Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87001) Laraxior válasza rup1u5 (#87000) üzenetére


Laraxior
titán

:DDD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#87002) hegyipapa válasza rup1u5 (#87000) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nálam az év hozzászólása díjat megnyerted :C

(#87003) #81556480


#81556480
törölt tag

vicceskedésen kívül: az xboxos GTA-ban nincsen nyelv választó menü, a konzol nyelvi beállításait használja. Valami miatt elállítódott. A konzol menüjében kell angolra váltani, majd másik angolra vagy más nyelvre és vissza, aztán újraindítani a játékot és egyszer csak megjavul. Youtubeon van róla videó.

(#87004) Heller2 válasza Kiskokó (#86955) üzenetére


Heller2
aktív tag

Üdv!

Vagyok, csak passzív módban nézelődök, olvasgatok.
Tavaly elhasználódtam a GTA rp alatt, már videókat is nézni unalmas, nemhogy elindítani szegény GTA-t :B Minden tiszteletem, hogy ki tudtok tartani még mellette.. :R
Discord-ot is talán szeptemberben használtam utoljára, csak az rp igényelte, de csak az időt rabolta.
Néha próbálkozom a Cayo Perico-val, "szkopolok", egy-két dolog még nincs meg. Aztán kinyírnak, ez meg az idegeimmel teszi ugyanezt. Ja, elég sokszor meghalok benne :)

Minden egyéb hülyeséggel játszok. Szólóban. Kell a kilépek-belépek szabadsága. :P

A mostani autós még csak nyomokban sem mozgat meg. Amit lehetett, persze megvettem, hátha jól jön még. De azért jönnek elő az emlékek, egy zeneszámra, egy játékbeli helyzetre.
Próbálom kerülni a pvp játékokat, az emberek egyböl gyikolni, kifosztani akarják a másikat, még akkor is ha ezt nem kívánja semmi, senki.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#87005) Plata válasza Heller2 (#87004) üzenetére


Plata
félisten

Pedig a Cayo perico nagyon laza,még nekem is megy egyedül gond nélkjül,nem is kell benne öldökölni.

(#87006) Heller2 válasza Plata (#87005) üzenetére


Heller2
aktív tag

Valami szerintem még nincs meg nekem megtalálva...én a főkapun megyek be, de robbantással, így mindenki egyböl jön...persze, hogy megpusztulok. ;]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#87007) negyven2 válasza Heller2 (#87006) üzenetére


negyven2
veterán

Menj el a Villa mögé egy csónakkal és ott lesz a Drainage Tunnel, ezután már meg lehet szerezni a Cutting Torch-ot, amivel "hangtalanul" át lehet vágni az ottani víz alatti bejáratott, és a láncokat is. Vagy alternatíva, hogy keresel a szigeten egy erővágót, és valamelyik oldalsó kapun (valamelyik őrnél lesz a kapukód), vagy ha szerezzél még egy kampós kötelet, akkor a kerítésen át, akkor jutsz be.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#87008) Plata válasza Heller2 (#87006) üzenetére


Plata
félisten

Ėn mindig a kosatkaval megyek vìz alatt a csatornåban be a fő épűletbe.
Ott két háromperc osonás és megvan a zsákmány.
Majd ki osonok a főkapun és a vìzbe ugorva búvárkészülékkel el úszom.
Még csak észre sem vesznek.

Ez volt a legutolsó rablåsom.
12 perc úgy hogy közben ettem.

[ Szerkesztve ]

(#87009) Heller2 válasza Plata (#87008) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ja-ja, szoktam nézni, hogy 12-15 perc alatt megvagytok ! :R
Megvan ez a bejutási mód is, majd kitapasztalom. Szerintem kapkodok és ez a gond. Ha meg meglátnak, akkor az egész szigetet ki akarom írtani, persze a lőszer erre nem elég. :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#87010) Plata válasza Heller2 (#87009) üzenetére


Plata
félisten

Ptep-eket ha csinålod azokra is mehetsz kosatka-val.
Ha a cutting torch-ot el lopod nem kell a robbanószer.
Kihagyhatod.
Kosatka prep-re kosatka-val megyek.
A tűzerejével a hajók meg helik nem tudnak mit kezdeni.A szonárja meg megtalálja a célpontot.

[ Szerkesztve ]

(#87011) negyven2


negyven2
veterán

Megvan a 150 millió!

