Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46751) bucihost


bucihost
senior tag

Köszi mindenkinek :R

(#46752) Plata válasza vtomi2 (#46744) üzenetére


Plata
félisten

A CEO iroda garázsába 60 kocsi fér el,plusz lehet 6 házad,házanként 10 férőhelyes garázs az megint 60 kocsi,a motoros clubodban is lehet tárolni motorokat az megint 10 garázshely.

(#46753) drachoHUN válasza Kelecar (#46749) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Az elsőt lassítja. Elég jelentősen. Undorító egy valami. Nagy kár, hogy kitalálták, ráadásul alapból be is van kapcsolva. Így a legtöbb esetben a hostok bent is hagyják.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#46754) gyugyo79 válasza Triathlete (#46746) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nálam a rendszám behülyülés amikor volt az azzal járt, hogy az appok se működtek (Nem csak mobilra van van asztali win10 -re is iFruit app az áruházba), ahogy beléptem bennük a garázsba elszálltak, ez hónapokig volt ilyen utána a amikor a CEO garázsos kieg. jött javult csak meg. Addig nagyon nagyon ritkán volt hogy tudtam rendszámot rakni az újakra de 99% nem.

(#46755) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A GTA Place leírta az MC működését részletesen

"Hiánypótló cikkben összegeztük a Bikers kiegészítő tevékenységeit! A leírásban minden szükséges információt megtaláltok a motoros bandák legegyszerűbb klubfeladataitól kezdve a gyárak működéséig. Összemazsoláztuk a lehető legtöbb hasznos adatot, de olyan részleteket is találtok, melyekről eleddig a világháló semelyik bugyrában nem lehetett olvasni.
Mely gyárakat éri meg megvenni? Hogyan lehet okosan és hatékonyan termelni? Mennyi idő alatt térülnek meg a kiadások? "
Leírásunkban minderre választ kaptok"

Gunner for life

(#46756) zoli121 válasza ProgenXL (#46755) üzenetére


zoli121
aktív tag

Nem semmi :R

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#46757) bluuzia válasza Triathlete (#46737) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Tegnap Én sem tudtam saját rendszámot tenni a frissen vásárolt autókra. Ma délelött pedig nem próbáltam. Majd este vagy holnap.

Viszont elég sokat költöttem tegnap, erre reggel jött egy 250k-s utalás a számlámra. Ezt csak azért írtam le, mert felvetődött, lehet, hogy a kettő összefügg?
Mert ugye ott van segal, aki rengeteg mindent vesz és folyton kapja a negyedmilliókat. :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#46758) Segal válasza bluuzia (#46757) üzenetére


Segal
veterán

Igen pont errol beszelgettunk reggel hogy lehet a koltekezessel fugg ossze az ajandek 250k mert en akarhogy szamolom kb napi fel milliot elkoltok atlagba amiota van az autoloposdi es azota kapom dogivel az 250k-t.

Amugy igen ahogy irtak 120 autot es 10 motort (ha tobb a motor az mar az autok rovasara megy) tudsz eltarolni es nekem jelenleg 10 motorom es 106 autom van tehat meg 14 jarmu be fog ferni:))
Este en is tuningolok legalabb egyet es megnezem a rendszamot mukodik e.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46759) Triathlete


Triathlete
senior tag

Köszönöm a válaszokat a rendszám témára. Szerintem nálam is az lesz mint Gyugyonál.

Bluuzia én minap elvertem 6M-t és semmit sem kaptam még azt követően.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#46760) Mr.Csizmás válasza Segal (#46758) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én is mindig elköltöm, amit farmolok, és párszor volt 250k bónuszom. saccra olyan 3-5m után adta mindig :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46761) HussarF válasza ProgenXL (#46755) üzenetére

Valaki nekiállt és lefordította a reddit-es cikket :)

(#46762) ProgenXL válasza HussarF (#46761) üzenetére


ProgenXL
őstag

milyen jól tette :)

Gunner for life

(#46763) Kiskokó válasza Triathlete (#46759) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nálam csak olyan volt, hogy néha EGYES autókra nem engedte feltenni, más más kocsira felengedte ráadásul nekem 2 egyedi is van.
Amikre nem engedte 1-2 héttel később mikor eszembe jutottak megnéztem és ment is.

Akit érdekel tegnap esti képek azok az képes topicban a STEAM mappában megtalálják amit linkeltem.

A tegnap túra katasztrófa volt :D mire összegyűltünk az volt 20-30 perc mire odaértek az emberek addigra Suska eltűnt és írt, hogy már nem jön vissza. :D
Aztán a szokásos túra feléig a nagy folyóig mentünk, aztán alvás :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46765) ProgenXL válasza Sz_Imre (#46764) üzenetére


ProgenXL
őstag

köszi az infot :)

Gunner for life

(#46766) Plata válasza Sz_Imre (#46764) üzenetére


Plata
félisten

Megint egy versenyzős dlc?
Kár,valami új MC-s dlc jöhetne.

