Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) Laraxior válasza ProgenXL (#42000) üzenetére


Laraxior
titán

Steamen nem kell újra letölteni, ha rendszert intallálsz újra. Elég csak megmutatni a steamnek a könyvtárat és már ismeri is :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42002) Plata válasza Laraxior (#42001) üzenetére


Plata
félisten

Nekem dobozos van de nekem sem kellett,újra lett rakva gépem, a sztori mentésem elveszett de a játék nem,kb 5 perc file ellenőrzés után játszhattam is vele újra.

(#42006) CactuS válasza Kiskokó (#41999) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem töröltem senkit, összetorlódtak a dolgok IRL, így igazából kevesebbet vagyok már, mint anno, ráadásul rendszertelenül, néha lehetetlen időpontokban. Ha feljutok, akkor általában solo openben tolom a motoros klubbot. :B

Srácok, 1 nap alatt már kétszer kellett radírozni warez miatt, kicsit figyeljetek oda!

A PH! alapelvei tiltják a warez-t, így ebben a topikban sem lehet helye, a jövőben is radírozva lesz. Ebbe beletartozik az is, hogy a megvásárolt játékot "töri" fel valaki.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42007) bryant56 válasza #81556480 (#41977) üzenetére


bryant56
aktív tag

Én sem gondoltam azt, hogy egyesével majd ti veszitek fel őket. Csak felvetettem, hogy van ilyen lehetőség is.

(#42008) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nofene, úgy néz ki, hogy találtak valamit a srácok. [link] Kérdés, hogy a sok hamis pénzből melyiket veszik el. Amiket én ismerek fórumokat, azokon nagyon nem estek pánikba.

Mondjuk azért az hihetetlen, hogy itt is tolják a shark cardot: az illegális pénzt elvesszük, de a Shark Cardos lóvét nem. Haha.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42009) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] Ezt figyeljétek! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42010) #81556480 válasza .LnB (#42009) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az új frissítés óta lehet ütni motorról azt tudom. De rúgni is ???

(#42011) Kiskokó válasza #81556480 (#42010) üzenetére


Kiskokó
veterán

Fegyver nélkül rúg.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#42012) Benir8


Benir8
senior tag

Ma délelőtt mobilon megnéztem a steamen 40 euróról 23,99 euró volt az ára, most a gépen megnéztem 60 euróról 35,99 euró. Most hogy is van ez? Elírás vagy bug volt? :Y

[ Szerkesztve ]

(#42013) cyberkind válasza CactuS (#41997) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyébként várható valami alapárcsökkenés?
Ugye mivel nem jön PC-re a Red Dead 2 itt még az se lesz ellenfél meg most sincsen, és ez nagyon jó ár.

Paranormal Cocktivity

(#42014) bryant56


bryant56
aktív tag

GTA Online Halloween Specials, Anniversary Bonuses, New Vehicles & More

"To commemorate three years of GTA Online, we're awarding anyone that logs in on PlayStation 4, Xbox One or PC from today through end of day Monday October 31st with a special GTA$250,000 gift, which will be deposited into your Maze Bank account by November 4th."

Végre adnak egy kis pénzt is. :C

(#42015) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Hároméves születésnapját ünnepli a GTA Online

Aki október 31.ig belép, 250.000$ kap online.
Sok jármű 30% kedvezménnyel. Köztük van a Liberator is.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42016) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Korábban linkelt hír csak lefordítva.

Nagytakarítás a GTA Online-on

Gunner for life

(#42017) CactuS válasza ProgenXL (#42016) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nyilván nem fogja itt bevallani senki, de azért érdekelne, hogy innen kaptak-e el valakit. Több fórumon olvastam, hogy bőven nem 100%-os a takarítás, van olyan játékos aki még mindig 1+ milliárd dodón ücsörög.

Mondom én, hogy jön a fűtés szezon, kell a lóvé a shark cardokból. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42018) Laraxior válasza ProgenXL (#42016) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor ezért tűnt el mind a két Hakochu Drag motorom :D
Sebaj ugy látom h le van ertekelve...
Mondjuk tolem is elvehetnenek 60 millát.. De miből? Mar elvasaroltam mind :D Csak a gyár termeli a pénzt.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42019) Plata válasza CactuS (#42017) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap felmentem de semmi,igaz sosem csaltam,egyszer vágott hozzám hacker 700 ezret,de azt sem kértem csak alám robbantotta.

