Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) gyugyo79 válasza Mike (#39999) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nevet direkt nem írtam. Ő lőtt engem. Védte a célpontot . Én rá se lőttem. Lehet csak én gondolom úgy, hogy ha 1 Crew társammal 1 sessonba vagyok akkor azért lehetőleg nem teszek neki keresztbe . A nevem a játékba vgyugyo. Én sem ismerek mindenkit ... Szerintem nem is kell de ha PHHU ott virít a neve mellett akkor az alap az, hogy segítem. Ha 2 -en vagyunk egy sessonbe akkor pláne nem siklok el ez felett .

(#40002) Plata válasza Locutus (#39998) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap nagyon durva bugok voltak GTA-ban.
TDM-ben nem látszott a fél csapat,ott voltak a játékosok de mégsem,nem is tudtuk befejezni,mert nem lehetett megölni azt aki láthatatlan,és mindkét cspaatban voltak láthatatlanok,nekik viszont mi voltunk láthatatlanok,utána elmentünk arra az autós Sumo-ra,ugyanez megismétlődött,4-en mentünk,2-2 ember egy csapatban,és ugye ki kell a másik csapatot lökni a pályáról,na igen de én csak magamat láttam és az egyik ellenséget,és az ellenséges csapatban dettó,mivel láthatatlanok voltunk egymásnak mindenki looser lett mert lejárt az idő.
Többieknek elment a kedve a bugos játéktól és elmentek,így én is léptem.

[ Szerkesztve ]

(#40003) Atish19


Atish19
őstag

Imádom az ilyen napi feladatokat, mint a mai. Vegyél részt vechicle deathmatch-en jah csak fél óra alatt nem lehet 3 embert összeszedni arra az 5percre :)

(#40004) gyugyo79 válasza gyugyo79 (#40001) üzenetére


gyugyo79
addikt

De hozzá kell tennem, hogy eddig bármit csináltam innen bárkivel az nekem eddig mindig nagyon jó móka volt és ha többet tudnák menni heistekre úgy hogy a csapat nagy része innen van az nagyon jó lenne. Sajnos nekem olyan a munkám, hogy sokszor van nálam egy ügyeletes telefon (ami este 21:00 csöröghet hétvégén is) így ha azon hívhatnak nem csatlakozok másokhoz ezért csak egyedül tudok bohóckodni ...

(#40005) Kiskokó válasza gyugyo79 (#40004) üzenetére


Kiskokó
veterán

Vegyél fel nyugodtan tolhatunk bármit ha ugy van vagy ökörködhetünk

Saabe60

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40006) Kiskokó


Kiskokó
veterán

BRUTÁL SYD

Ezt a Smokin&ridin-t hallgasd meg

Szerintem tettszeni fog.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40007) Mike válasza gyugyo79 (#40001) üzenetére


Mike
veterán

pedig nyugodtan írj nevet, ha gyökér volt. Másik, nem lehet, hogy éppen az volt a feladata hogy védje a te célpontodat?

pedig miért ne tudnál, bocs telefon, mennem kell
csak heistelni kellemetlen így, de missiont simán otthagyhatsz

plata
sumo az jó volt, mert egyik alkalommal lerakott a pálya mellé, egyből kaptam hogy cheater, és ott akkor be is fejeztem, mert különben sem adott szinte semmit.

[ Szerkesztve ]

(#40008) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#40006) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem rossz. :DDD Még jó hogy kommenteket azért olvasgatok. :)

Smoke some weed nigga!

(#40009) CactuS válasza Mike (#40007) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha nem egy VIP-ben van, akkor neki feldobja, hogy védeni kell a célpontot. Ettől függetlenül nem szoktak a crew tagok egymásnak keresztbe tenni. VAgy csak nagyon kezdő volt és nem értette, hogy mi történik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40010) Laraxior


Laraxior
titán

Azért értem én, hogy Magyarországon már nem dolgozik a melós minimálbérért...
de bassza meg, hogy már a PS finalból is kilépnek, ha 15%-on van az osztás. ~180.000 pénz, gyakorlatilag 20 perc alatt letolható, és kilép a marha, hogy ennyiért nem csinálja meg... :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40011) gyugyo79 válasza CactuS (#40009) üzenetére


gyugyo79
addikt

Így van. Vagy kezdő volt (akkor most ezt olvassa és majd figyel) vagy valakinek pld. belépett a gyereke pld. (szerintem ez sem baj, csak én elmondanám azért az ilyenen alapokat, hogy a kellemetlen helyzeteket elkerüljük) ezért nem is írnék nevet.

Ezért is írtam chaten neki végig és sok bugot láttam de most már mint feljebb írták van, hogy ez sem jelenik meg a másiknak lehet neki sem jelent meg ...