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#87012) homerhamm válasza negyven2 (#87011) üzenetére


homerhamm
addikt

Sźoval még PS6/Xbox Future XXL-re is jön a GTA V. :(

;] ;] ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#87013) NYPD válasza Plata (#87008) üzenetére


NYPD
aktív tag

Hol ugrasz a vízbe? A secondarykat honnan szeded ki?

(#87014) Plata válasza NYPD (#87013) üzenetére


Plata
félisten

A vízbe ugráshoz van egy kedvenc helyem.
Majd legközelebb le fényképezem.
Secondary ha kéznél van akkor mindig elhozom,ha nincs akkor attól függ milyen kedvem van,ha van kedvem hozzá akkor elmegyek a legközelebbiért.De ha mázlid van nem kell menni sehova,az irodában mázlis esetben tele a táska.

[ Szerkesztve ]

(#87015) Triathlete válasza Plata (#87014) üzenetére


Triathlete
senior tag

És ha nincs mázlid akkor hol van pontosan a kéznél van?
Lent ahol az ellopandó tárgy található ott nekem még nem sikerült egyik ajtót sem kinyitnom, és tudtommal nem is lehet ha egyedül mész.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#87016) Plata


Plata
félisten

Zombik GTA online-ban. :D
[link]

(#87017) NYPD válasza Plata (#87014) üzenetére


NYPD
aktív tag

Az irodában nekem eddig semmi nem volt a faliszéfben lévő kb 70k pénzen kívül. Kecón belül meg minden két kártyás.

(#87018) Plata válasza NYPD (#87017) üzenetére


Plata
félisten

Nem a széfben.
A falon.
Két darab festmény,pont tele van vele a táska.

(#87019) homerhamm válasza Plata (#87016) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, mint a Kifflomos küldetésnél ahol a sivatagba kellett Michaelell egy csomót sétálni. :D Sokan azt is befőttesgumival csinálták meg. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#87020) NYPD válasza Plata (#87018) üzenetére


NYPD
aktív tag

Hát, ott az nekem mindig üres volt, lehet h vmit még az elején kihagytam?

(#87021) rasotamas válasza NYPD (#87020) üzenetére


rasotamas
veterán

Ki is kell scoopolni a fali képeket az intel bevetésen a torony tetején.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#87022) NYPD válasza rasotamas (#87021) üzenetére


NYPD
aktív tag

Eddig ott nekem csak üres helyek voltak, festmény sose. Na majd ma megnézem megint.

(#87023) ledgeri válasza NYPD (#87020) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nálam a scope addig megy, míg nincs meg 2 kokó, vagy 1kokó 2 fű, de annyira nem rossz az 1kokó, 1fű 1cash sem. Reptéren van 6 esély, north dockban 6-8, útbaesik a ültetvény 2 vel, és végső torony. (A szigetbéli teherautó is opció)
Ha a reptéren megvan, akkor -hajóval- oda megyek, ha a northban lenne, akkor oda. Ha 2 helyen van 2 kokó, akkor is meg lehet csinálni Longfinnel az egészet 11 perc körül (értsd a teljes lopást). Én azért szeretem a Longfin opciót, mert ad szigetkörüli mobilitást, míg a kosatka alap prepje is hosszabb, és a végén is liitáltabb.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#87024) Plata válasza NYPD (#87022) üzenetére


Plata
félisten

Pedig szokott lenni.Ha mind a két falon van,tele is a táska.
Tökre mázli függő.

(#87025) NYPD válasza Plata (#87024) üzenetére


NYPD
aktív tag

Épp most olvastam a gtao redditen, h elég ritka, h van vmi cucc az irodában. Van akinek 15 heistből egyszer adta be.

Más: A novemberi felújított és állítólag bővített verzió csak a konzolt érinti? PC-re nem kapunk megint lófaszt se?

(#87026) Plata válasza NYPD (#87025) üzenetére


Plata
félisten

Én azt olvastam hogy az autókhoz jön valami konzol exkluzív cucc.
Több tuning meg mittom mi.Már vagy két hete volt egy cikkben.
De mivel csak kocsikról van szó nem izgat.
Ha jól emlékszemn twitteren írta a rockstar.Lehetett már vagy egy hónapja is.
Pár plusz tuning opció miatt nem fogok konzolra váltani.
Főleg mert egy másik játékban amit szeretek úgyis mindig a konzolosok vannak hátrányban,ők egy két hónap késéssel kapják a cuccokat.
Ha meg kapják. ;]

[ Szerkesztve ]

(#87027) Plata válasza NYPD (#87025) üzenetére


Plata
félisten

Én rohadt lusta rabló vagyok,nekem szinte csak akkor van full bag ha az irodában vannak képek.
Nagyon ritkán van kedvem másfelé is menni.De az kb kéthavonta egyszer van.
Szerintem mázli függő.

