Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83001) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A TV előtti AFK-al vigyázzatok, mert én azt csináltam (~1000+ óra) és ki is vagyok tiltva... :D
Van másik acc de nem kezdem újra már. :(((

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83002) Hege1234 válasza MaxxDamage (#83001) üzenetére


Hege1234
addikt

tv előtti afk miatt nem jár bann
de még a secu kamerát nézve se

ezek ezért lettek betéve a játékba
különben onnan is kidobna 13 perc után..

(#83003) ProgenXL válasza MaxxDamage (#83001) üzenetére


ProgenXL
őstag

ilyenért bann kizárt. Mi van akkor ha nézed a tv-t mert érdekel? :D Sokan csinálják ezt ph-n belül is.
Bár én mindig úgy afk-zok hogy a space-re teszek valami súlyt és kész. Nem kell tv-t keresni.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#83004) ProgenXL válasza MaxxDamage (#83001) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jobban utánaolvasva többen jártak úgy hogy afk közben érte őket a bann, de az nem bizonyított hogy az afk miatt repültek.

[link]

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#83005) bluuzia válasza ProgenXL (#83003) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Óriási műsorok vannak a TV-ben.
Nem kicsit szexista, viszont vicces. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#83006) MaxxDamage válasza ProgenXL (#83004) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem azt mondták (nem publikus személy) hogy azért kaptam bann-t.
Én egész éjszakára ott szoktam hagyni a tv előtt a karaktert és a game sokszor 24/7-be futott ez által is....mikor volt időm akkor amit kifarmoltam, azt kamionnal el is adtam (NC) és kezdődött újra, ja meg farmoltam mindent ami közbe jött és időm volt rá. ;]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83007) Locutus válasza MaxxDamage (#83006) üzenetére


Locutus
veterán

Ez szerintem nettó baromság. Aki erre fogja, az csak mellédumát keres a valódi indokra, amit nem mer bevallani.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#83008) Plata válasza Locutus (#83007) üzenetére


Plata
félisten

Volt aki nem passzívban afkolt és modder ki tudta rángatni az irodából a karakterét,mire vissza nézett egy rakás lóvét dobált rá,ő is beszopta. :D
Én mindig passzívban afkolok.

(#83009) MaxxDamage válasza Locutus (#83007) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mit merjek bevallani?
Mást nem csináltam....hiszed vagy sem. Az meg engem nem különösebben érdekel. Ennyi.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83010) Locutus válasza MaxxDamage (#83009) üzenetére


Locutus
veterán

Mégis te próbálod magyarázni, holott nem minket bannoltak :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#83011) zolcsikauj válasza Locutus (#83010) üzenetére


zolcsikauj
tag

Engem még nem bann oltak de lehet az lett volna a vége,ugyanis kb két éve valami tetüláda felhuzta a szintemet 7000 fölé,jelentettem is.Emiatt töröltem azt a karakterem

(#83012) MrYoniko válasza MaxxDamage (#83001) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Tuti nem jár érte bann, nekem is több 1000 óra van így és nem kevés stex, mert bevásároltam és go afk...
Viszont AFK előtt mindig toltam egy screenshot-ot és ha valami gyanusat tapasztaltam akkor arról is és írtam a rötyinek, hogy baj van.
Válaszban annyit kaptam, hogy nem tudják visszanézni ki addolt be karaktereket mellém/rakott rám ketrecet/droppolt rám stexet, de ha nem költötem el akkor levonják és kész.

