Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47551) Farkas23 válasza Plata (#47550) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Ha egymagam vagyok, akkor én se lövöldözök, de ha épp felkenek egy autót a falra, akkor könnyen üldözőbe vehetnek a zsaruk és ha épp előttem van, akkor őt se hagyom ki a buliból :D :D nehogy már neki jó legyen :D

(#47552) Plata válasza Farkas23 (#47551) üzenetére


Plata
félisten

Én Ph-s sessionban ökörködtem,ott az ember mégsem kezd el lövöldözni. :DDD
Találkoztam is pár ph-sal ámokfutás közben.

(#47553) Farkas23 válasza Plata (#47552) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Ott én se kezdtem el lövöldözni, max ha messze vagyok mindenkitől :D egyébként ritkán szoktam úgy ökörködni, hogy lövöldözök meg minden, sokba kerül a lőszer :D elég akkor lövöldözni, amikor elhozok egy autót :D bár tegnap sikerült úgy elhoznom egy autót, hogy nem álltam meg lőni, hanem végig hasítottam a vehicle warehaus-ig és csak 1000$-s lett a kár :D ami tőlem nem egy rossz eredmény, mert nem vagyok profi sofőr :D

(#47554) Anulu79


Anulu79
addikt

Az insurgentnek van jelentősége? Erősebb az ellenálló képessége mint az armored kurumának?

(#47555) Laraxior válasza Anulu79 (#47554) üzenetére


Laraxior
titán

A Kuruma csak golyók ellen véd. Robbanást nem bír egyet sem. Egy gránáttól felrobban.
A páncélozott autók egyet kibírnak robbanásból, de ott az ablak nem olyan hosszútávon golyóálló, csak keveset bír.
Az Insurgentbe pedig könnyű belőni, de a robbanást nagyon bírja. 5-6 gránátot, RPG-t asszem.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47556) HussarF válasza Laraxior (#47555) üzenetére

Azért a könnyű belőni, költői túlzás. Azon lőrések vannak, nem ablakok.

(#47557) Puma K válasza HussarF (#47556) üzenetére


Puma K
veterán

Az Insurgent-en ablakok vannak:

A Kuruma-n vannak lőrések:

Ráadásul kb a fej jobban célozható egy minimálisan az Insurgent-nél.
Míg a Kuruma-nál takarásban van a kisebb ablakfelület miatt.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47558) Plata válasza HussarF (#47556) üzenetére


Plata
félisten

Kurumán elvileg van egy bug-os hely amit ha meglősz sniperrel pont fejbe lőnek.
Insurgent egy igazi állat,bármin keresztül száguld,élmény vele rendőr kordonokat szétverni padlógázzal. :C

(#47559) Farkas23 válasza Plata (#47558) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Én is így vagyok vele, nekem az egyik kedvencem az Insurgen :)

(#47560) Anulu79


Anulu79
addikt

Újabb kérdésem lenne. :)

Mivel elég lassan jön össze a lóvé a ceo irodára meg a garázsra ezért nem kifizetődőbb venni előbb egy MC-t és azáltal gyűjteni a ceo-ra?

(#47561) Farkas23 válasza Anulu79 (#47560) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Lehet kifizetőbb lenne, de a jobban fizető gyárak ott se olcsók, 250.000$ a legolcsobb motorklub + a gyár, abból a legolcsóbb 650.000, de az nem hoz a legjobban.

(#47562) Segal válasza Anulu79 (#47560) üzenetére


Segal
veterán

MC-nél ugyanebbe a problémába fogsz belefutni... Ha megveszed a motorosclubot utána vehetsz még egy gyárat is és utána vagy éjjel nappal supplyzol vagy veheted még a supply-t is bele. Ha nincsenek rajta a fejlesztések akkor nemigazán éri meg a gyár, fejlesztésekkel meg kb ugyanannyiból jönnél ki mint ha a ceo-t vennéd.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47563) freeknight válasza Anulu79 (#47560) üzenetére


freeknight
őstag

Nem.
Az MC sem filléres tétel. Maga a klubház az olcsó, de a legolcsóbb kokaingyár maga 1 millió, és ahhoz, hogy maxon termeljen, még rá kell költeni ezen felül 1,4 millió körül.
Ezután 5 óránként termel 430ezret, ha hajlandó vagy folyamatosan tölteni unalmas és hosszú küldikkel a supply-t, ami alapból is bugos, szóval lehet, hogy egy 10 perces supply run után nem kapsz semmit.

