Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Nektek a 2GB-s update óta nem produkál furcsaságokat a játék? Gondolok pl a térkép akadására vagy hogy néha kb előtted dolgozza ki a pixeleket. Előtte ilyeneket nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#51002) ProgenXL válasza Thoomaster (#51000) üzenetére


ProgenXL
őstag

hm..érdekes. Ki kell ezt még ismerni. Akkor lehet el lett nézve valami.

Mindenesetre összességében nemrossz ez a fajta pénzkeresés de szerintem a suppli kicsit gyorsan fogy.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#51003) Plata


Plata
félisten

Srácok melyik bunkert érdemes megvenni?
Nincs sok pénzem így valamelyik olcsóbb kéne,Chumash bunkerre gondoltam de nem tudom az jó-e.

(#51004) ProgenXL válasza Plata (#51003) üzenetére


ProgenXL
őstag

A helyen kívül nincs más különbség. Nézd meg őket aztán amelyik számodra kedvező. Az enyém bal oldalt van a parton viszonylag közel a városhoz. Jó hely. :)
A legdrágább is annyit tud mint a legolcsóbb.

Gunner for life

(#51005) Anulu79 válasza freeknight (#50999) üzenetére


Anulu79
addikt

A registrálást úgy érted, hogy elindítom a kocsilopást?

(#51006) ProgenXL válasza Anulu79 (#51005) üzenetére


ProgenXL
őstag

belépsz a securo servbe. az a regisztrálás

Gunner for life

(#51007) Anulu79 válasza ProgenXL (#51006) üzenetére


Anulu79
addikt

A telefonon? :) Mert ha belépek akkor csak azt írja, hogy no invite.

(#51008) Segal válasza Anulu79 (#51007) üzenetére


Segal
veterán

M menu securoserv reszebe tudsz segitoket incitalni. Telefonon ahol mondod ott te tudsz becsatlakozni masnak segiteni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51009) Segal válasza CactuS (#50996) üzenetére


Segal
veterán

Ezt de be is szoptam. Megvettem az apc-t nezem jaj de jo lehet a bunkerba rakni mert ott egy uj menupont. Lekertem oda. Konkretan vagy 10 percet kerestem mire eajottem hogy a mocba van. Kijottem vele elmentem lsc-hez ott kiirta hogy a mocba lehet tuningolni. Visszamentem bealltam vele a kamionba de kederult nincs meg a tuning modul. Megvettem kirakott kamionon kivulre es amikor visszamentem apc sehol. Ment rendesen a k anyazas...
Vehettem meg ujra az apc-t... mindegy tanulopenznek jo volt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51010) Racer77


Racer77
tag

Én meg úgy jártam hogy kb minden második eladásom után kapok csak pénzt tranzakció hibával, így több órát buktam el meg 500ezer stockot. Részemről amíg nem jön ki egy rendes hibajavítás hanyagolom az egészet max versenyezgetek.

(#51011) Areturus válasza Segal (#51009) üzenetére


Areturus
tag

A sztori utolsó fele most esett meg velem is csak épp a Tampával. Új tuning modul megvétele, s az autó eltűnt. Szerencsémre az volt bent a personal vehicle-ben, így mikor lekértem meg is érkezett.

(#51012) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Cactus elég frankó lett az összefoglalós rész, már délután is tetszett de most nagyon ott van, sok minden benne van és elég rendezett lett, szép kultúrtált. :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#51013) Anulu79 válasza Segal (#51008) üzenetére


Anulu79
addikt

No ezt majd meglesem köszi!

(#51014) HussarF válasza Segal (#51009) üzenetére

Nem szoktak ezek csak úgy eltűnni. Nem lehet, hogy olyan a dolog, mint amikor nincs elég garázshelyed és akkor ne mérhető el az autó, de amint veszel elég garázst, újra lehívhatod?

Amúgy a Rockstar ma első belépésemre megadományozott 500k-val így már megvan végre a bunker :)

Meg van 2 új hajstílus is. Pont arra panaszkodtam, hogy nincs katonás viselet, na most tettek be. Át is nyírattam magam :D

(#51015) Kelecar válasza HussarF (#51014) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Segalnak már nehéz lesz új garázshelyet venni :D

De ha elad 1 másikat lehet, hogy megkapja a helyére az elveszett APC-t.