[ Szerkesztve ]

(#46767) ProgenXL válasza Plata (#46766) üzenetére


ProgenXL
őstag

Várjuk csak meg a fordítást. ;)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46768) freeknight válasza Sz_Imre (#46764) üzenetére


freeknight
őstag

Csak igazam volt, és fegyverkereskedelmi biznisz jön a military update-el a ceo és az mc mellé :)
Ahogy nézem, azt is kitaláltam, hogy vehetünk majd saját bázist is, és lesz saját magán milíciánk :D

Elég jónak néz ki így egyébként, egy biztos, hogy most már rakjatok félre pénzt, mert valószínűleg az üzletek nem két forintba fognak kerülni (plusz még ugye az új katonai járművek, remélem ötletesek és hasznosak lesznek).

(#46769) freeknight válasza ProgenXL (#46767) üzenetére


freeknight
őstag

A cikkben új infó lényegében annyi, hogy jön még pár stunt race, az import-exportos különleges verdák köré építve (például coil volticcal és a ruinerrel lehet majd versenyezni).

Jön még pár régi jármű felújítva a gta 3-ból, nevesítve az infernus és a turismo van. Lesz még 2 új adversary mód, de erről nem sokat ír.

A legfontosabb az utolsó bekezdés, ezt fentebb leírtam, de akkor mégegyszer a teljesség kedvéért: military dlc jön, lehet majd venni bázisokat (bár ez így nincs kijelentve, de mivel azt írja, hogy a saját magánhadseregünkkel kell majd vetélkedni a többiek ellen, eléggé valószínű, hogy hasonlóan a ceo irodaházhoz és mc klubházhoz, lesz majd saját bázisunk), illetve, új bizniszként érkezik majd a fegyver és katonai jármű kereskedelem.
Írja még, hogy lesznek új katonai járművek is, tehát igen, csak érkezik a military dlc, amit régóta emlegetnek már redditen :)

[ Szerkesztve ]

(#46770) ProgenXL válasza freeknight (#46768) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ennyire ne siess előre de van benne némi igazság a katonai dologgak kapcoslatban. :)

Nosztalgiára és fegyvercsempészetre fókuszál nyárig a Rockstar
Egy részét még ebben a hónapban megkapjuk, a többit majd késöbb.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46771) freeknight válasza ProgenXL (#46770) üzenetére


freeknight
őstag

Persze, lehet, hogy ezt a fegyverkereskedelmet majd a ceo vagy az mc bizniszhez csapják majd hozzá, de az eredeti rockstaros cikkben szereplő mondat (as you take on the craziest militias across the state of San Andreas in another massive update for GTA Online) alapján 90%-ra teszem, hogy új biznisz jön, amihez kell majd vásárolnunk valamiféle főhadiszállást.

Illetve ígér még új katonai küldetéseket - valószínűleg hasonlóak lesznek a vip és az mc küldetésekhez, ez is az új bizniszt vetíti előre.

[ Szerkesztve ]

(#46772) hszilard666


hszilard666
veterán

Sziasztok!
Újrahúztam a gépem, majd újra feltettem a GTA V-öt. Kb 20 perc játék után kapom az ERR_GFX_D3D_INIT errort. Van erre valami megoldás? A gépem az adatlapomon, minden driver a legfrissebb, a játék valamint a windóz is eredeti.
A helpet előre is köszönöm!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#46773) freeknight válasza hszilard666 (#46772) üzenetére


freeknight
őstag

Ha futtatsz bármiféle 3rd party alkalmazást (a neten az msi afterburnert és a fraps-et emlegetik főként), azokat lődd ki, amíg játszol.

Ha ez nem oldja meg, javasolják még a vsync kikapcsolását és a directx 10-re való átkapcsolást.

Illetve ha legfrisebb drivert használsz, tegyél vissza eggyel régebbit, hátha az okozza.

[ Szerkesztve ]

(#46774) Anulu79


Anulu79
addikt

A free autót miért nem tudom "megvenni"?

(#46775) hszilard666 válasza freeknight (#46773) üzenetére


hszilard666
veterán

EVGA precision X miatt halt meg eddig úgy nézem. Kilőttem a progit és 40 perce egyszer sem fagyott. A szívás az hogy akkor csak alap órajelen tudok játszani. 2560x1080 ban az 1150mhz es 780Ti kevés. Nem lesz ez így jó...

