Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46151) tomazin válasza Syklas (#46150) üzenetére


tomazin
veterán

veled kell egyetertsek. az mc anelkul, hogy megvennel minden upgradet buko, azzal kicsit olcsobb mint a ceo, cserebe kevesebbet keresel. ill. igy kieg elott nem koltenek semmire, mert lehet a kocsilopas is vissza lesz veve, h az uj kontenot tolja a nep. 2x $ erdemes rafekudni, illetve nekem meg a tuning sentinel xs lopkodas jott be, 12-15k amikor arra jar az ember. napi kuldit mindenkepp csinald.

[ Szerkesztve ]

(#46152) tibi14


tibi14
tag

Sziasztok! Csatlakozni szeretnék a crew-hoz.Unom a sok kis csírán akik online nem bírnak a vérükkel.Szeretnék normális emberekkel játszani.Nem vagyok mindig aktív, de ha fellépek normális emberekkel akarok lenni. A jelentkezést elküldtem social club-on IvanGyeprefos néven. Felvesz valaki?

(#46153) Plata válasza tomazin (#46151) üzenetére


Plata
félisten

Lehet most majd valami új MC-s cucc fog jönni.De vajon mit tudnak még kitalálni?

(#46154) Wiz Khalifa válasza Plata (#46153) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

GTA és a készítőihez híven? Akiknek a 69-es szám a kedvenc számuk? :DDD

Én akár emberkereskedelem vagy prostituáltakkal egybekötött DLC-t is kinézek belőlük... :C

Smoke some weed nigga!

(#46155) Mr.Csizmás válasza Plata (#46153) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kaszinó, területfoglalós bandázós-háborúzós (mint SA-ban), sőt meg merem kockáztatni, hogy a megjelenési évfordulóra valami nagyobb DLC-vel előrukkolnak esetleg...sztem az online lehetőségek tolják a szekeret az eladásokban :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46156) HussarF válasza tibi14 (#46152) üzenetére

"Unom a sok kis csírát..." "IvanGyeprefos néven"

Lol, semmi szeméyles, csak ez a két dolog így egymás után nálam ütött :D

(#46157) Plata válasza Wiz Khalifa (#46154) üzenetére


Plata
félisten

Az utóbbi nem is lenne rossz. :DDD

#46155) Mr.Csizmás
Kaszinó jó lenne,de nem hiszem,akkor túl könnyen nyerhetnénk sok lóvét,becsődölne a shark card biznisz.

[ Szerkesztve ]

(#46158) Mr.Csizmás válasza Plata (#46157) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem hinném hogy kizárólag pénzben, mit szólnál pl. ha feltenném tétnek az egyedi Pigalle-met :DD

(#46159) tibi14 "megesik, hogy napi két napot is tolom" ;] level 80-ról meg printscreen kötelező :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46159) tibi14 válasza HussarF (#46156) üzenetére


tibi14
tag

Nem vettem magamra, antifaces "függő V@gy0k" videóból van. Nem mai, de nagyon megragadt bennem. :D

(#46160) HussarF válasza Plata (#46157) üzenetére

Ja, mert az IRL kaszinók is arról híresek, hogy szétnyered magad bennük és ezért nem jár senki dolgozni, mert mindenki megszedi magát a kaszinókban ;]

(#46161) Plata válasza HussarF (#46160) üzenetére


Plata
félisten

Játék és valóság elég különböző.Gondolom te nem szoktál motorosbandába verődni és boltokat fosztogatni,esetleg kokót teríteni. :D
GTA San Andreas-ban nagyon könnyű volt nyerni a kaszinóban,iszonyú sok pénzt csináltam ott.

(#46162) HussarF válasza Plata (#46161) üzenetére

És ha igen? ;]

Amúgy gondolom, hogy akkor megcsinálják úgy, hogy ne legyen könnyű nyerni és meg is van oldva a probléma. Nem látom elháríthatatlan akadálynak :D

(#46163) Plata válasza HussarF (#46162) üzenetére


Plata
félisten

Akkor megdobhatnál engem is egy mocival. :D
De négy kerekű legyen vagy legalább három,különben összetöröm. :P

(#46164) HussarF válasza Plata (#46163) üzenetére

Ingame van trike-od?