Az eladás is ezerszer kockázatosabb. Tarthat 20 percig is (pl postakocsis eladás), és ez alatt az idő alatt elég, ha csak egyetlen hydrás majom bejön a szerverre, és mindenedet elveheti tőled. Ezzel szemben mire egy ceo autós eladásnál egyáltalán berendeli a hydrát, te már simán behussantál a célba a sportkocsival. Ha még időben kapcsolnak, még akkor is van esélyed a ceo-s ghost organization képességeddel meglépni és megmenteni a szállítmányt.
Autókat adok el randomokkal teli szerveren is simán (és sikerrel szállítom), míg mc eladásnál ezerszer megnézem, hogy csak ph-sok legyenek.

Az MC majd később lesz jó, autós biznisz mellé, akkor már csak venned kell bele a supply-t, jó kis pluszpénzt fog hozni az autók mellé.

[ Szerkesztve ]

(#47564) HussarF válasza Puma K (#47557) üzenetére

Mindig az okoskodás....

Nézz rá, azok lőrések. Most nem a játékmechanikai szempontból, de azokon keresztül nem nyílik panorámakilátásod a világra. Nem nagyok, annyira nem könnyű azért belőni rajtuk, mint egy sima autóba, de azért persze megoldható.
A Kurumán meg úgy is vehetjük, hogy nincsenek ablakok, mert nem lehet rajtuk belőni.

(#47558) Plata
Ilyet én is tapasztaltam, insu pickuppal sikerült valahogy belőni. Egyszer volt csak ilyen. De van az insurgentnek is valami bugja. Nem tudom hol kell eltalálni, de már többször is volt ,hogy minigun úgy találta el, akkor úgy robbant, mint valami gázpalack.

(#47565) -Faceless- válasza HussarF (#47564) üzenetére


-Faceless-
őstag

Kurumán a sofőr oldali ajtónál az ablak rész jobb felső sarkában már a páncélon lehet belőni, de millió videó van fent róla youtubeon. Valahogy szemből is lehet, de arra nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#47566) Anulu79


Anulu79
addikt

Hát köszi a lehangoló infókat az MC-vel kapcsolatban. :)

(#47567) CactuS válasza Anulu79 (#47566) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elég jól ki van ez találva a Rockstar részéről. A PS heist elég sokat hoz, talán többet még mindig, mint bármi más, de az fix 4 emberes. Utána a CEO/MC, duplázós küldetések, majd a többi. Esetleg kipróbálhatod ezt is.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47568) rup1u5 válasza freeknight (#47563) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én csak töltöm-töltöm autókkal a CEO-s raktárat mióta meg van de még egy eladást sem csináltam. :DDD
Mikor telik meg az a sz@r?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#47569) Segal válasza rup1u5 (#47568) üzenetére


Segal
veterán

Kb 8 perc egy autolopas (kiveve talan 2-3 felet) igy kenyelmes tempoba 10 percel szamolva 320 perc de nem muszaj teletolteni top kocsit barmikor eladhatsz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47570) Plata válasza rup1u5 (#47568) üzenetére


Plata
félisten

Ne töltsd tele,addig töltsd amíg minden fajta autóból nem lesz 1 a garázsban.
Én 32 autóig szoktam tölteni,de van aki azt mondja hogy addig sem kell,csak addig amíg 10 standard és 10 mid kocsi nincs a garázsban,utána már csak top fog mindig jönni.

