Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93001) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Szombat:

Volt velem egy hóember is (Bjojosi). Még jó, hogy nem olvadt el a kocsimban. :D


Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#93002) Plata válasza bluuzia (#93001) üzenetére


Plata
félisten

El adod öket?

(#93003) bluuzia válasza Plata (#93002) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Dehogy.
Csináltam egy táblázatot. Benne van az összes garázsom összes autója, árral együtt.
így kerül nyilvántartásba. :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#93004) Plata válasza bluuzia (#93001) üzenetére


Plata
félisten

Gyere inkább velem versenyezni. :D
Építettem egy verseny verdát.
Kisérleti hajtóművet tettem bele. Állva hagyok mindenkit a rajtnál. :DDD
[kép] [kép]

#93003bluuzia
Jaaa.Nekem is kellene egy táblázat mert van vagy 12 helyen autóm,de gőzöm sincs hol mi van.

[ Szerkesztve ]

(#93005) CactuS válasza homerhamm (#92990) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, nekem már nagyon minimális az aktivitásom, de ez nem a játéknak szól, inkább az IRL dolgaim és az RS hozzáállása kellett hozzá.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#93006) spleenszuru válasza rasotamas (#93000) üzenetére


spleenszuru
őstag

Dealereket még nem toltam, a stash houset meg a másikat igen.
Stash így h random ad valami supplyt, nem rossz, illetve kb. 1 perc az egész.
Bár, nem tudom hány egységet ad, nem néztem utána. Bunkert adott, ami most pont nem érdekel.

Resupplyt most én is így hogy duplát ad, amúgy venném a fenébe.
Megpróbálom a héten televerni a termelést is, meg ha fullon lesznek, utána a suppliest is.

Malaka!

(#93007) spleenszuru válasza spleenszuru (#93006) üzenetére


spleenszuru
őstag

No, most odamentem egyhez.
Azt írja 1 unit eladása X összeg. Ha az az 1 unit, 1 egység csíkot jelent a productionból, akkor szerintem siralmas az ára.
Ha nem, akkor meg mennyi? :DDD

Malaka!

(#93008) leikomessi


leikomessi
aktív tag

Elindítom a játékot. Story módba belépek majd Invite only, ahogy mindig. Tölt egy kicsit ahogy szokott, majd az asztalon vagyok. Ezt eljátszotta most kétszer.
Pár napja legalább addig eljutottam, hogy a Nightclub-ban fagyott ki. Hibaüzenet semmi. Ez azért vicc.

(#93009) Plata válasza leikomessi (#93008) üzenetére


Plata
félisten

Én már két különböző gépről próbáltam játszani,mindegyiken ugyanazokat a hülyeségeket tolta.Taxis lag meg kidob a francba tök random.Én szerintem ezt már direkt csinálják,így akarják leépíteni a GTA V játékosokat hogy majd átmenjenek a hatra.

(#93010) leikomessi válasza Plata (#93009) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Közben harmadik próbálkozásra direkt public-ba lépbe át tudtam lépni invite onlyba.
A lagokkal én nem törődöm, ugyanis egy ideje HD4600-on fut a játék:)

(#93011) Plata válasza leikomessi (#93010) üzenetére


Plata
félisten

Az mi a túró?

(#93012) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Vasárnap:


Van hozzá sárga taxi Livery, de nem azt tettem rá. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#93013) batyuska100 válasza leikomessi (#93008) üzenetére


batyuska100
senior tag

Már nekem is tele van a tököm az egésszel, a launcher már megint offline módot ír, függetlenül attól hogy milyen portba dugom a netet, vagy vpnnel próbálkozok.
Lehet hogy most hagytam abba, 850 óra után..

(#93014) batyuska100 válasza Plata (#93009) üzenetére


batyuska100
senior tag

Én szerintem ezt már direkt csinálják,így akarják leépíteni a GTA V játékosokat hogy majd átmenjenek a hatra.

Szerintem ez egy kicsit korai lenne még, jó lenne előbb befejezni a kövi részt.