De köszi a helpet! :R

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#46776) Laraxior válasza ProgenXL (#46770) üzenetére


Laraxior
titán

Ez jól néz ki :Y

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#46777) Anulu79


Anulu79
addikt

Ez az armored kuruma tényleg jól bírja. Itt vagyok egy küldetésben aki ezzel van éa meg se kottyan neki a lövés. :)

(#46778) HussarF válasza Laraxior (#46776) üzenetére

Mondjuk ez a típusú felni (kb a 80% ilyen, amit high-endnek meg sportnak hívnak) mindent elmond arról, hogy fogalmuk nem sok van róla, hogy hogyan is van összerakva egy sportautó.
Egyiknek sem ilyen "tölcséres", konkáv a felnije, hanem általában sík vagy meredeken már a kerékcsavaroknál jön az agytól kifelé az anyag. Különben a nagy féknyereg nem fér el. Itt is van rajzolva féknyereg valahol hátul, és kb síkban. A valósághoz nem sok köze van :D

(#46779) Kiskokó válasza HussarF (#46778) üzenetére


Kiskokó
veterán

Konkáv ide, sík oda...
Alapból alig van jó felni a játékban. 1 autónak mák ha van 1 felni ami jól áll kb...de van hogy nincs is... vicc
egy rendes NFS UG DLC jöhetne már :D

Erről jut eszembe tudtátok , hogy lesz NFS UG 3 ?? ???????? :Y

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46780) HussarF válasza Kiskokó (#46779) üzenetére

Ja, ezt is beszéltük már, hogy annyi mindent hozzáadnak, de igazából vagy 30 új felni kéne, amik jól is néznek ki. Mert azokból azok vannak, amik még az original játékban is és semmi új azóta sem.

(#46781) Kiskokó válasza HussarF (#46780) üzenetére


Kiskokó
veterán

Inditson valaki peticiót hátha megcsinálják :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46782) Aventador91


Aventador91
őstag

hi. készülök végigjátszani. utána lehet hogy beruházok megvenni, hogy megnézzem a multit is :DDD

az lenne a kérdésem hogy a multiban mit kell csinálni? :D mi a lényeg, értelme?

(#46783) Kiskokó válasza Aventador91 (#46782) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pont nemsokkal feljebb va negy Link a MC-hez! Olvasd el. na ilyen rendszerből még van a CEO és emellet van sok inditható mission , alapok, illetve új játékmódok- stunt- adversary - meg tököm tudja :D
Van 5 nagy meló Heist! azokat végig kell tolni. péénz pénz pénz pina és nagyjából ennyi... ja meg kóla! :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46784) Anulu79


Anulu79
addikt

Ez az ifruit alkalmazás nem sokat ér ahogy látom. Használja valaki?

(#46785) CactuS válasza Anulu79 (#46784) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Persze, pl: abban lehet egyedi rendszámot készíteni az online változathoz. Storyban meg a kutyának lehet trükköket tanítani.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46786) ProgenXL válasza Kiskokó (#46779) üzenetére


ProgenXL
őstag

Már megint?
Minden évbe jön az UG 3 :D

Néhány jó felni még elférne a játékban. Ahogy sok minden más is. pl az hogy el lehessen adni azt sok sz*rt amit egyenlőre nem lehet. CEO raktár, mc gyár, pegazus jármű...

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46787) Aventador91 válasza Kiskokó (#46783) üzenetére


Aventador91
őstag

a single mennyire jó? érdemes végigtolni?

(#46788) Anulu79 válasza CactuS (#46785) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezek monták már korábban. De nekem ezek úgymond lényegtelen dolgok. Még annyira béna vagyok, hogy vezetés közben pont a rendszám érdekel legkevésbé. :) Majd ha "profi" leszek legfeljebb vissza rakom. :)

(#46789) Locutus


Locutus
veterán

Ennyit arról, hogy a múlt heti yt kamu teszt lett volna :) Itt sincs sehol a Ryzen gamingben.

(PH-t meg úgy tűnik meg is kérték, hogy ne teszteljen GTAV-tel :DDD)

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46790) Segal válasza Locutus (#46789) üzenetére


Segal
veterán

Ebbe semmi meglepő nincs egész egyszerűen nem erre lett kitalálva. A 6950-es is kikap a 7700-tól annak ellenére hogy többszöröse az ára...
Ettől függetlenül a maga kategóriájába én azt mondom nagyon durvát alkotott az AMD (főleg a lehetőségeihez képest) de én akkor is maradok intel vonalon. MOst még egy 1080Ti frissítést kap majd a gép (ivy alap) aztán jövőre ha jön a 6 magos (Coffee) akkor várhatóan az alapok is frissűlnek nálam :))

Aventador91: Persze hogy érdemes elég jó szorija van.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46791) Locutus válasza Segal (#46790) üzenetére