(#47571) Puma K válasza HussarF (#47564) üzenetére


Puma K
veterán

Kuruma: lőrések

Kuruma-nál be lehet lőni adott pontokon, amihez a legjobb a minigun vagy közelebbről assault shotgun-nal:
-kis ponton a b oszlopnál
-szemből az szélvédőnél a 2 kis ablak közötti részen

Insurgent: ablakok

Insurgent-nél meg bármelyik ablakon és fegyverrel be lehet lőni az utastérbe könnyen.

Ezek tények, tapasztalatok és pontatlanságok korrigálása.
Nem okoskodás ;)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47572) Laraxior válasza Plata (#47570) üzenetére


Laraxior
titán

Elég ha 10-10 van a standard es a midből. Nekem is csak annyi van készleten. Azokhoz nem nyulok sosem. Mindig csak top autot ad.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47573) Anulu79


Anulu79
addikt

A játékban a telefonnal készült fotokat hova menti a gép?

(#47574) gyiku válasza Puma K (#47557) üzenetére


gyiku
nagyúr

hol lehet ilyen kurumat venni? telefonon es neten?

hüllő

(#47575) CactuS válasza gyiku (#47574) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meg kell hozzá csinálni az első Heistet, az oldja fel, és utána lesz elérhető/megvásárolható.

@mindenki: A lőrés/ablak vitát zárjátok le, felesleges ezen rugózni és a szavakon lovagolni. Mivel a kurumában is van ablak (ami kitörik, csak mindig "visszanő"), így az is ablak (lőrésnél nem lősz át a saját autód üvegén ugyebár). Az, hogy jobban páncélozott egy másik dolog, egy egyértelműen látszik. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47576) Segal válasza gyiku (#47574) üzenetére


Segal
veterán

Meg kell hozza csinalni a fleeca heistet csak utanna elerheto.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47577) gyiku


gyiku
nagyúr

dejo :(

hüllő

(#47578) ProgenXL válasza Segal (#47576) üzenetére


ProgenXL
őstag

Már nem :)

"Többé nem kell megküzdenünk azért, hogy páncélozott Kurumát, Insurgentet vagy tankot vegyünk: a heist járművek a rablások teljesítése nélkül, a Rhino tank, az Annihilator és Buzzard harci helikopter, valamint a Dubsta 6x6 pedig különösebb szintelérés nélkül bárkinek, az újonnan belépő kezdő játékosoknak is instant elérhető."

van élet a játékban :D

Gunner for life

(#47579) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Na de hány db kocsi fér a raktárba?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#47580) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Az miért van hogy a régi karakteremmel ha elakarok adni valami nagyobb értékű verdát ezt írtja:

Sorry - you can only sell vehicles worth up to $50000.

Smoke some weed nigga!

(#47581) #81556480 válasza CactuS (#47575) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az előző update óta nem kell. 1-es szinttől elérhető.

(#47582) CactuS válasza Wiz Khalifa (#47580) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Question: At Los Santos Customs, I’ll receive an error saying "Sorry, you can only sell vehicles worth up to $50,000" when attempting to sell certain cars. The "sell" option is sometimes missing as well. Which vehicles cannot be sold to Los Santos Customs?

Answer: You can sell Personal Vehicles, vehicles stolen from NPCs with value under $50,000, and any vehicle purchased from the following in-game sites:

You cannot sell vehicles that are obtained from Warstock Cache and Carry which require Pegasus for delivery, nor can you sell vehicles obtained through glitches or exploits. Forrás.

LaciCRM: Köszi az infót, ez kimaradt. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47583) Wiz Khalifa válasza CactuS (#47582) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mi is a lényeg akkor? Ahogy kitudtam venni belőle azt írják le hogy ha NPC-től lopok kocsit azt akkor lehet eladni ha nem haladja meg az 50k-t. Meg stb...

