Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62001) Plata válasza Ideg (#62000) üzenetére


Plata
félisten

Mindig csak akkor amikor bevittem facilitybe egy járművet?
Bármi mást csinálhattam,bunker eladás Mc eladás,de ha egyedül próbáltam bevinni heisten járművet akkor kivágott.

(#62002) negyven2


negyven2
veterán

Új móka konzolokon (de valószínűleg PC-n is működik, de ott ugye a csalók miatt ez "kisebb" gond).

Konkrétan meg tudnak ölni ha bent vagy a facility-ben. Akkor is ha bent vagy az Avangerben ami hét van a facility-ben.

itt lőnek meg és itt van a gyerek a föld alatt

itt még látszanak, hogy hol vannak, és hogyan csinálják

Sajnos a harmadik videó ahol megölnek az Avangerben azt nem sikerült rögzíteni valamiért.

A trükk amit csinálnak, hogy odarepülnek Deluxo-val a föld alá ahol a Facility belső területe van a térkép alatt. És gondolom hőlatóval lövöldöznek.

Ha pedig meghalsz akkor pont oda rák hozzájuk, de ők ugyan úgy a föld alatt vannak.

Orbitalal nem lehet őket így kilőni (és emiatt a bug miatt oda se tudsz menni lőni vele).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#62003) Kiskokó válasza negyven2 (#62002) üzenetére


Kiskokó
veterán

A 2 linked ugyan oda mutat. Te lennél a "Nematehibád" nevű játékos ? :D:D:D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62004) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Tegnap rendeltem rendszámot + kereket iFruiton, kiírta hogy elfogadta a rendelést, de nem jött meg. Sőt a játék által adott "saját" rendszám is megszűnt.
Van valakinek ötlete, hogyan lehet orvosolni ezt a problémát?

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62005) negyven2 válasza Kiskokó (#62003) üzenetére


negyven2
veterán

Upssz... :D

Itt van

Amúgy nem, én negyven2 néven futok... De ő régi ismerősöm

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#62006) szTotyy válasza bluuzia (#62004) üzenetére


szTotyy
őstag

Én annak idején legalább 2 napot vártam a rendszámra, mire megjött.

(#62007) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Tudom volt szó róla hogy a bunker duplán ad. De emellett 50%-al gyorsabban is dolgoznak.
Ha már lett említve akkor tárgytalan. :)

Gunner for life

(#62008) Logitech válasza ProgenXL (#62007) üzenetére


Logitech
aktív tag

A fejlesztést csinálják gyorsabban, a termelést nem.

(#62009) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Gondoltam AFK-n hagyom a játékot 10-15-ig , had nyomja meg a termelést.
Tudom, hogy a supply nem bír ki csak kb. 2 órát, de addig is haladok vele.
Tekintet bunker kamerára ráhelyezve, monitor kikapcs, dologra.

Hazaérek, erre látom, hogy kicked for idle too long.

Nyomok egy re-connectet, a bunkerben az ágyban ébredő karakter fogad. Kevés supply maradt - kb. 30 percnyi.
Viszont a kurumám megsemmisült a bunkerben!
Ebből következik, hogy egy rohadt csaló kihúzott a bunkerből valahová, ami miatt egy idő után kiléptem a játékból.
Nem sok kárt tudott tenni bennem, mivel passzív voltam - bosszúból felrobbantotta a kocsim.
Supply fogyás alapján kb.12 körül lehetett ez az esemény.
Szerencsére csak 30 percet lopott el tőlem.
Kis hülye.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62010) Met válasza bluuzia (#62004) üzenetére


Met
nagyúr

Legyél online is a játékban, nekem 2-3x kellett megrendelni mire jött az sms a játékban.
Fesd át a kocsit is nekem úgy vette be.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62011) freeknight válasza bluuzia (#62009) üzenetére


freeknight
őstag

Invite-onlyban is termel, szerintem ott nyomd az afk-t.

(#62012) MrYoniko válasza bluuzia (#62009) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Free már megelőzött az inv only-val, ott is termel, és semmi atrocitást nem kapsz. Azt nem tudom, hogy rendelni lehet-e.

Fullosan fejlesztett (secut kivéve) bunki 7 percenként csinál 1 product-ot. Egy teli suply 20 productra elég, ezt 140 perc alatt, azaz 2 óra 20 perc alatt dolgozza fel.
Egyedül eladni pedig 25 productot tudsz, amit 175k-nak (dupla esetén 350k-nak) ír.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62013) szTotyy válasza MrYoniko (#62012) üzenetére


szTotyy
őstag

Biztos vágja Ő, hisz egykori 400-as szintű, 46-os hetero. :DDD

Amúgy supplyt venni sem lehet sajnos invite only-ban.