Szerencsére bőven van/volt miből levonni.
Na meg a statisztikám ha meglesik, akkor ilyen felvett stex csak 1 milla körül van, míg bizniszekből missionokból és heist-ekből ~500milla körül... :D

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#83013) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Off road túra lesz 10 perc múlva.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#83014) ProgenXL válasza Kiskokó (#83013) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jó volt az offroad máskor is legyen ilyen :)

Gunner for life

(#83015) Kiskokó válasza ProgenXL (#83014) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én sodródok az árral, csak ne eladás eladás...
majd megyünk offraodra is, amúgy péntek este volt egy.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#83016) Hege1234


Hege1234
addikt

gyikuci valaki által lett crew tag?

mert pár napja a PHHU Veterans-ba moddolta be magát
anélkül hogy Sabee felvette volna

egyébként gyikuci a gyiku ph-s profilra hivatkozik
amit a ph már évek óta felfüggesztett
azóta más profilról nem jelentkezett crew tagnak

(#83017) Kiskokó válasza Hege1234 (#83016) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen!
https://prohardver.hu/tema/gta_v/hsz_82822-82822.html
Kéretik Gyikucit TÖRÖLNI mindenkinek az ismerősei közül. (és Blaselowlandert is)
Szerintem a PHHU-ba is behackelte magát, ugyanúgy mint hozzám a Veteranba.

Hegyi vagy Blu vagy aki tudja intézze. Gyikuci Kickban a PHHU-ból!
Nekem is azt mondja mindig, hogy Vegyem be nem érti meg hogy én nem foglalkozok ezzel.
Mindig el mondom neki, hogy menjen a fórumra és jelentkezzen ha annyira akarna jönni... erre eddig 2 válasza volt : 1, nem fogok a fórumra írni, ezután meg már azt hajtogatja hogy, 2: írtam a fórumon, Hegyi mikor jön már vissza a nyaralásból, Ki vesz be ?
De persze nem írt ő sose.. kivéve 2 éve... de már rég ki lett rakva maga a fórumról is.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#83018) Locutus válasza Kiskokó (#83017) üzenetére


Locutus
veterán

Blaselowlanderrel mi volt a baj, miről maradtam le?
Az utóbbi időben több heistben és eladásban is benne volt.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#83019) szTotyy válasza Kiskokó (#83017) üzenetére


szTotyy
őstag

Tényleg ősrégi tag, még a régi ph crew-ból.
Emlékszem már régen is valakinek volt vele nézeteltérése.
Már nem tag, mármint Gyikuci. Ha ennyire nyilvánvalóan csal.

[ Szerkesztve ]

(#83020) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Blaselowlander -er kapcsolatban érdemi infó sajnos nincs itt a fórumon, mert akik tapasztalták a dolgokat végül nem írták meg itta fórumon elvileg. (Hunadamka mondta talán, meg már annó nekem is volt, hogy pár hónapja felléptem és ez volt a téma, hogy Blasee úgy néz ki mintha menüzne.

Ez már nem is olyan friss, több hónapos dolog.
A lényeg hogy Blase folyamatosan MOD menüzik.
Igaz arról nincs tudomásom, hogy a Crew-nak ezzel okozott volna kárt, de nyílvánvaló és nem is tagadja.
Az utóbbi időben már NEM is tagja a PHHU-nak. Ezt nem tudom milyen okból. Kirúgta-e valaki vagy magától lépett ki nem tudom.

Pár napja is jött közénk, oké dobálta ki az idegeneket a sessionből, de teleportálgatott, kocsikat kért le magához stb... szóval egyáltalán nem érdekelte, hogy látjuk mit csinál.
Mivel alap szabály, hogy NO MOD ezért szerintem tökmind1 okozott e kárt vagy sem..én pl megkértem, hogy az én jelenlétemben NE használjon semmit vagy menjen el.

Ez amit én tudok. a többit rátok bízom.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#83021) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Gyikuci pár napja még csak a listán volt, de természetesen nem vettem fel.
Most néztem, betette magát a crewba, de szTotyy kirakta. :)

Blaseről nem tudtam, hogy moddol. Sajnálom, mert jó arc volt.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#83022) Kiskokó válasza bluuzia (#83021) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pedig a Blase-s dolog már tavalyi csak én már nem nagyon foglalkoztam vele annó mert akkor már alig mentem Online és akkor kezdtük a WLS-t is. Gondoltam ha vagy 5-10 ember tud róla, hogy modmenüzik csak jelzi már valaki.

