Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Nézegettem videókat és ahogy korábban már említve lett, a Pegassi Reaper a Hypersport autóra hasonlít a legjobban. Szóval a hátulja is hasonló lehet majd. Reméljük a teljesítmény hasonló lesz mint a halálos iramban látott. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37002) Bjørgersson válasza Dogengar (#36998) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem lehet, aki nem kurumaval csinalja, az buzi.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37003) cyberkind válasza Bjørgersson (#37002) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez jó. :DDD

Akkor mi hősök vagyunk mert sima kocsival csináltuk meg a Crminalt elsőre ami még defektet is kapott.

Paranormal Cocktivity

(#37004) Plata válasza Bjørgersson (#37002) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem inkább az aki a kuruma miatt rinyál folyton.
Komolyan nem értem mi ez a kuruma rinya,aki a pénzre megy az nem fog mással menni,mert kurumával meló nélkül megvan a full pénz gyorsan és lazán.
Akinek nem kell a pénz csak mókából csinálja az meg mehet akár bringával is,múltkor heist-en felhoztam az ötletet hogy poénból menjünk bringával. :C
Nekem a legmurisabb Ps insurgenttel volt,több zsarut öltem mint valaha,az insurgent úgy reptette a rendőr autókat mintha csak valami ócska papír sárkányok lettek volna.Voltam már motorral is,de abban semmi érdekes nem volt.mondjuk amúgy sem szeretek motorozni.Van két lopott motorom öszvissz.

(#37005) Bjørgersson válasza Plata (#37004) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jovanakkor. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37006) cyberkind válasza Plata (#37004) üzenetére


cyberkind
félisten

Kuruma!

;]

Paranormal Cocktivity

(#37007) Laraxior válasza ProgenXL (#37001) üzenetére


Laraxior
titán

Repülni nem nagyon tudott... :DDD
Egyébként a Huracanhoz is hasonlít.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#37008) Plata válasza cyberkind (#37006) üzenetére


Plata
félisten

Várd meg míg kijönnek az új armored kocsik,lesz egy rakás,sport terepjáró satubbi.
Jöhetne armored heli is. :DDD
Sőőt páncélozott önjáró budi. :DDD

(#37009) cyberkind válasza Plata (#37008) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem olyan kell mint a Halálos Iram 7-ben volt, rohadt gyors legyen kb mint a fény és legyen golyóálló mint a Kuruma, na jó a gránátokat is bírhatná, finoman szólva is kiegyeznék egy ilyen járművel. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#37010) Plata válasza cyberkind (#37009) üzenetére


Plata
félisten

Nekem meg egy páncélozott hajó kell amin legalább egy ágyú van. :D
Na jó legalább egy géppuska legyen rajta,de nem bánnám ha lenne valami új hajó tényleg,alig van értelmes csónak.

(#37011) cyberkind válasza Plata (#37010) üzenetére


cyberkind
félisten

De a legnagyobb vágyam az hogy eladhassam a sok felesleges nem használt fegyvereimet, vagy ha nem is eladni legalább lerakni egy tárolóba hogy ne legyen mindig nálam.

Paranormal Cocktivity

(#37012) Plata válasza cyberkind (#37011) üzenetére


Plata
félisten

Az tényleg nagyon jó lenne,marha sok fegyverem van nekem is,van vagy 5-6 pisztoly,kb ugyanannyi smg,és a többiből is sok.Heist-en szar vacakolni vele hogy a nekem megfelelőt kikeressem.
Mondjuk a múltkori DLC smg-je az egész jó motoron harcolni,az a mini AK.PS motoros heistnél klasszul lehet vele aratni a motorosokat.

[ Szerkesztve ]

(#37013) Laraxior válasza Plata (#37012) üzenetére


Laraxior
titán

Főleg, ha helyzet van... Unom is előkeresni azt ami kell. :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#37014) Plata válasza Laraxior (#37013) üzenetére


Plata
félisten

Igen és hiába rakod előre ami neked kell,ha jön heist közben valami átvezető videó tuti elkeveri újra.
És mehet a gubera újra.

