Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47951) Plata válasza Segal (#47950) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem hoz be képet.
Egyébként csaj kariknak némelyik motoros dlc-vel jött ruha alól néha kilátszik a melle.
Csak egy kis kocka látszik.
Egyébként tegnap én is hackerbe botlottam asszem.Felmentem online,láttam van fen Ph-s gondoltam rá csatlakozok,erre a karim nem tudott mozogni csak remegett,gyorsan le is léptem.
Látom közben sikerült berakni a képet.

[ Szerkesztve ]

(#47952) tomazin válasza Laraxior (#47948) üzenetére


tomazin
veterán

2.-án elsejei hírt ellőni nem illik. :P

(#47953) -Faceless- válasza Ricardo128 (#47943) üzenetére


-Faceless-
őstag

A proci, mid-high-on lehet cap. Jelenleg a memóriád a baj, de ezt kb. minden héten egyszer leírtam már. 8GB-on is éppen elszaladgál nem hogy még 4-en.

(#47954) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam, hogy csak bővíteni kell. :K Úgyis tervben volt.

gölmétcsül ©

(#47955) Anulu79 válasza -Faceless- (#47953) üzenetére


Anulu79
addikt

8 Gb simán elég. Legalábbis én ennyivel toltam végig a storyt.

(#47956) kirjak


kirjak
aktív tag

Egyszer volt egy olyan feladatom online hogy egy táskát felvettem és 5 percig meg kellett őriznem. Annak a feladatnak mi a neve ?

Hogy találok újra ilyen egyszerű feladatot ?

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#47957) Geryson


Geryson
addikt

Mesterek, ezt ismeritek? Klasszikusan semmit nem csináltam, csak mászkáltam/nézelődtem a Sandy Shores reptéren, erre éjjel jött 4-5 autó és elkezdett versenyezni körbe-körbe. Gyorsan ki is szedtem az egyik sofőrt, de a kocsit sem tuningolni, sem elmenteni nem tudom. :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47958) Wiz Khalifa válasza kirjak (#47956) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az event volt. Ilyen random küldetések ezek.

(#47957) Geryson:
Gondolom valakinek kocsilopós feladata volt és te pont belebotlottál a versenybe ahonnan el kellett lopnia a kocsit a csávónak.

Ezt azért sem tudod bevinni semmi mert csak venni lehet, 2.2M-ért.

Smoke some weed nigga!

(#47959) Geryson válasza Wiz Khalifa (#47958) üzenetére


Geryson
addikt

Érdekes. semmi piktogram vagy ilyesmi nem jelzett semmit, csak a sportkocsi hangokra lettem figyelmes. Hát ez mókás... :) :R

Hát azóta nappal lett és autókáztam egy kicsit vele. Most kiszálltam és el is tűnt... :D

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47960) Plata válasza Geryson (#47957) üzenetére


Plata
félisten

Online vagy sztori?
Mert Online csak az olcsó kocsikat viheted haza,sztoriban meg bármit,de ha ott történt akkor passz.

(#47961) HussarF válasza Geryson (#47959) üzenetére

A piktogram csak annak jelenik meg, aki elindította a lopást. A 4-5 autó közül az egyik az volt, amelyiket neki le kellett nyúlnia. Ha abból lövöd ki a csávót, abba beszállni sem tudtál volna. A piktogram neked csak akkor jelent volna meg, ha ő már beszáll az ellopandó autójába és a rendszer küldi a global signal-t.
Egyszer én is jártam így, a 86-os úton jött egy super kategóriás kocsi, már nem emlékszem ,hogy melyik. Meg is lepődtem, hogy mit mászkál itt egy ilyen jó kocsi csak úgy. Be akartam szállni, de nem tudtam feltépni az ajtaját. Akkor esett le, hogy ez ellopandó kocsi és biztos mindjárt jön érte valaki. Nem kezdtem el szívózni, inkább otthagytam.

[ Szerkesztve ]

(#47962) Segal válasza HussarF (#47961) üzenetére


Segal
veterán

Csak a sofort lehet beloluk kiloni azt viszont buntetlenul megteheted attol meg be tudja vinni a garazsba csak nem.kell hajkurasznia is a kocsit.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47963) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Csak nekem nem enged bármilyen képet feltölteni a fórum?

(#47964) Puma K válasza Kelecar (#47963) üzenetére


Puma K
veterán

Jelenleg valami probléma van a képfeltöltéssel 500-as hibára hivatkozva.

