Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) Mike válasza Plata (#53000) üzenetére


Mike
veterán

engem is. bár az a kis helcsi tetszik

(#53002) Segal


Segal
veterán

Amugy egy fontos szolgalati kozlemeny!

Nekem is kozeledik a szulinapom (majus:)) ) meglepi shark card kodokat privat uzenetbe varok:DDD
Cserebe kiprobalhatod a megvett repcsit:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53003) szTotyy


szTotyy
őstag

Estefelé majd pár óra tapasztalattal a hátatok mögött leírnátok, hogy melyik repülőtéren érdemes megvenni a hangárt? Előre is köszi!

..és köszönet a sok hasznos infóért Ergepardnak (Egérpadnak, mindig ezt akarja olvasni az agyam :D ) és a többieknek! :R

(#53004) ergepard


ergepard
tag

Azt a hangárt vegyed meg amelyik számodra a legjobb fekvésben van szerintem, különbség nincs köztük. A 3 milliós, ami a katonai reptéren van azért kerül annyiba, mert be tudsz így körözés nélkül is jutni oda, egyébként nem jobb semmivel sem az 1.2 millásnál.

(#53005) Mike válasza Segal (#53002) üzenetére


Mike
veterán

május hanyadika?

(#53006) Mr.Csizmás válasza HussarF (#52996) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Hja, keverem a tenyleg exkluziv vackokkal :DD mobilrol bongeszes atka

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53007) Plata válasza Mike (#53001) üzenetére


Plata
félisten

Ami azt illeti ha lenne sok pénzem valszeg megvenném a repcsiket mind,de fölöslegesen,mert van nekem már is több helim és repülőm,de még most is ugyanúgy szoktak járni mint rég,lezuhanok velük. :DDD
Ha én repülőre ülök akkor a leszállás általában úgy történik hogy fába házba ütközöm vagy kiugrom a levegőben a gépből. :D

De valaki felvilágosíthatna hogy ez a bombázás hogyan mikor miképp történik?
Melyik tud bombázni?
Mi kell a bombázáshoz?
Mennyibe kerül a fejlesztése,mennyibe kerül a bomba,mennyibe kerül a kerozin,mennyibe kerül a levegő a gumiba? ;]

[ Szerkesztve ]

(#53008) Segal válasza Plata (#53007) üzenetére


Segal
veterán

Az tuti hogy a Tula tud bombazni es szerintem ugyanugy mint pl egy buzzardnal beallotod mit csinaljon aztan egergombal vagy egy billenyture ledobja a szeretetcsomagot...
Nagyon veszelyes lesz.
Az tuti hogy meg kell venni bele de hogy mennyibe faj azt nem.tudom itt ulok melohelyen es az estet varom hogy vasarolhassak onlineba:))

Mike:8

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53009) ergepard válasza Plata (#53007) üzenetére


ergepard
tag

Szia, eddigi tudásom szerint a Tule, a Rouge és az LF-22 tud bombázni.
Bombázni úgy lehez, hogy hosszan nyomod az E betűt, kinyílik a repülőgép alatt a bombázólyuk (?) és a jobb oldali ctrl gombot ha megnyomod kidob egy bombát. Ha hosszan nyomod szőnyegbombázást tudsz csinálni.

Többféle bomba is van, az árukat látod a képen.

A bomba autómatikusan töltődik újra mikor lehívod a gépet vagy a hangárba beviszed/kihozod.
40 vagy 50 bomba van egy gépen.
Remélem így megtudtad amit szerettél volna nagyjából.

[ Szerkesztve ]

(#53010) Kiskokó válasza Mike (#52988) üzenetére


Kiskokó
veterán

hagyuk...

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53011) sqpp


sqpp
őstag

Nekem az új update-el kifagy a Story :(

(#53012) Kiskokó válasza szTotyy (#52990) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ugyan ezt mondtam mikor feljött itt hogy lesz ez a DLC
Faces csoportba be is írtam, hogy ez Ládázás lesz csak repülökkel.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#53013) Mr.Csizmás válasza Segal (#53008) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

majd vegyé' fel legénységnek, mert csak 2 millám van :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53014) Segal válasza Mr.Csizmás (#53013) üzenetére


Segal
veterán

Ha leszel este probalgathatod a repcsiket amiket meg tudok venni:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53015) Mr.Csizmás válasza Segal (#53014) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

most megy az update, 2in1 kivettem mára fél nap szabit, ikeából behúztam egy markus forgószéket akciósan, és a GTA miatt még korábban is vagyok itthon :DD

mindenesetre köszönöm előre is a lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53016) Heller2 válasza Kiskokó (#53012) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ahogy látom így elsőre kell is majd legénység a begyütéshez. Vajon mennyit ad a segítőknek? Na majd kipróbáljuk.
viszont kevés a 10 CEO/MC hely :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#53017) Mr.Csizmás válasza Heller2 (#53016) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

MC-ben max. 8 rabszolgát tudsz tartani, majd felveszünk minden KMK-st is a sessionból.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53018) Segal válasza Mr.Csizmás (#53017) üzenetére