[ Szerkesztve ]

(#51016) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Biztos volt már róla szó, csak elkerülte a figyelmemet, ezt a robbanó lövedékes sniper puskát, hol lehet megvenni, mert a sima fegyverkereskedőnél nem láttam. A netes oldalakat is végig szőröztem, van ott minden, mint a búcsúban, de ott se találtam.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#51017) Segal válasza HussarF (#51014) üzenetére


Segal
veterán

Hidd el átnéztem a mapot, felhívtam mors-t, megpróbáltam lekérni m menüből mert előtte abba ültem, felhívtam mechanic-ot de sehol semmi így mese nincs alapon az egyetlen garázsomba vettem meg a következő apc-t ahol még volt 5 helyem. Azóta már csak 2 helyem van :W Mondjuk most ami kocsik érkezni fognak abból 2 is elég röhejes hogy lényegébe annyi a változtatás a már megvásárolható autó helyett hogy ennek már van gépfegyver az elején. Olyan mint ami az autó exportos aqua blazer elején. Nem viszik túlzásba rockstarék a fejlesztést a kész dolgokat foltozzák össze...
Ha megtellik a maradék 2 hely is akkor végképp nem tudom hogy tovább :(

Kele: Én is szeretlek

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51018) ProgenXL válasza pendre54 (#51016) üzenetére


ProgenXL
őstag

A MOC kamionban tudod a fegyvereket fejleszteni. De a robbanó lövedéket kutatással kell feloldani.

Gunner for life

(#51019) ProgenXL válasza ProgenXL (#51018) üzenetére


ProgenXL
őstag

Új fegyver végül is nincs. A meglévőt lehet upgradelni. Heavy sniperbe lehet robbanósat tenni ha kifejleszted kutatással.

Gunner for life

(#51020) drachoHUN válasza pendre54 (#51016) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Aki csak az "új" fegyvereket akarja, az azért kétszer is meggondolja. MOC-t kell venni hozzá, fegyverfejlesztő kieggel. A MOC-hoz pedig Bunker kell. És akkor még research. Olcsón nem lesz "robbanós" snipered. Ami, végül is nem feltétlen rossz dolog, mert igen OP-nek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#51021) tomazin válasza 30z.Samu (#51001) üzenetére


tomazin
veterán

Nekem neha beakad, mig eddig nem tett ilyet. De ahogy neztem eddig 8gb ramot nem vagta tele, most mar igen.

(#51022) 30z.Samu válasza tomazin (#51021) üzenetére


30z.Samu
félisten

Játékmenetben akadást nem tapasztaltam, pedig nekem is 8GB RAM-om van. Remélem javítják ezeket a bakikat. Valahol esetleg lehet jelenteni ezeket?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#51023) tomazin válasza drachoHUN (#51020) üzenetére


tomazin
veterán

Es meg a riszorcs is random, igy lejet utoljara adja be...

(#51024) HussarF válasza .LnB (#50972) üzenetére

Egyébként utánanézegetve a dolognak, ez nem arról szól, hogy majd az online-ban kevesebb lesz a csaló (sajnos). Hanem elérhetővé tették a single-ben az online tartalmait, amivel a modderek átléptek egy határt. Eddig megtűrték őket, de ezzel már túlságosan belemásztak az RS arcába.
Meg ugye ezekkel a programokkal szedik ki az olyan modelleket is, amiket a FoxySnaps twitterén lehet látni. Gondolom ez sem tetszett nekik.

(#51026) tomazin válasza HussarF (#51025) üzenetére


tomazin
veterán

Ez alapján úgy látom, hogy látszatintézkedések történnek.

btw eddig nem igazán érdekelt a moddolt gta, megnéztem és nagyon szép dolgokat csinálnak.

[ Szerkesztve ]

(#51027) HussarF válasza tomazin (#51026) üzenetére

#18-as hozzászólás:

Guys it's easy just move to China and f*ck them! /s

arrghh those damn kiddies leaking Online content...

