Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14002) csaba951


csaba951
veterán

Senki ne legyen kiakadva, ha éjféltől még nem él az előtöltés! Holnap biztosan meg fogják oldani, de könnyen lehet, hogy csak valamikor napközben. Az se gond, ha nem jön le az első napon, hiszen az időzár miatt úgysem lehet elindítani a premierig! :D

Akiknek nem Steam-es vagy Rockstar Warehouse-os online boltos verziójuk van, azok meg izgulhatnak, hogy vajon lesz-e előtöltés a boltjukból?! A legtöbb helynek eleve nincs infrastruktúrája erre. Meg a "sima" premiereknél is csak 1-2 nappal előtte szoktak kulcsot kapni, rejtély hogy most hogy juttatják el hozzájuk a játékot jóval hamarabb.

G2A és hasonló vásárlók meg valószínűleg kénytelenek lesznek majd a "boltból" letorrentezni a végleges változatot. Ezek a "boltok" biztosan nem tudnak majd előtöltést kínálni. ;]

Dobozos vásárlók most kimaradnak. Ők meg ellenőrizzék le, hogy működik-e még a DVD írójuk?! Ha meg már nincs ilyenjük, akkor még van idő szerezni egyet a premierig! :DDD

(#14003) csaba951 válasza wjbhbdux (#14001) üzenetére


csaba951
veterán

Azért hihetetlen, hogy a Rockstar-nak sikerült az összes lehetséges döntésnél azt az ágat választania, ami a játékosoknak nem jó! :O

- Steam-re aktiválható?
- Nem!

- Rockstartól letölthető a RSC aktiválás után?
- Nem!

- DVD-nek a meghajtóban kell lennie a játék használatához?
- Igen! (online-nál mindenképpen, de esélyes a sp-nél is!)

(#14004) djculture válasza wjbhbdux (#14001) üzenetére


djculture
félisten

Akkor esélyes mégis a sony féle védelem, lesz még itt anyázás lords of fallen 2 hónapig használhatatlan volt e védelem miatt, hardline szintén szeret csak úgy dobni egy errort. Ez a védelem amugy bármilyen cpu tuningra alergiás mivel a cpu azonosítójával dolgozik eleve, ez a működési alapelve.

[ Szerkesztve ]

(#14005) htc07 válasza csaba951 (#14002) üzenetére


htc07
addikt

biztos vagyok benne, hogy nem a középeurópai időhöz állítják az előtöltést.

(#14006) odorgg válasza wjbhbdux (#14001) üzenetére


odorgg
addikt

Nemár :W

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#14007) balikapatrik


balikapatrik
csendes tag

Ez így nagyon gáz! :(

Lassan kezdem megbánni,hogy dobozos változatot rendeltem elő...

(#14008) laceszgamer válasza htc07 (#14005) üzenetére


laceszgamer
addikt

Szerintem kedd este 8-tól lehet mjad, mint sok játéknál ami megjelenik nem éjféltől, hanem aznap este 8-tól indul a dolog.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14009) gabi182 válasza balikapatrik (#14007) üzenetére


gabi182
tag

Detto...
Ez hogy bennt kell lenni a dvd-nek játék közben...
Sztem el fog használódni a dvd előbb utóbb.

(#14010) laceszgamer válasza gabi182 (#14009) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azért ennyire nem katasztrófális a helyzet, régen is volt rengeteg játék ami csak lemezzel ment, mégis jó volt, a lemezek is bírták.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14011) Đusty válasza laceszgamer (#14010) üzenetére


Đusty
addikt

De azokba a játékokba nem tett az ember 100 órát és dátumként nem 2015-öt írtak. Ez szerintem is nagyon gáz, idiótaság tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#14012) Rexcor válasza laceszgamer (#14010) üzenetére


Rexcor
őstag

Nekem pl. egy ősrégi szar DVD olvasóm van ami kva hangos és lassú, lehet hogy mégiscsak megveszem inkább 18k-ért a steam-en...

(#14013) odorgg válasza Đusty (#14011) üzenetére


odorgg
addikt

No ez az. Manapság a DVD meghajtó teljesen felesleges, nem is használom (sokan mások sem) évek óta, csak a GTA telepítéséig lesz a gépben, legalább is azt hittem..

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#14014) csaba951


csaba951
veterán

Hm, esetleg ez a konzol verziókra vonatkozik? Akinek PS4/One verziója van (DVD-s) az írja már meg, hogy az online játékhoz be kell-e tennie a lemez?!