#87023ledgeri
Kosatka prep rövid és könnyű,nincs abban semmi nehézség és nem is hosszú.
Elindítod prep-et gyors utazással odaviszed a Kosatka-t,kilövöd a helit meg a csónakokat torpedóval vagy rakétával,le merülsz a másik tengeralattjáróhoz,felkapod a cuccost feljössz a víz felszínre és ennyi.Mivel a Kosatka pont felette parkol nincs harc csak bemész és kész,a másik tengeralattjáróban merg nem olyan vészes a harc,a padlón keresztül az alattad lévő szinteken tartózkodó őröket is fejbe lőheted.Nagy hülyeség de meg lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#87028) negyven2 válasza NYPD (#87025) üzenetére


negyven2
veterán

Hivatalos - vagyis a Rockstar/Take-Two által közölt - információk szerint, ez a kiadás, csak PS5/Xbox Series X|S konzolokra érkezik majd, tartalmát tekintve úgy van beharangozva hogy "Expanded and Enhanced Edition". Hogy konkrétan ez mit tartalmaz abból nagyon keveset tudni.

A bejelentéskor írták, hogy tartalmazni fog olyan Online-ban lévő dolgokat amiket csak ez a kiadás kap meg. Ebből eddig ami hivatalos, az az, hogy a mostani update-el érkezet járművek esetében néhány sebességet befolyásoló tuningopció csak itt lesz elérhető!

Egy Strauss Zelnick interjúban hangzott el, hogy ezen kiadás esetében sokkal több lesz mint egy sima Remaster. Vagyis nem csak annyi lesz elvileg a változás, hogy a jelenlegi konzolos 1080p/~30fps-es medium közeli grafikát, felhúzzak 4K/60fps/Ultra-ra.

Nem hivatalos kutakodásban elvileg találtak RDR2-es RAGE (a grafikus engine) nyomokat, de azok valójában nem a grafikára hivatkoznak, hanem UI-ra (kezelőfelület).

És ennyi amit jelenleg tudni. Se videó, se kép nem került ki még a GTAV E&E kiadásából. Amit tavaly bemutattak az is csak egy összevágót videó volt az eddigi előzetesekből (volt benne még x360/PS3-as trailer is).

Viszont a hivatalos kijelentésekkel kapcsoltabban két dolog:

A korábbi ilyen tartalmi exclusive dolgokat, megkapta később a többi platformos kiadás is (pl. a GTA V-ös PC-s extrákat megkapta a One/PS4 kiadás, a RDR2-es PC-s extrákat meg egy (Xbox-on kettő) hónappal később a konzolos kiadások is.

A másik meg az, hogy helyén kell kezelni a Take-Two/Rockstar állításait. Szeretnek nagyokat mondani, és a szinte semmit is úgy beállítani, mintha forradalmi dolgok lennének azok.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#87029) negyven2 válasza Plata (#87027) üzenetére


negyven2
veterán

Nem bántásból, vagy magam fényezése miatt, de ennyi idő alatt (12,5 perc alatt), én leszállok repülővel, elmegyek onnan két külön helyre a loot-ért, bemegyek a villába, kiszedem a cuccot, majd kiúszok. Vagy fordítva (csónakkal beugratok, bemegyek, kihozom a fő target-et, elmegyek két helyre (pl a két kikötő) a másodlagos cuccért, elmegyek a reptérre, kikapcsolom a radart, és elrepülök. Mondjuk nekem solo-ban nagyon ritkán adta be a két festményt, de azt olyan 6 perc alatt simán meg lehet csinálni, mind Longfin-el, mind a tengeralattjáróval, majd a tengerbe ugratni egy motorral.
Ketten szoktunk 9 perc, de inkább 8 perc körüli időket csinálni.