JA amúgy Blu, szóbeli figyelmeztetés.
Már múltkor szólni akartam, online írtam neked Socialon üzit, azt láttam hogy Rejtett a Socialod khm khm :DDD :P ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#83023) Ace owner


Ace owner
addikt

Blase modol de sosem csinált kárt senkinek, nincs vele baj és ahogy hallom sessiont is tud zárni szóval szerintem simán maradhat. Noemivel volt talán valami vitajuk hogy modder de lehet az más volt..

Galaxy Fold 4

(#83024) hegyipapa válasza Kiskokó (#83017) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Én vettem fel tegnap v tegnap előtt, írt nekem is privátot hogy jelentkezett, mivel régen tag volt, és akkor nem volt vele gond, legalább is én nem tudtam róla így újra bevettem. Sc profilja is rendben volt. Ma ki is lett téve, majd jön fórumra ha újra szeretne valamit, és le harcoljátok.

[ Szerkesztve ]

(#83025) Nagus


Nagus
senior tag

A technikusok variálása megoldotta, dolgozik minden részleg a NC-ba. Majd figyelem ha bugzik újra akkor csere. Köszönöm a tanácsot!

NC eladásnál hogyan tudom beállítani azt, hogy melyik járművel csináljam? Nekem összegtől függetlenül a kis furgont rakja ki állandóan a háromból.

[ Szerkesztve ]

(#83026) bluuzia válasza Kiskokó (#83022) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Öööö ... nem tudom miről beszélsz! :B

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#83027) Plata válasza Ace owner (#83023) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem sosem volt gond Blase-el.
Hogy moddol-e vagy sem nem tom.

(#83028) Kiskokó válasza hegyipapa (#83024) üzenetére


Kiskokó
veterán

nekem aztán ugyan mind1, csaló és nem ide való szerintem, én a linkelt HSZ ben le is írtam mi volt, aztán ennyi.

Nem tudom miét nem képes irni akkor ide a fórumba.

Másik
nekem se volt bajom sose Blase-el mindig renes volt meg normális.
Nem tudom miért nem PHHU tag már akkor. De hogy tavaly óta menüzik az biztos.
Na most ugye mindkettejükre csak annyi, hogy a PHHU alapelve hogy nem menüzünk.
Ennyi
Nekem mind1, a crew dolga a többi.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#83029) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Blase - el pont a napokban voltam egy session-ben és ott beszélgette 1-2 PHHU-s taggal hogy majd felgyorsítja a postakocsit modmenüvel etc.
Az lehet hogy nem árt senkinek a crew-ból de szerintem ritka nyomorultság amit csinál..

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#83030) szTotyy


szTotyy
őstag

Blase valószínűleg tavaly a mod menüt választotta a crew helyett. Nincs is ezzel semmi baj, legalább önszántából kilépett. Ettől még lehet jó arc. De a PH crew és az online moddolás sosem fért meg egymás mellett. Tök mindegy, hogy csak szivárványt fest az égre, vagy milliárdnyi pénzt ad.
Amennyiben valaki követné, szeretne gyorsabb postakocsit és mod menüzne inkább, léphet nyugodtan a crew-ból!

(#83031) Hege1234


Hege1234
addikt

nekem is van bajom blaseLowlander-el
kb egy hónapja bent voltunk közös szessönbe
amikor chaten dumált épp valakivel
hogy nézze meg milyen moddolt valamilye van
ő varázslásnak vagy mi a ráknak nevezte ezeket.. :D :(
én épp valakinek segítettem eladásba amikor írtam neki hogy
itt senki nem kiváncsi a varázslásaidra..
még valamit visszaszólt aztán már egyből repültem is a szessönből
én meg mivel utálom a moddereket
ahogy visszakerültem ment is rá egyből a report
csak ugye ő erről kap visszajelzést hogy reportoltam
és akkor még ő pampogott nekem hogy csak azért
jöttem vissza hogy reportoljam
na ná hogy azért :K