Locutus
veterán

Világos. Csak ugye az eredeti beszélgetés ami elindította a hypetraint arról szólt, hogy mennyire jól profitál a több magból a GTA5. Nos itt is látszik, hogy hiába terpeszkedik ki 8 magra is részben, annyira azért mégsem profitál belőle, mint 4 gyorsabb magból. Még OC esetén se.
Amúgy tény, hogy a Ryzen jól sikerült, és az árazása miatt legalább vissza tud mászni az AMD a processzor térképre. De gamingben kb ugyanaz a helyzet mint a GPU-k terén, továbbra is csak kullognak a konkurencia mögött, holott a DX12 kapcsán óriási a hype-train AMD részéről már több éve. Akár mondhatjuk most is, hogy papíron erősek szokás szerint, csak mikor a tesztek jönnek, akkor valahogy kisiklik a vonat mindig...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#46792) gyugyo79 válasza Locutus (#46791) üzenetére


gyugyo79
addikt

De ahhoz elég lett volna linkelni simán az i5-i7 összehasonlításokat is, hogy ez látszódjon nem tudom ehhez miért kellet ebbe a topikba idekeverni ezt hülye és burkolt AMD fikát. Mondom mindezt úgy, hogy nem használok semmilyen AMD terméket ...

(#46793) Kiskokó válasza Aventador91 (#46787) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nagyon jó a Single, persze hogy megéri. A 3 szálon futó és összefonódó story amúgy is tök új!
Ha tudsz angolul kicsit akkor lehet dögleni a nevetéstől. főleg Trevor dumáitól...
(én a story játszás alatt végig a Fucking Fuck kifejezéssel boldogítottam haverjaimat XD)
Viszont az online is nagyon jó. Eddig GTAban nem volt Online és ez nagyon jó lett.

Suska -
Hát én nem tudom amikor láttam valahol ezt a videót akkor még nem volt oda írva a címébe hogy Fan Made....

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#46794) CactuS válasza gyugyo79 (#46792) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Persze, mindenki mondja, hogy jönnek a több magot használó alkalmazások és jaj lesz a kevés magos processzoroknak, de ez évek óta nem jött be a játékoknál. A gond csak annyi, hogy az AMD már hosszú évek óta ezen több magos felhasználáson lovagol és mindig beesik két szék között a pad alá. Bár még pár év és talán tényleg bejön nekik ez. Az egész azért "vicces", mert igazából játékokhoz egy G4560 is elég lehet és simán elvan egy nvidia 1060 mellett fullHD felbontásban.

A másik, hogy eleve nem értem a nagy felhajtást a gamerektől. Nem igazán a játékos közönség árazása és nem is ők voltak a célcsoport ezzel a processzorral. Én is kíváncsi lennék, hogy RAW fileok konvertálásánál mennyire gyorsul be, de azért biztos, hogy nem adnék ki egy processzorért ~ 600+ Eurót (Amazon.de-n most váltva olyan 195.000 Ft).

Viszont: pont a fenti bekezdés miatt kérnék mindenkit, hogy amennyiben nem közvetlenül a GTA V-öt érintő tesztről van szó, úgy tartózkodjon a további intel vs amd témától. Tudom, hogy nagy a hpye, de megvannak erre a megfelelő topikok. Köszönöm szépen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#46795) Plata válasza CactuS (#46794) üzenetére


Plata
félisten

Bocsi az offért,de láttátok a múlthéten a hírt hogy két orosz összeveszett azon melyik a jobb?A végén az egyik megölte a másikat. :D Ráadásul ha jól emlékszem a hírekben azt mondták barátok voltak.
Csak arra nem emlékszem a hírekből hogy min vesztek össze pontosan,intel vs AMd vagy Nvidia VS radeon?

(#46796) Hauptmann válasza Plata (#46795) üzenetére


Hauptmann
addikt

nvidia vs. Radeon. :DDD

(#46797) ProgenXL válasza Hauptmann (#46796) üzenetére


ProgenXL
őstag

Örök vita ami totál felesleges. :D
Inkább legyen téma az érkező DLC. Bár túl sokat még így sem tudni róla.

GTA 5 – ezek az év eleji tervek az Online-hoz

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#46798) Segal válasza ProgenXL (#46797) üzenetére


Segal
veterán

En leginkabb az uj jarmuveket varom akar mar a marciusi autokat de igazan a military-sokat. Van egy olyan erzesrm olyan aron lesznek mint az auto exportnal a warstock "vasak" igy el kene kezdenem gyujtogetni:)
Mindenesetre szamomra mindig jo hir ha uj tartalom jon:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#46799) Mr.Csizmás válasza Segal (#46798) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hol tudom megnézni, hogy mennyi autóm van épp raktáron? be kell másznom a raktári irodába mindenképp?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46800) HussarF válasza Mr.Csizmás (#46799) üzenetére

CEO irodából.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.