Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-11 14:40:23

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#43001) Locutus válasza Kiskokó (#43000) üzenetére

Locutus
(veterán)

Nekem is mindig halkabb a GTA5 minden másnál :) "ez ilyen"

eredeti Gentle Typhoon AP15 - 3db eladó

(#43002) gyugyo79 válasza Kiskokó (#43000) üzenetére

gyugyo79
(őstag)

Nézd meg a két képet, az egyik az enyém(minden tuning megvéve) másik az elvileg alap.
Elsőre ugye bugos a tulajdonság kijelzés, de amikor teszteltem a szarrá vertem a "választható simával" a sajátomat ... Szóval, tuti van valami turpisság is vagy néha tuti nem működik egyformán.
Saját - Választható

[ Szerkesztve ]

(#43003) Locutus válasza gyugyo79 (#43002) üzenetére

Locutus
(veterán)

Lehet hogy valami curb boosthoz is köze van a dolognak, mint pl hogy mekkora a gumi-felni rajta, mennyire van leültetve, vagy milyen hátsó szárny van.

eredeti Gentle Typhoon AP15 - 3db eladó

(#43004) gyugyo79 válasza Locutus (#43003) üzenetére

gyugyo79
(őstag)

De pld. a speed értéket ha megnézed azt hogy ?

(#43005) CactuS válasza Kiskokó (#43000) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Igen az furcsa volt, hogy a tied lassabb. Amikor én mentem 1 kört a tieddel akkor is érzésre lassabban gyorsult. Bár lehet pont úgy adta ki a random, hogy a hibahatáron belül legyen.

Hang probléma: elég sokan felhozzák itt-ott és van rá állítólag megoldás, bár nekem némelyik eléggé placebónak tűnik (vagy nem látom az összefüggést). Pl:

i guess i fixed this problem. i did a few random things:

-updated ALL windows 9 updates, excluding skype.
-disabled all audio devices except my soundcard (had headset, hdmi audio, etc)
-set desktop to just one monitor (i had it extended across 2 monitors)
-uninstalled the game and re-downloaded/installed.

gta5 sound levels restored to normal.

Volt aki azt írta, hogy a játékon belül található DirectX telepítő futtatása után kapta vissza a játék normál hangerejét.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43006) Kiskokó válasza gyugyo79 (#43002) üzenetére

Kiskokó
(addikt)

Hááát baszki én nem tudom de tegnap az Armored olyan lassú volt mint a dög! a Simáal minden rendben.

Nem is értem a képeket amit betettél... az egyik armoreden sima az Ablak a másikon meg van egy "kerete" az is hogy lehet? nekem az Armoreden keretes az ablak de attól függetlenül nem ér semmit golyó ellen..
De még hogy szarul is megy.
Full tuning - Armor upgrade is rajta... hát nemtom majd megnézem a szárnyat esetleg.. de a sima V12-őn ugyan az a szárny van mint az Armoreden szal passszz...
Érdekess feledttéb..

Lokötő :
Hát az kurva jó ha "ez ilyen" bár ezzel megbékéltem már de ugy veszem észre mintha egyre halkabb lenne, főleg a fülesen.

Na de sebaj... 1 héten belül megérkezik az új szerzeményem lecserélem már a jó öreg sokat szolgált Panasonic Hifim (akcióba vettem 150K helyett 100Kért)

Illetve ha elköltözök jövőre az erősítő vagy kapni fog egy Mélyládát vagy a nagy álló 2x400-as hangalat teszem mellé majd :D

Eladó újszerű keveset használt Iphone 5S 16gb Arany, független! - Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro |

(#43007) gyugyo79 válasza Kiskokó (#43006) üzenetére

gyugyo79
(őstag)

Én egyszer néztem nagyot amikor a Benney's -nél csináltam a Bansheet és végig nyomkodtam, mindent maxra és valamelyik fejlesztés ami a gyorsulást szokta növelni az a sebességet növelte meg. De mivel csak megszokásból nyomkodtam nem figyeltem melyik csak a végén láttam,hogy irreálisan magas lett az értéke. Kb. mint a linkelt képen a v12 -nek ... Nem tudom ilyenkor csak rosszul ír ki valamilyen változót vagy rossz helyhez adja hozzá vagy ilyenkor a kocsi tulajdonsági is ilyenek lesznek (amíg ez a hiba fent áll) és ugye ugyan így mehet mínuszba is valami ...

(#43008) Kiskokó válasza CactuS (#43005) üzenetére

Kiskokó
(addikt)

Köszi megnézem majd kipróbálom.