De mint mondtam ez én vagyok aki talán már fejből tudja, hogy merre kell menni.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#87030) Plata válasza negyven2 (#87029) üzenetére


Plata
félisten

Tudom,de ebben benne volt a kajálás is. :P
Az irodában letettem kicsit a gémet és közben kajáltam.
Ott nyugi van. :D

(#87031) negyven2 válasza Plata (#87030) üzenetére


negyven2
veterán

Így már érthető, csak tényleg furcsálltat ezt az időt :DDD

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#87032) Plata válasza negyven2 (#87031) üzenetére


Plata
félisten

Írtam a képnél is. :B
#87008Plata
Elsunnyogtam az irodáig és ott volt egy kis kaja szünet. :D

(#87033) CactuS válasza negyven2 (#87028) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk az RDR2es updatek beharangozása is mindig olyan, hogy úúú ez aztán világmegváltó, nagyon jó, nagyon tartalmas, aztán belépsz és kapsz 3 tök olyan küldetést, amit eddig is csináltál.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#87034) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Valaki tudja, hogy indítás után miért indul el automatikusan a Story mode?
Pár napja vettem észre, hogy így csinálja.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#87035) #81556480 válasza bluuzia (#87034) üzenetére


#81556480
törölt tag

itt kell beállítani

(#87036) Plata válasza bluuzia (#87034) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem csinálja.

(#87037) bluuzia válasza #81556480 (#87035) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Köszi!
Valamiért elállítódott nálam.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#87038) MutantZombie


MutantZombie
tag

Hellósztok!

Mit kell ahhoz csinálni, hogy elmentse a játékban készített képeket?
Se a gépen, se a profilomon nincs, az utolsó, amit mentett 2017-s.
Elvileg menti a 'Save gallery'-re kattintva, de még sincs sehol.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#87039) Plata válasza MutantZombie (#87038) üzenetére


Plata
félisten

Nekem sose mentette,steam.

(#87040) NYPD válasza MutantZombie (#87038) üzenetére


NYPD
aktív tag

Ha jól rémlik a játékon belül van talán egy galéria, onnan fel tudod lőni Sc-ra, vagy gépre kimenteni. Lehet, h rosszul emlékszem amúgy, nincs most előttem a játék.

https://www.gtaall.com/gta-5/faq/28415-how-to-view-photos-in-gta-5.html

[ Szerkesztve ]

(#87041) Mizol29 válasza NYPD (#87040) üzenetére


Mizol29
senior tag

Igen úgy van, játékon belül kell feltölteni a Social Clubra.

(#87042) ledgeri válasza NYPD (#87040) üzenetére


ledgeri
nagyúr

De neki is meg nekem is az a gondunk, hogy magába a galériába nem kerül bele a kép. Pl Cayo scope-kor is milliószor nyomtam félre, hogy "save to gallery"... és nincs egy szem se, még ingame sem látható....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#87043) NYPD válasza ledgeri (#87042) üzenetére


NYPD
aktív tag

Akkor nem tudom sajnos a megoldást. Lehet h tele van?

(#87044) #81556480 válasza NYPD (#87043) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az is lehet. Vagy hogy nem megfelelő platform van kiválasztva sc-n

(#87045) hegyipapa válasza #81556480 (#87044) üzenetére


hegyipapa
senior tag

8/5/2021 Weekly GTA Online Bonuses

Dominator ASP is available ($1,775,000 - $1,331,250)

Prize Ride: ZR350 (Top 4 in 5 Pursuit Races)

Podium vehicle: Seminole Frontier

3x GTA$ & RP on
- Business Battles
2x GTA$ & RP on
- Street Races
- Survivals

Discounted Content
30% off Mammoth Squaddie (GTA$ 791,000)
30% off RO-86 Alkonost (GTA$ 3,045,000 / 2,283,750)
30% off Lampadati Tigon (GTA$ 1,617,000)
40% off Grotti Itali GTO (GTA$ 1,179,000)
40% off Vapid Ellie (GTA$ 339,000)
50% off All Offices

Time Trial
Cypress Flats, Par Time 02:07:10

RC Bandito Time Trial
Davis Quartz, Par Time 01:32:00

[ Szerkesztve ]

(#87046) homerhamm válasza hegyipapa (#87045) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem a Mamba ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#87047) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Láttatok már ilyet, hogy 2 kocsit kell "egyszerre" tuningolni a műhelyben? Ez nekem most új. :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#87048) Kiskokó válasza bluuzia (#87047) üzenetére


Kiskokó
veterán

Aha nekem legelsőre is így volt. vagy rögtön de még akkor este már ott volt a 2. is
A benti High -End. Nekem az adott már 90K-t is

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#87049) Plata válasza bluuzia (#87047) üzenetére


Plata
félisten

Nekem ma mind bugos volt.
Vagy nem lehetett tuningolni,vagy a kocsi láthatatlan volt,vagy az NPC tűnt el,vagy nem lehetett leadni a kész kocsit.

(#87050) homerhamm válasza Plata (#87049) üzenetére


homerhamm
addikt

Te hallod, veled aztán sok bug történik, neked milyen számítógéped van? 1993-as? ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.