Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47601) HussarF válasza gyiku (#47599) üzenetére

Folyamatosan ment, bárhol kiléphetsz. Csak előtte érdemes meggondolni, hogy spawn location-t (M menü) hova adod be, hogy hova rakjon le legközelebb.

(#47600) -Faceless-
A maszkok között néztem direkt, de akkor szétnézek máshol is, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#47602) gyiku válasza ProgenXL (#47578) üzenetére


gyiku
nagyúr

tegnap nekem addig nem engedte megvenni, amig nem csianaltam meg a heistet.
illetve volt meg egy ar feltuntetve, valami 675k, viszont annyi penzem meg nem volt.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#47603) #81556480 válasza HussarF (#47598) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez kéne csak sapka meg szemüveg nélkül ?

(#47604) HussarF válasza #81556480 (#47603) üzenetére

Jaja, pontosan.
Olyasmit hallottam, hogy valami speckó motoros, meg a símaszk van csak, ami ilyesmi, kendő magában nincs.

[ Szerkesztve ]

(#47605) Segal válasza HussarF (#47604) üzenetére


Segal
veterán

Felmaszkok vannak azokat lehet szemuveg nelkul is hasznalni. Kendorol nem tudok azt szerintem csak szemuveggel.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47606) gyiku


gyiku
nagyúr

ha egy heistet megcsinalok normalon, akkor kesobb vissza lehet megcsinalni hardon is? vagy 1 heistet csak 1x lehet?

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#47607) HussarF válasza gyiku (#47606) üzenetére

Az már akkor örökre elveszett, a játék automatikusan uninstallálja is azt a részét a fájloknak, ami a heist-et tartalmazza ;]

[ Szerkesztve ]

(#47608) gyiku válasza HussarF (#47607) üzenetére


gyiku
nagyúr

te. vigyazz kivel trollkodsz :)

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#47609) Segal válasza gyiku (#47608) üzenetére


Segal
veterán

Elso alkalommal vegig kell csinalnod barmilyen fokozaton a sajat heistjeidet hogy kesobb varialni tudd. Ha meg nem csinaltad vegig lester mindig azert fog hivogatni hogy folytasd. Ha vegigcsinaltad akkor utana mar nem kell az egeszet ujrakezdeni hanem valaszthatsz egy kesobbi heist-et is.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47610) Kiskokó válasza gyiku (#47608) üzenetére


Kiskokó
veterán

Bocsi, hogy kinyírtalak valamelyik este, mentem védeni cactust aztán ismeretlen voltál hirtelen lőttem akit láttam ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47611) gyiku válasza Kiskokó (#47610) üzenetére


gyiku
nagyúr

jah, aztan respawnoltam a semmi kozepen, akkor meg a rendorok lottek le 2x. cactus mentett ki.

hüllő

(#47612) Anulu79


Anulu79
addikt

Van a játékban szemtakaró ami csak az egyik szemet fedi le? :)

(#47613) Segal válasza Anulu79 (#47612) üzenetére


Segal
veterán

Nincs

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47614) Gigi01


Gigi01
őstag

Megvettem,arra rájöttem,hogy single-ből tudok privát session-be menni.Mivel úgy indult,a kb. első fél órám az online játékkal,hogy céltáblának néztek.Viszont,ha kimegyek mondjuk a konyhába enni,nem lépek ki,a játék kilép,majd kéri,hogy nyomj entert a visszatéréshez.Ilyenkor miért nem privátba tesz vissza? :O

(#47615) HussarF válasza Gigi01 (#47614) üzenetére

Ettől ne ijedj meg. Rakd magad passzívba, meg olvasd el ezt. Addig is, gyűjtsd a neveket és ha nagyobb leszel, visszavágsz.

(#47616) Hauptmann
Én nem teszteltem még. Ha valaki esetleg igen, az megoszthatja a tapasztalatokat.