Kezdetek óta pl rajta van a TV a gépen és 2 asztal van beállítva...
Minden felesleges cucc le van tiltva de megnézem majd azt is.
Win 7-em van amúgy és teljesen friss.

Az armored V12 meg örök rejtély marad :D

Gyugyo : hát ja lehetséges.
Bár én közben elugrottam az LSC-be és a mutatók jónak tüntek.
Bár megmondom öszintén én annak se hiszek már sose... egy ideje...

A top speed csúszkán sok autó között alig alig van eltérés általában.. és tuning arra nincs befolyással.. és mégis volt már nem egyszer hogy végsebességre is otthagytam egy olyan autót aminek láthatóan hosszabb a csíkja a top speednél.. szal azok az adatok úgy ahogy van faszság...

Példa : kuruma full tuningal, turbo nélkül is maxon van a gyorsulás csúszka... ráveszed a turbót mégis gyorsabb lesz.. szal úgy megvan basz..va ahogy...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű keveset használt Iphone 5S 16gb Arany, független! - Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro |

(#43009) Plata válasza CactuS (#43005) üzenetére

Plata
(veterán)

Nekem is halkabb a GTA,ha GTA-val játszom fel kell vennem a hangerőt,utána meg vehetem vissza.

(#43010) svensson válasza Kiskokó (#43008) üzenetére

svensson
(félisten)

Nem a jatek audiobeallitasaival van valami?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43011) Csabahun válasza Kiskokó (#43006) üzenetére

Csabahun
(senior tag)

Az ablak azért lehet más,mert az egyiken sima az üveg és ezért látszik a keret,a másik meg teljesen sötétitett.

(#43012) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Ismét 30Euró a Steam-es Gta-5 ha netán valakinek arra volna szüksége.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#43013) svensson válasza cyberkind (#43012) üzenetére

svensson
(félisten)

-50%? Mi történt ezekkel? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43014) cyberkind válasza svensson (#43013) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Megint beindítják a népeket, hogy aztán karikor kapjon max 40-et. :D

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#43015) CactuS válasza cyberkind (#43014) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Jaja, állítom, hogy karácsonykor megint csak 40% lesz. Tavaly is ez volt, hogy az őszi leárazásban olcsóbb volt, télen mindenki várta a nagyobb akciót és 5 juróval drágábban kellett megvenni. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43016) Mike válasza ProgenXL (#42943) üzenetére

Mike
(őstag)

engem sem. csak az a fasz a gyárból

(#43017) svensson válasza ProgenXL (#42982) üzenetére

svensson
(félisten)

Még ennek a furgonnak is jobb hangja van, mint a Tampának. Sírok. :D

(#43018) Plata

Plata
(veterán)

Gyertek fel tök jó a móka,sok a PH-s kevés ismeretlen.
Már pár eladást le toltunk,én két eladás közt kicsit hűsölök a jacuzziban.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#43019) rup1u5 válasza Plata (#43018) üzenetére

rup1u5
(veterán)

Tök jó!
Kár, hogy nem érek rá. :((

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43020) Kelecar válasza Plata (#43018) üzenetére

Kelecar
(aktív tag)

Én is szívesen mennék :(

(#43021) ProgenXL

ProgenXL
(őstag)

Délután már én is leszek ismét.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43022) Gyula84 válasza ProgenXL (#43021) üzenetére

Gyula84
(veterán)

már este van ;]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#43023) svensson válasza Gyula84 (#43022) üzenetére

svensson
(félisten)

Nem mondta melyik délután. ;]

(#43024) Gyula84 válasza svensson (#43023) üzenetére

Gyula84
(veterán)

visszamennyé :o :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#43025) hegyipapa

hegyipapa
(aktív tag)

(#43026) Kiskokó válasza hegyipapa (#43025) üzenetére

Kiskokó
(addikt)

Volt velünk egy olyan is "akikről nem beszélünk" (más crewos :D)
Holnap rakok be énis képet:D de most rövidke volt

(#43027) MutantZombie válasza Kiskokó (#43026) üzenetére

MutantZombie
(kezdő)

Hmm.
Még nem ismerem a játékon belüli szabályokat, nem tudtam, hogy ez ilyen klános szeánsz, legközelebb jobban vigyázok. :-)
(A más crew-s tag)

GTA V - Rettenthető

(#43028) mad1

mad1
(veterán)