[ Szerkesztve ]

(#14015) laceszgamer válasza odorgg (#14013) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mondjuk nem tudom sokan mért nem tesznek a gépbe. Nekem is van benn, bár félévente talán ha egyszer használom, de a házban bőven elfér és még csak nem is egy egetverő összeg.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14016) Lauda válasza wjbhbdux (#14001) üzenetére


Lauda
félisten

Ez egy vicc. Ugyan ezt eljatszottak az elozonel is. :DDD

(#14017) 1m1s válasza wjbhbdux (#14001) üzenetére


1m1s
tag

és ez így mennyire hiteles?csak mert ilyet én is csinálok ha gondolod. :D

(#14018) Tombi válasza wjbhbdux (#14001) üzenetére


Tombi
senior tag

Hogy roha****tok meg! 2 gépen van, eltérő helyeken,
szerettem volna játszani, egyikben sincs optikai rom..

5-let? dobozos kilőve? vegyek steam-est 20kért !
:(

WTF :U :U :U :U :U :U

[ Szerkesztve ]

(#14019) Dtomka válasza wjbhbdux (#14001) üzenetére


Dtomka
veterán

60+ gb játéknál minek kell a dvd nek az olvasóban lennie :F Biztos valami védelem, de akkor is nagy baromság...

(#14020) wjbhbdux válasza Tombi (#14018) üzenetére


wjbhbdux
veterán

greenmangaming.com-on a főoldalon lévő 22%os kedvezmény kóddal csak 12700Ft kb.

/s

(#14021) spanglee001


spanglee001
addikt

dejó, hogy visszamondtam a dobozost és steamen vettem meg, amikor elkezdődött a spekuláció itt, hogy letölt nem tölt benne kell legyen a dvd stb :DDD , ezzel nem lesz gond, más meg izguljon hogy mi lesz, vagy vegyen innen onnan kulcsot, megéri az a pár ezer forint? többszázat rávertek a gépre, és 3-4k-n akartok spórolni, a kulcsvadászattal? biztos nem kenyérre kell a különbözet :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14022) DokiBaxxi válasza wjbhbdux (#14020) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Az tudtommal nem steames....

(#14023) wjbhbdux
De akkor már inkább DVD-s legyen (véleményem szerint) mint, hogy egy sehova sem regisztrálható kód, amivel csak úgy kapod meg a játékot ha letorrentezed és oda írod be a kódot :U :R

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#14023) wjbhbdux válasza DokiBaxxi (#14022) üzenetére


wjbhbdux
veterán

szerintem az volt a feltétel, hogy ne DVD-s legyen

/s

(#14024) v!ct0y válasza spanglee001 (#14021) üzenetére


v!ct0y
veterán

Engedd már meg lécci, hogy valakinek számítson... :U

(#14025) spanglee001 válasza v!ct0y (#14024) üzenetére


spanglee001
addikt

megengedem :R , csak nem értem kockáztat tizen párezret, pár ezer forint nyereségért :F nekem is ennyivel volt ennyim :B de volt rá idő összegyűjteni szerintem :C bár ha megint eltolják a megjelenést akkor, még lehet gyűjtögetni :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14026) laceszgamer válasza spanglee001 (#14025) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most már nem tolják, kiadják, bár arra nem szabad mérget venni, hogy minden oké is lesz a porttal, bár ne legyen igazam. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14027) JackFeryll válasza wjbhbdux (#14001) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ettől tartottam és pont ezért vettem meg drágábban Steam-en. :S

(#14028) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

És akkor minden nagy cím előtt jönnek a kérdések, hogy minek éri meg a steamest venni? Hát pl ezért is...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#14029) Bjørgersson válasza Dtomka (#14019) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert a ketto kozott aztan van osszefugges.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14030) abahazy


abahazy
újonc

De ha csinálok egy ISO fájlt a DVD-ből, és futtatom Daemon Toolsban, úgy is elindul egy ilyen játék amihez DVD kell?

(#14031) Tombi


Tombi
senior tag

1 biztos, dvd-t nem fogok felpörgetve használni folyamatosan, csak ezért, hogy valami idióta drm futhasson. Eleve max a telepités erejéig lesz optikai drive a gépemben, ha ez így nem működik, akkor nem fogok játszani, amíg meg nem oldják. Ha ezt eljátszák 2015-ben, akkor üzenem nekik: lesznek akik megoldják, max 1 mini iso-val, hogy ne kelljen se dvd se blu ray se semmilyen lemez. Lemezkép lesz

[ Szerkesztve ]

(#14032) csaba951 válasza laceszgamer (#14026) üzenetére


csaba951
veterán

>arra nem szabad mérget venni, hogy minden oké is lesz a porttal

Én nem aggódom! Trailer: Watch the GTAV 60 Frames-Per-Second PC Trailer
Rockstar ezzel jogilag nem vállalt semmit, de azért elvárható, hogy a reccomended system hozni fogja a 60 fps-t (legalábbis AA nélkül, esetleg ehhez hozzájön még hogy HBO nélkül).