(#62014) Kiskokó válasza MrYoniko (#62012) üzenetére


Kiskokó
veterán

Inviteba tuti nem lehet venni cuccot mert még a gép se indul el

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62015) bluuzia válasza Met (#62010) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Köszi Met, megjött. Nem voltam online amikor rendeltem és kavargott az éterben. :)

Hát freek én ezt pontosan tudom.
Eddig úgy csináltam, de hogy most miért nem ... - ez valahogy most eszembe sem jutott.
Nekem már csak freek maradsz. :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62016) Met válasza bluuzia (#62015) üzenetére


Met
nagyúr

Az jó ha megjött, nem kell már izgulni meg neveket válogatni. Legközelebb vigyázzatok jobban. :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62017) VikMorroHun válasza bluuzia (#62004) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Változtass rendszámtábla színt. Nekem is több, mint egy hétig tartott, mire elérhető lett a saját rendszám.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#62018) Plata válasza VikMorroHun (#62017) üzenetére


Plata
félisten

Fura,nekem ment a GTa és közben csináltam újat egyből kiírta hogy menjek LSC-be.

(#62019) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Mai Rockstar különlegesség:

Bunkerben ébredtem, kijövök a szobából erre ott áll FurryFreddy és nézi az Én monitoraimat.
Értitek, itt AFK-zik nálam. Na ezt hogy? :DDD

Gondoltam indítok CEO-t és rendelek supplyt:

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62020) szTotyy válasza bluuzia (#62019) üzenetére


szTotyy
őstag

Úgy megoldódik, ha kimész a bunkiból és utána vissza.
Biztos csengetett, csak nem ébredtél fel rá. Valószínűleg nem akart egyedül lenni. Esetleg bekapcsolhattad volna neki a monitorokat. Furi dolgokat művel ez a Freddy.
A múlt héten többször is előfordult már ez, akkor épp Tomával, hogy amikor afk volt, akkor az épp eladni akaró kolléga bunkijában vendégeskedett.

[ Szerkesztve ]

(#62021) Kiskokó válasza szTotyy (#62020) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem Furyval kapcsolatban hanem az érdekes dolgokkal kapcsolatban :

Tegnap full PH session volt de voltak érdekes dolgok.
Volt olyan hogy a bunkerben AFK ztam a kamerák előtt és amikor vissza jöttem füstölt a kamer"állomás"
Sejtettem, hogy a képen nem fog látszódni.....

Illetve tegnap 3 mc eladás után (ami kb 40-50 perce ment) Lorell tag végig mind a 3 MC-s eladásban velünk volt.
Aztán egyszer csak kiírta a játék hogy Lorell megölt 2 másik tagot (meg bunker cucc is megsemmisült)
De ő a közelben se volt.
Most vagy sokkal korábban tett le aknát (bár azt mondta nem aknázik direkt mivel már egyszer szóltak neki hogy ne tegye) Mi meg MC-ket adtunk el semmi aknázós küldi nem volt stb. Ő meg platával a térkép másik felén volt és előtte intézték az eladásom.
Itt is full PH session volt.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62022) MrYoniko válasza Kiskokó (#62021) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Ha jól emlékszem Thoomaster bunkiját adtuk volna el. Egyszer meghaltam én, de a bugynak nem lett baja. Utána Blu és hacseki futott aknára aminek a bugy is áldozatául esett. Mindhármunknál Lorell nevét írta. (Nem bűnbakot keresek).

Ezek előtt viszont volt valakinek bunki eladása (kb 1-1,5 óra), ami bugy-s volt szintén, és ugyanazon az útvonalon, amit én tampával kisértem. (Ott is meghaltam, mert dudálni akartam, de magam alá raktam az aknát.)

Mégegyszer mondom, nem felelőst akarok keresni/mutatni.
Nekem is volt olyan, hogy mentem online, ébredtem az MC klubban, és kb egyből volt 3 killem, pedig ki se mozdultam, viszont volt a sessionban egy lvl 1051-es játékos...

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62023) Plata válasza Kiskokó (#62021) üzenetére


Plata
félisten

Figy az tényleg érdekes volt,már volt vagy félórája mikor együtt voltunk és felrobbantak.De nem is ketten hanem többen,azért is mondtam hogy szerintem hacker van bent,mert az amikor történt mi kint voltunk a tengeren és csónakot vezettünk,de az volt a harmadik Mc eladásod már amiben együtt voltunk,nem volt buggys eladás,mert kokó meth és tán hamispénzt adtunk el.Mindig motoros helikopteres és hajós eladás volt.legvégén volt bunker,de az sem aknás.Nem is voltunk azon a részen ahol felrobbantak,szóval nem tudom mikor tette volna le vagy mivel.Folyton együtt voltunk,majdnem bele is halt,mert csináltam buzzardal talaj felett 1-2 méterrel egy olyan hátra szaltót hogy csak pislogtam,de túléltük. :D
Meg nem csak a te eladásodban segített,előtte másvalakinek is volt 3 mc ott is ott volt.
Mc gyáraknál nincs aknás járgány.