(#42020) Laraxior válasza Plata (#42019) üzenetére


Laraxior
titán

Megkaptad a 250ezret? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42021) CactuS válasza Laraxior (#42018) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem. A dupe és a csalt pénzt teljesen más. A dupe-olt járművek szerintem már automatikusan kikerülnek a rendszerből (CEO patchnél pedig a nagy mennyiségben dupeolt T20-ak miatt ment is a ban).

Plata: Egy régi klasszikust idéznék: "Itt milliárdokról van szó, te meg jössz a kutya miatt..." :DDD Itt milliárdokról van szó, kisebb esetben százmilliókról szerintem. Talán 100 milla alatt ki sem szúr a rendszer.

Cyberkind: Hát, igaz, hogy most lesz 3 éves a játék, de én még mindig azt mondom, hogy idén is max 40%-ot kap karácsonykor. Alapár csökkenés pedig csak akkor, ha jön egy fizetős DLC vagy új rész. Egyszerűen ebben a formában nagyon megy nekik.

És egy rossz hír: új szintre léptek a modmenük: bármilyen nevet fel tudnak venni és ami rosszabb: tudnak menüből játékost bannolni. Ezek után én nem fogok soha többet open publicba menni. Ez már vicc kategória... Videóban 6. perctől...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42022) Locutus válasza Laraxior (#42018) üzenetére


Locutus
veterán

Mert te ezeket csalással szerezted, vagy mi?

Rám max pár százezret dobáltak anno zsákokkal, de úgy látom ez nem zavarja őket, mert nem vettek el semmit.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#42023) Plata válasza Laraxior (#42020) üzenetére


Plata
félisten

Nem.

(#42024) Laraxior válasza Locutus (#42022) üzenetére


Laraxior
titán

Már egy ideje elköltöttem az összeset. 60 millió körül volt a felszedett zsák.
De asszem tudja mindenki, hogy ki volt a dobáló, asszem pH!-s :D
Mindegy, a lóvé elfogyott, így most már csak tisztességes gyárbizniszből van a pénz.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42025) Plata válasza CactuS (#42021) üzenetére


Plata
félisten

Hát én nem csaltam nem dupe-oltam,csak rohadt sokat PS-eztem.
Bocsi mobilról nem megy szerkesztés rendesen.
Nekem heistből van a legtöbb pénzem.

(#42026) Laraxior válasza Plata (#42025) üzenetére


Laraxior
titán

A dupe az nekem is véletlen volt, nem tudtam hogy mi az.
Egyébként kiírja, hogy miből szerezted a pénzt, még szerencse, hogy a zsákokat is a jobokhoz tette :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42027) Plata válasza Laraxior (#42024) üzenetére


Plata
félisten

Vigyázz állítólag akitől nem tudnak pénzt elvenni azt le nullázzák.Állítólag minden elért eredményt kecót fegyót jármüvet gyárat irodát raktárat törölnek.

(#42028) gyugyo79


gyugyo79
addikt

A honnan vegyem pro kontránál nem láttam a Steames verzió esetleges negatívumaként, hogy a steamen keresztül authentikál az RS -hez és mindezt ráadásul online Steam szerveren át. Nekem már volt párszor, hogy ez nem volt jó így az RS authentikációnál megállt a játék indítása, és hiába van (kell) RS fiókom és adom meg az ahhoz tartozó felhasználónevet és jelszót nem enged tovább. Sőtt azt dobja vissza, hogy rossz felhasználónév jelszó.
Ezért fel is merült bennem ezt csak nálam csinálja a steames verzió? Eddig talán 3szor jártam így. Első alkalommal elégé meg is ilyesztett, hogy hülye \ béna vagyok a jelszóval. De miután a webes felületen beengedett ott már jelszót változtattam és azt se fogadta el ezt kizártam meg szembesültem, hogy az RS fiók kevés a játékhoz.

(#42029) CactuS válasza gyugyo79 (#42028) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálam sosem volt ilyen gond, illetve talán egyszer, a R6: Siege esetében, de ott is az Ubi-s szerverek voltak a hunyók.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#42030) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Én megkaptam a $250.000-t.