AC: Unity-nél ilyenkor már nagyban ment a terelés, hogy ők filmszerű élményt akarnak biztosítani ezért nincs 1080-as felbontás és max. 30 az fps. Aztán kiderült, hogy PS4-en többnyire 20-24 fps van, meg az átvezető jelenetekben a 18 fps sem ritka.

#14030 abahazy
Biztosan nem! Pont a DRM miatt kell az eredeti lemez. Ha sima másolással le tudnád másolni, akkor semmi értelme nem lenne a lemez védelemnek! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14033) Scholes9 válasza wjbhbdux (#14001) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én azt hittem ettől azért előrébb tartunk már, ez is megerősít, h jó, h Steamre vettem meg.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14034) laceszgamer válasza csaba951 (#14032) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kiadhatnák, hogy az a video milyen gépen készült. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14035) gyimger


gyimger
őstag

Ökörség lenne a részükről egy hivatalos no-DVD patch, ha ez is a védelem része.
Mi, az Alpha Protocol csinálta, hogy Európából nem lehetett aktiválni, ezért boldog-boldogtalan feltörhette a játékát a hivatalos EU patch-el? Hasonló eset.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14036) laceszgamer válasza gyimger (#14035) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ennyi erővel megcsinálhatnák azt hogy mondjuk ha már úgy is regelni kell, akkor lenne valami apró kis állomány amit letöltve helyettesíti a lemezt, de csak kizárólag ahhoz a példányhoz ami regelve lett. Szóval mindenkinek egyedi a profiljához. Onnantól nem kéne attól tartani, hogy eggyel majd mindent lehet futtatni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14037) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jah, nem lett volna egyszerűbb ha Steam kulcsok lennének a dobozos verziókban...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14038) Televan74 válasza Scholes9 (#14037) üzenetére


Televan74
nagyúr

Lehet hogy abban is csak az lesz. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14039) Puma K


Puma K
veterán

Van USB-s külső drive is ami halk és kicsi

Amúgy megint vicces olvasni a topicot.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#14040) abahazy


abahazy
újonc

Amúgy nem elérhető a konzolokszervize.hu, ami aggaszt, mert onnan rendeltem elő :W szerintetek mi van velük?

(#14041) Lauda válasza abahazy (#14040) üzenetére


Lauda
félisten

Marad a torrent. ;] :DDD

(#14042) Mr.Csizmás válasza abahazy (#14040) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esetleg nav.hu :U

;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14043) dunc válasza abahazy (#14040) üzenetére


dunc
nagyúr

a ksz furcsa egy banda, egyszer rendeltünk tőlük, és nem jött felhívtuk, és közölték nincs nem volt, és nem is lesz, gyanús az egész bolt..............

(#14044) gyimger válasza abahazy (#14040) üzenetére


gyimger
őstag

Ahány üzenetet kaphattak a napokban a GTA miatt, szerintem kihúzták a szervergépeket a konnektorból és fellógatták magukat.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14045) abahazy válasza Mr.Csizmás (#14042) üzenetére


abahazy
újonc

Tényleg, nehogy nekem pont most legyen újabb NAV botrány :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14046) dunc válasza abahazy (#14045) üzenetére


dunc
nagyúr

rendeld meg máshonnan, és kész.......nem hiszem akkora árkülönbség volna.............

(#14047) abahazy válasza dunc (#14046) üzenetére


abahazy
újonc

Hát az lesz, pedig sokan dicsérték, de inkább ne kockáztassunk

(#14048) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Eddig a legbiztosabb a Steames kiadás, az biztosan letölthető lesz, biztosan el fog indulni és mellesleg a Social Club-ot is ugyanúgy fogja használni mint a többi.

A többi kiadásnak és beszerzési helynek még mindig vannak kérdőjeles pontjai, amit szerintem leghamarabb a megjelenés előtti napokban fogunk megtudni, mikor már kiszállítják a dobozos verziókat és valaki megles eggyet.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14049) gali777


gali777
őstag

Amúgy online módban bármennyi házat vehetsz vagy van valami limit?

(#14050) balikapatrik


balikapatrik
csendes tag

Az már 100%,hogy a dobozos verzióban található kulcsot nem lehet majd steamen aktiválni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.