Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) Laraxior


Laraxior
titán

Invite only sessionbe hogy lephet be valaki anélkül h hivtam volna...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41002) Plata válasza Laraxior (#41001) üzenetére


Plata
félisten

Lehet valami hacker.De elméletileg ha barátod rád csatlakozhat.

(#41003) Laraxior válasza Plata (#41002) üzenetére


Laraxior
titán

Nem barát volt, két hasonló nevű idióta. Mindketten tankkal. Én meg passzívba tettem magam, erre bejöttek utánam a hajszobrászhoz, ott is megöltek. :W Valami bombával, mert mindketten meghaltunk :W

Wow, motoros cucc :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41004) Kiskokó válasza Laraxior (#41003) üzenetére


Kiskokó
veterán

és ilyen szar lett az új frizkó hogy rögtön bukóba kellet fotózkodni ? ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41005) Laraxior válasza Kiskokó (#41004) üzenetére


Laraxior
titán

Jaaa, történt egy kis átalakulás, készülök a motoros DLCre. új frizura, új tetoválások... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41006) ProgenXL válasza Laraxior (#41001) üzenetére


ProgenXL
őstag

Oda meghívás nélkül senki.

Gunner for life

(#41007) Plata válasza ProgenXL (#41006) üzenetére


Plata
félisten

Vannak néha fura dolgok,hacker ha akar gondolom be tud jutni,viszont már én is kerültem privát sessionba akaratom ellenére,amikor pár PH-s csinálta a CM-et privát sessionban voltak és én még is bekerültem hozzájuk még hozzá bele a heistbe. :D
Ők is csodálkoztak meg én is.nem ti voltatok épp?

(#41008) ProgenXL válasza Plata (#41007) üzenetére


ProgenXL
őstag

Olvastam azt a hsz-t itt még akkor. Viszont én nem voltam benne :)

Gunner for life

(#41009) Kiskokó válasza Plata (#41007) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azok mi voltunk fiam! XD
Dawe, gyimger, doktordevil meg én :D

Motoros DLC... hagyuk már.. szarok a motorok nem is értem mi a fasznak ennek külön DLC... teli lesz a játék bal oldala "xy dies"- al mindenki megfog pusztulni motorozás közben...
semmi értelme nincs nem is értem...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41010) iceQ! válasza Kiskokó (#41009) üzenetére


iceQ!
addikt

PS-re koncentráljunk este gyerekek mert a tegnap esti teljesítmény elég sz@r volt :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41011) Kiskokó válasza iceQ! (#41010) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hááááááát hallod... nem szoktam felhúzni magam ha ez meg az van... de ez a tegnapi PS-ezés eléggé felkúrt már a végére :D

Most komolyan ne vedd fel :D de ha Veled heistezek akkor mindig van valami technikai anomália :D vagy balszerencse... haha
én jövök sztem 6-fél7 felé is 8ig. aztán 10 körül megint.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41012) Dtomka


Dtomka
veterán

Olvasom, hogy vannak DLC-k a játékhoz. Azok fizetősek? Silngle rész vagy csak multiban jelenik meg?

(#41013) iceQ! válasza Kiskokó (#41011) üzenetére


iceQ!
addikt

Így be is bizonyosodott, hogy nem is olyan atom stabil az a gta nálad :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41014) Kiskokó válasza iceQ! (#41013) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ácsi ácsi a GTA-nak tegnap se volt baja. Nem lépett ki meg semmi.

Kidobott Storyba (amit nagyon ritkán csinált már) de az hogy 3-4-5 percig töltött sessionbe eddig nem volt... azt se értettem.. azért léptem ki egyszer és vissza hátha megjavul..
Meg mondom azért van most baj nálam mert sztem elfáradt a paszta a CPU-n és sajnos 80fokon üzemel játék közbe.. :S

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41015) Locutus válasza Kiskokó (#41014) üzenetére


Locutus
veterán

Tegnapelőtt nélküled is ugyanez volt heistben... 9 percig töltött fekete képernyőn, a többiek már újraindítottak inkább, de én kivártam :D
Utána meg storyba dobott ki a végén mindig, onnan kellett visszamászni...
Szerintem ennek pont semmi köze a CPU-dhoz...