De ez egy Kuruma Armored meg egy Franken kocsi. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#47584) Segal


Segal
veterán

Akkor gyorsan a mai igéretek képekbe
24 gigáig felhúzva a videómemória kép
Kele 4k-ba Csak saját felelősségre!!! (kép)
Végül egy kép ami tényleg egész jól visszaadja milyen szép is a játék 4K-ba (szerintem minden maxra állítva kép

Lettek még képek de istenigazából mozgás közbe gyönyörű a játék 1-1 kiragadott pillanat (kép) nem adja vissza azt.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47585) -Faceless- válasza Wiz Khalifa (#47583) üzenetére


-Faceless-
őstag

Illegálisan szerzett pénzből vett kocsikat így zárolják, hogy az eladáson ne tudd visszanyerni a pénzt. Tudtommal...

(#47586) Wiz Khalifa válasza -Faceless- (#47585) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Aha. A gáz az hogy a Kuruma az a vételkor kapott fél millából van (vagyis egy részéből ugye mert kapásból több a kocsi) a Frankenfigurás verda meg bankrablós Heist fináléból.

Szóval akkor ha ez igaz szíjjanak le tövig. :(

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#47587) Puma K válasza Segal (#47584) üzenetére


Puma K
veterán

A Rockstar-nak nem megy rendesen a VGA VRAM kezelése-kijelzése-beolvasása amely "jó szokásukat" már tartják a IV. rész óta :D

A sorrend meg van cserélve, mert a mennyit használ a mennyiből felállást kellene jeleznie alapból:

A mellékelt képen Titan X Pascall 12GB VRAM-os kártyákkal jelzett érték látható 2160p felbontásnál maximumon. Ott a játék a VGA driver-ből rendesen ki tudja olvasni a kártya ezen paraméterét.... bár ez akár az Nvidia sara is lehet.

VGA csere után frissítettél Nvidia driver-t?

Azért kemény lenne ha a 11GB VRAM-os kártyánál 24GB VRAM-ot használna :Y

Olyan diavetítésed lenne hogy huhu... már ha egyáltalán elindulna a játék és valóban annyit használna. A menüben nem a pontos VRAM használati érték van megjelölve amit játék közben tapasztalnál, mert +200-300MB értékkel rászámol a GTA V mint amennyi a valós körüli érték.

Ezért is tudtam anno a 2048MB VRAM-os GTX 760-as kártyámmal a menüben látható beállítások szerint 2300-2400MB közötti értékre kicentizni, úgy hogy az játék közben monitorozva a VGA használatot maximum 2015MB-nál tetőző VRAM használatot jelentett több órányi játék után.

2160p felbontásnál 8x-os MSAA-t használni teljesen értelmetlen és csak az FPS-t gyilkolod le vele. Ilyen nagy felbontásnál el lehet hagyni az élsimítást.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47588) Farkas23 válasza Segal (#47584) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Grat az új kártyához! :)
Nem gyenge a grafika! Már így a képeken is látszik, de azért szívesen megnéznék egy pár perces videót is :D

(#47589) Segal válasza Puma K (#47587) üzenetére


Segal
veterán

Egyelőre összesen 2 driver van a videókártyához és jelenleg a frissebb van a gépen. Viszont mivel volt ez a tápgondom ide oda cserélgettem a régi és új videókártyát tehát tutira nem stimmel még valami mert az oculus szemüvegem sem működik egyelőre de nem akartam driver cserével szöszölgetni amikor jövőhéten már tutira lesz még frissebb nvidia driver is. Nem is engedné leokézni a 24 gigásat az csak a max amit sikerült előcsalogatni a reális az olyan 7 giga körüli azzal játszom jelenleg. Le is van hagyva az élsimitás az csak a tesztkép erejéig volt beállítva hogy meddig lehet kitolni a max videoram használatot.