(#93015) SkyLine3000 válasza Plata (#93011) üzenetére


SkyLine3000
addikt

HD4600? Egy nagyon komoly vga kártya. Notin integrált. 😆

[ Szerkesztve ]

(#93016) homerhamm válasza bluuzia (#93012) üzenetére


homerhamm
addikt

Hétfői kép hol marad? ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#93017) Plata válasza homerhamm (#93016) üzenetére


Plata
félisten

Na bakker,akkor má értem mért nem volt keddi patch. ;)

(#93018) szgy71


szgy71
csendes tag

Sziasztok, ha az epic gamesben pl. AA fiókban meg van véve a GTA5 online, s telepítve van egy A gépre, akkor ha egy B gépre is fel van telepítve az epic games, s ott telepítve van AA fiókból a gép, akkor a játékkal lehet játszani BB fiókkal belépve az epic gamesbe, a B gépen? Amennyiben igen, akkor lehet játszani ilyenkor párhuzamosan két gépen, két fiókkal? Köszi a válaszokat előre is. Sziasztok.

(#93019) CactuS válasza szgy71 (#93018) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Már belekeveredtem a kérdésbe, annyit tudok segíteni, hogy nekem volt, hogy cserélgettem az Epic games-es és a steames GTAt és azzal a profillal játszottam, amelyikkel elindítottam a játékot (steamen vagy Epicen keresztül).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#93020) Lendova válasza szgy71 (#93018) üzenetére


Lendova
őstag

Nem. A BB fiókkal nem lett megvéve a játék, így nincs is jogosultság azzal játszani.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#93021) ledgeri válasza szgy71 (#93018) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Fenti+ az epic-es GTA az a rockstar rendszerében is ahhoz az epic fiókhoz kötött.
De pl Ha AA gépén A fiókkal belépsz, akkor ha ott B belép, akkor nem kell újból leszedne ha neki is megvan. Ennyi a max előny...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#93022) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Ezen a lokáción egyszerűen nem jelenik meg a G's cache...
Kb. 20 percet töltöttem szaladgálással, guide nézéssel, de egyik lehetséges helyen sincs.
Másnak volt ilyen?

Malaka!

(#93023) bluuzia válasza spleenszuru (#93022) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Ott van az valahol.
Én egy másik helyen 2x is elmentem mellette, mert balról-jobbra haladva kerestem. Egy sarokban volt, fordított útvonalnál egyből észrevettem volna. :)

Viszont még egy rablóval sem találkoztam, pedig naponta majdnem egy órát fent vagyok.
A másik 2-ből már 6 illetve 4 van, de a Good Samaritanból egy sincs.
Lehet, hogy van valami trükkje?

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#93024) Lendova


Lendova
őstag

spleenszuru: Van új AMD driver és a fixed issues-nál van egy ilyen:
Situational performance drop may be observed in DirectX® 11 based games on Radeon™ RX 6000 series GPUs using Ryzen™ processors.

Amikor időd engedi, rálesnél és beszámolnál róla, hogy javult-e az fps a kényes pontokon éjszaka vagy továbbra is gatya. Köszi!

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#93025) spleenszuru válasza Lendova (#93024) üzenetére


spleenszuru
őstag

Láttam, csak még mindig 22.11.2-n vagyok.
Te feltetted? Javult, ha igen?

Malaka!

(#93026) Lendova válasza spleenszuru (#93025) üzenetére


Lendova
őstag

Negatív, de nekem 5700XT van. Viszont mástól már kaptam visszajelzést, akinek 6700XT vagy 6800XT van, hogy ugyan olyan mint elötte.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#93027) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A tükör a legjobb.