(#62024) CactuS
Basszus,el is felejtettem,jó hogy szóltál.

(#62022) MrYoniko
Buggys eladást nem tudom,azon nem voltam ott.De tudom hogy jó pár eladásban voltunk együtt.
Mert többször is bele kötöttek az öltözködésembe. :P

[ Szerkesztve ]

(#62024) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Amint lesz egy kis időm lezárom a szavazást, mert nem érkezett új válasz egy ideje, aki esetleg még szeretne szavazni, az estig tegye meg, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#62025) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha a bunkerben nem csinálom a fejlesztéseket attól még érdemes megvenni a moc-ot? Attól még tudok fejlesutéseket venni bizonyos járművekre? Most akció vam azért kérdezem.

(#62026) Reaper válasza Kiskokó (#62021) üzenetére


Reaper
őstag

Volt ott sok bunker eladás, kb egész délután fent voltam, de volt, hogy én is éppen kikerültem egy aknát, mert szépen villogott az úton.
Egyik bunkeres eladás kb úgy is indult, hogy valaki robbantott maga alatt, lehet pont téged láttalak Yoniko, nemtom mert akkor már a gázt nyomtam :)

(#62027) MrYoniko válasza Reaper (#62026) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Én annál az eladásnál Tampával voltam, asszem Hacseki robbantotta magát...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62028) Plata válasza Anulu79 (#62025) üzenetére


Plata
félisten

Egy csomó francot rájuk rakhatsz,de a jobb dolgokat nem.
A Pegazus járgányodat Personal járgánnyá teheted és berakhatod garázsba meg ilyesmik,de nem veheted meg rájuk a fullos páncélzatot,festést vagy minigunt majd csak ha kifejlesztetted.

(#62029) Kiskokó válasza Reaper (#62026) üzenetére


Kiskokó
veterán

Úgy látom akkor káosz van itt ígyis úgyis :D
Megeshet hogy Lorell is aknázott akkor véletlenül, kellemetlen de ez van. Nekem is volt már ilyen hogy a semmiből elrepültem a francba és a térkép másik felén volt aki "kinyirt"

Bosszantó de túl kell lépni akkor ezen feltételezvén hogy nem szándékosan történt.

Plata!! Jó hogy szólt!! Jó hogy nyitott szemmel jársz :P :P

[link] ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62030) Lorell71


Lorell71
tag

Csak az arányomat javítottam :) Amúgy tényleg nem használom az E-t, csak amikor tolnak szemetessel vagy postakocsival, hogy jelezzem ha megállok vagy kanyarodok. Azért az is érdekes, hogy a lvl8 végig ott volt pedig bakancsolás volt.

(#62031) Anulu79 válasza Plata (#62028) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezek szerint akkor nem sok értelme lenne számomra. Köszi, hogy spóroltál nekem nem kevés pénzt. :)

(#62032) Logitech válasza Kiskokó (#62021) üzenetére


Logitech
aktív tag

El szokott néha füstölni mc gyárakban is.
Tegnap én egy postás eladásnál futottam aknára, de meg se kottyant neki szerencsére, még 3 csomagom volt.

(#62033) Kiskokó válasza Logitech (#62032) üzenetére


Kiskokó
veterán

"... postás eladásnál futottam aknára, de meg se kottyant neki ..."

Menüvel könnyű ;] :P

Nekem lassan az agyam füstöl le így... bár nem GTA miatt.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62034) Peter_06


Peter_06
tag

Sziasztok! Találkoztam a szerveren egy hackerre rámdobott 12000 és ezt írta ki:
(valami ilyesmit)idle time for kicking és ott volt 13:00.
Ki fognak kickelni? :( :O

(#62035) Ideg válasza Peter_06 (#62034) üzenetére


Ideg
aktív tag

Az azt jelenti, hogy ha 13 percig nem végzel valami aktivitást a játékon belül (pl nem nyomod meg a W-t egyszer sem :DDD ) akkor kidob a játék a szerverről és vissza kell joinolnod.

(#62036) szTotyy válasza Peter_06 (#62034) üzenetére


szTotyy
őstag

Tizenkétezer mit dobtak rád?? :F
Akár RP-t, akár pénzt dobtak rád, ez nem túl nagy összeg ahhoz, hogy nagyobb bajod legyen. De ha attól jobban alszol, írj a Rockstarnak, hogy csalás áldozata lettél, és ráddobtak 12.000 kishörcsögöt. :) Így ezzel levéded magad, moshatod kezeid.