(Félkövérítés tőlem) Akkor tényleg az lehet a baj, amit leírtam, hogy belenyúlkáltak az Online tartalmakba, amit már nem tolerált a RS

(#51028) tomazin válasza HussarF (#51027) üzenetére


tomazin
veterán

közben gondolkoztam a dolgon.

ha jól gondolom akkor úgy működik ez a dolog, hogy egy felületet biztosít béláim számára, hogy moddolják a gta-t, de nem engedik be onlineba az embert. (most az, hogy ez api vagy gui vagy akármilyen formában az mindegy)
tehát magát a játéknak a "védelmét" ezzel meg is oldották. innentől kezdve már csak az openIV-t kell visszafejteni és átírni, hogy át tudj menni vele onlineba, sőt még arra sem kell energiát pazarolnod, hogy a gta hívásaival szórakozz, mert azt már megtették helyetted.
tehát úgy, hogy nem néztem meg, hogy pontosan mit csinál ez a cucc, látok benne értelmet az r* részéről, hogy a legjobb middlewaret ki akarják iktatni.

(#51029) HussarF válasza tomazin (#51028) üzenetére

Én is ilyesmit látok benne. Bár állandóan valami ScriptHook-ról írnak az Online cheat kapcsán.

(#51030) hacseki30 válasza tomazin (#51026) üzenetére


hacseki30
tag

Azt nem értem, miért gondolják sokan azt, hogy alapvetően joguk van ahhoz, hogy moddoljanak egy játékot, még ha csak a single részét is. Ha olyan ügyesek, fejlesszenek maguknak egy teljes játékot, aztán abban azt csinálnak, amit akarnak.

(#51031) Segal válasza hacseki30 (#51030) üzenetére


Segal
veterán

Ezzel alapesetben meg semmi baj sincs hisz ha valaki csinal valamihez valami plusz tartalmat az csak jo mert ha tetszik hasznalod ha nem akkor meg nem. Itt az a baj ha rossz dolgokra hasznaljak es ezaltal megkarositanak teged pl legyilkolnak, elveszik a penzed stb.
A jo dolgok alatt meg pl azt ertem hogy anno amikor meg sokat jatszottam f1-es jatekokkal en pl baromira orultem amikor megcsinaltak hozzajuk a dohany meg alkohol reklamot tartalmaz festest esetl3g a jovo evi festeseket is elkeszitettek. Javitottak a fizikan, hangokon stb. Tehat ez lehet nagyon jo dolog is nyilvan ezert nem akarta sokaig a rockstar sem bezarni a lehetoseget. Eddigi gta-k is modositva voltak nalam de itt elfogadtam hogy az online miatt nem lehet.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51032) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

No tőlem is elvették a kapott 6.65 millát.

Így nem tudok sajna venni bunkert de legalább tiszta pénzből fogom venni. :)

Smoke some weed nigga!

(#51033) hacseki30 válasza Segal (#51031) üzenetére


hacseki30
tag

Egyetértek veled, de én nem azt firtattam, hogy jó-e vagy rossz, amit csinálnak, hanem hogy miért verik magukat hisztizve a földhöz, amikor a kiadó úgy dönt, hogy ezt a továbbiakban nem tolerálja. Úgy viselkednek sokan a fórumokon (nem ezen), mintha valamilyen joguktól fosztották volna meg őket...

(#51034) tomazin válasza hacseki30 (#51033) üzenetére


tomazin
veterán

Ha valaki csak azért veszi meg ezt a játékot, mert örömét leli abban hogy szétmoddolja (hidd el van ilyen is), akkor őt kár éri. Ha valaki csak úgy játszik vele, hogy szét van moddolva, mert úgy szép, jó, izgi, akkor őt kár éri.

De amúgy nem értem téged miért zavar, hogy egy olyan fórumon ahol sokan használnak modokat érthetően nem boldogok.

(#51035) HussarF

Up a táblázatnak! Már nem kell sok a 30 emberhez. Aki még nem töltötte ki, itt a lehetőség!

Útmutató a régebbi hozzászólásokban.

GTA Online questionnaire

(#51036) ProgenXL válasza HussarF (#51035) üzenetére


ProgenXL
őstag

igyekszem a héten sort keríteni rá

Gunner for life

(#51037) UnConnecteD válasza HussarF (#51035) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

elkezdtem, de ehhez en tul lusta vagyok

(#51038) HussarF válasza UnConnecteD (#51037) üzenetére

Gyerünk, Atti, nem olyan hosszú :D

Ja, még valami! Volt aki már adatvédelmi aggályokkal jött. Nem hangsúlyoztam eléggé, de az egész dolog célja nem egy nyilvántartás létrehozása rólunk, hanem annak vizsgálata, hogy a játékosok (vagyis mi) között mik a preferenciák, miket választanak. Engem pl. tökre érdekel, hogy vajon a sokféle választási lehetőség közül mindenki vajon ugyanazt a 2-3-at választja, mert az az optimális, vagy esetleg tényleg kihasználásra kerül a sok opció és mindegyiket kiválasztják a játékosok, érzelmi vagy akármilyen alapon.