A Chimera az asszem. Ha nincs, akkor tedd fel a "to buy" listára :D

[ Szerkesztve ]

(#46165) Plata válasza HussarF (#46164) üzenetére


Plata
félisten

Van egy négykerekű mocim ingame.IRL meg van egy mocim a garázsban ami már kb 30 éves,van benne 1500 kilóméter. :DDD

(#46166) Hauptmann válasza Plata (#46165) üzenetére


Hauptmann
addikt

Akkor azt már nagyon ne is használd. A gyűjtők ölik egymást a keveset futott darabokért.

(#46167) Plata válasza Hauptmann (#46166) üzenetére


Plata
félisten

Még gyerekkoromban kaptam a motort,akkoriban nem kellett hozzá jogsi,azt az 1500 kilómétert akkor toltam bele,volt motoros bandánk is,de nem csináltunk semmi rosszat,csak motoroztunk sokat,volt hogy nyaranta éjfélig elszórakoztunk,akkoriban még nem volt ilyen szar a közbiztonság.Akkoriban a rendőrök még simán szarrá verhették a rossz arcú emböröket. :DDD
De már rég nem vonz a motorozás,a tesóm bezzeg azóta is motorozik,neki van is rendes nagy motorja.

(#46168) Laraxior


Laraxior
titán

Valaki be tudna linkelni ahol leirjak hogy meddig lehet atvinni a regi konzolrola karaktert?

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#46169) CactuS válasza Laraxior (#46168) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Itt.

Question: When will the character transfer special feature shut down?
Answer: The character transfer special feature will no longer be available as of March 6, 2017.

Question: What character transfers does this special feature currently allow?
Answer: Until March 6, 2017 the following transfers may be made if they are eligible:

PS3 to PS4, Xbox One, and PC
Xbox 360 to Xbox One, PS4, and PC
PS4 to PC
Xbox One to PC

After March 6, 2017, this feature will be shut down.

Question: What if I try to complete a character transfer after March 6, 2017?
Answer: No character transfer will occur.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46170) HussarF válasza CactuS (#46169) üzenetére

Miért lehet jelenlegi gen konzolról is átvinni PC-re? És ha lehet, akkor fordítva miért nem?

(#46171) CactuS válasza HussarF (#46170) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A PCs változat évekkel később jelent meg, így bár fordítva is érthető lenne, de nem tették bele. Legalábbis ezt tippelem. Megszüntetésre pedig szerintem a tört PS3-as accountos pénz transferek adták az okot. Azt nem tudták megfogni, ráadásul ugye abba is hagyták a fejlesztését az old-gennek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46172) ProgenXL válasza HussarF (#46170) üzenetére


ProgenXL
őstag

ps3, xbox 360-ról lehet átvinni pc-re karaktert. Fordítva ez nem működne mert olyan frissítések vannak már ami nem érhető el az előző konzolokon.

PC-ről PS4 valamint Xbox one-ra jó kérdés hogy ez miért nem működik. Elvilekben semmi sem akadályozná.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46173) #81556480


#81556480
törölt tag

:C :C :C

(nem kötelező hozzászólni)

(#46174) Chal


Chal
addikt

Online-ban lehet valahogy repülni kis/kezdő karakterrel? Egyszer volt hogy kaptunk valami random eventet, amit repülőkkel/helikkel kellett végrehajtani, de mire odaértem a map-en jelölt ponthoz már lejárt, és a gép felrobbant. Ezen kívül van valami lehetőség, vagy nyomni kell sokat, és ki kell farmolni a gép árát?

A reptereket körbejártam, de sehol semmi. Esetleg ezeken szokott lenni netán repop légijárművekre?