[ Szerkesztve ]

(#47616) Hauptmann válasza HussarF (#47615) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az megerősítést nyert, hogy a bukósisak is felfogja a lövést valamennyire?

(#47617) gyugyo79 válasza Hauptmann (#47616) üzenetére


gyugyo79
addikt

A Bulletproof Helmet != bukósisak. De tesztelni a bukót se tart tovább mint ahogy a Bulletproof Helmetet tesztelik a videóban.

[ Szerkesztve ]

(#47618) HussarF válasza gyugyo79 (#47617) üzenetére

Csakhogy ez egy elég régi videó.

Biker DLC utáni kellene: [link]

(#47619) Triathlete válasza Gigi01 (#47614) üzenetére


Triathlete
senior tag

HussarF kolléga jól mondja :) Valamint járj deathmatch-re, heistre, versenyekre amíg kicsi vagy! Az utcán érdemben nem fogsz tudni fejlődni, pénzed pedig kevés még mindenhez. Az említett dolgok segítségével megtanulsz majd lőni, vezetni ami később az utcán jól fog jönni. A játék sajnos vagy nem, egyik összetevője ez az agresszió amivel találkoztál. Sokáig engem sem érdekelt, viszont a fontos dolgok kifarmolása után valami új célt kerestem erre kiváló volt a PVP. Vannak jópofa jutalmak bizonyos kritériumok teljesítéséért. De számodra nagyon sok még a tartalom. Ja és lvl 100 alatt nem nagyon érdemes harcba bonyolódni az utcán max. hasonló szintűek ellen, mivel nagyok ellen pozitív vége úgysem lesz számodra, maximum a te (nem a karaktered) képességeid fognak fejlődni.

A sisakra vonatkozóan fogalmam sincs, de hordom. Szeretném azt hinni, hogy van. Letesztelhetjük majd valamikor. Főleg HS ellen lennék kíváncsi mit ér.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#47620) gyugyo79 válasza HussarF (#47618) üzenetére


gyugyo79
addikt

Bulletproof Helmet az 100% működött mert leteszteltük egyszer amikor felmerült csak vidóra nem lett véve.
Az hogy mikor meg nem mondom és nem minden patch után szóval bármi lehet most.
De minek után 2 ember kell hozzá bárkit akit érdekel meg tudja nézni mert csak talál olyat aki fejbe lövi (sisakon) ... Ja ha előröl arcon lőnek akkor azt amikor mi néztük se számolta szóval csak a sisakot nézte.
De amúgy szerintem ez is olyan GTA -s szóval én véletlenül sem venném egy 100% -osan működő játék mechanikai dolognak ami mindig működik szóval a teszten simán lehet, hogy jó utána élesbe meg pont nem számolja ...
Mint ahogy a Insurgent is nálam volt, hogy az első rakétára felrobbant meg volt hogy 4 után se.

[ Szerkesztve ]

(#47621) HussarF válasza Triathlete (#47619) üzenetére

Letesztelhetjük. Én olyasmit hallottam, hogy full élettel és full páncéllal lehet meguszni egy fejlövést HS-ből BP helmettel. De te nem használsz páncélt, szóval lehet, hogy az ellen neked semmit nem ér.

(#47620) gyugyo79
Én ezt nem GTA-snak mondanám, hanem vannak valszeg olyan gyenge pontok, amik nem túl ismertek. Rakétától még sosem robbantam Insurgent-ben, de miniguntól már 2-3x is előfordult, hogy egyből.

[ Szerkesztve ]

(#47622) Farkas23 válasza gyugyo79 (#47620) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Én még szerencsére nem futottam bele olyanba, hogy rögtön első rakétával kiszedtek volna, de minigunnal se lőttek még ki. Olyan volt, hogy előtte már kaptam vagy 5-t 6-t, utána valaki megküldött és akkor robbant az Insurgen is.
Volt olyan is, hogy Valkyrie-vel bombáztak, de nem tudtak kiszedni még 7-8 lövéssel se. A vadászgépet már annyira nem csipázza, elég hamar kitudtak szedni vadászgéppel.