a szessön zárolós szituról
vasárnap volt a phhu tali
több mint huszan voltunk a szessönbe
(csak pár ember fért volna már be ez is ritka mostanába :) )
kb 1 óra múlva de lehet
kicsit több megjelent blase is és elkezdtek
megjelenni az idegenek is amikor egyszerre több ember left-elt már gyanús volt
akkorra már csak pár phhu-s maradt kb 7-8
akkor chaten tagadta hogy ö zárolta volna de elég egyértelmű volt hogy ő buherál
és emiatt akiket kiszórt egy sem tudott visszajönni
és akkor emiatt kampec is lett a ph autós talinak...
szóval tényleg tök király hogy tud szessönt zárni :U

persze mivel kb minden aktív PHHU crewtag ott a barátlistáján
állandóan be tud ezentúl is jönni hozzánk :W

(#83032) Mr.Csizmás válasza Hege1234 (#83031) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ránézve, 1 hete ismerőse lett mindenkinek, bluwering, stb. :U hack ez is? [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#83033) KaqXar19 válasza Kiskokó (#83017) üzenetére


KaqXar19
tag

A paranoiad a privat dolgod, de mast ne vadolj meg csalassal es ne terjessz rola faszsagokat. Plane ha nincs bizonyitekod.
Mondtam mar, regen tag voltam, aztan nem jatszottam sokaig es eszrevettem mar nem vagyok tag. Talaltam 3 db PH-s crewt, jelentkeztem mindegyikbe. Veterantol jott egy invite, es beleptem. Megjegyzem fingom nem volt rola, hogy a tied, javaslom nezz korul a cimboraidnal, hogy ki kit engedett be.

PHHU-ba Hegyinel jelentkeztem privatban, be is vett.

Most, hogy jol megkavartad a szart, kirakattal a crewbol, nyomatod az unfriendezest, minimum jossz egy bocsanatkeressel, de legyen inkabb ketto.

WEBASTO Pure Elektromos autó Fali Gyorstöltő (11kW, 4.5M Type2 kábel) eladó

(#83034) hegyipapa válasza KaqXar19 (#83033) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Először is jól tetted hogy ide írtál, és reagáltál a dolgokra.
Másodszor régen crew tag voltál, nem volt veled gond, és most sincs bizonyítéka senkinek se. Én azt mondom jelentkezz újra a crew-ba, de ezt alaposan olvasd el !!
Zárjuk is le a témát.

(#83035) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na Stét.

A témában az utolsó.
Ha látod Gyikuci ha nem. Ehhez a hozzászólásomhoz tartom magam.
Nem vagy szimpi,de ez nem jelenti azt, hogy bajom volt veled. Eddig is el játszottunk egymással/mellet.Ezt évekkel ezelőtt visszamenőleg értem. Semleges voltál addig amíg el nem játszottad a veteranba lépkedést, amire a válasz a "magic" és a varázslat" szavak IS voltak. Nyilván poén volt tudjuk.... , meg hát annyira se izgat, hogy fényképet csináljak ilyenről stb... A PHHU-ban tilos bármi mod, miután ez nyilvánvalóvá vált nálam, a semlegesből negatív lettél (ezt is írtam a linkelt hszben)
Ezután se érdekelt volna a dolog de még utána is beszéltél dolgokat mind1 is.

Felőlem legyél PHHU tag nekem aztán teljesen mindegy, nem vagyok kompetens a témában ezt már Online is megmondtam.
Mivel hegyi mondta, hogy bevett, természetesen azt már nem állítom hogy oda is be hackelted magad, de az enyémbe Tuti nem voltál meghívva (a Nem vagy szimpi rész miatt gondolom leesett :D )
Mint a linkben is leírtam, ez csak az én tapasztalatom, veled. Aztán kezeli mindenki úgy ahogy akarja.
Köszi

ui: Arról nem beszélve, hogy már jóval több mint 1 éve, amikor még én is aktív voltam, már akkor orrba szájba toltátok Ucillal karöltve a Modot... :D óóó msot ugrott be régen is csak úgy voltál PHHU-s hogy Ucil crewjaban voltál :D Most esik le :D Emlékszemmm na üdv