Segal
veterán

7 rabszolgat tudsz tartani te vagy a nyolcadik:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53019) Mr.Csizmás válasza Segal (#53018) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megeszem a lecsót és felmegyek összefogni őket :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53020) HussarF

Egyszer csinálni kéne egy nagy PH-s sessionben 2 nyolcas MC-t és indítani egy joust MC work-ot. Na az laza lenne :D

(#53021) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Na hát aztán ez tényleg sokba kerül, mármint az egész DLC. De vajon megéri? Mindenki a hangárokkal, a repülőkkel és a Grotti Visione-val van. Csak én örülök nagyon az új Vapid-nak? Vagy azt el is felejtettétek? :))

[ Szerkesztve ]

(#53022) Plata válasza Thoomaster (#53021) üzenetére


Plata
félisten

Mert az autók olyan semmilyenek hogy csöppet sem érdekelnek.
Tula és LF-22 közt vacillálok,az Lf lökhajtásos és kész,a Tula viszont szerintem vízre is le tud szállni és szebb és ugye az Expendables filmből van.

(#53023) HussarF válasza Thoomaster (#53021) üzenetére

Amint láthatnád, ha szétnéznél, nem lett elfelejtve :)

(#52926) pokers

(#52952) Daw93

(#53024) Plata


Plata
félisten

Tula fullra fejlesztve mennyibe kerül?
Ok hogy 3.8 az alap,de a fejlesztés még kb mennyi?

(#53025) ergepard válasza Plata (#53022) üzenetére


ergepard
tag

Szia, ha csak ez a kettő között vacilálsz, akkor egyértelmáen a Tulát tudom ajánlani, azLF-22 hajtóműve egy chargeból működik, tehát mikor megnyomod a SHIFT-et akkor elég erősen elked repülni egy ideig,viszont charge nélkül lezuhan. Én neked a Rouge-t tudom még ajánlani, elég erős , explosive ammoja van illetve hőkövetős rakétája és tud bombát hordozni.

[ Szerkesztve ]

(#53026) freeknight válasza Thoomaster (#53021) üzenetére


freeknight
őstag

Én baromira örülök az új vapidnak, csak mi kerül rajta 600ezer dollárba? Forintban értve még reaális is lenne az ár amúgy :DDD

Ha megveszem zancudoban a hangárt, akkor teljeskörű belépési engedélyem van? Bemehetek bárhová a bázison belül, akármikor akárhogy géppel átrepülhetek felette? Valami olyasmit olvastam redditen, hogy csak bizonyos részek vannak nyitva, rossze helyre lépve jön a 3 csillag. Bár ennek semmi értelme nem lenne, remélem ez csak kamu.

(#53027) ergepard válasza freeknight (#53026) üzenetére


ergepard
tag

Ha a katonai reptérnél veszed meg, akkor bemehetsz, nytiva lesz a kapu,és egészen addig nem fognak körözni amíg nem rángatod ki az egyik munkást a teherautójából, nem robbangatsz stb.

(#53028) HussarF válasza freeknight (#53026) üzenetére

Nem tudom, hogy így van-e, de teljesen értelmes lenne, ha kapnál 3 csillagot rossz helyre lépve. Katonai objektum zónákra van osztva és neked bizonyos zónákba van belépési engedélyed. Nem a repteret vetted meg, csak egy hangárt, amihez biztosítják neked az elérést. De nem lesz a játszótered az egész hely.

(#53029) ergepard válasza HussarF (#53028) üzenetére


ergepard
tag

Jelenleg az egész reptér a játszótered, pontosabban mikor belépsz a zónába a játék figyelmeztet, hogy egészen addig tartózkodhatsz itt, amíg nem kezdessz el lövöldözni meg hasonlók. Persze csak ha megvan a hangár bent.

[ Szerkesztve ]

(#53030) ProgenXL


ProgenXL
őstag

jól ertelmezem akkor itt nekünk kell ellopni majd eladni az árut? Akkor ezzel annyi meló lesz mint a ládázással.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#53031) freeknight válasza HussarF (#53028) üzenetére


freeknight
őstag

Ez a valóságban így van, de a játék szempontjából nem lenne értelme, a partial access-nek, mert a drágább telek ellenére sokkal nagyobb hátrányban lennél az LSIA-vel szemben, amit bárhogyan megközelíthetsz, míg zancudót csak 1 adott útvonalon.

ergepard: kösz, akkor lehet, zancudót kéne választanom mégis?

Még csak azt kéne tudnom, hogy működik a ládázás? A CEO irodából indítom gépről, vagy a hangárból indítom, és oda is viszem a cuccost?

(#53032) gyugyo79 válasza ergepard (#52963) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nálam nem engedett lekérni csak akkor ha mind a hangárba van de ha egy ottani kint van a térkép másik felén akkor egy másikat meg persze azt se engedte magam mellé kérni (szürke a menu). Viszont CEO menube is berakja pld a Havoc -t de persze ott a fejlesztések nélkülit rakja melléd.