[ Szerkesztve ]

(#46175) Laraxior válasza Chal (#46174) üzenetére


Laraxior
titán

Pedig a reptereken keress repülőt, vagy helikoptert. Esetleg a városban a kórház tetején van egy leszálló. Amíg alacsony rangú voltam, ott volt a kecóm, így mindig volt helim szinte. Meg a rendőrség is ott van, a páncélozott jármű is meg van oldva, amíg nincs Kuruma :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#46176) Chal válasza Laraxior (#46175) üzenetére


Chal
addikt

Aha, köszi, a nagy reptéren meg is lett, a távolabbik felén levő hangársoron lett hirtelen három gép is. Viszont gondolom nagyon ritka, mert tegnap is csomószor átnéztem, meg ma is, és ez volt az első eset. Mondjuk sokáig nem tartott az élmény, mert úgy leszedtek rakétával a földről mint a szart :)

(#46177) #81556480 válasza Chal (#46176) üzenetére


#81556480
törölt tag

tedd magad passzívba. amugy változó. én mindig találok helit ha kell, bár nekem sose kell mert sajátot hívok le. sandy shore airfielden is mindig van heli is meg repülő is

(#46178) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok! Egy rövid bejelentkezés után van még felvétel a crew-ba? :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#46179) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Úgy lehet online játszani,ha én konzolon vagyok más meg PC-n? :)

PSN: joskovagyok199

(#46180) #81556480 válasza Vadernagyúr (#46179) üzenetére


#81556480
törölt tag

Lehet. csak nem együtt :D

(#46181) Vadernagyúr válasza #81556480 (#46180) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Az érdekelt volna :DD

PSN: joskovagyok199

(#46182) Chal


Chal
addikt

A Steames változatnak van amúgy bármi előnye? Úgy látom hogy a Rockstar Social Club-os kulcsok olcsóbbak (g2a.com). Viszont amikor a játékot indítom Steamből, akkor ugye egyből a Rockstar S. C. loginnal kezd, tehát sok értelmét nem látom a Steamesnek, sőt, inkább csak felesleges kör. Jól gondolom?

(#46183) CactuS válasza zoli121 (#46178) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, még van.

Chal: Nem jól gondolod. Összefoglaló elején fel vannak sorolva a különbségek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46184) Segal


Segal
veterán

Csak hogy irigykedjetek ma is kaptam 250k ajandekot a rockstartol:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46185) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

20 fontért jó a game?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46186) CactuS válasza Mr.Csizmás (#46185) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem rossz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46187) tomazin válasza #81556480 (#46180) üzenetére


tomazin
veterán

en azt hittem tudnak, mert amikor mesz dm vagy race vagy akarmibe akkor ott van az eger vagy a kontroller. de akkor ezek szerint mindenki pc-s?

illetve en azt hittem, h amikor rad probalok csatlakozni, akkor azert irja, h mas a celzasi mod, mert konzolrol jatszol..

(#46188) CactuS válasza tomazin (#46187) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A célzási módból három van: free, partial, full assist. Utóbbi kettő kontrolleres játéknál lehet előny célzásban, nem konzol specifikus, PC-n is sokan használnak controllert. Cserébe kevesebb jutalmat (RP, R$) kapsz, ha ezeket használod. Ezt csak story módban lehet változtatni, online alatt nem. Viszont a játék szól, ha ilyen lobbyba csatlakozol, mert akkor nálad is átállítja. (Legalábbis régebben átállította)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46189) Plata válasza CactuS (#46186) üzenetére


Plata
félisten

Mi ez a nagy leárazás?Tegnap láttam akciós GTA V +8 millás shark card akciót.

(#46190) Vadernagyúr válasza Mr.Csizmás (#46185) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Annyiért simán jó szerintem :DD

PSN: joskovagyok199

(#46191) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha bent vagyok egy crew-ban akkor elvileg csak a crew tagok kellene, hogy legyenek a szerveren? Mert ha igen akkor valami gubanc van mert nem tudok úgy belépni, hogy csak azokkal a tagokkal legyek együtt. Hogyan lehet belépni a játékban? :)

(#46192) Plata válasza Anulu79 (#46191) üzenetére


Plata
félisten

Nem,ha crew-ben vagy még mindig idióták közé rak.
De ha crew sessiont választod amikor felmész akkor kerülsz crew tagok közé.
Sztoriból lépj be Online-ba és akkor lehet választani privát vagy crew sessiont.
Ha csak simán felmész online-ba gyökerek közé rak.

