat rendszamot akkor is varni kell par napot mire rateszi a rendszer, nem azonnal fog rakerulni a jarmuvekre :K ;)

A játék az nem játék!

(#69037) Plata válasza Jim-X (#69036) üzenetére


Plata
félisten

Miért kellene várni?
Nekem sosem kellett várnom hogy be kerüljön.

(#69038) HussarF válasza Jim-X (#69036) üzenetére

Sztem sem kell. Csak utána be kell gurulni az LSC-be és felrakni.

(#69039) Kiskokó válasza Jim-X (#69036) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem mindig rögtön betette, csak rendesen el kell küldeni az "order"-t (megrendelést)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#69040) Jim-X


Jim-X
őstag

Akkor sorry, nekem ki volt kuldve az order rendesen. De megis varni kellett par napot. Mondjuk meg mindig PS4 platformon tolom, lehet ez a kulonbseg oka :B

A játék az nem játék!

(#69041) the_mad válasza satee76 (#69035) üzenetére


the_mad
aktív tag

Az a fontos, hogy átjött a lényeg... Vagy mégse..
Örülök, hogy örömet okoztam azzal, hogy egy közel 6 éves alkatrészt cseréltem egy újabbra. Tudod, világ életemben maximalista voltam, csak hát ez 6 évente jut eszembe. Továbbá én nem csak játszom a gépen, hanem dolgozom is és itt nem az excel táblák szerkesztgetésére kell gondolni.
De, te is látod a 90 és a 60 frame közötti sebesség különbséget. Pontosan ez az, hogy a közöttük lévő 30FPS különbséget látod, mikor 90-ről visszaesik 60-ra egy szempillantás alatt. Végülis totál nem zavaró ha kimerevedik a kép...

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#69042) bluwering


bluwering
junior tag

Igen srácok mindig jött az sms ingame hogy elküldte a rendszámot. :D Az orderre meg rendetlenül vagy rendesen kattintok rá, mindig müködik a gomb. :P :D Rá nyomom hogy igen kérem felülírni, utána meg hogy NE posztolja nekem face-en. :D Megjön a játékban az sms, begurultam direkt LSC-s garázsba, és csak a gyári rendszámot amivel vettem a kocsit, azt engedi színezni. A dolog furcsasága hogy, a MOC kamion pótján( asszem ez a neve) amikor elkezdtem újra a gamet, látta az új rendszámot. Szépen fel is tettem rá. Azóta azon sem. :C :U :)) Amikor még jó volt ez úgy működik PC-n hogy, random időpontban gondolok 1-et csinálok új rendszámot. Beírom pl fehér rendszámra. Visszalépek kocsit kiválasztom melyikre akarom, bár mindegyiken látszódott régebben mindegyik rendszám, elfogadom igen 100k $ és jön az sms ennyi. De a lóvét sem vonja le ám így. Megjön az sms és mint ha mi sem történt volna. De úgy nézem nem enged úgy cakum pakk semmit se módosítani ifruitban. Csak akkor kerül rá bármi az autóra ha azt ingame a garázsba veszem meg rá.. Majd maximum telefonnal összedobok 1 videót a dologról.

[ Szerkesztve ]

(#69043) balaboo válasza Lorell71 (#69034) üzenetére


balaboo
újonc

Aha, ja csak azért, mert velem is elég érdekes dolgok történtek ott abban a session-ben: konkrétan Gestapu-nak segítettem volna bunkert eladni amikor lefújta és mentünk ki az Insurgent Pick-Upommal az országútra, hirtelen ránk spawn-oltak 30 klónomat, aztán el kezdte dobálni a zacskós modolt pénzt. Szerencsére autóban ülve nem veszi fel a karakter. (Úgy zúdult le a kocsi tetejéről :D)

(#69044) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Sziasztok! Kérdésem az lenne hogy a régi hdd n lenn van a játék,de közben új win 10et telepítettem egy SSD re.Hogy tudom ezt megoldani úgy hogy ne kelljen újra letölteni a játékot? Köszönöm.

Zoolee

(#69045) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ez aranyos :D

Gunner for life

(#69046) HussarF válasza ProgenXL (#69045) üzenetére

F@szé megy rá a motorra ;]

(#69047) Anulu79 válasza ProgenXL (#69045) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezt a mákot! Csoda, hogy fel tud menni a dombon. :D

(#69048) Logitech válasza balaboo (#69043) üzenetére


Logitech
aktív tag

Rajtam egy budi volt, a bunker meg tele volt ketreccel mire visszamentem a géphez.

(#69049) Segal válasza Logitech (#69048) üzenetére


Segal
veterán

Nekem is van par kep arrol az eladasrol aminek a vegen pokers-en, kele-n es rajtam is budi volt:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#69050) Anulu79 válasza Segal (#69049) üzenetére


Anulu79
addikt

Csak nem vissza tértél a játékba? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.