(#40012) Plata válasza gyugyo79 (#40011) üzenetére


Plata
félisten

Nem olvastam el amiket előzőleg írtál így elsőre azthittem public sessionban lőtt le PH tag,és talán én mert este beálltam testőrnek.
De jobban visszaolvasva láttam csak ketten voltatok.Így valszeg nem én voltam.

(#40013) Locutus válasza Laraxior (#40010) üzenetére


Locutus
veterán

Azért valahol jogos is a dolog.
Engem is behívtak egyszer heistbe, ahol még kevesebb volt a részesedés. Erre azt mondja, azért mert neki kell a pénz most. Hát miért, a többiek viccből joinoltak, nekik nem kell? Szerencsére nem nekem kellett megmondani a hostnak, hogy ennyiért bekaphatja, mert addigra mindenki elhúzott.
Ha már csinál veled heistet valaki, akkor tessék egyenlően osztozkodni. Max többször csináljátok meg, de legalább jönnek is újra :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40014) Plata válasza Laraxior (#40010) üzenetére


Plata
félisten

Hát igen 20 perc alatt letolható tényleg,de 15% azért tényleg kevés.
Ő kap 180 ezret te pedig 680 ezret,kb.A 20% tök reális.
De ha te nem adod meg a 20%-ot kb 5 perc keresni egy másik Ps-t ahol valszeg meg kapod. :D
Ilyen random Ps-ből volt olyan hogy srácok akikkel voltam meghívtak következőre ahol nem is 20 hanem 30%-ot adtak.A Host-nak nem nagyon kellett a lóvé.

[ Szerkesztve ]

(#40015) Atish19


Atish19
őstag

Rávettem magam és megvettem egy irodát egy raktárral együtt. Kérdés: Miért jó egy playernek ha megtámad ládázás közben? Tapadnak, mint legyek a papírra ilyenkor. Van belőle bármi előnyük ha nem sikerül elvinnem a szállítmányt?

(#40016) Plata válasza Atish19 (#40015) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem kap érte valamit.Pár száz rp-t vagy egyebet.
Inkább csak az van benne hogy kibasszon másokkal.

(#40017) Kiskokó válasza Atish19 (#40015) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja sajnos igy van... az a baj amint ládázol a többieknek megy az üzenet hogy jujujjj speciaal cargo-- destoryy...
Aztán kap érte gondolom vmi fika lóvét meg RP-t...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40018) Mike válasza Plata (#40016) üzenetére


Mike
veterán

Egyszerű
ki kell próbálni mennyit kapsz ilyenért

és azt is, hogy a dobozod az lophatja el aki maga is ceo, vagy annak dolgozik, vagy bárki? és mit kezd vele az akinek nincs raktára?

[ Szerkesztve ]

(#40019) pokers válasza Plata (#40014) üzenetére


pokers
senior tag

Én is osztanám a 30%-ot, csak 1x el kellene odáig jutnom, hogy tudjak PS-t hostolni :)

(#40020) Plata válasza Mike (#40018) üzenetére


Plata
félisten

Semmit,a dobozt nem kapja meg,csak felrobban.
Passzívban láttam ahogy egy majom csorda kilövi a gyereket aki vitte ládát,de a ládával nem tudtak mit kezdeni,ha jól láttam felrobbant.

(#40021) Locutus válasza Plata (#40020) üzenetére


Locutus
veterán

Pénzt, RP-t, meg a dobozból ammot is kap. Minekután a játék buzdítja ugye arra, hogy támadja meg a békésen farmolgató szende bűnözőket...
Talán belőled se ezek a butthurt hozzászólások jönnének, ha egyszer leszállnál a magas lóról...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40022) rup1u5 válasza Locutus (#40021) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Hibátlan! :C

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40023) Plata válasza Locutus (#40021) üzenetére


Plata
félisten

Hát az nem az én világom,meg maradok én a privát CEO-nál és a nyugis életnél.De ha nagyon ki akarok baszni valakikkel akkor bekapcsolom a hajómon a légvédelmet oszt kész.A hajómon meg van ingyen lőszer ha az kell. :B
Nem tudom téged miért zavar ha én nem állok le szarakodni másokkal,nem az én világom,téged zavar hogy másnak van pénze irodára ezért piszkálod őket,és ezt te magad mondtad. :C
És az a bajod hogy privátban ha valaki ezt meg próbálja akkor mi kollektívan megöljük. :C

(#40024) Mike válasza Locutus (#40021) üzenetére


Mike
veterán

najó de te egy pszichopata vagy, mert nem hagyod az embert kényelmesen, nyugodtan bűnözni :)

ki is vagy te a játékban, csak hogy tudjam, ki a megtestesült Sátán? :)

hun a lista, ki kicsoda, nem lelem sehol

[ Szerkesztve ]