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#83036) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Gyikucival nincs bajom. Olyan csalás szerintem nemlétezik amivel valaki crew-ba beléphet csak úgy. Viszon ha Blaselowlanderre sok a panasz vagyis hogy sokak szerint problémás az ő bentléte a sessionban akkor akár szabályba lehet iktatni a törlését barátlistáról. Annak ellenére hogy vele sincs úgy bajom, DE! az betett hogy a sessionba kitakarított több olyan embert aki amúgy velünk volt és már vissza sem tudtak lépni. Tönkrevágva ezzel egy kis szórakozást. Nem mellesleg nemtudhatjuk milyen szemmel nézi az RS hogy valaki moddolgat mellettünk. 5 éves játékot nem szívesen kezdenék a nulláról más miatt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#83037) szimszonos válasza Nagus (#83025) üzenetére


szimszonos
őstag

Ha mindig a kicsit kapod az azért van mert nem várod meg hogy megteljenek a raktáraid.Ha meg van a nightclubhoz tartozó összes 5 raktár,akkor kb 1.7 millió értékű áru fér bele.600ezer értékig a kicsit kapod,600ezer-1.1millió kb,utána pedig a legnagyobbat adja mivel a kisebbekbe nem fér bele.

[ Szerkesztve ]

(#83038) bluuzia válasza ProgenXL (#83036) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Eddig nekem sem volt bajom Blassel, de most zsinórban 5 kick by other players jött csatlakozásnál. Megjelent egy pillanatra a chat és ö írt valamit.
Crew társra akartam csatlakozni, de emiatt nem tudtam.
Mostantól nálam feketelistás. Ha megjelenik, szó nélkül lelépek mellőle.
Én ilyen emberrel nem szeretnék többet együtt játszani.

Gondolom, annyira nem bántja a dolog, de szerintem lehetne hozni egy döntést.
Aki nem hanyagolja a társaságát, nyugodtan játsszon vele az ö crewjában.
Ahogy Asuska is írta, így most ebben az esetben is érintve volt a játék minősége a crew rovására.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#83039) Kiskokó válasza ProgenXL (#83036) üzenetére


Kiskokó
veterán

Így van, ha ott voltál láthattad is, hogy megkértem ha velem egy sessionben van akkor ne modozzon!!

gyikuci meg már ucillal modmenüzött évekkel ezelőtt és hidd el ezekkel a menükkel bármit lehet csinálni.
Nekem lett már a semmiből a szemem előtt vad idegen ismerősöm, de a PHHU Veteransba is volt már, hogy 3-4 idegent kellet kitennem mert egyszer csak úgy maguktól tagok lettek. Ez akkor volt mikor WLS-eztem és nem nagyon néztem rá a Socialra... aztán meg csak pilláztam, hogy 3-4 full idegen külföldi ember egyszer csak Joinolt a crewba.

Meg mint mondtam, Ő MAGA kijelentette amikor kérdeztem, hogy került be a crewba, hogy "magic" és "varázslat"
Aztán kiraktam, ledobta ugye a játék, visszajött és már rögtön csinálta a fesztivált, hogy miért rúgtam ki... meg, hogy vegyem be a rendes PHHU-ba...
Akkor is elmondtam neki hogy nem az én kompetenciám a PHHU tagfelvétel de nem hitt nekem stb.
Általában tudja hol a határ és néha próbál idegesíteni meg vicceskedni, ezért se volt még úgy nagyon negatív véleményem róla mert ha rászóltam, nem volt gond. De nem tudom... lehet régről Ucilos emlékeiből megmaradt neki, hogy velem lehet poénkodni és azt hiszi neki is lehet.
Na de mondom nekem tökmindegy hogy tag lesz e vagy sem. Tudjátok, hogy én 1-2 ember kivételével (akik már már orvosi esetek) nem nagyon volt összetűzésem sose, meg nem utálkoztam sose ok nélkül!
De a menüzés az menüzés ! Mindennemű saját sérelem vagy rossz akarás nélkül!