Valszeg akkor olyan 9-10től osztják a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#42031) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv mindenkinek!
Az e heti steam-es leárazáson beszereztem egy GTA V példányt! Látom itt már kialakult egy kis közösség, amibe én is szívesen jelentkeznék. Az online rész még nagyon új nekem, csak a karaktergeneráláson és az első versenyen vagyok túl. Az összefoglalóban sok hasznos infó van, az alapján elkezdem a fejlődést, és persze örülnék csoportos mókázásnak az itteni fórumtársakkal! Mindenhol ugyanezzel a nick-el vagyok regisztrálva: racka_HUN

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#42032) rup1u5 válasza gyugyo79 (#42028) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nálam a steames IV csinálja ezt. Csak offline módban hajlandó indulni. :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#42033) cyberkind


cyberkind
félisten

Grand Theft Auto Online - négy új várossal bővül a térkép?

17-ben jön az első fizetős DLC, simán lehet mert a Red Dead 2-vel maguknak állítanak ellenfelet, így fel kell valamivel pezsdíteni a játékot, ezek pedig jók lennének. :))
(igaz ennyiért valami oltári nagyot kell villantani :D )

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#42034) Laraxior válasza cyberkind (#42033) üzenetére


Laraxior
titán

Huhh, egy-egy játék ára? :DDD
15k megint?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42035) cyberkind válasza Laraxior (#42034) üzenetére


cyberkind
félisten

És ez csak multiba jönne, nem azért de egy ilyet nagyon elképzelnék és imádnék is.

Paranormal Cocktivity

(#42036) Laraxior válasza cyberkind (#42035) üzenetére


Laraxior
titán

Én biztosan megveszem :K
Most kicsit abbahagyom az online-t, mert kijött a Battlefield 1, de azért csak több mint 400 órát toltam ebbe is.
Úgyhogy én biztosan vevő leszek rá :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#42037) Locutus válasza cyberkind (#42033) üzenetére


Locutus
veterán

Most is pont olyan valószínűtlen, mint mikor ez a hír tavaly felröppent, vagy mint mikor tavaly előtt :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#42038) cyberkind válasza Locutus (#42037) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem annyira már nem, ugye jön a Red Dead 2 jövőre amiben ilyen multi lesz, és hát akárhogy is nézzük már kicsit se unalmas a Gta 5 multija, így ha kijön a Red Dead 2 és kiadják a DLC-t pont fog annyit hozni amivel ez a játék is futhat tovább, de mondjuk így, hogy csak multiban lennének ezek a mapok nekem nem annyira teszik.

Paranormal Cocktivity

(#42039) Plata válasza cyberkind (#42038) üzenetére


Plata
félisten

Na igen de Red Dead nem jön Pc-re csak pár évvel később.

(#42040) cyberkind válasza Plata (#42039) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert ugyebár PC-re adtak el több tízmilla Gta 5-öt így ez az elsődleges piac is, igaz? :D

Paranormal Cocktivity

(#42041) Puma K


Puma K
veterán

Valaki még Syd2012-en kívül megkapta a pénzt?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#42042) cyberkind válasza Puma K (#42041) üzenetére


cyberkind
félisten

Én most léptem be de semmi, nyílt szeróra kell menni vagy, hogy van ez?

Paranormal Cocktivity

(#42043) Atish19


Atish19
őstag

Én sem kaptam meg :(

(#42044) Hunbeast87 válasza Puma K (#42041) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Elég fura, hogy a Rockstar kivételezik vele és az ígért időpontnál sokkal előbb megkapta :DDD

(#42030) Syd2012: Biztos, hogy azt kaptad meg?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#42045) Atish19


Atish19
őstag

No meg is van. November 4.-én írják jóvá. Legalábbis a Rockstar oldalán ez olvasható.
Idézem:
To commemorate three years of GTA Online, we're awarding anyone that logs in on PlayStation 4, Xbox One or PC from today through end of day Monday October 31st with a special GTA$250,000 gift, which will be deposited into your Maze Bank account by November 4th.

[ Szerkesztve ]

(#42046) Locutus válasza Atish19 (#42045) üzenetére


Locutus
veterán

"by November 4th"
Tehát addig, nem akkor.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#42047) Dtomka


Dtomka
veterán

(#42048) Dr. Akula válasza Dtomka (#42047) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Online modderbajnokság helyett koncentrálhatnának végre a tartalomra is.

(#42049) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Egy ismerős már biztosan megkapta a lóvét. Én hogy megkaptam e jó kérés. Azt se tudtam mennyi pénzem van.

kép

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#42050) Laraxior válasza ProgenXL (#42049) üzenetére


Laraxior
titán

Van a Maze Banknal olyan hogy transaction log. Ott meg tudod nezni.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.