Farkas23: Én csinálhatok videót is de ott meg a youtube tömörítené szanaszét és emiatt romlana a minőség. max majd csinálok egy próbát és ha szalonképes akkor kiteszem a linket.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47590) bluuzia válasza ProgenXL (#47578) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Most mi a baj?
Muszáj volt megcsinálni az első küldetést, hogy elérhessem az onlinet. :D

Amúgy meg a Bad Company 2 óta játszok komolyabbban online gamekkel; valamiért itt is jobban tetszik. :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#47591) Segal válasza bluuzia (#47590) üzenetére


Segal
veterán

Baj az nincs csak szerintem a story is nagyon jó a gta-ba Trevor romantikus f*szságát leszámítva ezért érdemes végigtolni. Persze mióta a fő sztorit végigvittem azóta én is csak online részével játszom de egyszer szerintem érdemes.
Én szerencsére átmentem az Asuska teszten :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47592) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha én szóló session-ben játszom akkor rám tud csatlakozni egy barát és utána ketten tudunk lenni a session-ben? Vagy ha én szólóban vagyok akkor engem meg lehet invitálni egy missionbe?

(#47593) Farkas23 válasza Segal (#47589) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Tudom, hogy a youtube tömörít, meg minden, de azért kíváncsi lennék :)
Egy próbát megér azért :)

Anulu79:

Azt nem tudom, hogy csak úgy rád tudnak e csatlakozni, ha solo sessionba vagy, de meghívni megtudsz barátot, vagyis tudtommal, asszem már én is hívtam meg oda. Missio-ba is betudnak hívni.

[ Szerkesztve ]

(#47594) Anulu79 válasza Farkas23 (#47593) üzenetére


Anulu79
addikt

Én is azért kérdezem mert tegnap próbáltuk és hibát dobott be. Aztán ez a hba valami szerver oldali hiba lehetett vagy azért dobta be mert nem lehet ilyeneket nem tudom. Ezért próbálom én is "kideríteni". :)

(#47595) CactuS válasza Anulu79 (#47592) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Solo, ahogy a neve is mutatja solo, tehát nem jöhet senki. Invite only az, ami ilyen helyzetekre jó.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47596) Farkas23 válasza Anulu79 (#47594) üzenetére


Farkas23
aktív tag

pár hónappal ezelőtt volt nekem ilyen, hogy bementem soloba, de úgy emlékszem akkor meg tudtam hívni barátot, de nem biztos, lehet nekem is hibát dobott. Valaki biztosan fog mondani biztosat :) Viszont missioba betudnak hívni.
Akkor rosszul rémlett, bár igaz a nevében is benne van :D Köszi CactuS :)

[ Szerkesztve ]

(#47597) Puma K válasza Segal (#47589) üzenetére


Puma K
veterán

Ilyen anomáliák mellett szerintem jobban járnál ha teljesen friss telepítést csinálnál mármint a Windows esetében.

Manapság 3.0 USB pendrive-ról feldobni egy OS-t és a több száz MB/s-es nettel letölteni minden programot-frissítést percek alatt meg van.

Lehet az Oculus is magához térne :K ez ilyen tipikus Windows lélektan... Feladatkezelő, újraindítás vagy a legdrasztikusabb megoldás az OS újratelepítés általában mindent megold Windows-nál :D

A GTA V kimaxolva 2160p-ben maximum 6,3-6,4GB körül fogyaszt a VRAM-ból: [link]

Ha a valós játék közbeni maximum VRAM használat érdekel futtass játék közben GPU-Z-t vagy HWiNFO-t

Használd egészséggel sokáig azt a bitang kártyát.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47598) HussarF

Egyébként van arcot takaró kendő a játékban? A tengerparti árusnál olyat találtam, hogy napszemüveget meg baseball sapkát is felvesz hozzá és nem "bontható ki" a csomagból. Valami viszont rémlik, hogy motoros sisakkal (biker dlc-s) együtt már láttam. Vagy csak haluztam?

(#47599) gyiku


gyiku
nagyúr

onlinebol kilepes elott haza kell menni aludni es menteni? vagy barhol megunom, quit es majd folytatja?

hüllő

(#47600) -Faceless- válasza HussarF (#47598) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem emlékszem melyik ruha boltban volt, de mintha a kiegészítőknél lehetne venni a sapkák környékén.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.