(#93028) szTotyy válasza bobalazs (#93027) üzenetére


szTotyy
őstag

Sok haszna eddig sem volt a tükörnek.
Nem is értem, pedig nem lenne oly nehéz megcsinálni egy rendes tükröződést. :(

(#93029) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Weekly Bonuses and Discounts - Feb 23rd to Mar 2ndWeekly Challenges:

Podium Vehicle: Karin Previon (With Unreleased Fukaru Livery)
Prize Ride Objective: Street Race Series: Place top 3 for 2 days in a row.
Prize Ride: BF Weevil
Gun Van Location (Changed Daily)Daily Street Dealer Locations(Changed Daily)

Luxury Autos Showroom:
Progen Emerus
Enus Paragon R (With Unreleased Yeti Camo Livery)

Deluxe Motorsports Showroom:
Albany Hermes (With Unreleased Amazing Albany II Livery)
Emperor ETR1
Declasse Tahoma Coupe
Vapid FMJ
Declasse Yosemite

New Content Bonuses: (Until March 1st)
Sell to a Street Dealer to receive the Camo Roses Slab Denim jacket.
Sell drugs on the street on three separate days to receive the Budonk-adonk! tattoo.
Sell drugs on the street on seven separate days to receive the Painted Tiger mask.
Successfully rob a Daily Stash House to receive the Camo Roses Slab Cap.
Exfiltrate from Daily Stash Houses for five days total to receive the Purple X-Ray Emissive mask.
Collect from a Daily Stash House on 10 different days to receive the Red SC Dragon Revere Collar shirt.
Collect G’s Cache once to receive the Camo Roses Slab Canvas shoes.
Collect G’s Cache 10 times to receive the Red SC Dragon Embroidered pants.
Complete these challenges before March 1 to qualify (clothing rewards will be delivered to your wardrobe by March 10).
Remaining Drug Wars DLC Dripfeed Content (Spoilers)

Discounts:
Vehicles:
Progen Emerus: $2,062,500 (25%)
Vapid FMJ: $1,312,500 (25%)
Lampadati Komoda: $956,250 (25%) - $1,275,000 (25%)
Emperor ETR1: $1,496,250 (25%)
BF Surfer Custom: $331,875 (25%) - $442,500 (25%)
Declasse Tahoma Coupe: $1,125,000 (25%)
Declasse Yosemite: $363,750 (25%)
Properties
Nightclubs (+Renovations)

Bonuses:
2X $ & RP
Offense Defense
Yohan Nightclub Missions (Cash, RP, and Goods)
Nightclub Safe Income
Nightclub Popularity from Missions
1.5X
Nightclub Goods Production Time

(#93030) spleenszuru válasza Lendova (#93026) üzenetére


spleenszuru
őstag

Semmilyen változás nálam se. Ugyanúgy esik be, és ugyanannyira.
Maga a játék rossz, sejtettem, hogy nem egy driver fogja ezt megjavítani.

(Bezzeg a szokásos terhelős helyeken melegebb is a kártyám, és többet is eszik az új driverrel)

Malaka!

(#93031) Plata


Plata
félisten

Kicsit felmentem Online,eddig még nem dobott le.Küldiket csinálok meg nightclub-ozok.
A nighclub küldik még mindig dilisek és lehet tolni CD nélkül orvérzésig.
Közben adtam is el.
Eladás közben két fura dolgot láttam.
Az egyik a kaszinóval szemközti rendőrség közelében volt,ált az út szélén egy tűzoltóautó és ott volt vagy nyolc kilenc tűzoltó és pár feltűnően alul öltözött hölgyet tapiztak.
Ha nem lett volna időre menő eladásom akkor megállok és le fényképezem,de nem volt rá időm így is egyedül épp csak sikerült időre.
Másik szintén eladás közben volt,már a másik járgánnyal mentem a sandy Shores medical center mellett mikor jött egy páncélozott kocsi ami azt hiszem rendőrségi volt és kiszált belőle két orvosi ruhás NPC. :F
Eladás után a nighclubtól nem messze valami jel volt térképen megnézem mi az erre valami drog díler.
Ez biztos valami új dolog,drogot lehet nála eladni.
Eladtam nála ezt azt kíváncsiságból.
Mentem tovább mikor megjelent térképen még egy fura jel.
Láda ikon mikor oda mentem kiírta hogy valami G's Cache,látszólag egy tó közepén,de hiába mentem oda nem találtam semmit,csak egy akciófigurát.