és még a cuki cicás kép sem jelenik meg rendesen :O

Az üzemeltetők felé jelezni meg nem tudod, mert kifagy a böngésző :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47965) Geryson válasza HussarF (#47961) üzenetére


Geryson
addikt

Hát akkor jól belenyúltam. Én is csodálkoztam, hogy milyen kis patent gépek szaladgálnak...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47966) Geryson


Geryson
addikt

Hallod, olyan van, hogy onlány nem jön a vonat? Délelőtt már beékeltem Paleto Bayen a gyárnál egy teherautót, vártam egy csomót, de semmi. Most vonattal eljöttem ide, megint beraktam egy teherautót és megint nem jön semmi. Legalább 10 perce várok... :(

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47967) Mr.Csizmás válasza Geryson (#47966) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem olyankor szokott jönni, amikor nem nézek körbe az átjáróban :( :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47968) Kelecar


Kelecar
aktív tag

RIP Sentinel :(

(#47969) Laraxior válasza Kelecar (#47968) üzenetére


Laraxior
titán

Az Personal vehicle. Én is szoktam szórakozni ezzel. Van egy alap Sentinelem, biztosítással. Ott körözök, aztán kiszednek, viszik eladni. Viszont nem tudják, mert az saját auto :D
Simát lehet lopni még mindig, tegnap is elhoztam egyet.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47970) Kelecar válasza Laraxior (#47969) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Direkt azért csináltam az első képet mert látszik, hogy ott ül benne az NPC. És beszállni sem tudok. Ha player-é lenne akkor azt írná, hogy az adott player nem engedélyezte, hogy más beszálljon.

[ Szerkesztve ]

(#47971) bluuzia válasza Kelecar (#47970) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Szerintem csináltak vele valamit, mert csak a sárgát lehet ellopni. Legalább háromszor belefutottam már. Kirángattam az npc-t, beültem majd rögtön ki is szállt a karakterem és írta, hogy Personal Vehicle.
Valamelyik nap 4en is megpróbáltuk, de senki nem tudott beülni.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#47972) Laraxior válasza bluuzia (#47971) üzenetére


Laraxior
titán

Csak bug volt, mint a 90ezres gyár töltés.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47973) Kelecar válasza Laraxior (#47972) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Tegnap óta folyamatosan bugolunk akkor :S

(#47974) Laraxior válasza Kelecar (#47973) üzenetére


Laraxior
titán

Most csináltam a screent, beléptem, pont este volt, elloptam, eladtam ki is léptem.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47975) Segal válasza Geryson (#47966) üzenetére


Segal
veterán

Olyan nincs a vonat mindig jönni fog max meg kell várni. Nem kis pályán megy végig tehát lehet hogy várni kell rá de fog jönni au tuti. Viszont akármit elé rakhatsz a vonat menni fog tovább mert mint írtam a vonat mindig megy.

Mr.Csizmás: Így már én is jártam meg úgy hogy autóeladás közbe jött ketten átértek előtte én meg már satuztam mert éreztem hogy nem lesz meg és nem saját eladás volt :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47976) kirjak


kirjak
aktív tag

Eddig tőlem ilyet nem kérdezett, mit válasszak? Mi a különbség ?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#47977) Segal válasza kirjak (#47976) üzenetére


Segal
veterán

Mehet a normal. Nem megfelelően léptél ki a játékból akkor jön elő ez a hiba.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47978) Plata válasza Segal (#47977) üzenetére


Plata
félisten

Jah mikor elment az áram mert valami gyökér elvágta a kábelt akkor nekem is ez volt.

(#47979) Geryson válasza Segal (#47975) üzenetére


Geryson
addikt

Tudom, hogy mindig jár, ezért akartam odatenni a teherautót. Viszont az, hogy 10-15 percig nem jön, az nem normális.

kirjak: Ha kifagyok töltés közben, akkor szokta nekem ezt feldobni. Ilyenkor safe módban indítom el és akkor tuti betölti (erősen visszafogott grafikával).

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#47980) Kiskokó válasza Segal (#47975) üzenetére


Kiskokó
veterán

Egyszer próbáljunk már ki elé rakni vagy 3-4 insurgentet kamiont stb.... megnézném 10 járgányt hogy tol el :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#47981) Laraxior válasza Segal (#47975) üzenetére


Laraxior
titán

Van egy megállója :D
Ott a sivatag környékén megáll egyszer. :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#47982) HussarF válasza Kiskokó (#47980) üzenetére

Ha arra a hídra állítod, ezeket, ahol csak a sín van szintben, mellette a fém járólap is emelt, akkor lehet, hogy tolná. De még egy alagútban is azonnal széttolná oldalra a kocsikat.

(#47981) Laraxior
A power station-nél.

(#47983) Segal válasza Kiskokó (#47980) üzenetére


Segal
veterán

Menj fel a youtube-ra szerintem nem tudsz olyan járművet beírni a keresőbe amivel még nem próbálták ki...

Laraxior: Valóban van egy megállója az erőmű környékén ott megáll de utána indul is ujra.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47984) Heller2


Heller2
aktív tag

Sziasztok!

Ma is volt érdekes dolog, vonatok és tankok estek az égből, vidéken megnéztem egy garázst, hogy mennyibe kerül, aztán valaki libegő kabinokból barikádot csinált, hogy nem tudtam kijönni.
Tűzijáték lövellt ki a karakteremből, az autóm kerekei kigyulladtak és rakétaautóként száguldott egyenesen.
Közben mindenki a modderhez könyörgött pénzért....
Biztos jó ez valakinek...