(#37015) cyberkind válasza Plata (#37012) üzenetére


cyberkind
félisten

Én azt szoktam csinálni hogy eldobom az uzit meg még valami másik kispisztolyt és így mindig az AP pisztoly van alapból vezetés közben, de ha sessiont váltok minden borul.

Paranormal Cocktivity

(#37016) Dogengar válasza Gyula84 (#37000) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Egyszer meg kéne már csináljuk.

(#37017) Plata válasza Dogengar (#37016) üzenetére


Plata
félisten

Meg kéne csinálni PS finálét busszal. ;)
Bár halvány fingom sincs honnan lehet szerezni buszt,mert gondolom a saját buszt nem lehet lehívni Heist közben.

(#37018) Gyula84 válasza Dogengar (#37016) üzenetére


Gyula84
veterán

hát meg

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37019) ProgenXL válasza Plata (#37017) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha szerencséd van egy busz szembe jön veled az úton PS közbe :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37020) CactuS válasza Dogengar (#37016) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Fegyverszekrényt már elég sokszor kérték, hogy legyen, de hát ugye az igazából pénzt se hoz, meg melózni is kellene vele, ez a legrosszabb kombináció. Mostanában én már annak is örülnék, ha:

- contact mission indításakor mindenki ugyanabba a sessionbe kerülne
- mission/heist indításakor mindenkinek az autóját spawnolná, nem véletlenszerűen 1-4 darabot
- PS alatt, ha bemegyünk a Kurumáért ;], akkor nem dobálná szét az embereket különböző apartmanokba.
- nem kerülne bele invitekor a kolléga egy loadingloop-ba
- heist indítása után lenne UI (minimap, fegyverválasztás, stb).

Ne cinkeljétek már Platát. Abban igaza van, hogy Kurumával a legegyszerűbb megcsinálni, úgy, hogy közben a lehető legkevesebb pénzt szórd el. Az nem kérdés, hogy meg lehet máshogy is csinálni, de valamivel nehezebb és valamivel több az esély rá, hogy pénzt veszítesz. Minden játékban vannak min/max-olók, akik szeretik a maximális profitot kihozni a befektetett munkájuk után. Én sem bánom pl.: a kurumát, mert publicban retard-biztos, mert ha beül, akkor legalább nem löveti agyon magát valahol a hegyekben. Plusz feltételezvén, hogy igaz, hogy 22 új autó jön - bár ez tényleg elég lehetetlennek hangzik -, akkor minden $ plusz jól fog jönni.

#37003: Látod, mégiscsak kovy29-nek van igaza: nem kurumával mentetek, nem bírta a meleget, el is durrant gumi. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37021) Mike válasza Bjørgersson (#37002) üzenetére


Mike
veterán

:DD

Plata, mert úgy csinálod ezeket a PS-eket mint a melót

(#37009) cyberkind
nekem meg csak tegyenek a számlámra 10 milliót, és akkor nem kell a kurumás PS-sel sem bohóckodnom

Plata
Ap-nál nincs jobb szvsz
vagy busz helyett futva, vagy biciklivel :D
na ebben lenne kihívás
a kurumában nincs
inkább veszek shark cardot, most úgy is duplázzák az ezüstöt

[ Szerkesztve ]

(#37022) Laraxior


Laraxior
titán

Csak kellett venni egy másikat is... Lassan a város minden részére kell egy páncélozott autó, ha gond van, legyen mivel menekülni :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#37023) Plata válasza CactuS (#37020) üzenetére


Plata
félisten

PS azért van hogy az ember pénzt farmoljon,mert ugye 1.25 misit ad,kurumával nem vesztesz egy büdös buznyákot sem,és fele idő alatt odaérsz mint motoron.Motoron tudod ki merne átugratni a hegyeken,ha neki mész egy vacak fának már pénzt vesztesz.ha meglőnek vesztesz,ha ütközöl vesztesz.Amilyen jól motorozok szerintem a pénz 90%-át elhagynám. :C

(#37024) Mike válasza CactuS (#37020) üzenetére


Mike
veterán

Platát azért basztatjuk mert jó, meg jól is tűri :D
Ott van hisztipisti, 2x beszóltam neki, már ki volt akadva, és le is tiltott

Valaki a játékért játszik, nem a pénzért

[ Szerkesztve ]

(#37025) Plata válasza Mike (#37021) üzenetére


Plata
félisten

Sosem vennék sharkcardot,ennyi erővel már hackelhetném is a pénzt. :F
Amit megkeresek rablással az az enyém,meg is dolgoztam érte,de azt nem élvezném ha kártyával venném,vagy hackelném.