(#93032) Plata válasza bluuzia (#93012) üzenetére


Plata
félisten

Én elkezdtem át hordani verdákat a nagy garázsba,de ez nagyon pepecselős meló.
Egy szint kész eddig. :U

Kedvenc meg kaszinós nyert verdák.
A kedvenc a nagy sárga hátul. :B
Nem a kis sárga,az azé olyan ronda mert nyertem,nyert verdák külsejét meg szoktam hagyni.

Ui:Észrevettem egy új dolgot,lehet már bringát is kérni telefonon. :Y
Régen ha bringázni akartam el kellett mennem egy bringás garázsba,vagy egy NPC-t lecsapni bringáról. :D
Most telefonon oda kérhetem.

[ Szerkesztve ]

(#93033) Plata


Plata
félisten

Nightclub széfje veszett gyorsan termeli a lóvét és a javakat.
Át vittem 10 kocsit az új garázsba és már tele volt.
Két óra alatt nem dobott le a játék,de fura dolgokat láttam.
Invite onlyban egyik pillanatról a másikra vihar lett a városban majd ugyanúgy eltűnt ahogy jött az eső és sütött a nap.
Amikor ki jöttem a garázsom ajtaján szinte mindig volt egy defektes NPC,vagy kocsival ütközött valaki az épület mellett vagy gyalogos rugdosta a garázs mellett állandóan spawnoló limót. :D
A garázs előtt állandóan vannak prostik,olyan is volt hogy az egyik a limó körül körözött. :F
Plusz a belvárosban láttam egy felső nélküli NPC csaj-t.Le akartam fényképezni,de aztán mégsem,mert esetleg baj lenne a képből. :B

[ Szerkesztve ]

(#93034) CactuS válasza Plata (#93032) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit lemaradtam, ez most melyik garázs?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#93035) Plata válasza CactuS (#93034) üzenetére


Plata
félisten

Az új 50 autós garázs.
Majdnem 3 misibe kerül,de 50 kocsi fér bele.
Egyébként nem kell hogy így nézzen ki mint az enyém,minden szintet személyre szabhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#93036) Plata válasza CactuS (#93034) üzenetére


Plata
félisten

A házak közt megjelent egy új ötemeletes garázs 50 férőhellyel és személyre szabható belsővel.Eclipse penthouse és a kaszinő közti úton van.A vinewoodi nagy raktártól kb egy saroknyira.A vinewoodi nightclubtól meg talán két sarokra.
Állandóan spawnol mellette egy limó,viszont ha el lopod kapsz körözést. :D
Plusz NPc-k folyton bele kötnek a békésen álldogáló limóba.
A bejáratnál szinte mindig van nappal egy zenész NPC éjszaka 2-3 prosti.
Tetőn van egy kis terasz,ahova ki lehet ülni és nézni a csodás kilátást.
Na persze csodás kilátás nincs,a minibár nem nyílik,a piát nem lehet meginni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#93037) homerhamm válasza Plata (#93036) üzenetére


homerhamm
addikt

a piát nem lehet meginni

Mondjuk az nálad nem baj, így is sok hülyeséget tudsz írni. :P

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#93038) Plata válasza homerhamm (#93037) üzenetére


Plata
félisten

Nyugodj meg,a nyomodba sem érek hülyeség terén. ;]

(#93039) rasotamas válasza Plata (#93035) üzenetére


rasotamas
veterán

Nekem kicsit csalódás, mert azt hittem egyben 50 férőhelyes, tehát egy szinten. Én úgy akartam összeszedni az összes valóban használatban lévő autómat, de így megint tudnom kell mikor hívom a Mechanicot hogy mi melyik szinten van :(((

https://tinyurl.com/rasoapro

(#93040) spleenszuru válasza rasotamas (#93039) üzenetére


spleenszuru
őstag

Szerintem az olyan lagokat, crasheket okozna, mint a bánat. :DDD
Nekem tetszik, hogy legalább van, nem mintha a többi standard ingatlan tele lenne már.
Mostanában alig veszek verdákat, az újak agyon vannak árazva, még akciósan is elég borsosak.