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#83040) donmackó válasza bluuzia (#83038) üzenetére


donmackó
őstag

Akkor lehet hogy tegnap ezért nem tudtam crew session-re csatlakozni délután? Mindig kiírta a joining session után hogy kick by other player, majd betétet egy random sessionbe.

Release the cable hounds!

(#83041) CactuS válasza Mr.Csizmás (#83032) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem nem, mondjuk én keveset is járok nyitott sessionbe.

A történethez: egyrészt, jó lenne kulturált mederben folytatni a beszélgetést, és jó lenne nem sokat pörögni az ilyeneken. Személy szerint nem hiszek a véletlenekben, ha több ember mondja, hogy többször előfordul valami bibi valakivel, akkor nem hinném, hogy csak a körülmények áldozata. Ugyanakkor mivel vannak nálam jóval aktívabb tagok, akik gyakran játszanak nyitott publicban, így én is, ahogy a vezetőség többi tagja is "kénytelen" az ő szavukra hivatkozni.

Összefoglalva 2 dolgot nem szeretnék: elhúzni egy ilyen történetet, mint a rétestésztát és sokadik esélyt adni egy-egy adott személynek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#83042) Nagus válasza szimszonos (#83037) üzenetére


Nagus
senior tag

Értem, jelenleg 2 lett kinyitva az 5-ből. Olyan max 500 ezer ha belefér. Csináltam egy eladást 380 ezernél, 10 ezer volt a bónusz rá, mert sikerült törés nélkül levinnem. Amikor leszállítottam akkor 389610 íródott jóvá a számlán. Rosszul tudom, hogy nem 1% a jutalék vagy ez helyes?

[ Szerkesztve ]

(#83043) ledgeri válasza Hege1234 (#83031) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Lehet hogy az én eladásom volt az akkori, mert egy volt vele, mikor motorral kellett vinni valamit, és bár én szoktam wheele-zni, amin meglepődnek, még engem is meglepett, mikor a pöttye "gyorsabban haladt mint az átlag" és ő szállított középről a déli kikötőbe valahova, elsőnek.
Most meg talin, gyűltek a ph-s népek -én pont benéztem, és már lejátszottam a napit adagom, így már mentem volna, de még gondoltam 2-3 ládás küldit csinálok-, erre láttam, hogy -talán- Sabee írta chatbe, hogy Blase hogy kerül be mellé a kocsiba, mikor 5 perce meg sem állt vele... Erre, jött a válasz, hogy "bocsi"... Azután meg a kövi ládabedobásnál nálam, én meg feketeképernyőn ragadtam... és mivel mentem is volna hagytam a sessiont... De nálam az unfriendség az a "visszatérő használat miatt" esett meg!

(#83042) Nagus 10% egy milla alatt, és 100k egy milla feletti összértéknél. Ha Busines battle-zel, megvan mind az 5 emberke, és mind az 5 szint, akkor a legjobb 20 óránként eladni, ha nincsenek meg a dolgok, akkor annyi emberkét előbb, mint amennyi MC-d van, majd a szinteket, ha meg annyira nem izgat a BB, de ezt maxolnád, és minden megvan, akkor 20 óránként amik telnek, és a végén az összeset (Elkezdtem számolni még korábban, majd részletesen publikálom az okokak)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#83044) Hege1234


Hege1234
addikt

mivel sok panasz összegyűlt
BlaseLowlander-ről be lehetne tenni esetleg a szabályzatba hogy törölje az akinek rajtavan a barátlistáján?

(#83045) Kiskokó válasza KaqXar19 (#83033) üzenetére


Kiskokó
veterán

Helló
Na ide figyelj, első és utolsó hogy hozzád szólok (úgyhogy kérlek ezt egy sessionben is tartsd be velem szembe)

"Plane ha nincs bizonyitekod."