Legutóbb, amikor bent voltam egy idegenekkel teli szerveren, akkor meg valami cheater lehetett, mert egy sima civil autóban ültem és folyamatos robbanások voltak a kocsi alatt, ami miatt még repültem is, aztán ugyan ezt eljátszotta mással is... nem tudom mi lehetett, de az vicces volt, hogy az autóról minden leesett már, de még ment és én se haltam meg. :D

(#47623) gyugyo79 válasza HussarF (#47621) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én ezt azokhoz sorolom inkább amikor nem 75k hanem 90k a rendelés pld. az MC. -be. Pedig ugye ha azt nézzük, hogy egy egység 15k és 5egység van akkor feltenném a kérdést annak aki leprogramozta, hogy mégis ezt hogy. Meg még sorolhatnánk az ilyeneket.

Amikor egy rakétától robbantam akkor közvetlen közelről lőttek segbe ( vagy maga alá lőtt és rámentem)és abból gondoltam, hogy nem csaló mert ő is belehalt. Előtte pár lövést kaptam kézi fegyvertől, kb felmérte, hogy nem fog tudni kilőni hátulról mielőtt elütném így váltott és lehet nem is rám hanem maga alá lőtt.

[ Szerkesztve ]

(#47624) Hauptmann válasza HussarF (#47621) üzenetére


Hauptmann
addikt

Valahol mintha azt olvastam volna, hogy páncél mellett a motoros sisaknál fejlövés után marad egy minimális életerő, a bulletproof meg kettőt bír.

(#47625) HussarF válasza gyugyo79 (#47623) üzenetére

Én nem mondtam, hogy csalás lenne, hanem hogy valami rés a pajzson, mint a kurumánál is a b oszlop, meg a szélvédő közepe. A 90k sem véletlen szerintem. Csak nem tudod, hogy milyen feltételek mellett adja be. Nekem rémlik, hogy rögtön eladás után mintha 90k-t láttam volna. Olyan ez, mint a 250k, amit hunsegal kap mindig. Nem tudni, hogy mire. Bár nekem gyanús, hogy beszerzett/eladott vehicle-ök után adja, mert az az egyetlen, amiben ő magasan mindenki előtt jár. Én pl. nem kaptam ilyet már jó rég, mert én vegyesen csinálok mindent és nem preferálom csak a kocsit. De amikor megvettem a warehouse-t, akkor először feltöltöttem kocsikkal és rémlik hogy egyszer kaptam én is ilyen bónusz 250k-t. Lehet, hogy pont azon a tájon volt, mikor nagyon ráfeküdtem a kocsi beszerzésre.

(#47624) Hauptmann
Pl. a linken, amit az egyik fentebbi válaszomban beraktam? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47626) gyugyo79 válasza HussarF (#47625) üzenetére


gyugyo79
addikt

Azt nem arra írtam, hogy te írtad volna hanem hogy bennem azért nem merült fel. Mert ugye ha élve elsétál akkor nincs X .Amúgy amikor mi néztük akkor sima sniper lövést 1%-HP -val lehetett túlélni armor nélkül.
Annyi, hogy te rés a pajzsonnak hívod én meg egy trehány programkódnak.

Amúgy 250k -kat 99% én is megkaptam amikor Segal írta, csak nem borzoltam már itt a kedélyeket, mert nekem még annyi értelme sincs ilyet kapni mint neki. Én most az előző héten is megkaptam a bővített akciót is megint úgy, hogy mindenből van már 1 ....