[ Szerkesztve ]

(#53033) Segal válasza freeknight (#53031) üzenetére


Segal
veterán

Ez akkor lesz "vicces" ha lopas kozbe valaki betamad akire vedekezes keppen vissza kell lonod aztan valaszkent a katonasag is betamad teged kozvetlen a munka elvegzese elott...
Nekem jo lesz LSA is:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53034) ergepard válasza freeknight (#53031) üzenetére


ergepard
tag

Igazából te tudod, ha csak emiatt rászánsz plusz milliókat akkor válaszd, nem rossz hely.
Igen a hangárból kell indítani a lopásokat.

(#53035) Plata válasza Segal (#53033) üzenetére


Plata
félisten

Nah az lenne még a szép.

(#53036) freeknight válasza Segal (#53033) üzenetére


freeknight
őstag

Én is ezért gondoltam egyből az LSIA-re. Tény, hogy Zancudo menőbb, de nagyon kiesik a várostól. Amit láttam streameket, ott egy rohadt háborús zóna volt a hely, a srác éppen adott volna el, bekapcsolta a ghost organizationt, de még felszállás előtt szétlőtték a cargobobját :DDD

Viszont 1-2 hét és elül a dolog, onnantól már csak az dönt, hol vannak a supply missionok többségében? Ha vidéken, akkor egyértelműen Zancudo kell.

(#53037) negyven2


negyven2
veterán

Itt vannak a jelenlegi és a majd jövő járművek árai

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#53038) Plata válasza negyven2 (#53037) üzenetére


Plata
félisten

Mi a mámzi néni szent tehene az a Bombushka?
Talán jön még egy bombázó később?

(#53039) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A hydra is bevihető és festhető. a chrome érdekes rajta :)

Gunner for life

(#53040) negyven2 válasza Plata (#53038) üzenetére


negyven2
veterán

Elvileg az a MOC repülő kiadása

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#53041) Heller2 válasza ProgenXL (#53030) üzenetére


Heller2
aktív tag

És nagyon idegesítő! Akit az autólopás felbosszantott, az itt meg fog őrülni! :DDD

Sokszor kevés időt percet, pl. egy helivel lőjj ki radarzavaró antennákat, elmegy ezzel 12-14 perc, ha megvan szerezz meg egy teherautót, szállj le, lődd ki a sofőrt (golyóálló üveg), aztán kettesével jönnek a Buzzardok, nem fogynak el az istennek sem...
;]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#53042) Segal válasza Heller2 (#53041) üzenetére


Segal
veterán

En nyugodt vagyok mert eszem agaba sincs az uj kuldeteseket csinalni nekem csak az uj jarmuvek miatt kell a hangar, szoval megveszem az LSA-t aztan zarom is be a gyarat es terek vissza a megnyugtato es jovedelmezo autolopashoz:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53043) Heller2 válasza Segal (#53042) üzenetére


Heller2
aktív tag

Én csak azért akartam csinálni mert x elvégzése után csökken az áruk a járműveknek.
Indítottam vagy nyolcat, hármat fejeztem be, úgy felidegesített, hogy nemhogy abbahagytam, hanem Alt+F4, de k.rva gyorsan :D
Ilyen azért nem nagyon fordul elő velem :P
Majd este megnézem az autókat is, próbálgatok én is...

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#53044) Plata válasza Heller2 (#53043) üzenetére


Plata
félisten

Mi kell ahhoz hogy a Tula ne 5 misi hanem 3.8 misi legyen?

(#53045) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Lefivel ketten indítottunk egy eladást 50ezres tételben. Adott KETTŐ darab konténert és EGY darab cargobobot. Levittem oké de ez még nem elég. Arra is kellett hagyni időt hogy a cargoval visszaérjek a hangárba és csak akkor adott 48750$, ugyanis Ronnak adózni kellett..

Gunner for life

(#53046) freeknight


freeknight
őstag

Na, nálam kifagy a játék, ha belépek a hangárba :D

(#53047) ProgenXL


ProgenXL
őstag

ládázni nemsokan fognak de a hangár arra jó hogy repcsit, helit tároljuk, módositsuk.

Gunner for life

(#53048) negyven2 válasza Plata (#53044) üzenetére


negyven2
veterán

21 sikeres csomagbegyűjtés, de írja, ha raviszed a közüzemi az olcsóbb árra.

Heller2: szét is lehet lőni a kocsikat és akkor kiesnek belőle a csomagok

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#53049) Segal válasza ProgenXL (#53047) üzenetére


Segal
veterán

Ugyanezt mondom en is. Tarolasra tokeletes de ennyi en biztos nem fogom.idegesiteni magam. Max akkor ha kijavitjak az autolopos/elados (top car) glitchet:)

Plata: Valoszinuleg csinalni kell az uj lopasokat es eladasokat.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#53050) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A Volatust javították. Mostmár forog az első kereke is. Meg picivel stabilabb lett.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.