(#40025) Locutus válasza Mike (#40024) üzenetére


Locutus
veterán

Bár rólam itt nem esett szó, de ha összefutnék vele már csak azért is lelőném, ja :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40026) Plata válasza Mike (#40024) üzenetére


Plata
félisten

PH privátban megpróbált rosszalkodni,és ki lett lőve. :DDD

(#40027) gali777 válasza Locutus (#40025) üzenetére


gali777
őstag

+1

(#40028) Plata válasza Locutus (#40025) üzenetére


Plata
félisten

Ha engem szeretnél lelőni ahhoz kéne pár dolog,először is közel kéne jutnod a yachtomhoz,remélhetőleg repülővel jönnél. :DDD
Második hogy ki kéne kapcsolni a passzív módot.
mivel mindig passzív vagyok,kivéve ha van privát public.

(#40029) Haseo


Haseo
csendes tag

Üdv! Van valami aktív ts ahová feljárnak innen az emberek? Mert kezd egy kicsit antiszociális lenni a játék így, hogy 2 szót írunk egy egész ps alatt.

sc: TriEdgeTV uplay: Temgris

(#40030) iceQ! válasza Haseo (#40029) üzenetére


iceQ!
addikt

Ide mindig jöhettek:

178.33.156.120:9997

Ha kell csinálok külön szobát

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40031) Plata


Plata
félisten

Szeptemberben jön új GTA Online Dlc a Playstation meetingen vagy mi a ragyán jelentik be.És nem is az utolsó még 2017-re is vannak tervben nagyobb DLC-k.
Innen nem tudok rendesen linkelni,majd otthonról.de ezt mutatták még.
The GTA Online: Biker DLC has already been talked about, with data miners predicting an assortment of new content dropping later this month.

Other new DLCs reportedly coming to the game include new Police Mission functionality, as well as new Hunting features being unlocked at a later date.

Freemode would reportedly see new Police-connected missions arrive later this year, although no further information have been provided.

(#40032) digo00


digo00
tag

Sziasztok.Valaki nyomja ilyen konfiggal? Proci i5 4670,GPU : sapphire r9 390,Ram:16 GB.Csak azért kérdezem mert nekem nagyon durva fps dropom van.Van amikor 15-re is leesik.Esetleg tudnátok segíteni,hogy milyen beállítás lenne az optimális?Előre is köszönöm.

(#40033) Locutus válasza Plata (#40026) üzenetére


Locutus
veterán

Álmodban biztos... :U

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40034) #92888064 válasza digo00 (#40032) üzenetére


#92888064
törölt tag

alt+tab, ha nem segít, akkor adj prioritást feledatkezelőből.

(#40035) Dr. Akula válasza Plata (#40031) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Kár hogy minden DLC csak online, a rendes játékot meg elhanyagolják.

(#40036) ProgenXL válasza Dr. Akula (#40035) üzenetére


ProgenXL
őstag

Abba van nekik a pénz

Gunner for life

(#40037) Dr. Akula válasza ProgenXL (#40036) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Más tud pénzt kérni az offline DLC-ért is.

(#40038) Plata válasza Dr. Akula (#40037) üzenetére


Plata
félisten

De nem ennyit mint itt,az Online dlc a nagy pénz,mivel az online dlc-kben olyan cuccokat adnak amit ha meg akarsz szerezni pár száz órát farmolnod kell érte,de van rá lehetőséged hogy vegyél pénzt valódi pénzért,ha jól tudom 1 év alatt több mint 500 millió dollár tiszta haszon volt az online vásárlásokból.Ki tudja azóta ez mennyi,hisz most jöttek ki csak az igazi pénzes Dlc-k.
Meg sztori dlc az nem is az igazi,sztorit végig játszod és utána mit csinálsz?Semmit,Online meg mindig lehet mit csinálni,haverokkal ökörködni,satubbi.Ha nem lenne Online már rég meguntam volna a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#40039) Dr. Akula válasza Plata (#40038) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az online nem az igazi, mindig a másikra kell várni, a többiek csak benéznek hátha húzza őket valaki, ha nem megy elég gyorsan a leechelés, akkor mennek is tovább másik játékba. Szóval csapatjáték egy onlineban nem nagyon van, egyedül meg ugye lehetetlen mindenkit helyettesíteni. Speciel utoljára dio2 volt amit onlineban toltam, de ezért untam meg. Mindenki csak farmolni járt be, meg húzatni magát. Lehet hogy itt mást kell(ene) közösen csinálni, de az emberi mentalitás ugyanaz. Offlineban nem függök másoktól, ott lehet rendesen játszani.