(#47627) Hauptmann válasza HussarF (#47625) üzenetére


Hauptmann
addikt

Aha. :)

(#47628) ProgenXL


ProgenXL
őstag

"Meghosszabbították a lerövidített bónusz ciklust a fejlesztők, így március 29-ig jár dupla RP és pénz stunt versenyekért. A kedvezmények változtak, most főleg versenyautókat vehetünk meg 25 százalékkal olcsóbban, valamint garázsokat és néhány fegyvert:

Bravado Sprunk Buffalo
Declasse Drift Tampa
Dinka Jester
MTL Dune
Ocelot Lynx
Az összes garázs
Eldobható és robbanó fegyverek"

Forrás

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47629) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok!

Szeretném kitenni a GTA V indító ikonját a Windows 10-es start menübe, mint ahogy a többi is látható a képen! Sajnos nem tudok rájönni, hogy hogyan tudnám megvalósítani..., így ebben kérném szépen a segítségeteket.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#47630) #81556480 válasza Regirck (#47629) üzenetére


#81556480
törölt tag

régebben így csináltam de ha a baloldali listában benne van, a leggyakrabban használtak között valahol, akkor onnan is ki lehet tűzni

(#47631) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Kedves és Kedvetlen crew és fórumtársak!

Elindult az első PHHU autó szépségverseny!

Nevezni a képes topicban 2 képpel szombat éjfélig lehet. Lehet Story és Online módban is tuningolni.
Több infó itt!

Nézzük meg mennyien jövünk össze elsőre!

A nyertes választhatja a következő alap autót! és Cactus topikgazda utal neki szavazatonként 1000ft-ot ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47632) Nfol


Nfol
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a PH! crew-hoz!

A játékban alakított karakterem 66-os szintű és mostanában kezdtem ismerkedni a SecuroServ CEO módozatok lehetőségeivel, ehhez is keresnék megfelelő nyugodt(abb) környezetet. Eddig elsősorban a versenyekkel és a Survival játékmóddal foglalkoztam és fejlődgettem apránként, a heisteket megfelelő társaság híján inkább kerültem.

Játszani munkabeosztás függvényében délelőtt vagy estefelé szoktam, napi 1-2 órát. A fórumon nem vagyok túl aktív, csak olvasgatok, de ezen is szeretnék változtatni.

Social Club-on az_nfol néven szerepelek.

Előre is köszönöm, ha elfogadjátok a jelentkezésemet és jó szórakozást mindenkinek!

(#47633) Laraxior válasza Kiskokó (#47631) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem kellene erre egy másik topik, nem az ahol van a beszélgetős, élménybeszámolós rész. Össze fog folyni egy idő után.
Javaslom, hogy ha csináltok másikat, akkor oda csak ezek menjenek, így könnyen megnézegethetőek a képek. Aki meg mobilnettel van, az meg eleve nem kattint oda.
:R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47634) #81556480 válasza Laraxior (#47633) üzenetére


#81556480
törölt tag

az amúgy is egy képes topic, nehogymár a mobilnetesek körül forogjon a világ... :N

(#47635) Plata válasza Laraxior (#47633) üzenetére


Plata
félisten

De oda a kutya sem megy ide meg mindenki.

(#47634) LaciCRM
Én asse tudom hol a bánatban van a másik topic.

[ Szerkesztve ]

(#47636) #81556480 válasza Plata (#47635) üzenetére


#81556480
törölt tag

már megint össze vissza beszélsz. az hogy Te nem tudod az egy dolog, első hsz-be is linkelve van Whiz Khalifa ( volt: Syd2012 ) topicja ahol GTA képek vannak mert itt sírtak a mobilnetesek a képek miatt.

Ott lett indítva az autós szépségverseny.

Mi ezzel a gond, vagy mi nem érthető? :D Amint látom elég sokan látogatjuk azt a topicot..

[ Szerkesztve ]

(#47637) Kiskokó válasza Kiskokó (#47631) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jó lesz az a képes topicban.

Nevezni a másik topicban lehet ha nem adta volna magát. Ide csak betettem hogy többen lássák és jelentkezzenek akár

NEVEZÉS ÉS VERSENY

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47638) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Kaptam egy wtf? levelet :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47639) Anulu79


Anulu79
addikt

A napi küldetéseket hol érem el?