(#37024) Mike
Kellj fel hamarabb ha engem akarsz felhúzni. :D

[ Szerkesztve ]

(#37026) Mike válasza Plata (#37023) üzenetére


Mike
veterán

na látod, még motorozni se tudsz. ma este agyonverlek egy teniszütővel :D
én nem akarlak felhúzni, senkit nem akarok bántani, csak hülyéskedek vele igazából

farmolás: hát tudod van akit érdekel a farmolás, van akit nem. nem tudom feltűnt-e de nem tülekszem, hogy PS-ezhessek, mert konkrétan nem érdekel. és inkább veszek 15 euróért shark cardot, mint csináljak 10 PS-t
ezt értsd meg

ha meg csinálok PS-t akkor azért hogy élvezzem
én hard szintre sem azért állítom a missoinban a nehézséget, hogy többet adjon, hanem, hogy kicsit nehezebb legyen
utóbbi időben már a kuruma is csak azért van ott, hogyha minden kötél szakad, ne bukjuk a missiót

Larax, és minek kettő?

[ Szerkesztve ]

(#37027) Plata válasza Mike (#37026) üzenetére


Plata
félisten

Lol,egyszer poénból TDM-en ököllel vertem agyon az ellenfél fél csapatát,kocsival mögéjük ugrattam,nem vettek észre és hátulról szétcsaptam köztük. :DDD

(#37028) ProgenXL válasza CactuS (#37020) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ezt a kurumás dolgot tegnap én inditottam el de akkor én is zárnám le. Mindenki azzal megy amivel akar végül is. Akinek kell a pénz úgy sem kockáztat minden esetben. Én is ha tehetem azzal megyek. Főleg hogy még csak 4milla van es legalabb 8cat szeretnék. De ha mással megyünk azt se bánom. Ha mindenki jól játszik akár gyalog is lehetne menni. :D csak az idő lejár.

A fegyverekkel néha nekem is van gondom a nagy választék miatt. Szinte mindig ugyanazokat használom. Adná magát valami fegyver raktár.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37029) Plata válasza ProgenXL (#37028) üzenetére


Plata
félisten

Nekem most van 16.7 milla kurumázásból. :B

(#37030) Mike válasza Plata (#37029) üzenetére


Mike
veterán

jó neked. és mennyi időd ment el rá?

ProgenXL, nekem meg talán már fél millióm. ejhaj :)

(#37027) Plata :C

[ Szerkesztve ]

(#37031) Laraxior válasza Mike (#37026) üzenetére


Laraxior
titán

Az egyik a Pacific-es garázsban van. A másik meg az Eclipse towerben, onnan spawnolok mindig. Ha sok a gyökér publicban akkor azzal jövök ki inkább :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#37032) ProgenXL válasza Plata (#37029) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én a frissítés után kezdtem el aktivan gyűjteni. Előtte inkább megvettem ami kell és csak másfél, 2 millio körüli összeget hagytam meg. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#37033) Plata válasza Mike (#37030) üzenetére


Plata
félisten

Nem sok.Asszem 4 nap alatt jött olyan 13 millió.Utána még néha mentünk 1-1 PS-t,de költöttem is egy csomót. :B

(#37034) Plata válasza Laraxior (#37031) üzenetére


Plata
félisten

De a kuruma sem véd meg a szélmalom ellen. ;]
Én a yachton lakom,ott aztán max hacker tud zaklatni.

(#37035) Mike válasza Laraxior (#37031) üzenetére


Mike
veterán

és nem robbantják fel?