(#40040) ProgenXL válasza Dr. Akula (#40039) üzenetére


ProgenXL
őstag

Megoszlanak a vélemények. Mindenki máshogy látja ezeket a dolgokat :) Ha nem fejlesztenék az online részét szerintem fele ennyi játékidőm se lenne.

Gunner for life

(#40041) Daw93 válasza digo00 (#40032) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem akarok AMD- fikázásba kezdeni, mert semmi bajom nincs velük, de az én ismerősi körömben is van egy két AMD-s emberke aki többek között ilyen hibával is küszködik, és nem csak a gta-ban. Szóval szerintem lehet a vga lesz a ludas, pontosabban a driver, próbáld ki másikkal, az R9 390 topicban hátba tudnak ajánlani egy jobban sikerült verziót.

GTA Online: Daweee93

(#40042) Plata válasza Daw93 (#40041) üzenetére


Plata
félisten

Igen mostanában jó pár online játékban szívnak Amd meg Win 10 tulajok.
Van olyan MMO amiben ha Win10-ed vagy Amd kártyád van kb csak szopás az élet,mert 5-10 percenként behal a játék.
Szoktam haverral küldizni,segítek neki húzni kiskariját,és kb minden második küldiben lehal neki.
Meg elég sok magyar játékosnak van gondja lag miatt avagy el sem indul neki mert amd kártyája van vagy win 10 óta.

(#40039) Dr. Akula
Ez marhaság,mindig vannak olyanok akikkel lehet értelmesen játszani.PH crewben is vannak akikkel jól el lehet játszani,meg idegenekkel is.
Nem tudom D2-ben milyen klánban voltál de nálunk ilyen nem volt.Elég sokat toltuk,sokszor fél vasárnapunkat eltoltuk együtt annak idején.El sem hiszem hogy 10-13 éve napi 10 órát is képes voltam farmolni dióban vagy Hc raidelni Wow-ban.

[ Szerkesztve ]

(#40043) Kiskokó válasza Dr. Akula (#40039) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez attól függ minek megyek fel játtszani. Ha épp ládázok vagy pénzt akarok heistekből akkor az van ha csak simán fellépek akkor akár mehet bármi ökörködés, Dawe-el csomót gyorsulgatunk az utcán vagy reptéren stb stb
vegyél fel Saabe60

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40044) CactuS válasza Plata (#40042) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Halmozottan hátrányos helyzetű vagyok, W10 és R380 tulajként. :DDD Viszont az utóbbi pár illesztőprogrammal nem fagyott ki a játék - kopp-kopp -, csak az első néhány driverrel volt gond az új szériában. Mondjuk mostanában nem volt időm negyed-fél napokat játszani egyszerre.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40045) Mike válasza Plata (#40038) üzenetére


Mike
veterán

mindkettő jó Plata
van amit az online-ból hagytak ki és nem értem miért, van amit meg a storyból, de annak sincs sok értelme

(#40046) Plata válasza Mike (#40045) üzenetére


Plata
félisten

Online-ban hiányzik a vadvilág.Sztoriból hiányzik hogy szart sem értek belőle. :C

(#40044) CactuS Nem mondom hogy rossz bármelyik is,csak tudom hogy például most szinte az összes ARC online játék játszhatatlan velük,STO-ban rengeteg panasz van miatta.Nekem maxra van véve szint eminden grafikai szarság,nekem is lagzik néha,de csak ott ahol nagy tömeg van,és a nagy tömeg egyszerre lő másik nagy tömegre,de nem vészes,viszont az enyimnél kétszer jobb géppel minimumon játszhatatlan a játék Win 10 óta,vagy Amd kártyával.Mondjuk a lag csinálásba én is beszoktam szállni,van egy új temporális ügynököm akinél kicsit elszálltam cuccok és skillek tekintetében,így ha elindul és elkezd lőni a többieknek asszem lesz egy kis lag feszt a képességeitől. :C
De meglátszik a sebzésén,általában egymaga többet sebez mint a többi 9 játékos.

[ Szerkesztve ]

(#40047) Laraxior


Laraxior
titán

10352MB ramot evett a rendszer GTA 5 alatt...
Nem igazán láttam még ilyen játékot... :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40048) Locutus válasza Laraxior (#40047) üzenetére


Locutus
veterán

Semmi baj nem lenne ezzel, ha pl cserébe onlineban is olyan sűrű forgalom lehetne, mint singleben.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40049) Kiskokó válasza Locutus (#40048) üzenetére


Kiskokó
veterán

mi bajod a forgalommal szerintem igy is elég korrekt sőőt... már igy is van hogy sok...
Nem értem mire jó az hogy nem tudsz haladni a forgalomtól és most el ne kezd nekem hogy tudni kell vezetni... XD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40050) Locutus válasza Kiskokó (#40049) üzenetére


Locutus
veterán

Egyszerűen csak még realisztikusabb lenne :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.