(#47640) #81556480 válasza Anulu79 (#47639) üzenetére


#81556480
törölt tag

Interaction menü: M

(#47641) Segal


Segal
veterán

A legújabb dlc-ről egy kiszökött kép (prostifuttatás :DDD ) KÉP
Na jó viccet félretéve csak összeöltöztünk Kelével és muszáj volt képet csinálni :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47642) Wiz Khalifa válasza Plata (#47635) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha a kutya se járna oda nem lenne majdnem 1000HSZ már ott. :)

EXTRA!
Aki nyer körönként azt én is beteszem a topikomba (azaz ide) és ott is megnézhetőek majd, de elvileg CactuS is ide az összefoglalóba majd beteszi őket. :)

CactuS: Majd ha egyszer módosítod az összefoglalót átírhatod a Syd2012-őt Wiz Khalifa-ra majd ha gondolod. Nem lényeges csak mondom ha már változtattam a nevem akkor szólok. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#47643) guftabi96


guftabi96
addikt

Self Radiot hozzá lehet valamilyen módon rendelni valamelyik gombhoz? (nem találtam ilyet)
Vagy azt megoldani, hogy az legyen az alapértelmezett rádió, és akármilyen autóba ülök, az szóljon alapból?

#KeepFightingMichael

(#47644) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Amúgy a Crewból a lieutenants résznél az a 23 ember aki ott van csak számomra ismeretlen mind ? XD

Feljebb tolhatna valaki a crew beosztásban :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47645) Plata válasza Kiskokó (#47644) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is új rang kell.
Mondjuk Yachtmániás kamikaze? :DDD

(#47646) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha már rangok... komoly hogy _RED_FOX_nak is van rangja ph-ba crew-ba :DD
Ő volt az aki savageval szétküldte az mc szállítmányunkat aztán minket lőtt és még neki állt feljebb hogy mit rinyálunk egy játékba :W :C

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47647) Kiskokó válasza ProgenXL (#47646) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hallod ugyan ezen gondolkoztam, akkor én is ott voltam. Akkor jól emlékeztem...
Azóta se láttam.. de most néztem, abban a rangban van vagy 5 ember akinek nem is a PHHU az elsődleges.
Nem lehet hogy az elején mikor még kevés ember volt, alapból úgy pakolta rangba ahogy sorrendben léptek be a tagok? aztán ottmaradtak... vagy hülyeség?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47648) ProgenXL válasza Kiskokó (#47647) üzenetére


ProgenXL
őstag

minden rangot úgy kell adni :)

Gunner for life

(#47649) HussarF

Mit elégedetlenkedtek? Már meg lett itt mondva nem egyszer, hogy nem számítanak azok a rangok semmit, kérem oszoljanak, nincs itt semmi látnivaló ;]

(#47650) HussarF

Leteszteltük KovacsK-val a sisak dolgot. Valóban minden sisak véd. Mármint nyilván nem próbáltuk végig az összes piacon elérhetőt, de teszteltük a Bulletproof helmet-et, egy régi motoros sisakot, meg egy új, a biker DLC-vel bekerültet. Mind ugyanúgy viselkedik. Heavy Sniperrel teszteltük a fejlövést. Armor nélkül is sisakban egy fejlövés után marad kb 5%-nyi HP (Ha full volt előtte). Ha armor is tele van, akkor kb 25%.
Ami nekem azért furcsa, mert szerintem armor nélkül HS-ből egy testre kapott lövés halálos, én úgy tapasztaltam. Most nem tudom, hogy akkor ha fent van a sisak, akkor testre sem halálos vagy akkor szarabbul jársz, ha fejbe lövöd, de ezt is meg lehetne vizsgálni.ű
Beleírtam az eddigieket a PvP guide-ba.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.