Epp neztem a walking dead 7.05 . reszt aztan Steven Ogg rol eszembe jutott ez a video.
Elegge ott van. :C

https://hardverapro.hu/tag/mad1.html

(#43029) Plata válasza MutantZombie (#43027) üzenetére

Plata
(veterán)

Jöhet más crew tag is,csak tartsa be a szabályokat.
Vagyis nem lövöldözünk egymásra,és egymás CEO vagy Mc melóját nem csesszük el.
Max akkor ha engem tesznek meg pilótának,akkor van rá esély hogy bukta lesz. :DDD
Kamikaze iskolában tanultam repülőt vezetni. :P

[ Szerkesztve ]

(#43030) CactuS válasza MutantZombie (#43027) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Igazából nem sznobizmus, hogy szeretjük ha csak Ph!s van a sessionben. Inkább arról van szó, hogy aki Ph!s, az tuti nem fogja senki szállítmányát lelőni némi RP és $ reményében, plusz tuti, hogy segítséget is kap, így összességében mindenki nyugodtabban farmol.

(#43031) hegyipapa válasza MutantZombie (#43027) üzenetére

hegyipapa
(aktív tag)

Saabe csak viccelt. Jól emlékszem írtál egy ide bemutatkozást is nekünk. Többször is játszottál velünk én tanúsítom, nem volt probléma :). Szoktak velünk nem Crew tagok is játszani nem te vagy az egyetlen.

(#43032) Plata válasza hegyipapa (#43031) üzenetére

Plata
(veterán)

Tegnap szerintem én is játszottam vele.Legalább is valami hasonló nevű volt online és együtt is adtunk el,asszem.

(#43033) CactuS válasza hegyipapa (#43031) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Igen, a bemutatkozáson én átsiklottam. MutantZombie: ha kérsz invet, akkor természetesen kapsz felvételt a crewbe, csak most nem emlékszem pontosan az RSCs nickedre.

Megint van egy rakat felvételi kérelem, de egyedül talán HunPela neve ismerős. Valakinek a többi?
_Kamimaci_
farkastomi20
Goyote
HunPela
Kanokanor
nemethpityu0
Nikothing
Spear6661
Vargass91
WinczeK1_HUN
wotepic

(#43034) Segal

Segal
(addikt)

Tegnap megígértem hogy feltöltöm a hárman egy repülőn képet. Nem sikerült a legjobban de a pilóta hamar "megszabadult" a harmadik játékostól így sajna csak ez van az esetről. A lényeg ezen is látszik hogy hova is fért a harmadik játékos.
KÉP
Tudom hogy írtátok hogy a ph-ra tegyük a képet de oda csak 8mpx-ig engedi én meg 4K-ba játszom a GTA-t így túl nagy a kép az ide való feltöltéshez.

Plusz a másik téma ami igen kellemetlenül ért tegnap hogy ez mégis hogy alakulhatott így? Ugye besegítettem elég sok helyre aztán éjfél körül én is sorra kerültem 2 gyáram volt tele. Elmentünk a mariska gyárba eladtuk minden rendbe volt aztán elrepültünk a koko gyárba és akkor jött a dráma... Tök üres volt.
Ilyen a razzia? Vagy mi történt? Arról van szó hogy mint a képen is látszik volt már 2 eladásom és az eddig keresett összeg viszont csak a Set up rész látszott választhatónak mintha most vettem volna a gyárat. Azt kiválasztva el is kellett menni újra a supplys autóért és beindítani a gyárat...
KÉP

CactuS: HunPela mindenképp ő többször is fentvolt velünk.

[ Szerkesztve ]

(#43035) Plata válasza Segal (#43034) üzenetére

Plata
(veterán)

Ha razzia van akkor telefonon értesítenek.
De én is jártam már hasonló képpen,csak eladás után nekem kiírta a játék hogy inventory error vagy mi a rosseb és elvette a pénzt amit eladásért kaptam.Szóval eladtam a cuccot megkaptam a pénzt rockstar meg valami errorral el is vette.

(#43036) gyugyo79 válasza CactuS (#43033) üzenetére

gyugyo79
(őstag)

HunPela, Vargass91 neve ismerős onnan, hogy szoktak is velünk játszani de szerintem egyikük se írt ide pár sort, szerintem ez nem nagy elvárás amikor rákérdez valaki a játékba, hogy miért nem lett elfogadva a kérelem szoktuk is írni. De én is tévedhetek ebben majd írja más is.