(#62037) MrYoniko válasza szTotyy (#62036) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Hát nem tudom.
Ahogy a drága R* hozzáállása mutatja: ő lesz a csaló és kap banánt és nullázást jogtalanul (mint pár crewtársunk), aki meg fizus menüt használ az továbbra is mókázik...

Már-már azt merem feltételezni, hogy a menük bevételeiből is részesedik, ezért sem hoz megfelelő lépéseket ellene... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62038) Kiskokó válasza MrYoniko (#62037) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem, ha ez ügyben írsz akkor is szokásos auto reply jön.
Ök tudják ki mit csalt, ki mit kapott, majd ha úgy van leveszik amit kaptál blablabla, nem kell aggódni.

Mindenképp érdemes írni. Igaz nekem össz vissz 3 esetem volt de csak az utolsónál írtam.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62039) Puma K válasza MrYoniko (#62022) üzenetére


Puma K
veterán

Tegnap PH szerón én is ráfutottam egy aknára, de szerencsére az autó amivel voltam 1 robbantást elbírt...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#62040) Plata válasza Kiskokó (#62033) üzenetére


Plata
félisten

Múltkor eladás közben kidobta a játék azt akinek postáskocsival adtuk el az árut,Hunterrel nem tudtam felrobbantani a postáskocsit. :DDD
Bele eresztettem egy egész sorozatot,de azért sem.
Másik eladáson meg eladás után akulával felrobbantottam simán a kukás autót.

[ Szerkesztve ]

(#62041) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Gta_Daniel1234 játékosról mit lehet tudni? Ma segített MrYonikonak és nekem is eladásban, aztán többször szándékosan megtámadott. Direkt figyeltem, mikor hagyja abba; az életerőm felét leszedte "közelharcban".

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#62042) Anulu79


Anulu79
addikt

Most csak az eladó kap dupla lóvét vagy a segítők is duplán részesülnek?

(#62043) Plata válasza Anulu79 (#62042) üzenetére


Plata
félisten

Mind a kettő.63-70k jött tegnap bunki eladásnál segítőként.

(#62044) MrYoniko válasza VikMorroHun (#62041) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Nem beszélve arról, hogy eladás közben egy csomagom odalett, ami nem zavarna, ha odaböfögött volna egy bocsit...

Az külön érdekes, hogy hogy szed ki volán mögül, ha egy mc-ben vagyunk, mert pl azzal is szórakozott.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62045) szTotyy válasza MrYoniko (#62044) üzenetére


szTotyy
őstag

Tudtam, hogy valahonnan rémlett a neve

Fegyverrel szedett ki a kocsiból, vagy csak kirángatott, mint amikor kocsit lop az ember?
Mert ki lehet rángatni az MC társat is a járgányból, csak hosszan kell nyomni az F-et, bár nem szép dolog. :DDD

Amúgy mit mondott, mi volt a magyarázata a tettére??

[ Szerkesztve ]

(#62046) MrYoniko válasza szTotyy (#62045) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Semmit pedig mi írtunk neki, de reakció 0!

Na meg WIC eladása közben egy modder is bejött, aki pénzes zsákot dobált, meg hiába lőttük dolgozott a god mode. Szerencsére gyorsan lelépett, aztán ez a Dani is, mert hogy unatkozik és megy "trollkodni"...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62047) ucli válasza MrYoniko (#62046) üzenetére


ucli
senior tag

Újabb indok a crew-reformra. :U :D

(#62048) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hello.

Nem tudok offline játszani a játékkal?
Átmenetileg nincs netem (csak mobil, amit kikapcsolok játék közben). Indítanám offline módban, a Steamen megvett, és azóta sokat játszott (60% körül vagyok storyban) játékot, és ezt kéri.
Mi a véres nemi szervet kell aktiválni egy megvett és aktivált játékon? :F

(#62049) Plata válasza FoxiestFox (#62048) üzenetére


Plata
félisten

Mikor volt utoljára neted?
Akkorra állítsd vissza a számítógépen az időt és akkor indulni fog.
Jó ezt én nem próbáltam,csak olvastam valahol.
De kéne lennie offline módnak is,nekem legalább is asszem felajánlotta.Mikor valami gebasz volt.

Egyébként ma este megvettem én is opressort,elsőre egy rakás szár,másodjára is,még Avengerbe sem tudom betenni,mert ha Avenger mögé állok és dudálok hogy beálljak vele akkor a moci elrepül a vérbe a karim meg Avengerbe kerül.Rakéta nincs rá mert ahhoz nincs research még kész.
Kösz még egyszer Courage hogy segítettél a küldiben,már majdnem feladtam.

(#62050) FoxiestFox válasza Plata (#62049) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Beléptem Steamen online, elindítottam a játékot online, kiléptem, Steamből is, majd vissza offline-ban mindkettőbe, így már megy net nélkül is. Remélem, így is marad, mert ezt nem szeretném naponta eljátszani.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.