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#47985) HussarF válasza Heller2 (#47984) üzenetére

Azonnal lépj, ha ilyesmit látsz, mert nagyobb bajod is lehet. Esetleg, ha nyilvánvaló, hogy ki csinálja, előtte jelentsd

(#47986) gyugyo79 válasza Segal (#47975) üzenetére


gyugyo79
addikt

Vannak scriptelt dolgok a vonat működésében amik az adott sessonbe befolyásolhatják azt, hogy éppen hogy megy és lehet valakinek azért "késik" vagy nincs ott mert valaki más miatt épp áll pld. valahol. Ha valakit érdekel figyelje majd pld Posta kocsis eladásnál a Power Station (PalmerTaylor)
amikor elindulnál tovább jön egy vonat és megáll ezzel elzárják az utat, hogy a vonat sínen menj tovább, minden más esetben ha megy is arra vonat az nem áll meg ...

[ Szerkesztve ]

(#47987) ProgenXL


ProgenXL
őstag

figyelmes játék... :U

Gunner for life

(#47988) Gyula84 válasza Kelecar (#47973) üzenetére


Gyula84
veterán

most porbaltám nekem megy, nem a limitet érted el vagy az nem ide van?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47989) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Létezik hivatalos demo a játékhoz?
Köszönöm előre is.

Üdv

(#47990) jossua


jossua
tag

Ti mit hallottatok a magyar szinkronos fordításról ? :Y

Alias : Magyarbetyar

(#47991) Plata válasza jossua (#47990) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap volt április 1.

(#47992) Plata válasza default. (#47989) üzenetére


Plata
félisten

Nem.
Nincs demó.
Én nem tudok róla az fix.

(#47994) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ez a találkozó egynek elmegy. Viszont a többin ha ott leszek inkább a háttérben kicsit. Jópáran odatévedtek akik csak annyit tudtak hogy van ott valami. Az hogy esetleg Vapid Blade-val kéne odamenni az soknak nem sikerült. Tankot se értettem. Az által hogy több ismeretlen odatévedt + lagg is lett vagyis szinkronhiba aminek zúzás lett a vége. Rendőrök is örökké jöttek. Aztan jött az a kis "felvonulás" ahol szintén zúzás volt. Meg persze egy titan véletlen lezuhant pont a hídra amin átmentünk. Jött a reptér kis drag. Ott is szórakozott valaki a repcsivel azt meguntam kilőttem..bocsi a pilótának de jól esett :D

Egyébként rendben van hogy ilyen sokan megvagyunk :) Sajnos én kicsit csalódásnak éltem meg néhány trollkodás miatt + gondolom a gépem se bírta ezt a rengeteg textúrát kis helyen. Emiatt én is zúztam kicsit de nem láttam sokat a dologból. De ez benne van sajnos. Összességében azért jó buli ez. :)

Sok szép Vapid Blade volt a találkán ami segít a szavazásban. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#47995) vtomi2 válasza ProgenXL (#47994) üzenetére


vtomi2
őstag

Én se Vapiddal voltam, de azért Dominatorral mentem, hogy ne lógjak ki a tömegből. Egyszerűen nem jön be az autó, és nem volt kedven felkutatni az utcákon/megvenni. Sztem ezzel semmi baj nincs, amíg nem jönnek sokan pl supercar-okkal, mondjuk a tankot én sem értettem, meg hogy minek kell lövöldözni... :D

A vonulást viszont nagyon élveztem a zúzások meg laggok ellenére is, kár hogy olyan gyorsan odaértünk a repülőtérre, és ott meg csak drag ment, ami elég unalmas egy idő után.

Már várom a jövő heti kocsit :)

(#47996) Plata válasza hegyipapa (#47993) üzenetére


Plata
félisten

Basszus,én meg megint lemaradtam. :D :O

(#47997) ProgenXL válasza vtomi2 (#47995) üzenetére


ProgenXL
őstag

Vapidom következő útja az lsc-be megy eladásra. :D
Nem az én stílusom.

Gunner for life

(#47998) vtomi2 válasza ProgenXL (#47997) üzenetére


vtomi2
őstag

Nekem legelső autóm volt amit beszereztem (2 órát kerestem az utakon, mert még csóró voltam :D ). Imádom a kinézetét, meg a hangját, bár vezetni nem a legjobb, de kocsikázni tökéletes :)

(#47999) Kelecar válasza vtomi2 (#47998) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ez jár az utakon? Sosem láttam még.

(#48000) Segal válasza gyugyo79 (#47986) üzenetére


Segal
veterán

Az egész autoloposdi egy hatalmas script. Az összes meg van tervezve pontosan mi hol merre meddig jöjjön. Pl a visszakanyarodós (U) ingatlanba való eladásnál mindig fut a lány a hegyen, a vonat is megáll ahogy írtad, de még a legbosszantobb elégvágások a semmiből is ugyanazok. Egy idő után persze kiismeri ezáltal az ember ezeket.

Asuska: Én is kaptam már ilyen figyelmeztetést :DDD

Kele: ÉN sem láttam még nyugodj meg :)

1 kép tőlem is a taliról :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.