Annyira tudtam, hogy ez lesz az egyetlen egy dolog amibe kapaszkodni fogsz és mákod van mert nem Steamből volt indítva a GTA ezért nem tudtam képet csinálni és leszartam, hogy más módon csináljak egy print screent.
(többen is látták az esetet, egyszer csak kiírta a játék hogy beléptél a veteranba és Lefteltél, majd visszajöttél és amikor megkérdeztem, hogy kerültél be azt válaszoltad "magic" és "varázslat" és persze még ez után is azt hajtottad hogy vegyelek be a PHHU-ba.)
(nem mondom, hogy ezer éve itt vagyok és több embert ismerek jobban, az én szavam a tied ellen, de őszintén szólva nem érdekel, amúgy se vagyok annyira aktív mint régen)

Mint írtam, régen is nyilvánvaló volt hogy Ucillal és Majkeeval modmenüztetek meg te voltál a kis pincsi kutyájuk, és jöttél mert rám uszítottak.
Akkor se bírtalak és most se és kur..ra nem fogok tőled bocsánatot kérni :DDD :DDD pláne nem a semmiért, mert én tudom, hogy nekem igazam van )

De mint leírtam többször, NEM volt veled olyan szinten bajom, hogy bármi is érdekelt volna veled kapcsolatban. Viszont onnantól fogva hogy nyilvánvaló lett hogy az én crewomba bemoddoltad magad...

Felőlem ennyi Cactus kérését tiszteletben tartva én ezt itt és most lezártam.
Így is több időt szántam erre az egész témára mint kellet volna!

Üdv kedves Gyík. (Már a neved elárul mindent, gyík meg hüllő... hát az életben is az ilyen emberekben nem bíznék sose)

Hegyi :
Mondtam amit mondtam, nyilván értelmetlen lenne hogy ilyeneket találjak ki pont egy ilyen számomra senkivel szemben, de azt csináltok amit akarok, vegyétek fel nyugodtan.
DE azt kikérem magamnak, hogy én kavartam a szart! (tudom, hogy nem te mondtad csak neked írom)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#83046) zolcsikauj válasza Kiskokó (#83045) üzenetére


zolcsikauj
tag

sziasztok!
Teljes mértékben egyetértek Sabbeval e legkisebb modolásért nagyon pipa vagyok!Méghogy bizonyíték?Nekem Szabi szava is elég hozzá.Én már a netkihuzgálásra is nagyon pipa tudok lenni.Meg ilyen választ varázslat eszem megáll,hogy nem hallgattok Szabira.

(#83047) mulli86


mulli86
tag

Na hát itt elvolasva a dolgokat én is hozzátenném a magam meglátását mint "kívülálló". Azért titulálom magam annak, mert nekem eddig egy-két SFOX-os srácon kívül senkivel nem akadt össze a bajszom.
Ahogy itt olvasom párotoknak igen nagy modder gyűlölete van, amit meg tudok érteni, csak ez éppenséggel pont titeket minősít. Hogy miért? Mert egyéneket azonosítotok a tömeggel. Remélem ezt nem kell ennél jobban kifejtenem, hogy emberileg miért is gáz rátok nézve ez.
Azt is olvastam, hogy itt jó páran közületek leírják hogy vele konkrétan semmi baj nem volt, de a gyűlöletetek miatt és a feltételezések miatt, bizonyos dolgokat követtetek el ezek ellen a feltételezetten vagy bizonyítottan modderkedő emberek ellen.
De ahogy Ti is írtátok, nem tett ellenetek semmit, amíg Ti belé nem álltatok ilyen vagy olyan módon. (Hatás ellenhatás). Aztán felháborodottan fejtitek itt ki véleményeteket milyen szar az az ember és mindenki töröljön mindenkit is a barát listájából ha tag akar maradni, holott rajtatok kívül az ég világon semmi baja nincs senkinek, akik nem álltak bele feleslegesen ezekbe az emberekbe.
Én nem érzem egyáltalán korrektnek ezt történetet, de legalább annyi van bennetek, hogy leírjátok, hogy Ti kezdtetek, azért mert "és itt van egy teljesen lényegtelen dolog" véleményem szerint. Akinek inge magára veszi, akinek nem nem. Aki meg csönben levonja a konzekvenciát és utána a megfelelő módon cselekszik a jövőben, az fejlödik emberileg a legtöbbet én úgy gondolom.

Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

(#83048) Plata válasza mulli86 (#83047) üzenetére


Plata
félisten

Ami azt illeti én gyíkucit nem tudom hova tenni,nem rémlik a neve igazán.Névmemória nuku.
Ucil-t ismerem régről,elég sokat szívtuk egymás vérét.Folyton egymást csesztettük szóban. :D
Meg egyszer kétszer véletlen le bombáztam,mivel le lőtt.De az csak olyan eltévedt bomba vót. :B
Azt tudom hogy ő moddolt.Volt pár érdekes haverja akikkel közösen használtak valami accot amivel modoltak.Ezt ők mondták annó.
Blase-el játszottam sokat,én nem vettem észre hogy moddolt volna.
Ha meg varázslat,azt én is tudok csinálni minden féle mod nélkül.Mert egy k.rva nagy bugmágnes vagyok.vonzom a hülye bugokat. :))
Minden féle mod nélkül bevarázsoltam majd millás autókat Ph.-sok garázsába ingyen. :P

[ Szerkesztve ]

(#83049) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

2020/9/3 Weekly GTA Online Bonuses

New Content:
Podium Vehicle: Maibatsu Penumbra FF, 1,380,000$

Bonus GTA$ and RP Activities:
Special Cargo, 2X
Last Play Missions, 2X
Bunker Adversary Series, 2X
Diamond Adversary Series, 2X
Missile Base Adversary Series, 2X

Discounted Content:
Grotti Furia, $1,438,500-1,918,000
Grotti Itali GTO, $1,375,500
Overflod Entity XXR, $1,613,500
Pegassi Torero, $499,000
Pegassi Infernus Classic, $457,500
Swinger, $454,400
190Z $450,000
Viseris, $437,500
Savestra, $495,000
Rapid GT Classic, $442,500
Infernus Classic, $457,500
Mamba, $497,500
Stirling GT, $487,500
Z Type, $475,000
Kuruma (Armored), $315,000
Thruster, $1,650,000
Khanjali $2,026,500
Casino Penthouses & Customization -30%

Time Trial:
Lane Vinewood Estates, Par time of 1m26s

RC Bandito Time Trial:
Davis Quartz, Par time of 1m32s

Premium Race:
Congestion Charge

Twitch Prime bonuses:
70% off X80 Proto
80% off Gauntlet Hellfire, $372,500

(#83050) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

mulli86: A szabályzatban világosan leírtuk, hogy a "modderek" nem szívesen látott vendégek a crew sessionökben. Ha ezt az adott egyén nem tudja helyesen értelmezni, akkor az nem a crew tagokat minősíti. Ez egy olyan közösség, akik eleve elítélik azt, hogyha valaki 3rd party appal moddol online, függetlenül attól, hogy okoz-e kárt. Ez kb. olyan, mint amikor a leállósávon száguldozó azzal védekezik, hogy amúgy nem okozott senkinek kárt. A szabályzatban a pontokat direkt lazábban fogalmaztuk meg, de ettől függetlenül a cél világos. Akinek nem tetszik, hogy egy szimpla modmenü használatáért kikerülhet a crewból, az ne használja. Aki pedig nem ért egyet a kirakásával az nyugodtan távozhat önként. Korábban már leírtam, hogy mi a helyzet a Crew-val kapcsolatban, ezt újra belinkelném: [link].

Többieknek: mielőtt belemegyünk az én apám az erősebb buliba, álljunk meg. Nem szeretnék radírozni a topikban, de ha személyeskedés lesz a vége, akkor annak lesz következménye.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.