Plata, naaa, volt azért az több is. mióta ismerlek nyomatod a PS-eket
jahcton lakás: naja, főleg passziv módban

(#37033) Plata
De tudod mit, meggyőztél. 4 nap, 13 milla. Ha nem lesz annyim 4 nap alatt a maradékot megveszed nekem shark cardból :D
na deal?

ha meglesz elmegyünk sörözni, és annyi sört ihatsz, amennyit csak bírsz

[ Szerkesztve ]

(#37036) Plata válasza Mike (#37035) üzenetére


Plata
félisten

Mondom 4 nap alatt kb 13 misi jött,mert 10 misi volt a Cm 1 loyalti 1 meg mittomén mi. :DDD

(#37037) Mike válasza Plata (#37036) üzenetére


Mike
veterán

ja de a cm-et ne számold, te :)

a telefonszámodat meg ne rakd ki a fórumra :D

[ Szerkesztve ]

(#37038) Plata válasza Mike (#37037) üzenetére


Plata
félisten

Telefon számom? :F
Hol van a telefonszámom?
Cm is kurumával lett meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37039) Kiskokó válasza Plata (#37033) üzenetére


Kiskokó
veterán

Egy ilyen pénz farmolásba egy délután erejéig egyszer becsatlakoznék :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37040) -Faceless- válasza ProgenXL (#37032) üzenetére


-Faceless-
őstag

Pff én olyan 25-30 ezret szoktam hagyni.. :D

(#37041) -Faceless- válasza Kiskokó (#37039) üzenetére


-Faceless-
őstag

Csak 60-as vagyok, de ha rá érsz ma délután 2-3-tól, akkor én fent leszek. Nyomathatunk Ps-et, ha elegen leszünk, de gyorsan pörgethetünk pár fleeca-t is.
(A más is lehet, de mivel a többiért nem annyira rajongok, így nem is tudom őket olyan magabiztosan)

[ Szerkesztve ]

(#37042) sqpp válasza Plata (#37004) üzenetére


sqpp
őstag

Én szerintem megcsinálom robikapával az összes heistet :)

(#37043) Mike válasza Plata (#37038) üzenetére


Mike
veterán

nézz már rá arra a számra, egy ez budapesti vezetékes szám

(#37044) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Asuska21 a social nevem. invekre többnyire bemegyek segíteni. :)

Gunner for life

(#37045) Plata válasza sqpp (#37042) üzenetére


Plata
félisten

Ha szerzel hozzá utánfutót akkor jövök.

(#37046) Kiskokó válasza -Faceless- (#37041) üzenetére


Kiskokó
veterán

Helló Vegyél fel barátnak Saabe60 :) Munka miatt én csak olyan 6 után tudok fent lenni általában (Ha sikerül feljönni kb 8ig)
De olyan este 10-től éjfélig az biztos amikor vagyok, Én is csak 53-as vagyok ne fossál :D
Csak a Fleccat tudjuk 2-en tolni. Lehet hülye vagyok de hirtelen azt se tudom mi az a PS ! :D
De ha fent vagy mehetünk bármit csinálni ha megvan a napim.

Plata : Jaaaa énis azt hittem hogy ez az összeg valami farmolás szerű és nem a CM. azért mondtam az egy délutánnyi időt :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37047) Laraxior válasza Kiskokó (#37046) üzenetére


Laraxior
titán

Pacific Standard (job)

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#37048) geckowize válasza Laraxior (#37047) üzenetére


geckowize
őstag

Erről az jutott eszembe, hogy az új összefoglalóba mehetne a Heist-okról sroban egy rövid leírás, tippek/trükkök, meg aki nem tud angolul - vagy nincs türelme végigvárni az introkat és így nem érti, hogy tulajdonképpen mit és miért csinál - annak magáról a heist sztorijáról egy rövid összefoglaló is hasznos és érdekes lehetne.

(#37049) Kiskokó válasza geckowize (#37048) üzenetére


Kiskokó
veterán

NA igennn ezt nagyon dijaznám.. mert fingom sincs mikor mit kéne csinálnom mikor melyik csapatba vagyok stb :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37050) CactuS válasza geckowize (#37048) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az ötlet jó, de az már csak valami külön linkesített hsz.-be fog beleférni, mint pl.: a routeres topikban. Szerintem már most is baromi hosszú, hideg élelem nélkül szerintem esélytelen, hogy valaki végigolvassa egyszerre. :B

(Hamarosan belinkelem szétszedésre, de még nem készültem el vele teljesen.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.