(#46193) Anulu79 válasza Plata (#46192) üzenetére


Anulu79
addikt

Szuper! Köszi!

Ezt meg mindenkitől kérdezném:
A hangot, hogyan tudom belőni az online játék közben? Egy ismerőssel játszanánk és dumálnánk közben mert mind a ketten még csak tanuljuk az online-t.

(#46194) Plata válasza Anulu79 (#46193) üzenetére


Plata
félisten

Valahol van voice chat,de nekem ki van kapcsolva mert a sok nyivákoló majomtól 5 perc alatt kikészülsz.
Meg úgysincs értelmes társalgás,max azt hallgathatod hogy mutáló hangú gyökerek hogyan anyáznak meg hasonló.Asszem manapság a társalgás abból áll hogy ki tud jobban szitkozódni,bár legalább egy nyelven csinálnák,de divat hogy félig magyarul félig angolul ugatnak mert az menő. :U
Mondjuk nem csodálkozom,mindig ótvar youtube-ot nézik,ott meg sok épeszűt nem nagyon láthatsz.

(#46195) zoli121


zoli121
aktív tag

Akkor ezt most megejtem. Szeretnék egy normális crew tagja lenni. Sajnos nincs olyan sok időm játszani de ha tehetem fent vagyok. Az elmúlt időben MC biznisszel és vehicle cargo-val foglalkozok. Szívesen segítenék a tagoknak is :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#46196) Kiskokó válasza Plata (#46194) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mondjuk azért ez a félig angolul félig magyarul káromkodás azért nem hiszem, hogy olyan vérlázító probléma lenne....
Például amikor a Story-t nyomtam Trevortól sok minden átragadt olyankor még a haverokkal is félig igy beszéltem.

Fucking Fuckk!!!!
Nekem a büdös életbe nem volt kikapcsolva a Voice Chat a GTA-ban... most már lassan 1 éve játszok folyamatosan és régen nem volt "crew" session...
de kb 2esetre ha emlékszek hogy talán idegesítő volt egy két ordibáló amcsi fasz.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46197) zoli121 válasza zoli121 (#46195) üzenetére


zoli121
aktív tag

Amit kihagytam hogy PC-n játszok :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#46198) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Áhhh ezt a játékot nem lehet (vagyis nagyon ritkán) random emberekkel játszani!
Szórakoznak a kocsikkal, farolgatnak, lövöldöznek küldetés közbe. Már majdnem agyvérzést kaptam inkább be is fejeztem... :D
Ennyi sok hülye legyen.

Tegnap egy random csapattal a konvoj küldetést tök hamar lenyomtuk, segítettek is Nekem, jó arcok voltak.
Ma 5. nekifutásra nem ment mert a kurumával "játszik" meg lövöldözik mint az állat, kilövi a kamiont. Szóval inkább majd csapatba nyomatom, ennek így annyi értelme van, hogy max megutálom a játékot a sok gyökér miatt.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46199) Plata válasza Kiskokó (#46196) üzenetére


Plata
félisten

Hát én egyből ki kapcsoltam mert sokk volt.
Van olyan online játék ahol inkább át mentem olyan szerverre ahol nincs magyar mert nem tudtam elviselni őket,inkább játszom olyan szerveren ahol félévente egy magyar felbukkan,és bár nem tudok angolul,nagyon jól elvagyok külföldi guildban.Magyar játékosok mentalitása,meg a magyar szerveren a cseten való viselkedésük kicsit sok néha,fene sem akarja azt olvasni állandóan hogy egyik magyar a másik magyarnak az anyjával hugával egyéb rokonával mit fog csinálni,vagy hogy a másik rokonai miben dögöljenek meg. :DDD

(#46200) Anulu79 válasza Plata (#46192) üzenetére


Anulu79
addikt

A session mit takar egyébként? Küldetést GTA nyelven? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.