Amúgy én is leszek ma elvileg 6-8 között egy heist erejéig szerintem.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41016) Kiskokó válasza Locutus (#41015) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaaa persze a hosszú fekete képernyőt én se a CPU miatt írom.. azt ICE-hoz kötöm :D csak akkor vannak ilyen gubancok ha ő is ott van egy Heistben :D Veled amikor előfordult nem volt ő is ott? ;]

Ráveszem magam megbontom a gépet munka után rögtön.. én is leszek 6 felétől olyan 8ig de szerintem nem tudunk Heistezni nem lesz meg az ember rá. de majd meglátjuk
Vegyél fel friendnek mert te még sztem mindig nem vagy az

Saabe60

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41017) Locutus válasza Kiskokó (#41016) üzenetére


Locutus
veterán

Most hogy így mondod, igen ott volt :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41018) iceQ!


iceQ!
addikt

Mindegyik elmehet a pics@ba! :D

Olvassatok!

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41019) Locutus válasza iceQ! (#41018) üzenetére


Locutus
veterán

Jóvan, gyere heistezni inkább :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41020) Modst3R válasza Locutus (#41019) üzenetére


Modst3R
senior tag

GTA Online: Bikers Coming October 4th

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#41021) iceQ! válasza Locutus (#41019) üzenetére


iceQ!
addikt

1 óra múlva tudok csak.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41022) UnConnecteD válasza Locutus (#41019) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

jovok

(#41023) Locutus


Locutus
veterán

Már csak a negyedik embert várjuk a lobbyban.

Ki is fagytunk egy szep buggal mar indulas elott...

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41024) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Kedden érkezik a Bikers kiegészítő!

"Már a jövő héten rivalizálhatnak egymással a motoros bandák a GTA Online-ban. A Rockstar Games elárulta, hogy október 4-től lesz elérhető a Bikers ingyenes frissítés, valamint négy képet is mutatott az újdonságokról.

A fejlesztők gyakorlatilag az egykori a The Lost and Damned nóvumaiból implementálnak párat a GTA V többjátékos módjába, például érdemes lesz távolságot tartani a többi játékostól, mert visszatér a motorokon történő közelharc.

Ellentétben a maffia típusú bűnszervezetekkel a motoros bandákon belül már nem csak egy vezető és annak testőrei lesznek. A tagok különböző rangokat szerezhetnek, melyekhez ki kell vívniuk a vezető tiszteletét.

A kiegészítővel új kooperatív és kompetetív játékmódok, fegyverek és járművek érkeznek. Az egyik új motor a Western Rat lesz, mely a harmadik képen látható."

Forrás:

Gunner for life

(#41025) Plata válasza Dtomka (#41012) üzenetére


Plata
félisten

Mindegyik DLC ingyenes és csak Online érhető el.

(#41026) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na jelentem azt hiszem kész vagyok :D

Elfáradt a paszta a procin és 80-85 fok körül játszottam...na mondom jó újrapasztázom... felrakom minden fasza indítom a gépet. király. inditom a GTA-t aj aj valami baj van már a lobbyban 92-98 fokon ment le is léptem még bajt nem okozok...
szétszedem hát jól láttam hogy a rögzítő keret elvan törve... Megragasztottam (persze alaplap ki meg minden éljen) összeraktam és msot végre jónak tűnik. Aida teszt maxon 76fokon megfogja. GTA-t este megnézem de most megyek el csak 10 után tudok jönni.
Bocsi aki várt rám heistbe negyed 7re kész lettem... csak nem számoltam a töréssel :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41027) laceszgamer válasza ProgenXL (#41024) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na végre új küldetések. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#41028) Laraxior válasza Kiskokó (#41026) üzenetére


Laraxior
titán

Vegyél ra jo kis Coollaboratory Liquid Ultrat alá. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41029) ProgenXL válasza laceszgamer (#41027) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem heists de még csak nem is contact missio félét kell elképzelni. Ez is hasonlo lehet majd mind a vip küldetések. Tehát szabad modban lesz public sessionba szerintem.

Gunner for life

(#41030) laceszgamer válasza ProgenXL (#41029) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát az már kevésbé hangzik jól... Legalábbis nálam multiban a kedvenc rész a heistek és a contact missionok, ha felmegyek 90%-ban azokkal szoktam szórakozni, a maradékban meg autókat tuningolgatok vagy épp csak elvagyok a nagyvilágban. :D

Igazán jó lenne egy nagy adag küldi, vagy akár 4-5 újabb heist is, bár szerintem iylenre várhatunk.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#41031) ProgenXL válasza laceszgamer (#41030) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mindenki ezt szeretné. Csak a Rockstar gondolkodik máshogy. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#41032) laceszgamer válasza ProgenXL (#41031) üzenetére


laceszgamer
addikt

Lehet túl sok munka lenne benne, vagy nem tudom. Shark cardokat gondolom veszik az emberek, ahhoz meg hogy költsék a pénzt csak oylan cuccokat érdemes betenni amit ingame megvehetnek. Új heist nem érné meg nekik, mert abból mégiscsak tudnának az emberek pénzt szedni jobban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#41033) ProgenXL válasza laceszgamer (#41032) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ott a Lamaros :) Jó ötlet de nem az igazi. Egy hiba és bukta a missio. Valamint nem fizet annyit hogy megérje csinálni.
Egyszer végig a story miatt és elég is volt.