Malaka!

(#93041) ledgeri válasza spleenszuru (#93040) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért CEO office-ban sincs nagy lag, meg miegymás 20 autóval, és max lobby-s car-meeteket is nem egyszer látni nyitogatott ajtókkal lámpákkal a város közepén, ez meg zárt teres, limiált látótávos. 50, egyesével animált autó lenne.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#93042) spleenszuru válasza ledgeri (#93041) üzenetére


spleenszuru
őstag

A játékot ismerve, fene tudja.
Nekem szabadban soha nem pörög a vga-m maxon pl., ilyen 60% max.
Ahogy bemegyek zárt helyre, pl. nighclub, vagy kaszinó, clubhouse ,stb., a videokártyám azonnal maxon pörög, számomra hihetetlen hőmérsékleten, a játék régiségéhez viszonyítva.

Persze ez amiatt is lehet, hogy kint rendesen látom, ahogy "épül" előttem a textúra, ahogy haladok, míg bent nem, valszeg bent mindent "felépít" előre loading közben, így nehezebb lenne a szintet tartani, ha nem pörögne a gép, mint állat.

Malaka!

(#93043) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Mit gondoltok, biztonságosnak mondható mostanra a game?

A legfrissebb "infóim" 2 héttel ez előttről vannak, akkor azt mondták, hogy még nem oké. ...

(#93044) spleenszuru válasza .Szaki. (#93043) üzenetére


spleenszuru
őstag

Szia!

Patch óta én kb. folyamatosan játszom, nem volt baj, igaz, csakis invite only sessionben, és azt is csak sztoriból átlépve.

Nem hiányzik a public, a sok gyökér alap modder ugyanúgy ott van.

Malaka!

(#93045) .Szaki. válasza spleenszuru (#93044) üzenetére


.Szaki.
addikt

Köszönöm! :R

Én is ugyanígy játszottam egészen a "botrányig": Invite only, story mode-ból. :)

(#93046) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok, szerintetek egy Insurgentet mivel lehet leghamarabb kilőni?
Az utóbbi hetekben elszaporodtak azok a játékosok (PS4), akiknek atombiztos Insurgentjük van. Toreadorral, MK-val (rakétával) akármivel, ha 50-szer lövök ezekbe, akkor sem lesz bajuk.
Érdekes módon engem egy lövéssel kilőttek múltkor egy ilyen Insurgentből úgy, hogy egy másik utcában volt az illető, ahova befordultam. Még becélozni sem volt ideje.
Tegnap is betámadt egy ilyen Insurgentes vadember én pedig hiába lőttem rakétával Toreádorból kb 50x folyamatosan, csak az én robbantam fel.

(#93047) ledgeri válasza Krystal_s (#93046) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Normál insurgentet vadásztam már Torreadorral, szóval azok nem voltak rendesek, ha 50 rakéra kellett rájuk. Ha C-4et dobálgatnának az kilovendő ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#93048) spleenszuru válasza Krystal_s (#93046) üzenetére


spleenszuru
őstag

Vagy ha pro vagy, kilövöd armor törő lövedékkel sniperrel a vezetőt.

Malaka!

(#93049) Plata válasza Krystal_s (#93046) üzenetére


Plata
félisten

Az fura ha az insurgent annyit kibír,azt mondanám ha PC-n játszanál hogy modder.
De konzolon úgy tudom nincs mod,szóval valszeg valami bug lesz vagy nem tudom.

(#93050) Ace owner válasza Krystal_s (#93046) üzenetére


Ace owner
addikt

Legegyszerubb az alien lezer minigun volt a kis lyukon hamar kilovod vele az embert belole.

Galaxy Fold 4

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.