Ha meglesz az elég kitöltés, nem is lesz elérhető, hogy ne tudja akárki megnézni. A nevek is csak azért kellenek hozzá, hogy ne lehessen csak úgy random beírni akármit.

(#51039) HussarF válasza HussarF (#51038) üzenetére

Ja, és persze utána beteszem ide a grafikonokat, amin közösen csámcsoghatunk :D

(#51040) Hauptmann válasza HussarF (#51038) üzenetére


Hauptmann
addikt

Adatvédelmi aggályok. Röhej. :DDD

(#51041) Plata válasza HussarF (#51035) üzenetére


Plata
félisten

Holnap én is kitöltöm,de most jöttem haza és rohadt fáradt meg álmos vagyok.
De fejből úgysem emlékszem a dolgokra,fel lépni online-ba meg már nincs erőm.

(#51042) bluuzia válasza HussarF (#51035) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Én majd vasárnap fejezem be. Addig nem leszek gép közelben.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#51043) Segal


Segal
veterán

Megint ökörködéssel töltöttük az estét Kelével. Először jött tőle egy ötlet hogy próbáljuk már meg megtuningolni a moc-ot ;] (kereszteztük az exportos phantommal :DDD )

Aztán elkezdtünk a moc-ból rendőröket irtani de erre is gondoltak rockstarék és egyszer csak jött a busted felirat és letartóztattak minket :DDD

Plusz akkor hogy 1 hsz-be legyen tovább teszteltem a ruhát is. Úszni sem lehet benne amint vízbe menne vele az ember azonnal meghal, plusz kiderült hogy 2 rpg-t is kibír de a második után már piros az életerő :((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51044) Horcza válasza Segal (#51043) üzenetére


Horcza
csendes tag

Azért az még mindig nem rossz, rpg-vel ritkán találnak telibe.

ayy lmao

(#51045) HussarF válasza Segal (#51043) üzenetére

Ez jó :) A Busted-et hogy kell érteni? Áll egy helyben a tréler és úgy lövöldöztetek és egyszer csak Busted?
A story módban még volt Busted, de nem rémlik, hogy Online-ban is találkoztam volna vele.

A ruhával kapcsolatban talán már nem is az az érdekes, hogy mennyit bír RPG-ből, hanem hogy mennyit bír explosive HS-ből? Ezt le tudjátok tesztelni?

(#51046) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Van már rá valami megoldás, hogy a magyarítást használni lehessen story módban ?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#51047) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

No valami megint félrement:
https://www.youtube.com/watch?v=lUrsKVZ1W14&feature=youtu.be&a=

Az RE-7B így jelenleg nem a leggyorsabb autó korrekt versenyzésre.

Forza JUVE!!!

(#51048) Anulu79 válasza Segal (#51043) üzenetére


Anulu79
addikt

Az a ruha az 500,000-res ruha? Mozogni, hogy mozog a karakter benne? Sokkal lassabb vagy semmi változás?

(#51049) Segal válasza Anulu79 (#51048) üzenetére


Segal
veterán

Igen az a ruha. Kb ugyanúgy tudsz benne mozogni mint a golyóálló ruhába amit pl heistnél szoktak használni

HussarF: Nekem megvan mind a 2 fejlesztés de akikkel tesztelgetni szoktam azoknak nincs így ezt csak akkor tudom letesztelni ha valakinek van ruhája vagy ilyen tölténye. Ha valakinek van kedve letesztelni szóljon és összefutunk nekem mindegy hogy beöltözök vagy lövöldözök :)
A busted meg annyi volt hogy mindketten lövöldöztünk az álló moc-ból a rendőrökre és egyszer csak jött a felirat és a rendőrség elé spawnolt minket. Majd ma megpróbálom újra és ha sikerül akkor próbálkozom a képlopással :D

Anulu79: A sima lövedék mellett elalszol mire lelőnek... :K Egyedül a minigun ami viszi rendesen lefelé a többi az csak karcolgat.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51050) Anulu79 válasza Segal (#51049) üzenetére


Anulu79
addikt

A sima lövedékeket is jól bírja?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.