Gunner for life

(#41034) Dtomka válasza Plata (#41025) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszi szépen a választ! :R

(#41035) iceQ!


iceQ!
addikt

Vettem egy Tampa-t és miután kijöttem a szervizből ez fogadott. Egyből mentem is vele pár kört :D Elég bivaly kis Monster truck. Kérdés: Hogy került ez be?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41036) Plata válasza iceQ! (#41035) üzenetére


Plata
félisten

Július 4 eventes kocsi,nekem is van.

(#41037) iceQ! válasza Plata (#41036) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem is tudtam....!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41038) Plata válasza iceQ! (#41037) üzenetére


Plata
félisten

Július 4 eventen lehet vásárolni,de nem tartható garázsban,pegasus-tól kell lehívni.

(#41039) iceQ! válasza Plata (#41038) üzenetére


iceQ!
addikt

Igen az nem baj. Már nem lehet ilyet venni?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41040) Plata válasza iceQ! (#41039) üzenetére


Plata
félisten

Nem,csak az event alatt elérhető.
Minden eventes cucc csak az event alatt,a valentin napi fehérneműk valentin napon,halloweeni kocsi halloweenkor,stb.

(#41041) Wiz Khalifa válasza iceQ! (#41039) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Már csak jövőre. :)

Smoke some weed nigga!

(#41042) Plata válasza Wiz Khalifa (#41041) üzenetére


Plata
félisten

Ha lesz még jövőre,és ha lesz még jövőre GTA V. :DDD

(#41043) Wiz Khalifa válasza Plata (#41042) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jövőre GTA V tuti lesz de Online nem biztos. De ami ennyire megy nekik az tuti lesz.

De tőlem már ne várják azt hogy nap mint nap tolom megint és gyűjtöm a zsetont. Azt még lenyelném hogy kicsapnak, és nem indokolják meg miért, pedig többször is direkt kérdeztem. De hogy az hogy a zsém is elveszik ($17M) és nem adják vissza mert azt mondják csaltam, és mikor kérdem hogy mégis mit vagy mivel, arra megint egy szarrágó válasz jön az már kezd felbaszni kicsit. Oké hogy a ShakeCard-ot jobban kell az emberekre tuszkolni mert nem igen fogy de hogy ennyire elvigyék magukat az már kezd sok lenni... :W

Smoke some weed nigga!

(#41044) Plata válasza Wiz Khalifa (#41043) üzenetére


Plata
félisten

Még mindig bannolva vagy? :F
Azt hittem már levették avagy rájöttek hogy hülyeséget csináltak.

(#41045) Plata válasza iceQ! (#41039) üzenetére


Plata
félisten

Egyébként az a kocsi nem túl nagy szám,hasonlót tudsz venni,ha van régi konzolos GTA V-öd és összekötöd a Pc-s accoddal,vagy hogy a fenébe van,szokott itt valaki ilyesmit csinálni szívességből.
Nekem például a Valentin napi cuccok jobban bejöttek,a tommy gun meg csaj karinak volt sok szép fehérnemű és pár 30-as évekbeli ruha.

Telefonon tudod lehívni,Liberator a neve.

Na persze pont a város másik részébe teszi.

Lehet vele rosszalkodni a városban.

[ Módosította: radi8tor ]

(#41046) Wiz Khalifa válasza Plata (#41044) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

22-én oldották fel (ami a valóságban 23 volt) de mivel a pénzem elvették írtam nekik. És erre elkezdtek pattogni hogy mivel csaltam nem adják vissza. Mikor kérdem hogy mit is tettem pontosan akkor azt a választ adják hogy nem tudják sajnos megmondani.

Ha ők nem tudják akkor mire fel bannoltak? Meg akkor ki tudja? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#41047) UnConnecteD válasza iceQ! (#41035) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

otthagytam. azért
de tényleg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.