Saabe az igazából aki mindenkit kifaggat aztán mint tegnap valaki találóan megjegyezte megpróbál randira hívni, lehet ő többet is tud :DD

[ Szerkesztve ]

(#43037) Segal válasza Plata (#43035) üzenetére

Segal
(addikt)

Az se rossz de nekem mindent elvett pénzt, supplyt, személyzetet. Egy tök üres gyárba mentünk be mintha most vettem volna. Elég ciki volt ezért odarángatni a csapattagokat :B

(#43038) hegyipapa válasza gyugyo79 (#43036) üzenetére

hegyipapa
(aktív tag)

Ez így van, HunPela, és Vargass91, szoktak velünk játszani de nekem se rémlik hogy írtak volna ide bár mit is. Spear6661 meg Csati barátja én mondtam hogy ide írjon ha szeretne csatlakozni a Crew-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#43039) CactuS válasza Segal (#43034) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Ha linkelt a kép, akkor nem gáz, olyankor nem számít a méret. Elég laza a 3. hely, bár egy keményebb vizes landolás nem lehet egy élmény. ;]

(#43040) Segal válasza CactuS (#43039) üzenetére

Segal
(addikt)

Odáig nem jutott el szegény. A pilóta csinált egy 360 fokos körbeforgást és a potyautasunk zuhanórepülésre váltott :DDD Aztán fröccsent mert nem volt ernyője :C

(#43041) Kiskokó válasza MutantZombie (#43027) üzenetére

Kiskokó
(addikt)

:) Nem azért mondtad :) csak megemlítettem.
Ez csak jó ha más crewból is van normális ember akivel lehet játszani!
Fel is vehetsz friendnek ha gondolod.

(#43042) Kiskokó válasza CactuS (#43033) üzenetére

Kiskokó
(addikt)

hunpela (vagy számomra Hunpéló) :D és Vargass napi szinten fent vannak, nyugodtan jöhetnek a Crewba.

Goyote nagyon rég óta Friendem SC-n régen játszottunk is párszor de annak vagy 5-6 hónapja.
Őt meg kéne azért interjúolni.

Gyugyo :
Igen igen ez ilyen :D
Mindig megszóltok hogy "szabi azt hiszi társkeresőn van" :D

(#43043) ProgenXL válasza Kiskokó (#43042) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Goyotemat nem kell interjuvolni :D Mindennap beszelek vele. Nem fog játszani sűrűn. Csak alkalmanként valamennyit. Más játékot nyüstöl. De én ezt már hetekkel ezelőtt megírtam az illetékesnek is privátban hogy a ph jelentkezését törölhetik.

Röviden ennyi :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43044) CactuS válasza ProgenXL (#43043) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Amúgy az, hogy alkalmanként játszik, bőven nem kizáró ok. Ez nem egy hc crew, hogy naponta le kell tolnunk 5 Ps-t, különben demote/kick. Itt az egyetlen feltétel gyakorlatilag az, hogy be tud-e valaki illeszkedni a társaságba. Ha igen, akkor felőlem jöhet, akkor is, ha 5 évente 1x loggol be.

(#43045) ProgenXL válasza CactuS (#43044) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

A beilleszkedéssel nincs gond. Többször volt már fent velem meg más crew tagokkal együtt. Meg lesz is persze.
100+ szintű.
Velem van, viszont ide nincs regisztrálva még.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43046) Kelecar válasza CactuS (#43044) üzenetére

Kelecar
(aktív tag)

Szia!

Én szeretnék felkerülni az aktív ph tagok listájára :)
SC: KeleHUN
Remélem tudok is majd aktív lenni az egyetemi sz*pások között :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43047) gtamate2

gtamate2
(veterán)

Sziasztok!

Én is megvettem végre már a GTA V-öt PC-re. PS-en toltam az online-t és azóta nem bírtam letenni róla hogy ne próbáljam ki a PC-s onlinet.
Felvennétek a crewba? SC: gtamate
:R

*Sn0w

(#43048) ProgenXL válasza gtamate2 (#43047) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Nem 100% de elvileg a karaktered is át tudod hozni pc-re. Vagyis ps3-rol tutira. Ha neked ps4 van akkor passz.

Crew-ba pedig javaslom te jelentkezz a socialclubbon, hogy aztán csak el kelljen fogadják. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43049) gtamate2 válasza ProgenXL (#43048) üzenetére

gtamate2
(veterán)

Jobb a tiszta lap, csináltam új karaktert. A csoportba pedig jelentkeztem már, csak azért írtam hogy tudják hogy én vagyok :)

*Sn0w

(#43050) ProgenXL válasza gtamate2 (#43049) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Érthető.
Üdv köztünk! :)

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.